Skip to main content

promark

Page 1

Каталог за период от 02.10.2020 г до 08.10.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 02.10.2020 год. Кайма смес 480 г/тарелка

Маслиново масло EL XIXO 1л

3,29 лв

Кисело мляко 3,6 % ProMarket 400 г

7,49 лв

0,65 лв

Промоциите са валидни само за събота 03.10.2020 год. Бира Staropramen 1л

Пуш. свинско филе Крум Мушев вак. 1 кг

1,79 лв

Салата Европейска My PICNIC 500 г

7,79 лв

2,89 лв

Промоциите са валидни само за неделя 04.10.2020 год. Бисквити обикновени Bifa 100 г

Маслини черни Large 150 г

0,39 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

Яйца L ЗП Цветан Иванов 6 бр/кутия

0,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

0,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите, както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството. Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! Tел. на потребителя: 02/973 38 28


Прясно мляко 3 % Саяна 1л

Кис. мляко 2 % Белииса 400 г

1,69 лв Кашкавал Булгарче вак. 1 кг

Кис. мляко 3,6 % Опицвет 400 г + 100 г подарък

0,79 лв Кашкавал Витоша Димитър Маджаров 420 г

9,99 лв Сирене краве 400 г или овче 300 г Тандем

Кашкавал краве Mandra или Стара селекция Дестан 450 г

8,99 лв Масло Саяна 250 г

4,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 02.10.2020 г ДО 08.10.2020 г

0,99 лв

7,49 лв Салата Тиквички със спец. сос Традиция 250 г

2,75 лв

1,99 лв


Филе Елена и Луканка слайс Димитър Маджаров 170 г

Кайма 400 г или Бекон 210 г Тандем

8,49 лв Хляб печен на каменна пещ Бакери 600 г

4,69 лв

1,09 лв Леща Селект или Ориз Българска трапеза Арте 500 г

1,89 лв

0,89 лв Кори за баница Одрински 500 г

Хляб Бял нарязан 650 г или Пълнозърнест 600 г Заря

0,89 лв Конс. Нахут или Боб бял Campese 540 г

Подправка за барбекю или за ориз Алто 40 г

1,59 лв Боб Класик Natura 400 г

0,99 лв

1,49 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 02.10.2020 г ДО 08.10.2020 г


Вино Розе наливно 1л

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ

Ядки Микс суров 100 г

Ядки Фъстък бирен 100 г

23,90 лв/ 1 кг

7,50 лв/ 1 кг

2,39 лв

0,75 лв

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ

Ядки Лешник суров 100 г

Ядки Кашу печено 100 г

19,90 лв/ 1 кг

27,90 лв/ 1 кг

3,99 лв 1,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 02.10.2020 г ДО 08.10.2020 г

2,79 лв


Петък 02.10.2020 г

Събота 03.10.2020 г

Шопски патладжан 100 г

Кюфтета от тиквички 100 г

5,90 лв/ 1 кг

7,90 лв/ 1 кг

0,59 лв

0,79 лв

Неделя 04.10.2020 г

Понеделник 05.10.2020 г

Тиквеник 100 г

Пиле с ориз 100 г

5,90 лв/ 1 кг

7,90 лв/ 1 кг

0,59 лв

0,79 лв

Вторник 06.10.2020 г

Сряда 07.10.2020 г

Картофи с филе и сметана 100 г

Чушки печени с доматен сос 100 г

7,90 лв/ 1 кг

7,90 лв/ 1 кг

0,79 лв

0,79 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 02.10.2020 г ДО 08.10.2020 г Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни!


Разтворимо кафе 3в1 Класик 16,5 г или Стронг 17 г Nescafe

Кафе мляно Santos Nova 200 г

0,29 лв Бонбониера Ривиера Millennium 125 г

1,99 лв Шоколад Lindor разл. видове Lindt 100 г

3,89 лв Сладолед разл. видове Carte D’or 900 мл

Десерт 2 Pack с кафяв или с бял шоколад Lion 60 г

Шоколад млечен с цели лешници или с цели бадеми ION 100 г

3,29 лв Сладолед Фамилия разл. видове Nestle 505 г

5,69 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 02.10.2020 г ДО 08.10.2020 г

0,89 лв

1,89 лв Чипс разл. видове Chio 140 г

2,99 лв

2,09 лв


Бира Балканско 2,5 л

Бира светло Ариана 2л

1,99 лв Плодова напитка разл. видове Prisun 2л

Водка Doctor’s 700 мл

1,89 лв Нат. сок разл. видове Granini 1л

2,19 лв Кухненска ролка White или Forest Fruits Емека 2 бр/оп

2,39 лв

6,49 лв Трапезна вода Сердика 1,5 л

2,49 лв

0,55 лв Прах за пране течен разл. видове Lex 1,5 л

Тоалетна хартия Бяла или Спа пудра Selpak 3 пл 4 бр/оп

2,59 лв

3,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 02.10.2020 г ДО 08.10.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 05.10.2020 год. Лютеница Първомай Класическа или По селски Булконс 265 г

Кренвирши екстра Крум Мушев 350 г

1,59 лв

Сирене краве Саяна 400 г

1,59 лв

3,29 лв

Промоциите са валидни само за вторник 06.10.2020 год. Конс. пастет разл. видове Крами 130 г

Хляб Френски с фибри Бакери 500 г

0,89 лв

Масло краве немско 82 % 250 г

0,99 лв

2,65 лв

Промоциите са валидни само за сряда 07.10.2020 год. Препарат за чинии Max разл. видове Medix 450 мл

Студен чай разл. видове San Benedetto 1,5 л

0,99 лв

Енергийна напитка BUM BUM 250 мл

1,89 лв

0,59 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 08.10.2020 год. Сапун разл. видове Palmolive 90 г

Макарони разл. видове Gros 400 г

0,69 лв

Продукт за готвене Cremio My Day 500 мл

0,59 лв

2,59 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад, бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook