Каталог за период от 08.05.2020 г до 14.05.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 08.05.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Кайма смес 480 г
Кашкавал ProMarket 1 кг
1,75 лв
------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------
Прясно мляко фермерско 3,2 % Дестан 1л
9,99 лв
3,29 лв
Промоциите са валидни само за събота 09.05.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6,99 лв
2,99 лв
------------------------------------------------------
Кис. мляко 2 % ProMarket 400 г
Масло краве немско 82 % 250 г
-------------------------------------------------------
Сирене краве Нестинарка 1 кг
0,59 лв
Промоциите са валидни само за неделя 10.05.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4,49 лв
Луканка специална слайс Чичовци 80 г
0,75 лв
------------------------------------------------------
Бира кен Балканско 500 мл
-------------------------------------------------------
Кашкавал Milki dream 400 г
1,79 лв
ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG
“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;
Прясно мляко UHT 1,5 % Белииса 1л
Йогурт Мермерски 3,2 % Опицвет 400 г
1,59 лв Кашкавал Балкан Димитър Маджаров 420 г
1,09 лв Кашкавал Булгарче 1 кг
Сирене краве Саяна 400 г
Майонеза буркан 235 г или плик 263 г Maggi
2,29 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 08.05.2020 г ДО 14.05.2020 г
0,85 лв
9,99 лв
10,99лв Извара Olympus 400 г
Кис. мляко 3,6 % Саяна 400 г + 100 г бонус
3,49 лв Руска салата Кенар 400 г
2,49 лв
3,29 лв
Пуш. св. филе 1 кг
Ловджийски деликатес Крум Мушев 200 г
8,99 лв Шунка пуешка 220 г или шпек Баланс без Е номера 210 г Меско
4,69 лв
1,69 лв Пиле цяло охл. 1 кг
0,99 лв
5,69 лв Кори Одрински 500 г
4,09 лв Хляб Занаятчийски селски 500 г или Пълнозърнест 600 г Стратос
Хляб бял нарязан Заря 650 г
Кайма 500 г или шунка Пражка 220 г Тандем
1,09 лв
1,59 лв Олио Зора 1л
1,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 08.05.2020 г ДО 14.05.2020 г
Ядки кашу сурово 100 г
26,90 лв/ 1 кг
2,69 лв ПРОМОЦИЯ Ядки микс печен 100 г
25,90 лв/ 1 кг
2,99 лв 2,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 08.05.2020 г ДО 14.05.2020 г
-------------------------------------------------------
ПРОМОЦИЯ
ПРОМОЦИЯ
----------------------------------------------------------
Вино Бяло Сухо Совиньон Блан наливно 1л
ПРОМОЦИЯ
Орехови ядки 100 г
18,90 лв/ 1 кг
1,89 лв Сушени сини сливи без костилка 100 г
9,90 лв/ 1 кг
0,99 лв
4,90 лв/ 1 кг
0,49 лв Неделя 10.05.2020 г Реване 100 г
4,90 лв/ 1 кг
0,49 лв Вторник 12.05.2020 г Пилешки дробчета по селски 100 г
7,90 лв/ 1 кг
0,79 лв
--------------------------------------------------------------------------
Гювеч постен 100 г
Събота 09.05.2020 г Картофени кюфтета 100 г
8,90 лв/ 1 кг
0,89 лв
Понеделник 11.05.2020 г
-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------
Петък 08.05.2020 г
Спаначена крем супа 400 г
0,99 лв/ 400 г
0,99 лв
Сряда 13.05.2020 г Запеканка с филе и сирене 100 г
6,90 лв/ 1 кг
0,69 лв
МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 08.05.2020 г ДО 14.05.2020 г
Кафе класик или интенз Jacobs 250 г
Шоколад разл. видове Loacker 55 г
3,99 лв Шоколад дарк разл. видове Heidi 80 г
Десерт Чънки млечен 40 г или лешник 42 г KitKat
1,39 лв
Трюфели с лешник или с шоколад Master Chocolatier 200 г
Сладолед Boss разл. видове Nestle 1 бр
2,49 лв Бисквити класик или какао Траяна 175 г
2,49 лв
Десерт Крем карамел 230 г или Торта бисквитена 250 г Теди 05
1,29 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 08.05.2020 г ДО 14.05.2020 г
0,89 лв
1,69 лв
Бисквити обикновени Детство мое 200 г
0,89 лв
2,99 лв Чипс разл. видове Ruffles 260 г
2,99 лв
Вино разл. видове Papillon 750 мл
Бира Загорка 2л
1,99 лв Плодова напитка разл. видове Prisun 2л
Ракия гроздова Карнобат 700 мл
4,99 лв Нат. сок разл. видове Granini 1л
2,19 лв Чували за смет Bee Smart, 10 бр,120 л или бърсалка за под Magic Clean вискоза
2,79 лв
8,39 лв Разтв. напитка разл. видове Фрути 1 оп
2,49 лв Мокри кърпи бебешки с невен Event 30 бр/ оп
1,39 лв
0,19 лв Тоалетна хартия Aroma Natural Gama 3 пл/4 бр
1,49 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 08.05.2020 г ДО 14.05.2020 г
Промоциите са валидни само за понеделник 11.05.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Сирене ProMarket 1 кг
0,99 лв
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
Хляб многозърнест Стратос 400 г
Яйца L Еко Егс 6 бр/ кутия
5,99 лв
1,29 лв
Промоциите са валидни само за вторник 12.05.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1,39 лв
Мортадела с чушки Карл Вурстен 750 г
1,69 лв
-----------------------------------------------
Лютеница Олинезко Олинеза 265 г
-----------------------------------------------
Сирене топено разл. видове Лактима 140 г
2,49 лв
Промоциите са валидни само за сряда 13.05.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1,89 лв
Бира кен Диана 500 мл
0,59 лв
-----------------------------------------------
Питки Александра Стратос 2 бр/ оп 180 г
-----------------------------------------------
Наденица Македонска Крум Мушев 420 г
0,69 лв
Промоциите са валидни само за четвъртък 14.05.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4,19 лв
Кис. мляко 3,6 % Белииса 400 г
1,19 лв
-----------------------------------------------
Ориз Народен вкус Фамилекс 500 г
-----------------------------------------------
Св. месо за готвене охл. 480 г/ тарелка
0,79 лв
Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 21:30 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл.53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл.242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева”№ 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1-ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); ул. Светослав Тертер № 27 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. “Янко Сакъзов” № 70 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. ”Самоковско шосе” № 40 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); 8:00 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 8:00 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54 (неделя почивен ден); ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч.-ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)