Skip to main content

promarl

Page 1

Каталог за период от 16.10.2020 г до 22.10.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 16.10.2020 год. Пуш. св. филе Крум Мушев вак. 1 кг

Макарони разл. видове Barilla 500 г

7,99 лв

Продукт за готвене растителен My Day 500 мл

1,59 лв

2,59 лв

Промоциите са валидни само за събота 17.10.2020 год. Яйца L Eco Eggs 6 бр/оп

Кренвирши екстра Крум Мушев 350 г

неделни промоции на 0,39 лв

1,09 лв

Кис. мляко 3,6 % БДС Димитър Маджаров 400 г

1,59 лв

0,89 лв

Промоциите са валидни само за неделя 18.10.2020 год. Бисквити обикновени Петибьор Bifa 100 г

0,39 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

Бира 4,8 % кен Van Pur 330 мл

Суха паста с фъстъчен крем или с карамелен крем Перун 60 г

0,39 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

0,39 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите, както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството. Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! Tел. на потребителя: 02/973 38 28


Прясно мляко UHT 3,2 % Белииса 1л

Прясно мляко 2 % Балкан 1л

1,69 лв

Йогурт Мермерски 3,2 % Опицвет 400 г

1,75 лв Сирене краве Ралица 400 г

Кис. мляко 3,6 % Саяна 400 г + 50 г бонус

0,85 лв Кашкавал Балкан Димитър Маджаров 420 г

10,99лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 16.10.2020 г ДО 22.10.2020 г

1,09 лв Сирене краве Селекция или Бяло саламурено Дестан 400 г

4,99 лв Кашкавал Саяна 400 г

4,69 лв Кашкавал Ръчен Здравец 520 г

4,69 лв

7,99 лв


Шунка Пражка 220 г или Салам Средна гора 200 г Тандем

Суджук по Странджански Димитър Маджаров 170 г

4,99 лв Хляб Бял нарязан 650 г или Пълнозърнест 600 г Заря

6,49 лв Хляб Занаятчийски селски 500 г или Пауталия 700 г Стратос

1,09 лв Унисос Maggi 200 мл

Консерва Риба тон филе в раст. масло или в собств. сос Ocean 185 г

Сухар Elite 250 г

1,09 лв Подправки Риган 8 г или Чубрица 15 г Kotanyi

1,79 лв

3,65 лв

1,79 лв Подправка Натюр Vegeta 150 г

0,99 лв

2,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 16.10.2020 г ДО 22.10.2020 г


Вино Бяло Сухо Совиньон Блан наливно 1л

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ

Ядки Микс суров 100 г

Ядки Бадем суров 100 г

23,90 лв/ 1 кг

18,90 лв/ 1 кг

2,39 лв

1,89 лв

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ

Ядки Фъстък бирен 100 г

Ядки Шам фъстък печен 100 г

7,50 лв/ 1 кг

2,99 лв 0,75 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 16.10.2020 г ДО 22.10.2020 г

26,90 лв/ 1 кг

2,69 лв


Петък 16.10.2020 г

Събота 17.10.2020 г

Постно зеле на фурна 100 г

Боб по Самоковски 100 г

4,90 лв/ 1 кг

4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв

0,49 лв

Неделя 18.10.2020 г

Понеделник 19.10.2020 г

Ориз с праз и маслини 100 г

Лазаня със спанак, сирене и извара 100 г

3,90 лв/ 1 кг

0,39 лв

7,90 лв/ 1 кг

0,79 лв

Вторник 20.10.2020 г

Сряда 21.10.2020 г

Гулаш 100 г

Пиле по градинарски 100 г

7,90 лв/ 1 кг

14,00 лв/ 1 кг

0,79 лв

1,40 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 16.10.2020 г ДО 22.10.2020 г Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни!


Кафе мляно Santos Nova 100 г

Сладолед разл. видове Carte D`or 900 мл

0,99 лв Вафли мини с ванилия или с какао Family 375 г

2,19 лв Какаов крем с лешници Nutella 400 г

5,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 16.10.2020 г ДО 22.10.2020 г

Сладолед Aloma разл. видове Nestle 485/490 г

5,69 лв Бисквити разл. видове Мираж 216 г

5,39 лв Бисквити обикновени Изгрев 190 г

1,39 лв Шоколадови дражета POP CHOC Lion или KitKat Nestle 140 г

0,79 лв Шоколадови топчета 370 г или Десерт шоколадов 250 г Старите Майстори

2,59 лв

1,99 лв


Бира Загорка 2л

Вино Papillon разл. видове Logodaj 750 мл

Бира Бургаско 1,9 л

1,99 лв Енергийна напитка разл. видове Red Bull 250 мл

1,99 лв Нат. сок Happy Day разл. видове Rauch 1л

1,89 лв Сапун разл. видове Palmolive 90 г

Мин. вода Горна Баня 1,5 л

2,39 лв Кухненска ролка Gama 3 пл 4 бр/оп

0,79 лв

5,99 лв

0,75 лв Тоалетна хартия разл. видове Selpak 3 пл 4 бр/оп

2,89 лв

2,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 16.10.2020 г ДО 22.10.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 19.10.2020 год. Бира 5,3 % кен Apostel Weissbier 500 мл

Св. врат с кост Бони 550 г/тарелка

0,99 лв

Туршия кис. краставички бейби в саламура 300 г

5,29 лв

1,99 лв

Промоциите са валидни само за вторник 20.10.2020 год. Пил. дробчета Градус плик замр. 1 кг

Кисело мляко 3,6 % ProMarket 400 г

Ориз Български Фамилекс 500 г

3,49 лв

0,99 лв

0,65 лв

Промоциите са валидни само за сряда 21.10.2020 год. Кори Одрински 500 г

Олио Зора 1л

1,99 лв

Тиква нарязана 1 кг

1,59 лв

1,49 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 22.10.2020 год. Прясно мляко фермерско 3,2 % Дестан 1л

1,79 лв

Кашкавал Стара планина 1 кг

Салата Руска с шунка My PICNIC 500 г

9,59 лв

2,99 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад, бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
promarl by PromoOferti.com - Issuu