Skip to main content

promarket

Page 1

Каталог за период от 03.04.2020 г до 09.04.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 03.04.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Луканка слайс Чичовци 80 г

9,59 лв

------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Кашкавал Стара планина 1 кг

Маслиново масло Помас Speroni 1л

1,79 лв

4,99 лв

Промоциите са валидни само за събота 04.04.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,69 лв

Вафли Фамилия разл. видове 220 г

0,59 лв

------------------------------------------------------

Кисело мляко 2 % ProMarket 400 г

-------------------------------------------------------

Кифлички с шоколад или мармалад и мак Тимс 300 г

0,89 лв

Промоциите са валидни само за неделя 05.04.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0,99 лв

Ориз Тракия Олим 1 кг

8,19 лв

------------------------------------------------------

Пуш. гърди деликатесни 1 кг

-------------------------------------------------------

Бира кен Apostel Weissbier 500 мл

1,69 лв

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;


Прясно мляко фермерско 3,2 % Дестан 1л

Кис. мляко 2 % Белииса 400 г

1,79 лв Кис. мляко с каймак Родопско чудо 450 г

Кис. мляко 2 % Саяна 400 г + 100 г бонус

0,79 лв Сирене Селекция Дестан 400 г

1,89 лв

Сирене краве Маклер 1 кг

2,29 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 03.04.2020 г ДО 09.04.2020 г

7,99 лв

4,69 лв Сметана заквасена Olympus 350 г

Сирене топено разл. видове Hochland 140 г

0,79 лв

Сирене синьо Danablu 100 г

1,99 лв

2,29 лв


Пастет Бони 300 г

Наденица Македонска 300 г или пуш. пуешко филе 140 г Тандем

1,69 лв Хляб бял нарязан Заря 650 г

3,69 лв Подпр. пиле 70 г или за кайма 60 г Picantina

0,99 лв

2,89 лв

0,89 лв Подпр. червен пипер екстра 60 г или лют едро смлян 40 г Алто

0,99 лв Конс. царевица Фамилекс 340 г

Сладък букет Булмед 690 г

Конс. пастет разл. видове Крами 130 г

0,89 лв Конс. капия печена белена Fiorre 680 г

1,29 лв

3,29 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 03.04.2020 г ДО 09.04.2020 г


ПРОМОЦИЯ Ядки бадем суров 100 г

18,90 лв/ 1 кг

2,89 лв 1,89 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 03.04.2020 г ДО 09.04.2020 г

-------------------------------------------------------------------------

2,59 лв

---------------------------------------------------------------

ПРОМОЦИЯ Вино наливно Ядки микс печен Мускат & Р. Ризлинг 100 г Шато Карнобат 25,90 лв/ 1 кг 1л

ПРОМОЦИЯ Ядки шам фъстък печен 100 г

24,90 лв/ 1 кг

2,49 лв ПРОМОЦИЯ Стафида златна 100 г

6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв


4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв Неделя 05.04.2020 г Печена тиква с кафява захар 100 г

5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв Вторник 07.04.2020 г Ризото с коприва 100 г

6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв

--------------------------------------------------------------------------

Сарми зелеви постни 100 г

Събота 04.04.2020 г Пене с домати и маслини 100 г

5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв

Понеделник 06.04.2020 г

-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------

Петък 03.04.2020 г

Постно зеле на фурна 100 г

4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв

Сряда 08.04.2020 г Гювеч шопски 100 г

6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 03.04.2020 г ДО 09.04.2020 г


Бонбони Lindor разл. видове Lindt 200 г

Шоколад Stevia разл. видове Trapa 75 г

7,99 лв Сладолед Familia разл. видове Nestle 345 г

Овесен бар Flap Jack разл. видове FITSPO 90 г

2,49 лв Кекс маслен Старите майстори 300 г

Сладолед разл. видове Eskimo 400 г

2,69 лв Вафла класик 55 г или с портокал 52 г Боровец

2,89 лв

Бисквити какао или мляко Руми 155 г

0,35 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 03.04.2020 г ДО 09.04.2020 г

1,99 лв

1,49 лв

Ядки бадем Kronos 70 г

2,49 лв

2,49 лв Чипс печен разл. видове Lay’s 125 г

2,19 лв


Бира Балканско 2,5 л

Бира светло Ариана 2л

1,99 лв Ракия Грозден 1л

Вино Свищов разл. видове Aureos 750 мл

2,39 лв Водка Savoy 700 мл

9,99 лв Ароматизатор WC 5 Drops разл. видове Medix 55 г

2,29 лв

6,49 лв Енергийна напитка разл. видове Red Bull 250 мл

7,79 лв Ароматизатор Power 5 лимон или бор Domestos 55 г

2,99 лв

1,89 лв Тоалетна хартия Soft Rose или Fresh Air Linora 3 пл, 4 бр/оп

1,69 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 03.04.2020 г ДО 09.04.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 06.04.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Яйца L Eco Eggs 6 бр/ оп

2,99 лв

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

Кебапчета охл. 420 г/ тарелка

Салата Снежанка Традиция 250 г

1,29 лв

1,69 лв

Промоциите са валидни само за вторник 07.04.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5,99 лв

1,09 лв

Масло Белииса 250 г

-----------------------------------------------

Хляб самун с квас нарязан Горублянски 500 г

-----------------------------------------------

Сирене ProMarket 1 кг

3,99 лв

Промоциите са валидни само за сряда 08.04.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2,49 лв

Кис. мляко 3,6 % Белииса 400 г

2,99 лв

-----------------------------------------------

Кашкавал Здравец 220 г

-----------------------------------------------

Мортадела с чушки Karl Wursten 750 г

0,79 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 09.04.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,39 лв

Кренвирши хот дог Крум Мушев 330 г

0,59 лв

-----------------------------------------------

Питки Хот Дог Стратос 2 бр/ оп

-----------------------------------------------

Лютеница Fiorre 310 г

1,69 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 21:30 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл.53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл.242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева”№ 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1-ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); ул. Светослав Тертер № 27 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. “Янко Сакъзов” № 70 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. ”Самоковско шосе” № 40 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); 8:00 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 8:00 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54 (неделя почивен ден); ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч.-ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
promarket by PromoOferti.com - Issuu