Skip to main content

plov

Page 1

ТЪРСЕТЕ ПРЕЗ ЯНУАРИ В НАШИТЕ МАГАЗИНИ

БРОШУРАТА ВАЖИ ЗА: • гр. Пловдив • гр. Девин • гр. Стамболисйки • гр. Свищов

ОТ ВТОРНИК 11.01 ДО 17.01.2022 Виж повече на 14 стр.

-30% 9,99

6

99

Краве сирене “ЕТЪР” кг

№ 02/2022

-40% 9,99

ОТ НАШАТА ВИТРИНА С ОБСЛУЖВАНЕ

5 99 -40%

0

1,99

99

Петрохан “СТЕФАНОВ” 100 г 1 кг = 9.90 лв

кг

Мандарина

2,99

-50%

Свински врат без кост

1 79

кг

-30% 12,99

8 99

Орхидея бр.

ОТ НАШАТА ВИТРИНА С ОБСЛУЖВАНЕ

-29%

Печен бадем

2,69

1 89

100 г 1 кг=18,90 лв.

-27%

0

1,09

79

Шоколад “ALPINELLA” различни видове, 90 г

Уиски “TEACHER’S”

-27% 17,99

12

99

40%, 700 мл

САМО

54

99

Конвекторна печка “TERMOMAX” с вентилатор 2000 W

-44% 1,79

0 99

Сапун “DOVE”

различни видове 100 г


търси помещения от минимум

600 м2

ВСИЧКИ ВИДОВЕ СИРЕНА И КАШКАВАЛИ

с карта “благодаря”*

-25%

15-16.01.2022 г.

събота и неделя ВСИЧКИ ВИДОВЕ КАФЕ И ЧАЙ *не важи за стоки, участващи в други промоции

2


www.tmarket online.bg Сос “BARILLA” босилек 400 г

САМО

3

Талиатели “ANTICA” 300 г

*

4,39

-15%

*

*

3,19

2

99

69

* Минимална сума на поръчка само 30 лв. * Акцията важи само при поръчка през онлайн магазин www.tmarketonline.bg за гр. София, гр. Перник, гр. Пловдив, гр. Асеновград и гр. Стара Загора.

-44%

0

1,79

99

-31%

0

1,29

89

-36% 5,99

3

Роза

бр.

79

Ябълка златна кг

Картофи мити, кг

-32%

2

3,69

кг

49

-33%

3

Киви

5,99

99

Люти чушки кг

-26%

1

1,89

кг

39

САМО

1

Лимони

2,19

89

Тиквички кг

-30%

0

0,99

кг

69

САМО

2

Тиква бяла

3,99

99

Розови домати кг

САМО

4 49 Каланхое

бр.

3


МЕСО И РИБА

-25%

блага трапеза

5

7,99

99

-18% 9,79

7 99 -27% 8,99

6 49

5

7,99

99

ОТ НАШАТА ВИТРИНА С ОБСЛУЖВАНЕ

Наденица “ТРОЯНСКА СКАРА” с праз, кг

ОТ НАШАТА ВИТРИНА С ОБСЛУЖВАНЕ

5

8,29

49

-20 % 4,99

3 99

Кайма 100% свинска, кг

ОТ НАШАТА ВИТРИНА С ОБСЛУЖВАНЕ

Кайма “ТРОЯНСКА СКАРА” 60/40, 500 г

кг

Пилешки филенца “DOS POLLOS” 600 г

кг

-33%

Свински котлет

-18%

3 -25%

Свинско месо за готвене

4,29

49

-27%

7

10,99

99

Кюфте или кебапче “CHEF’S GRILL” 480 г

Замразени панирани калмарени рингове 1 кг

-20% 4,29

3 39 -20%

3

4,39

Мешана скара “CHEF’S GRILL” 400 г

Несебърска салата

300 г

49

ПРЕДЛОЖЕНИЯТА СА ВАЛИДНИ ЗА МАГАЗИНИ T MARKET, НАМИРАЩИ СЕ В: гр. Пловдив , бул. Съединение, РУМ; бул. Васил Априлов 102; кв. Христо Смирненски, ул. Равнища 4; ул. Вечерница 3; ул. Йордан Гавазов 23; гр. Пловдив, ж.к. Гагарин, ул. Огражден; бул. Васил Левски № 3, ет. 1, обект маг. 2 ; ж.к. Изгрев, ул. Герлово 1; ул. Капитан Райчо 32, бл.16, ет.1; , ж.к. Тракия, бл.14, вх.1, ет.1; бул. Ал. Стамболийски 33; ул. „Шипка“ №6; бул. Пещерско шосе 133, к-с Коронам; Бул. Цариградско шосе, 16; гр. Девин, ул. Освобождение 1, гр. Девин, ул. Освобождение 1, гр. Стамболийски, ул. „Търговска“ № 50


ОТ ВТОРНИК 11.01. ДО 17.01

-31%

2

4,39

99

Наденица ”ЛЕКИ” Лионска, 400 г

-30%

0

0,82

57

-26%

-23%

7,49

0,99

0 76

5 49

Луканка “ОРЕХИТЕ”

Кренвирши “ЛЕКИ” 100 г 1 кг = 5,70 лв.

ОТ НАШАТА ВИТРИНА С ОБСЛУЖВАНЕ

Наденица "КЕН" Македонска

100 г 1 кг = 7,60 лв.

-33% 5,99

3 99

Шунка “ТАНДЕМ” ROYAL Виенска

Чардака, Добруджанска 180 г

слайс, 180 г ОТ НАШАТА ВИТРИНА С ОБСЛУЖВАНЕ

-46%

0

1,29

69

Варено пушено свинско филе “ЧИФЛИКА” 100 г 1 кг = 6,90 лв.

-20%

-25%

1,99

3,99

1

2

59

Салам “РИЛА”

99

Бекон “ТАНДЕМ”

слайс, 150 г

слайс, 125 г

ОТ НАШАТА ВИТРИНА С ОБСЛУЖВАНЕ

-18%

1

2,19

79

Суджук “ЕЛИТ МЕС” Търново 100 г 1 кг = 17,90 лв.

-16%

4

5,90

90

Бахур МК “СВИЛЕНГРАД” кг

ОТ НАШАТА ВИТРИНА С ОБСЛУЖВАНЕ

-33%

0

1,49

99

Салам “ТЪРНОВ” шпеков

100 г 1 кг = 9,90 лв. ОТ НАШАТА ВИТРИНА С ОБСЛУЖВАНЕ

ОТ НАШАТА ВИТРИНА С ОБСЛУЖВАНЕ


МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ

-24%

9

12,49

49

-15%

2

3,19

69

-30%

4

6,49

49

Краве сирене “ДОМЛЯН” вакуум, 800 г

Синьо сирене “FAVRSKOV” 100 г

Немско масло “DEUTSCHE MARKENBUTTER” 250 г

-23%

6

8,49

49

-23%

1

2,59

99

Кашкавал “МУРГАШ” вакуум, 400 г

Топено сирене за мазане “MLEKOVITA” различни видове, 150 г

-21%

1

2,29

79

-30%

1

2,29

59

-23%

-21%

2,59

4,19

1 99

Прясно мляко “OLYMPUS”

3 29

Сирене “LANDFRISCH” котидж, 150 г

Топено сирене “FIVEPI”

слайс, различни видове, 120 г

Катък “ЕЛИТ” кутия, 500 г

3,7% 1л

-22% 1,35

1 05 6

Кисело мляко “ВЕРЕЯ” 4,5% 400 г

-36% 1,25

0 79

Кисело мляко ”БАЛКАН” 3,6% 400 г

-17% 1,69

1 39

“ACTIVIA”

пълнозърнеста, различни видове, 280 г

Възможно е промоционалните артикули да бъдат изчерпани преди крайния срок на промоцията. Обявените ценови намаления са валидни за срока на валидност на брошурата, освен ако на съответната страница за даден артикул или група артикули е посочен различен срок на промоцията. Всички цени са в български лева и с вкл. ДДС


ОТ ВТОРНИК 11.01. ДО 17.01

-17%

3

4,25

49

-18%

0

1,09

89

-40%

1

2,99

79

-22% 0,89

0 69

Сладолед “FAMILIA” Grand различни видове 505 г

Продукт за мазане “STAR MOUNTAINS” 25% 400 г

Пилешко бутче, печено, бр.

Катък с печени чушки 100 г 1 кг = 6,90 лв.

*Номерацията показва брой маслини в 1 кг

-37%

2

Яйца “АКВИЛОН”

3,69

29

-40%

0

29

-28%

0

със семена, 110 г

49

0 69 -15%

100 г 1 кг = 4,90 лв.

-22% 0,89

0 69

49

0,95

ОТ НАШИЯ ХЛЕБЕН БАР

Смесена туршия

4

5,99

-27%

Франзела

0,49

0,69

L 10 бр / опаковка

-25%

1

1,89

59

Салата нарязани чушки с чесън

100 г 1 кг = 6,90 лв.

Замразена пица “PASSIONATA” различни видове, 310 - 335 г

-38%

1

2,59

59

-34%

Маслинена паста Каламон 100 г 1 кг = 6,90 лв.

0,69

0 45

ОТ НАШАТА ВИТРИНА С ОБСЛУЖВАНЕ

Кифлички "ТИМС"

с мармалад, с крем шоколад 300 г

Маслини черни екстра лардж *201-230 100 г 1 кг = 4,50 лв.

-22%

Свински печени уши

100 г 1 кг = 15,90 лв.

0

-16% 0,59

0 49

0,89

69

ОТ НАШАТА ВИТРИНА С ОБСЛУЖВАНЕ

Пържено кюфте ПРЕМИУМ бр.

Пикантна разядка

100 г 1 кг = 4,90 лв.

7


ОСНОВНИ ХРАНИ

-29%

-15%

3,79

1,99

2

1

69

Леща “НАЦИОНАЛ”

Ориз “KRINA”

едра, 500 г

български, 1 кг

-18%

1

1,59

29

Брашно “СОФИЯ МЕЛ”

-45%

-22%

1,99

1,15

1

за баници, 1 кг

09

0

09

Пшеница “FIORRE”

Юфка “FIORRE”

89

домашна, 200 г

грухана, 500 г

-22% 3,09

2 39 -33%

1

2,99

99

Горчица “CHEF IS...” Dijon 370 г

8

Царевица “BONDUELLE” 425 г

-15% 1,99

1 69

Люти чушлета печени “PIPERKA” 314 г

-45%

5

10,99

99

Маслиново масло “CLEMENTE” Pomace 1л

-20% 2,99

2 39 -16%

0

1,19

99

Лютеница “СЕЛЦЕ”

едро смляна, 570 г

САМО 3,19

2 79

Конфитюр "ЦИМА" 360 г

ягода, вишна, смокиня, горски плод

Бульон “MAGGI”

различни видове, 80 г

-24%

0

0,65

49

Инстантни спагети “ROLLTON”

различни видове, 60 г


ОТ ВТОРНИК 11.01. ДО 17.01

-21%

3

-20%

Всички бисквити с марка “MILKA”

4,19

112 - 260 г

29

Шоколад “LINDT” Еxcellence, различни видове, 100 г

-25%

0

1,19

89

-20% 2,49

1 99

Шоколад “ROSHEN”

с различни видове нуга, 90 г

Бисквити “COOKIE”

различни вкусове, 175 г

-27%

2

3,59

59

-20% 1,49

1 19

Бонбони “ROSHEN”

различни видове, 150 г

Вафли “WELLNESS”

различни видове, 135 г

-23%

0

0,59

45

Вафла “СПОКО”

фъстък, 49 г

-27% 1,09

0 79 Бисквити “MULTICAKE” различни видове, 180 - 195 г

-28%

-23%

2,49

0,85

1 79

Бисквити “ЗАКУСКА” “ЗАКУСКА”

0 65

Десерт “TRIPLO” шоколадов, 50 г

-25% 0,39

0 29

Кроасан “BALKAN”

какаов крем, 55 г

различни видове, 290 - 330 г

9


НАПИТКИ

-25%

-22% 26,99

19

99

Кафе "TCHIBO" Milano, Sicilian style

6

8,99

99

Кафе капсули “STARBUCKS”

различни видове, 200 г, 12 бр в опаковка

-47% 9,49

4

99

Кафе “NOVA BRASILIA”

класик, джезве 450 г

на зърна, 1 кг

-32%

-20%

0

Всички сокове, плодови напитки и нектари с марка “CAPPY”

0,40

27

Разтворимо кафе “JACOBS” 2 в 1, 3 в 1, 10 - 18 г

*не важи за стоки, участващи в други промоции

-15%

-20%

-25%

1,99

4,99

2,39

1 69 Вода “DEVIN”

минерална, изворна, 5л

3 99

Газирана напитка “COCA COLA” 2 x 2 л, мултипак

1 79

Енергийна напитка “RED BULL” различни вкусове, 250 мл

-40%

-17%

-18%

3,19

3,49

1,09

1 89

Чипс “LAY’S” печен различни видове, 125 г

10

2 89 Бадем “ROIS” 70 г

0 89

“НАЙ-НАЙ“, ”FAVORITE”

Пуканки за микровълнова 82 г


ОТ ВТОРНИК 11.01. ДО 17.01

-20%

Всички бири с марка “STELLA ARTOIS” кен, бутилка, 500 мл

-31%

0

1,29

89

-24%

Бира “ЗАГОРКА”

1

кен, 500 мл

4

-21%

5,99

PET, 2л

10

59

Вино “MENADA”

-17%

8

11,19

99

7

99

Вино “VILLA YAMBOL”

различни сортове, 750 мл

-20%

-15% 13,99

8,89

49

-27%

Водка “ADMIRAL”

16,49

11

40%, 700 мл

Ракия “КАРНОБАТСКА” Гроздова, 40% 700 мл

99

Водка “ЗЕЛЕНАЯ МАРКА”

различни сортове, 3л

Всички водки с марка “FLIRT”

89

Бира “ПИРИНСКО”

*не важи за стоки, участващи в други промоции

-23%

2,49

различни видове, 700 мл

-20%

-22%

-27% 24,49

18 99 Уиски “FAMOUS GROUSE” 40% 700 мл

Всички видове ракия с марка“ПЕЩЕРСКА”

29,49

21 49 Уиски “BUSHMILLS” Original 40%, 700 мл

11


КОЗМЕТИКА И ХИМИЯ

-19%

1

2,35

89

Мокри кърпи “BABY CREMA” Play time 72 бр. в опаковка

-29%

-45% 30,99

21

99

Бебешки пелени “PAMPERS” Premium Care

4

7,99

39

Паста за зъби “PARODONTAX” различни видове, 75 мл

-20% Всички дамски превръзки с марка “ALWAYS”

различни видове, 7 - 20 бр.

*не важи за стоки, участващи в други промоции

44 - 60 бр.

-23%

-43%

5,19

5,29

3

99

Шампоан “WASH&GO”

2

99

Дезодорант, стик или рол-он “REXONA”

различни видове 400 мл

САМО

5

99

Омекотител “SEMANA” различни видове, 1,7 л, 68 пранета

Всички артикули с марка “PEDIGREE”

различни видове 40 -150 мл

-33%

1

2,99

99

Препарат за съдове "PUR" различни видове, 750 мл

-37%

7

12,79

99

Гел, прах или капсули за пране “ARIEL” 13 бр, 15-20 пранета, 1,1л

-31%

-39%

4,39

8,19

2

Препарат “MEDIX” универсал

99

различни видове, 3x50 г

различни видове, 1,5 л

-20%

*не важи за стоки, участващи в други промоции

12

4

99

Ароматизатор за тоалетна “BREF”

-24%

3

5,29

99

Тоалетна хартия "EMEKA" различни видове, 3 пластова, 100% целулоза, 8 бр. в опаковка


ОТ ВТОРНИК 11.01. ДО 17.01

САМО

13

99

Комплект кутии за съхранение на храна “LET’S COOK” 5 бр.

Стъклен съд с капак

САМО

10

99

Комплект бурканчета за подправки “UNIWELL” 6 бр. x 150 мл

САМО

13

99

Комплект форми за печене “LET’S COOK” 30 х 21,5 см, 36 х 24,5 см 2 бр.

Тенджера със стъклен капак “LET’S COOK”

14 99 17 99 1,9 л

19 99 22 99

9 99 14 99 1л

25

99

САМО

19

4,5 л

1,5 л

САМО

99

Електрическа кана “HENSKE” 1850 – 2200 W 1,7 л

Парна ютия“MUHLER”

- плоча с незалепващо покритие - сухо гладене - гладене с пара /разпръскване на вода/ силна парна струя

- резервоар за вода с обем - 140 мл - терморегулатор - функция самопочистване - 2200 W

3,5 л

САМО

45

99

САМО

24

6л

Скара електрическа “HOMA” размер: 25 х 36 см 2000 W

Печка вентилаторна “TERMOMAX “

99

- защита от прегряване - регулируем термостат - светлинен индикатор - вграден предпазител - захранващ кабел - 1,6 м - 2 степени на работа - 1000 W/2000 W

13


стотици нехранителни стоки с цени до 9,99 лв

САМО

1

2

3

1 Сапунерка “HOME EXPERT” доломит 2 Поставка за баня “HOME EXPERT”доломит 3 Скреч книжка за оцветяване

САМО

1

2

3

1 Дозатор за сапун “HOME EXPERT” доломит 2 Ароматизирани гел химикалки 8 бр., различни цветове 3 Ароматизирана тетрадка със стикери

САМО

2

1

3

1 Поставка за четка “HOME EXPERT” доломит 2 Бутилка за гореща вода, 750 мл 3 LED лампа

САМО

1

2

3

1 Безжична тонколонка “WESTROM” 2 FM модулатор ”WESTROM” 3 Килимче за баня “HOME EXPERT” 50 x 80 см

14


ОТ ВТОРНИК 11.01. ДО 17.01

САМО

14 99

САМО

САМО

99

99

4

Спрей моп с контейнер за вода

- 300 мл контейнер - 124 см височина - плосък микрофибър

Зимна течност за чистачки “MARENOL” -20 С 3л

9

Комплект за почистване на прозорци “HOME EXPERT”

Спален комплект "ДИТЕКС" микрофибърен

16 99 3 части

22 99 4 части

САМО

3

69

Очила за четене "AKCIO" различни видове

Олекотена завивка “DITEX”

зимна, различни десени, 250 г/м 2

16 99 150x210 см

19 99 200x210 см

САМО

19

99

Безжичeн високоговорител “WESTROM”

Одеяло “ELDORADO HOME” различни цветове

32 99 140х200 см

47 99 200х220 см

15


СЪБОТА - НЕДЕЛЯ -25% 2,39

ВТОРНИК -23%

-40%

4,59

0,59

3

49

Олио “КАЛИАКРА”

0

35

-17%

Кюфте, кебапче на скара*

0

бр.

0,79

65

11.01 Макарони “OPTIMA LINIJA”

различни видове, 400 г

слънчогледово 1л

-36%

14,99

9

49

Кашкавал от краве мляко “НА ХОРОТО” вакуум, кг

-38% 13,79

8

49

САМО

*до 12 бр. на клиент

СРЯДА

1 79

-28%

1

2,49

79

Бисквити "CONTINENTAL BAKERIES" 400 г

12.01

-39%

1

Краставички "FAVORIT" 3,29

99

мариновани 3 см - 6 см 720 мл

-30%

0

0,85

59

1 49 2,29

0

2,49

кг

99

-31%

-24% 15,99

10

4

99

Уиски “MAC CALLISTER”

5,79

39

“ЛУДОГОРСКО“ пиле кг

40%, 1л

ПЕТЪК -37%

0

0,79

49

Печени пилешки крилца бр.

9

-17%

1

1,45

19

-25%

-16% 11,99

99

Mед пчелен натурален “ПЧЕЛИНЪ” 900 г

-20%

1

1,99

59

14.01 Грах “FAVORIT”

2

3,99

99

Маслиново масло “COSTA D’ORO” Extra Virgin, 750 мл

Електрически сушилник за дрехи “HOMA”, 120W

Бира “HERMANN MULLER”

4%, кен, 500 мл *до 24 бр. на клиент

Сурови ядки “CLASSIC MIX” 100 г 1 кг = 14,90 лв.

Захар “ЗАХИРА”

кристална 1 кг

Вино “DOLCE SEGRETO” Bianco, Rosso 10%, 750 мл

720 мл

-26% 2,69

1 99 16

кг

13.01 ПОНЕДЕЛНИК 17.01

ЧЕТВЪРТЪК Портокали

Банани

69 99

-35%

-60%

15-16.01

Капия “RENK”

червенa, печена 580 г


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook