Каталог за период от 20.03.2020 г до 26.03.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 20.03.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Кис. мляко 3,6 % ProMarket 400 г
1,89 лв
------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------
Прясно мляко 3 % Верея 1л
Сирене краве Димитър Маджаров 200 г
0,65 лв
3,29 лв
Промоциите са валидни само за събота 21.03.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3,99 лв
Шоколад Аеро разл. видове Roshen 85 г 2 + 1 подарък
2,99 лв
------------------------------------------------------
Вафли Боровец 21 бр/кутия
-------------------------------------------------------
Бонбони разл. видове Fruits de mer 195 - 250 г
2,99 лв
Промоциите са валидни само за неделя 22.03.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2,29 лв
Кашкавал Здравец 220 г
1,59 лв
------------------------------------------------------
Макарони разл. видове Barilla 500 г
-------------------------------------------------------
Яйца L Eco Eggs 10 бр/ оп
2,99 лв
ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG
“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;
Прясно мляко UHT 3,2 % Белииса 1л
Йогурт Мермерски 3,2 % Опицвет 400 г
1,69 лв Сирене краве 400 г или кашкавал Витоша 250 г Йовчев
1,09 лв Сирене краве Саяна 400 г
1,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 20.03.2020 г ДО 26.03.2020 г
0,79 лв Сметана заквасена 20 % Белииса 370 г
3,99 лв Салата тиквички със спец. сос Традиция 250 г
Кис. мляко 2 % Саяна 400 г + 100 г бонус
3,49 лв Кашкавал Балкан Димитър Маджаров 420 г
11,59 лв
1,79 лв Крем за мазане разл. видове Hochland 200 г
2,79 лв
Хляб многозърнест 400 г или пълнозърнест 600 г Стратос
Хляб самун с квас нарязан Горублянски 500 г
1,09 лв Лютеница Първомай класическа Булконс 525 г
1,09 лв
1,19 лв
0,69 лв Лютеница традиционна или Олинезко Олинеза 265 г
Конс. боб бял или нахут Фамилекс 570 г
2,99 лв Конс. царевица Krina 340 г
Питка табан или хляб типов Линапек 300 г
1,99 лв
Макарони Астраки или Ахивадаки Stella 500 г
1,69 лв
1,89 лв
Спагети разл. видове Rollton 60 г
Ленено семе 200 г или натрошен лен 170 г Dr. Keskin
0,49 лв
1,09 лв
КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 20.03.2020 г ДО 26.03.2020 г
Пуш. св. филе 1 кг
Кренвирши екстра Крум Мушев 400 г
8,99 лв Салам Бургас Меско 270 г
ПРОМОЦИЯ Вино Мерло Ядки кашу печено наливно 100 г Шато Карнобат 27,90 лв/ 1 кг 1л
2,79 лв ПРОМОЦИЯ Ядки микс суров 100 г
23,90 лв/ 1 кг
2,99 лв 2,39 лв
Бирени пръчици Бони 280 г
5,99 лв -------------------------------------------------------------------------
5,69 лв
КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 20.03.2020 г ДО 26.03.2020 г
13,99лв
1,89 лв
---------------------------------------------------------------
Кайма 500 г или шунка Пражка 220 г Тандем
Луканка Домашна Крум Мушев 1 кг
4,99 лв ПРОМОЦИЯ Сини сливи без костилка 100 г
9,90 лв/ 1 кг
0,99 лв ПРОМОЦИЯ Ядки лешник суров 100 г
17,90 лв/ 1 кг
1,79 лв
6,90 лв/ 1 кг
0,69 лв Неделя 22.03.2020 г Мляко с ориз 100 г
3,90 лв/ 1 кг
0,39 лв Вторник 24.03.2020 г Макарони по американски 100 г
5,90 лв/ 1 кг
0,59 лв
--------------------------------------------------------------------------
Суфле със спанак и броколи 100 г
Събота 21.03.2020 г Постни лозови сарми 100 г
5,90 лв/ 1 кг
0,59 лв
Понеделник 23.03.2020 г
-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------
Петък 20.03.2020 г
Кюфтета с доматен сос 100 г
9,00 лв/ 1 кг
0,90 лв
Сряда 25.03.2020 г Постно зеле на фурна 100 г
4,90 лв/ 1 кг
0,49 лв
МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 20.03.2020 г ДО 26.03.2020 г
Шоколад фин млечен или с лешници 80 г
Разтворимо кафе Nescafe разл. видове или какао Nesquik 1 бр
0,29 лв Шоколад млечен с цели лешници или бадеми ION 100 г
0,99 лв
Бисквити разл. видове Hogarenas 1 оп
0,89 лв
Сладолед Familia разл. видове Nestle 505 г
2,19 лв
3,49 лв Ядки тиквени семки Kronos 130 г
1,39 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 20.03.2020 г ДО 26.03.2020 г
1,39 лв Палачинки Парадизо 10 бр
Десерт лешник 42 г или бял 40 г KitKat
1,89 лв Вафли мини с ванилия или с какао Family 375 г
Шоколад разл.видове Roshen 90 г
1,59 лв
Сладки постни Перун 200 г
0,89 лв Сладки домашни Аменита или Бианка Дома 280 г
1,99 лв
2,99 лв Баклава с кокос и орех или класик Хубави неща 350 г
2,99 лв Чипс oризов разл. видове Rice Up 60 г
1,29 лв
Водка Byala Mechka 700 мл
Студен чай разл. видове Olympus 500 мл
7,99 лв
Газ. напитка Лимонада или Оранжада ВВВ 2л
1,99 лв Вино Каберне или Шардоне Domaine Boyar 3л
Ракия Гроздова Карнобат 700 мл
8,39 лв Прах за пране течен разл. видове Lex 2 in 1 1,5 л
3,99 лв
0,89 лв Сапун за пране класик Duru 560 г
2,39 лв
15,99 лв Паста за зъби разл. видове Colgate 100 мл
Препарат разл. видове Domestos 750 мл
1,89 лв
3,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 20.03.2020 г ДО 26.03.2020 г
Промоциите са валидни само за понеделник 23.03.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Геврек със сусам Елиаз 150 г
1,09 лв
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
Понички разл. видове Стратос 2 бр/оп
Кис. мляко 3,6 % Белииса 400 г
0,79
0,85 лв
Промоциите са валидни само за вторник 24.03.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1,79 лв
Сирене синьо Danablu 100 г
9,59 лв
-----------------------------------------------
Кашкавал Стара Планина 1 кг
-----------------------------------------------
Кис. мляко с каймак Родопско чудо 450 г
1,99 лв
Промоциите са валидни само за сряда 25.03.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3,89 лв
1,59 лв
Масло немско 82 % 250 г
-----------------------------------------------
Хляб рол тост пълнозърнест Елиаз 550 г
-----------------------------------------------
Св. бекон охл. 420 г/тарелка
2,99 лв
Промоциите са валидни само за четвъртък 26.03.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9,99 лв
Маслиново масло Помас Speroni 1л
0,99 лв
-----------------------------------------------
Ориз Екстра качество Олим 500 г
-----------------------------------------------
Пил. филе охл. 1 кг
4,99 лв
Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 21:30 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл.53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл.242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева”№ 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1-ул. “Димитър Доспевски”” № 2; 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); ул. Светослав Тертер № 27 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. “Янко Сакъзов” № 70 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. ”Самоковско шосе” № 40 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); 8:00 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 8:00 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54 (неделя почивен ден); ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч.-ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)