Skip to main content

promark

Page 1

Каталог за период от 25.09.2020 г до 01.10.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 25.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Кашкавал Белииса вак. 200 г

1,79 лв

------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Прясно мляко 3 % My Day 1л

Масло Deutsche Markenbutter 250 г

2,59 лв

3,39 лв

Промоциите са валидни само за събота 26.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,99 лв

0,99 лв

Промоциите са валидни само за неделя 27.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Шоколад Daim Milka 100 г

0,99 лв Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

Колбас разл. видове Крум Мушев 260 г

0,99 лв

Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

------------------------------------------------------

Прах за пране разл. видове SAVEX 300 г

-------------------------------------------------------

неделни промоции на 0,99 лв

5,99 лв

Курабии постни Перун 300 г

------------------------------------------------------

Домашна Джинджифилова лимонада 500 мл

-------------------------------------------------------

Бонбони Merci 250 г

0,99 лв

Количества, обичайни за едно домакинство, до изчерпване на наличностите

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;


Прясно мляко UHT 3,2 % Белииса 1л

Кис. мляко 2 % Здравец 500 г

1,69 лв Кис. мляко 3,6 % БДС Димитър Маджаров 400 г

0,79 лв Сирене краве Саяна 400 г

0,99 лв Кашкавал Milki dream 400 г

Кис. мляко 4,5 % Опицвет 400 г + 100 г подарък

Млечни конци или Лабне от козе мляко с джоджен Дестан 200 г

3,49 лв Кашкавал Fivepi 400 г

4,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 25.09.2020 г ДО 01.10.2020 г

1,05 лв

4,79 лв Салата Руска с шунка My PICNIC 500 г

5,79 лв

2,99 лв


Шпек сандвич Бони 330 г

Кренвирши класик или мини Тандем 250 г

4,99 лв Хляб Ръчен Селски 500 г или Едрозърнест Занаятчийски 600 г Стражица

2,99 лв Хляб Добруджа 650 г или Пълнозърнест 600 г Заря

1,59 лв Спагети разл. видове Rollton 60 г

Конс. риба тон в собствен сос или в растително олио Isida 185 г

Макарони разл. видове Stella 500 г

1,09 лв Боб Добруджанка Fiorre 500 г

0,49 лв

1,69 лв

1,69 лв Конс. домати пасирани 690 г или Русенско варено 300 г The Chefs

1,99 лв

2,29 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 25.09.2020 г ДО 01.10.2020 г


Ядки Шам фъстък печен 100 г

26,90 лв/ 1 кг

2,69 лв ПРОМОЦИЯ Ядки Микс печен 100 г

25,90 лв/ 1 кг

3,29 лв 2,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 25.09.2020 г ДО 01.10.2020 г

---------------------------------------------------------------

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ Ядки Бадем суров 100 г

18,90 лв/ 1 кг

1,89 лв

ПРОМОЦИЯ

---------------------------------------------------------------

Вино Логодаж Мерло наливно 1л

Сушени Сливи без костилка 100 г

9,90 лв/ 1 кг

0,99 лв


9,90 лв/ 1 кг

0,99 лв Неделя 27.09.2020 г Боб чорба 400 г

0,99 лв/ 1 бр

0,99 лв Вторник 29.09.2020 г Макарони Четири сирена 100 г

6,90 лв/ 1 кг

НОВО!

0,69 лв

--------------------------------------------------------------------------

Зеле със свинско месо 100 г

Събота 26.09.2020 г Тиквички с копър на фурна 100 г

4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв

Понеделник 28.09.2020 г

-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------

Петък 25.09.2020 г

Постни чушки 100 г

5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв

Сряда 30.09.2020 г Мусака от патладжани постна 100 г

5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 25.09.2020 г ДО 01.10.2020 г


Нескафе Gold Original или Crema 100 г

Сладолед Every Day разл. видове Denny 1350 мл

6,99 лв Вафла Mega с млечен шоколад или с лешников крем Мура 45 г

0,55 лв Бонбони Lindor разл. видове Lindt 200 г

Сладолед Aloma разл. видове Nestle 485/490 г

3,59 лв Бисквити Златен сезон или Детска закуска Хоро 170 г

Бисквити класик или с какао Траяна 175 г

1,39 лв Десерт Крем карамел 230 г или Бисквитена торта 250 г Теди 05

7,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 25.09.2020 г ДО 01.10.2020 г

5,39 лв

1,69 лв

1,49 лв Десерт шоколадов Albeni 31 г

0,49 лв


Бира Болярка 2л

Бира Каменица 2,3 л

1,89 лв Пепси Кола или Миринда разл. видове 2л

Енергийна напитка разл. видове Hell 250 мл

1,99 лв Нектар Праскова или Кайсия ВВВ 1л

2,19 лв Мокри кърпи бебешки Лайка 72 бр или Fresh 63 бр BabyCare

1,69 лв

0,79 лв Мин. или изворна вода Devin 1,5 л

1,89 лв Гъба Soft Power с канал 3 бр или кърпа вискозна дантела 3+1 бр MAGIC CLEAN

1,79 лв

0,79 лв Тоалетна хартия Soft Rose или Fresh Air Linora 3 пл 4 бр/оп

1,69 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 25.09.2020 г ДО 01.10.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 28.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ориз Български Фамилекс 500 г

4,25 лв

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

Пиле охладено Градус 1 кг

Бира кен Загорка 500 мл

1,19 лв

0,79 лв

Промоциите са валидни само за вторник 29.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9,59 лв

Яйца L Eco Eggs 6 бр/кутия

0,59 лв

-----------------------------------------------

Кис. мляко 2 % ProMarket 400 г

-----------------------------------------------

Кашкавал Стара планина вак. 1 кг

1,29 лв

Промоциите са валидни само за сряда 30.09.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,99 лв

Хляб Пауталия Стратос 700 г

1,29 лв

-----------------------------------------------

Конс. Боб бял Krina 400 г

-----------------------------------------------

Наденица Македонска Крум Мушев 420 г

0,99 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 01.10.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0,39 лв

Омекотител Alvina разл. видове Medix 1л

1,99 лв

-----------------------------------------------

Тоалетна хартия разл. видове Емека 4 бр/оп

-----------------------------------------------

Салфетки бели Силви 30х30 см 50 бр/оп

2,99 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
promark by PromoOferti.com - Issuu