Каталог за период от 27.11.2020 г до 03.12.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 27.11.2020 год. Прясно мляко 3 % My Day 1л
Сирене ProMarket вак. 1 кг
1,79 лв
Яйца L Happy eggs 10 бр/кутия
4,99 лв
2,19 лв
Промоциите са валидни само за събота 28.11.2020 год. Пуш. Гърди Деликатесни Крум Мушев вак. 1 кг
Кашкавал Milki dream 250 г
неделни промоции на 0,99 лв
7,85 лв
Масло 82 % Mlekovita 200 г
2,99 лв
2,29 лв
Промоциите са валидни само за неделя 29.11.2020 год. Колбас разл. видове Крум Мушев 260 г
Кафе Класик мляно Nova Brasilia 100 г
0,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите
Сирене топено слайс Lactima 130 г
0,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите
0,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите
ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG
“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите, както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството. Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! Tел. на потребителя: 02/973 38 28
Прясно мляко 2 % Балкан 1л
Прясно мляко UHT 1,5 % Белииса 1л
1,75 лв Кис. мляко 3,6 % Саяна 400 г + 50 г бонус
Кис. мляко 2 % Опицвет 400 г + 100 г подарък
1,59 лв Кашкавал Балкан Димитър Маджаров 420 г
0,85 лв Сирене крема Olympus 200 г
Сирене краве Селекция или Бяло саламурено Дестан 400 г
10,99лв Масло краве немско 82 % 250 г
1,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 27.11.2020 г ДО 03.12.2020 г
0,95 лв
4,99 лв Сирене топено разл. видове Hochland 140 г
2,99 лв
2,29 лв
Колбас Бургас Димитър Маджаров 300 г
Пуш. св. филе Крум Мушев вак. 1 кг
6,99 лв Хляб Бял нарязан 650 г или Пълнозърнест 600 г Заря
7,49 лв Хляб Пълнозърнест девет семена или пет семена Милена 500 г
1,09 лв Сандвич шунка и кашкавал или пушен бекон Балкан 200 г
2,39 лв Подпр. разл. видове Kotanyi 1 оп
Кайма 400 г или Бекон 210 г Тандем
Хляб Пълнозърнест 300 г или Пауталия 700 г Стратос
1,49 лв Макарони разл. видове Stella 500 г
0,99 лв Спагети с бекон и кашкавал или с пилешко Анаком 60 г
1,69 лв Конс. Боб Печен в доматен сос или Червен Campese 400 г
1,19 лв
4,69 лв
1,39 лв
0,45 лв Леща Червена или Нахут Белен Natura 500 г
1,29 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 27.11.2020 г ДО 03.12.2020 г
Вино Каберне Совиньон & Сира наливно 1л НОВО!
ПРОМОЦИЯ
ПРОМОЦИЯ
Ядки Бадем печен 100 г
Ядки Шам Фъстък печен 100 г
21,90 лв/ 1 кг
2,19 лв
26,90 лв/ 1 кг
2,69 лв
ПРОМОЦИЯ
ПРОМОЦИЯ
Ядки Микс суров 100 г
Сушени Сливи без костилка 100 г
23,90 лв/ 1 кг
3,49 лв 2,39 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 27.11.2020 г ДО 03.12.2020 г
9,90 лв/ 1 кг
0,99 лв
Петък 27.11.2020 г
Събота 28.11.2020 г
Агнешка дроб сарма 100 г
Картофи с филе и сметана 100 г
7,90 лв/ 1 кг
6,90 лв/ 1 кг
0,79 лв
0,69 лв
Неделя 29.11.2020 г
Понеделник 30.11.2020 г
Супа топчета 400 г
Постно зеле на фурна 100 г
1,99 лв/ 1 бр
4,90 лв/ 1 кг
А
СПЕЦИАЛН
ЦЕНА!
1,99 лв
0,49 лв
Вторник 01.12.2020 г
Сряда 02.12.2020 г
Макарони Четири сирена 100 г
Мусака 100 г
6,90 лв/ 1 кг
0,69 лв
10,00 лв/ 1 кг
1,00 лв
МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 27.11.2020 г ДО 03.12.2020 г Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни!
Разтв. кафе Classic или Classic Crema Nescafe 100 г
Кафе Crema e Gusto Lavazza 250 г
4,99 лв Шоколад Фин млечен 80 г
Бонбони After Eight 200 г
4,79 лв Шоколад с лешник и стафида или млечен Lindt 300 г
0,89 лв Бонбони Лукчета разл. видове 85 г
КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 27.11.2020 г ДО 03.12.2020 г
Сладки домашни Аменита или Бианка Дома 280 г
7,99 лв Ядки слънчоглед бял Kronos 130 г
0,85 лв
4,39 лв
1,99 лв Чипс разл. видове Chio 140 г
1,39 лв
2,09 лв
Бира Болярка 2л
Уиски Teacher’s 700 мл
Вино Търговище разл. видове 750 мл
1,99 лв Нат. сок разл. видове Florina 1л
5,59 лв Изворна вода премиум Rilana 1л
1,79 лв Трапезна вода Сердика 1,5 л
Мин. или Изворна вода Devin 1,5 л
0,69 лв Мокри кърпи Clean или Apple Wet Hankies 15бр/оп/ 2+2
0,55 лв Фолио алуминиево Top pack 10 м х 29 см
0,79 лв Чорапи термо Дамски 35-38 или мъжки 39-42 Фазан 1 чифт
1,89 лв Тоалетна хартия Aroma Natural Gama 3 пл/4 бр
1,79 лв
12,99лв
1,39 лв
1,79 лв Кухненска ролка Лотос 1 бр/оп
3,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 27.11.2020 г ДО 03.12.2020 г
Промоциите са валидни само за понеделник 30.11.2020 год. Кис. мляко 3,6 % ProMarket 400 г
Кори Bella 400 г
0,65 лв
Сирене краве Саяна 400 г
1,99 лв
3,29 лв
Промоциите са валидни само за вторник 01.12.2020 год. Маслиново масло EL XIXO 1л
Бира 5,3 % кен Apostel Weissbier 500 мл
7,49 лв
Бирени пръчици Бони 280 г
0,99 лв
4,99 лв
Промоциите са валидни само за сряда 02.12.2020 год. Конс. грах Isida 400 г
Пил. бутче цяло охл. 1 кг
0,79 лв
Салата Руска с шунка My PICNIC 500 г
3,39 лв
2,79 лв
Промоциите са валидни само за четвъртък 03.12.2020 год. Лютеница Лютеничко Булконс Първомай 210 г
Хляб типов нарязан 500 г
0,69 лв
Кренвирши екстра Крум Мушев 350 г
1,59 лв
1,59 лв
Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад, бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)