Skip to main content

promarket

Page 1

Каталог за период от 19.06.2020 г до 25.06.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 19.06.2020 год.

0,99 лв

Лютеница Златия 320 г

0,99 лв

0,99 лв

Промоциите са валидни само за събота 20.06.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0,99 лв

Яйца L Eco Eggs 6 бр/оп

Брашно тип 500 Софиямел 1 кг

0,99 лв

------------------------------------------------------

Кис. мляко 4,5 % Димитър Маджаров 400 г

-------------------------------------------------------

0,99 лв

Промоциите са валидни само за неделя 21.06.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Соленки разл. видове Elephant 80 г

0,99 лв

Руло София разл. видове Дома 200 г

0,99 лв

------------------------------------------------------

Бира кен Apostel Weissbier 500 мл

-------------------------------------------------------

уикенд промоции на 0,99 лв

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Колбас разл. видове Крум Мушев 260 г

------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Хляб Добруджа Заря 650 г

0,99 лв

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;


Прясно мляко UHT 3,2 % Булгарче 1л

Прясно мляко 3 % Саяна 1л

1,69 лв Масло 82 % Киселово 250 г

Кис. мляко 2 % Белииса 400 г

1,79 лв Сметана сладкарска My Day 500 г

3,49 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 19.06.2020 г ДО 25.06.2020 г

0,79 лв Йогурт Мермерски 3,2 % Опицвет 400 г

2,49 лв

1,09 лв


Луканка домашна Крум Мушев 1 кг

Кренвирши Бони 300 г

13,39лв

Кайма 500 г или шунка Пражка 220 г Тандем

2,39 лв Олио Fiorre 1л

Хляб тост бял или пълнозърнест Елиаз 550 г

1,39 лв

5,69 лв Подпр. за супа - червена 90 г или за барбекю 70 г Picantina

1,99 лв

1,19 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 19.06.2020 г ДО 25.06.2020 г


Сирене краве Нестинарка вак. 1 кг

Сирене краве Саяна 400 г

6,99 лв

3,49 лв Кашкавал краве Ралица 500 г

Вино Мерло Логодаж наливно 1л

ПРОМОЦИЯ Ядки кашу сурово 100 г

26,90 лв/ 1 кг

2,69 лв ПРОМОЦИЯ Ядки микс суров 100 г

23,90 лв/ 1 кг

3,29 лв 2,39 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 19.06.2020 г ДО 25.06.2020 г

9,69 лв -------------------------------------------------------------------------

17,99 лв

3,99 лв Млечни конци или Лабне от козе мляко с джоджен Дестан 200 г

---------------------------------------------------------------

Кашкавал Витоша Маджаров 900 г

Сирене Даная Маклер 400 г кутия

ПРОМОЦИЯ Ядки бадем печен 100 г

21,90 лв/ 1 кг

2,19 лв ПРОМОЦИЯ Ядки бирен фъстък 100 г

7,50 лв/ 1 кг

0,75 лв

4,69 лв


6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв Неделя 21.06.2020 г Боб на фурна 100 г

3,90 лв/ 1 кг

0,39 лв Вторник 23.06.2020 г Кюфтета по Чирпански 100 г

9,00 лв/ 1 кг

0,90 лв

--------------------------------------------------------------------------

Агнешка дроб сарма 100 г

Събота 20.06.2020 г Зеле със свинско месо 100 г

9,00 лв/ 1 кг

0,90 лв

Понеделник 22.06.2020 г

-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------

Петък 19.06.2020 г

Запеканка със спанак 100 г

5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв

Сряда 24.06.2020 г Постен гювеч 100 г

4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 19.06.2020 г ДО 25.06.2020 г


Кафе Espresso Сицилия или Милано Tchibo 250 г

Сладолед разл. видове Carte D`or 900 мл

5,49 лв Вафла Морена 36 г

Сладолед Aloma разл. видове Nestle 1 оп

Бисквити разл. видове Еверест 195 г

0,39 лв Гризини класик или с маково семе Salza 250 г

Бонбони класик или малина Raffaello 150 г

КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 19.06.2020 г ДО 25.06.2020 г

5,99 лв

1,29 лв Чипс оризов разл. видове Rice Up 120 г

1,39 лв

5,99 лв

6,29 лв

Чипс разл. видове Chio 140 г

2,19 лв

2,09 лв


Бира Балканско 2,5 л

Бира светло Ариана 2л

1,99 лв

Пепси Кола или Миринда разл. видове 1,5 л

1,79 лв

Чорапи терлички полиамид дамски 35-38 или 39-41 Фазан

Храна за котки мултиопаковка риба или Sensations месо Felix 4 х 100 г

Енергийна напитка разл. видове Hell 250 мл

0,85 лв

2,69 лв Мокри кърпи бебешки с невен Event 30 бр/оп

Мокри кърпи Lemon или Clean Wet Hankies 15 бр/оп

Кухненска ролка розова Gama 2 пл 2бр/оп

1,79 лв

0,69 лв Фолио за свежо съхранение Bee Smart 20 м

1,39 лв

0,85 лв Кухненска ролка Economy 1 бр/оп

1,29 лв

1,29 лв Тоалетна хартия разл. видове Selpak 3 пл 4 бр/оп

1,39 лв

2,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 19.06.2020 г ДО 25.06.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 22.06.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Сирене краве Здравец 400 г

1,59 лв

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

Прясно мляко 1,5 % My Day 1л

Кори Одрински 500 г

4,49 лв

1,59 лв

Промоциите са валидни само за вторник 23.06.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3,29 лв

1,79 лв

Продукт за готвене растителен My Day 500 мл

-----------------------------------------------

Масло краве немско 82 % 125 г

-----------------------------------------------

Кайма смес 480 г тарелка

2,79 лв

Промоциите са валидни само за сряда 24.06.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,99 лв

Трюфели с лешник или с шоколад Master Chocolatier 200 г

2,79 лв

-----------------------------------------------

Кафе Wiener Extra Eduscho 250 г

-----------------------------------------------

Студен чай разл. видове San Benedetto 1,5 л

2,99 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 25.06.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,89 лв

Лютеница Олинезко Олинеза 265 г

9,99 лв

-----------------------------------------------

Кашкавал Булгарче вак. 1 кг

-----------------------------------------------

Кренвирши екстра Крум Мушев 400 г

1,69 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook