Skip to main content

promark

Page 1

Каталог за период от 07.08.2020 г до 13.08.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 07.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Вафли обикновени разл. видове Фамилия 220 г

2,99 лв

------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Фреш от портокали 1л

Кафе Family Espresso Tchibo 250 г

0,89 лв

2,99 лв

Промоциите са валидни само за събота 08.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8,99 лв

Бира 5 % кен Kronenbourg 330 мл

5,99 лв

------------------------------------------------------

Св. котлет Бони 550 г тарелка

-------------------------------------------------------

Кашкавал ProMarket вак. 1 кг

0,59 лв

Промоциите са валидни само за неделя 09.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2,99 лв

Кис. мляко 2 % Здравец 500 г

1,89 лв

------------------------------------------------------

Студен чай разл. видове San Benedetto 1,5 л

-------------------------------------------------------

Кебапчета 6 бр/420 г тарелка

0,79 лв

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;


Прясно мляко 3 % Саяна 1л

Кис. мляко 4,5 % Белииса 400 г

Кис. мляко 3,6 % Балкан 400 г

1,69 лв Йогурт Мермерски 3,2 % Опицвет 400 г

Цедено мляко 10 % Olympus 350 г

1,09 лв Сирене краве Саяна 400 г

Сирене краве Нестинарка вак. 1 кг

1,99 лв Сирене Даная Makler 400 г

3,49 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 07.08.2020 г ДО 13.08.2020 г

0,89 лв

0,89 лв

6,99 лв Масло краве 82 % Дестан или Mandra 125 г

3,99 лв

1,79 лв


Чорбаджийски разядки Бони 160 г

Кебапчета с бял пипер или кюфтета с лук Тандем 480 г тарелка

3,59 лв Хляб тост Бял или Пълнозърнест Елиаз 550 г

Колбас Бургас или Шпеков Димитър Маджаров 260 г

4,79 лв Хляб Пълнозърнест Стратос 600 г

1,39 лв Сладък букет Булмед 690 г

Подпр. черен пипер на зърна или млян Алто 45 г

1,09 лв Конс. кисели краставички Fiorre 680 г

2,89 лв

6,79 лв

1,79 лв Маслиново масло EL XIXO 1л

1,79 лв

7,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 07.08.2020 г ДО 13.08.2020 г


Ядки Фъстък бирен 100 г

7,50 лв/ 1 кг

0,75 лв ПРОМОЦИЯ Ядки микс суров Енерджи 100 г

19,90 лв/ 1 кг

3,29 лв 1,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 07.08.2020 г ДО 13.08.2020 г

---------------------------------------------------------------

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ Ядки Бадем печен 100 г

21,90 лв/ 1 кг

2,19 лв

ПРОМОЦИЯ

---------------------------------------------------------------

Вино Логодаж Мерло наливно 1л

Ядки Лешник суров 100 г

19,90 лв/ 1 кг

1,99 лв


3,90 лв/ 1 кг

0,39 лв Неделя 09.08.2020 г Зеленчуци на скара 100 г

5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв Вторник 11.08.2020 г Кюфтета с доматен сос 100 г

8,90 лв/ 1 кг

0,89 лв

--------------------------------------------------------------------------

Постно зеле 100 г

Събота 08.08.2020 г Таратор 400 г

0,99 лв/ 1 бр

0,99 лв

Понеделник 10.08.2020 г

-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------

Петък 07.08.2020 г

Чушки бюрек 100 г

8,90 лв/ 1 кг

0,89 лв

Сряда 12.08.2020 г Гръцка мусака 100 г

7,90 лв/ 1 кг

0,79 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 07.08.2020 г ДО 13.08.2020 г


Шоколад натурален разл. видове Heidi 80 г

Вафла Морени Макс 49 г

2,59 лв

Сладолед разл. видове Eskimo 400 г

Сладки домашни Аменита или Бианка Дома 280 г

Вафла разл. видове Чудо 1 оп

1,59 лв Ядки оризови Какино Тане класик или люти Elit 70 г

1,09 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 07.08.2020 г ДО 13.08.2020 г

1,99 лв

0,45 лв Корнфлейкс Нескуик или Куки Крисп Nestle 375 г

1,99 лв Чипс оризов разл. видове Rice Up 60 г

5,49 лв Чипс разл. видове Lay’s 140 г

1,19 лв

1,99 лв


Бира Болярка 2л

1,89 лв Изворна вода Бачково 3,1 л

0,99 лв

Бира Загорка 2л

Мин. вода Горна Баня 1,5 л

Плодова напитка разл. видове Prisun 2л

1,99 лв Изворна или мин. вода Devin 2,5 л

0,99 лв

2,19 лв Чували за смет Bee Smart 10 бр,120 л Бърсалка за под вискоза Magic Clean 1 бр

2,79 лв

0,75 лв Мокри кърпи Lemon или Clean Wet Hankies 15 бр/оп 2+2

1,89 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 07.08.2020 г ДО 13.08.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 10.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Картофи, нарязани за пържене вак. 1 кг

0,99 лв

0,99 лв

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

Таратор 400 г

Кайма смес 480 г тарелка

3,29 лв

Промоциите са валидни само за вторник 11.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2,99 лв

Сирене топено слайс разл. видове Lactima 130 г

0,59 лв

-----------------------------------------------

Макарони разл. видове Gros 400 г

-----------------------------------------------

Масло краве немско 82 % 250 г

1,29 лв

Промоциите са валидни само за сряда 12.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2,99 лв

Хляб типов нарязан 500 г

0,65 лв

-----------------------------------------------

Кис. мляко 3,6 % ProMarket 400 г

-----------------------------------------------

Сирене краве Димитър Маджаров 200 г

0,69 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 13.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,59 лв

Прясно мляко 3,7 % Olympus 1л

1,79 лв

-----------------------------------------------

Яйца L Eco Eggs 10 бр/оп

-----------------------------------------------

Кори Одрински 500 г

1,89 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook