Каталог за период от 30.10.2020 г до 05.11.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 30.10.2020 год. Хляб Френски с фибри Бакери 500 г
Конс. Пастет разл. видове Крами 130 г
0,99 лв
Колбас разл. видове Крум Мушев 260 г
0,89 лв
0,99 лв
Промоциите са валидни само за събота 31.10.2020 год. Кис. мляко 3,6 % ProMarket 400 г
Брашно Златия 1 кг
0,65 лв
Сирене краве Дестан 250 г
0,85 лв
2,99 лв
Промоциите са валидни само за неделя 01.11.2020 год. Препарат за чинии Верона 500 мл
Яйца L Eco Eggs 6 бр/кутия
0,59 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите
Бира 4,8 % кен Van Pur 330 мл
0,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите
0,39 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите
ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG
“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите, както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството. Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! Tел. на потребителя: 02/973 38 28
Прясно мляко UHT 3,2 % Булгарче 1л
Кис. мляко 4,5 % Белииса 400 г
1,69 лв
Кис. мляко 2 % Опицвет 400 г + 100 г подарък
0,89 лв Сирене краве Димитър Маджаров 800 г
Сирене краве Нестинарка 1 кг
6,99 лв Кашкавал Саяна 400 г
Сирене Даная Маклер 400 г/кутия
10,69лв Масло краве немско 82 % 250 г
4,69 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 30.10.2020 г ДО 05.11.2020 г
0,95 лв
3,99 лв Сирене топено разл. видове Hochland 140 г
2,99 лв
2,29 лв
Пил. бутче с част от гърба Градус охл. 1 кг
Колбас разл. видове Тандем 300 г
3,99 лв Хляб Бял нарязан 650 г или Пълнозърнест 600 г Заря
2,99 лв Хляб Занаятчийски селски 500 г или Пауталия 700 г Стратос
1,09 лв Ориз за сарми и пълнени чушки Natura 1 кг
Херинга филе маринована пикантна или с лимон Salmaris 220 г
1,09 лв Захар пудра 400 г
1,89 лв
4,99 лв
Пшеница грухана Fiorre 500 г
0,79 лв Подпр. черен пипер на зърна 15 г или млян 17 г Kotanyi
0,75 лв Сос Песто De Cecco 200 г
Мед Булмед 690 г
3,49 лв
1,49 лв Конс. Домати пасирани 690 г или Русенско варено 300 г The Chefs
4,79 лв
2,29 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 30.10.2020 г ДО 05.11.2020 г
1,99 лв
2,79 лв
2,49 лв 2,69 лв
0,99 лв
1,39 лв Вино Мерло 750 мл
ПРОМОЦИЯ
ПРОМОЦИЯ
Ядки Бадем печен 100 г
Червена боровинка сурова 100 г
21,90 лв/ 1 кг
2,19 лв
9,90 лв/ 1 кг
0,99 лв
ПРОМОЦИЯ
ПРОМОЦИЯ
Ядки Микс суров Енерджи 100 г
Орехови ядки 100 г
19,90 лв/ 1 кг
4,99 лв 1,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 30.10.2020 г ДО 05.11.2020 г
18,90 лв/ 1 кг
1,89 лв
Петък 30.10.2020 г
Събота 31.10.2020 г
Качамак със сирене 100 г
Макарони на фурна 100 г
5,90 лв/ 1 кг
4,90 лв/ 1 кг
0,59 лв
0,49 лв
Неделя 01.11.2020 г
Понеделник 02.11.2020 г
Печена тиква с кафява захар 100 г
Боб на фурна 100 г
4,90 лв/ 1 кг
4,90 лв/ 1 кг
А
СПЕЦИАЛН
ЦЕНА!
0,49 лв
0,49 лв
Вторник 03.11.2020 г
Сряда 04.11.2020 г
Мусака 100 г
Печен суджук на скара 1 бр
9,90 лв/ 1 кг
2,99 лв/ 1 бр
0,99 лв
2,99 лв
МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 30.10.2020 г ДО 05.11.2020 г Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни!
Кафе Natural мляно Santos 200 г
Вафли Мура мини с шоколад 180 г или Разтв. кафе Nescafe 3в1 10 бр х 16,5 г Nestle
2,19 лв Какаов крем с лешници или двуцветен NuCrema 400 г
2,69 лв Бонбони Toffifee 15 бр
2,59 лв Домашни бисквити Sweet Plus 230 г
1,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 30.10.2020 г ДО 05.11.2020 г
Сладолед Every Day разл. видове Denny 1350 мл
3,59 лв Вафла с портокалови корички 52 г или с шоколад 55 г Боровец
2,69 лв Сладки Кокоски Червенков 170 г
0,35 лв Чипс разл. видове Chio 140 г
1,49 лв
2,09 лв
Бира Балканско 2,5 л
Бира Staropramen 1л
1,99 лв Нат. сок разл. видове Florina 1л
Вино Вила Ямбол разл. видове Пещера 750 мл
1,89 лв Нат. сок разл. видове Granini 1л
1,79 лв Омекотител Alvina Elegance или Magnetic Medix 1л
2,99 лв
5,49 лв Мин. вода Горна Баня 1,5 л
2,49 лв Мокри кърпи Clean или Apple Wet Hankies 15 бр/оп 2+2
1,89 лв
0,75 лв Чували за смет Bee Smart 50 бр 35 л или Бърсалка MAGIC CLEAN Super памучно въже 1 бр
2,19 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 30.10.2020 г ДО 05.11.2020 г
Промоциите са валидни само за понеделник 02.11.2020 год. Кайма смес Крум Мушев 480 г/тарелка
Спагети № 3 Barilla 1 кг
3,29 лв
Маслини черни Jumbo 300 г
1,99 лв
1,99 лв
Промоциите са валидни само за вторник 03.11.2020 год. Туршия Кис. краставички бейби в саламура 300 г
Пуш. Гърди деликатесни Крум Мушев 1 кг
1,99 лв
Кисело зеле 1 кг
7,99 лв
0,99 лв
Промоциите са валидни само за сряда 04.11.2020 год. Конс. Боб бял или в доматен сос The Chefs 400 г
Наденица Македонска Бони 350 г
1,29 лв
Чушлета люти в саламура 200 г
2,99 лв
0,99 лв
Промоциите са валидни само за четвъртък 05.11.2020 год. Прясно мляко 3 % My Day 1л
Бисквити Петибьор обикновени Bifa 100 г
1,79 лв
0,39 лв
Курабии постни Перун 300 г
0,99 лв
Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад, бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)