Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD SRE. 30.12. DO NED. 03.01.

SREĆNA NOVA GODINA i božićni praznici

Mezquiriz

Tempranillo Navarra Barrica DO •

Špansko suvo crveno vino

0,75 l

-24% 289.99

219.99 1 l = 293.32 din

Pikok

Od srede 30.12. do srede 06.01.

Budimska kobasica

# 205392

Perlenbacher

300 g

Pils pivo •

-25%

4,9 % Vol.

0,5 l

-26% 74.99

269.99

199.

54.

99

99

1 kg = 666.64 din

1 l = 109.98 din

Od srede 30.12. do srede 06.01.

# 226511

# 200622

Sunga

Domaća kafa •

Mlevena i pržena

500 g

-20% 399.99

316.

99

1 kg = 633.98 din

Od srede 30.12. do srede 06.01.

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 53/20

# 226127

Mandarine Sveže pile

1 kg

1 kg

-34%

SAMO!

229.99

149.

99 # 231852

89.

99 # 80085


Super sveže od sre. 30.12.

1 kg

SAMO! Kruška

99.99 # 80275

Više od

110

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

pakovanje

500 g

Čeri paradajz pak. / 500 g

SAMO!

119.

99

1 kg = 239.98 din # 82402

2

KN · 53/20

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD SRE. 30.12. DO NED. 03.01. Ruže • •

11 ruža u buketu Više boja

349.99 # 69751

Lale • •

7 lala u buketu Više boja

299.99 # 69754

Krompir beli 1 kg

SAMO! opran

39.

99 # 83235

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

3


Uzmi 3 plati 2

Krofna sa kajsija punjenjem 3 x 80 g

-33% 149.97

99.98 1 kg = 416.59 din

Redovna cena za 1 kom = 49.99 din # 240503

Uzmi 3 plati 2

Pecivo sa pekan orasima 3 x 80 g

-33% 149.97

99.

98

Više od

55

proizvoda u

Lidlovoj pekari

1 kg = 416.59 din

Redovna cena za 1 kom = 49.99 din # 242408

Hleb beli sa susamom 400 g

-25% 59.99

44.99 1 kg = 112.48 din

Važi od srede 30.12. do srede 06.01. # 225539

4

KN · 53/20

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD SRE. 30.12. DO NED. 03.01. Sveža začinjena svinjska rebra •

Cca 500 g

1 kg

-18% 599.99

489.99

Više od

75

# 247015

proizvoda u

Lidlovoj mesari

1 kg

Sveži svinjski vrat • • •

Sa koskom Narezan Cca 500 g

-26% 449.99

329.99 # 227755

1 kg =

330.-

400 g

-20%

1,5 kg

Sveži ćevapi XXL •

Od junećeg i svinjskog mesa

SAMO!

494.99

239.99

Grill majstor

Pivska kobasica

189.99 1 kg = 474.98 din

# 247022

1 kg = 330.- din

# 245767

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

5

1


Super kvalitet od sre. 30.12.

1 kg =

60.-

150 g

-22% Milbona

Ementaler sir •

U listićima

1 kg = 933.27 din

Grandioso desert •

Čokolada ili lešnik

69.99

54.99 1 kg = 314.23 din

# 224854

# 230482

Pilos

Jogurt

Jogurt sa dražejama

2,8 % m. m.

1,5 kg

-21% 114.99

89.

99

KN · 53/20

139.99

-21%

Milbona

Pilos

•

6

179.

99

175 g

• •

2,8 % m. m. Jagoda ili vanila 135 g

-24% 49.99

1 kg = 60.- din

37.99

# 225509

# 225729

1 kg = 281.41 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD SRE. 30.12. DO NED. 03.01.

Baroni

Baroni

Svinjska kolenica •

Svinjska butkica

Dimljena

•

Dimljena

1 kg

1 kg

-27%

-28%

399.99

419.99

289.

299.

99

99

# 227725

# 227729

Đurđević

Svinjski pršut •

Narezan

100 g

500 g

-28%

-23%

249.

129.99

99

179.99

99.99

Pikok

Mini pileća posebna kobasica

1 kg = 1 799.90 din

1 kg = 199.98 din

# 247160

# 226506

1 kg

Pikok

Suva pečenica •

Narezana

100 g

750 g

-24%

-23%

198.99

149.

99

1 kg = 1 499.90 din

Baroni

Pučka kobasica

389.99

-21% 146.99

299.

# 227778

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

Harvest Basket

Pomfrit

114.99 # 224122

1 kg = 399.99 din # 228657

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

7


Super od s ABC

Pšenica belija KRATKOTRAJNA

PONUDA 500 g

!

79.

99

1 kg = 159.98 din # 251330

Freshona

Sterilisani grašak • Oceđena masa 270 g 410 g

-22% 89.99

69.99 1 kg = 259.23 din

# 227018

Heinz Sunce

Suncokretovo ulje 1l

SAMO!

Dijamant

Kania

Kečap

Majonez

Tartar sos 370 g

-25% 106.

99

285 ml

1 kg

-22%

SAMO!

126.

99

134.99

79.99 1 kg = 216.19 din

98.99 1 l = 347.34 din

189.99

# 248223

# 221937

# 250905

# 239493

8

KN · 53/20

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d srede

OD SRE. 30.12. DO SRE. 06.01.

Snack Day

Tiradell

Rebrasti slani čips

Makarone

• Vitaminizirane 500 g

150 g

-25% 39.

-22%

99

83.99

29.99 1 kg = 59.98 din

64.99

# 225601

# 238250

1 kg = 433.27 din

Saguaro Edition

Gazirano piće sa ukusom limuna

Solevita

Sok od jabuke

• Bez dodatka šećera

• 100 % voćni sadržaj

p

1,5 l

-25%

1l 1l

Milbona

Mlečni kakao napitak

• 2,9 % m.m.

-20% 119.

99

94.

99

-22% 89.99

39.99

29.

69.

# 241701

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

99

1 l = 20.- din # 236230

# 209826

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

9


Super od s 16 %

lešnika

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Podravka

Lino Lada

• Gold ili duo

350 g

!

224.99

1 kg = 642.83 din

# 241516, # 250455

Alesto

Mešavina jezgrastog voća

Alesto

Prženi slani kikiriki

200 g

-24%

500 g

332.99

249.99

-22% 269.99

209.99

1 kg = 1249.95 din

# 202241

1 kg = 419.98 din

# 202005

Alesto

Kalifornijski pistaći • Suvopečeni, slani 150 g

-25% 359.

99

269.99 1 kg = 1799.94 din

# 213628

10

KN · 53/20

Alesto

Alesto

Semenke suncokreta

Urme na grani

• Suvopečene • Neposoljene 60 g

-28% 24.99

KRATKOTRAJNA

PONUDA

250 g

!

100 g = 29.99 din

169.99

# 223440

# 204059

17.

99

1 kg = 679.96 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d srede

OD SRE. 30.12. DO SRE. 06.01.

Trumpf

Schogetten čokolada • Više vrsta 100 g

-20%

Fin Carré

Crna čokolada sa celim lešnicima

124.99

99.99

100 g

1 kg = 999.90 din

-25%

# 203324

99.99

74.99 1 kg = 749.90 din

# 213466

400 g

-26%

Palace

Tastino

Napolitanke

Mešavina čokoladnih pralina

• Kakao ili lešnik

299.99

219.99 1 kg = 549.98 din

# 200597

800 g

-26% 189.99

139.

99

1 kg = 174.99 din # 219071

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Gordi Tandem

Mešavina čajnih peciva sa punjenjem

600 g

!

299.

99

1 kg = 499.99 din

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Gordi Sussuro

Ručno rađeni fini biskviti • Sa šećerom ili čokoladni

350 g

239.99

1 kg = 685.69 din # 252188

# 252192

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

!

KN · 53/20

11


Italija

1,5 L

2019. Suvo belo vino

Italija

8 - 12 °C

2018.

11 % Vol.

Suvo crveno vino

1,5 L

16 - 18 °C

Castelli Romani DOP

12 % Vol.

1,5 l

Casale Ai Campi

-25%

Merlot del Veneto IGP

399.99

299.99

1,5 l

-22% 449.99

1 l = 200.- din

# 241134

349.

99

1 l = 233.33 din # 202478

Čile 2019.

1L

Suvo crveno vino 14 - 18 °C 13 %

Austrija 2019. Suvo belo vino 8 - 12 °C

Crimarosa

Grüner Veltliner

12 % Vol.

1l

0,75 l

-23%

-21%

299.

12

KN · 53/20

Čile Cabernet sauvignon

99

379.99

229.99

299.99

# 241529

# 210203

1 l = 399.99 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD SRE. 30.12. DO SRE. 06.01. Nemačka 2018. Suvo crveno 16 - 18 °C 14,5 % Vol.

Italija 2019.

Opfinger Attilafelsen

Suvo crveno vino

Baden Spätburgunder QbA

18 - 20 °C 13 % Vol.

0,75 l

-20%

Corte Aurelio

399.99

319.99

Negroamaro Selento

1 l = 426.66 din

0,75 l

# 241820

-25%

Nemačka 2019. Suvo crveno vino 14 - 18 °C 12,5 % Vol.

399.99

299.99 1 l = 399.99 din

# 217430

Dornfelder 0,75 l

-26% 299.99

219.99

Nemačka

1 l = 293.32 din

2017.

# 239066

Italija 2018. Suvo belo vino 8 - 10 ˚C 12 %

Poluslatko roze vino 8 - 10 °C 10 % Vol. Pfalz

Giulio Pasotti

Portugieser Weissherbst

Pinot Grigio delle Venezie DOC

0,75 l

0,75 l

-22%

-22%

349.

99

349.99

269.99 1 l = 359.99 din

269.99

# 240512

# 202193

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

1 l = 359.99 din

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

13


ZA VELIKE RADOVE U KUĆI

Hod korpe glodalice: cca 55 mm Prihvat alata: cca 6 i 8 mm Broj obrtaja u praznom hodu: n₀ 11000–30000 min-¹ Sadržan pribor: 6-delni set glodala za drvo, 2 stezne čaure (6 i 8 mm, od toga jedna prethodno montirana), 1 paralelni graničnik sa preciznim podešavanjem, 1 kopirna čaura, 1 vrh klina, 1 adapter za eksterno usisavanje prašine uklj. redukcioni element, 1 viljuškasti ključ, 1 imbus ključ

TV

1200 W

HIT NEDELJE Parkside®

Glodalica POF 1200 D3 • • • • • •

Varijabilno podesivi graničnik dubine sa preciznim podešavanjem Brzi izbor dubine glodanja sa 6-stepenim revolverskim graničnikom Za višenamensku i preciznu obradu drveta, lakih građevinskih materijala i obojenih metala Varijabilno podešavanje broja obrtaja Jednostavna izmena alata pomoću integrisanog blokiranja vretena Priključak za eksterno usisavanje prašine uklj. adapter i redukcioni elemenat Pogodna za standardna glodala sa cca 6 ili 8 mm prihvatom

set

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

3 999.

-

Sadržan pribor:

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

Dužina kabla: cca

4m

# 345819

Parkside®

Idealno za kombinovanje

Set glodala PFB 12 A1 •

12

•

delova

• •

Za preciznu obradu mekog drveta, iverice, šperploča i MDF ploča Za standardne primene poput polukružnih žlebova, žlebova, kosih ivica, nazubljenih profila itd. 12 glodala sa dugotrajnim vrhom od tvrdog metala, od toga 6 sa kugličnim ležajem i prstenom Pogodni za sve standardne vertikalne glodalice sa prihvatom alata od cca 8 mm set

1 399.

-

# 337023

14

KN · 53/20

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD SREDE

30.12.

Broj obrtaja u praznom hodu: 800–3000 min-¹ Dužina vođice: cca 94,5 cm Maks. dužina predmeta obrade: cca 60 cm Maks. prečnik predmeta obrade: cca 25 cm Sadržan pribor: 1 prednja ploča (Ø cca 8 cm), 2 dleta (kosi oblik / šuplji oblik), 2 viljuškasta ključa Parkside®

Strug za obradu drveta PDM 600 A1 550 W

• • • •

Za obradu drvenih predmeta dužine do cca 60 cm i prečnika cca 25 cm Snažni motor sa varijabilnom, elektronskom kontrolom broja obrtaja Stabilna aluminijumska vođica za montažu na radni sto Držač za vreteno sa M18-navojem uklj. 4-zubni obeleživač i prednju ploču Deo sa polugom za brzo aretiranje i istovremeno pokretnim vrhom vretena Testiran kvalitet

kom.

na t stira os Te gurn si

Sadržan pribor:

9 999.-

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

Dužina kabla: cca

3m

# 337006

Sadržan pribor:

158

delova

KWB®

Šablon za tiplovanje set

1 299.# 337012

KWB® KWB®

Mobilni stalak za bušilicu • • • • •

Univerzalni stalak pogodan za sve bušilice i akumulatorske bušilice prečnika okovratnika 43 mm Vodič sa 2 stuba za precizan horizontalni i vertikalni rad i bušenje pod uglom Varijabilno podešavanje dubine bušenja Ravni graničnik za serijsko bušenje u liniji Integrisano V-udubljenje za sigurno pričvršćivanje okruglih materijala kom.

8

delova

Set testera za bušenje otvora • • • •

Ušteda energije do 25% pomoću bežičnih mašina Sa patentiranim steznim žlebovima Brže testerisanje, brže uklanjanje piljevine Do 25% brži rad set

799.99

1 399.

-

# 330653

# 330753

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

15


5

delova

TV HIT NEDELJE Parkside®

Viljuškasto-okasti ključevi sa funkcijom račne • • •

Zglobna račna sa 72 zuba i radnim uglom od 5% - okretna do 180° Od hromiranog i poliranog čelika Veličine ključeva: 8-10-13-14-17 mm

set

1 199.

-

# 336995

56

11

delova

delova

Sa loptastom glavom Šestougaoni

Različiti setovi Parkside®

Set za drvene spojeve • •

Za precizne rupe i skrivene drvene spojeve, npr. na ugaonim, T, ravnim i zglobljenim spojevima Debljina ploče može se meriti direktno na alatu set

1 999.# 337010

16

KN · 53/20

Parkside®

Set imbus ključeva •

Sa univerzalnom ručkom za pričvršćivanje i bolji prenos snage set

399.99 # 337009

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD SREDE

30.12.

Wobble funkcija Nivo 1: Nivo 2: Radni ugao do 10° i Čvrsto naleganje maks. moguće 50 Nm nastavaka za nasadne ključeve, maks. 62 Nm

94 dela

Parkside®

Set nasadnih ključeva •

Visokokvalitetna izrada od hromvanadijum čelika (CR-V) i S2 čelika set

5 999.# 336999

116

delova

Različiti setovi

Parkside® Parkside®

Set spojnica od pocinkovanog čelika • • • •

Nosač za grede Perforirana ugaona spojnica Perforirane ploče Perforirana ugaona spojnica sa žlebom set

359.

99

Set odvijača i bitova XXL • • •

Svi odvijači sa magnetnim vrhom Odeljci za bitove sa otvaranjem/zatvaranjem na pritisak Sa praktičnim otvorom za kačenje i oznakom odvijača na kraju drške Pregledno odlaganje u čvrstom plastičnom držaču

•

set

3 499.-

# 336994

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 337017

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

17


Nominalni broj obrtaja: n 4500–30000 min-¹ Stezna čaura: Ø cca 3,2 mm / Ø 6 mm (prethodno montirane) Sadržan pribor: 1 brusni nastavak, 1 montažni ključ

500 W

TV

HIT NEDELJE Parkside®

Čeona brusilica PGS 500 A1 • •

Višestruko primenjiva – od preciznog, finog brušenja do snažnog odstranjivanja Snažan motor sa varijabilno podesivim brojem obrtaja Jednostavna izmena nastavaka pomoću SPINDLE LOCK blokiranja vretena

set

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

2 499.

-

Sadržan pribor:

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

Dužina kabla: cca

3m

# 337008

1

Idealno za kombinovanje

2

4x

6x 10x Različiti setovi

Različiti setovi

1x

3

1x

4

30x

1x

1x Parkside®

Višenamenski pribor PWSZS 2

1x Parkside®

Pribor za čeonu brusilicu PGSZ 7B1 •

2x

1x

Više vrsta

kom. ili set

KN · 53/20

Set brusnog flisa Set lepezastih brusnih ploča Brusni disk sa čičak prihvatom Set brusnog papira kom. ili set

259.

99 # 337011

18

•1 •2 •3 •4

399.99 # 346559

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD SREDE

Dimenzije ploče: Ø cca 125 mm Nominalni broj obrtaja: n 3000–12000 min-¹ Sadržani pribor: 1 rezna ploča cca 125 mm, 1 montažni ključ, 2 rezervne ugljene četkice

30.12.

Parkside®

Ugaona brusilica PWS 125 F5 • • •

1200 W Sa prednjom ručkom koja se može koristiti u 3 položaja

Varijabilno regulisanje broja obrtaja Čvrsto kućište prenosnika od livenog aluminijuma Može se koristiti i sa kružnim lončastim ili pločastim četkama Zaštitni poklopac koji se može bezalatno podešavati

•

Dužina kabla: cca

kom.

3m

N pr adgl oizv ed od ana nja

na t stira os Te gurn si

2 799.-

Testiran kvalitet

# 314188

Sadržan pribor:

Idealno za kombinovanje

1

11x

4

4x

Različiti setovi

Parkside®

Nominalni broj obrtaja u praznom hodu: n0 7000-12000 min-¹ Nominalni broj oscilacija: n 14000-24000 min-¹ Sadržan pribor: po 2 brusna lista po nastavku (granulacije 80 / 240), 1 adapter za eksterno usisavanje prašine, 1 odvijač

Pribor za ugaonu brusilicu PWSZS 1

2

1x

•1 •2 •3 •4

3

Set dijamantskih reznih ploča Kružna četka Set reznih ploča Set reznih i brusnih ploča kom. ili set

369.99

11x

# 346560

Funkcija 3 u 1:

200 W

vibraciona 22 ekscentrična 33 trougaona

Idealno za kombinovanje

11

2

1

2

Različiti setovi 3

3

1

Parkside® Parkside®

Višenamenska brusilica 3 u 1 PMFS 200 C3

Zamenjive brusne ploče – odgovarajući alat za svaku primenu Varijabilno podesiv broj oscilacija Jednostavna izmena brusnog lista pomoću čičak prihvata ili bezalatnog sistema zatezanja Testiran kvalitet

set

na t stira os Te gurn si

2 599.-

N pr adgl oizv ed od ana nja

• • •

Dužina kabla: cca

3m

Set brusnog papira PSPD 3 A1 • • •1 •2 •3

Područje primene: drvo Granulacija: 60 / 120 / 240 (po 6 listova) Za višenamensku brusilicu Za vibracionu brusilicu Za ekscentričnu brusilicu set

179.99 # 345818

# 345815

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Jednostavna izmena putem čičak prihvata

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

19


Parkside®

Podesivi stalak • • • •

Gornja potporna šipka sa dva sklopiva sigurnosna držača Sklopiv radi jednostavnog transporta i odlaganja Izrađen od čelika velike čvrstoće Visina podesiva cca 815 - 1325 mm

Visina podesiva u 7 nivoa maks.

200 kg

kom.

2 399.# 345811

4

dela Dimenzije: cca 61,5 x 8,5 x 4,45 cm (Š x V x D)

Raspon: cca 150 mm / cca 100 mm

Različiti setovi Raspon: cca 300 mm

2

Parkside®

dela

Libela sa uglomerom

Parkside®

Set jednoručnih stega • • •

Praktično i sigurno jednoručno fiksiranje predmeta Varijabilno podesiva stezna snaga Šina od robusnog čelika i ergonomska ručka sa brzim otključavanjem

20

KN · 53/20

set

999.

99 # 337004

• • • • •

Libela za precizna horizontalna i vertikalna merenja Za prenošenje ili merenje uglova 0° - 270° 2 libele (90° + 180°) Rotirajući lenjir (merenje cca 50 cm po kraku) Uključuje olovku i 2 igle za kružno obeležavanje kom.

899.99 # 337001

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD SREDE

30.12.

Parkside®

Usisivač za mokro i suvo usisavanje PWD 25 A1

• • •

Snažni višenamenski usisivač za radionicu, garažu, renoviranje ili automobil Može se koristiti sa funkcijom duvanja i za usisavanje vode Teleskopska usisna cev za podešavanje ergonomskih radnih visina (produženje maks. 30 cm) Jednostavno čišćenje filtera pomoću prekidača set

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

5 999.

-

cca

25 l

# 328642

Dužina kabla: cca

4m

1400 W

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

Sadržan pribor:

Idealno za kombinovanje

Posuda od nerđajućeg čelika sa odvodom za prljavu vodu

10x cca

30 l

Parkside®

Kese za usisivač PFT 30 A1 • •

Dvoslojni papirnati filter sa zatvaračem Pogodne za Parkside uređaje PNTS 1400, PNTS 1500, PWD 25 i PWD 30 serije, kao i za većinu standardnih uređaja različitih marki poput Kärcher, Einhell ili drugih proizvođača

•

10 komada (1 kom. = 90.-)

set

899.

99 # 336996

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

21


ZA UGODNO STANOVANJE

Funkcija samočišćenja

Sa sistemom protiv kapanja i kamenca Zahvaljujući tehnologiji brzog ispuštanja pare odmah je spremna za upotrebu

Rotirajući zglob kabla za 360° Funkcija prskanja i 2 efikasne funkcije vertikalnog ispuštanja pare

maks. 2600 W

Silvercrest®

Pegla na paru SDBE 2600 B2 • Za peglanje na paru i suvo peglanje • Varijabilno podesiv stalni ispust pare (vario-para) • Rezervoar za vodu od cca 370 ml • Uključuje posudu za punjenje

1 999.-

na t stira os Te gurn si

Grejna ploča od nerđajućeg čelika

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

kom.

# 337390

Bočno integrisana utičnica sa praktičnim držačem kabla

Aquapur®

Daska za peglanje sa utičnicom

Visina podesiva do 90 cm

kom.

Navlaka za dasku:

3 399.-

100% pamuk

22

• Izdržljiva navlaka za dasku za peglanje • Lako pokretna jednoručna poluga za otvaranje, podešavanje visine i zatvaranje • Sa zaštitom za decu protiv slučajnog premeštanja odnosno sklapanja • Površina za peglanje cca 120 x 38 cm (Š x D)

Dužina kabla cca 2m

KN · 53/20

# 339703

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD SREDE

30.12.

1

2x Dimenzije: po cca 60 x 100 cm

3

maks.

20

(Š x D)

kg

2

ili maks.

7,5 kg

1x Livarno Living®

Vešalica za vrata

• Sa zaštitom od grebanja • Za standardna vrata sa žlebom debljine cca 18 mm

Dimenzije: cca 90 x 120 cm (Š x D)

• 1-2

Vakuum kesa za odlaganje

3

• Štedi prostor - do 75% manje zapremine • Može se više puta koristiti kom. ili set

Dimenzije: Dužina: cca 40 cm cca 12 x 13 x 12 cm (Š x V x D)

kom.

599.99

199.

99

# 338587

# 338598

Parkside®

Transportna kolica

• Štede prostor zahvaljujući sistemu na sklapanje • Drška na izvlačenje • Sa elastičnom trakom za pričvršćivanje tereta Težina: cca 1,65 kg cca 23 x 25 cm (D x Š) Nosiva površina: Elastična traka za pričvršćivanje: cca 71 x 0,6 cm (V x Ø) Dimenzije: rasklopljena: cca 33,5 x 25 x 96 cm (D x Š x V); sklopljena: cca 48 x 25 x 11 cm (D x Š x V) maks.

50 kg

kom.

1 699.# 338547

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

23


3,7 V

2200 mAh

cca 112 cm

Odvojiva posuda za sakupljanje prašine, cca 700 ml

Silvercrest®

Bežična aku metla SABD 3.7 LI D4

• Za uklanjanje nečistoća i čestica prašine • Snažna litijum-jonska baterija za performanse čišćenja do 70 m² • Rotirajući valjak sa mekanim plastičnim vlaknima • Sa dodatnim podupiračem na četki za jednostavno uklanjanje dlaka

Sadržan pribor: nož za rezanje za uklanjanje dlaka sa četke i punjač

kom.

cca 23

0 mm

Testiran kvalitet

N pr adgl oizv ed od ana nja

2 999.-

na t stira os Te gurn si

70min

# 338593

5x 1x 2 1

2

dela

STAKLO

PRAŠINA

NAMEŠTAJ

KUHINJA

KUPATILO

Aquapur®

Krpe za čišćenje od mikrovlakana

Aquapur®

Pribor za čišćenje

1 • Set valjaka za čišćenje 2 • Čistač za prašinu 3 • Metlica za prašinu

kom. ili set

239.99 # 338592

24

KN · 53/20

3

1x

• Ne ostavljaju tragove, visoke moći upijanja • Mogu se koristiti bez sredstva za čišćenje •

Dimenzije: po cca 40 x 35 cm

•

5 komada (1 kom. = 80.-)

set

399.99 # 338596

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD SREDE

30.12.

cca 36

cm

cca 36

cm

60 dugotrajnih, štedljivih LED sijalica hladno belog svetla

Livarno Lux®

LED lampa sa lupom

6,3 W

• Okretna glava lampe • Preklopni poklopac za zaštitu od prašine •

Jačina sočiva: cca 5 dioptrija

•

Maks. ukupna visina cca 75 cm

kom.

Visokokvalitetno 120-mm stakleno sočivo sa cca 2,25-strukim uvećanjem

3 999.-

Snažna cca 6 cm stona navojna stezaljka

174

15

dela

delova

Različiti setovi

# 337389

96

8

delova

delova

264

36

dela

delova

Različiti setovi

Crelando®

Crelando®

Pribor za šivenje

Pribor za šivenje set

999.

99

set

499.99

167

delova

# 336074 # 336076

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

25


ZA UDOBNOST

I MEKOĆU KOD KUĆE Sa

k ap u ljač om

HIT NEDELJE Livergy®

Muška dukserica •

Prijatan materijal sa mekanom unutrašnjom stranom

•

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

Džep sa prednje strane

1 299.# 335995

TV HIT NEDELJE Livergy®

Muški donji deo trenerke • •

Prijatan i mekan materijal Elastičan pojas sa trakom

•

Veličine: S - XL (44 - 58)*

kom.

999.

99 # 335980

26

KN · 53/20

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

04.01.

TV HIT NEDELJE Esmara®

Haljina •

Prijatna za nošenje zahvaljujući mekanom materijalu

•

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

999.

99 # 335984

os

t u p n a b oj

a

D

TV HIT NEDELJE Esmara®

Ženski donji deo trenerke •

Elastičan pojas sa trakom i rubom na završetku nogavica

Esmara®

•

Veličine: XS - L (32 - 46)*

•

os

t u p n a b oj

a

D

kom.

Ženske helanke Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

499.99

999.

99

# 335978 # 335992

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

27


Za devojčice

Za dečake

Pepperts®

Dukserica za devojčice ili dečake •

Prijatan i mekan materijal

•

Veličine: 122 - 164

kom.

699.99 # 335979 # 335983

TV HIT NEDELJE Pepperts®

Donji deo trenerke za devojčice ili dečake • • •

Elastičan pojas sa trakom za vezivanje Sa bočnim praktičnim džepovima Veličine: 122 - 164*

kom.

699.

99

# 335994 # 335982

Za devojčice

28

KN · 53/20

Za dečake

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

04.01.

100% pamuk

3x 3x

Pepperts® Pepperts®

Potkošulje za dečake •

Veličine: 122 - 164

•

3 komada (1 kom. = 267.-)

set

799.

99 # 334467

Bokserice za dečake •

Optimalno pristaju zahvaljujući LYCRA® vlaknima

• •

Veličine: 122 - 164 3 komada (1 kom. = 233.33)

set

699.99 # 334468

Dostupne boje:

Lupilu®

Dečija dukserica •

Prijatan i mekan materijal

•

Veličine: 86 - 116

kom.

599.99 # 335996 # 335987

Dostupne boje:

Lupilu®

Dečiji donji deo trenerke •

Elastičan pojas sa trakom za vezivanje

•

Veličine: 86 - 116

kom.

599.99 # 335997 # 335986

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

29


ZA JOŠ MIRISNIJA JUTRA I DOBAR POČETAK DANA

Uklj. flašu Durgol specijalnog odstranjivača kamenca za optimalno održavanje mašine

Rezervoar za vodu

cca

1,2 l Rezervoar za mleko

cca

0,7 l Sa šest tastera za brzo i jednostavno uživanje u kafi

Uklj. 2 dodatka za filter, kašiku za kafu 2 u 1 sa potiskivačem

1470 W

Silvercrest Kitchen Tools®

Aparat za espresso SEMM 1470 A2 • • • •

Sa sistemom za pravljenje pene od mleka Tradicionalni držač filtera Pritisak pumpe jačine 15 bar za savršenu penu i idealno oslobađanje aroma Odvojivi rezervoar za vodu i za mleko

•

Dimenzije: cca 20,5 x 32,4 x 30,8 cm (Š x V x D)

kom.

1 4 999.# 341821

3x

cca

330 ml

2x

cca

455 ml Ernesto®

Termo čaše •

3x

•

Različiti setovi

cca

320 ml

•

Izrađene od borosilikatnog duplog stakla - drži pića dugo toplim ili hladnim Ručno rađene i izrađene tehnikom duvanja stakla Cool Touch - hladne na dodir set

2x

cca

285 ml

30

KN · 53/20

799.99 # 337239

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


zagrevanje mleka

OD PONEDELJKA

04.01.

Transparentni poklopac za kontrolu stepena mlevenja

500 W cca 8-9

maks.

cca 70g

Mehanizam za mlevenje od visokokvalitetnog nerđajućeg čelika

300 ml

180 W

maks.

150 ml

Silvercrest Kitchen Tools® kom.

1 299.

Električni mlin za kafu SKME 180 B1 •

Sveže mlevena kafa pritiskom na dugme Uklj. četkicu za čišćenje

Testiran kvalitet

•

# 337245

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

-

Aparat za pravljenje pene od mleka SMA 500 E1

Konzistentnost mlečne pene može se odabrati u četiri varijante: • Topla i čvrsta mlečna pena • Topla i kremasta mlečna pena • Zagrejano mleko sa malo mlečne pene • Hladna mlečna pena Testiran kvalitet

kom.

na t stira os Te gurn si

2 999.-

N pr adgl oizv ed od ana nja

Silvercrest Kitchen Tools®

# 337244

1 1

2

3

cca

1l

Bodum®

Aparat za kafu ili mutilica za mlečnu penu •1 •2 •

cca 8

2

•

Aparat za kafu Mutilica za mlečnu penu Penušavo mleko za late, kapućino i moka kafu Za pripremu guste i kremaste pene kom.

cca

0,25 l 1

2

3

1 599.# 337241

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

31

M zagr


cca

1l

Sa presom

Jedan od najboljih načina za pripremu vašeg omiljenog čaja

kom.

Bodum®

999.99

Čajnik • •

Brzo i jednostavno korišćenje Pogodan za pripremu čaja u kesicama ili rinfuzu

# 337242

Ernesto®

cca 6 sati

cca

cca 6 sati

Dvostruka izolacija - održava napitke dugo toplim ili hladnim

400 ml Sa odvojivom cediljkom za čaj

Termos boca od nerđajućeg čelika • •

Direktno spremanje u flaši Poklopac sa silikonskim zaptivkom sprečava curenje kom.

599.99 # 337238

2x

cca

1

370 ml Odvojivi filter sa podiznom cevčicom za jednostavno čišćenje

2

Silvercrest Kitchen Tools®

Električno kuvalo za čaj STK 650 B2 650 W

2

dela

cca

cca 8

3

1l

1 999.-

kom. ili set

999.99

Testiran kvalitet

Uklj. četku za čišćenje cevčice

na t stira os Te gurn si

Set šolja Čajnik Set posuda za mleko i šećer

kom.

# 337246

N pr adgl oizv ed od ana nja

Kuhinjsko posuđe •3

•

maks.

Ernesto®

•1

Bežični, odvojivi bokal izrađen od stakla otpornog na toplotu Sa mernom skalom i termički izolovanom drškom Automatsko zaustavljanje i dodatna funkcija zadržavanje toplote

•

900 ml

2 •

•

# 336795

32

KN · 53/20

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

04.01.

cca

kapan ez

ja

B

280ml

cca

1,7 l 85 W

3100 W

Dno kapsule od nerđajućeg čelika sa skrivenim grejnim elementom

Potisni konus 2 u 1 za različite veličine citrusa Silvercrest Kitchen Tools®

Silvercrest Kitchen Tools®

Električna cediljka za citruse • •

Kuvalo za vodu SWKE 3100 B1

Elegantni dizajn sa kućištem od nerđajućeg čelika Automatsko uključivanje/isključivanje pritiskom na deo za ceđenje Gumene stopice za stabilno stajanje i praktično namotavanje kabla

• • • •

Kućište od visokokvalitetnog nerđajućeg čelika Automatsko isključivanje i zaštita od rada bez vode Sa indikatorom nivoa vode i odvojivim filterom za kamenac Rotirajuće postolje za 360° Testiran kvalitet

kom.

2 499.

-

2 499.-

www.tuv.com ID 1111222677

na t stira os Te gurn si

kom.

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

# 347701 # 347567

cca

2,2 l cca 6 sati

cca 6 sati

Kućište od nerđajućeg čelika

Dvostruka izolacija - održava napitke dugo toplim ili hladnim Funkcija pumpice sa Open-close zatvaračem

Ernesto®

Ernesto®

1l

Termos boca sa pumpicom • •

Termos bokal

cca

• •

Visokokvalitetni dizajn od nerđajućeg čelika Rotirajuće postolje za 360°

Visokokvalitetna termo staklena posuda Praktični deo za sipanje jednom rukom kom.

899.99

kom.

1 999.-

# 337260

# 347374

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

33


1

Ernesto®

2x

Nož •

• •1 •2

2

•3 •4

Posebno oštro sečivo presvučeno slojem protiv prianjanja Sa zaštitnom navlakom Nož za hleb Set noževa - univerzalni i nož za povrće Nož za tranžiranje Kuhinjski nož kom. ili set

3

339.99

4

# 336862

6x 3x 100% pamuk

Podloge sa različitim simbolima namirnica

Ernesto®

•

Fleksibilne podloge za sečenje •

Od fleksibilne plastike

•

Dimenzije: svaka cca 38 x 28 cm

6 komada (1 kom. = 61.67)

set

369.99

Meradiso®

Kuhinjske krpe • •

Dimenzije: cca 50 x 70 cm 3 komada (1 kom. = 133.33)

set

399.99

# 336854

# 335010 Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

34

KN · 53/20

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

Stakleni poklopac sa ivicom od nerđajućeg čelika Za zdravije prženje ili kuvanje sa malo masti

04.01.

2

dela

cca

2

3,2 l

1

ILAG® Ultimate HL: Nova generacija premaza sa inovativnim dvoslojnim sistemom - keramički ojačan temeljni premaz i jedinstvena polimerna matrica u gornjem sloju dovode do poboljšanih i odličnih svojstava protiv prianjanja

Halogen

Gasni

Indukcioni

Ernesto®

Tiganj od livenog aluminijuma • • • •

Dugotrajan i izdržljiv Visoka otpornost na grebanje i habanje Otporan na temperature do 250°C Štedi energiju zahvaljujući ravnomernoj i brzoj raspodeli toplote

•1

Dimenzije:

•2

Dimenzije:

kom.

cca 32 cm x 5,3 cm (Ø x V)

cca 28 cm x 6,9 cm (Ø x V)

1 999.-

Debljina dna: cca 5,5 ili 6 mm

# 336961 # 336985

1

3

2

Sa dekorativnim dizajnom - takođe idealna za posluživanje

Ernesto®

Daska za sečenje od bambusa • •

Materijal koji štiti nož Bambusova daska za rezanje impregnirana uljem

kom.

•

Dimenzije:

1 •- 2

cca 34 x 29 x 1,5 cm (D x Š x V)

3•

cca 35 x 25 x 1,5 cm (D x Š x V)

699.99 # 346795

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

35


Sa ekstra dugim otvorom

Sa ugrađenim nastavkom za peciva

Sa odvojivom posudom za mrvice

6-stepeni regulator jačine pečenja

1000 W

Silvercrest Kitchen Tools®

Toster STLE 1000 A1 / STE 950 B1 • Funkcija odmrzavanja, podgrevanja i zaustavljanja

Sa prednjom stranom kućišta od visokokvalitetnog nerđajućeg čelika Optimalni rezultati pečenja zahvaljujući centriranju kriški hleba i elektronskoj kontroli stepena zapečenosti Testiran kvalitet

kom.

na t stira os Te gurn si

2 499.-

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

950 W

# 347704

s tu

pna b oja

Do

4 lako pokretna točkića, od toga 2 sa funkcijom kočenja

Ernesto®

Livarno Living®

Kutija za hleb • • •

Sa praktičnim otvorom Stabilna kutija od metala presvučenog prahom Sa preklopnim poklopcem

•

Dimenzije: cca 29,5 x 19,5 x 15,5 cm (D x Š x V)

kom.

1 199.# 341382

36

KN · 53/20

Integrisani bočni regal sa prostranim pregradama

Kuhinjska kolica • •

Masivna radna površina od bambusovog drveta Prednji deo sa metalnom korpom koja se može izvući, površinom za odlaganje i policom za vino

•

Dimenzije: cca 50 x 86,5 x 38,5 cm (Š x V x D)

kom.

5 999.-

C020963

# 337252

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

Okretna spiralna opruga od nerđajućeg čelika

Okretno fleksibilno gumeno crevo

04.01.

Baterija za sudoperu 1

•

2

• •

ili

Funkcija uštede vode - ručka sa 2 granične tačke za polu i puni protok vode Kućište od mesinga otpornog na koroziju Uključuje materijal za montažu

•1

Visina ugradnje: cca 46 cm

•2

Visina ugradnje: cca 51 cm

kom.

4 999.# 336839

maks.

6W 650 lm ili 740 lm

Livarno Lux®

Auriol®

LED ugradna lampa

Zidni sat

•

2 podesiva tona bele boje − Toplo belo za ambijentalno osvetljavanje prostorija − Neutralno belo za jasno radno svetlo • Individualno proširiva – uključuje kabl za povezivanje •

Dimenzije: cca 54,7 x 2,4 x 6,1 cm (Š x V x D)

kom.

1 299.-

Ова светиљка садржи уграђене LED сијалице. Сијалице у светиљци се не могу заменити.

• • •

Visokokvalitetni nečujni kvarcni satni mehanizam Stabilno metalno kućište sa staklenom pokrivnom površinom Dimenzije: cca 24 x 6 cm (Ø x D)

kom.

699.99

# 336846

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 337236

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

37


ZA UŠTEDU ENERGIJE U PUNOM SJAJU

6x

470 lm

350 lm

6x

5W

6W Livarno Lux®

LED sijalice

6x 470 lm

5,5 W

• •

E14, E27 ili GU10 Toplo belo svetlo

•

6 komada (1 kom. = 150.-)

set

899.

99 # 331787

38

KN · 53/20

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

04.01.

3x

470 lm

3x

2x

806 lm

470 lm

9,5 W

6W

6W

Livarno Lux®

LED sijalice

3x

470 lm

3x

5,5 W

470 lm

6W

• •

E14 ili E27 Toplo belo svetlo

• •

3 komada (1 kom. = 120.-) 2 komada (1 kom. = 180.-)

set

359.99 # 339473

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

39


806 lm

806 lm

8W

8W

Livarno Lux®

LED filament sijalica

806 lm

8W

• •

E27 Toplo belo svetlo kom.

259.99 # 330770

470 lm

470 lm

4,7 W

4,7 W

470 lm

470 lm

4,7 W

4,7 W Livarno Lux®

LED filament sijalica • •

E27 ili E14 Toplo belo svetlo kom.

470 lm

4,7 W

199.

99 # 330769

40

KN · 53/20

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

04.01.

ENERG IEY IJA IA

енергия ενεργεια

A++ A+ A B C D E

A+

1521 lm

18 W Livarno Lux®

LED sijalica • •

E27 Toplo belo svetlo kom.

# 338326

470 lm

470 lm

5,5 W

5,5 W Di

m

370 lm

430 lm

6W

7W

5W

470 lm

806 lm

5,5 W

9,5 W LED sijalica

LED sijalica

350 lm

a b il

Livarno Lux®

Livarno Lux®

• •

na

359.99

E27, E14 ili GU10 Toplo belo svetlo kom.

179.

99 # 338340

• • •

E27 ili E14 Mogućnost prigušivanja jačine svetla Toplo belo svetlo kom.

239.99 # 331783

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

41


Super sveže od pon. 04.01.

Božićna pšenica

Badnjak

159.99

199.99

# 55371

# 113499

Više od

110

proizvoda na

Lidlovoj

pakovanje

400 g

pijaci

Paradajz

42

1 kg

Šampinjoni

1 kg

pak. / 400 g

SAMO!

SAMO!

109.99

139.99

79.99

# 82480

# 80675

# 83017

KN · 53/20

SAMO!

Kivi

1 kg = 199.98 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 04.01. DO SRE. 06.01.

Božićna ćurka •

Cca 3,5 kg

1 kg

SAMO!

399.

99 # 240372

očišćen

1 kg

1 kg

SAMO! Sveži očišćen šaran •

Cca 1,6 kg

SAMO!

389.

99

Sveži kotleti šarana •

Cca 500 g

599.99

# 228263

# 228262

Više od

75

1 kg

proizvoda u

Lidlovoj mesari

1 kg

SAMO!

850 g

-24% 594.99

Sveže juneće usitnjeno meso

449.99 1 kg = 529.40 din

# 238052

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Sveže juneće šnicle • •

599.99

Od buta Cca 1 kg

www.lidl.rs /LidlSrbija

# 227816

KN · 53/20

43


Super kvalitet od pon. 04.01. Jaja •

1 kom. =

M klasa 10 kom.

10.-

-23% 129.99

99.99 1 kom. = 10.- din

# 241399

Somun 3 x 160 g

-33% 89.97

Više od

55

Uzmi 3 plati 2

59.98 1 kg = 124.96 din

Redovna cena za 1 kom. = 29.99 din # 229801

proizvoda u

Lidlovoj

Kifla sa maslinama

pekari

3 x 60 g

-33% 89.97

Uzmi 3 plati 2

59.98 100 g = 333.23 din

Redovna cena za 1 kom. = 29.99 din # 223993

44

KN · 53/20

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 04.01. DO SRE. 06.01.

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Naša Familia

200 g Pilos

Maslac

• 61 % m.m.

500 g

Božićni miks polutvrdi dimljeni sir

499.99

1 kg = 999.98 din

-26% 189.99

!

# 242059

139.

99 Pilos

1 kg = 699.95 din

Kajmak namaz

# 240821

250 g

-25% 134.99

99.99 1 kg = 399.96 din

# 225491

Pilos

Voćni jogurt • Šumsko voće ili jagoda

700 g

330 g

-21%

-20%

145.

99

Pilos

Kisela pavlaka • 20 % m. m.

49.99

39.99

114.

99

1 kg = 121.19 din

# 225461 # 225475

1 kg = 164.28 din # 226148

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

45


Super kvalitet od pon. 04.01.

Pikok

Stišnjena šunka

Pikok

Suvi vrat • Narezan

• Narezana

100 g

200 g

-21%

-24% 198.

159.99

99

149.99 1 kg = 1 499.90 din

124.99

# 227764

# 223561

1 kg = 624.95 din

Baroni

Pariska kobasica

• Narezana • Klasična ili sa paprikom

46

KN · 53/20

Pikok

Čajna kobasica

• Narezana

200 g

100 g

-20%

-20%

99.

99.99

99

79.99 1 kg = 399.95 din

79.99

# 230095

# 227727

1 kg = 799.90 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 04.01. DO SRE. 06.01.

Chef Select

Mešana salata

• Blaga ili ljuta • Oceđena masa 800 g 1 kg

-22% 219.99

169.99 # 239545, # 239548

Chef Select

Kiseli kupus

• Narezan 500 g

Chef Select

-21%

Turšija

• Oceđena masa 800 g

69.99

54.99

1 kg

-25%

1 kg = 109.98 din

# 226652

239.99

179.99 # 239551

Ocean Sea

Oslić bez glave 1 kg

-21%

450 g

-23%

399.99

314.99

299.99

Ocean Sea

Panirani riblji štapići

• Od fileta Alaska Pollock

229.99

# 225268

1 kg = 511.09 din

# 200002

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 53/20

47


OD SUB. 02.01. DO NED. 03.01.

Super vikend 1 kg

1 kg

-35%

SAMO!

539.99

Sveža prasetina • Cca 2,3 kg

349.

99

Sveža jagnjetina • Cca 2,3 kg

599.

99

# 227812

pakovanje

2 kg

# 227826

1 kg =

79.99

Paprika crvena

Pomorandže

• California Wonder

pak. / 2 kg

1 kg

SAMO!

SAMO!

159.

199.

98

99

1 kg = 79.99 din # 80142

# 82615

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

LIDL MOBILNA APLIKACIJA

BESKONTAKTNO PLAĆANJE

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

Možete je preuzeti na App Store i Google Play

Gotovinom, platnim karticama (Maestro, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu