Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 02.09. DO NED. 05.09.

Sunga

Domaća kafa

• Mlevena i pržena

500 g

-25% 399.99

299.

99 Шумадијски јогурт

1 kg = 599.98 din

• 2,8 % м. м.

Od četvrtka 02.09. do srede 08.09.

1 КГ

-20%

# 226127

3x

84.99

67.

99

10 rol.

-21%

Floralys

Toaletni papir

319.99

249.

99

Од четвртка 02.09. до среде 08.09. # 261726

1 rol. = 25.- din

Више производа из теме „С љубављу, домаће“ пронађите НА СТРАНАМА 8 - 17

Od četvrtka 02.09. do srede 08.09. # 200577

Sweet Corner

Gumene bombone

• Sour Worms

400 g

-20% 249.99

199.

99

1 kg = 499.98 din

Od četvrtka 02.09. do srede 08.09. # 200747

Više proizvoda iz teme „Back to School“ pronađite NA STRANAMA 20 - 25

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 35/21

Sveža prasetina

• Cca 2,3 kg

Limun 1 kg

1 kg

-35%

SAMO!

539.99

349.

99 # 227812

169.

99 # 80160


Super sveže od čet. 02.09. 1

komad

Avokado kom.

SAMO!

89.99

Više od

# 80616

120

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

pakovanje

500 g

pak. / 500 g

1 kg

Krastavac

79.

99 # 82225

2

KN · 35/21

SAMO!

SAMO! Povrće za supu

79.99 1 kg = 159.98 din

# 82332

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 02.09. DO NED. 05.09. Držati u kući

Baštensko cveće

Umereno zalivanje

Redovno zalivanje

Na sunčanom mestu

U hladu

Orhideja

• Cca 60 cm • Više boja

1 199.99

Rododendron

# 62737

• Cca 40 cm • Više boja

749.99 # 51306

Dekorativna mahovina

Lavanda

• Cca 15 cm • Više boja

• Cca 25 - 30 cm

199.99

549.99

# 162159

# 162155

Ruže, buket • 11 ruža u buketu • Više boja

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

349.99 # 69751

KN · 35/21

3


Super sveže od čet. 02.09.

Marinirana svinjska rebra • Začinjena • Cca 500 g 1 kg

1 kg

-18%

SAMO!

599.99

489.

99

Sveže svinjske šnicle od buta XXL pakovanje

349.99

# 247015

# 260679

Više od

80

proizvoda u

Lidlovoj mesari

1 kg

Sveža pljeskavica XXL pakovanje • Od junećeg i svinjskog mesa

4

KN · 35/21

SAMO!

349.99 # 245770

1 kg

Sveži pileći batak i karabatak • Cca 750 g

-31%

289.99

199.99 # 227739

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 02.09. DO NED. 05.09.

Somun izduženi 160 g

-23%

29.99

22.99

Više od

1 kg = 143.69 din

50

# 251370

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Burek sa sirom

500 g

-20%

100 g

87.99

-23%

45.99

34.

99

1 kg = 349.90 din

69.

1 kg = 139.98 din

Hleb mešani kukuruzni

Važi od četvrtka 02.09. do srede 08.09. # 225486

# 225628

Donat

• Punjen kakao kremom

90% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

68 g

-25%

59.99

44.99 100 g = 66.17 din

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

# 213728

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

5


Super od č Kania

Kečap • Blagi 1 kg

-23%

Kania

149.99

114.

Majonez delikates 300 ml

99

KRATKOTRAJNA

Voćne kapi

Negazirano piće • Od jabuke ili breskve i jabuke

PONUDA 2l

!

94.99

1 l = 47.50 din

# 233316

# 261468, # 261469

-22% 89.99

69.99 1 l = 233.30 din

# 225437

Saguaro Edition

Gazirano piće sa ukusom limuna

83% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

• Bez dodatka šećera 1,5 l

-25%

-25%

39.99

Tiradell

Spirale

500 g

• Vitaminizirane

29.

39.99

1 kg = 59.98 din

29.99

# 225598

# 236230

99

1 l = 20.- din

Snack Day Snack Day

Čips slani

6

KN · 35/21

•

Paprika ili slani

250 g

125 g

-21%

-22%

114.

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika.Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

Čips štapići

99

89.

99

1 kg = 359.96 din # 225903

96.99

74.

99

1 kg = 599.92 din # 202783

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d četvrtka

OD ČET. 02.09. DO SRE. 08.09.

300 g

Fin Carré

Mlečna čokolada sa celim lešnicima

-20% 249.

Orlando

Vlažna hrana za pse

99

199.99

• Više vrsta

1 kg = 666.64 din

# 227400

1,24 kg

-20%

Fin Carré

199.99

159.99

Crusti Choc čokolada

1 kg = 129.03 din

100 g

-22% 89.99

# 238675

69.

99

Orlando

Pašteta za pse

1 kg = 699.90 din

• Više vrsta

# 203197

Emotionali

300 g

Toffee Tastino Selection Medenjaci bombone • Sa voćnim punjenjem 300 g

200 g

-25%

-20%

159.99

119.

99

1 kg = 399.97 din

99.99

-24% 118.99

89.99 1 kg = 299.97 din

# 200467

79.

99

1 kg = 399.95 din

# 224121

# 225958

1 kg

Salama za pse

-24% 78.99

Tastino

Ovseni keks sa susamom

-25%

Bellosan

210 g

• Govedina ili piletina

59.

99

119.99

89.

99 # 246896

1 kg = 285.67 din # 229099

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

7


Припремљено Када се чиста љубав према нашој земљи споји са жељом да се очува традиција и уједно понуди квалитетни асортиман, онда добијете дивни спој домаћих производа, које од сада можете да пронађете у сталној понуди Лидла под именом „С љубављу, домаће”.

„С љубављу, домаће” је линија створена тако да оправда своје име, креирана са пуно љубави и посвећености вредних занатлија наше земље и направљена од квалитетних сировина са свих страна Србије. Било да је у питању домаћи кајмак, малина, сир или сушено месо које волите, од сада ваше омиљене домаће производе можете увек да пронађете у најближем Лидлу.

8

KN · 35/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


тако да се и традиција задиви! Бренд „С љубављу, домаће” испуњава највише Лидлове критеријуме контроле квалитета. Целокупна линија производа представља резултат пажљивог ослушкивања тога шта Лидлови потрошачи желе да виде у сталној понуди, као и личне иницијативе компаније да на сваки начин подржи и омогући асортиман домаћих производа. Куповином производа „С љубављу, домаће”, осим што бирате укусе свог детињства, уједно подржавате и:

Раст асортимана домаћих производа у Лидлу Сигуран пласман домаћих производа широм Лидл продајног ланца Очување гастрономске традиције и културе Србије И зато када свратите у Лидл, изаберите најукуснији начин да са најдражима поделите љубав према земљи коју волимо. Пробајте нову Лидлову линију припремљену тако да се и традиција задиви. С љубављу, домаће!

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

9


Домаћи кулен 300 Г

-21% 379.99

Сува печеница

299.

99

• Нарезана 100 Г

-22%

1 кг = 999.97 дин # 260917

269.99

209.99 1 кг = 2 100.- дин

# 262095

Дуван чварци

KN · 35/21

• Нарезана

150 Г

100 Г

-20%

-20%

199.

10

Космајска кобасица

99

199.99

159.99 1 кг = 1 067.- дин

159.99

# 262610

# 262097

1 кг = 1 600.- дин

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


ОД ЧЕТ. 02.09. ДО СРЕ. 08.09.

Домаће је најлепше Tрудимо се да развијемо свест грађана да већина домаћих производа у Србији испуњава све потребне критеријуме квалитета и за најзахтевнија страна тржишта.

који су произведени на територији Републике Србије. Лидл вам кроз овај бренд олакшава одабир и куповину намирница које су с љубављу направљене у Србији.

Уз линију производа „С љубављу, домаће” купујете домаће производе високог квалитета,

Нека домаћи производ буде Ваш избор, јер је домаће најлепше!

Панцета

• Цирка 400 г 1 КГ

-20% 1 699.99

1 359.99 # 262609

Суви свињски врат

Говеђа пршута

• Нарезан

• Нарезана

100 Г

100 Г

-20%

-20%

239.

339.99

99

189.99

269.99

1 кг = 1 900.- дин

1 кг = 2 700.- дин

# 262096

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 262614

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

11


Воћни јогурт

• Јагода или шумскo воће • Са комадићима воћа • 2,8 % м. м. 330 Г

-21% 69.99

54.99

1 кг = 166.64 дин # 262948, # 262949

Кисело млеко

Милерам • 22 % м. м.

• Екстра 6 % м. м. 400 Г

400 Г

-20%

-20%

59.

119.99

99

47.99

1 кг = 119.98 дин

94.99

1 кг = 237.48 дин

# 242162

# 261681

Полутврди димљени сир 500 Г

-21% 459.99

359.99 1 кг = 719.98 дин

# 262149

12

KN · 35/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


ОД ЧЕТ. 02.09. ДО СРЕ. 08.09.

Пита од шумадијског зрелог сира Састојци за 4 особе: • 500 г „С љубављу, домаће” сремских кора за питу • 500 г „С љубављу, домаће“ шумадијског зрелог сира • 0,5 л „С љубављу, домаће“ шумадијског јогурта 2,8 % м. м. • 100 мл уља • 5 јаја • Со по укусу

Сремске коре за питу • Танке

500 Г

-25% 79.99

59.99

1 кг = 119.98 дин # 261799

Кукурузно бело брашно

Узмите зрели сир, јогурт, 4 јаја, уље и со по укусу и све заједно сједините мешајући. Са стране оставите једно јаје које ћете користити за премазивање горњег дела пите у плеху. Припремите плех за печење, тако што ћете га премазати уљем. Затим припремите по две коре заједно, да надев не би цурео, тако што ћете их благо попрскати уљем и размазати, а потом распоредите надев на припремљене коре. Након тога уролајте коре и слажите их у круг, све док се плех потпуно не попуни. Када попуните плех, врх пите премажите размућеним јајетом, како би се добила златна корица. Загрејте рерну на 180 степени и пеците 30 минута, а затим појачајте рерну на 190 степени и пеците још 15 минута да би се добила хрскава корица златне боје. Извадите питу, пустите да се мало охлади, и послужите уз хладни јогурт. Сигурни смо да ће вам се допасти!

Шумадијски зрели сир 800 Г

-25%

-20%

59.

44.99

1 кг = 89.98 дин

Кув

Припрема:

500 Г

99

евић Филип Коаврач

439.99

349.99 1 кг = 437.49 дин

# 262320

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 261720

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

13


Уштипци са сиром 800 Г

-21% 159.99

124.99 1 кг = 156.24 дин

# 260292

500 Г

Печена црвена паприка у маринади са белим луком • Оцеђена маса 500 г

500 Г

-21% 279.99

219.99 1 кг = 439.98 дин

Печена љута паприка у маринади са белим луком • Оцеђена маса 500 г

-21% 279.99

219.99 1 кг = 439.98 дин

# 262595

# 262596

Мињон коцке

• Са укусом ваниле 300 Г

-22% 96.99

74.99

1 кг = 249.97 дин # 262431

14

KN · 35/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


ОД ЧЕТ. 02.09. ДО СРЕ. 08.09.

Малине 750 Г

-20% 349.99

279.99 1 кг = 373.32 дин

# 241924

Мешавина поврћа за сатараш

Футошка жута паприка • Очишћена

450 Г

450 Г

-22%

-22%

109.99

219.99

84.99

1 кг = 188.87 дин

169.99

# 262427

# 262304

1 кг = 377.76 дин

Кнедле са шљивама 800 Г

-20% 199.99

159.99 1 кг = 199.99 дин

# 260291

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

15


Најбољи однос цене и квалитета Лидл домаћи производи приватне трговачке марке,

„С љубављу, домаће“, нуде куповину уз одличне цене, а истовремено и висок квалитет. У оквиру истраживања Best Buy Award Private Label 2021/2022, које је спровела швајцарска организација ИЦЕРТИАС (ICERTIAS), Лидл је добитник признања у 25 категорија, међу којима су и домаћи производи, за најбољи однос цене и квалитета трговачких марки у Србији. Изаберите квалитет за најбољу куповину!

Домаћи чајеви

Војвођанска голица

• Ртањски, старопланински или фрушкогорски

• Печена, слана или сирова 100 Г

50 Г

-20%

-28%

119.

99

94.99

1 кг = 949.90 дин # 262123

16

KN · 35/21

139.99

99.99

100 г = 199.98 дин # 262308

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


ОД ЧЕТ. 02.09. ДО СРЕ. 08.09.

1Л

Сок од парадајза

250 Г

-23% 169.

99

129.99

Слатка зачинска паприка

-20% 249.99

199.99 1 кг = 799.96 дин

# 261603

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 262100

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

17


za odgovarajuću negu

B E BA 42

Lupilu

komada

Pelene

24

• Veličina 2

komada

42 kom.

-21%

559.99

439.99 1 kom. = 10.48 din

# 251918

Lupilu

56

Pelene

komada

Lupilu

Pelene

• Veličina 1

24 kom.

56 kom.

-20%

-24%

269.

789.99

99

214.99 1 kom. = 8.96 din

599.99

# 229824

# 229828

1 kom. = 10.72 din

Lupilu

BIO kašica za bebe

• Povrće sa testeninom i ćuretinom • Od 12+ meseci

KN · 35/21

Lupilu

BIO kašica za bebe

• Obrano mleko, keks • Od 6+ meseci

250 g

190 g

-20%

-20%

188.99

18

• Veličina 3

119.99

149.99 1 kg = 599.96 din

94.99

# 225663

# 225662

1 kg = 379.96 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 02.09. DO SRE. 08.09.

Kosili

Bebi puder

• Za različite tipove kože ili za osetljivu, normalnu ili veoma osetljivu kožu 100 g

-20%

169.99

134.

99

1 kg = 1 350.- din # 232781

Kosili

Vlažne maramice za bebe

70

• Natural ili Sensitive • Sa poklopcem

komada

400 ml

Kosili

Šampon ili kupka za bebe • Više vrsta

289.

!

KRATKOTRAJNA

-20%

PONUDA

99

70 kom.

229.99 1 l = 574.98 din

139.99

# 245572, # 245573

# 245578

1 kom. = 2.- din

Kosili

Kosili

Sapun za bebe

Bebi ulje

• Sa pumpicom

• Više vrsta KRATKOTRAJNA KRATKOTRAJNA

PONUDA kom.

PONUDA

!

200 ml

199.99

39.99

1 l = 999.95 din # 253802

# 245579

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

!

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

19


u

sn u k u za v

u n i uz

rce

ola k s e l za ma v

4 x 100 g

-23%

Milbona

Pilos

Mlečni kakao napitak

• 1,4 % masti

Safari dečiji puding • Sa vanilom ili čokoladom

149.99

114.99

1 kg = 287.48 din # 204444

500 ml

-23% 64.99

49.

99

1 l = 99.98 din # 227075

Pilos

Jogurt sa dražejama

• 2,8 % m. m. • Jagoda ili vanila 135 g

-20% 49.99

39.99 1 kg = 296.23 din

# 225729

20

KN · 35/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 02.09. DO SRE. 08.09.

Crownfield

Čoko kuglice 250 g

-23%

137.99

104.99 1 kg = 419.96 din

# 230109

Combino

BIO dečija testenina

• U obliku vozila ili životinja KRATKOTRAJNA

PONUDA

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Culinea

Safari pileći odresci

400 g

500 g

119.99

!

279.

1 kg = 239.98 din

99

# 228346

1 kg = 699.98 din # 202586

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

!

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

21


82% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

Mister Choc

Kroasan

• Sa kakao, kajsija ili višnja punjenjem

85 g

-25% 39.99

29.99

2+1

100 g = 35.29 din

# 224248, # 224249, # 224250

GRATIS

1 kom =

79.99 Solevita

Sok od jabuke

• 100 % voćnog sadržaja KRATKOTRAJNA

PONUDA

Mister Choc

Čokoladno jaje sa igračkom

22

KN · 35/21

3 x 20 g

!

159.99

200 ml

-24%

32.99

100 g = 266.64 din

24.99

# 217848

# 228009

1 l = 124.95 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 02.09. DO SRE. 08.09.

Fin Carré

Mini čokolade • Više vrsta 40 g

-20% 49.99

39.99 100 g = 99.98 din

# 224215

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

Alesto

Bar sa orašastim plodovima i suvim voćem

• Sa brusnicom ili čokoladnim pahuljicama KRATKOTRAJNA

PONUDA

5 x 40 g

!

249.99 1 kg = 1 250.- din # 227319

55 g

Snack Day

Teddy‘s Hit Krompirov flips • Slani

-25% 59.99

44.99 100 g = 81.80 din

# 242491

Snack Day

Mini krekeri

Saguaro

Mineralna negazirana voda

• Pikant ili sa susamom 200 g

-25%

250 ml

-22%

59.99

44.

21.99

16.

99

1 kg = 224.95 din # 221993

1 l = 67.96 din # 242170

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

23


maks.

40 kg

Sa 7-struko podesivim uglom nagiba

Prostrana fioka sa puno prostora za odlaganje knjiga, svezaka ili olovaka

6-struko podesiv po visini (cca 53,5-83 cm) za ergonomski sedeći položaj

Livarno Home®

Dečiji radni sto

• Sigurni uglovi sa čvrstim zaštitnim kapicama • Jednostavan za održavanje zahvaljujući sloju melaminske smole

SPREMNI

•

Dimenzije: cca 110 x 53,5-83 x 59,5 cm (Š x V x D)

kom.

13 999.-

ZA ŠKOLU

# 354027

United Office®

Set ‘’Magic’’ olovaka

4x

ili

• Integrisana gumica za uklanjanje mastila može se odmah pisati • Kul funkcija: na cca -18°C obrisano ponovo postaje vidljivo •

4 komada (1 kom. = 62.5-)

set

249.99 # 354587

24

KN · 35/21

United Office®

Džepni kalkulator

• Solarni i rad na baterije

kom.

299.99 # 368428

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

02.09.

2 3

Livarno Home®

LED lampa • • 1 • • 2 • • • •

Fleksibilni krak lampe za optimalno osvetljenje Prekidač sa Touch-it funkcijom LED stona lampa Svetlost se može podešavati u 3 nivoa LED stezna lampa Svetlost se može podešavati u 3 nivoa Snažno stezno postolje sa podloškama koje štite nameštaj Napajanje strujom pomoću USB kabla sa mrežnim adapterom ili pomoću integrisane litijum-jonske baterije 3 • LED stona lampa • Postolje sa RGB LED sijalicama za individualno podešavanje boja

1

kom.

1 499.# 354021

5 premestivih registara u boji Do

2x

s tu

Dostupna boja:

pna b oja

1x 1x

2x

A6

ili

ili

A5 United Office®

Notes

• U tvrdom povezu

A4 kom. ili set

249.99

A5 United Office®

Spiralni blok za beleške

kom. ili set

369.99

# 353851

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 353854

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

25


26

KN · 35/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

27


Broj obrtaja motora u praznom hodu: 3000 min-1 Protok vazduha: 750 m³/h (sa pljosnatom mlaznicom) Brzina vazduha: pljosnata mlaznica 290 km/h, okrugla mlaznica 230 km/h Rezervoar: cca 1300 ml Sadržan pribor: 2 mlaznice (pljosnata/ okrugla), 2 produžetka za cev, 1 posuda za mešanje, 1 levak, 1 ključ za montažu

1600 W

Ergonomska upravljačka jedinica

Sa udobno postavljenim naramenicama i leđnim delom Sadržan pribor:

Parkside®

Benzinski duvač za lišće PBLG 52 A1

PRELEP AMBIJENT

• Za jednostavno uklanjanje lišća, rezanih grana, otpada ili suvog snega • Snažni 2-taktni benzinski motor kom.

11 999.-

U TVOJOJ BAŠTI

# 354733

Broj obrtaja motora: 5000 min-1 Maks. prečnik ploče: cca 104 mm Unutrašnji prečnik ploče: cca 22 mm Sadržan pribor: brusna ploča cca 104 mm (prethodno montirana)

Ugao oštrenja se može individualno podešavati

85 W

Parkside®

Uređaj za oštrenje lanca testere PSG 85 B2

• Za sve standardne lance za testere sa dimenzijama elemenata cca 6,35 mm / 8,255 mm / 9,52 mm (1/4“ • 0,325“ • 3/8“) • Jednostavno i precizno oštrenje bez stezanja lanca testere • LED osvetljenje područja oštrenja

kom.

Podesiva vodilica lanca testere sa podesivim graničnikom

2 999.

-

cca

1,8 m

# 360332

28

KN · 35/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

02.09.

Nizak nivo buke i bestrzajni sistem valjaka za sečenje sa varijabilno podesivom pritisnom pločom

Transparentna kutija za sakupljanje cca 60 l sa sigurnosnim isključivanjem prilikom pražnjenja

Jednostavno rukovanje zahvaljujući velikom levku za punjenje sa automatskim samouvlačenjem

Broj obrtaja u praznom hodu: 42 min-1 Maks. debljina grana: 42 mm Zapremina kutije za sakupljanje: cca 60 l Sadržan pribor: 1 ključ za vijke, 1 imbus ključ Parkside®

2800 W

Seckalica sa valjcima PWH 2800 A1

• Zaštita od preopterećenja sa blokadom ponovnog starta – takođe i nakon nestanka struje • Prekidač za uključivanje i isključivanje sa povratnom funkcijom • Prednja aluminijumska maska koja se može odvojiti za jednostavno čišćenje i zamenu valjka noža • Čvrsti okvir od čeličnih cevi sa velikim, lako pokretnim točkovima • Sa ručkom za transport i praktičnim odeljkom za odlaganje kom.

19 999.-

Ø maks. 42 mm

# 354711

400 W Maks. visina ispumpavanja: cca 7 m Maks. količina ispumpavanja: 10000 l/h Sadržan pribor: 1 najlonsko uže (cca 8 m) Parkside®

Potapajuća pumpa za čistu vodu PTPK 400 A1 • Idealna za ispumpavanje i prepumpavanje • Pogodna i za malo zaprljanu vodu (Ø suspendovanih materija do 5 mm) kom.

Plutajući prekidač za automatsko uključivanje i isključivanje

3 999.# 354700

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

29

cca

10 m


8

Ø cca 10 mm

1

List testere sa poteznom kukom

ili

2

Parkside®

kom.

369.99

Baštenske makaze

• Oštrica sečiva od brušenog ugljeničnog čelika za dugotrajnu oštrinu – presvučeno slojem protiv prianjanja (Ilaflon ®) 1 • Amboss • Za snažan rez – čak i kod tvrdog drveta 2 • Bypass • Za sečenje – idealne za orezivanje cveća i ukrasnog grmlja

Makaze za rezanje grana

# 352223

Teleskopsko izvlačenje: cca 1,6-2,65 m (5-stepeno)

cca 30 cm

Parkside®

Teleskopske makaze za rezanje grana sa testerom

1

3

• 2 alata za sečenje od visokokvalitetnog ugljeničnog čelika koji se mogu montirati, za tanke ili deblje grane • Makaze za rezanje grana sa sistemom poluga-sajla • List testere sa poteznom kukom protiv proklizavanja kom.

1 599. 30

KN · 35/21

2

4

Parkside®

-

# 354759

5

Baštenska oprema Ø maks. 3 cm

1 • Ručni kultivator 2 • Metla cca 40 cm 3 • Nož za ivice travnjaka 4 • Grabulja za lišće

7 6

8

kom.

5 • 6 • 7 • 8 •

Grabulja za lišće Metla cca 50 cm Grabulja Četka za uklanjanje korova

699.

99 # 354739

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

02.09.

Parkside®

Sekira ili čekić

• Drška od visokokvalitetnog oraha Parkside®

kom.

2 299.-

kom.

699.99

Oštrač noževa i sekira PAMS 2 A1

• Dugotrajne brusne ploče sa dijamantskim premazom • Dva različito velika proreza (za sekiru ili nož)

# 368220

# 364236

Za

njega

Esmara® / Livergy®

Za

nju

Klompe za baštu •

Veličine: za nju: 37 - 41* za njega: 41 - 45

par

899.99 # 358356

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

# 358358

31


Dimenzije: cca 80 x 150 cm

Dostupna boja za obe veličine

Livarno Home®

kom.

Žičani otirač

• Za spoljašnju upotrebu •

Dimenzije: cca 40 x 60 cm (Š x D)

Dimenzije: Ø cca 90 cm

799.

99 # 358360

Livarno Home®

Tepih za upotrebu na otvorenom

• Izdržljiva, vodootporna vlakna, otporna na vremenske uticaje

kom.

999.99 # 357470

Dimenzije: cca 30 x 11,5 cm (Ø x V)

cca

maks.

50 kg

2,5 l

Različite vrste

Livarno Home®

Postolje sa točkićima za biljke Dimenzije: cca 30 x 6,3 cm (Ø x V) ili cca 35 x 6,3 cm (Ø x V)

Parkside®

Gel za zaštitu drveta

kom.

999.99 # 354755

32

KN · 35/21

• 2 kočnice za sigurno postavljanje • Pogodno za neosetljive podne obloge poput tepiha, PVC-a ili linoleuma kom.

Dimenzije: cca 29 x 29 x 8,3 cm (D x Š x V)

499.99 # 354289

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

02.09.

Različiti setovi

4x

Livarno Home®

LED solarne svetiljke

• Automatski se uključuju kada padne mrak • Sa po 1 dugotrajnom LED sijalicom • Visokokvaliteni solarni panel sa izmenjivom Ni-MH baterijom • Trajanje svetla cca 8 časova (kod optimalne napunjenosti) •

Visina uklj. ubodnu šipku: cca 37 ili 39 cm

•

4 komada (1 kom. = 250.-)

set

999.

Livarno Home®

LED solarna zidna lampa

• Sa senzorom sumraka i senzorom pokreta • Automatski se uključuje kada padne mrak •

Dimenzije: cca 9,5 x 15,7 x 7,8 cm (Š x V x D)

kom.

99 cca -21°C

799.99

# 354737

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 354757

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

33


5x

Livarno Home®

LED solarne svetiljke

Različiti setovi

• Sa po 1 dugotrajnom LED sijalicom • Trajanje svetla cca 8 časova (kod optimalne napunjenosti) •

Visina uklj. ubodnu šipku: cca 30,5 cm

•

5 komada (1 kom. = 120.-)

set

599.99 s tu

pna b oja

Do

# 354380

Različite vrste Livarno Home®

LED solarna svetiljka Livarno Home®

LED solarna svetiljka

• Trajanje svetla cca 8 časova (kod optimalne napunjenosti) • 6 dugotrajnih LED sijalica •

Ukupna visina: cca 78 cm

kom.

799.99 # 354386

34

KN · 35/21

• Automatski se uključuje kada padne mrak • Dugotrajna LED sijalica belog svetla • Trajanje osvetljenja: cca 8h (kod optimalne napunjenosti) •

Dimenzije (uklj. ubodnu šipku): cca 11,5 x 24 cm (Ø x V)

kom.

499.99

cca -21°C

# 354727

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

02.09.

Livarno Home®

Dekorativna solarna svetiljka

• Od ručno obojenog veštačkog kamena, otpornog na vremenske uticaje • LED sijalica toplo belog svetla koja štedi energiju • Trajanje svetla cca 8 časova (kod optimalne napunjenosti)

Različite vrste

kom.

999.99

cca -21°C

# 354751

Livarno Lux®

LED solarna lampa

• Elegantnog ratan izgleda • Automatski se uključuje u mraku • 4 dugotrajne LED sijalice belog svetla • Trajanje svetla cca 6-8 časova (kod optimalne napunjenosti) Dimenzije (bez ubodne šipke):

•

cca 10 x 10 x 50 cm (D x Š x V)

kom.

1 199.-

1x

# 353374

Odvojiva ubodna šipka

Dimenzije: cca 12,5 x 12,5 x 19 cm (D x Š x V)

Livarno Lux®

LED solarna svetiljka

2x

ili

• Automatski se uključuje kada padne mrak • Trajanje osvetljenja: cca 8h (kod optimalne napunjenosti) •

2 komada (1 kom. = 450.-)

set

899.99 # 353372

Dimenzije: cca 10,5 x 9,5 cm (Ø x V)

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

35


OMILJENI LIKOVI

ZA MALIŠANE

Dostupni dezeni:

2

dela

100% pamuk

Posteljina sa dva lica - Renforcé •

Sa patent zatvaračem

•

Dimenzije: jastučnica: cca 60 x 80 cm; navlaka za jorgan: cca 140 x 200 cm

set

2 299.P O D RŽ AVAMO

# 358290

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

36

KN · 35/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

Dostupni dezeni:

02.09.

100% pamuk

3x Potkošulje za dečake • •

Veličine: 86 - 116 3 komada (1 kom. = 266.66)

Undercover®

Dečiji ranac

# 348588

•

Za

Dimenzije: cca 29,5 x 23,5 x 10 cm

kom.

dečake

599.99

Dostupni dezeni:

# 354435

Za

devojčice

Dečije čarape

3x Dostupni dezeni:

• •

Veličine: 23 - 34 3 para (1 par = 83.33 )

set

249.

99

# 349311 # 349323

Odvojiva, tapacirana površina za sedenje

Tabure cca

19 l

•

Sa dosta prostora za igračke

•

Dimenzije: cca 30 x 30 x 30 cm (Š x V x D)

Undercover®

Dečiji kišobran kom.

kom.

499.99

1 199.-

# 354437

# 368115

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

37

stu

pa n de ze n

799.99

Do

set


Sadržan pribor:

270 W

1

Parkside®

Ekscentrična brusilica PEXS 270 C3 ili vibraciona brusilica PSS 270 C3 • Broj oscilacija u praznom hodu: 14000-24000 min-1 • Integrisana funkcija usisavanja sa kutijom za sakupljanje prašine

2

•

Dimenzije brusne ploče:

1 •

Ø cca 125 mm

2 •

cca 92 x 182 mm

kom.

270 W

Sadržan pribor:

2 299.-

cca

4m

# 360552

Sadržan pribor:

1050 W

Jačina udara: 3,0 J Broj udara: 0–5300 min-¹ Broj obrtaja u praznom hodu: n₀ 0–980 min-¹ Maks. prečnik bušenja: cca 26 mm u beton i kamen / cca 13 mm u metal / cca 32 mm u drvo

Parkside®

Udarni čekić-bušilica PBH 1050 C3

38

KN · 35/21

Za snažnu obradu betona, kamena, metala ili drveta Pneumatski udarni mehanizam sa visokom snagom udara Točkić za ograničavanje broja obrtaja Brzostezna glava za burgiju sa SDS-plus sistemom prihvata Dodatna ručka okretna za cca 360° Testiran kvalitet

5 599.

-

N pr adgl oizv ed od ana nja

kom.

na t stira os Te gurn si

1. Bušenje – bez udara 2. Udarno bušenje – sa priključenim udarnim mehanizmom 3. Štemovanje – priključeni udarni mehanizam sa funkcijom zaustavljanja obrtanja 4. Podešavanje položaja dleta (varijabilno)

• • • • •

cca

4m

# 338495

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

06.09.

Sadržan pribor:

Laser za jednostavnije pozicioniranje predmeta obrade

3x

710 W 3 udarne burgije Ø mm

12

16

24

Ukupna dužina: cca 1000mm

ili

5x Broj obrtaja u praznom hodu: 500-2600 min-¹ Hod: cca 0–70 mm Kapacitet glave za burgiju: cca 1,5–13 mm Maks. prečnik bušenja: cca 40 mm u drvo, cca 13 mm u čelik Sadržan pribor: 1 imbus ključ i 1 ključ za steznu glavu Parkside®

Stubna bušilica sa elektronskom kontrolom broja obrtaja PTBMOD 710 B2 • Veliko aluminijumsko postolje za montažu na radni sto • Paralelni graničnik za sigurno pozicioniranje predmeta obrade • Sa Constant Speed Control funkcijom – elektronski nadzor broja obrtaja za konstantni broj obrtaja u svim materijalima cca

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

11 999.

-

2m

10

12

22

25

Parkside®

Set udarnih burgija PBHZ 2 A1

• Područje primene: kamen, laki beton, cigla set

1 699.# 353578

# 361816

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

16

Ukupna dužina: cca 600mm

N pr adgl oizv ed od ana nja

kom.

5 udarnih burgija Ø mm

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

39


4V

1,5 Ah

Broj obrtaja: 215 min-¹ Sadržan pribor: 6 izolovanih, specijalnih bitova (maks. 1000 V)

Parkside®

set

Aku odvijač PASD 4 B2

• Podesivo obrtanje ulevo i udesno • S LED prikazom stanja napunjenosti i USB-C priključkom za punjenje

2 299.# 353573

Parkside®

1

Stega

ili

2

1 • Stega - kaiš za stezanje ramova • Praktična pomoć za fiksiranje i lepljenje za pravougaone radne predmete • Uklj. cca 4 m kaiš za stezanje i 4 stezne čeljusti 2 • Ugaona stega • Praktična pomoć za fiksiranje i lepljenje za T veze i ugaone spojnice • Raspon cca 0 - 122 mm

kom.

699.99 # 353792

40

KN · 35/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

06.09. 28

delova 1

Različiti setovi

33

2

dela

dela

2

Parkside®

Šablon za tiplovanje ili stega 1 • • 2 • •

Šablon za tiplovanje Za ugaono, T i površinsko spajanje Set ugaonih stega Za brzo i jednostavno pričvršćivanje dasaka i ramova pod uglom od 90°

Parkside®

kom. ili set

599.99

set

499.99

Set tipli sa burgijom

# 364186

# 364072

Različiti setovi

Različiti setovi

Parkside®

Set ugaonika ili spojnica

set

199.99

Parkside® fit for use safe handling controlled

ID 6909 www.VPA-zert.de

TESTED & CERTIFIED IN GERMANY

Set spojnica od pocinkovanog čelika

set

249.99

# 364185

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 352353

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

41


16

delova

Parkside®

Set imbus ključeva

• Izrađen od visokokvalitetnog hromvanadijum čelika (šestougaoni ključ) i S2 čelik (zvezdasti ključ) set

1 699.# 354662

Za leptiraste matice, navojne kuke, četvorougaone klinove i okaste vijke

Parkside®

Račna sa multifunkcionalnim nasadnim ključem PRMS 21 A1

• Multifunkcionalni nasadni ključ se prilagođava maticama ili vijcima sa spoljašnjim profilom • Od hrom-vanadijum čelika • Pogon 10 mm (3/8“) •

Dužina: cca 200 mm

set

999.99 # 353793

42

KN · 35/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

06.09.

1

LCD ekran za jednostavno očitavanje izmerenih vrednosti

Parkside®

Digitalni merni instrument

• Podešavanje nulte tačke u bilo kom položaju 1 • Digitalno pomično merilo • Pogodno za spoljašnja, unutrašnja merenja i merenje dubine • Merni opseg: cca 0-150 mm 2 • Digitalni uglomer • Sa dugmetom za zaključavanje, za jednostavno prenošenje • Merni opseg: cca 360°

2

Različite vrste

kom.

1 299.# 353547

Parkside®

Klešta kom.

249.99 Parkside®

Odvijač

# 353559

kom.

99.99 # 345141

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

43


1

2

Parkside®

Organizator za odlaganje sitnih delova 1 • 17 fioka za pregledno skladištenje alata i pribora • Uključuje 8 razdelnika i samolepljivih etiketa za natpise

•

1

Dimenzije: cca 305 x 415 x 165 mm (Š x V x D)

65

•

1 299.# 354130

Dimenzije: cca 305 x 415 x 135 mm (Š x V x D)

26

151

delova

deo

457

2

delova

kom.

2 • 33 fioke za pregledno skladištenje alata i pribora • Uključuje 32 razdelnika i samolepljivih etiketa za natpise

delova 1

2

Različiti setovi

Različiti setovi

3

76

delova

125

400 delova

4

3

Parkside®

Set sitnog pribora 1 • 2 • 3 • 4 •

Set vijaka Set eksera Set leptir matica Set osigurača

44

KN · 35/21

320

delova

399.99

Set sitnog pribora

# 353766

1 • 2 • 3 • 4 • 5 •

delova

4

Parkside®

set

127

delova

Set kukica Set šelni Set zaptivnih prstena Set pop nitni Set creva

5

set

299.99 # 353580

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

06.09.

maks.

10 W 600 lm

3.7 V

2200 mAh

Parkside®

Aku LED reflektor PAS 2200 A1 • Za unutrašnju i spoljašnju upotrebu • 9 dugotrajnih LED sijalica sa posebno visokim intenzitetom svetlosti • Čvrsto kućište sa visokom otpornošću na vibracije • Reflektor se može varijabilno naginjati od 0° do cca 90° • Mikro USB priključak za punjenje

kom.

1 499.

-

Silvercrest®

Produžni kabl sa stezaljkom, 3-struki kom.

1 299.

# 361269

-

cca

3m

# 361545

2

cca

5m

1

cca

4m

2

Do

4

cca

3

10 m

Parkside®

Lanac ili sajla

1 • • • 2 • • 3 • • 4 • •

Lanac za zaključvanje Za zaključavanje parking mesta, ulaza itd. Uklj. 2 plastične karabiner kuke Metalni lanac Uklj. 2 čelične karabiner kuke Čelična sajla Uklj. 4 stezaljke za čelične sajle Čelična sajla Uklj. 6 stezaljki za čelične sajle i 2 karike

pna b

Parkside®

cca

15 m

s tu

oja

Različite vrste

para

Višenamenske zaštitne rukavice • Veoma otporne zaštitne rukavice za korišćenje u radionici, kući i bašti • Optimalno pristaju zahvaljujući PU sloju na dlanovima, prstima i vrhovima prstiju •

Veličine: 6 - 11*

•

2 para (1 par = 150.-)

kom.

set

499.99 299.99 # 354659

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 349299

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

45


46

KN · 35/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

47


Super sveže od pon. 06.09.

t a t a b o g M an be e b a z a c i kaš

Mango je prepun vitamina A i sadrži visok nivo karetonoida, za koje se smatra da su uspešni u suzbijanju prehlade. Veoma je bogat vlaknima, sadrži mnogo vitamina C i B, kao i kalijum, gvožđe i proteine. Uvođenje manga u ishranu bebe preporučuje se između 8. – 10. meseca. Batat je slatki krompir, lepog ukusa koji bebe veoma rado prihvataju. Nutritivno je vredna namirnica i sadrži, kao i mango, vitamin A i C u većoj količini, a takođe i beta karoten. Sadrži i vitamin E, kalcijum i folnu kiselinu, i pospešuje normalan rad crevne flore. Batat je dobar izbor za bebu pri uvođenju čvrste hrane od 6. meseca.

Big mama Sastojci: - 1 batat - 1 jabuka - 1 mango - cimet po ukusu 48

KN · 35/21

Priprema: Batat operite sa korom i izbodite ga viljuškom. Jabuku oprati i staviti da se peče u rerni zagrejanoj na 200 stepeni zajedno sa batatom. Nakon pola sata izvaditi jabuku, a batat peći još 15 - 30 minuta dok ne bude skroz mekan. Ostavite da se ohladi. U multipraktik dodati očišćen i narezan mango, batat, jabuku i cimet. Izmiksati do željene teksture. Polovinu poslužiti bebi, a drugu polovinu sačuvati u frižideru za sutrašnji obrok. Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 06.09. DO SRE. 08.09.

1

komad

Mango kom.

SAMO!

Više od

119.99

120

proizvoda na

# 80711

Lidlovoj pijaci

pakovanje

125 g

Rukola Batat

• Slatki krompir

1 kg

pak. / 125 g

SAMO!

SAMO!

199.99

89.99

# 80755

# 82135

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

1 kg = 719.92 din

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

49


Super sveže od pon. 06.09.

60 g

80 g

SAMO! Kajzerica bela

7.

-20%

99

100 g = 13.32 din # 225588

Više od

50

Pecivo sa pekan orasima

49.99

39.99 100 g = 49.99 din

# 242408

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Pecivo sa semenkama 140 g

SAMO!

29.99 1 kg = 214.22 din

# 248623

50

KN · 35/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 06.09. DO SRE. 08.09.

Sveži ćureći karabatak • Bez kostiju • Rolovan • Cca 800 g 1 kg

SAMO!

629.

99 # 233142

Cordon bleu 250 g

SAMO!

199.99

Više od

80

1 kg = 799.96 din

# 235432

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Panirana šnicla od pilećeg filea 300 g

-18%

219.99

179.99 1 kg = 599.97 din

# 235430

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

51


Super kvalitet od pon. 06.09.

Pilos

Grčki tip jogurta

• 9,9 % m. m. 400 g

250 g

-23%

84.99

64.99 1 kg = 162.48 din

-23%

Pilos

Mlečni namaz

• Sa dodatkom maslaca • 70 % m. m.

104.99

79.99 1 kg = 319.96 din

# 224588

30 g

175 g

-23%

-25% 59.99

29.99

Milbona

Čoko sendvič desert

22.99 100 g = 76.64 din

# 240519

52

# 246266

KN · 35/21

Milbona

Grandioso desert • Čokolada ili lešnik

44.99 1 kg = 257.09 din

# 230482

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 06.09. DO SRE. 08.09.

Baroni

Pikok

Hot dog

Kulen

• Od svinjskog mesa

• Narezan 100 g

1 kg

-20%

-33%

299.99

99.99

79.99

199.

99

1 kg = 799.90 din

# 226516

# 251322

Dulano Selection Pikok

Mortadela Bolonja

Pečena šunka • Narezana

• Narezana

150 g

150 g

-25%

-20%

159.99

119.99

199.99

159.99

1 kg = 799.94 din

1 kg = 1 067.- din

# 230105

# 201968

Ballino Pikok

Suva pečenica

• Narezana 100 g

-24%

198.99

149.99 1 kg = 1 500.- din

# 227778

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Sladoled kornet

Freshona

• Sa ukusom lešnika

Zamrznuti spanać

120 ml

• Pasiran

-33%

450 g

-28%

59.99

39.99

69.99

49.99

1 l = 333.25 din

# 242204

1 kg = 111.09 din

# 237527

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

53


ZA SIMBOL DOKAZANOG POVERENJA

Zlatna medalja za vrhunski kvalitet.

Lidl sa ponosom nosi oznaku „Best Buy Award Br. 1 - najbolji odnos cene i kvaliteta“ u kategoriji “Pakovano meso”.

54

KN · 35/21

Zahvaljujući najvećem broju osvojenih glasova potrošača Lidl sa ponosom nosi oznaku vrhunskog kvaliteta i zlatnu medalju – QUDAL – QUality meDAL za kategorije PEKARSKO ODELJENJE.

Zahvaljujući najvećem broju osvojenih glasova potrošača Lidl sa ponosom nosi oznaku vrhunskog kvaliteta i zlatnu medalju – QUDAL – QUality meDAL za kategorije VOĆE I POVRĆE.

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Priznanje QUDAL - QUaliti meDAL dodeljuje se samo onim proizvodima i uslugama na tržištu koji potrošačima nude najveći nivo kvaliteta - zasnovan na naučnim istraživanjima tržišta. Zahvaljujući najvećem broju osvojenih glasova potrošača, Lidl sa ponosom nosi oznaku vrhunskog kvaliteta i zlatnu medalju – QUDAL – QUality meDAL Serbia General 2020/2021 za kategorije PRIVATNA ROBNA MARKA U 35 KATEGORIJA. Nagrada Best Buy je najstarija medalja sa sertifikatom u portfoliu ICERTIAS, čija metoda istraživanja ima za cilj da kupci kupe najkvalitetniji proizvod po najboljoj ceni. Lidl je 2021/2022 osvojio Best Buy medalje u 25 kategorija. Odabran je od strane većine potrošača kao brend, koji je najbolji primer i simbol privatnih robnih marki, koje nude najbolji odnos cene i kvaliteta u Srbiji.

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 35/21

55


OD PON. 06.09. DO SRE. 08.09.

Super ušteda 1 kg

Sveža ćureća krila • Cca 1,08 kg

1 kg

SAMO!

SAMO!

Crno grožđe

199.

99

99.

99

# 233140

# 80465

Pilos

Kisela pavlaka

• 20 % m. m.

1 kg

700 g

-22%

-21% 145.99

1 099.99

Pikok

114.

99

Salamurena slanina • Cca 1,2 kg

1 kg = 164.28 din

849.

# 226686

# 226148

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

99

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu