Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 30.06. DO NED. 03.07.

8

Grafschafter

komada

Baget XXL •

3

komada

Sa belim lukom i maslacem ili sa začinskim biljem i maslacem

KRATKOTRAJNA

PONUDA

3 x 175 g

!

229.99

KRATKOTRAJNA

PONUDA

1 kg = 438.08 din

8 x 120 ml

2 + 1 komad GRATIS

Redovna cena za 2 kom. = 229.99 # 226940

Sladoled na štapiću XXL

32

•

komada

KRATKOTRAJNA

PONUDA

533 g

Milbona

Topljeni sir XXL

Bon Gelati

!

Sa bademima i mlečnom čokoladom

379.

99

XX.XX din 11l l==395.83

6 + 2 komada GRATIS

Redovna cena za 6 komada = 379.99 # 202765

Više proizvoda iz teme „XXL“ pronađite NA STRANAMA 10 - 19

329.99

Sveže pile

1 kg = 619.12 din

•

8 kom. GRATIS

Cca 1,5 kg

Redovna cena za 24 kom. = 329.99

1 kg

# 220362

-20%

13 kg Bellosan Suva hrana

339.99

269.99

za odrasle pse XXL •

Govedina

KRATKOTRAJNA

PONUDA

13 kg

!

1 199.99

1 kg = 92.31 din

3 kg GRATIS

Redovna cena za 10 kg = 1 199.99

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 26/22

# 236765

!

# 227777

Borovnice pakovanje

250 g

pak. / 250 g

SAMO!

199.99 1 kg = 799.96 din

# 80823


Ove nedelje

TOP IZBOR! Sveži banjalučki ćevapi 400 g

-20%

299.99

239.99 1 kg = 599.98 din

# 246997

Mladi beli krompir 1 kg

SAMO!

79.99 # 83135

KN · 26/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 30.06. DO SRE. 06.07.

Tastino

Petit keks 1 kg

-30%

199.99

139.99 # 225408

Trattoria Alfredo

Savijača sa sirom i spanaćem 1 kg

-31%

319.99

219.99 # 225494

1 kg

S ljubavlju, domaće

Sremska kobasica •

Cca 300 g

-30%

999.99

699.99 # 230951

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


Super sveže

od čet. 30.06.

Domaći tamni hleb 500 g

-25%

119.99

89.99 1 kg = 179.98 din

Od četvrtka 30.06. do srede 06.07. # 225518

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

80 g

Hrono pecivo sa semenkama suncokreta

KN · 26/22

-22%

47.

99

36.99

175 g

Baget •

Sa maslacem i belim lukom

-25%

119.99

100 g = 46.24 din

89.99

# 225520

# 265604

1 kg = 514.23 din

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 30.06. DO NED. 03.07. 1 kg =

533.33

1,5 kg

1 kg

SAMO!

799.99

Sveži grill mix •

Sveža očišćena orada

Ćevapčići, roštiljske kobasice i narezana sirova slanina

•

1 kg = 533.33 din

Cca 600 g

-16%

1 199.99

999.99

# 260680

# 227011

Više od

80

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Marinirana pileća krilca

500 g

1 kg

SAMO!

SAMO!

179.

Sveži svinjski but

99

• •

1 kg = 359.98 din

Komad Cca 1 kg

479.99

# 247506

Baštensko cveće

Držati u kući

Na sunčanom mestu

# 227762

U hladu

Umereno zalivanje

Kala

Redovno zalivanje

• •

Lavanda •

•

Cca 32 cm

Više boja U dekorativnoj keramičkoj saksiji Cca 45 cm

999.99

619.

99

# 62637 # 62625

Ukrasne sobne biljke • • •

Platikodon

Više vrsta U dekorativnoj keramičkoj saksiji Cca 15 - 20 cm

• •

Više boja Cca 32 cm

279.99

699.

99

# 167250 # 158172

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


Super sveže

od čet. 30.06.

pakovanje

300 g

Čeri paradajz miks pak. / 300 g

SAMO!

119.99 1 kg = 399.97 din

# 82495

Više od

120

pakovanje

500 g

proizvoda na

1

Lidlovoj

komad

pijaci

pak. / 500 g

Šljive •

Tamne

SAMO!

119.

99

1 kg = 239.98 din

Od četvrtka 30.06. do srede 06.07. # 80415

KN · 26/22

kom.

Zelena ljuta paprika

SAMO!

19.99 # 82561

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 30.06. DO NED. 03.07.

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


di Ove nedelje uštedi i preko

943.

99. din

uz Lidl Plus kupone i ponude

Maks. 3 pakovanja

500 g

Uz kupon

402.99

Sveži svinjski vrat

kupon

• •

Bez koske Narezan

-15% Aktiviraj i uštedi

339.99

1 kg = 679.98 din

Od četvrtka 30.06. do nedelje 03.07. # 235497

Dinja medena

Maks. 5 kg

1 kg

Uz kupon

149.99

-20% Aktiviraj i uštedi

119.

99

Od četvrtka 30.06. do nedelje 03.07. # 80550

Količine akcijskih proizvoda po kupcu, koje je moguće kupiti uz kupon, su jasno definisane na slici i u aplikciji. Svaki kupon je moguće iskoristiti samo jednom, nakon čega će nestati iz aplikacije.

Kania

Beli luk •

ponuda

-35% Ciabatta classic

KN · 26/22

45 g

300 g

99.

U mlinu

-21%

99

189.99

64.99

1 kg = 216.64 din

149.99

# 208450

# 227222

100 g = 333.32 din

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 30.06. DO SRE. 06.07.

Maks. 3 komada

Maks. 3 pakovanja

6

komada

Pikok

Kulen Bon Gelati

300 g

Uz kupon

329.

-27% Aktiviraj i uštedi

6 x 120 ml

Kornet sladoled •

99

239.99

Sa ukusom vanile i jagode ili čokolade

-33%

1 kg = 799.97 din

Aktiviraj i uštedi

Uz kupon

299.99

199.99

1 l = 277.77 din

# 226512

# 200093

Maks. 3 komada

Maks. 3 komada

Siti

Vitaminski instant napitak

Crownfield

•

Ovsene pahuljice •

Sitne

500 g

1 kg

Uz kupon

Uz kupon

119.99

-33% Aktiviraj i uštedi

Sa ukusom limuna ili pomorandže

398.99

79.99

-32%

1 kg = 159.98 din

Aktiviraj i uštedi

269.99

# 253819

# 269360

* Iznos je moguće ostvariti ukoliko se kupi bar po jedan proizvod sa liste svih proizvoda Lidl Plus ponude i kupona, koji su oglašeni u letku, veb-sajtu i Lidl Plus aplikaciji.

Dobro za tebe, dobro za sve

Vemondo

Bio soja mleko

Certossa

•

Slani krekeri

1l

500 g

-22%

-25% 199.99

Zaslađeno

166.99

129.99

149.

99

1 kg = 299.98 din

# 213652

# 221719

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


300 g

191.

Milbona

Classic ili light

98

Pilos

Carski sir XXL

1 kg = 639.94 din

Sveži zrnasti sir XXL •

350 g

20 % GRATIS

•

Redovna cena za 200 g = 159.99

U komadu

359.98

1 kg = 1 029.- din

50 g GRATIS

Redovna cena za 250 g = 299.99

# 222734

# 230825

Chêne d‘argent

Brie sir XXL 300 g

250 g

254.99

1 kg = 1 020.- din

50 g GRATIS

Redovna cena za 200 g = 254.99 # 212512

KN · 26/22

Pilos

Krem sir XXL •

Više vrsta

155.98

1 kg = 519.94 din

20 % GRATIS

Redovna cena za 200 g = 129.99 # 245938

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

30.06.

Milbona Milbona

Grčki tip jogurta XXL •

10 % m. m.

1,1 kg

269.99

1 kg = 245.45 din # 235734

Cremoso jogurt XXL • •

Bianko, jagoda, trešnja ili kafa 5 % m. m.

129.99

1 kg = 262.61 din # 202848

Milbona

Milbona

Kafa XXL

Jogurt XXL •

495 g

•

Jagoda ili breskva i marakuja

380 ml

1 kg

99.99

149.99

1 l = 263.14 din # 202847

# 202614

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Latte Macchiato ili Cappuccino

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


4

3

Trattoria Alfredo

Pizza Margarita XXL

komada

•

komada

Trattoria Alfredo

Pizza sa mozzarella sirom XXL

Pripremljena u kamenoj peći

3 x 335 g

4 x 300 g

499.98

569.97

1 kg = 497.50 din

1 kg = 474.98 din

2 + 1 komad GRATIS

3 + 1 komad GRATIS

Redovna cena za 1 kom. = 249.99

Redovna cena za 300 g = 189.99

# 208311

# 202582

Freshona

Pasirani paradajz 1 kg

600 g

149.

99

Durum testenina XXL •

# 236573

KN · 26/22

Combino

Špagete, spirale ili makarone

129.99

1 kg = 216.65 din

100 g GRATIS

Redovna cena za 500 g = 129.99 # 202916, # 236344, # 237520

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

30.06.

Harvest Basket

Harvest Basket

Krompir sa začinima XXL

Pomfrit XXL 3,5 kg

1 kg

599.98

189.99

1 kg = 171.43 din

500 g GRATIS

250 g GRATIS

Redovna cena za 2,5 kg = 499.99

Redovna cena za 750 g = 189.99

# 226645

# 228196

Culinea

Ćureći medaljoni punjeni šunkom i sirom XXL

Harvest Basket

Kroketi od krompira XXL 1 kg

1,5 kg

599.99

181.

32

1 kg = 400.- din

500 g GRATIS

150 g GRATIS

Redovna cena za 1 kg = 599.99

Redovna cena za 750 g = 159.99

# 229002

# 212399

Culinea

Culinea

Ćureći komadići XXL

Ćureći medaljoni punjeni sirom XXL 1,5 kg

1,5 kg

499.99

529.

99

1 kg = 333.33 din

500 g GRATIS

1 kg = 353.33 din

Redovna cena za 1 kg = 499.99

# 236950

12

komada

# 229009

3

Snack Day

Fileti haringe u paradajz sosu XXL

komada

Tortilja wraps XXL •

Nixe

12 x Ø 25 cm

740 g

205.48

3 x 200 g

389.99

1 kg = 277.68 din

1 kg = 649.99 din

25 % GRATIS

# 206064

Redovna cena za 370 g = 136.99 # 202470

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


Bon Gelati

16

Miks mini sladoleda na štapiću XXL

komada

•

Klasik, sa bademom, sa belom i tamnom čokoladom 16 x 50 ml

449.99

1 l = 562.49 din

12 + 4 komada GRATIS Redovna cena za 12 x 50 ml = 449.99

# 228404

16

komada

Bon Gelati

Miks mini sladoleda sa bademom na štapiću XXL •

Sa prelivom od bele i mlečne čokolade

16 x 50 ml

449.

99

1 l = 562.49 din # 234598

8

8

komada

komada

8 x 120 ml

Bon Gelati

Kornet sladoled XXL •

299.99

1 l = 312.49 din

Sa ukusom 6 + 2 komada GRATIS čokolade i vanile Redovna cena za 6 x 120 ml = 299.99 # 219152

Bon Gelati

Sladoled na štapiću klasik XXL •

Sa burbon vanilom i prelivom od mlečne čokolade

8 x 120 ml

349.99

1 l = 364.58 din

6 + 2 komada GRATIS

Redovna cena za 6 x 120 ml = 349.99 # 202792

Bon Gelati

Sladoled na štapiću XXL

8

komada

•

Čoko ili jagoda crisp

8 x 120 ml

379.99

1 l = 395.83 din

6 + 2 komada GRATIS

Redovna cena za 6 x 120 ml = 379.99 # 234756, # 204864

KN · 26/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

30.06.

8

komada

8 x 0,5 l

524.93

1 l = 131.24 din

Perlenbacher

Pils pivo XXL •

4,9 % Vol.

7 + 1 GRATIS

Redovna cena 0,5 l = 74.99

Cena važi za pakovanje od 8 flaša # 202755

Solevita

Solevita

Sveži sok od pomorandže XXL

Sok od pomorandže XXL •

• •

100 % voćni sadržaj 2l

100 % voćni sadržaj Direktno ceđeni 1,25 l

244.98

244.99

1 l = 122.49 din

1 l = 196.- din

250 ml GRATIS

250 ml GRATIS

Redovna cena za 1 l = 139.99

Redovna cena za 1 l = 244.99

# 202793

# 204058

Bellarom Kong Strong

Energetsko piće XXL •

Kapsule za kafu XXL

1 kom. =

20.46

•

Urban Classic 0,5 l

71.

98

Više vrsta

44 kom.

899.96

44

komada

1 kom. = 20.46 din

8 komada GRATIS

1 l = 143.96 din

Redovna cena za 10 kom. = 249.99

20 % GRATIS

# 240357, # 240385, # 240377, # 240376

Redovna cena za 0,25 l = 44.99 # 229008

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


Mister Choc

Mister Choc

Duo namaz XXL

Krem sa kikirikijem XXL

•

Kakao i mlečni namaz 1 kg

319.99

750 g

249.99

250 g GRATIS

1 kg = 333.32 din

Redovna cena za 750 g = 319.99

# 236021

# 228254

Crownfield

Hrskavi musli XXL •

Sa sušenim voćem ili čokoladom i lešnicima

Sondey

Piškote XXL

1 kg

449.99 150 g GRATIS

500 g

219.99

1 kg = 439.98 din

100 g GRATIS

Redovna cena za 750 g = 449.99

Redovna cena za 400 g = 219.99 # 215810

# 236883

440 g

Sondey

Neo keks XXL

188.

87

1 kg = 429.25 din

100 g GRATIS

Redovna cena za 180 g = 99.99 # 264149

KN · 26/22

500 g

Confiserie Firenze

Biskvit XXL •

Mramorni ili straćatela

269.99

1 kg = 539.98 din

100 g GRATIS

Redovna cena za 400 g = 269.99 # 202911

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

30.06.

3

komada

Sondey

Sendvič keks sa kakao punjenjem

Sondey

Mešavina keksića XXL •

3 x 500 g

Vafel ili čajni

440 / 550 g

383.97

229.

99

1 kg = 255.98 din

20 % GRATIS

1 kg = 522.71 / 418.17 din

Redovna cena za 500 g = 159.99

# 203002

# 236237

Maitre Jean-Pierre

Kroasani sa nugat kremom XXL

5

komada

5 x 65 g

182.80

1 kg = 562.47 din

10 % GRATIS

Redovna cena za 240 g = 149.99 # 203186

Sondey

Vafel roleri sa kremom od lešnika XXL 500 g

300 g

Fin Carré

249.

99

1 kg = 499.98 din

Mlečna čokolada sa pirinčem XXL

191.98

1 kg = 639.94 din

20 % GRATIS

Redovna cena za 200 g = 159.99 # 228411

# 202631

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


Snack Day

Snack Day

Tortilja čips XXL •

Slane kokice XXL

Slani ili sa ukusom sira

375 g

155.

98

1 kg = 415.95 din

75 g GRATIS

Redovna cena za 150 g = 77.99

150 g

65.27

1 kg = 435.14 din

20 % GRATIS

Redovna cena za 125 g = 67.99 # 236587

# 207359

Sweet Corner

Alesto

Gumeni medvedići XXL

Kikiriki XXL •

1 kg

Pečeni, slani

•

Više vrsta

360 g

199.

412.

49

99

1 kg = 555.53 din

60 g GRATIS

25 % GRATIS

Redovna cena za 300 g = 199.99

Redovna cena za 500 g = 274.99

# 263361, # 263360, # 241761

# 237516

Amanie

Mentol bombone XXL 300 g

247.48

1 kg = 824.94 din

Hatherwood

Mint čokoladice XXL

25 % GRATIS

Redovna cena za 200 g = 219.99 # 202849

KN · 26/22

360 g

129.99

1 kg = 361.09 din

20 % GRATIS

Redovna cena za 300 g = 129.99 # 224655

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

3

30.06.

komada

Dentalux

Četkica za zube Professional XXL •

Medium ili soft 3 kom.

148.99

1 kom. = 49.67 din

2 + 1 komad GRATIS

Redovna cena za 2 kom. = 148.99 # 207051

4

W5

Univerzalne vlažne maramice za čišćenje XXL

pakovanja

4 x 80 kom.

849.99

1 kom. = 2.66 din # 202834

Cien

Tečni sapun XXL •

1,25 l

W5

WC sredstvo za čišćenje XXL •

Sa mirisom masline ili marakuje i kokosa

Za uklanjanje rđe i kamenca ili za čišćenje sanitarija

1,2 l

239.99

169.

99

1 l = 192.- din

250 ml GRATIS

1 l = 141.66 din

Redovna cena za 1 l = 239.99

# 236022

80

komada

Siempre

Dnevni higijenski ulošci XXL •

# 227290

Lupilu

4

Vlažne maramice za bebe XXL

pakovanja

• •

Normal

80 kom.

171.09

Comfort ili sensitive Sa gel losionom 4 x 80 kom.

479.99

1 kom. = 2.14 din

1 kom. = 1.50 din

10 komada GRATIS

# 224549

Redovna cena za 45 kom. = 109.99

# 236529

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


SVE ZA TVOJE

MAJSTORSKE RADOVE

1050 W

Sadržan pribor:

TV HIT NEDELJE Parkside®

1. Bušenje – bez udara 2. Udarno bušenje – sa priključenim udarnim mehanizmom 3. Štemovanje – priključeni udarni mehanizam sa funkcijom zaustavljanja obrtanja 4. Podešavanje položaja dleta (varijabilno)

Udarni čekić-bušilica PBH 1050 C3 •

Za snažnu obradu betona, kamena, metala ili drveta Pneumatski udarni mehanizam sa visokom snagom udara Brzostezna glava za burgiju sa SDS-plus sistemom prihvata Varijabilna brzostezna glava za burgiju sa okruglim nastavkom Dodatna ručka okretna za cca 360°

• • • •

kom.

Jačina udara: 3,0 J Broj udara: 0–5300 min-¹ Broj obrtaja u praznom hodu: n₀ 0–980 min-¹ Maks. prečnik bušenja: cca 26 mm u beton i kamen / cca 13 mm u metal / cca 32 mm u drvo

7 999.

-

Dužina kabla: cca

4m

# 384512

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

5x

Parkside® 5 udarnih burgija Ø mm

10

12

16

22

25

Set udarnih burgija PBHZ 2 B2 •

Ukupna dužina: cca 600mm

Područje primene: kamen, laki beton, cigla set

ili

3x

3 udarne burgije Ø mm

12

16

24

1 999.# 384494

Ukupna dužina: cca 1000mm

KN · 26/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

30.06.

HIT NEDELJE Parkside®

Sadržan pribor:

2-brzinska udarna bušilica PSBM 1100 B1

1100 W

•

Dugotrajni 2-brzinski prenosnik sa sigurnosnom spojnicom Varijabilno podešavanje broja obrtaja

•

kom.

7499.-

Frekvencija udara: 0–15300 min-¹ (1. brzina) / 0–54400 min-¹ (2. brzina) Nominalni broj obrtaja u praznom hodu: n₀ 0–900 min-¹ (1.brzina) / n₀ 0–3200 min-¹ (2. brzina) Prečnik bušenja: maks. 40 mm u drvo, 16 mm u beton, 13 mm u čelik Obrtni moment: maks. 18 Nm Prihvat glave za burgiju: Ø maks. 13 mm

Nominalni broj obrtaja u praznom hodu: n0 0-450 / 0–750 min-¹ Prihvat mešača: sistem brzog stezanja Ø univerzalnog nastavka za mešanje: cca 125 mm Zapremina mešanja: maks. 90 l

Dužina kabla: cca

# 384483

4m

TV HIT NEDELJE Parkside®

Dvostruki mešač PDRW 1800 B1 • • •

Za temeljno i lagano mešanje tečnih i praškastih građevinskih materijala Optimalno prilagođavanje smeši zahvaljujući elektronskoj kontroli broja obrtaja Ergonomske ručke sa precizno reagujućim prekidačem

kom.

-

Dužina kabla: cca

4m

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

7 999.

1800 W

N pr adgl oizv ed od ana nja

Sadržan pribor:

# 353790

cca

20 l Parkside®

Ravnjača za beton • •

Sa držačem ručke sa nagibnim zglobom Aluminijumski šuplji profil

•

Dimenzije: cca 100 x 2,5 x 10 cm

Parkside®

kom.

2 899.-

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Kanta

699.99 # 384503

# 388254

www.lidl.rs /LidlSrbija

kom.

KN · 26/22

KN · XX/22


TV HIT NEDELJE Parkside®

Ugaona brusilica PWS 230 D4

2000 W

•

Varijabilno podesive, neklizajuće gumirane ručke Bezalatno brzo podešavanje zaštitnog poklopca Za standardne ploče Ø cca 230 mm – npr. Parkside

• •

kom.

6 999.

Nominalni broj obrtaja: n 6500 min-¹ Dimenzije ploče: Ø cca 230 mm Sadržan pribor: ključ za montažu za 2 rupe

-

Dužina kabla: cca

4m

# 384506

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

6x 140 W

1 2

1x

Parkside®

Broj obrtaja u praznom hodu: maks. 4000 min-¹ Podesivi ugao stola za brušenje: -10° do +50° Brusna ploča: Ø cca 125 mm

Vertikalno ili horizontalno postavljanje uređaja

Parkside®

Tanjirasta brusilica PTSG 140 C2 • • •

Idealna za čiste i zaobljene ivice ili obradu u svim uglovima Miran hod motora malih vibracija sa prilagodljivom brzinom brušenja Brusni tanjir sa prihvatom na čičak kom.

3 499.# 373869

KN · 26/22

Dužina kabla: cca

2m

Sadržan pribor:

Set reznih i brusnih ploča ili dijamantska rezna ploča PDTS 2 A1 •

Za standardne ugaone brusilice

•

Dimenzije: Ø cca 230 mm

•1 • • • •2 •

Set reznih i brusnih ploča 3 rezne ploče za metal 2 rezne ploče za kamen 1 brusna ploča za metal Dijamantska rezna ploča Za rezanje mineralnih materijala poput betona, cigle ili crepa kom. ili set

699.99 # 384505

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

30.06.

Set sadrži:

310 W

Broj obrtaja u praznom hodu: n₀ 15000–21000 min-¹ Sadržan pribor: 2 lista testere za uranjanje, 1 segmentni list testere, 1 strugalica, 1 delta brusna ploča, 18 brusnih listova, 1 kanal za usisavanje prašine

HIT NEDELJE Parkside®

Višenamenski uređaj PMFW 310 E3 • • • •

Višenamenski primenjiva tehnika oscilacije za testerisanje, rezanje, struganje i brušenje Varijabilno podesiv broj oscilacija Bezalatna izmena pribora Univerzalni prihvat

kom.

3 699.

-

Dužina kabla: cca

4m

# 373118

Integrisana funkcija usisavanja sa kesom za sakupljanje prašine i rastegljivim usisnim crevom

1050 W

Parkside®

Brusilica za obradu zidova i podova PWBS 180 B3 •

Sadržan pribor:

•

•

Rad blizu ivice zahvaljujući sklopivom zaštitnom poklopcu 2 jednostavno zamenjiva nastavka − lončasta brusna ploča od tvrdog metala za grubo uklanjanje − brusni tanjir sa čičak prihvatom za obradu sa brusnim papirom Višestruko podesiva ručka kom.

Broj obrtaja u praznom hodu: n 410–1900 min-¹ Ø brusnog tanjira: cca 180 mm Dužina usisnog creva: cca 1–3,5 m (rastegljivo) Zapremina kese za sakupljanje: cca 25 l

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

7 999.-

Dužina kabla: cca

5m

# 373087

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


Bočno proširenje stola sa mogućnošću varijabilnog izvlačenja

1200 W

Sadržan pribor: Parkside®

Mobilna stona kružna testera PMTS 210 A1 •

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

•

kom.

Testiran kvalitet

11 999.-

na t stira os Te gurn si

Broj obrtaja u praznom hodu: 4800 min-¹ Ugao nagiba: 0 – 45° Visina reza: cca 0–48 mm (pri uglu od 45° 0–45 mm) Maks. proširena radna površina: cca 48,5 x 63 cm List testere (prethodno montiran): Ø cca 210 mm / 24 zuba Dimenzije stola testere: cca 48,5 x 44,5 cm Sadržan pribor: paralelni graničnik, ugaoni graničnik, klizni štap, alat za izmenu lista testere, materijal za montažu na radni sto

• •

Za precizno sečenje drveta, iverice, presvučenih ploča za nameštaj i plastike Varijabilno podesiva visina reza List testere koji se može varijabilno naginjati, sa skalom za precizne ugaone rezove 2 priključka za eksterno usisavanje prašine (štitnik lista testere / kućište) N pr adgl oizv ed od ana nja

Paralelni i ugaoni graničnik (-60° do +60°) za precizne rezove

# 367465

Širina reza: cca 2,5 mm Unutrašnji prečnik: cca Ø 30 mm Sadržan pribor: 2 redukciona prstena (cca 20 i 16 mm) Parkside®

List za kružnu testeru PKSB 210 A1 •

60 zuba (TR-F) za višestruku primenu

Pogodan za standardne kružne testere (npr. Parkside, Bosch, Black & Decker, Einhell, Makita, Metabo) kom.

Ø cca

42 zuba (TR-F) za brze i snažne rezove

KN · 26/22

210 mm

80 zuba (TR-F) za fine rezove

459.99 # 373872

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

30.06.

Sadržan pribor:

5x

5x

5x

Inovativni RIVMET utični sistem

5x

Parkside®

Polica sa držačem za alat •

Sa jednostrukim i dvostrukim držačima alata, malim i velikim kutijama Jednostavna montaža zahvaljujući RIVMET utičnom sistemu

•

Dimenzije: cca 100 x 136 x 40 cm (Š x V x D)

•

3 police sa po cca 200 kg nosivosti (sa ravnomerno raspoređenim opterećenjem)

kom.

12 999.# 384498

13

2x

delova

4x

1

2

Parkside®

Set pajsera ili set dleta Parkside Performance®

Set odvijača •

Sa magnetnim vrhovima i neklizajućim 2-komponentnim drškama

set

1 699.

-

# 369614

•1

Dužina: cca 600 mm - šestougaoni prihvat 16 mm

•

Dužina: cca 900 mm - šestougaoni prihvat 18 mm

•2

Od čvrstog CrV čelika 2-komponentne drške sa zaštitnom kapicom

•

Dužina: cca 200 mm / 300 mm / 450 mm / 600 mm

set

1 699.# 373873

33

dela

Parkside®

Set skalpela

set

Parkside®

399.

99

Šuplje dleto ili dleto za pločice

349.99 # 384497

# 385087

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

kom.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


HIT NEDELJE Livarno Home®

Rukohvat •

Uklj. 2 držača od nerđajućeg čelika sa zaklonjenim delom za pričvršćivanje na zid

•

Dimenzije:

kom.

3 399.

-

cca 155 x 4,2 cm (D x Ø)

# 384514

cca 690 mm maks.

200

cca 800 - 1300 mm

kg

mm 560 cca

cca 58

0 mm

cca cca

175 5 polica sa po 175 kg nosivosti

mm

cca 850 mm

kg

690

Inovativni RIVMET utični sistem

cc

a5

80

mm

m

cca 170 m

Parkside®

Polica • •

•

Jednostavna montaža zahvaljujući RIVMET ubodnom sistemu Može se postaviti vertikalno ili horizontalno - može se koristiti i kao radna klupa Dimenzije: cca 90 x 180 x 40 cm (Š x V x D)

kom.

6 499.# 384508

KN · 26/22

Parkside®

Podesivi stalak • • • •

Gornja potporna šipka sa dva sklopiva sigurnosna držača Sklopiv radi jednostavnog transporta i skladištenja Izrađen od čelika velike čvrstoće Visina podesiva u 7 nivoa (cca 800-1300 mm) kom.

2 399.# 367748

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


2x 5W

OD ČETVRTKA

30.06.

2x 500 lm

3,7 V 5 Ah

Parkside®

LED reflektor sa funkcijom eksterne baterije PBSL 5000 B1 • • • • •

COB-LED sijalice hladno belog svetla (6500 K) 3 svetlosna režima: oba reflektora zajedno ili svaki pojedinačno 2 odvojeno podesiva reflektora za optimalno osvetljenje Litijum-jonska baterija sa funkcijom eksterne baterije pomoću USB Sklopivo postolje uklj. magnetni pričvršćivač – pogodno i za kačenje

kom.

1 999.# 374070

Uklj. 4 baterije tip AAA ili AA

4x

ili ili

Tronic®

Punjač za baterije • • •

set

Sa dodatnim USB izlazom Punjenje baterija i USB uređaja istovremeno Vreme punjenja: cca 5,5 ili 6,5 sati

2 499.

-

# 375754

Tronic®

pak.

Punjive baterije •

Mignon-NiMH ili Micro-NiMH

399.99 # 401459

Različite vrste

Fischer®

Tiplovi ili tiplovi sa vijcima

Parkside® pak.

399.

99

Set spojnica ili ugaonika •

Više vrsta

set

149.99 # 374698

# 383320

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


Sadrzan pribor:

Područje primene: noževi, makaze, spiralne burgije, dleta, izbijači itd. Broj obrtaja u praznom hodu: 6700 min-¹ Ø brusne ploče: cca 49,5 mm Parkside®

Oštrač PSS 65 C1 • • • •

65 W

Sa visokokvalitetnom dijamantskom brusnom pločom 1 nastavak za noževe, makaze i sečiva 1 nastavak za spiralne burgije Ø cca 3–10 mm 1 nastavak sa magnetnim pomagačem za fiksiranje dleta širine cca 6–51 mm i izbijač kom.

2 599.# 374688

Dužina kabla: cca

2m

Parkside®

12

delova

Set valjaka

20x

ili

set

499.99 # 353297

7

delova

8

ili

delova

2

dela

cca

200 cm Parkside®

Valjak sa teleskopskom drškom ili set za krečenje set

799.99 # 353938

KN · 26/22

3x

Gr. 02 – Ø 20 mm Gr. 04 – Ø 25 mm 4 x Gr. 06 – Ø 30 mm

Parkside®

Set četkica •

Pogodne za disperzije, lakove i lazure

Gr. 1" - 25,4 mm Gr. 1 ½" - 38,1 mm 1x Gr. 2" - 50,8 mm Gr. 2 ½" - 63,5 mm

Gr. 10

set

339.99 # 353269

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

30.06.

7

delova

Parkside®

kom.

Pištolj za kartuše PAPP 7 C2 • •

•

Za sve standardne kartuše (cca 300 ili 310 ml) i špric vrećice sa zaptivnom masom Uklj. 2 aplikatora za čiste, zaobljene i ravne spojeve, potisnu pločicu za kesicu za ubrizgavanje, 2 nastavka i 1 štapić za bušenje isušenih silikonskih tuba

699.99

Sadržan pribor:

# 373881

Dužina držača boce: cca 24 cm; ø unutrašnjost: cca 5,2 cm

1

450

2

delova

22

dela

Različiti setovi

Pattex®

7

Montažna traka ili montažni lepak

60

delova

delova

3

4

kom.

249.99 # 373719

Različite vrste Parkside®

Set sitnog pribora •1 •2 •3 •4

Set creva Set izolovanih spojnih priključaka i creva Set rednih klema Set konektora za lemljenje set

499.99

Parkside®

XXL Set spojnica

399.99

# 373116

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

set

# 366310

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


TVOJ LIČNI

BARBERSHOP 2 nastavka za češalj za precizno šišanje

3,7 V

800 mAh

Sadržan pribor

IPX6

HIT NEDELJE

set

1 999.

Silvercrest Personal Care®

Trimer za kosu i bradu SHBS 800 A1 •

Za šišanje, skraćivanje, oblikovanje, trimovanje i brijanje

-

Testiran kvalitet

# 373305

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

cca 60min

Sadržan pribor

Sadržan pribor

IPX5

IPX6

cca 60min

Silvercrest Personal Care®

Električni brijač SFR 3,7 A1

HIT NEDELJE Silvercrest Personal Care®

Trimer za uklanjanje dlačica iz nosa i ušiju SNOT C1 •

1 nastavak sa dvostrukom glavom (3 mm / 6 mm) za stilizovanje i održavanje obrva

kom.

499.

99

•

Sistem sa tri oštrice izrađene od dvostruke folije za brijanje za precizno sečenje Odvojiva glava za brijanje za čišćenje pod tekućom vodom Vreme rada: cca 70 min.

• •

kom.

3 199.na t stira os Te gurn si

KN · 26/22

# 373301

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

# 373302

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

Dimenzije: cca 24 x 16,5 x 14 cm

30.06.

SVE ZA MANIKIR:

grickalica (velika, mala), makaze za zanoktice, staklena turpija, pinceta, makaze za nokte, alat za čišćenje, metalna turpija

Livarno Home®

Kozmetička torbica ili set za manikir

ili

kom. ili set

799.

Dimenzije: cca 8,2 x 13,5 x 3 cm

99 # 373304

1

6

delova

Različite vrste

6

delova

1

2

2

Različite vrste

3

3

2

dela

Livarno Home®

Livarno Home®

Pribor za stilizovanje brade

Pribor za negu

•1 •2 •3

Makaze za šišanje Makaze za stanjivanje Britva za brijanje

•1 •2 •3

kom. ili set

Set za manikir Četkica za brijanje Set za održavanje brade kom. ili set

599.99

399.99

# 376140

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 373306

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


IDEJE SKROJENE

maks.

4,3 W

PO MERI

maks.

580 lm

Dimenzije: Visina: cca 36 cm Krak lampe: cca 43 cm

maks.

6,6 W maks.

Livarno Home®

910 lm Podesiva glava lampe sa krakom koji se može naginjati

LED stona lampa •

Dimenzije: cca 20 x 105 x 20 cm (Š x V x D)

Mogućnost izbora 3 tona bele boje Varijabilno prigušivo Postolje lampe sa tasterima ili poljima na dodir

• •

kom.

3 999.-

Tri stepena osvetljenja

# 373222

128

delova

Različiti setovi

SET SADRŽI:

1x klešta za bušenje rupa (220 mm) 1x klešta za nitne (150 mm) 1x klešta za dugmad (150 mm)

Crelando®

Set pozamanterije

Uključuje 100 nitni i 25 pritisnih dugmadi

set

299.99 # 371357

Parkside®

Dostupne boje

Set klešta za nitne i bušenje rupa •

Pogodno za različite materijale, kao što su karton, filc, koža i tkanina set

599.99 # 366202

KN · 26/22

Auriol®

Naočare sa lupom • • •

Uvećanje na 160% Mogu se nositi i preko sopstvenih naočara Neiskrivljena i jasna vidljivost na udaljenosti od 30 cm

kom.

339.99 # 369820

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


112

OD ČETVRTKA

38

delova

30.06.

delova

Crelando®

Različiti setovi

Set za šivenje

73

set

699.99

dela

# 371366

Različite vrste

Različiti setovi

Crelando®

Pribor za šivenje Crelando®

Set za šivenje

set

kom. ili set

399.99

129.99

# 369826

56

# 369825

90

delova

delova

Različiti setovi

73

dela

Različiti setovi

Crelando®

Set za šivenje za početnike set

Crelando®

Pribor za pletenje ili heklanje

599.

99

pak.

259.99 # 369822

# 371362

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


OBOJI DAN NEODOLJIVIM

UKUSIMA

maks.

5

kg

s tu

pna b oja

Do

Dimenzije: cca 14,5 x 1,65 x 20 cm (Š x V x D)

TV HIT NEDELJE Silvercrest Kitchen Tools®

Digitalna kuhinjska vaga

U gram precizno merenje do 5 kg

kom.

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

799.

99

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

s tu

pna b oja

Do

# 375598

13x

cca

3,45 l

Ernesto®

Posuda od nerđajućeg čelika Ernesto®

Set posuda za čuvanje svežine namirnica •

1x cca 6,8 l, 2x 1,15 l, 2x 1 l, 8x 0,5 l

set

999.99 # 374278

KN · 26/22

•

Pogodna za frižider i zamrzivač

•

Dimenzije: cca 23,6 x 12,3 cm (Ø x V)

kom.

399.99 # 383392

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

04.07.

Drobljenje leda

Dostupne boje

260 W

TV

Turbo taster za dodatnu snagu

HIT NEDELJE Silvercrest Kitchen Tools®

Višenamenska seckalica SMZ 260 K5 •

maks.

300 l

Odvojivi ulošci noža od nerđajućeg čelika Uklj. disk za šlag

•

kom.

1 499.

-

# 364646

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

Dostupne boje

Dostupne boje

Ernesto®

Ljuštilica • •

Za mešanje

600 W

Sa oštricom za krompir Sečivo od nerđajućeg čelika kom.

119.99

Usitnjavanje

# 383386

Pravljenje pirea

3u1

HIT NEDELJE Silvercrest Kitchen Tools®

3 u 1 Štapni mikser SSMS 600 E3 Podesiva brzina (1-5) i turbo dugme za snažno impulsno mešanje

kom.

2 999.

-

kom.

Ernesto® Testiran kvalitet

Kuhinjski dodaci

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

299.99 # 375600

# 384661

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


Do

oja

Do

pna b

pna b oja

s tu

s tu

maks.

1,75 l 3100 W P

0

maks

1 2

1,7 l

3

600 W

4 5

5 brzina

TV

Drobljenje leda

HIT NEDELJE

1L

Silvercrest Kitchen Tools®

Kuvalo za vodu SWC 3100 B1 Blender SSTMC 600 A1 • •

Za šejkove, smutije, drobljenje leda itd. Staklena posuda za mešanje

3 999.

-

# 373587

KN · 26/22

Testiran kvalitet

kom.

2 999.-

na t stira os Te gurn si

kom.

•

Dno kapsule od nerđajućeg čelika sa skrivenim grejnim elementom Sa odvojivim filterom za kamenac i indikatorom nivoa vode

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

Silvercrest Kitchen Tools®

cca

2:45min

# 373596

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

04.07.

1200 W

HIT NEDELJE Silvercrest Kitchen Tools®

Aparat za vafle SWE 1200 D1 Good •

Visokokvalitetan sloj protiv prianjanja kompanije ILAG®

kom.

1 999.Testiran kvalitet

Dimenzije: cca 20,5 x 9 x 16 cm (Š x V x D)

N pr adgl oizv ed od ana nja

na t stira os Te gurn si

1x

# 375578

Dostupne boje

Debljina dna: cca 5,5 mm

4x Dimenzije: 4x cca 21 x 14 cm (D x Š)

2x

Dimenzije: 2x cca 29,5 x 19,5 cm (D x Š)

Ernesto®

Aluminijumski tiganj • Ernesto®

Kutija za čaj ili set kuhinjskih dasaka od bambusa kom. ili set

699.99

• • •

ILAG® Ultimate HL: Nova generacija premaza sa temeljnim ojačanim keramičkim premazom Za pripremu hrane sa manje masnoće Pogodan za sve vrste šporeta – uključujući i indukcijske Dimenzije: cca 28 x 5,6 cm (Ø x V)

kom.

1 999.-

# 375573

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 375608

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


Svi dezeni su dostupni i kao okrugli ili pravougaoni

cca 1

30 c

cca 160 cm

m

Dimenzije: Ø cca 160 cm

Livarno Home®

Stolnjak kom.

599.99 # 371198

Dostupna boja:

3x

Silvercrest Kitchen Tools®

Mini aparat za zavarivanje folije SFSGM 1.5 B2

100% pamuk

•

Livarno Home®

Kuhinjske krpe

•

•

Dimenzije: cca 50 x 70 cm

•

3 komada (1 kom. = 167.-)

P O D R Ž AVA M O

set

Pogodan za plastične vrećice i kese debljine od 0,05 - 0,2 mm Integrisan nož za otvaranje zavarenih kesa kom.

499.99

599.99

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

s tu

# 384099

pna b oja

Do

# 371200

24x 2x Ernesto®

Livarno Home®

Podmetači za sušenje posuđa •

Dimenzije: cca 44 x 36 cm

•

2 komada (1 kom. = 200.-)

set

• •

24 štipaljke u 3 različite veličine: 8x S, 8x M, 8x L U praktičnoj posudi za čuvanje set

259.

399.

99 # 371321

KN · 26/22

Štipaljke za zatvaranje

99 # 383389

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

04.07.

Može se sklopiti tako da štedi prostor

Topmove®

Torba sa točkićima i funkcijom hlađenja •

Praktična torba za kupovinu sa velikim, izolovanim glavnim odeljkom Čuva svežinu kupljenih namirnica do 4 sata bez rashladnog uloška Prednji odeljak sa patent zatvaračem uklj. 2 žetona za kolica

• •

kom.

2 499.# 384097

Vreme hlađenja: Dostupne boje

Različite vrste

Dimenzije: cca 28 x 14 x 9 cm

Dimenzije: cca 28 x 18 x 9 cm

Dimenzije: cca 25,4 x 15,2 x 12,7 cm

cca

24 l

Topmove®

Sklopiva tako da štedi prostor

Termo torba Ernesto®

Organizator za frižider kom.

499.99

• • •

Sa izolacionom folijom sa unutrašnje strane Lagan i stabilan aluminijumski okvir Integrisani držač sa čipom za kolica

•

Dimenzije: cca 48 x 29 x 24,5 cm (D x Š x V)

kom.

1 299.-

# 393769

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 384085

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


Pogodan za rernu i roštilj

SVE ZA ROŠTILJ

MAJSTORE

HIT HI T NEDELJ NEDELJE

Dimenzije: cca 30 x 38 cm

Grillmeister®

Kamen za pečenje pice •

Kordijeritne ploče za pečenje zadržavaju toplotu, i pogodne su za brzu obrade hrane na visokim temperaturama

kom.

1 199.

Dimenzije: Ø cca 38 cm

-

# 385659

Hromirana rešetka za roštiljanje Ø cca 34 cm

18

delova

Posuda za sakupljanje pepela Grillmeister®

Pribor za roštilj •

Visokokvalitetni set od nerđajućeg čelika u koferu sa aluminijumskim okvirom set

2 999.-

Grillmeister®

Roštilj sa točkovima • •

•

Emajlirana posuda za pripremu vatre, poklopac i rešetka za ugalj - dugotrajno i otporno na toplotu Posuda za pripremu vatre sa podesivim ventilacionim otvorom za savršen žar Dimenzije: cca 40 x 68,5 x 43,5 cm (Š x V x D)

kom.

3 999.

-

# 385752

KN · 26/22

# 384600

Različite vrste

Grillmeister®

Četka za čišćenje roštilja •

Za rešetke za roštiljanje od čelika, nerđajućeg čelika, kao i za rešetke sa premazom od emajla

kom.

299.99 # 400428

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

04.07.

Idealan za grilovanje bez masnoće

2000 W

HIT NEDELJE Grillmeister®

Električni stoni roštilj GTGE 2000 A1 •

•

Termostat sa podesivom temperaturom i zaštitom od pregrevanja Odvojiva rešetka za roštiljanje od nerđajućeg čelika Odvojivi grejač

•

Dimenzije površine za roštiljanje: cca 41 x 24 cm

•

Dimenzije roštilja: cca 50 x 8,6 x 35 cm (Š x V x D)

•

kom.

2 999.

-

# 385748

1

2

4 1

2

3

3 5

Grillmeister®

Držač hrane za roštilj •1 •2 •3 •4 •5

3-struko podesiv po visini – univerzalno primenjiv za ribu, meso ili povrće Idealan za ribu – jednostavno vađenje zahvaljujući potpuno odvojivim rešetkastim površinama Sa fleksibilnom, prilagodljivom rešetkom – optimalno držanje bez gnječenja Za 6 pljeskavica Za 4 kukuruza kom.

899.

99

Grillmeister®

Držač hrane za roštilj •1 •2 •3

Hvataljka za roštilj Lopatica za roštilj Viljuška + četkica za roštilj kom. ili set

699.99 # 400425

# 384599

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


BEBICE VOLE

UDOBNOST

Dostupna boja:

2x

Lupilu®

Jednodelne pidžame za bebe

100% bio pamuk

•

Veličine: 62 - 92

•

2 komada (1 kom. = 450.-)

set

899.99 # 371053 # 371055

12+

meseci

0+

s tu

kom.

499.99 # 384394

p a n mo de l

Do

meseci

Dečija knjiga

Lupilu®

Prostirka za bebe sa igračkama • • •

Podstiče čulo sluha, dodira i koordinaciju oko-ruka Šareni plišani privesci sa zvučnim efektima podstiču na igranje Sklopivi lukovi - za jednostavan transport

18+

meseci

kom.

3 299.# 389223

KN · 26/22

1419036343

Dečija knjiga sa zvučnim efektima

kom.

899.99 # 384393

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

04.07.

Dostupni modeli:

2

dela Zadržava oblik i veličinu zahvaljujući Sanfor tretmanu koji sprečava skupljanje

Livarno Home®

Posteljina sa dva lica za bebe •

Navlaka za prekrivač sa praktičnim dugmadima, jastučnica bez kopčanja na preklop

•

Jastučnica: cca 40 x 50 cm

•

Navlaka: cca 120 x 80 cm

100% pamuk

P O D R Ž AVA M O

set

I N I C I JAT I V U

999.99

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 371064

Dostupna boja:

3x

Esmara®

Ženske hipster gaćice •

Veličine: S - XL (36 - 50)

•

3 komada (1 kom. = 333.33)

set

999.

99

Dostupne boje

# 371051

Dostupna boja:

Lupilu®

5x

Čarape za bebe •

Veličine: 11 - 22

•

5 pari (1 par = 70.-)

Esmara®

set

349.99 # 371070 # 371080

Helanke za trudnice •

P O D RŽ AVAMO

Veličine: XS - XL (32 - 50)*

kom.

699.99

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 371066 Contains 50% Organically Grown Cotton Certified by Control Union CU 851646

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


Super sveže

od pon. 04.07.

1 kg

Kajsije

Više od

120

SAMO!

149.99 # 80340

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

1 kg

•

Slatki krompir

KN · 26/22

125 g

pak. / 125 g

SAMO! Batat

pakovanje

Matovilac

SAMO!

199.99

89.99

# 80755

# 82051

1 kg = 719.92 din

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 04.07. DO SRE. 06.07.

500 g

400 g

SAMO! Sveži uštipci sa sirom

Sveža ljuta kobasica

369.99 1 kg = 739.98 din

-19%

259.99

209.99 1 kg = 524.98 din

# 255271

# 247154

Više od

80

proizvoda u

Sveži Angus ćevapi

Lidlovoj mesari

400 g

-18% 549.99

449.99 1 kg = 1 125.- din

# 260677

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

60 g

Bela kajzerica

-21%

13.99

10.99

90 g

Pecivo sa vanila i višnja punjenjem

-24%

36.99

27.99 100 g = 31.10 din

# 234171

100 g = 18.32 din

# 235741

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


OD PON. 04.07. DO SRE. 06.07.

kupon Maks. 3 kg

1 kg

Uz kupon

669.99

Sveži pileći file

-17% Aktiviraj i uštedi

549.99 # 238588

Maks. 5 pakovanja

pakovanje

Maks. 3 komada

500 g

S ljubavlju, domaće

Polutvrdi dimljeni sir •

Breskve

pak. / 500 g

-30% Aktiviraj i uštedi

500 g

Uz kupon

Uz kupon

129.

Sa orasima ili sa maslinama

599.99

99

89.99

1 kg = 179.98 din

-28% Aktiviraj i uštedi

429.99

# 80400

1 kg = 859.98 din # 262160

* Iznos je moguće ostvariti ukoliko se kupi bar po jedan proizvod sa liste svih proizvoda Lidl Plus ponude i kupona, koji su oglašeni u letku, veb-sajtu i Lidl Plus aplikaciji.

KN · 26/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


VEMONDO ASORTIMAN * Dobro za tebe, dobro za sve

V-Label nagrada za Vemondo! Da li znaš da su Vemondo veganski proizvodi dobitnici međunarodne „V-Label” nagrade u kategorijama „Održivost” i „Specijalna nagrada potrošača”?

Vemondo

Falafel •

Začinjene kuglice od leblebija 200 g

199.99

1 kg = 999.95 din # 228477

Vemondo

Veganski štapići •

Sa umakom na bazi paradajza 250 g

299.99

1 kg = 1 200.- din # 256428

Klimatski neutralno Veganska ishrana je jedan od načina na koji možemo zaštiti životnu sredinu, sprečiti patnju životinja, zaustaviti klimatske promene, a pritom je dobra za naše zdravlje.

BEZ SASTOJAKA ŽIVOTINJSKOG POREKLA

*Proizvodi su deo redovnog asortimana.

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


Super kvalitet od pon. 04.07.

530 g

-20%

Pilos

Bivolje kiselo mleko • •

Ekstra punomasno 7 % m. m.

239.99

189.

99

1 kg = 358.48 din # 248069

150 g

Pilos

Voćni jogurt • •

Više vrsta 3,5 % m. m.

-25%

39.99

29.99 1 kg = 199.94 din

# 223882

S ljubavlju, domaće

Šumadijski jogurt •

4 % m. m. 1 kg

-21% 114.99

89.

99

Goveđa pršuta •

Narezana

100 g

-22%

349.99

269.99 1 kg = 2 700.- din

# 261722

KN · 26/22

S ljubavlju, domaće

# 262614

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


t

OD PON. 04.07. DO SRE. 06.07. Pikok

Čajna kobasica •

Narezana

1 kg

100 g

-22%

Pikok

Svinjski pršut

-20%

1 799.99

119.99

1 399.99

94.99

# 226684

# 227727

1 kg = 949.90 din

500 g

-23%

129.99

Pikok

Mini pileća posebna kobasica

99.99 1 kg = 199.98 din

# 226506

Baroni

Ćureća posebna kobasica •

Narezana

1 kg

150 g

-21%

-25%

278.99

Baroni

Švargla

59.99

219.99

44.

99

1 kg = 299.94 din

# 244808

# 223507

Culinea

Knedle sa šljivama

Dulano

Hot dog kobasice • •

1 kg

Bez omotača Od živinskog mesa

-23% 259.99

199.

100 g

-26%

49.

99

36.99

99 # 232146

1 kg = 369.90 din

# 231829

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


od pon. 04.07.

Kania

Ren •

185 / 190 g

200 g

-22%

-20%

89.

99

69.99

Klasik ili sa pavlakom

249.99

1 kg = 378.33 / 368.37 din

199.99

# 210885

# 222553

Bellarom

Cappuccino •

Više vrsta

1 kg = 999.95 din

12

komada

Argus

Crownfield

Jako svetlo pivo •

Čoko školjke

7,2 % Vol.

0,5 l

250 g

-22%

-20%

76.

99

149.

252 g

99

59.99 1 l = 119.98 din

119.99

# 212046

# 221588

KN · 26/22

1 kg = 479.96 din

Tastino

Štrudle •

Višnja ili mešano voće

-22%

109.99

84.99 1 kg = 337.27 din

# 219117

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 04.07. DO SRE. 06.07.

Somersby

Cider •

Sa ukusom kruške ili manga i limete 4,5 % Vol.

• KRATKOTRAJNA

PONUDA

Thomy

Majonez sos •

Burger, tartar ili chilli

220 g

!

KRATKOTRAJNA

PONUDA 0,33 l

!

144.99

1 kg = 659.05 din

94.99

# 207673, # 246131, # 246127

# 255090, # 236249

1 l = 287.85 din

16 %

lešnika

2,5 L Podravka

Lino Lada •

Pepsi

Gold

KRATKOTRAJNA

PONUDA

350 g

!

KRATKOTRAJNA

PONUDA

249.99

129.99

1 kg = 714.26 din

1 l = 52.- din # 239243

# 241516

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

!

2,5 l

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 26/22

KN · XX/22


OD PON. 04.07. DO SRE. 06.07.

Super ušteda 1 kg

1 kg

Sveži pileći batak i karabatak miks

-28%

419.

Šargarepa

99

299.99

SAMO!

49.99 # 82755

# 240359

Baroni

Chef Select

Svinjska butkica

Hot dog rolnice •

• •

Sa nadevom od sira i senfa

Dimljena Cca 1,4 kg

1 kg

1 kg

-23%

-21%

299.

419.99

99

229.99

329.99

# 239847

# 227729

Ostatak ponude iz ove nedelje pogledaj u našem digitalnom letku na sajtu www.lidl.rs SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu