Каталог за период от 24.04.2020 г до 30.04.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 24.04.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Масло краве немско 82 % 125 г
9,99 лв
------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------
Кашкавал ProMarket 1 кг
Кайма смес 480 г/ тарелка
1,89 лв
3,29 лв
Промоциите са валидни само за събота 25.04.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6,99 лв
Бира кен Apostel Weissbier 500 мл
1,69 лв
------------------------------------------------------
Салата Снежанка Традиция 250 г
-------------------------------------------------------
Салам Шпек “Гастро” Крум Мушев 1 кг
0,99 лв
Промоциите са валидни само за неделя 26.04.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5,99 лв
Лютеница Олинеза 265 г
1,89 лв
------------------------------------------------------
Наденица Македонска Крум Мушев 420 г
-------------------------------------------------------
Сирене ProMarket 1 кг
1,79 лв
ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG
“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;
Прясно мляко 3 % Саяна 1л
Прясно мляко UHT 3,2 % Белииса 1л
1,89 лв Йогурт Мермерски 3,2 % Опицвет 400 г
1,09 лв Кашкавал Витоша Димитър Маджаров 900 г
17,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 24.04.2020 г ДО 30.04.2020 г
Цедено мляко 10 % Olympus 350 г
1,69 лв Кис. мляко Родопско чудо с каймак 450 г
1,99 лв Кашкавал Milki dream 250 г
1,89 лв Сирене краве 400 г или козе 300 г Тандем
4,99 лв
2,99 лв Сирене краве Маклер 1 кг
7,99 лв
Пуш. пилешко роле 270 г или шунка Пражка 190 г Меско
Кренвирши 250 г или шунка Пражка 120 г Тандем
3,99 лв Хляб Силует 6 зърна или класик Вита 400 г
3,39 лв Хляб Добруджа Заря 650 г
1,45 лв Маслиново масло Екстра Върджин De Cecco 750 мл
12,99лв
Хляб Пауталия 700 г или многозърнест 400 г Стратос
1,09 лв Хляб ръчен или типов Лина бейкъри 650 г
1,09 лв
Овесени трици 500 г или микс от семена 200 г Dr. Keskin
1,69 лв
0,99 лв
Конс. боб бял Krina 400 г
Херинга филе маринована пикантна или с лимон Salmaris 220 г
1,29 лв
3,49 лв
КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 24.04.2020 г ДО 30.04.2020 г
Ядки Super Seeds Слънчоглед Elit 100 г
Ядки печен фъстък Kronos 300 г
0,65 лв
2,89 лв Бисквити оризови разл. видове Rice Up 120 г
Вино Бяло Сухо Совиньон Блан наливно 1л
ПРОМОЦИЯ Ядки кашу сурово 100 г
26,90 лв/ 1 кг
2,69 лв ПРОМОЦИЯ Ядки микс суров Енерджи 100 г
19,90 лв/ 1 кг
2,99 лв 1,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 24.04.2020 г ДО 30.04.2020 г
1,29 лв -------------------------------------------------------------------------
2,19 лв
2,09 лв Соленки Перун 300 г
---------------------------------------------------------------
Чипс оризов разл. видове Rice Up 120 г
Чипс разл. видове Chio 140 г
ПРОМОЦИЯ Ядки бадем печен 100 г
21,90 лв/ 1 кг
2,19 лв ПРОМОЦИЯ Сушени сини сливи без костилка 100 г
9,90 лв/ 1 кг
0,99 лв
1,49 лв
6,90 лв/ 1 кг
0,69 лв Неделя 26.04.2020 г Пиле Лютика 100 г
14,00 лв/ 1 кг
1,40 лв Вторник 28.04.2020 г Ориз със спанак 100 г
4,90 лв/ 1 кг
0,49 лв
--------------------------------------------------------------------------
Чушки със сирене и извара 100 г
Събота 25.04.2020 г Кашкавал пане 100 г
17,00 лв/ 1 кг
1,70 лв
Понеделник 27.04.2020 г
-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------
Петък 24.04.2020 г
Спагети Болонезе 100 г
6,90 лв/ 1 кг
0,69 лв
Сряда 29.04.2020 г Качамак със сирене 100 г
6,90 лв/ 1 кг
0,69 лв
МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 24.04.2020 г ДО 30.04.2020 г
Кафе Кронат Голд инстантно Jacobs 100 г
Разтворимо кафе 3в1 класик или с кафява захар Nescafe 16,5 г
5,99 лв Десерт кейк 40 г или десерт шоколадов 31 г Albeni
0,29 лв Вафла макси с млечен шоколад 45 г или coconut dreams 30 г Мура
0,49 лв
6,29 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 24.04.2020 г ДО 30.04.2020 г
1,99 лв Сладолед Aloma разл. видове Nestle 1 оп
0,55 лв Тулумби Хубави неща 300 г
Сладолед разл. видове Carte D`or 900 мл
Суха паста Престиж разл. видове 10 бр/ кут 300 г
5,99 лв Бисквити разл. видове Еверест 195 г
1,99 лв
1,39 лв
Бира Болярка 2л
Вино Широка Мелнишка лоза или Розе Мелник Logodaj 750 мл
Ракия Грозден 700 мл
1,99 лв Миринда или Пепси разл. видове 500 мл
7,49 лв Газирана напитка разл. видове Derby 3л
0,99 лв Тоалетна хартия разл. видове Selpak 3 пл 4 бр/оп
Минерална или изворна вода Devin 1,5 л
1,19 лв Храна за котки пауч сьомга или пиле Felix 100 г
2,59 лв
5,59 лв
0,79 лв
0,79 лв Храна за котки пауч говеждо 4 х 85 г или пиле суха 300 г Friskies
1,89 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 24.04.2020 г ДО 30.04.2020 г
Промоциите са валидни само за понеделник 27.04.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Св. бекон охл. 420 г /тарелка
0,59 лв
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
Кис. мляко 2% ProMarket 400 г
Яйца L Еко Егс 6 бр/ кутия
3,99 лв
1,29 лв
Промоциите са валидни само за вторник 28.04.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2,29 лв
0,79 лв
Питки Александра Стратос 2 бр/оп 180 г
-----------------------------------------------
Майонеза провансалска 67 % Жирновъ 200 г
-----------------------------------------------
Салам Берлинер слайс Крум Мушев 200 г
0,55 лв
Промоциите са валидни само за сряда 29.04.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Прясно мляко UHT 3,2 % Mlekovita 1л
0,99 лв
-----------------------------------------------
1,49 лв
Понички разл. видове Стратос 2 бр/ оп
-----------------------------------------------
Курабии домашна с мармалад Перун 300 г
1,49 лв
Промоциите са валидни само за четвъртък 30.04.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
0,69 лв
1,79 лв
Кашкавал Здравец 220 г
-----------------------------------------------
Луканка специална слайс Чичовци 80 г
-----------------------------------------------
Бира кен Диана 500 мл
2,99 лв
Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 21:30 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл.53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл.242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева”№ 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1-ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); ул. Светослав Тертер № 27 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. “Янко Сакъзов” № 70 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. ”Самоковско шосе” № 40 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); 8:00 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 8:00 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54 (неделя почивен ден); ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч.-ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)