Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 03.06. DO NED. 06.06.

Pilos

Sunga

Kisela pavlaka

•

•

Domaća kafa

20 % m. m.

200 g

700 g

-23%

-21% 145.99

114.

169.99

99

129.

1 kg = 164.28 din # 226148

Jumbo ubrus •

99

1 kg = 649.95 din

Floralys

2x

Mlevena i pržena

Od četvrtka 03.06. do srede 09.06.

Dvoslojni

# 226126

350 listića

-22% 359.99

279.

99

Od četvrtka 03.06. do srede 09.06. # 202555

Mythos

4

komada

Pivo •

4,7 % Vol.

KRATKOTRAJNA

PONUDA

4 x 500 ml

349.

99

1 l = 175.- din

Proizvod je moguće kupiti samo kao pakovanje od 4 limenke. # 205875

Više proizvoda iz teme „Grčka nedelja“ pronađite NA STRANAMA 14 - 19

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 22/21

! Sveži pileći file XXL pakovanje •

Cca 2 kg

Paprika 1 kg

SAMO!

379.

99

•

Babura

1 kg

SAMO!

149.

99 # 82645


Lidl tavlja preSdRs PSKOG

INTER DOBAVLJAČA

Milan i Bojan su kumovi koji već preko 15 godina gaje jagode u Rumenci. Ništa ih ne čini srećnijim nego radost koju osećaju ljudi kada sa njima dele ovo prelepo voće.

Više od

110

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

pakovanje

400 g

Paradajz • Papeleto pak. / 400 g

SAMO!

119.99 1 kg = 299.97 din

# 82522

Jabuka zelena

• Zlatni delišes 1 kg

SAMO!

89.99

Kako biste predstavili svoj posao? Radimo najlepši posao na svetu, zato što u svako doba godine gledamo kako naš proizvod raste, kako se razvija i na kraju ubiramo plodove svoga rada. Okruženi smo divnim ljudima i prirodom, koja nas ispunjava radošću. Kako smo mi relativno mala firma, svaki naš proizvod prođe naš pogled. U ovoj proizvodnji nema naznaka da može da bude puno automatizacije, što daje neku čar da se i dalje njome bave ljudi. Zašto se odabrali da se bavite baš jagodama? Jagode predstavljaju radost, a i dinamičnije su od drugog voćarstva i brzo vraćaju uloženi novac. Šta čini vaše jagode kvalitetnim? Način na koji ih proizvodimo jeste sa velikom primenom svega što priroda ima da ponudi, a da mi možemo da iskoristimo za uzgoj same jagode.

# 80185

2

KN · 22/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 03.06. DO NED. 06.06. RUMENKA

ERSAD Kad i kako ste počeli? Kao studenti Poljoprivrednog fakulteta videli smo da može da se zaradi na tome. Počeli smo na manjoj površini, bilo je teško u početku, ali kasnije smo ojačali i ušli u sve tajne zanata. I dalje svake godine naučimo nešto novo.

Koliko vam je važna svežina vaših proizvoda? Hladnjača je jako važna, bez nje ne bismo mogli da radimo na ovako ozbiljnom nivou. Takođe, ne smemo predaleko da idemo sa proizvodnim zasadima. Koncipirali smo proizvodnju tako da, čim se ubere jagoda, u roku od pola sata ili 45 minuta dođe u hladnjaču. Imamo vozila koja odlaze i dolaze sa njiva i postoje kontrolori koji pregledaju jagode na polju i pred ulazak u hladnjaču. Ona se već sutradan šalje u Lidl, logistički je nemoguće da to bude istog dana. Jagoda je dosta osetljiva. Prednost domaćeg tržišta jeste upravo blizina transporta. Uz to, svaka sorta se razlikuje u svojoj fazi zrelosti. Mi proizvodimo sortu Clery.

1 kg

SAMO! Domaće jagode

199.99 # 80795

Šta je najsvežije što ste ikada probali? Sveže ubranu jagodu u rosno jutro.

Kako se osećate povodom saradnje sa Lidlom? Lidl nas je stvarno promenio nabolje. Mislimo da je saradnja na obostrano zadovoljstvo. Lidl tačno zna šta želi, a mi se tome prilagodimo. Imaju tri puta oštriji kriterijum kada su u pitanju ostaci pesticida, što je jako teško postići ako nemate znanje. Naš ultimativni cilj jeste da radimo u skladu sa prirodom i tu se poklapamo.

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

3


4

KN · 22/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

5


Super sveže od čet. 03.06.

85 g

90 g

-22%

-25% Više od

55

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Lisnato pecivo sa jabukom i vanilom

39.99

29.

99

100 g = 33.33 din

Pogačica sa posipom od sira

44.99

34.99 100 g = 41.17 din

# 223479

# 223994

Beli hleb sa semenkama i začinima KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

400 g

54.99

1 kg = 137.48 din # 250038

Domaći tamni hleb 500 g

-21% 82.99

64.99 1 kg = 129.98 din

Važi od četvrtka 03.06. do srede 09.06. # 225518

6

KN · 22/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 03.06. DO NED. 06.06.

Sveža gurmanska pljeskavica 400 g

1 kg

SAMO!

SAMO!

Eridanous

219.

99

Sveže svinjsko usitnjeno meso • Od plećke • Cca 1 kg

1 kg = 549.98 din # 255270

339.99 # 260678

Više od

80

Sveži pileći batak i karabatak • Cca 750 g

proizvoda u

1 kg

Lidlovoj

-31%

mesari

289.99

199.99 # 227739

PILETINA a i pirinčem

rikam sa pečenim pap

Filip Kovačević kuvar

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

7


Super kvalitet od čet. 03.06.

Pilos 250 g

Pilos

Krem kajmak

• 80 % m. m.

-20%

199.

99

Gauda sir

150 g

• U listićima

-24%

138.99

159.99 1 kg = 639.96 din

104.99

# 225513

# 224419

1 kg = 699.94 din

Milbona

Grandioso desert

1 kg

-21% 79.99

Pilos

Jogurt • 2,8 % m. m.

62.

99

KN · 22/21

175 g

-21%

69.99

54.99 1 kg = 314.23 din

# 225525

8

• Čokolada ili lešnik

# 230482

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


rt

OD ČET. 03.06. DO NED. 06.06. 1 kg

-23%

Baroni

Bekon slanina

• Cca 500 g

849.99

649.99

Pikok

# 248179

Dimljena pečenica

• Narezana 100 g

Baroni

-22%

Dimljena špic rebra

96.99

74.99

1 kg

-20%

499.

1 kg = 749.90 din

# 227717

99

399.99 # 227731

Baroni

Pikok

Ćureća posebna kobasica

Pileća prsa

• Narezana • 7 komada

• Narezana 150 g

100 g

-20%

-22%

49.99

89.99

39.99 1 kg = 266.60 din

69.99

# 223507

# 222370

1 kg = 699.90 din

Chef Select

Lazanje Bolognese

Baroni

• Sa junećim mesom

Čajna kobasica 600 g

1 kg

-24%

-20%

499.99

599.99

479.99

379.

99

# 209295

1 kg = 633.32 din # 226514

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

9


Super od č Tastino

Napolitanke

• Kakao ili lešnik

85% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

800 g

-26% 189.99

139.

Saguaro Edition

Gazirano piće sa ukusom limuna

99

1 kg = 174.99 din

• Bez dodatka šećera

# 219071

1,5 l

-25% 39.99

29.99 1 l = 20.- din

# 236230

500 g

-22% Combino

Durum špagete

76.99

Snack Day

59.

99

Slane kokice

1 kg = 119.98 din

KRATKOTRAJNA

PONUDA

# 200678

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

1,5 l

Mg Mivela

Mineralna voda

• Blago gazirana, gazirana ili negazirana

!

51.99

1 l = 34.66 din

# 248407 # 248408 # 248409

10

KN · 22/21

125 g

-21% 69.99

54.99 1 kg = 439.92 din

# 225915

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d četvrtka

OD ČET. 03.06. DO SRE. 09.06.

Gordi

Ema ili Dar mešavina čajnih peciva

• Ručno pravljeni kolači

Gordi

Vaniline

• Ručno pravljeni kolači

500 g

1 kg

-25%

-20%

239.

499.99

99

179.99 1 kg = 359.98 din

399.99

# 252191

# 252189

Fin Carré

Tamna čokolada • 74 % kakao

100 g

210 g

Tastino

Ovseni keks sa susamom

-24%

-20%

78.99

99.99

59.99 1 kg = 285.67 din

79.99

# 229099

# 210246

1 kg = 799.90 din

Cien

Cien

Lak za kosu

Šampon za kosu

• Više vrsta 400 ml

• Više vrsta

-25%

300 ml

269.99

199.99

-23% 149.99

114.

99

1 l = 499.98 din # 200950

1 l = 383.30 din #223019

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

11


i

stoću i č u n r a eko r m p o s d e g b e Za vaš j a j s v i j neodol W5

W5

Deterdžent za pranje sudova

2

KRATKOTRAJNA

komada

PONUDA

500 ml

259.

W5

Sredstvo za čišćenje i održavanje mašine za veš KRATKOTRAJNA

PONUDA

PONUDA

!

400 ml

249.99

1 l = 624.98 din # 206890

W5

Sredstvo za negu cipela • Više vrsta

!

KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

1 kom.

149.99

1 l = 599.98 din # 202906

# 250937

W5

Maramice za čišćenje

• Više vrsta • Biorazgradive 80 list.

-21% 279.99

219.

99

1 list. = 2.75 din # 250772

U našem svakodnevnom radu mi preuzimamo ekonomsku, društvenu i ekološku odgovornost. Ovim osnovnim načelom definiše se odgovorno poslovanje kao deo korporativne kulture kompanije Lidl Srbija.

KN · 22/21

KRATKOTRAJNA

# 252464

299.99

12

99

1 l = 519.98 din

2 x 250 ml

ZA BOLJE SUTRA!

!

Sprej za impregnaciju

BIORAZGRADIVE MARAMICE - ČIST DOM – ČISTA PRIRODA.

Vlažne maramice najčešće su napravljene od mešavine poliestera i viskoze. Procenjuje se da im je potrebno i do 500 godina da se razgrade u prirodi. Kako bi smo bili deo rešenja, a ne deo problema, nudimo vam inovativne vlažne maramice napravljene od FSC sertifikovanih prirodnih materijala. Ove vlažne maramice napravljene od celuloze i viskoze, u prirodi se razgrađuju za tri meseca. Vodite računa o svom domu bez brige da li će se vaša čistoća pretvoriti u nečistoću na nekom drugom mestu. - Biorazgradive - Ekološke - Efikasne

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


za la

OD ČET. 03.06. DO SRE. 09.06.

Držati u kući

Baštensko cveće

Umereno zalivanje

Redovno zalivanje

Na sunčanom mestu

U hladu

Fikus Ginseng i Pahira

Orhideja

• Cca 45 cm • Više boja

• Cca 30 - 40 cm

799.99

749.99

# 150012

# 62713

Kaktusi i sukulenti

Margarete

• Cca 20 cm • Više vrsta

• Cca 25 cm • Više boja

649.99

249.99

# 62711

# 119814

Ruže

• 11 ruža u buketu • Više boja

349.99 # 69751

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

13


Zaviri u ovu nedelju i oseti

Ukus

Grcke

Eridanous

Eridanous

Grčke zelene masline bez koštice

Grčke zelene masline sa košticom

• 850 g oceđene mase

• 600 g oceđene mase

1700 ml

1062 ml

619.99

429.99

1 kg = 729.40 din

1 kg = 716.65 din

# 203709

# 205112

Eridanous

Maslinovo ulje sa Krita

Eridanous

Halumi sir sa Kipra

• Ekstra devičansko

•

750 ml

225 g

649.99

369.99

1 l = 866.66 din

1 kg = 1 645.- din

# 205780

# 202943

Eridanous

Namaz od maslina sa paprikom • Sa zelenim ili kalamata maslinama 212 ml

159.

99

1 l = 754.67 din # 241619

14

KN · 22/21

43 % m. m. Eridanous

Halumi sir za grilovanje • Bosiljak ili čili

225 g

399.99

1 kg = 1 778.- din # 206115

Eridanous

Začini za grčka jela • Za giros, suvlaki, tzatziki ili biftek 65 / 70 / 75 g

99.

99

100 g = 153.84 / 142.85 / 133.32 din # 216052

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Cepkana jagnjetina u grckoj marinadi Vreme pripreme: 20 minuta + 12 h hlađenje

Vreme pečenja: 5h

OD ČETVRTKA

03.06.

Nina Vas

@ninipanini.rs

Nivo zahtevnosti: Prosečan

Porcija: 4-5

Sastojci: 2-2,5 kg svežeg jagnjećeg mesa So i biber

1 kašičica majčine dušice, sveže ili sušene 1 kašičica sušenog origana

Grčka marinada:

1 kašičica slatke mlevene paprike

100 ml devičanskog maslinovog ulja

½ kašičice ljute mlevene paprike (po želji)

100 ml sveže ceđenog limunovog soka

1 glavica belog luka, čenovi grubo nasečeni

1 kašičica seckanog ruzmarina

½ glavice ljubičastog luka, grubo usitnjen

1.

Pomešajte sve sastojke za marinadu u jednoj posudi.

2. Jagnjetinu zasecite ili izbockajte oštricom noža na više mesta kako bi što više ukusa prodrlo unutar mesa. Dobro je posolite i pobiberite. 3. Zatim stavite meso u kesu za zamrzivač i prelijte ga marinadom. Zatvorite kesu i dobro prostresite, tako da marinada prekrije ceo komad mesa. Meso u kesi stavite u frižider i ostavite da odstoji minimum 12 h ili preko noći.

Patra, Grčka

4. Rernu zagrejte na 130°C. Dubok pleh blago nauljite i stavite u njega meso koje ste izvadili iz kese. Prelijte ga marinadom i okolo sipajte još oko 1,5 dl vode. Pleh čvrsto prekrijte aluminijumskom folijom i ubacite u rernu.

Crveno vino

2020. 8 - 10 °C

5. Pecite 5 h, ali kada istekne treći sat okrenite meso tako da strana koja je bila na dnu sada bude na gore. Nakon 5 h otkrijte meso, zalijte ga sokovima sa dna pleha i pecite ga još 10 minuta da malo porumeni.

15 % Vol. Eridanous

6. Nakon vađenja iz rerne ostavite meso da odstoji 15 minuta, zatim ga iscepkajte uz pomoć dve viljuške. Procedite sokove iz pleha i potom prelijte meso sa 2-3 kašike. 7.

Mavrodaphne 750 ml

399.99

Cepkanu jagnjetinu služite na tortiljama sa grčkom salatom uz hrskave mlade krompiriće ili pomfrit.

1 l = 533.32 din # 202081

Eridanous

Sveža jagnjetina • Cca 2,3 kg

KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

1 kg

599.99 # 260722

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

15


Eridanous

Lisnato pecivo

• Sa feta sirom ili sa spanaćem i sirom 1 kg

Eridanous

Lisnato pecivo sa feta sirom i susamom 1 kg

329.99 # 206070

1 kg

299.

99

# 206119 # 205735

Eridanous

Originalni feta sir

• Proizveden u Grčkoj 400 g

449.99

1 kg = 1 125.- din # 213781

Eridanous

Grčki tip jogurta

• 10 % m. m. 1 kg

249.

99

Eridanous

Kozji sir

• U salamuri • Sečen 400 g

349.

99

1 kg = 874.98 din # 212330

# 211198

Eridanous

Tzatziki salata Eridanous

Grčka feta • 43 % m.m. 200 g

199.99

1 kg = 999.95 din # 233177

16

KN · 22/21

• Sa krastavcima i maslinovim uljem • Idealan prilog uz roštilj, pečeni krompir i povrće ili uz morske plodove 250 g

179.99

1 kg = 719.96 din # 205977

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

03.06.

Eridanous

Pita na grčki način

• Sa feta sirom • U obliku puža 1 kg

379.99

850 g

Eridanous

Pita sa piletinom

499.99

1 kg = 588.23 din

# 205736

# 206067

Eridanous

Pita na grčki način

• Sa spanaćem i feta sirom • U obliku puža 1 kg

379.

99 # 206069

850 g

Eridanous

Pita sa mlevenim mesom

449.99

1 kg = 529.40 din # 206048

Eridanous

Kockice sira

• U biljnom ulju • Sa ukusom paprike, začinskog bilja ili maslina 375 g

349.99

1 kg = 933.31 din # 217965

Eridanous

Beli pasulj u paradajz sosu

Eridanous

Sarmice u vinovoj lozi 280 g

219.99

280 g

169.99

1 kg = 785.68 din # 205923

1 kg = 607.11 din # 205924

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

17


10

komada

Eridanous

Baklava sa orasima 390 g

369.99

1 kg = 948.70 din # 208176

Eridanous

Eridanous

Cvetni med sa Krita

Bugatsa sa vanila kremom

450 g

450 g

449.99

299.99

1 kg = 999.98 din

1 kg = 666.65 din

# 216074

Eridanous

Čips

Štanglice sa semenkama suncokreta

200 g

139.

99

1 kg = 699.95 din # 219846

KN · 22/21

Eridanous

Eridanous

• Sa ukusom tzatzikija ili girosa

18

# 241345

400 g

249.

99

1 kg = 624.98 din # 241618

Kikiriki u opni

• Sa ukusom tzatzikija 200 g

129.

99

1 kg = 649.95 din # 211091

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

03.06.

Eridanous

Osveživač vazduha sa štapićima • Miris kajsije, kruške i meda ili orhideje 100 ml

369.99

1 l = 3 700.- din

# 208210, # 252854

Eridanous

Eridanous

Sladoled na grčki način

Grčki tip jogurta

• Sa grčkim jogurtom, medom i pekan orasima

• Sa ukusom kupine ili breskve • 8,6 % m. m.

500 ml

4 x 125 g

249.99

169.99

1 l = 499.98 din

1 kg = 339.98 din

# 205890

# 205915

Eridanous

Alva sa vanilom ili sa kakaom 250 g

250 g

Eridanous

Alva sa bademom

179.99

199.99

1 kg = 719.96 din

1 kg = 799.96 din

# 206085, # 212325

# 206087

Eridanous

Susam pločica sa medom

Eridanous

Badem pločica

Lešnik pločica

• 62 % lešnika 60 g

Susam pločica

Eridanous

Eridanous

99.

99

100 g = 166.65 din # 205113

• 68 % badema 60 g

99.

99

100 g = 166.65 din # 207954

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

• 68 % susama

• 68 % susama 70 g

70 g

89.99

69.

99

100 g = 128.56 din # 219914

100 g = 99.99 din # 208027

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

19


8

komada

Gelatelli

Miks sladoleda na štapiću

• Sadrži 6 sladoleda različitih voćnih ukusa i 2 push sa vanilom i jagodom 476 ml

349.

99

1 l = 735.28 din # 227216

4

komada

Gelatelli

Cokoladne dražeje u štapicu

Kremasti push sladoled

• Sa vanilom i dražeja bombonama 4 x 80 ml

289.99

1 l = 906.22 din # 220134

20

KN · 22/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

03.06.

4

komada

Leone

Sladoled Sunđer Bob • Sa ukusom čokolade i vanile

4 x 60 ml

169.99

1 l = 708.30 din # 241976

10

6

komada

komada

Gelatelli

Space Runners sladoledi na štapiću

• Sa ukusom ananasa, pomorandže i maline 10 x 60 ml

199.99

1 l = 333.32 din # 203945

Gelatelli

Magic sladoledi na štapiću • Jagoda ili nugat

6 x 70 ml

299.99

1 l = 714.27 din # 204898

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

21


Špagete

Fetućine

Lazanje

DODIR ITALIJE

U TVOJOJ KUHINJI

#OdgovornoZajedno

Ernesto®

Mašina za testeninu • •

Debljina testa podesiva u 7 nivoa od debelog do vrlo tankog Vijak sa kukom za pričvršćivanje

kom.

1 999.

# 351930

22

KN · 22/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

03.06.

Zenker®

Set za pečenje pice • •

Za istovremeno pečenje do 4 pice Visokokvalitetni sloj protiv prianjanja kompanije ILAG®

•

Dimenzije pleha: cca 29 x 1,5 cm (Ø x V)

5

set

999.

delova

99 # 351922

1

2x

Ernesto®

2

3

Daska za sečenje ili serviranje •

Od masivnog drveta akacije

•1

Dimenzije: cca 40 x 30 cm

2 •

Dimenzije: po cca 32 x 22 cm

3 •

Dimenzije: cca 52 x 22 cm

kom. ili set

599.99 # 351924

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

23

PRAVO DRVO


Ernesto®

4

Kuhinjski dodaci •1 •2 •3 •4 •5

Presa za beli luk Vadičep Rezač za picu Hvataljka za testeninu Kašika za sladoled kom.

399.99

3

1 2

# 351932

5

1

2x

2

5

delova cca

cca

150 ml e

is an

i m osv

e njem

S a i nt

gr

t lje

90 ml

cca

33 ml

3

cca

200 ml

Ernesto®

Kuhinjski dodaci •1 •2 •3

Posude za ulje i sirće sa prskalicom Set posuda za so biber, ulje i sirće Posuda za parmezan

kom. ili set

599.99

Silvercrest Kitchen Tools®

Električni mlin za so i biber •

# 351928

•

24

KN · 22/21

Visokokvalitetni keramički mlin sa varijabilno podesivim stepenom mlevenja Soft-Touch gumeni rukohvat

kom.

999.99 # 351936

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

03.06.

Kontrolni indikator toplote: sa rastom temperature pocrveni i signalizira idealnu temperaturu prženja

Za kuvanje sa manje masti

Dimenzije: Ø cca 24 cm

Ernesto®

Aluminijumski tiganj •

Sa titanijum premazom i slojem protiv prianjanja kompanije ILAG Visoka otpornost na grebanje i habanje Štedi energiju zahvaljujući ravnomernoj i brzoj raspodeli toplote Ergonomska drška otporna na toplotu

• 1

• • Debljina dna: cca 5,4 mm

kom.

Staklokeramički

Halogen

Gasni

Indukcioni

Električni

1

Dimenzije: Ø cca 28 cm

1 799.# 351927

kom.

2

1 999.# 351921

2

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

25


1

2

cca

O‘Cuisine®

cca

1,6 l

Vatrostalna posuda

2,6 l

•

Dimenzije:

1

cca 25 x 22 x 5 cm (D x Š x V)

•2

cca 35 x 22 x 5 cm (D x Š x V)

•3

cca 26 x 6 cm (Ø x V)

•4

cca Ø 21 cm

kom.

3

4

cca

499.99

cca

2,1 l

2l

s tu

pna b

cca

oja

Do

# 351926

600 ml

cca

1200 ml Ø cca

28,5 cm

ili cca

2x

500 ml

3-u-1: zaštita od prskanja, podmetač i pomoć prilikom ceđenja

cca

1160 ml

Ernesto®

Set posuda za čuvanje svežine namirnica Ernesto®

Zaštita od prskanja • •

Za tiganje i lonce Ø cca 20-28 cm Od silikona otpornog na toplotu - otporan na temperaturu od -20 do 190°C

kom.

399.99 # 351940

• • •

Od visokokvalitetnog nerđajućeg čelika Poklopac sa silikonskom zaptivkom i klik zatvaračima Pogodno za mikrotalasnu i mašinu za pranje sudova (bez poklopca) set

899.99 # 360848

26

KN · 22/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


D

2x

1

03.06.

o ja

o

OD ČETVRTKA

stupna b

cca

680 ml

Ernesto®

Kalup za pečenje

2

•

Od visokokvalitetne keramike, sa čvrstom lazurom otpornom na grebanje

•

Dimenzije:

•1

cca 22,5 x 13 x 4,5 cm (D x Š x V)

•2

cca 32 x 20 x 5,5 cm (D x Š x V)

kom. ili set

699.99

cca

2l

# 351938

2

3x

dela

2x

100% pamuk

Dostupan dezen:

1

2 3

Ernesto®

Meradiso®

Četka za pranje posuđa

Kuhinjske krpe •

Dimenzije: cca 50 x 70 cm

•

2 komada (1 kom. = 150.-)

set

299.99

•1 •2 •3 P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Sa dozatorom za deterdžent Zamenjive glave četki Set četki kom. ili set

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

399.99

# 349330

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 360787

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

27


Za savršenu mlečnu penu u najkraćem roku

Silvercrest Kitchen Tools®

maks.

Aparat za pravljenje mlečne pene SMAS 500 B2

150 ml

•

Konzistentnost mlečne pene može se odabrati u četiri varijante: • Topla i čvrsta mlečna pena • Topla i kremasta mlečna pena • Zagrejano mleko sa malo pene • Hladna mlečna pena Premium premaz protiv lepljenja kompanije ILAG®

maks.

300 ml

500 W

•

kom.

2 999.# 353475

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

6x

Ernesto®

cca

90 ml

Šolje

1

Različiti setovi

4x

2x

•1 •2 •3

Za espresso kafu Za cappuccino Za latte macchiato set

599.99 # 353472

st

upna b

oja

2

Do

cca

200 ml

cca

400 ml

28

KN · 22/21

3

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

03.06.

maks.

0,25 l 1 cca

1l Bodum®

Mutilica ili aparat ili čajnik

2

Mutilica za mlečnu penu Aparat za kafu Čajnik

•1 • •3

2

kom.

1 199.-

cca

1l

3

# 353470

2x 2x

Ernesto®

Termo čaše

cca

250 ml

390 ml Različiti setovi

3x

•

cca

4x

Izrađene od borosilikatnog duplog stakla - drži pića duže toplim ili hladnim set

799.99 # 353476

cca

280 ml

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

cca

67 ml

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

29


Dostupne boje

Esmara®

Ženska majica •

Veličine: XL - 3XL (48 - 58)*

kom.

599.99 # 348480 # 327620

Esmara®

LETNJI STIL

Ženske kapri helanke •

Veličine: XL - 3XL (48 - 58)*

kom.

99 499. NE POZNAJE VELIČINE

# 348482

30

KN · 22/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Do

OD ČETVRTKA

pna b

03.06.

oja

s tu

Esmara®

Ženska majica bez rukava •

Sa viskozom

•

Veličine: XL - 3XL (48 - 58)

kom.

599.99 # 348490

Dostupne boje

Esmara®

Ženski kapri donji deo trenerke •

Veličine: XL - 3XL (48 - 58)*

kom.

799.99 # 348492

Dostupne boje

Esmara®

Ženske letnje pantalone •

Veličine: XL - 3XL (48 - 58)

kom.

899.99 # 327621 # 348478

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

31


Do

pna b oja

s tu

Esmara®

Duga haljina •

Prijatan i mekan materijal zahvaljujući viskozi

•

Veličine: XL - 3XL (48 - 58)

kom.

1 499.s tu

pna b oja

Do

# 325529

100%

Livergy®

Muška košulja kratkih rukava •

Veličine: XXL - 4XL (45 - 50)

s tu

pna b oja

Do

pamuk

kom.

999.99 # 325653

32

KN · 22/21

Livergy®

Muške kratke pantalone •

Veličine: 60 - 68*

kom.

1 199.# 325654

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

Esmara®

Haljina •

Od ekoloških modalnih vlakana TENCEL ™

•

Veličine: XL - 3XL (48 - 58)

s tu

pna b oja

Do

03.06.

Tabanica od

PRAVE KOŽE

kom.

1 199.# 348495

Esmara® / Livergy®

par

Papuče •

Anatomski oblikovana tabanica

•

Veličine:

899.99

za nju: 37 - 41*

# 325655 # 325531

za njega: 41 - 46*

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

33


Dostupne boje

Livergy®

Muška polo majica •

Visokokvalitetno pike tkanje

•

Veličine: XXL - 4XL (60 - 70)

kom.

899.99 # 349379 # 325652

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

P O D RŽ AVAMO

Livergy®

Muške bermude •

Veličine: XXL - 4XL (60 - 70)

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

kom.

899.99 # 348345

34

KN · 22/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

03.06.

Dostupne boje

Livergy®

Muška majica kratkih rukava •

Veličine: XXL - 4XL (60 - 70)

kom.

599.

99

# 349382

# 325650

5x

Dostupne boje

Dostupne boje

Esmara® / Livergy®

Čarape

set

• •

Sa bio pamukom Sa širokim izrezom - nevidljive u cipeli

•

Veličine:

369.99

za nju: 35 - 42

# 351235 # 351234

za njega: 39 - 46 •

5 pari (1 par = 74.-)

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

35


Air M ois tu re

st

upna b

oja

Do

Dvoslojni lagani materijal obezbeđuje dobar protok vazduha u korpama i pruža efekat hlađenja

Esmara Lingerie®

Grudnjak • • •

Prijatan za nošenje zahvaljujući laganom i prozračnom materijalu Oblikuje i podupire grudi za prirodan oblik tela Veličine: 85 - 95C*, 85 - 90D*

kom.

799.99

Esmara Lingerie®

•

Visokokvalitetne izrade sa elegantnim vezom i ukrasnom mašnicom

Dostupne boje

pna b

kom.

Grudnjak •

s tu

699.99 # 334232

oja

Do

# 324681

Esmara Lingerie® / Esmara®

Ženske duboke gaćice •

Veličine: L - 3XL (44 - 58)*

kom.

399.99 # 324687 # 348875

Veličine: 90C*, 85 - 95D*

36

KN · 22/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

03.06.

Dostupne boje

2

dela

Esmara Lingerie® / Esmara®

Ženska kratka pidžama •

Prijatan i mekan materijal zahvaljujući viskozi ili čistom bio pamuku

•

Veličine: XL - 3XL (48 - 58)

set

1 199.# 325530 # 348473

50

s tu

pna b

Esmara®

Ženske stezne čarape

oja

Do

DEN

•

Esmara®

Ženske nazuvice sa postavom •

Sa širokim izrezom - nevidljive u cipeli

•

Veličine: 35 - 42

par

•

Idealne uz suknju ili pantalone - mogu da spreče neprijatno trenje butina Visoka udobnost tokom nošenja zahvaljujući udobnom pojasu i mekanom porubu na krajevima

•

Veličine: M - XXL (40 - 54)

kom.

169.99

199.99

# 348484

# 348494

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

bo

pna b

ov

a

b

ez

s tu

oja

Do

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

n ih š av

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

37


100% pamuk

Pepperts®

Haljina za devojčice •

Veličine: 122 - 164*

kom.

699.99 # 348608 Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

Pepperts®

Šorts za devojčice •

Model sa 5 džepova

•

Veličine: 122 - 164*

kom.

799.99

MODA ZA KLINCE INSPIRISANA LETOM

# 348607

Auriol®

Uklj. futrolu

Dečije naočare za sunce 100% UV

zaštita

kom.

269.99 # 298052

38

KN · 22/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Za

OD ČETVRTKA

03.06.

Dostupne boje:

devojčice

100% pamuk

2x Dostupne boje:

Za

dečake

•

Pepperts®

Majice kratkih rukava za devojčice ili dečake •

2 komada ( 1 kom. = 350.-)

set

699.99

Veličine: 122 - 164*

# 348610 # 348616

Pepperts®

Bermude za dečake Veličine: 122 - 164

•

kom.

799.99 # 348614

Pepperts® Dostupne boje:

Čarape za devojčice ili dečake

Za

devojčice

• •

Veličine: 31 - 42 3 para (1 par = 66.67)

set

3x

199.99

Dostupne boje:

Za

# 348609 # 348620

dečake

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

39


2000 W

ALAT ZA SVE

0° do 45°

RADOVE

-45° do +45°

#OdgovornoZajedno

Sadržan pribor:

HIT NEDELJE Parkside®

TV

Preklopna i potezna testera PZKS 2000 B2 Za precizno sečenje drveta i plastike Laser za povećanu preciznost rezanja Podesiva glava testere Ugaoni rez podesiv varijabilno ili pod fiksnim uglom Testiran kvalitet

11 999.

-

N pr adgl oizv ed od ana nja

kom.

na t stira os Te gurn si

Broj obrtaja u praznom hodu: 4800 min-¹ Podešavanje nagiba: 0° do 45° Podešavanje ugla: -45° do +45° Dužina reza: maks. cca 340 mm (cca 240 mm kod 45°) Visina reza: maks. cca 65 mm (cca 38 mm kod 45°) Prikazivanje linije reza: laser List testere: Ø cca 210 mm / 24 zupca (prethodno montiran)

• • • •

Dužina kabla: cca

2m

# 338493

40

KN · 22/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

07.06.

Podešavanje dubine sečenja: cca 0-56 mm Ugao sečenja: 90–45° Nominalni broj obrtaja u praznom hodu: n₀ 5200 min-¹ Maks. dubina sečenja pri 90°: cca 56 mm Maks. dubina sečenja pri 45°: cca 42 mm Sadržan pribor: 1 univerzalni list testere Ø cca 165 mm sa 24 zuba (prethodno montiran), 2-delna vođica sa priključnim elementom, 2 montažna ključa, 1 adapter za izbacivanje strugotina

1200 W

Parkside®

Testera za uranjanje PTSS 1200 C2

kom.

9 999.-

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

Dužina kabla: cca

N pr adgl oizv ed od ana nja

Sadržan pribor:

• Sa vođicom od aluminijuma – može se montirati u 2 dužine (cca 70 cm ili cca 140 cm) • Rad u blizini zida do cca 15 mm – idealna za fuge • Uklj. rascepni klin – sprečava zaglavljivanje lista testere • Pogodna za standardne listove testere Ø cca 165 mm

4m

# 361911

Broj oscilacija: n₀ 28000 min-¹ Dimenzije brusnog papira: trougaoni: cca 93 x 93 x 92 mm četvorougaoni: cca 112 x 112 mm Sadržan pribor: 2 trougaona brusna lista (120), 1 četvorougaoni brusni list (120), 1 adapter za usisavanje prašine

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

1

2

60

200 W

delova

30x

30x

Parkside® Adapter za eksterno usisavanje prašine

Parkside®

Brusilica PPS 200 C2

• Za obradu drveta, boje i kamena

• Kombinovana trougaona i četvorougaona brusna ploča za površine i uglove • Trougaona ploča 2-strano opremljena za efikasno obrađivanje međuprostora • Jednostavna i brza izmena brusnog papira pomoču čičak prihvata

• 1

Sadržan pribor:

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

2 299.

-

• 2

Dimenzije lista: cca 112 x 112 mm Dimenzije lista: cca 93 x 93 x 93 mm

set

359.99

N pr adgl oizv ed od ana nja

kom.

Set brusnog papira PPSS 60 A1

Dužina kabla: cca

3m

# 336756

# 336759

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

41


1

216

delova

2

20

3

delova

2

dela

Parkside®

Račna ili set nasadnih ključeva 1 • Račna 2 Set nasadnih ključeva • 3 Set račni •

Parkside®

Set nasadnih ključeva

• Od hrom-vanadijum, hrom-molibdena i S2 čelika

kom. ili set

set

999.99

9 999.-

# 331574

# 338325

maks.

200 kg

Parkside®

Uže

Različite vrste

kom.

maks.

maks.

kg

kg

139.99

50

30

# 353256

2x

1x

2x

2x Parkside®

Kutija za alat

1x

• Sa 36 pregradnih delova za fleksibilnu podelu •

Dimenzije: cca 465 x 375 x 72 mm

kom.

799.99 # 353294

42

KN · 22/21

Različite vrste

1x

Parkside®

Dodaci za brušenje kom. ili set

4x

119.99 # 353268

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

07.06.

TV HIT NEDELJE Parkside®

5

Viljuškasto-okasti ključevi sa funkcijom račne

delova

• Zglobna račna sa 72 zuba i 5% radnim uglom - okretna do 180° • Od hromiranog i poliranog čelika • Veličine ključeva: 8-10-13-14-17 mm

set

1 299.

-

# 353303

24

dela

32

dela

ili Parkside®

Set nasadnih ključeva PSSS 24 A1

15

• Visokokvalitetna obrada od hrom-vanadijum čelika (CR-V) i S2 čelika sa 3/8“(cca 10 mm) prihvatom

delova

set

2 599.# 360293

6

delova Parkside®

Set odvijača

• Sa magnetim vrhovima i neklizajucim 2-komponentim drškama

Parkside®

Set bitova PBS 2 A2 set

set

599.99

799.

99

# 353300 # 345161

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

43


Noseća površina: Ø cca 380 mm

maks.

4x

250 kg

3

Ø cca 75mm

dela

Parkside®

Set libela

• Sa po 3 libele za merenje uglova od 45°, 90° i 180° - horizontalno i vertikalno

maks.

250

•

kg

Dužina: cca 40/60/100 cm

set

999.99

Noseća površina: cca 575 x 290 mm

Parkside®

# 353314

Univerzalno postolje za transport

• Neklizajuća površina koja odbija vodu • Visokokvalitetni točkovi za lakše kretanje i tihi hod

1

kom.

2

1 199.# 360210

Parkside®

Set listova za kružnu testeru PTSB 89 B1

6

delova

• 1 HSS-list za kružnu testeru (80 zuba) • 1 HSS-list za kružnu testeru (60 zuba) • 2 lista za testeru sa dijamantskim segmentima • 2 TCT lista za testeru sa 30 izmenjivih zubaca sa tvrdim metalom

Parkside®

Držač bitova ili set adaptera PVA 2 A1

1 • Držač bitova sa brzim zatvaračem i okretnom čaurom PBV 2 A1 • Za standardne odvijače (pogodan za npr. Parkside, Bosch, Makita itd.) • Prihvat bitova sa brzim zatvaračem: 6,3 mm (¼‘‘), magnetni

•

Dužina: cca 150 mm

2 • Set četvorougaonih adaptera PVA 2 A1 • Za standardne nasadne ključeve i odvijače (pogodan za npr. Parkside, Bosch, Makita itd.) • Od visokokvalitetnog hrom-vanadijum čelika

kom. ili set

set

299.99

899.99

# 345171

# 353259

4

dela

Parkside®

Set alata

• 1x ugaona libela, 1x kanap za poravnanje, 1x zidarska olovka, 1x rezač za zidarsku olovku cca

50 m

set

KN · 22/21

Parkside®

Set klamerica ili eksera PETZ 25 A4

599.99

• Pogodno za električne heftalice

# 359457

44

Različiti setovi set

269.99 # 353296

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

07.06.

1

7x

6x

Širina čeljusti: cca 78 mm Širina stezanja: cca 70 mm Težina: cca 900 g Parkside®

Univerzalna stega

Sadržan pribor:

1x

4x

• Brzo i lako pričvršćivanje na radne površine do maks. debljine cca 50 mm • Mogućnost okretanja pomoću kugličnog ležaja • Odvojive čeljusti za zaštitu osetljivih predmeta obrade • Sa izmenjivim držačem za alat (Ø cca 38-43 mm) • Izrađena od visokokvalitetnog livenog aluminijuma, hromirana, A3 čelik

2

Različite vrste

3

Parkside®

Zidne kuke

1 • Set kuka 2 • Držac creva za vodu 3 • Multfunkcionalna kuka

kom.

kom. ili set

999.99

399.99

# 353306

# 353318

127

1

151 deo

1

delova 2 2

2

dela

125

3

delova

Parkside®

Merni instrument

3

4

1 • Set šablona za prenošenje uglova • Šablon sa rasporedom i oznakama proporcije (iznutra 1:6, 1:7 / spolja 1:5, 1:8) 2 • Šablon za bušenje, šestostrani • Za obeležavanje i prenos položaja bušenja npr. na pločicama • Integrisano pozicioniranje rupe sa Ø bušenja cca 4,5 cm/ 4 cm/ 2,5 cm 3 • Kombinovani lenjir • Za obeležavanje i prenos uglova od 45°/90°/135° sa podesivom dubinom • Klizač T-kvadrat, ugao, vertikalna i horizontalna ravan, merač dubine i obeležavanja 4 • Čelični lenjir • Podesivi graničnik dubine od aluminijuma • Radna dužina: 31 cm

kom. ili set

599.

99

4

26

5

delova

Parkside®

Set sitnog pribora 1 • 2 • 3 • 4 • 5 •

Set kukica Set creva Set zaptivnih prstenova Set pop nitni Set šelni set

299.99 # 331589

# 359453 # 359458

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

320

delova

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

45

Različiti setovi


Ekran u boji: cca 7,11 cm (2,8“) TFT-LCD / RGB 240 x 320 piksela Dužina kamere i kabla: cca 120 cm Pribor: magnetni prijemnik, ogledalo, kuka, dvostruka kuka, baterije, mikro-USB kabl

Parkside®

Inspekcijska kamera PKI 2.8 B1

• Pogodna i za upotrebu u vlažnoj okolini (npr. odvodne cevi) • Funkcija memorisanja slika za do 2000 fotografija na integrisanoj memoriji • Mikro kamera je preko fleksibilnog kabla povezana sa ručnim uređajem • Vodootporna sonda kamere i kabl (Ø cca 8 mm) sa 6 belih, podesivih LED dioda koje se mogu prigušiti u 10 nivoa osvetljenja • Mikro-USB izlaz za slanje slika putem kabla na uređaje poput laptopa ili tableta kom.

5 999.-

Sadržan pribor:

# 353310

Domet lasera: cca 50 m Tačnost lasera: ± 2 mm Dužina metra: cca 3 m

2u1

3,7 V

300 mAh

ili

Parkside®

LED aku lampa Parkside®

Laserski daljinomer sa metrom PLMB 4 A1 • Multifunkcionalni merni uređaj sa laserom, metrom i 2 libele za nivelisanje • Precizni laserski daljinomer uklj. funkciju za računanje površine i zapremine • Metar sa automatskim namotavanjem i dugmetom za blokiranje kom.

2 999.# 361673

46

KN · 22/21

• Kombinovana lampa sa jakim COB LED diodama • Ravnomerno potpuno osvetljenje sa 2 nivoa osvetljenja – Maks. / Eco • Reflektor za precizno osvetljenje • Kućište otporno na udarce sa zaštićenim telom lampe • Zaštićeni priključak za punjenje sa indikatorom stanja napunjenosti baterije • Uklj. Micro USB kabl za punjenje (cca 50 cm) kom.

1 599.# 353305

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

Dostupne boje:

07.06.

2x

UHU®

Mini super lepak pak.

99.99

Livergy®

Muške majice • •

# 353290

Veličine: M - XL (48 - 58) 2 komada (1 kom. = 350.-)

set

699.99 P O D RŽ AVAMO

# 349306

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Parkside®

Muške radne bermude

• Delimično elastičan pojas u struku za optimalnu slobodu kretanja • Sa praktičnim džepovima za alat, mobilni telefon itd.

Parkside®

Muške radne pantalone •

Veličine: 46 - 58*

•

kom.

1 599.-

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Veličine: 46 - 58*

kom.

1 299.-

# 349295

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 349304

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

47


100% bio pamuk

2x

Lupilu®

Jednodelne pidžame za bebe • • Dostupne boje:

MAME I BEBICE VOLE UDOBNOST

Veličine: 62 - 92 2 komada (1 kom. = 400.-)

set

799.99 # 349156 # 349154

#OdgovornoZajedno Dostupne boje:

2x Lupilu®

Pantalone za bebe •

Sa bio pamukom

• •

Veličine: 50 - 92 2 komada (1 kom. = 300.-)

set

599.99 # 349140

48

KN · 22/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

07.06.

100%

2x

bio pamuk

Lupilu®

Set bodija kratkih rukava za bebe • •

Dostupne boje:

Veličine: 50 - 92 2 komada (1 kom. = 300.-)

set

599.99 # 349170 # 349143

Dostupni dezeni:

5x

Dostupne boje:

2x Lupilu®

Helanke za bebe • •

Veličine: 50 - 92* 2 komada (1 kom. = 250.-)

set

499.99 # 349165

Lupilu®

Čarape za bebe • •

Veličine: 11 - 22 5 pari (1 par = 60.-)

set

299.

99

IN ICIJAT IV U

PROIZVODNJE

# 349148 # 349163

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

P ODRŽAVAMO

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

KN · 22/21

49

PAMUKA U AFRICI


2

dela

100% bio pamuk

Lupilu®

Posteljina sa dva lica za bebe • • •

Dimenzije: jastučnica: cca 40 x 50 cm navlaka: cca 120 x 80 cm

set

899.99

Dostupni dezeni:

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

# 349149

18+

meseci

1

Dečija knjiga sa zvučnim efektima kom.

3

2

799.99 # 351830

12+

meseci

Melinera®

Aku LED noćno svetlo •

Rukovanje pomoću praktične „Touch“ funkcije

• •1 2 • • 3

Dimenzije: cca 11,8 x 11 x 13,2 cm (Š x D x V) cca 11,1 x 11,1 x 16 cm (Š x D x V) cca 14,6 x 9,7 x 15,2 cm (Š x D x V)

kom.

999.99 # 355438

50

KN · 22/21

Dečija knjiga kom.

399.99 # 351831

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

07.06.

Esmara®

Helanke za trudnice •

Veoma duboke sa mekanim elastičnim pojasom

•

Veličine: XS - XL (32 - 50)*

kom.

599.99 # 349135 P O D RŽAVAMO

I N I C IJATIV U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

3x

Esmara®

Ženske gaćice • •

Korpe sa klip zatvaračem za jednostavno otvaranje i zatvaranje

set

Esmara®

799.99

Grudnjak za dojilje •

Veličine: S - XL (36 - 50) 3 komada (1 kom. = 266.67)

Veličine: 80 - 85 B, 80 - 85 C*

kom.

699.

99

# 349166

# 349167

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

51


Super sveže od pon. 07.06.

Grejpfrut 1 kg

SAMO!

129.99 # 80040

Više od

110

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

pakovanje

125 g

1 kg

pak. / 125 g

SAMO! Nektarine

52

KN · 22/21

Matovilac

SAMO!

179.99

89.99

# 80380

# 82051

1 kg = 719.92 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 07.06. DO SRE. 09.06. Sveži ćureći karabatak • Bez kostiju • Rolovan • Cca 800 g 1 kg

SAMO!

629.99 # 233142

Više od

80

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Panirana šnicla od pilećeg filea

300 g

250 g

-18%

SAMO!

219.99

179.

99

Cordon bleu

1 kg = 599.97 din

199.99 1 kg = 799.96 din

# 235430

# 235432

Pecivo sa pekan orasima 80 g

-20%

49.99

39.99 100 g = 49.99 din

# 242408

Burek sa mesom

Više od

55

100 g

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

80% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 22/21

-23%

45.99

34.99 1 kg = 349.90 din

# 225627

53


Super kvalitet od pon. 07.06.

78% ISPITANIKA SRBIJE ISPITANIKA SRBIJE JE82% REKLO ,,DA” JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZOVOM LIDLA!PROIZVODU IZ LIDLA!

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

Pilos Pilos

Sirni namaz • Više vrsta • 60 % m. m. 200 g

-25% 119.99

89.99

Kefir •

2,7 % m. m.

450 g

-27% 54.99

39.99 1 kg = 88.87 din

# 227880

1 kg = 449.95 din

# 200382

78% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

Milbona

Fruit King voćni quark

• 14 % m. m. • Sa ukusom banane, jagode i kajsije

54

KN · 22/21

Pilos

Voćni jogurt • Šumsko voće

6 x 60 g

330 g

-25%

-20%

119.

49.99

99

89.99 1 kg = 249.98 din

39.99

# 224137

# 225461

1 kg = 121.19 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 07.06. DO SRE. 09.06.

Pilos

Ledena kafa • Više vrsta

330 ml

-20% 99.99

79.99 1 l = 242.40 din

# 200271

Baroni

Pariska kobasica 350 g

Pikok

-20% 81.99

Pečena šunka

64.

99

• Narezana 150 g

-25%

1 kg = 185.69 din # 226507

159.99

119.99

Baroni

Svinjska mast

1 kg = 799.94 din

# 230105

1 kg

-21% 159.99

124.

99 # 227718

Pikok

Baroni

Suvi vrat

Pileća posebna

• Narezan 100 g

• Narezana

-24%

200 g

-25% 79.99

59.

99

1 kg = 299.95 din # 230097

89% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

198.99

149.99 1 kg = 1 500.- din

# 227764

KN · 22/21

55


OD PON. 07.06. DO SRE. 09.06.

Super ušteda Sveža ćureća krila

1 kg

1 kg

SAMO!

SAMO!

199.

99

Krastavac

69.

99

# 233140

# 82225

90% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA! Pilos

Pilos

Sveže mleko

Trapist sir

• 2,8 % m. m.

1l

700 g

-20%

-22%

74.99

59.

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

99

538.99

419.

1 kg = 599.99 din # 225039

# 225530

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

99

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu