Каталог за период от 29.05.2020 г до 04.06.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 29.05.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Кебапчета 6 бр/420 г тарелка
9,59 лв
------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------
Кашкавал Стара планина вак. 1 кг
Кис. мляко 2 % Здравец 500 г
2,99 лв
0,79 лв
Промоциите са валидни само за събота 30.05.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
0,99 лв
Наденица Македонска Крум Мушев 420 г
3,29 лв
------------------------------------------------------
Сирене краве Димитър Маджаров 200 г
-------------------------------------------------------
Бира кен Apostel Weissbier 500 мл
1,89 лв
Промоциите са валидни само за неделя 31.05.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1,75 лв
2,99 лв
------------------------------------------------------
Пуш. св. филе вак. 1 кг
Масло краве немско 82 % 250 г
-------------------------------------------------------
Прясно мляко 1,7 % Olympus 1л
8,89 лв
ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG
“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;
Прясно мляко UHT 3,2 % Булгарче 1л
Йогурт Мермерски 3,2 % Опицвет 400 г
1,69 лв Кис. мляко 4,5 % Саяна 400 г
1,09 лв Кис. мляко с каймак Родопско чудо 450 г
0,89 лв Сирене краве Маклер
КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 29.05.2020 г ДО 04.06.2020 г
0,99 лв Сирене краве Саяна 400 г
1,89 лв Кашкавал Здравец 220 г
7,99 лв
Кис. мляко 0,1 % 400 г или пробиотично 2,9 % 280 г Димитър Маджаров
3,49 лв Разядка Тиро или Урнебес Кенар 200 г
3,49 лв
3,19 лв
Наденички луканкови Бони 200 г
Пиле цяло охл.
2,49 лв Хляб бял слънчоглед и квас или грахам с фибри и квас Фермерски 500 г
3,99 лв Хляб Добруджа Заря 650 г
1,19 лв Конс. боб бял 400 г или царевица 340 г Krina
Кайма 400 г или бекон 210 г Тандем
Хляб Занаятчийски селски 500 г или Добруджа Велбъжд 600 г Стратос
1,09 лв Леща Наслада Fiorre 500 г
1,29 лв
4,79 лв
1,09 лв Фикс Малки Тайни макарони 4 сирена 30 г или пиле 4 сирена 32 г Maggi
1,79 лв
1,29 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 29.05.2020 г ДО 04.06.2020 г
Сушени сливи без костилка 100 г
9,90 лв/ 1 кг
0,99 лв ПРОМОЦИЯ Ядки микс суров Енерджи 100 г
19,90 лв/ 1 кг
2,99 лв 1,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 29.05.2020 г ДО 04.06.2020 г
-------------------------------------------------------------------------
ПРОМОЦИЯ
---------------------------------------------------------------
Вино бяло сухо Совиньон Блан наливно 1л
ПРОМОЦИЯ Ядки бадем печен 100 г
21,90 лв/ 1 кг
2,19 лв ПРОМОЦИЯ Ядки лешник суров 100 г
19,90 лв/ 1 кг
1,99 лв
3,90 лв/ 1 кг
0,39 лв Неделя 31.05.2020 г Ориз с гъби 100 г
3,90 лв/ 1 кг
0,39 лв Вторник 02.06.2020 г Постно зеле на фурна 100 г
3,90 лв/ 1 кг
0,39 лв
--------------------------------------------------------------------------
Боб по Самоковски 100 г
Събота 30.05.2020 г Макарони на фурна 100 г
4,90 лв/ 1 кг
0,49 лв
Понеделник 01.06.2020 г
-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------
Петък 29.05.2020 г
Таратор 400 г
1,99 лв/ 1 бр
1,99 лв
Сряда 03.06.2020 г Мусака от патладжани 100 г
4,90 лв/ 1 кг
0,49 лв
МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 29.05.2020 г ДО 04.06.2020 г
Разтворимо кафе Classic или Classic Crema Nescafe 100 г
Разтворимо кафе Monarch Classic или Intense Jacobs 100 г
4,99 лв Шоколад разл. видове Roshen 90 г
5,99 лв Овесен бар Flap Jack с боровинки Fitspo 90 г 1+1 бр
1,39 лв Сладолед Aloma разл. видове Nestle 1 оп
КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 29.05.2020 г ДО 04.06.2020 г
1,39 лв Сладки разл. видове BFK 300 г
2,39 лв Сладолед разл. видове Carte D`or 900 мл
5,99 лв
Бонбони разл. видове Haribo 100 г
1,89 лв Шоколадово яйце Kinder Joy 20 г
6,29 лв
1,59 лв
Бира непастьоризирана Болярка 2л
Вино Frutino Шардоне праскова&манго или Розе ягода&малина Domaine Boyar 750 мл
2,15 лв Студен чай разл. видове Lipton 1,5 л
6,49 лв
Кухненска ролка Colored Dreams Linora 2 бр/оп
1,79 лв
0,85 лв Мин. или изворна вода Devin 2,5 л
Мин. вода Горна Баня 1,5 л
2,49 лв
Енергийна напитка разл. видове Hell 250 мл
0,75 лв Кърпа MAGIC CLEAN попивателна 3 бр 18/20 см Чували за смет Bee Smart, 50 бр, 35 л
2,19 лв
1,09 лв Храна за котки разл. видове King 415 г
1,09 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 29.05.2020 г ДО 04.06.2020 г
Промоциите са валидни само за понеделник 01.06.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Какаов крем с лешници Nutella 400 г
0,79 лв
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
Чипс оригинал Pom Bar 40 г
Нектар кайсия или праскова ВВВ 1л
4,99 лв
1,79 лв
Промоциите са валидни само за вторник 02.06.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6,99 лв
Кис. мляко 3,6 % ProMarket 400 г
1,09 лв
-----------------------------------------------
Хляб пълнозърнест Стратос 600 г
-----------------------------------------------
Сирене краве Нестинарка вак. 1 кг
0,65 лв
Промоциите са валидни само за сряда 03.06.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8,99 лв
Лютеница Олинеза 265 г
2,39 лв
-----------------------------------------------
Кренвирши Бони 300 г
-----------------------------------------------
Кашкавал ProMarket вак. 1 кг
1,79 лв
Промоциите са валидни само за четвъртък 04.06.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
0,69 лв
Сметана заквасена 20 % Саяна 400 г
3,69 лв
-----------------------------------------------
Св. месо за готвене охл. 480 г тарелка
-----------------------------------------------
Конс. грах ISIDA 400 г
1,85 лв
Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 21:30 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл.53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл.242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева”№ 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1-ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); ул. Светослав Тертер № 27 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. “Янко Сакъзов” № 70 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. ”Самоковско шосе” № 40 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); 8:00 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 8:00 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54 (неделя почивен ден); ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч.-ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)