Skip to main content

promark

Page 1

Каталог за период от 10.04.2020 г до 16.04.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 10.04.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Яйца Еко Егс L 10 бр/ кутия

3,19 лв

------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Кайма смес 480 г/ тарелка

Хляб тип Добруджа Заря 500 г

2,29 лв

0,89 лв

Промоциите са валидни само за събота 11.04.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Студен чай разл. видове Olympus 0,5л

2,29 лв

-------------------------------------------------------

Шоколад Аеро разл. видове Roshen 85 г 2 + 1 подарък

2,99 лв

------------------------------------------------------

Еклери мини с ванилов крем Перун 340 г

1,79 лв

Промоциите са валидни само за неделя 12.04.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2,99 лв

Наденица Македонска Крум Мушев 420 г

0,65 лв

------------------------------------------------------

Кис. мляко 3,6 % ProMarket 400 г

-------------------------------------------------------

Кашкавал Milki dream 250 г

1,89 лв

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;


Кис. мляко 4,5 % Верея 400 г

Кис. мляко 3,6 % Булгарче 500 г

1,05 лв Кис. мляко 3,6 % Саяна 400 г + 100 г бонус

Кис. мляко 3,6 % Здравец 500 г

0,89 лв

Сирене Едам или Гауда Fivepi 350 г

Сирене краве Саяна 400 г

0,85 лв Сирене краве Olympus 300 г

3,49 лв Майонеза премиум Олинеза 250 г

4,69 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 10.04.2020 г ДО 16.04.2020 г

0,85 лв

4,99 лв Салата Лютеница по балкански Кенар 400 г

1,99 лв

3,69 лв


Салам Краковски 210 г или Мелник вак. 230 г Меско

Кайма 400 г или Бекон 210 г Тандем

4,69 лв Кори бюрек класик или с яйца 500 г

4,89 лв Хляб Занаятчийски селски 500 г или Пълнозърнест 600 г Стратос

2,49 лв Хляб Добруджа Заря 650 г

1,09 лв

Кори Одрински 500 г

1,59 лв Хляб Селски ръчен бял или Типов Одесос 650 г

1,09 лв

Конс. пастет апетит 300 г или Феферони 260 г Крами

1,99 лв

1,09 лв

Лютеница Първомай БДС Булконс 400 г

Конс. кис. краставички фини Крина 680 г

3,49 лв

2,19 лв

КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 10.04.2020 г ДО 16.04.2020 г


Чипс разл. видове Chio 140 г

Снакс Мега Lotto 60 г

2,09 лв

0,75 лв Пуканки повече масло Поп Карузо 78 г

Вино Мерло наливно Шато Карнобат 1л

ПРОМОЦИЯ Ядки кашу печено 100 г

27,90 лв/ 1 кг

2,79 лв ПРОМОЦИЯ Ядки микс суров 100 г

23,90 лв/ 1 кг

2,99 лв 2,39 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 10.04.2020 г ДО 16.04.2020 г

0,79 лв -------------------------------------------------------------------------

1,49 лв

1,29 лв Снакс разл. видове Star 1 оп

---------------------------------------------------------------

Соленки Перун 300 г

Чипс оризов разл. видове Rice Up 60г

0,69 лв

ПРОМОЦИЯ Орехови ядки 100 г

18,90 лв/ 1 кг

1,89 лв ПРОМОЦИЯ Червена боровинка сурова 100 г

9,90 лв/ 1 кг

0,99 лв


6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв Неделя 12.04.2020 г Печени чушки с доматен сос 100 г

7,90 лв/ 1 кг

0,79 лв Вторник 14.04.2020 г Боб по Самоковски /пикантен/ 100 г

4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв

--------------------------------------------------------------------------

Броколи със синьо сирене и сметана 100 г

Събота 11.04.2020 г Домашна бисквитена торта 100 г

7,90 лв/ 1 кг

0,79 лв

Понеделник 13.04.2020 г

-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------

Петък 10.04.2020 г

Пиле с картофи 100 г

8,90 лв/ 1 кг

0,89 лв

Сряда 15.04.2020 г Картофи с филе и сметана 100 г

7,90 лв/ 1 кг

0,79 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 10.04.2020 г ДО 16.04.2020 г


Кафе класик мляно или джезве Nova Brasilia 100 г

Кафе Сицилия или Милано Tchibo Espresso 250 г

1,69 лв Бисквити малина 147 г или шоколад 128 г Milka

Кейк Идеал 90 г или Маркизите 85 г

4,99 лв Бисквити със семена или с тъмен шоколад Боровец 100 г

1,99 лв Бисквити златен сезон или детска закуска Хоро 170 г

0,69 лв 1,29 лв Бисквити с масло и мляко или банан Детство мое 100 г

1,09 лв

КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 10.04.2020 г ДО 16.04.2020 г

Овесен бар Flap Jack с череши 100 г или протеинов бар Active с кокос 60 г FITSPO

0,99 лв 2,29 лв Сладолед Familia разл. видове Nestle 1 оп

Кекс разл. видове Alka 350 г

1,39 лв

Шоколад Lacmi разл. видове Roshen 90 г

3,39 лв

4,99 лв


Бира Непастьоризирана Болярка 2л

Бира кен Загорка 0,5 л

2,19 лв Ракия Сливова Търговище 700 мл

Вино Розе или Шардоне Bolgare 750 мл

0,99 лв Плодова напитка разл. видове Prisun 2л

6,99 лв

Изворна или минерална вода Devin 2,5 л

2,39 лв Хартия за печене AEC 6 м. или кърпа MAGIC CLEAN попивателна 3 бр 15/15 см

Мин. вода Горна Баня 1,5 л

0,75 лв

4,19 лв

1,15 лв

1,09 лв Мокри кърпи бебешки Лайка 72 бр или Fresh 63 бр Babycare

1,69 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 10.04.2020 г ДО 16.04.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 13.04.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Лютеница Олинезко Олинеза 265 г

4,19 лв

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

Св. месо за готвене охл. 480 г

Боб Добруджанка Fiorre 500 г

1,89 лв

1,99 лв

Промоциите са валидни само за вторник 14.04.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8,99 лв

Питки Александра Стратос 2 бр/оп 180 г

9,99 лв

-----------------------------------------------

Кашкавал ProMarket вак. 1 кг

-----------------------------------------------

Пуш. св. филе вак.

0,55 лв

Промоциите са валидни само за сряда 15.04.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0,69 лв

Ловджийски деликатес Крум Мушев 200 г

1,49 лв

-----------------------------------------------

Конс. кис. краставички Пиконс 720 г

-----------------------------------------------

Бира кен Диана 500 мл

1,69 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 16.04.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Хляб Пълнозърнест Заря 600 г

6,99 лв

-----------------------------------------------

2,99 лв

Сирене краве вак. Нестинарка 1 кг

-----------------------------------------------

Масло краве немско 82 % 250 г

0,99 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 21:30 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл.53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл.242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева”№ 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1-ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); ул. Светослав Тертер № 27 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. “Янко Сакъзов” № 70 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. ”Самоковско шосе” № 40 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); 8:00 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 8:00 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54 (неделя почивен ден); ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч.-ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
promark by PromoOferti.com - Issuu