Каталог за период от 12.06.2020 г до 18.06.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 12.06.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Кашкавал ProMarket вак. 1 кг
0,59 лв
------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------
Кис. мляко 2 % ProMarket 400 г
Сирене ProMarket вак. 1 кг
8,99 лв
5,99 лв
Промоциите са валидни само за събота 13.06.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Лютеница финосмляна Златия 320 г
Бира кен Ариана 500 мл
0,99 лв
------------------------------------------------------
2,99 лв
-------------------------------------------------------
Кебапчета 6 бр/420 г тарелка
0,79 лв
Промоциите са валидни само за неделя 14.06.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1,59 лв
3,29 лв
------------------------------------------------------
Доматено пюре Rubikon 700 г
Кайма смес 480 г тарелка
-------------------------------------------------------
Спагети №5 Barilla 500 г
2,69 лв
ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG
“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;
Кис. мляко домашно с каймак 4 % Здравец 950 г
Кис. мляко 4,5 % Белииса 400 г
2,99 лв Йогурт Мермерски 3,2 % Опицвет 400 г
0,89 лв Кис. мляко 3,6 % Саяна 400 г + 100 г бонус
1,09 лв Сирене краве Light Димитър Маджаров 200 г
3,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 12.06.2020 г ДО 18.06.2020 г
Кис. мляко 3,6 % Olympus 400 г
0,99 лв Кашкавал Саяна 400 г
0,85 лв Сирене Моцарела Ghidetti 125 г
4,69 лв Продукт за готвене растителен My Day 500 мл
1,79 лв
2,79 лв
Шунка пуешка 220 г или салам Краковски 210 г Меско
Кренвирши вак. 250 г или бекон слайс 125 г Тандем
4,69 лв Хляб Силует 6 зърна или класик Вита 400 г
3,29 лв
13,99 лв
3,49 лв Хляб Пауталия 700 г или многозърнест 400 г Стратос
Хляб Добруджа Заря 650 г
1,45 лв Маслиново масло Extra Virgin Elia 750 мл
Херинга филе маринована пикантна или с лимон Salmaris 220 г
1,09 лв
Конс. зелен фасул Fiorre 700 г
1,59 лв
1,09 лв
Конс. пастет разл. видове Крами 130 г
Леща екстра Krina 1 кг
0,89 лв
2,79 лв
КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 12.06.2020 г ДО 18.06.2020 г
Ядки микс сурови Енерджи 100 г
19,90 лв/ 1 кг
1,99 лв ПРОМОЦИЯ Орехови ядки 100 г
18,90 лв/ 1 кг
2,99 лв 1,89 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 12.06.2020 г ДО 18.06.2020 г
-------------------------------------------------------------------------
ПРОМОЦИЯ
---------------------------------------------------------------
Вино бяло сухо Совиньон Блан наливно 1л
ПРОМОЦИЯ Ядки кашу печено 100 г
27,90 лв/ 1 кг
2,79 лв ПРОМОЦИЯ Ядки шам фъстък печен 100 г
26,90 лв/ 1 кг
2,69 лв
5,90 лв/ 1 кг
0,59 лв Неделя 14.06.2020 г Чушки печени с доматен сос 100 г
6,90 лв/ 1 кг
0,69 лв Вторник 16.06.2020 г Пържени тиквички 100 г
9,00 лв/ 1 кг
0,90 лв
--------------------------------------------------------------------------
Запеканка с филе и сирене 100 г
Събота 13.06.2020 г Кюфте на скара 1 бр
0,45 лв/ 1 бр
0,45 лв
Понеделник 15.06.2020 г
-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------
Петък 12.06.2020 г
Качамак със сирене 100 г
4,90 лв/ 1 кг
0,49 лв
Сряда 17.06.2020 г Пиле с ориз 100 г
6,90 лв/ 1 кг
0,69 лв
МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 12.06.2020 г ДО 18.06.2020 г
Кафе класик мляно или джезве Nova Brasilia 100 г
Разтворимо кафе 3в1 класик 16,5 г или стронг 17 г Nescafe
Сладолед класик или шоколад Eskimo 55 г
0,29 лв Бисквити глазирани или захаросани Bonomi 135 г
1,69 лв Бисквити със семена или с тъмен шоколад Боровец 100 г
1,69 лв Какаов крем с лешници или двуцветен NuCrema 400 г
Сладки домашни Аменита или Бианка Дома 280 г
1,09 лв
Ядки слънчоглед Elit 160 г
2,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 12.06.2020 г ДО 18.06.2020 г
0,69 лв
0,89 лв
Чипс оризов разл. видове Rice Up 60 г
1,99 лв Снакс класик 80 г или пица 75 г Lotto
1,25 лв
0,89 лв
Бира Загорка 2л
Ракия Грозден 1л
1,99 лв Пепси Кола или Миринда разл. видове 2л
Газ. нап. разл. видове Derby 3л
9,99 лв Изворна или мин. вода Devin 2,5 л
2,19 лв
1,19 лв Мин. вода Горна Баня 3л
1,09 лв
1,29 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 12.06.2020 г ДО 18.06.2020 г
Промоциите са валидни само за понеделник 15.06.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Кафе Family espresso Tchibo 250 г
1,79 лв
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
Нектар праскова или кайсия ВВВ 1л
Курабия домашна с мармалад Перун 300 г
2,99 лв
1,49 лв
Промоциите са валидни само за вторник 16.06.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1,85 лв
Яйца L Eco Eggs 10 бр/оп
3,29 лв
-----------------------------------------------
Сирене краве Саяна 400 г
-----------------------------------------------
Олио Зора 1л
1,69 лв
Промоциите са валидни само за сряда 17.06.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8,89 лв
Масло краве 82 % Дестан 125 г
2,99 лв
-----------------------------------------------
Кашкавал Milki dream 250 г
-----------------------------------------------
Пуш. св. филе вак.
1,49 лв
Промоциите са валидни само за четвъртък 18.06.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1,75 лв
Пил. бутче цяло охл.
1,19 лв
-----------------------------------------------
Ориз български Фамилекс 500 г
-----------------------------------------------
Прясно мляко 3 % My Day 1л
2,99 лв
Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)