Skip to main content

promarket

Page 1

Каталог за период от 15.05.2020 г до 21.05.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 15.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Кис. мляко 2 % Здравец 500 г

6,99 лв

------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Салам Шпек “Гастро” Крум Мушев

Сирене синьо Danablu 100 г

0,79 лв

1,99 лв

Промоциите са валидни само за събота 16.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,45 лв

Бонбони Мерси 250 г

2,79 лв

------------------------------------------------------

Кафе Wiener Extra Eduscho 250 г

-------------------------------------------------------

Шоколад Алпина Milka 100 г

5,99 лв

Промоциите са валидни само за неделя 17.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,89 лв

Спагети №5 Barilla 500 г

9,59 лв

------------------------------------------------------

Кашкавал Стара планина 1 кг

-------------------------------------------------------

Прясно мляко 3,7 % Olympus 1л

1,59 лв

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;


Прясно мляко 3 % Саяна 1л

Прясно мляко 3,2 % My Day 1л

1,79 лв

1,89 лв

Йогурт Мермерски 3,2 % Опицвет 400 г

Сирене краве Нестинарка 1 кг

1,09 лв Млечни конци или лабне от краве мляко натурално Дестан 200 г

Кис. мляко 3,6 % Белииса 400 г

КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 15.05.2020 г ДО 21.05.2020 г

Сирене Даная Маклер 400 г

6,99 лв

Салата Снежанка Кенар 400 г

4,89 лв

0,79 лв

3,49 лв

Майонеза лека Олинеза 200 г

0,89 лв

3,99 лв Масло краве немско 82 % 250 г

2,99 лв


Наденица луканкова Бони 330 г

Пил. филе охл. 1 кг

3,69 лв

Шунка Royаl разл. видове Тандем 180 г

7,99 лв Хляб Добруджа Заря 650 г

Хляб Селски ръчен бял или типов Одесос 650 г

1,15 лв Леща Екзотик Fiorre 500 г

Овесени ядки класик или фини Dr. Keskin 500 г

1,09 лв Маслиново масло Pomace Elia 750 мл

1,89 лв

4,79 лв

7,99 лв

1,49 лв Херинга филе маринована пикантна или с лимон 220 г

3,49 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 15.05.2020 г ДО 21.05.2020 г


Ядки микс сурови Енерджи 100 г

19,90 лв/ 1 кг

1,99 лв ПРОМОЦИЯ Ядки шам фъстък печен 100 г

26,90 лв/ 1 кг

2,99 лв 2,69 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 15.05.2020 г ДО 21.05.2020 г

-------------------------------------------------------------------------

ПРОМОЦИЯ

---------------------------------------------------------------

Вино Бяло Сухо Совиньон Блан наливно 1л

ПРОМОЦИЯ Ядки бадем печен 100 г

21,90 лв/ 1 кг

2,19 лв ПРОМОЦИЯ Ядки червена боровинка сурова 100 г

9,90 лв/ 1 кг

0,99 лв


6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв Неделя 17.05.2020 г Супа леща 400 г

0,99 лв/ 1 бр

0,99 лв Вторник 19.05.2020 г Вегетарианска мусака с тиквички 100 г

4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв

--------------------------------------------------------------------------

Гювеч шопски 100 г

Събота 16.05.2020 г Ориз с тиквички 100 г

3,90 лв/ 1 кг

0,39 лв

Понеделник 18.05.2020 г

-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------

Петък 15.05.2020 г

Кюфтета с доматен сос 100 г

8,90 лв/ 1 кг

0,89 лв

Сряда 20.05.2020 г Пене с домати и маслини 100 г

4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 15.05.2020 г ДО 21.05.2020 г


Десерт кейк Albeni 40 г

Шоколад млечен с цели лешници или бадеми ION 100 г

0,49 лв Бонбони класик 250 г или с ванилия 195 г Fruits de mer

1,89 лв Сладолед Familia разл. видове Nestle 1 оп

4,29 лв Кейк с мляко и мед или какао Ovi & Sari 50 г

0,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 15.05.2020 г ДО 21.05.2020 г

Разстворимо кафе Nescafe 250 гр + чаша

9,99 лв Суха паста с карамелен или с фъстъчен крем Перун 60 г

2,59 лв Чипс оризов разл. видове Rice Up 120 г

0,39 лв Снакс Lotto Best Foods 60 г

1,99 лв

0,75 лв


Пепси разл. видове 2л

Изворна или минерална вода Devin 1,5 л

2,19 лв Бира Балканско 2,5 л

0,79 лв Бира светло Ариана 2л

1,99 лв Дамски превръзки Sens. Normal или Maxnig Every Day 10 бр/ оп

1,99 лв

Мин. вода Горна Баня 1,5 л

0,75 лв Нат. сок Happy Day разл.видове Rauch 1л

1,79 лв Храна за котки Junior или с говeждо/пиле Felix 400 г

2,69 лв

2,69 лв Тоалетна хартия Сатин Лотос 4 бр/ оп

1,49 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 15.05.2020 г ДО 21.05.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 18.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Сирене краве Саяна 400 г

0,99 лв

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

Колбас разл. видове Карл Вурстен 260 г

Яйца L Еко Егс 10 бр/ кутия

3,29 лв

2,19 лв

Промоциите са валидни само за вторник 19.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0,69 лв

Кебапчета 6 бр/ 420 г тарелка

8,99 лв

-----------------------------------------------

Кашкавал ProMarket 1 кг

-----------------------------------------------

Бира кен Диана 500 мл

2,99 лв

Промоциите са валидни само за сряда 20.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0,65 лв

Хляб Добруджа Велбъжд Стратос 600 г

1,89 лв

-----------------------------------------------

Пушен св. бекон Крум Мушев слайс 200 г

-----------------------------------------------

Кис. мляко 3,6 % ProMarket 400 г

0,89 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 21.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,29 лв

Масло краве немско 82 % 125 г

8,89 лв

-----------------------------------------------

Пуш. св. филе 1 кг

-----------------------------------------------

Сирене топено слайс разл. видове Lactima 130 г

1,79 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 21:30 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл.53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл.242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева”№ 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1-ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); ул. Светослав Тертер № 27 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. “Янко Сакъзов” № 70 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. ”Самоковско шосе” № 40 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); 8:00 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 8:00 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54 (неделя почивен ден); ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч.-ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook