Skip to main content

promark

Page 1

Каталог за период от 21.08.2020 г до 27.08.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 21.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Пуш. св. бекон плоча слайс Крум Мушев 150 г

2,99 лв

-------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Салата Чеснова разядка My PICNIC 500 г

Хляб Ръжен немски Бакери 400 г

1,59 лв

0,99 лв

Промоциите са валидни само за събота 22.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Бира кен Ариана 500 мл

2,99 лв

-------------------------------------------------------

0,99 лв

Кюфтета 6 бр/420 г тарелка

-------------------------------------------------------

Картофи нарязани за пържене вак. 1 кг

0,79 лв

Промоциите са валидни само за неделя 23.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

Яйца L Еко Инвест 6 бр/оп

3,99 лв

Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

-------------------------------------------------------

Маслиново масло Помас Speroni 1л

-------------------------------------------------------

Кафе Crema e Gusto Lavazza 250 г

0,69 лв

Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;


Прясно мляко 3,7 % Olympus 1л

Прясно мляко Млечко ягода или шоко UHT My Day 500 мл

1,89 лв Кис. мляко 3,6 % Саяна 400 г + 50 г бонус

1,29 лв Кис. мляко 2 % Белииса 400 г

0,85 лв Кашкавал Саяна 400 г

КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 21.08.2020 г ДО 27.08.2020 г

0,99 лв Сирене краве Киселово 350 г

0,79 лв Млечни конци или Лабне от козе мляко с джоджен Дестан 200 г

4,69 лв

Кис. мляко 3,6 % Опицвет 400 г + 100 г подарък

4,69 лв

3,69 лв Салата Тиквички с млечен сос My PICNIC 500 г

3,29 лв


Наденица луканкова Бони 330 г

3,69 лв Хляб Бял нарязан 650 г или Пълнозърнест 600 г Заря

1,09 лв Боб Добруджанка Fiorre 500 г

Кренвирши вак. Стара Планина 400 г или шунка Пражка 220 г Тандем

5,69 лв Хляб Пълнозърнест 600 г или Занаятчийски селски 500 г Стратос

1,09 лв Маслиново масло Екстра Върджин The Chefs 1л

1,99 лв

Пиле охладено Градус 1 кг

12,49 лв

4,39 лв Ориз екстра Natura 900 г

1,79 лв Херинга филе маринована пикантна или с лимон Salmaris 220 г

3,49 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 21.08.2020 г ДО 27.08.2020 г


Ядки Кашу сурово 100 г

26,90 лв/ 1 кг

2,69 лв ПРОМОЦИЯ Ядки Микс суров 100 г

23,90 лв/ 1 кг

2,99 лв 2,39 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 21.08.2020 г ДО 27.08.2020 г

---------------------------------------------------------------

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ Ядки Шам фъстък печен 100 г

26,90 лв/ 1 кг

2,69 лв

ПРОМОЦИЯ

---------------------------------------------------------------

Вино Бяло Сухо Совиньон Блан наливно 1л

Ядки Фъстък бирен 100 г

7,50 лв/ 1 кг

0,75 лв


5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв Неделя 23.08.2020 г Мляко с ориз 100 г

3,90 лв/ 1 кг

0,39 лв Вторник 25.08.2020 г Спагети Болонезе 100 г

6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв

--------------------------------------------------------------------------

Качамак със сирене 100 г

Събота 22.08.2020 г Кюфтета от тиквички 100 г

7,90 лв/ 1 кг

0,79 лв

Понеделник 24.08.2020 г

-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------

Петък 21.08.2020 г

Чушки с доматен сос 100 г

6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв

Сряда 26.08.2020 г Запеканка с филе и сирене 100 г

6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 21.08.2020 г ДО 27.08.2020 г


Разтворимо кафе класик Nescafe 50 г

Сладолед Every Day разл. видове Denny 1350 мл

3,29 лв Вафли с портокал и фъстъци Черноморец 420 г

3,59 лв Руло плодово ягода или горски плод Дома 175 г

2,49 лв Снакс царевичен натурален или с елда Benlian 120 г

1,09 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 21.08.2020 г ДО 27.08.2020 г

Сладолед Galaxy ванилия или какао Nestle 73 г

0,85 лв Бисквити класик или какао Траяна 175 г

0,99 лв Чипс оризов разл. видове Rice Up 60 г

1,29 лв Чипс разл. видове Ruffles 155 г

1,19 лв

2,49 лв


Бира непастьоризирана Болярка 2л

2,09 лв Вино Quantum Совиньон Блан или Розе Domaine Boyar 750 мл

7,99 лв Енергийна напитка разл. видове Hell 250 мл

0,79 лв Мокри кърпи Wet Hankies Lemon или Clean 15 бр/оп

0,79 лв

Изворна или мин. вода Devin 1,5 л

Студен чай разл. видове Lipton 1,5 л

2,49 лв Кухненска ролка Макси Екстра Renova 1 бр/оп

1,79 лв

0,79 лв Салфетки бели или бели с печат Economy 33х33 60 бр

0,69 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 21.08.2020 г ДО 27.08.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 24.08.2020 год.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Мортадела с чушки Крум Мушев 750 г

1,59 лв

Кашкавал ProMarket вак. 1 кг

2,59 лв

8,99 лв

Промоциите са валидни само за вторник 25.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,89 лв

Кис. мляко 2 % ProMarket 400 г

5,49 лв

-----------------------------------------------

Сирене ProMarket вак. 1 кг

-----------------------------------------------

Яйца L Eco Eggs 10 бр/оп

-----------------------------------------------

Спагети № 5 Barilla 500 г

0,59 лв

Промоциите са валидни само за сряда 26.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,99 лв

Суха паста разл. видове Престиж 10 бр/оп

5,99 лв

-----------------------------------------------

Шоколадови бонбони Merci 250 г

-----------------------------------------------

Домашна джинджифилова лимонада 500 мл

1,99 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 27.08.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0,85 лв

Кухненска ролка Economy 1 бр/оп

0,79 лв

-----------------------------------------------

Тоалетна хартия Силви 3 пл 4 бр/оп

-----------------------------------------------

Прах за пране Color или Universal Purox 335 г

1,69 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook