Skip to main content

promark

Page 1

Каталог за период от 23.10.2020 г до 29.10.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 23.10.2020 год. Кис. мляко 2 % ProMarket 400 г

Кашкавал ProMarket 1 кг

0,59 лв

Сирене ProMarket 1 кг

8,99 лв

5,49 лв

Промоциите са валидни само за събота 24.10.2020 год. Кюфтета Крум Мушев 6 бр/420 г тарелка

Яйца L ЗП Цветан Иванов 10 бр/кутия

неделни промоции на 0,99 лв

2,99 лв

Маслиново масло Екстра Върджин Speroni 1л

1,99 лв

7,99 лв

Промоциите са валидни само за неделя 25.10.2020 год. Шоколад Орео Milka 100 г

0,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

Шоколадово яйце Kinder Surprise 1 бр

Кафе Класик мляно Nova Brasilia 100 г

0,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

0,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите, както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството. Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! Tел. на потребителя: 02/973 38 28


Прясно мляко 1,7 % Olympus 1л

Кис. мляко 3,6 % Белииса 400 г

1,85 лв Кашкавал краве Мандра или Стара селекция Дестан 450 г

Масло краве немско 82 % 125 г

1,89 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 23.10.2020 г ДО 29.10.2020 г

0,79 лв

Сирене краве Саяна 400 г

7,49 лв

Кис. мляко 4,5 % Опицвет 400 г + 100 г подарък

1,05 лв Сирене Едам или Гауда 350 г Fivepi

3,49 лв Крем за мазане разл. видове Hochland 200 г

4,99 лв Салата Чеснова разядка или Катък с печени чушки My PICNIC 500 г

2,59 лв

3,29 лв


Пиле Градус охл. 1 кг

Кренвирши Бони 300 г

4,25 лв Хляб Добруджа 650 г или Пълнозърнест 600 г Заря

2,39 лв

2,49 лв

1,69 лв Маслиново масло Pomace Elia 750 мл

1,99 лв

5,69 лв Мюсли Гранола със сушени плодове или с ядки Sante 350 г

Спагети разл. видове Stella 500 г

1,09 лв Боб Добруджанка Fiorre 500 г

Кайма 500 г или Кренвирши Стара Планина 400 г Тандем

Какао 60 г или подпр. Вегетина 80 г Алто

7,99 лв

0,89 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 23.10.2020 г ДО 29.10.2020 г


Вино Бяло Сухо Совиньон Блан наливно 1л

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ

Ядки Микс печен 100 г

Ядки Кашу сурово 100 г

25,90 лв/ 1 кг

26,90 лв/ 1 кг

2,59 лв

2,69 лв

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ

Ядки Лешник суров 100 г

Ядки Стафида златна 100 г

19,90 лв/ 1 кг

6,90 лв/ 1 кг

2,99 лв 1,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 23.10.2020 г ДО 29.10.2020 г

0,69 лв


Петък 23.10.2020 г

Събота 24.10.2020 г

Макарони по Милански 100 г

Кисело зеле с ориз 100 г

7,90 лв/ 1 кг

3,90 лв/ 1 кг

0,79 лв

0,39 лв

Неделя 25.10.2020 г

Понеделник 26.10.2020 г

Пържени чушки с чесън 100 г

Запеканка със спанак 100 г

6,90 лв/ 1 кг

6,90 лв/ 1 кг

А

СПЕЦИАЛН

ЦЕНА!

0,69 лв

0,69 лв

Вторник 27.10.2020 г

Сряда 28.10.2020 г

Зелеви сарми с кайма и ориз 100 г

Кюфтета по Чирпански 100 г

8,90 лв/ 1 кг

0,89 лв

12,00 лв/ 1 кг

1,20 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 23.10.2020 г ДО 29.10.2020 г Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни!


Разтв. кафе Classic или Classic Crema Nescafe 100 г

Бисквити млечен шоколад 200 г или класик 176 г Mc Vitie’s

2,39 лв

4,99 лв Бонбони Фигаро Лешник 306 г или Аида Карамел 252 г Suchard

Бонбони After Eight 200 г

Бонбони Черноморец 187 г

Чипс Оризов разл. видове Rice Up 60 г

1,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 23.10.2020 г ДО 29.10.2020 г

3,19 лв

4,39 лв

5,99 лв Овесен бар Flap Jack разл. видове FITSPO 90 г

Сладолед Голд разл. видове Eskimo 450 г

2,99 лв Чипс разл. видове Lay’s 140 г

1,19 лв

1,99 лв


Бира кен Ариана 500 мл

Вино Каберне или Шардоне Domaine Boyar 3л

0,79 лв Пепси Кола или Миринда разл. видове 2л

Уиски Teacher’s 700 мл

15,99 лв Плодова напитка Малина и Къпина или Киви и Ягода ВВВ 1л

2,19 лв Чували за смет Bee Smart 10 бр/оп 120 л или Бърсалка за под, Magic Clean 1 бр

2,79 лв

12,99лв Изворна или Мин. вода Devin 2,5 л

1,59 лв Чорапогащник ликра 20D бежов или черен Фазан M, L, XL, XXL

1,09 лв Тоалетна хартия Orange Gama 3 пл 8 бр/оп

1,89 лв

3,19 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 23.10.2020 г ДО 29.10.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 26.10.2020 год. Бонбони Toffifee 15 бр /кутия

Вино Каберне и Мерло 750 мл

2,59 лв

Студен чай разл.видове San Benedetto 1,5 л

4,99 лв

1,89 лв

Промоциите са валидни само за вторник 27.10.2020 год. Прясно мляко 3 % Саяна 1л

Сирене краве Димитър Маджаров 200 г

1,65 лв

Макарони разл. видове Олим 300 г

2,99 лв

0,49 лв

Промоциите са валидни само за сряда 28.10.2020 год. Наденица Македонска Крум Мушев 420 г

Боб Добруджанка Фамилекс 1 кг

1,99 лв

Конс. домати белени на кубчета или цели Novi 400 г

2,99 лв

0,89 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 29.10.2020 год. Лютеница Първомай класическа или по селски Булконс 265 г

1,59 лв

Хляб типов нарязан 500 г

Пръчици бирени Бони 280 г

0,69 лв

4,99 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад, бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook