Каталог за период от 14.08.2020 г до 20.08.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 14.08.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Шоколад Lindor млечен с крем. или с портокалов пълнеж Lindt 38 г
3,99 лв
0,99 лв
------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------
Фреш от портокали 1л
Меденки Ломан 300 г
1,99 лв
Промоциите са валидни само за събота 15.08.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5,49 лв
Кис. мляко 3,6 % Балкан 400 г
1,09 лв
------------------------------------------------------
Яйца L Еко Инвест 6 бр/оп
-------------------------------------------------------
Сирене ProMarket вак. 1 кг
0,79 лв
Промоциите са валидни само за неделя 16.08.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
0,79 лв
1,59 лв
Кухненска ролка розова Gama 2 пл 2 бр/оп
------------------------------------------------------
Мокри кърпи бебешки с лайка или с алое вера Gama 64 бр/оп
-------------------------------------------------------
Салфетки бели Силви 33х33 100 бр/оп
1,29 лв
ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG
“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;
Прясно мляко UHT 3,2 % Белииса 1л
Айран Саяна 500 мл
1,69 лв
Кис. мляко 4,5 % Опицвет 400 г + 100 г подарък
0,79 лв Извара Olympus 400 г
Кис. мляко 2 % Булгарче 370 г
0,65 лв
Кашкавал ProMarket вак. 1 кг
3,99 лв Масло 82 % Friendship 200 г
Сирене краве Димитър Маджаров 800 г
КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 14.08.2020 г ДО 20.08.2020 г
10,69 лв
4,99 лв Салата Европейска My PICNIC 500 г
3,29 лв
9,99 лв
2,29 лв Сирене краве Ралица 400 г
Сирене овче Саяна 400 г
1,05 лв
Крем за мазане разл. видове Hochland 200 г
3,29 лв
2,59 лв
Колбас разл. видове Тандем 300 г
Наденица Македонска Крум Мушев 420 г
2,99 лв Хляб Добруджа 650 г или Пълнозърнест 600 г Заря
1,79 лв Хляб, печен на каменна пещ Бакери 600 г
1,09 лв Маслиново масло Pomace Elia 750 мл
7,99 лв
Пушено свинско филе Крум Мушев вак. 1 кг
0,89 лв Конс. Русенско варено Крами 300 г
7,49 лв Лютеница домашна Олинеза 515 г
3,69 лв Конс. риба тон филе натур. или в олио Captain Blu 160 г
2,19 лв
3,19 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 14.08.2020 г ДО 20.08.2020 г
Ядки Микс печен 100 г
25,90 лв/ 1 кг
2,59 лв ПРОМОЦИЯ Ядки Кашу печено 100 г
27,90 лв/ 1 кг
2,99 лв 2,79 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 14.08.2020 г ДО 20.08.2020 г
---------------------------------------------------------------
ПРОМОЦИЯ
ПРОМОЦИЯ Ядки Бадем суров 100 г
18,90 лв/ 1 кг
1,89 лв
ПРОМОЦИЯ
---------------------------------------------------------------
Вино Бяло Сухо Совиньон Блан наливно 1л
Сушени Сливи без костилка 100 г
9,90 лв/ 1 кг
0,99 лв
6,90 лв/ 1 кг
0,69 лв Неделя 16.08.2020 г Ароматни спагети 100 г
3,90 лв/ 1 кг
0,39 лв Вторник 18.08.2020 г Зеленчукова запеканка 100 г
5,90 лв/ 1 кг
0,59 лв
--------------------------------------------------------------------------
Макарони по италиански 100 г
Събота 15.08.2020 г Сирене по шопски 100 г
13,00 лв/ 1 кг
1,30 лв
Понеделник 17.08.2020 г
-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------
Петък 14.08.2020 г
Пиле с картофи 100 г
8,90 лв/ 1 кг
0,89 лв
Сряда 19.08.2020 г Ориз със спанак 100 г
4,90 лв/ 1 кг
0,49 лв
МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 14.08.2020 г ДО 20.08.2020 г
Вафла с какао 55 г или с портокал 52 г Боровец
Вафла Black & White или Black & Brownie Мура 37 г
0,39 лв Бисквити разл. видове Еверест 1 оп
Какаов крем с лешници или двуцветен NuCrema 400 г
0,35 лв Сладолед Фамилия разл. видове Nestle 505 г
1,19 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД 14.08.2020 г ДО 20.08.2020 г
2,59 лв Чипс Лайт със сол или с карамелизиран лук Chio 125 г
2,99 лв
1,89 лв
Домашна лимонада 1л
Бира Балканско 2,5 л
2,49 лв
Бира светло Ариана 2л
Енергийна напитка разл. видове Red Bull 250 мл
Водка Savoy Club 700 мл
7,79 лв Изворна вода премиум 1 л или стандарт 1,5 л Rilana
0,69 лв
1,85 лв
1,99 лв Пепси Кола или Миринда разл. видове 2л
1,89 лв Паста за зъби Max White One разл. видове Colgate 75 мл
3,99 лв
2,19 лв Тоалетна хартия Aroma Natural Gama 3 пл 4 бр
1,49 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 14.08.2020 г ДО 20.08.2020 г
Промоциите са валидни само за понеделник 17.08.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Лютеница Първомай класическа Булконс 265 г
1,99 лв
1,59 лв
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
Кренвирш Винер Крум Мушев 300 г
Хляб Френски с фибри Бакери 500 г
0,99 лв
Промоциите са валидни само за вторник 18.08.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
0,99 лв
Кашкавал Стара планина вак. 1 кг
4,49 лв
-----------------------------------------------
Кайма Тандем 400 г
-----------------------------------------------
Бира 5,3 % кен Apostel Weissbier 500 мл
8,99 лв
Промоциите са валидни само за сряда 19.08.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Шпек Търново Крум Мушев 190 г
1,99 лв
-----------------------------------------------
3,29 лв
Маслини черни Jumbo 300 г
-----------------------------------------------
Салата Катък с печени чушки My PICNIC 500 г
1,89 лв
Промоциите са валидни само за четвъртък 20.08.2020 год.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Кис. мляко 2 % ProMarket 400 г
Маслиново масло Екстра Върджин Speroni 1л
0,59 лв
-----------------------------------------------
5,49 лв
-----------------------------------------------
Св. врат с кост Бони 550 г тарелка
7,99 лв
Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2;; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)