Skip to main content

promark

Page 1

Каталог за период от 18.09.2020 г до 24.09.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 18.09.2020 год. Бира Болярка 2л

Кюфтета Крум Мушев 6 бр/420 г тарелка

1,89 лв

Картофи нарязани за пържене вак. 1 кг

2,99 лв

0,99 лв

Промоциите са валидни само за събота 19.09.2020 год. Кайма Тандем 500 г

Кашкавал ProMarket вак. 1 кг

неделни промоции на 0,99 лв

4,99 лв

Кис. мляко 3,6 % ProMarket 400 г

8,99 лв

0,65 лв

Промоциите са валидни само за неделя 20.09.2020 год. Кафе Класик мляно Nova Brasilia 100 г

0,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

Ориз Народен вкус Фамилекс 500 г

Шоколад млечен лешник и бадем или тъмен боров. и стафиди Millennium 80 г

0,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

0,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите, както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството. Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! Tел. на потребителя: 02/973 38 28;


Кис. мляко 4,5 % Саяна 400 г

Кис. мляко 3,6 % Белииса 400 г

0,89 лв Сирене краве Нестинарка вак. 1 кг

Йогурт Мермерски 3,2 % Опицвет 400 г

0,79 лв Сирене Даная Makler 400 г

6,99 лв Кашкавал краве Ралица 200 г

Сирене краве Olympus 300 г

3,99 лв Масло краве немско 82 % 250 г

3,79 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 18.09.2020 г ДО 24.09.2020 г

1,09 лв

4,69 лв Разядка Тиро или Урнебес Кенар 200 г

2,99 лв

3,29 лв


Хляб тост Бял или Пълнозърнест Елиаз 550 г

Колбас разл. видове Тандем 300 г

2,99 лв Подпр. микс сушени зеленчуци Picantina 100 г

1,99 лв

Хляб Занаятчийски селски 500 г или Пълнозърнест 600 г Стратос

1,39 лв Конс. царевица сладка 340 г или домати белени на кубчета 400 г Арте

0,99 лв

1,09 лв Хайвер Тарама по гръцки със сьомга или с треска Salmaris 100 г

1,49 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 18.09.2020 г ДО 24.09.2020 г


Вино Бяло Сухо Совиньон Блан наливно 1л

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ

Ядки Кашу печено 100 г

Ядки Фъстък Бирен 100 г

27,90 лв/ 1 кг

7,50 лв/ 1 кг

2,79 лв

0,75 лв

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ

Ядки Микс суров Енерджи 100 г

Орехови ядки 100 г

19,90 лв/ 1 кг

2,99 лв 1,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 18.09.2020 г ДО 24.09.2020 г

18,90 лв/ 1 кг

1,89 лв


Петък 18.09.2020 г

Събота 19.09.2020 г

Тиквички и патладжани по гръцки 100 г

Боб по Самоковски пикантен 100 г

6,90 лв/ 1 кг

4,90 лв/ 1 кг

0,69 лв

0,49 лв

Неделя 20.09.2020 г

Понеделник 21.09.2020 г

Кюфте на скара 1 бр

Постен гювеч 100 г

0,49 лв/ 1 бр

5,90 лв/ 1 кг

0,49 лв

0,59 лв

Вторник 22.09.2020 г

Сряда 23.09.2020 г

Кюфтета по Чирпански 100 г

Спагети Болонезе 100 г

9,90 лв/ 1 кг

6,90 лв/ 1 кг

0,99 лв

0,69 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 18.09.2020 г ДО 24.09.2020 г Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни!


Какао Nesquik 400 г + подарък чаша

Сладолед Голд разл. видове Eskimo 450 г

3,99 лв

Сладолед Фамилия разл. видове Nestle 345 г

3,19 лв Курабия домашна с мармалад Перун 300 г

Бисквити с кафе или с какао и мляко Sweet Plus 160 г

1,69 лв Снакс разл. видове Lotto 75/90 г

КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 18.09.2020 г ДО 24.09.2020 г

Шоколад тъмен разл. видове Heidi 80 г

1,49 лв Чипс разл. видове Chio 140 г

0,89 лв

2,39 лв

2,59 лв Чипс разл. видове Lay’s 140 г

2,09 лв

1,99 лв


Бира Балканско 2,5 л

Бира светло Ариана 2л

1,99 лв Мин. вода Горна Баня 1,5 л

Енергийна напитка разл. видове Red Bull 250 мл

1,89 лв Нат. сок разл. видове Granini 1л

Пепси кола или Миринда разл. видове 500 мл

0,75 лв Газ. напитка разл. видове ВE 1,5 л

0,99 лв Носни кърпи разл. видове Renova 6 бр/оп

1,29 лв

1,89 лв

2,49 лв Паста за зъби разл. видове Colgate 100 мл

1,49 лв

1,69 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 18.09.2020 г ДО 24.09.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 21.09.2020 год. Домашна лимонада с прясна мента 1л

Кафе Wiener Extra Eduscho 250 г

2,49 лв

Прясно мляко UHT 1,5% Mlekovita 1л

2,79 лв

1,39 лв

Промоциите са валидни само за вторник 22.09.2020 год. Хляб Ръжен - немски Бакери 400 г

Яйца L Eco Eggs 10 бр/оп

0,99 лв

Сирене ProMarket вак. 1 кг

2,29 лв

5,49 лв

Промоциите са валидни само за сряда 23.09.2020 год. Ловджийски пръчици Крум Мушев 300 г

Бира кен Диана 500 мл

2,49 лв

Ядки печен или бирен фъстък Kronos 130 г

0,69 лв

1,39 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 24.09.2020 год. Мокри кърпи бебешки лайка или алое вера Gama 64 бр/оп

Кухненска ролка Economy 1 бр/оп

1,79 лв

Тоалетна хартия с аромат Силви 3 пл 4 бр/оп

1,69 лв

0,99 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад, бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook