Skip to main content

promark

Page 1

Каталог за период от 17.07.2020 г до 23.07.2020 год. Промоциите са валидни само за петък 17.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Яйца L Eco Eggs 6 бр/оп

0,89 лв

------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Кис. мляко 4,5 % Димитър Маджаров 400 г

Олио Зора 1л

1,19 лв

1,85 лв

Промоциите са валидни само за събота 18.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5,99 лв

Бира кен Ариана 500 мл

2,99 лв

------------------------------------------------------

Кюфтета 6 бр/420 г тарелка

-------------------------------------------------------

Св. врат с кост Бони 550 г тарелка

0,79 лв

Промоциите са валидни само за неделя 19.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0,69 лв

Тоалетна хартия макси Силви 3 пл 4 бр/оп

0,89 лв

------------------------------------------------------

Салфетки бели с печат Gama 33/33 60 бр

-------------------------------------------------------

Сапун разл. видове Palmolive 90 г

1,29 лв

ПОСЕТЕТЕ НАШИЯ САЙТ И БЪДЕТЕ ПЪРВИТЕ, КОИТО НАУЧАВАТ ЗА НАШИТЕ НАЙ-НОВИ ПРОМОЦИИ. WWW.PROMARKET.BG

“Промаркет” не носи отговорност при допуснати печатни грешки, смяна на визията на продуктите , както и при промяна на цените им. Цените важат само за продажби, в количества обичайни за домакинството.Цените са в лева, с включен ДДС. Промоциите са до изчерпване на количествата. Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! тел. на потребителя: 02/973 38 28;


Йогурт Мермерски 3,2 % Опицвет 400 г

Кис. мляко 2 % Белииса 400 г

1,09 лв Сирене краве Ралица 400 г

Кис. мляко 2 % Саяна 400 г + 50 г бонус

0,79 лв Сирене овче или козе Дестан вак. 1 кг

4,99 лв Кашкавал краве Домлян 230 г

Сирене краве Саяна 400 г

9,99 лв

КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 17.07.2020 г ДО 23.07.2020 г

3,49 лв Салата Катък с печени чушки или Чеснова разядка My PICNIC 500 г

Сметана заквасена 20 % My Day 370 г

3,59 лв

0,79 лв

1,79 лв

3,29 лв


Сръбска колбасица Бони 540 г тарелка

Кайма 400 г или бекон 210 г Тандем

5,69 лв Хляб Добруджа 650 г или Пълнозърнест 600 г Заря

4,79 лв Хляб ръчен бял или типов Лина бейкъри 650 г

1,09 лв Бульон зеленчуков или пилешки Maggi 80 г

Пуш. св. филе Крум Мушев вак. 1 кг

Кори Одрински 500 г

0,99 лв Подпр. Natur Vegeta 150 г

1,19 лв

7,49 лв

1,59 лв Маслиново масло Екстра Върджин De Cecco 500 мл

2,69 лв

8,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 17.07.2020 г ДО 23.07.2020 г


Ядки микс суров Енерджи 100 г

19,90 лв/ 1 кг

1,99 лв ПРОМОЦИЯ Ядки Лешник суров 100 г

19,90 лв/ 1 кг

4,99 лв 1,99 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 17.07.2020 г ДО 23.07.2020 г

---------------------------------------------------------------

ПРОМОЦИЯ

ПРОМОЦИЯ Ядки Кашу печено 100 г

27,90 лв/ 1 кг

2,79 лв

ПРОМОЦИЯ

---------------------------------------------------------------

Вино Каберне и Мерло 750 мл

Сушени Сливи без костилка 100 г

9,90 лв/ 1 кг

0,99 лв


8,90 лв/ 1 кг

0,89 лв Неделя 19.07.2020 г Реване 100 г

4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв Вторник 21.07.2020 г Запеканка със спанак 100 г

5,90 лв/ 1 кг

0,59 лв

--------------------------------------------------------------------------

Пиле с картофи 100 г

Събота 18.07.2020 г Патладжан с доматен сос 100 г

6,90 лв/ 1 кг

0,69 лв

Понеделник 20.07.2020 г

-------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------

Петък 17.07.2020 г

Постен гювеч 100 г

4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв

Сряда 22.07.2020 г Постно зеле на фурна 100 г

4,90 лв/ 1 кг

0,49 лв

МАГАЗИНИ С ОТВОРЕНИ ТОПЛИ ТОЧКИ: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч.; нов обект - жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда Надежда; бул. “Македония” № 24; жк. Младост ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. “Ботевградско шосе” № 46; жк. Младост 2 - ул. “Проф. Ал. Теодоров Балан” № 5; бул. “Самоковско шосе” № 40; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Цар Самуил” № 48; кв. Дианабад бл.53; 07:30 - 21:30 ч. - ул. “Опълченска” бл. 54; ул. “Георги С. Раковски” № 60 Всички артикули се продават без декорация. Снимките са примерни! КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 17.07.2020 г ДО 23.07.2020 г


Сладолед Galaxy ванилия или какао Nestle 73 г

Бисквитиера Екселент Tago 240 г

0,85 лв Бисквити Яна с марм. от ябълки и сливи Sweet Plus 190 г

1,59 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 17.07.2020 г ДО 23.07.2020 г

Ореховки Червенков 140 г

5,99 лв Чипс оризов разл. видове Rice Up 60 г

1,59 лв Соленки разл. видове Elephant 70 г

1,19 лв

0,99 лв


Бира Болярка 2л

Бира Загорка 2л

1,99 лв

Пепси Кола или Миринда разл. видове 2л

1,99 лв

Кухненска ролка Colored Dreams Linora 2 бр/оп

Изворна или мин. вода Devin 1,5 л

Трапезна вода Сердика 1,5 л

0,55 лв Мокри кърпи бебешки Лайка 72 бр или Fresh 63 бр BabyCare

1,69 лв

2,19 лв

0,79 лв Гъба ENJOY абразивна без канал 5+1 бр или кърпа MAGIC CLEAN попивателна 3 бр 15/15 см

1,15 лв

1,79 лв Тоалетна хартия Релакс Лотос 4 бр/оп

1,19 лв КАТАЛОГ ЗА ПЕРИОД ОТ 17.07.2020 г ДО 23.07.2020 г


Промоциите са валидни само за понеделник 20.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2,99 лв

Бонбони какао 250 г или ванилия 195 г Fruits de mer

1,89 лв

-----------------------------------------------

Студен чай разл. видове San Benedetto 1,5 л

-----------------------------------------------

Вафли кутия Боровец 21 бр

3,99 лв

Промоциите са валидни само за вторник 21.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,79 лв

Кашкавал Саяна 400 г

0,59 лв

-----------------------------------------------

Кис. мляко 2 % ProMarket 400 г

-----------------------------------------------

Сирене Моцарела Ghidetti 125 г

4,49 лв

Промоциите са валидни само за сряда 22.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Топено сирене разл. видове Lactima 130 г

1,79 лв

-----------------------------------------------

-----------------------------------------------

Спагети № 5 Barilla 500 г

Пуш. гърди деликатесни Крум Мушев вак.

1,29 лв

7,99 лв

Промоциите са валидни само за четвъртък 23.07.2020 год.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1,65 лв

Курабия домашна с мармалад Перун 300 г

2,79 лв

-----------------------------------------------

Кафе Wiener Extra Eduscho 250 г

-----------------------------------------------

Прясно мляко 3 % Саяна 1л

1,49 лв

Магазини ProMarket: РАБОТНО ВРЕМЕ: 7:30 - 22:00 ч. - нов обект: жк. Надежда 2, бул. “Ломско шосе” № 68 до метростанция Надежда; ул. ”Панайот Волов” № 2-4; жк. Гео Милев, бул. “Гео Милев” блок № 20; кв. Дианабад бл. 53; кв. Гоце Делчев, ул. ”Костенски водопад” бл. 242; кв. Лозенец, ул. ”Вишнева” № 12; ул. ”Марагидик” № 10; бул. “Македония” № 24; жк. Младост 1 - ул. “Димитър Доспевски” № 2; бул. ”Ботевградско шосе” № 46; ул. Светослав Тертер № 27; жк. Люлин 10, ул. ”Гоце Делчев” № 11 (събота/неделя 08:00 - 21:00 ч.); жк. Младост 2, ул. “Проф. Ал. Теодоров-Балан” № 5; бул. “Янко Сакъзов” № 70; бул. ”Самоковско шосе” № 40; 7:30 - 21:30 ч. - ул. ”Цар Самуил” № 48; 8:00 - 21:30 ч. - кв. Бенковски, бул. ”Лазар Михайлов” № 126; 7:30 - 21:30 ч. ул. ”Опълченска” бл. 54; ул. ”Козлодуй” № 67 (неделя 08:00 - 21:00 ч.); 7:00 - 23:00 ч. - ул. “Г.С.Раковски” № 60 (неделя 07:00 - 22:30 ч.)


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook