Skip to main content

promarket

Page 1

Каталог за период от 24.07.2020 г до 30.07.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 24.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Суха паста разл. видове Престиж 10 бр/кут

3,99 лв

1,99 лв

------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Фреш от портокали Златна градина 1л

Кафе Family espresso Tchibo 250 г

2,99 лв

Промоциите са валидни само за събота 25.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5,99 лв

Сирене ProMarket вак. 1 кг

0,65 лв

------------------------------------------------------

Кис. мляко 3,6 % ProMarket 400 г

-------------------------------------------------------

Св. котлет Бони 550 г тарелка

5,49 лв

Промоциите са валидни само за неделя 26.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Салфетки бели Силви 30х30 50 бр/оп

1,39 лв

------------------------------------------------------

1,29 лв

Кухненска ролка розова Gama 2 пл 2 бр/оп

-------------------------------------------------------

Сапун течен пълнител разл. видове Elvi 1л

0,39 лв

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;


Прясно мляко UHT 3,2 % Белииса 1л

Кис. мляко 3,6 % Саяна 400 г + 50 г бонус

1,69 лв Йогурт Мермерски 3,2 % Опицвет 400 г

0,85 лв Кис. мляко 3,6 % Olympus 400 г

1,09 лв Кашкавал Саяна 400 г

Кис. мляко 4,5 % Домлян 400 г

Кашкавал Балкан Димитър Маджаров 420 г

КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 24.07.2020 г ДО 30.07.2020 г

10,99 лв

0,99 лв Сирене топено разл. видове Hochland 140 г

4,69 лв

1,09 лв

Салата Снежанка My PICNIC 500 г

2,29 лв

2,99 лв


Наденица Македонска 300 г или пуш. пуешко филе 140 г Тандем

Пуш. св. филе Крум Мушев вак. 1 кг

3,69 лв

Хляб тост Бял или Пълнозърнест Елиаз 550 г

7,49 лв Бланширани картофи Валбес 1 кг

Спагети разл. видове Rollton 60 г

0,49 лв

1,39 лв Херинга филе маринована пикантна или с лимон Salmaris 220 г

2,29 лв

3,49 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 24.07.2020 г ДО 30.07.2020 г


ПРОМОЦИЯ Ядки Микс печен 100 г

25,90 лв/ 1 кг

1,99 лв 2,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 24.07.2020 г ДО 30.07.2020 г

---------------------------------------------------------------

0,75 лв

ПРОМОЦИЯ Ядки Бадем суров 100 г

18,90 лв/ 1 кг

1,89 лв

ПРОМОЦИЯ

---------------------------------------------------------------

Домашна ягодова ПРОМОЦИЯ Ядки Фъстък бирен лимонада 100 г Златна градина 7,50 лв/ 1 кг 500 мл

Орехови ядки 100 г

18,90 лв/ 1 кг

1,89 лв


7,90 лв/ 1 кг

0,79 лв Неделя 26.07.2020 г Боб на фурна 100 г

3,90 лв/ 1 кг

0,39 лв Вторник 28.07.2020 г Печени тиквички с копър 100 г

6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв

--------------------------------------------------------------------------

Кюфтета от тиквички 100 г

Събота 25.07.2020 г Печено пилешко бутче 1 бр

2,49 лв/ 1 бр

2,49 лв

Понеделник 27.07.2020 г

-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------

Петък 24.07.2020 г

Качамак с масло и сирене 100 г

4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв

Сряда 29.07.2020 г Пържени чушки с чесън 100 г

6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 24.07.2020 г ДО 30.07.2020 г


Разтворимо кафе 3в1 Класик 16,5 г или с каймак 17 г Nescafe

Разтворимо кафе 2в1 14 г или 3в1 18 г Jacobs

0,29 лв Сладолед разл. видове Eskimo 400 г

0,29 лв Сладолед Фамилия разл. видове Nestle 505 г

1,99 лв Бисквити Изгрев обикновени Pobeda 190 г

0,79 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 24.07.2020 г ДО 30.07.2020 г

Шоколад Аеро натурален или млечен Roshen 85 г

1,29 лв Вафли обикновени разл. видове Кармела 220 г

2,99 лв Овесен бар Flap Jack разл. видове FITSPO 90 г

0,89 лв Тулумби Хубави неща 300 г

1,99 лв

1,89 лв


Бира Балканско 2,5 л

Бира светло Ариана 2л

1,99 лв

Ракия Гроздова Карнобат 700 мл

1,79 лв Нат. сок Happy Day Червени Плодове или Портокал с парч. Rauch 1л

Пепси кола или Миринда разл. видове 500 мл

0,99 лв Мокри кърпи бебешки с невен Event 140 бр/оп

3,99 лв

8,39 лв Изворна или мин. вода Devin 2,5 л

1,09 лв

2,69 лв Дамски превръзки Normal или Maxi night EveryDay Sensitive 10 бр/оп

2,39 лв

Тоалетна хартия разл. видове Selpak 3 пл 4 бр/оп

2,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 24.07.2020 г ДО 30.07.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 27.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Масло краве немско 82 % 125 г

0,99 лв

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

Колбас разл. видове Крум Мушев 260 г

Хляб типов нарязан 500 г

1,79 лв

0,69 лв

Промоциите са валидни само за вторник 28.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Кашкавал ProMarket вак. 1 кг

Бира 5,3 % кен Apostel Weissbier 500 мл

8,99 лв

-----------------------------------------------

2,99 лв

-----------------------------------------------

Кебапчета 6 бр/420 г тарелка

0,99 лв

Промоциите са валидни само за сряда 29.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3,29 лв

Кис. мляко 3,6 % Белииса 400 г

1,69 лв

-----------------------------------------------

Яйца L Еко Инвест 10 бр/оп

-----------------------------------------------

Кайма смес 480 г тарелка

0,79 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 30.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Лютеница финосмляна Златия 320 г

Бира кен Балканско 500 мл

0,99 лв

-----------------------------------------------

2,99 лв

-----------------------------------------------

Ловджийски пръчици Крум Мушев 300 г

0,75 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски”” № 2; 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook