Skip to main content

promark

Page 1

Каталог за период от 04.09.2020 г до 10.09.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 04.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Кис. мляко 3,6 % БДС Димитър Маджаров 400 г

8,99 лв

------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Кашкавал ProMarket вак. 1 кг

Масло краве немско 82 % 250 г

0,89 лв

2,49 лв

Промоциите са валидни само за събота 05.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7,99 лв

Ориз Народен вкус Фамилекс 500 г

3,29 лв

------------------------------------------------------

Кайма смес Крум Мушев 480 г тарелка

-------------------------------------------------------

Маслиново масло Екстра Върджин Speroni 1л

0,99 лв

Промоциите са валидни само за неделя 06.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0,49 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

Бисквити Петибьор Bifa 100 г

0,99 лв

Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

------------------------------------------------------

Кафе Класик мляно Nova Brasilia 100 г

-------------------------------------------------------

Макарони спирали Олим 300 г

0,39 лв

Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;


Прясно мляко UHT 3,2 % Белииса 1л

Айрян Балкан 1л

1,69 лв Кис. мляко с каймак 4,5 % Olympus 400 г

1,69 лв Сирене краве Саяна 400 г

1,09 лв Масло краве 82 % Дестан или Mandra 125 г

Кис. мляко 3,6 % Опицвет 400 г + 100 г подарък

Сирене овче или козе Ралица 400 г

3,49 лв

КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 04.09.2020 г ДО 10.09.2020 г

5,59 лв Сирене топено разл. видове Hochland 140 г

Масло Саяна 250 г

1,79 лв

0,99 лв

2,79 лв

2,29 лв


Шунка бут Бони 300 г

Наденица Македонска 300 г или пуш. пуешко филе 140 г Тандем

3,89 лв Конс. пастет разл. видове Крами 130 г

Пуш. гърди деликатесни Крум Мушев вак. 1 кг

3,69 лв Хляб Добруджа 650 г или Пълнозърнест 600 г Заря

0,89 лв Подпр. червен пипер екстра 60 г или лют едро смлян 40 г Алто

0,89 лв

6,99 лв Питка табан или хляб типов Лина Бейкъри ейкъри 300 г

1,09 лв Леща Екзотик Fiorre 500 г

0,69 лв Конс. нахут 580 г или боб бял 540 г Арте

1,89 лв

1,49 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 04.09.2020 г ДО 10.09.2020 г


Ядки Кашу печено 100 г

27,90 лв/ 1 кг

2,79 лв ПРОМОЦИЯ Ядки Микс печен 100 г

25,90 лв/ 1 кг

2,99 лв 2,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 04.09.2020 г ДО 10.09.2020 г

---------------------------------------------------------------

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ Ядки Бадем суров 100 г

18,90 лв/ 1 кг

1,89 лв

ПРОМОЦИЯ

---------------------------------------------------------------

Вино Бяло Сухо Совиньон Блан наливно 1л

Стафида златна 100 г

6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв


5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв Неделя 06.09.2020 г Пържени чушки с чесън 100 г

4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв Вторник 08.09.2020 г Макарони по Милански 100 г

7,90 лв/ 1 кг

--------------------------------------------------------------------------

Вегетарианска мусака с тиквички 100 г

Събота 05.09.2020 г Ароматни спагети с чеснови гъби 100 г

3,90 лв/ 1 кг

0,39 лв

Понеделник 07.09.2020 г

-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------

Петък 04.09.2020 г

Качамак със сирене 100 г

5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв

Сряда 09.09.2020 г Запеканка с тиквички и домати 100 г

5,90 лв/ 1 кг

0,79 лв

0,59 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 04.09.2020 г ДО 10.09.2020 г


Разтв. кафе 3в1 Класик 16,5 г или Стронг 17 г Nescafe

Шоколад LZ аеро млечен или натурален 35 г

0,29 лв

Шоколад разл. видове Loacker 55 г

0,85 лв

Бисквити Choco Jaffa шоколад 128 г или малина 147 г Milka

Десерт кейк Albeni 40 г

1,39 лв

Десерт Крем Карамел 230 г или Торта Бисквитена 250 г Теди 05

1,79 лв

Палачинки Парадизо 10 бр

1,69 лв Сладолед разл. видове Every Day 1350 мл

Сладолед Aloma разл. видове Nestle 485/490 г

5,29 лв Ядки тиквени семки Kronos 130 г

1,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 04.09.2020 г ДО 10.09.2020 г

2,69 лв Сладолед Boss разл. видове Nestle 75/81 г

3,59 лв

Бисквити оризови разл. видове Rice Up 120 г

1,29 лв

0,49 лв

Чипс разл. видове Jumbo 75 г

2,29 лв Чипс Лайт със сол или с карамелизиран лук Chio 125 г

0,99 лв

1,89 лв


Бира Болярка 2л

1,89 лв Бира светло Ариана 2л

1,89 лв Вино Шардоне или Мерло Bolgare 750 мл

Плодова напитка разл. видове Prisun 2л

4,29 лв Дезинфекциращ гел за ръце Medix 60 мл

1,99 лв

Изворна или мин. вода Devin 2,5 л

2,19 лв

1,09 лв Кухненска ролка Лотос 1 бр/оп

Дамски превръзки разл. видове Everyday 18 бр/оп

3,09 лв

3,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 04.09.2020 г ДО 10.09.2020 г


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Кренвирши пилешки, пушени Крум Мушев 260 г

1,99 лв

1,49 лв

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

Домашна лимонада с прясна мента 500 мл

Промоциите са валидни само за понеделник 07.09.2020 год. Яйца L ЗП Цветан Иванов 10 бр/оп

1,99 лв

Промоциите са валидни само за вторник 08.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2,59 лв

0,89 лв

Леща Наслада Natura 400 г

-----------------------------------------------

Конс. домати белени на кубчета или цели Novi 400 г

-----------------------------------------------

Кашкавал Белииса вак. 200 г

0,85 лв

Промоциите са валидни само за сряда 09.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Наденица Македонска Крум Мушев 420 г

2,99 лв

-----------------------------------------------

1,49 лв

Салата Снежанка My PICNIC 500 г

-----------------------------------------------

Хляб Многозърнест Занаятчийски Стражица 600 г

1,99 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 10.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Мокри кърпи бебешки лайка или алое вера Gama 64 бр/оп

1,09 лв

-----------------------------------------------

1,39 лв

Препарат за чинии разл. видове Medix Max 450 мл

-----------------------------------------------

Тоалетна хартия Aroma Natural Gama 3 пл 4 бр/оп

1,59 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook