Каталог за период от 13.11.2020 г до 19.11.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 13.11.2020 год. Кори Одрински 500 г
Кис. мляко 3,6 % ProMarket 400 г
1,59 лв
Сирене ProMarket вак. 1 кг
0,65 лв
5,49 лв
Промоциите са валидни само за събота 14.11.2020 год. Яйца L ЗП Цветан Иванов 6 бр/кутия
Туршия кис. краставички в саламура 500 г
1,19 лв
Кайма смес Крум Мушев 480 г /тарелка
1,89 лв
3,29 лв
Промоциите са валидни само за неделя 15.11.2020 год. Прясно мляко UHT 1,5 % Mlekovita 1л
1,29 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите
Кафе Класик мляно Nova Brasilia 100 г
Бисквити обикновени Петибьор Bifa 100 г
0,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите
0,29 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите
ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG
“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите, както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството. Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! Tел. на потребителя: 02/973 38 28
Прясно мляко UHT 3,2 % Белииса 1л
Прясно мляко 3 % Саяна 1л
1,69 лв Кис. мляко 2 % БДС Димитър Маджаров 400 г
1,69 лв Кис. мляко 3,6 % Булгарче 500 г
0,95 лв Кашкавал Саяна 400 г
Кис. мляко 3,6 % Опицвет 400 г + 100 г подарък
Сирене краве Ралица 400 г
0,89 лв Майонеза плик 263 г или буркан 235 г Maggi
4,69 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 13.11.2020 г ДО 19.11.2020 г
0,99 лв
4,99 лв Сметана заквасена Olympus 350 г
2,49 лв
1,99 лв
Бахур домашен Тандем 1 кг
Салам Закуска слайс Димитър Маджаров 140 г
7,99 лв Хляб Бял нарязан 650 г или Пълнозърнест 600 г Заря
1,09 лв Мед Булмед 690 г
Хляб Занаятчийски селски 500 г или Многозърнест 400 г Стратос
Чиа или Киноа Dr. Keskin 200 г
Ориз Бисерен 1 кг или Боб Екстра 500 г Natura
1,89 лв Лютеница Македонска сладка 550 г или Малиджано с чушки и патладжани 290 г Софра
4,99 лв
1,09 лв
2,99 лв
4,49 лв
2,99 лв Конс. люти чушки Шипка 260 г или царевица 340 г The Chefs
1,49 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 13.11.2020 г ДО 19.11.2020 г
Вино Мерло 750 мл
ПРОМОЦИЯ
ПРОМОЦИЯ
Ядки Бадем суров 100 г
Ядки Фъстък бирен 100 г
18,90 лв/ 1 кг
7,50 лв/ 1 кг
1,89 лв
0,75 лв
ПРОМОЦИЯ
ПРОМОЦИЯ
Ядки Микс печен 100 г
Стафида златна 100 г
25,90 лв/ 1 кг
6,90 лв/ 1 кг
4,99 лв 2,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 13.11.2020 г ДО 19.11.2020 г
0,69 лв
Петък 13.11.2020 г
Събота 14.11.2020 г
Пълнени чушки с кайма и ориз 100 г
Огретен с картофи 100 г
8,90 лв/ 1 кг
5,90 лв/ 1 кг
0,89 лв
0,59 лв
Неделя 15.11.2020 г
Понеделник 16.11.2020 г
Супа леща 400 г
Пиле с ориз 100 г
0,99 лв/ 1 бр
7,90 лв/ 1 кг
А
СПЕЦИАЛН
ЦЕНА!
0,99 лв
0,79 лв
Вторник 17.11.2020 г
Сряда 18.11.2020 г
Постен гювеч 100 г
Задушен джолан с кисело зеле 100 г
4,90 лв/ 1 кг
0,49 лв
10,00 лв/ 1 кг
1,00 лв
МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 13.11.2020 г ДО 19.11.2020 г Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни!
Кафе Nova мляно Santos вак. 100 г
Чай Мурсалски – нарязан или Мащерка Родопско биле 1 опак
1,19 лв Вафли обикновени Фамилия разл. видове Кармела 220 г
1,59 лв Бисквитиера Селекция Mokate 260 г
0,89 лв Ядки тиквени семки Kronos 130 г
1,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 13.11.2020 г ДО 19.11.2020 г
Локум обикновен или цветен Захарни заводи 140 г
0,75 лв Руло Дома плодово ягода 175 г или София с крем шоколад 200 г
3,69 лв Ядки печени Бадем или Микс 60 г АЯ
0,99 лв Чипс Оризов разл. видове Rice Up 120 г
1,89 лв
1,99 лв
Бира кен Каменица 500 мл
Вино Quantum Сира и Каберне или Совиньон Блан Domaine Boyar 750 мл
0,89 лв Пепси Кола или Миринда разл. видове 2л
7,99 лв Плодова напитка Strike разл. видове Florina 2л
2,19 лв Дамски превръзки Sens. Normal или Maxi Night Everyday 18 бр
3,29 лв
Енергийна напитка разл. видове Hell 250 мл
0,79 лв Изворна или Мин. вода Devin 1,5 л
1,99 лв Сапун разл. видове Palmolive 90 г
0,79 лв Фолио за свежо съхранение Bee Smart 20 м или Гъба антибактериална MAGIC CLEAN 2 бр
0,79 лв
1,29 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 13.11.2020 г ДО 19.11.2020 г
Промоциите са валидни само за понеделник 16.11.2020 год. Кашкавал ProMarket вак. 1 кг
Лютеница Първомай класическа или по селски Булконс 265 г
8,99 лв
Хляб Пауталия Стратос 700 г
1,59 лв
0,99 лв
Промоциите са валидни само за вторник 17.11.2020 год. Конс. Боб бял маслен Беата 1 кг
Наденица Македонска Крум Мушев 420 г
2,29 лв
Чушлета люти в саламура 200 г
1,99 лв
0,99 лв
Промоциите са валидни само за сряда 18.11.2020 год. Брашно Златия 1 кг
Тиква Парче 1 кг
0,85 лв
Прясно мляко 3 % My Day 1л
0,99 лв
1,79 лв
Промоциите са валидни само за четвъртък 19.11.2020 год. Мокри кърпи Lemon или Clean Wet Hankies 15 бр/оп
Тоалетна хартия Eco Land 3 пл 4 бр/оп
0,79 лв
Препарат за чинии разл. видове Верона 500 мл
0,89 лв
0,75 лв
Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад, бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски”” № 2 2;; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)