Skip to main content

promark

Page 1

Каталог за период от 01.05.2020 г до 07.05.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 01.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Кренвирши екстра Крум Мушев 400 г

9,59 лв

------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Кашкавал Стара планина вак. 1 кг

Прясно мляко 3 % My Day 1л

1,89 лв

1,79 лв

Промоциите са валидни само за събота 02.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0,65 лв

2,49 лв

------------------------------------------------------

Вурст екстра 750 г

-------------------------------------------------------

Кис. мляко 3,6 % ProMarket 400 г

Масло Белииса 250 г

3,29 лв

Промоциите са валидни само за неделя 03.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4,59 лв

Пуш. св. филе 1 кг

0,75 лв

------------------------------------------------------

Бира кен Балканско 0,5 л

-------------------------------------------------------

Сирене краве Здравец 400 г

8,99 лв

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;


Кис. мляко 8 % за десерти и салати Ралица 1 кг

Кис. мляко 2 % Белииса 400 г

3,99 лв Кис. мляко 2 % Саяна 400 г + 100 г бонус

Йогурт Мермерски 3,2 % Опицвет 400 г

0,79 лв Кис. мляко 3,6 % Здравец 500 г

0,79 лв Сирене краве Ралица 400 г

КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 01.05.2020 г ДО 07.05.2020 г

Сирене козе или овче вак. Дестан 1 кг

0,99 лв

9,99 лв Кашкавал Саяна 400 г

Сирене краве My Day 400 г

4,99 лв

1,09 лв

4,39 лв

4,69 лв


Пуш. св. жарен врат или филе Тандем 1 кг

17,89лв Спагетини с вкус на пиле или на телешко Maggi 60 г

0,59 лв Конс. гъби рязани Fiorre 290 г

Пиле Лудогорско охл. 1 кг

Конс. риба тон филе в олио или в собствен сос Isida 185 г

4,49 лв Хляб пълнозърнест Заря 600 г

1,09 лв Подпр. червен пипер екстра 60 г или лют едро смлян 40 г Алто

1,49 лв

0,89 лв

2,59 лв Хляб бял слънчоглед и квас или грахам с фибри и квас Фермерски 500 г

1,29 лв Лютеница домашна Олинеза 515 г

3,69 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 01.05.2020 г ДО 07.05.2020 г


Разтворимо кафе класик Nescafe 50 г

Бонбони Merci 250 г

3,29 лв

5,99 лв Ядки печен фъстък или печен белен фъстък Elit 160 г

Вино Мерло наливно Шато Карнобат 1л

ПРОМОЦИЯ Ядки кашу печено 100 г

27,90 лв/ 1 кг

2,79 лв ПРОМОЦИЯ Ядки микс суров 100 г

23,90 лв/ 1 кг

2,99 лв 2,39 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 01.05.2020 г ДО 07.05.2020 г

1,29 лв -------------------------------------------------------------------------

1,29 лв

1,59 лв Корнфлейкс Фитнес фрутс или шоколад Nestle 375 г

---------------------------------------------------------------

Бисквити разл. видове Rice Up 120 г

Крекер картофен морска сол и лук или паприка и сметана Chio 90 г

ПРОМОЦИЯ Ядки бадем суров 100 г

18,90 лв/ 1 кг

1,89 лв ПРОМОЦИЯ Ядки шам фъстък печен 100 г

26,90 лв/ 1 кг

2,69 лв

5,69 лв


6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв Неделя 03.05.2020 г Боб на фурна 100 г

3,90 лв/ 1 кг

0,39 лв Вторник 05.05.2020 г Запеканка със спанак 100 г

5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв

--------------------------------------------------------------------------

Пиле с ориз 100 г

Събота 02.05.2020 г Картофена крем супа 400 г

0,99 лв/ 1 бр

0,99 лв

Понеделник 04.05.2020 г

-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------

Петък 01.05.2020 г

Картофи с филе и сметана 100 г

6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв

Сряда 06.05.2020 г Агнешка дроб сарма 100 г

6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 01.05.2020 г ДО 07.05.2020 г


Бисквити Анелия разл. видове 1 оп

Сладолед разл. видове Nirvana 1 оп

7,99 лв Баклава или баклава с кокос и орехи Хубави неща 350 г

Курабия домашна с мармалад Перун 300 г

1,69 лв Вафли Ная 350 г

2,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 01.05.2020 г ДО 07.05.2020 г

1,49 лв Бисквити обикновени Детство мое 200 г

1,79 лв

0,89 лв


Вино разл. видове Logodaj 750 мл

5,29 лв Вино Quantum Пино Ноар & Мерло или Шардоне Domaine Boyar 750 мл

7,99 лв Вино Совиньон блан или Пино гри Търговище 750 мл

5,39 лв Фолио за свежо съхранение Bee Smart , 20 м р или кърпа MAGIC CLEAN вискозна каре 3 бр

1,29 лв

Водка Докторс 700 мл

Изворна или мин. вода Devin 2,5 л

6,49 лв Чорапи мъжки терлик 43-46 или 39-42 2 чф Фазан

1,79 лв

1,09 лв Салфетки бели или бели с печат Economy 33х33 60 бр

0,69 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 01.05.2020 г ДО 07.05.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 04.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4,19 лв

-----------------------------------------------

Олио Зора 1л

-----------------------------------------------

Св. месо за готвене охл. 480 г/ тарелка

Хляб Пауталия Стратос 700 г

1,99 лв

1,09 лв

Промоциите са валидни само за вторник 05.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,89 лв

Яйца L Еко Егс 10 бр/ кутия

5,99 лв

-----------------------------------------------

Сирене ProMarket 1 кг

-----------------------------------------------

Наденица Македонска Крум Мушев 420 г

2,19 лв

Промоциите са валидни само за сряда 06.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Бонбони Тофифи 15 бр/ оп

Руло крем шоколад или ванилия София 200 г

2,59 лв

-----------------------------------------------

4,99 лв

-----------------------------------------------

Вино Мерло Telish 750 мл

0,99 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 07.05.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9,99 лв

Пуш. св. флейка 1 кг

0,69 лв

-----------------------------------------------

Бира кен Диана 500 мл

-----------------------------------------------

Кашкавал Булгарче 1 кг

7,99 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 8:00 - 22:00 ч./неделя 8:00 - 21:30 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” 68 до метростанция Надежда (неделя 8:00 - 21:00 ч.); ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл.53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл.242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева”№ 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1-ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); ул. Светослав Тертер № 27 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. “Янко Сакъзов” № 70 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); бул. ”Самоковско шосе” № 40 (неделя 08:00 - 22:00 ч.); 8:00 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 8:00 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54 (неделя почивен ден); ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч.-ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
promark by PromoOferti.com - Issuu