Каталог за период от 27.03.2020 г до 02.04.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 27.03.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Кашкавал Булгарче 1 кг
0,59 лв
------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------
Кис. мляко 2 % ProMarket 400 г
Кайма смес 480 г/ тарелка
9,99 лв
3,19 лв
Промоциите са валидни само за събота 28.03.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4,19 лв
Конс. Риба тон в олио или в собствен сос Denia 185 г
1,09 лв
------------------------------------------------------
Хляб Добруджа Утвърден Стандарт Елиаз 650 г
-------------------------------------------------------
Св. месо за готвене охл. 480 г
1,19 лв
Промоциите са валидни само за неделя 29.03.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1,89 лв
1,49 лв
Tопено сирене разл. видове Hochland 140 г
------------------------------------------------------
Пуш. св. бекон плоча слайс Крум Мушев 150 г
-------------------------------------------------------
Прясно мляко 3 % My Day 1л
2,19 лв
ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG
“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;
Прясно мляко 3,2 % My Day 1л
Прясно мляко Чудно 3,7 % Верея 1л
Прясно мляко 3 % Саяна 1л
1,89 лв
Кашкавал краве Mandra или Стара селекция Дестан 450 г
Кис. мляко 3,6 % Белииса 400 г
7,79 лв
0,85 лв Сирене овче Ралица 400 г
Сирене Селект Камембер или Бри Alpenhain 125 г
5,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 27.03.2020 г ДО 02.04.2020 г
2,19 лв
1,89 лв Кашкавал Milki dream 250 г
3,29 лв Сметана заквасена 20 % My Day 370 г
3,49 лв
1,79 лв
Кренвирши вак. Стара Планина 400 г или колбас Деликатесен 230 г Тандем
Херинга филе маринована пикантна или с лимон Salmaris 220 г
5,69 лв Хляб Добруджа Заря 650 г
3,49 лв Хляб Пауталия 700 г или Занаятчийски селски 500 г Стратос
1,09 лв Подпр. барбекю или за ориз Алто 40 г
1,59 лв Хляб Гергана Добруджански 700 г
1,09 лв Конс. кисели краставички Fiorre 680 г
0,89 лв
Кори Одрински 500 г
1,79 лв
1,05 лв Конс. боб бял Area 1,050 кг
3,29 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 27.03.2020 г ДО 02.04.2020 г
Чипс разл. видове Chio 140 г
Солети Stikletti Chio 100 г
2,09 лв
0,99 лв Пуканки повече масло Поп Уивър 78 г
ПРОМОЦИЯ Вино кашу сурово Каберне Совиньон Ядки 100 г 750 мл 26,90 лв/ 1 кг
2,69 лв ПРОМОЦИЯ Ядки бадем печен 100 г
21,90 лв/ 1 кг
4,99 лв 2,19 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 27.03.2020 г ДО 02.04.2020 г
0,99 лв -------------------------------------------------------------------------
1,89 лв
0,65 лв Бисквити оризови разл. видове Rice Up 120 г
---------------------------------------------------------------
Соленки с кашкавал 175 г или със сирене 200 г Salza
Снакс натурали с масло и паприка Lotto 60 г
ПРОМОЦИЯ Червена боровинка 100 г
9,90 лв/ 1 кг
0,99 лв ПРОМОЦИЯ Ядки Енерджи микс 100 г
19,90 лв/ 1 кг
1,99 лв
1,29 лв
Малко удоволствие всеки ден! 4,90 лв/ 1 кг
0,49 лв Неделя 29.03.2020 г Млечна баница 100 г
5,90 лв/ 1 кг
0,59 лв Вторник 31.03.2020 г Пиле с ориз 100 г
6,90 лв/ 1 кг
0,69 лв
--------------------------------------------------------------------------
Гювеч постен 100 г
Събота 28.03.2020 г Булгур със зеленчуци 100 г
4,90 лв/ 1 кг
0,49 лв
Понеделник 30.03.2020 г
-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------
Петък 27.03.2020 г
Запеканка със спанак 100 г
5,90 лв/ 1 кг
0,59 лв
Сряда 01.04.2020 г Макарони на фурна 100 г
5,90 лв/ 1 кг
0,59 лв
МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 27.03.2020 г ДО 02.04.2020 г
Разтворимо кафе Gold Nescafe 100 г
Кафе Monarch класик или интенз Jacobs 250 г
7,99 лв Руло София с крем ванилия или шоколад Doma 200 г
4,99 лв
0,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 27.03.2020 г ДО 02.04.2020 г
0,59 лв Кейк мляко и мед или какао Ovi & Sari 50 г
Бисквитиера Таго Екселент 240 г
1,15 лв Бисквити с масло и банан или с мляко Кармела 100 г
Кроасан разл. видове Patisserie 85 г
5,99 лв Кексче с ванилов или с какаов пълнеж Боровец 30 г
0,59 лв Бисквити с млечен крем Еми 200 г
0,35 лв
1,59 лв
Вино Мускат или Розе Папийон 750 мл
Миринда портокал или Пепси разл. видове 500 мл
6,09 лв Вино Каберне и Мавруд или Совиньон Блан и Мискет Етно 750 мл
Изворна или мин. вода Девин 1,5 л
0,99 лв Газ. напитка Битер лимон или Оранжада ВE 1,5 л
5,89 лв
Душ гел разл. видове Palmolive 250 мл
1,59 лв Дамски превръзки Normal или Maxi night EveryDay sensitive 10 бр
Омекотител Alvina разл. видове Medix 1л
2,99 лв
0,79 лв
3,99 лв Кухненска ролка Colored Dreams Linora 2 бр/ оп
1,99 лв
1,79 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 27.03.2020 г ДО 02.04.2020 г
Промоциите са валидни само за понеделник 30.03.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Сирене ProMarket 1 кг
1,49 лв
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
Салата Руска с шунка Традиция 250 г
Масло Deutsche Markenbutter 250 г
5,99 лв
3,49 лв
Промоциите са валидни само за вторник 31.03.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
0,65 лв
Вурст екстра 750 г
9,99 лв
-----------------------------------------------
Кашкавал ProMarket 1 кг
-----------------------------------------------
Кис. мляко 3,6 % ProMarket 400 г
2,49 лв
Промоциите са валидни само за сряда 01.04.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
0,75 лв
1,59 лв
Кафе Wiener Extra Eduscho 250 г
-----------------------------------------------
Плодова напитка Малина и Къпина или Нар ВВВ 1л
-----------------------------------------------
Закуска Козуначена Стратос 120 г
2,79 лв
Промоциите са валидни само за четвъртък 02.04.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8,49 лв
Сирене топено слайс разл. видове Lactima 130 г
2,29 лв
-----------------------------------------------
Ориз Бисерен Fiorre 1 кг
-----------------------------------------------
Пил. филе охл. 1 кг
1,29 лв
Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 21:30 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл.53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл.242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева”№ 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1-ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); ул. Светослав Тертер № 27 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. “Янко Сакъзов” № 70 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. ”Самоковско шосе” № 40 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); 8:00 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 8:00 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54 (неделя почивен ден); ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч.-ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)