Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 28.07. DO NED. 31.07.

Siti

Vitaminski instant napitak •

Sa ukusom limuna ili pomorandže 1 kg

-24%

398.99

Pilos

Gusti jogurt

299.

99

•

1 kg

-22%

Od četvrtka 28.07. do srede 03.08.

109.99

84.

# 269360

99

Golden Sun

Kinoa •

2,8 % m. m.

Bela ili šarena

KRATKOTRAJNA

PONUDA

400 g

# 226824

!

349.99

Sveža jagnjetina

1 kg = 874.98 din

•

Cca 2,3 kg

# 219609

1 kg

-25%

999.99

Duc de Coeur

749.99

Kuglice od krompira KRATKOTRAJNA

PONUDA 1 kg

!

159.99 # 205606

Više proizvoda iz teme „Francuska nedelja“ pronađite NA STRANAMA 14 - 17

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 30/22

# 227826

pakovanje

700 g

Avokado pak. / 700 g

SAMO!

249.99 1 kg = 357.12 din

# 80619


Ove nedelje

TOP IZBOR! Sveže pile •

Cca 1,5 kg 1 kg

-20%

339.99

269.99 # 227777

Nektarine 1 kg

SAMO!

89.99 # 80380

KN · 30/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 28.07. DO SRE. 03.08.

500 g

300 g

-31% Tiradell

Makarone •

Vitaminizirane

69.

99

47.

99

-33% Pikok

269.99

179.99

Budimska kobasica

1 kg = 95.98 din

1 kg = 599.97 din

# 225601

# 226511

Chef Select

Kroasani sa nadevom od višnje 1 kg

-33%

299.99

199.99 # 251707

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


Super sveže od čet. 28.07.

Mladi beli krompir 1 kg

SAMO!

59.99

Više od

120

# 83135

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

Limun

1 kg

1 kg

SAMO!

SAMO!

179.

99 # 80160

KN · 30/22

Crvena paprika •

Šilja

199.

99 # 82630

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 28.07. DO NED. 31.07. Baštensko cveće

Držati u kući

Na sunčanom mestu

U hladu

Umereno zalivanje

Redovno zalivanje

Kalanhoja • • •

Više boja U dekorativnoj staklenoj teglici Cca 8 cm

259.99 # 109818

Kalatea • •

Više vrsta Cca 25 - 40 cm

569.99 # 51317

Buket ruža Sobno cveće

• • •

Više vrsta Više boja Cca 20 cm

199.

99

• • •

11 ruža u buketu Više boja Vaza nije uključena u prodaju

# 69751

# 175834

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

349.

99

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


Super sveže od čet. 28.07.

Ražani hleb 800 g

-24%

184.99

139.99 1 kg = 174.99 din

Od četvrtka 28.07. do srede 03.08. # 225515

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

70 g

80 g

Hrono pecivo sa semenkama suncokreta

KN · 30/22

-20%

49.

99

Donat punjen vanila kremom

-23%

64.99

100 g = 49.99 din

49.99

# 225520

# 200119

39.99

100 g = 71.42 din

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 28.07. DO NED. 31.07.

400 g

SAMO!

Više od

80

Sveži teleći ćevapčići

459.99 1 kg = 1 150.- din

proizvoda u

# 241339

Lidlovoj mesari

1 kg

Sveža slanina • • •

Narezana Sa kožom Cca 1 kg

-20%

589.99

469.99 # 235063

400 g

-19%

259.99

Sveža ljuta kobasica

209.99 1 kg = 524.98 din

# 247154

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


Ove nedelje uštedi i preko

592.

99

din.

uz Lidl Plus kupone i ponude Sveži teleći odresci •

Maks. 3 pakovanja

Od buta

400 g

Uz kupon

679.99

-19%

kupon

Aktiviraj i uštedi

549.99

1 kg = 1 375.- din

Od četvrtka 28.07. do nedelje 31.07. # 239172

Maks. 5 kg

Crno grožđe 1 kg

Uz kupon

199.99

-20% Aktiviraj i uštedi

159.

99

Od četvrtka 28.07. do nedelje 31.07. # 80465

Količine akcijskih proizvoda po kupcu, koje je moguće kupiti uz kupon, su jasno definisane na slici i u aplikciji. Svaki kupon je moguće iskoristiti samo jednom, nakon čega će nestati iz aplikacije.

Pilos

Kisela pavlaka

ponuda

• 120 g

Lisnato pecivo •

Sa pilećom šunkom i sirom

KN · 30/22

20 % m. m.

400 g

-35%

-23%

69.

99.99

99

44.99

1 kg = 374.92 din

76.99

# 263985

# 226166

1 kg = 192.47 din

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


i

OD ČET. 28.07. DO SRE. 03.08.

Maks. 3 pakovanja Maks. 3 pakovanja

1 kom. =

8.50

Bellarom

Instant kafa •

100 g

Živinske barene kobasice •

Bez glutena

10 kom.

Uz kupon

AIA

Uz kupon

61.99

119.99

49.99

-19%

84.99

-29%

1 kg = 499.90 din

Aktiviraj i uštedi

2u1

1 kom. = 8.50 din

Aktiviraj i uštedi

# 254865

# 246815

Maks. 3 pakovanja Maks. 3 komada Axel

Sredstvo za pranje sudova

Chef Select

Žu žu sa susamom

•

1 kg

900 ml

Uz kupon

Uz kupon

209.99

-35% Aktiviraj i uštedi

Limun

149.99

134.99

119.99

-20%

1 l = 133.33 din

Aktiviraj i uštedi

# 225537

# 266822

* Iznos je moguće ostvariti ukoliko se kupi bar po jedan proizvod sa liste svih proizvoda Lidl Plus ponude i kupona, koji su oglašeni u letku, veb-sajtu i Lidl Plus aplikaciji.

Crownfield

Ovsene pahuljice •

Sitne

300 g

-28%

500 g

-29% 119.

99

139.99

84.

99

S ljubavlju, domaće

Minjon kocke •

Sa ukusom vanile

99.99

1 kg = 333.30 din # 262431

1 kg = 169.98 din # 253819

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


Super kvalitet od čet. 28.07. Vita D‘or

Margarin •

25 % m. m. 500 g

-20% 99.99

79.99 1 kg = 159.98 din

# 232222

2

komada

400 g

-23% 129.99

S ljubavlju, domaće

Mileram •

22 % m. m.

99.

99

1 kg = 249.98 din # 261681

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Milbona

Visokoproteinski voćni jogurt •

Mini princes krofne

1 kg = 558.80 din # 255696

150 g

-24%

-25%

99

249.99 1 kg = 714.26 din

# 239792

KN · 30/22

189.99

350 g

329.

Morsal

Više vrsta

Pilos

Skyr voćni jogurt • •

Islandski tip jogurta Više vrsta

!

2 x 170 g

79.99

59.99 1 kg = 399.94 din

# 230150

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 28.07. DO NED. 31.07.

t

Pikok

Svinjski pršut •

1 kg

-21%

799.99

Pikok

Svinjski but •

Dimljen

Narezan 100 g

-22%

629.

99

219.99

169.99

# 233582

1 kg = 1 700.- din

# 226683

650 g 310 g

-22%

-21%

184.99

S ljubavlju, domaće

Srpska kobasica

144.

99

1 kg = 467.71 din # 226510

449.99

Pikok

Kranjska kobasica •

Dimljena

349.

99

1 kg = 538.45 din # 226681

Baroni

Ćureća posebna kobasica 1 kg

1 kg

-23% 259.

99

199.

99

-23%

599.99

Chef Select

Pita sa sirom

459.99 # 247161

# 223471

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


Super od č 250 g

-23%

129.99

Snack Day

Snack mix

99.99 1 kg = 399.96 din

# 233856

Chipsy

Čips •

Classic ili rebrasti chili

Belbake

Mlinci 250 g

-23% 84.99

KRATKOTRAJNA

PONUDA

150 g

!

1 kg = 259.96 din

109.99

# 225383

# 230063

64.

99

1 kg = 733.27 din

S ljubavlju, domaće

Kania

Origano 10 g

-23% 55.99

42.99 100 g = 429.90 din

# 231572

Slatka paprika 100 g

-22%

108.99

84.99 1 kg = 849.90 din

# 262099

KN · 30/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


d četvrtka

OD ČET. 28.07. DO SRE. 03.08.

Solevita

Siti

Sok od jabuke

Gazirano piće

•

100 % voćni sadržaj

•

Sa ukusom pomorandže

1l

2l

-22%

-20%

89.

49.99

99

69.99 1 kg = 378.33 / 368.37 din

39.99

# 209826

# 236233

1 l = 20.- din

Dobro za tebe, dobro za sve

Otkrij veliku organsku raznolikost Snack Day

Bio grickalice

Snack Day

Slane kokice

•

125 g

KRATKOTRAJNA

PONUDA

-22% 74.99

Od leblebije ili sočiva

70 g

219.99

57.

99

100 g = 314.28 din

1 kg = 463.92 din

# 266920

# 225915

50

15

komada

komada

Grillmeister

Papirne čaše •

Zapremina 0,2 l 50 kom.

-21%

379.99

299.

99

15 kom.

Purio

Kese za smeće • • •

Sa trakom Sa mirisom limuna 35 l

-20%

99.99

79.99

1 kom. = 5.34 din # 235870

1 kom. = 6.- din # 241897

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

!

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


UKUSE SVETA

Munster sir •

Punomasni, meki sir 50 % m. m.

•

200 g

289.99

1 kg = 1 450.- din # 212051

Chêne d' Argent

Francuski sir Petit Brie •

•

Ekstra masni meki sir sa belim plemenitim plesnima U drvenoj kutiji 500 g

599.99

1 kg = 1 200.- din

Duc de Coeur

Meki sir sa belim plemenitim plesnima •

Min. 60 % m. m.

200 g

229.99

1 kg = 1 150.- din # 211135

Duc de Coeur

Carre de l‘Est sir • •

Originalni francuski aromatični meki sir Min. 50 % m. m. 250 g

289.99

1 kg = 1 160.- din

# 227964

# 202826

Duc de Coeur Duc de Coeur

Camembert sir • •

Punomasni meki sir Min. 45 % m. m. 250 g

319.

99

1 kg = 1 280.- din # 206186

KN · 30/22

Le Bleu sir •

Meki sir sa plavim plemenitim plesnima

250 g

319.99

1 kg = 1 280.- din # 205881

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

28.07. Duc de Coeur

Brioche pletenica 100 g

600 g

64.99

Pužić sa suvim grožđem

379.99

1 kg = 649.90 din

1 kg = 633.32 din

# 217041

# 204467

Duc de Coeur

Maslinovo ulje u spreju •

Sa začinskim biljem ili bosiljkom

200 ml

349.99

1 l = 1 750.- din # 228125

Duc de Coeur

Čips •

Duc de Coeur

Slani francuski tart •

Sa prazilukom, kiselom pavlakom i Emmentaler sirom

400 g

Sa začinskim biljem ili sa ukusom senfa

200 g

239.99

169.99

1 kg = 599.98 din

1 kg = 849.95 din

# 208049

Duc de Coeur

Praškasta smeša za palačinke

# 223228

8

Duc de Coeur

Palačinke

komada

•

Punjene čokoladnim kremom

256 g

185 g

219.99

119.99

1 kg = 859.34 din

1 kg = 648.60 din

# 233635

# 207428

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


300 g

Duc de Coeur

519.99

Kolačići sa maslacem • •

10

U metalnoj kutiji 20 komada u pojedinačnom pakovanju

1 kg = 1 734.- din # 246651

komada

Duc de Coeur

Duc de Coeur

Mini voćni tart

Madeleines •

•

Biskvit sa maslacem

250 g

289.

Sa ukusom limuna, jagode ili čokolade i karamele 125 g

99

159.99

1 kg = 1 160.- din

1 kg = 1 280.- din

# 205588

# 212162

Duc de Coeur

Biskvit sa voćnim punjenjem

12

•

komada

Borovnica, kajsija ili jagoda 350 g

299.99

1 kg = 857.12 din # 215903

2

komada

Duc de Coeur

Macarons •

Čokoladni ili voćni

148 g

Duc de Coeur

Čokoladni kolač •

Sa čokoladnim tečnim punjenjem 2 x 90 g

519.99

199.99

1 kg = 3 514.- din

1 kg = 1 112.- din

# 241489

# 203076

Duc de Coeur

Sladoled Crème Brûlée • Duc de Coeur

Mini ekleri •

Sa vanila kremom i prelivom od čokolade

200 g

259.99

1 kg = 1 300.- din # 220551

KN · 30/22

Sa karamel prelivom

850 ml

269.99

1 l = 317.64 din # 205651

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

28.07.

1

komad

W5

Mirisni štapići Macarons • Duc de Coeur

kom.

•

100 ml

429.99

99.

Sapuni iz Provanse Pačuli, ruža, lavanda, cimet i pomorandža ili maslina

Cvet pomorandže, pistaći ili jagoda

99

1 l = 4 300.- din # 246200

# 228961

Duc de Coeur

Porodični desert na francuski način •

2

komada

Profiterole ili Crème Caramel desert

450 g

369.99

Duc de Coeur

Crème Brûlée

1 kg = 822.20 din

2 x 100 g

179.

1 kg = 899.95 din

# 211610

4

komada

# 202548

4

Duc de Coeur

komada

Crème Caramel desert •

Duc de Coeur

Mus sa mlečnom čokoladom

Sa karamel prelivom

4 x 100 g

4 x 60 g

229.99

149.99

1 kg = 574.98 din

1 kg = 624.96 din

# 205916

Duc de Coeur

Sladoled sa Macarons ukusom •

Sa komadićima puslica i prelivima od limuna i malina

# 202098

850 ml

Duc de Coeur

850 ml

269.99

1 l = 317.64 din

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

99

Sladoled od čokolade •

Sa profiterole lopticama i čokoladnim prelivom

269.99

1 l = 317.64 din # 263734

# 220357

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


Prefinjena selekcija vina

Španija 2020. Suvo crveno vino 16 - 18 °C 14 % Vol. Navarra D.O. SECO Vinos 0,75 l

399.99

1 l = 533.32 din # 235112

Italija 2021. Roze penušavo vino 10 - 12 °C 12,5 % Vol.

Bardolino, Italija 2021. Roze vino

Masseria Limandi

Nero di Troia Rosé

10 - 12 °C 12 % Vol.

0,75 l

299.99

1 l = 399.99 din # 224352

Rosato Terre di Chieti 0,75 l

399.99

1 l = 533.32 din # 225549

KN · 30/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

28.07.

Valensija, Španija 2016. Suvo crveno vino 18 °C 14 % Vol.

Bardolino, Italija

Monte Plogar

Carinena DO Reserva 0,75 l

2021. Suvo crveno vino

299.

99

16 - 18 °C 12,5 % Vol.

1 l = 399.99 din # 233221

Casale ai campi

Friuli DOP Refosco dal Peduncolo 0,75 l

399.99

1 l = 533.32 din # 218659

Verona, Italija 2021. Belo vino 12 - 14 °C 12 % Vol.

Pinot Grigio DOC Venezie 0,75 l

449.99

1 l = 599.99 din # 225926

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


Zakoračite u život bez glutena i laktoze 2

pakovanja

Chef Select

Tortelloni bez glutena •

Sa punjenjem od rikota sira i spanaća 250 g

329.99

2 x 200 g

1 kg = 1 320.- din # 218800

Chef Select

Bezglutenske njoke

Crownfield

Kukuruzne pahuljice sa cimetom bez glutena

299.99

1 kg = 749.98 din # 263833

475 g

439.99

1 kg = 926.30 din # 222140

Sondey Culinea

Pileći komadići bez glutena •

Obloženi kukuruznim pahuljicama

KN · 30/22

300 g

299.

99

1 kg = 999.97 din # 208143

Bezglutenski keksići •

Sa punjenjem od limuna ili čokolade

150 g

229.99

1 kg = 1 534.- din

# 263479, # 263478

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

28.07.

Lidlova FREE FROM linija sadrži širok izbor proizvoda bez glutena i laktoze namenjenih osobama koje pate od celijakije ili osobama netolerantnim na mlečne proteine ili mlečni šećer.

Sondey

Belbake

Kolač bez glutena •

Brownie ili limun

420 / 530 g

249.

99

Čokoladni kolačići bez glutena

200 g

299.99

1 kg = 1 500.- din # 218938

1 kg = 595.22 / 433.95 din # 214068

Confiserie Firenze

Bezglutenski kolač •

Sa limunom i korom limuna ili sa čokoladom i korom pomorandže 220 g

239.99

1 kg = 1 091.-din

# 266934, # 219869

Milbona

Mascarpone sir • • 125 g

Lovilio

Mozzarella sir •

Bez laktoze

41 % m. m. Bez laktoze

250 g

249.99

179.

99

1 kg = 999.96 din

1 kg = 1 440.- din

# 242435

# 213928

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


Omiljene poslastice za mališane 4

12

komada

pakovanja

Handl Tyrol

Kletter Maxi salamice 120 g

399.

99

Chef Select

Palačinke 250 g

1 kg = 3 334.- din # 220054

219.99

1 kg = 879.96 din # 246503

Crownfield

Hrskavi jastučići od žitarica •

500 g

Combino

Bio dečija testenina •

U obliku vozila ili životinja

Dinosaurs ili jednorog

425 g

299.

149.

99

99

1 kg = 705.86 din

1 kg = 299.98 din

# 265363

# 228346

Culinea

Pileći medaljoni u obliku safari životinja 400 g

399.99

1 kg = 999.98 din # 202586

KN · 30/22

Harvest Basket

Krompir u obliku slova 750 g

219.99

1 kg = 293.32 din # 239850

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


va

OD ČETVRTKA

28.07.

Alesto

Mix orašastih plodova i sušenog voća

5

komada

•

Sa brusnicom ili čokoladnim pahuljicama 5 x 40 g

249.99

1 kg = 1 250.- din # 227319

6

komada

Sondey

Hrskavi keks u obliku slova •

Sa kakao ukusom 125 g

225 g

Sondey

99.99

Keksići sa čokoladom •

Sa tamnom ili mlečnom čokoladom

1 kg = 799.92 din

199.99

1 kg = 888.85 din

# 220679

6

komada

# 230745

Milbona

Biskvit •

Kidsmania

Monkey igračka sa bombonicama

Sa jogurt kremom od jagode

6 x 28 g

•

Više vrsta

12 / 13 g

169.

139.

99

1 kg = 1 012.- din

100 g = 1 167.- / 1 077.- din

# 235916

11

komada

Gelatelli

Sladoled na štapiću morska avantura •

99 # 238933

Gelatelli

6

Sladoled kornet sa čokoladnim draže bombonama

komada

•

4 vrste sladoleda

Više vrsta

6 x 120 ml

399.99

600 ml

299.99

1 l = 555.55 din # 204933

1 l = 499.99 din # 204899

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


Probaj novi

Pilos kefir OD SADA I U NAŠEM STALNOM ASORTIMANU!

Uživaj u ukusu i blagodetima magičnog napitka i obogati svoj obrok, bilo to uz doručak, kao užinu ili uz večeru!

Kefir je namirnica koju su mnogi zavoleli zbog delotvornih sastojaka i dobrobiti koje pruža našem telu. Bogat je B vitaminima, kalcijumom, magnezijumom i gvožđem. Probiotici u kefiru su brojniji u odnosu na one koji se nalaze u jogurtu, što poboljšava varenje i pozitivno utiče na naš imuni sistem.

Pilos

Kefir •

2,8 % m. m.

180 g

27.99

1 kg = 155.50 din # 209464

KN · 30/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


NOVO!

U svim našim prodavnicama novi proizvodi u našem asortimanu su označeni žutom bojom. Potražite oznaku i saznajte šta je to NOVO u našem asortimanu!

Pilos

Kefir •

2,8 % m. m. 1 kg

114.99 # 209361

Pilos

Kefir •

2,8 % m. m.

500 g

69.99

1 kg = 139.98 din # 209432

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


Dobro za tebe, dobro za sve

sjajan ukus koji štiti klimu

Vemondo

Tofu •

Vemondo

Napitak od lešnika 1l

Toskana marinada, Terijaki marinada, Garam Masala marinada 180 g

199.99

129.99

1 kg = 722.17 din

# 239882

# 205720

6

komada

Vemondo

Lazanje

Vemondo

Tortilje sa povrćem

Vemondo

Veganska tortilja 500 g

•

319.

Sa šargarepom ili cveklom

99

199.99

Više vrsta 400 g

399.99

1 kg = 874.98 din # 254997

# 264199

Vemondo

Chef Select

Veganski giros sa lukom

Veganska salata

300 g

289.99

1 kg = 966.64 din # 255196

KN · 30/22

370 g

1 kg = 459.44 din

1 kg = 639.98 din # 255519

•

•

Više vrsta

230 g

219.99

1 kg = 956.48 din # 237529

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


a

ta

OD ČETVRTKA

28.07.

Vemondo

Veganski pesto sos •

Više vrsta

190 g

200 g

Vegetarijanske roštiljske kobasice •

149.99

229.

Vemondo

99

1 kg = 789.43 din # 254914

1 kg = 1 150.- din

Više vrsta

# 214145

Vemondo

Falafel •

Začinjene kuglice od leblebija

200 g

249.

99

1 kg = 1250.- din # 228477

180 g

Vemondo

Veganski Bio namaz •

Više vrsta

219.99

1 kg = 1 223.- din # 206797

Vemondo

Veganska čokolada • Vemondo

Veganski mramorni kolač

400 g

319.

180 g

99

179.99

1 kg = 799.98 din

1 kg = 999.95 din

# 256369

Klimatski neutralno

# 214977

Vemondo proizvodi deo su stalnog asortimana, pogodni su za vegansku ishranu i predstavljaju dobar način da pomognemo prirodi. Kako bismo kompenzovali naše CO2 emisije povezane sa Vemondo proizvodima, podržavamo priznate projekte za zaštitu klime, koji su sertifikovani u skladu sa međunarodnim standardima.

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Sa perecama i morskom solju

www.lidl.rs /LidlSrbija

Sada se kod nas, pored organskih proizvoda, Fairtrade sertifikovanih proizvoda, regionalnih ili proizvoda sa smanjenim udelom soli i šećera, mogu naći i klimatski neutralni proizvodi. Na ovaj način omogućavamo da pri kupovini pravite izbore koji su u skladu sa prirodom. Konkretno, ovo znači da kupovinom Lidlovih klimatski neutralnih proizvoda, svesno dajete prednost opcijama koje imaju umanjen uticaj na klimu.

KN · 30/22

KN · XX/22


Sa funkcijom brzog skidanja - poklopac se lako uklanja za jednostavno čišćenje

Sa mehanizmom za nečujno spuštanje

maks.

150 kg

Livarno Home

Daska za WC šolju •

Jednostavna montaža - pogodna za sve standardne WC šolje

•

Dimenzije: cca 37 x 5,2 x 45,5 cm (Š x V x D)

OPREMI KUPATILO 1 699.U SVOM STILU ili cca 37,9 x 5 x 45,5 cm (Š x V x D)

kom.

s tu

pna b oja

Do

# 384406

Livarno Home

WC četka set

2

349.

dela

99

100% pamuk

# 385278

Livarno Home

Dostupne boje

Peškir •

Dimenzije: 1x cca 70 x 140 cm

kom.

Dimenzije: Ø cca 80 cm

Livarno Home

Prostirka za kupatilo • •

# 401917

Mekani flor Neklizajući donji deo

kom.

Dimenzije: cca 60 x 100 cm

799.99

1 699.

-

•

Dimenzije: 2x cca 50 x 100 cm

•

2 komada (1 kom. = 400.-)

set

799.99 P O D RŽ AVAMO

# 401915

# 369829

I N I C I JAT I V U

POGODNO ZA PODNO GREJANJE

KN · 30/22

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

28.07.

Set sadrži

5

VRSTA MLAZA

Livarno Home

Multifunkcionalni set za tuširanje •

•

Šipka tuša od nerđajućeg čelika sa držačem za sapun, glavom tuša i crevom tuša Dimenzije: glava tuša: cca 29 x 15 cm;

šipka tuša: Ø cca 2,5 cm, dužina: cca 70 cm; crevo tuša: dužina: cca 150 cm

set

1 699.

Smanjena potrošnja vode zbog zaptivke za uštedu vode

-

# 384405

Sadržan pribor

1

Ušteda vode i energije zahvaljujući Eco-Stop funkciji

ECOSTOP

Miomare

Termostatska baterija • •

ili

• •1 •2

Sadržan pribor

Podešavanje temperature sa sigurnosnom blokadom na cca 38°C Visokokvalitetni gornji deo ventila sa keramičkim diskom Hromirani korpus od masivnog mesinga otpornog na koroziju Za kadu Za tuš

kom.

5 999.

2

-

# 346725

Ø cca 12 cm

cca 170 cm Livarno Home

Univerzalna glava tuša sa crevom •

Sa 5 različitih vrsta mlazeva

set

799.99 # 373821

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


z a o dl

s tu

pna b

a

oja

Do

nje

Uk lj

.

rbu

ga

to

„Cool Shot” funkcija

Sušenje i stilizovanje u jednom koraku

2 1000 W

2 stepena grejanja/ izduvavanja Sadržan pribor:

Philips

Trimer za kosu HC3505 /15 • 6 nastavaka za različite izglede: figaro za lokne, dvostruka četka, velika okrugla četka, mala okrugla četka, poluokrugla četka, uzak nastavak za stilizovanje

na t stira os Te gurn si

1 999.-

Multifunkcionalni aparat za oblikovanje kose SWC 1000 D1

•

Testiran kvalitet

kom.

N pr adgl oizv ed od ana nja

Silvercrest Personal Care

•

Trimer za kosu sa 13 opcija dužine- od 0,5 do 23 mm Tehnologija DualCut sa samooštrećim sečivima podrezuje dva puta brže Tehnologija Trim-n-Flow koristi češalj koji je dizajniran tako da sprečava nagomilavanje kose kom.

2 499.-

s tu

# 373274

pna b oja

Do

# 373669

6x

9

delova Livarno Home

Set kozmetičkih četkica set

799.

99 # 385397

KN · 30/22

Esmara

Gumice za kosu pak.

129.99 # 372079

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

Moderan dizajn elegantnog sjaja

28.07.

Lako pokretne fioke sa stabilnim metalnim klizačima

Varijabilni prostor za skladištenje zahvaljujući policama koje se mogu podešavati po visini

Otporan na ogrebotine i jednostavan za održavanje zahvaljujući zaštitnom sloju od melaminske smole

Ručke od metala

Livarno Home

Ormarić za kupatilo •

Livarno Home

Ormarić za kupatilo •

Dimenzije: cca 32 x 174 x 33 cm (Š x V x D)

Dimenzije: cca 32 x 98,8 x 33 cm (Š x V x D)

kom.

kom.

12 999.- 9 999.# 385296

# 385293

1 1

2

2

Livarno Home

Dodaci za kupatilo

Livarno Home

Dodaci za kupatilo

•1 2 • 3• 4 •

Brisač za tuš kabinu Organizator za kupatilo Posuda za štapiće za uši Dozer za sapun

•1 • •3

2

3

•

4

kom.

3

4

399.99

kom.

249.99

4

# 394264

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Držač četkica za zube Posuda za sapun Držač toaletnog papira Držač za peškire

# 394263

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


BUDI U POKRETU

UZ PRAVU OPREMU

Za

Za

nju

njega

Crivit

par

Patike • •

Strobel način izrade za visoku fleksibilnost - gornji deo je direktno prošiven sa unutrašnjim uloškom Lagani đon od filona

•

Veličine: za njega: 41 - 46; za nju: 37 - 41

1 599.# 372219

# 372222

Za

nju

5x

Dostupne boje

Za

njega

Funkcionalne čarape Veličine: za nju: 35 - 42 za njega: 39 - 46 •

nju i njega

Gel ulošci za obuću

Crivit

•

Za

Različiti setovi

Dostupne boje

5 pari (1 par = 80.-)

•

set

399.99 # 371945

KN · 30/22

# 371948

Veličine: 36 - 45*

par

399.99 # 371692

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

28.07.

Crivit

Ženski funkcionalni top •

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

gul

Br

g

u

Re

599.99 iše vla

# 371800

zo se suši

Crivit

Ženske funkcionalne helanke Veličine: S - L (36 - 46)

•

kom.

999.

99

s tu

pna b oja

Do

# 371801

SREDNJI NIVO PODRŠKE gul

g

u

Re

iše vla

Br

zo se suši

Crivit

Ženske funkcionalne kapri helanke Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

Seamless sportski grudnjak •

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

# 371805

999.

99

ez

b

899.

99

Crivit

bo

ov

a

•

n ih š av

# 371808

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


Jednostavna za odlaganje

maks.

110 kg

Crivit

kom.

15 999.

Klupa za veslanje

• • •

Intenzivan trening za celo telo Elastična traka za suvo veslanje sa dva različita otpora Postavljeno sedište, integrisani držač za mobilni telefon i tablet i ergonomski oblikovane ručke za veslanje

•

Dimenzije: cca 169 x 40,5 x 65 cm (D x Š x V)

-

# 355242

6 kg

Crivit

Pojas za vežbanje • •

Idealan za trening i vežbanje Može parcijalno pojačati znojenje na stomaku i leđima

•

Veličine: S - XL (36 - 50)

kom.

Crivit

Rusko zvono

• • •

Za više snage i izdržljivosti Pogodno za trening različitih grupa mišića Sa izdržljivom plastičnom oblogom

•

Visina: cca 25,1 cm

kom.

499.

99 # 399978

KN · 30/22

Kod istovremenog zagrevanja mišića može podstaći gubitak vode iz tela i umanjiti simptome umora nakon treninga

1 199.

-

# 373957

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

28.07.

Crivit

Oprema za vežbanje •1 •

maks.

100 kg

1

Ø cca

• •2 •

cca

• •3 •

39,6 cm

280 cm

2 4x

•

75 g

Balansna ploča Sa adapterom za podešavanje visine povećava stepen težine vežbanja Strukturirana i neklizajuća površina Vijača za preskakanje Sa 4 tega na dršci za individualno poboljšanje performansi Podesiva dužina Set traka za fitnes 3 fitnes trake sa različitim nivoima otpornosti - za različite intenzitete treninga Uklj. 2 ručke od pene, anker za vrata, 2 kaiša za noge i torbu za odlaganje kom. ili set

-24% 1 199.-

3

899.99 # 374597

1

2

3x

dela

2

3

Crivit

Oprema za vežbanje 2 ručke sa označenim poljima za umetanje

maks.

100 kg

Crivit

Push-up-Board daska • •

Multifunkcionalni uređaj za jačanje različitih grupa mišića 12 različitih položaja za najrazličitije vežbe

•

Dimenzije: cca 65 x 1,75 x 20 cm (Š x V x D)

kom.

1 499.-

•1 •

Elastična traka Za efikasan trening gornjeg dela tela, stomaka, nogu i zadnjice

•

Dužina: cca 90 cm

•2 • •

Točak za trening Za efektivan trening stomaka, leđa, ramena i ruku Sa jastučićem za kolena

•

Prečnik: cca 18cm

•

Jastučić za kolena: cca 29 x 19 cm

•3 • •

Set traka za fitnes Za aktivaciju, stabilizaciju, jačanje i zatezanje ramena, stomaka, nogu i zadnjice Za različit intenzitet treninga: lak, srednji, težak

•

Dimenzije: svaki pojas cca 25 x 5 cm

kom. ili set

399.99

# 373941

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 374600

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


11/2 + godina

3

dela

IGRA I ZABAVA

ZA NAJMLAĐE

Playtive

Šatori sa tunelom •

Brza montaža zahvaljujući Pop-up funkciji

•

Dimenzije (montiran): cca 280 x 80 x 100 cm (Š x V x D)

set

2 499.

Šator u obliku kocke, u obliku trougla i tunel se mogu odvojeno koristiti u igri

-

1419036343

# 384887

Playtive

Prostirka za crtanje vodenom olovkom •

11/2 + godina

ili •

Kao kroz magiju, voda stvara slike na prostirci, a čim se voda osuši, sve nestaje i zabava ponovo počinje Dimenzije rasklopljena: cca 45,5 x 26,7 cm (Š x D)

12+

godina

Dvobojno LED osvetljenje

4

nivoa brzine

360°okretan u svim pravcima

kom.

# 395480

RC dron • •

Različite vrste

•

•

Pištolj na vodu •

kom.

Domet mlaza cca 6 m

359.99 # 383008

KN · 30/22

Domet: cca 30 m

kom.

3 599.-

s tu

pna b oja

Happy People

Četvorokanalni daljinski upravljač sa 2,4 GHz tehnologijom Automatski režimi letenja: funkcija povratnog letenja, funkcija start-bacanje, automatsko isključivanje Zahvaljujući senzoru visine omogućena je kontrola koja uključuje funkciju poletanja i sletanja sa jednim dugmetom Do

699.99

# 384877

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

28.07.

3+

godina

3+

godina maks.

150

14

kg

delova maks.

50 kg

ili

Uklj. loptu na naduvavanje i 4 prstena za bacanje na naduvavanje

Playtive

Ljuljaška • • •

Podstiče motoričke veštine i osećaj ravnoteže Playtive Čvrsti, postavljeni čelični okvir 4 sajle sa podesivim karikama i Dvorac za skakanje 2 čelična prstena za pričvršćivanje • Velika stabilnost i zaštitni elementi sa strane Podesiva visina cca 105 - 180 cm • 8 klinova za sigurno pričvršćivanje Brzo i jednostavno sklapanje • Dimenzije: cca 160 x 180 x 160 cm (Š x V x D)

• •

Dimenzije: ø cca 113 cm

•

kom.

kom.

3 999.

-

OTPORNO

7 999.

-

1419050454

1419050454

s tu

# 384883

pna b oja

Do

# 374098

Različite vrste

8+

godina

John

Svetleća lopta

Playtive

Vazduhoplovna jedrilica • • •

Veoma lagana sa optimalnim karakteristikama letenja Režim letenja se može podesiti pomeranjem repne površine

•

kom.

1 199.-

Dimenzije: cca 68 x 86 x 17 cm (D x Š x V)

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Dimenzije: Ø cca 10 cm

kom.

359.99

# 384886

www.lidl.rs /LidlSrbija

# 383005

KN · 30/22

KN · XX/22


31

Različite vrste

deo

HERLITZ

Trodelna puna pernica •

Sadrži: − 12 flomastera − 6 drvenih bojica − 1 grafitnu olovku − 3 spajalice − 1 rezač − 1 gumicu za brisanje

− − − − −

1 lenjir cca 16 cm 1 geometrijski trougao 1 hemijsku olovku 1 raspored časova 1 karticu za ispis imena i prezimena

set

799.

99 # 383563

Livarno Home

Svetleći globus • • • •

Sa ambijentalnim efektom duple slike Neosvetljen sa prikazom svih država i granica u boji na političkoj karti (od januara 2022.) Slika zvezdanog neba i simbolična sazvežđa pri uključenom svetlu Uklj. USB kabl sa mrežnim adapterom i ugrađenim LED modulom

•

Globus: Ø cca 25 cm

•

Ukupna visina: cca 35,5 cm

kom.

2 999.

-

# 383569

KN · 30/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

01.08. Različite vrste

Dečija knjiga •

Za učenje kroz igru

kom.

339.

99 # 379455

A4

Različite vrste

52 lista

cca

30 l kom.

United Office

Školska sveska • •

Karo, dikto Meki povez

NIKE

89.

99

# 387031, # 387026

Ranac • •

Izdržljiv dizajn, pogodan i za vlažne i za suve uslove Brojne pregrade, uključujući odeljak za loptu sa prednje strane i mrežasti odeljak za flašu

•

Dimenzije: cca 24 x 36 x 45 cm

kom.

Različite vrste

2 699.# 383570

Ponudu iz specijalnog letka

A5

52 lista

Lidlov pretčas kom.

United Office

Školska sveska • •

Karo, dikto Meki povez

44.99

pogledajte u digitalnom letku na lidl.rs

# 387038, # 387046

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


Do

pna b oja

LETNJI TRENDOVI

s tu

U SVIM VELIČINAMA

100% s tu

pna b oja

Do

pamuk

HIT NEDELJE Esmara

Ženska majica •

Veličine: XL - 3XL (48 - 58)

kom.

699.

Esmara

Ženske pantalone Veličine: XL - 3XL (48 - 58)*

•

kom.

99

P O D RŽ AVAMO

999.

99

# 371538

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

s tu

pna b oja

Do

# 371542

Dostupni modeli Dostupne boje

50

DEN

Esmara

Esmara

Ženske stezne gaćice •

Veličine: M - XXL (40 - 54)

kom.

Ženske jeggings pantalone

Esmara

199.

99 # 371537

Ženske papuče ili japanke •

•

Veličine: 37 - 41

par

899.

Tabanica od

PRAVE KOŽE

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

Veličine: 48 - 56*

PAMUKA U AFRICI

kom.

99

P O D RŽ AVAMO

1 599.# 371527

# 371809

KN · 30/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

01.08. Dostupne boje

Esmara

Push-up grudnjak •

Sa efektom oblikovanja

•

Veličine: 75B - 85C

kom.

799.99

Esmara

Ženska majica bez rukava •

Veličine: XL - 3XL (48 - 58)

# 372331

Dostupne boje

kom.

699.99

2x

# 371532

HIT NEDELJE Esmara

Ženske duboke gaćice •

Bez šavova, posebno udobne

•

Veličine: S - XL (36 - 50)

•

2 komada (1 kom. = 400.-)

set

799.

99 # 372329

Dostupne boje:

Esmara

5x

Ženski kapri donji deo trenerke •

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

Veličine: XL - 3XL (48 - 58)*

kom.

899.

99

P O D RŽ AVAMO

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

PAMUKA U AFRICI

Esmara

Ženske nazuvice •

Veličine: 35 - 42

•

5 pari (1 par = 80.-)

set

399.99 # 371522

# 371531

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


Super sveže

od pon. 01.08.

Kruške 1 kg

SAMO!

119.99 # 80285

Više od

120

pakovanje

proizvoda na

125 g

Lidlovoj pijaci

1 kg

Pink paradajz

pak. / 125 g

SAMO!

119.99 # 82452

KN · 30/22

Baby spanać

SAMO!

89.99 1 kg = 719.92 din

# 82193

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 01.08. DO SRE. 03.08.

Sveži banjalučki ćevapi 400 g

-20%

299.99

239.99 1 kg = 599.98 din

Više od

80

# 246997

proizvoda u

Lidlovoj mesari

1 kg

Sveža pileća zadnja četvrt • •

Batak i karabatak sa delom leđa Cca 650 g

400 g

-16% 333.99

-16% Marinirana pileća minut šnicla

279.

99

359.99

299.99 1 kg = 749.98 din

# 247507

# 227740

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

50 g

250 g

Baget

Mini somun

-21%

69.99

54.99

-22% 17.99

13.99 100 g = 27.98 din

# 265225

1 kg = 219.96 din

# 200032

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


OD PON. 01.08. DO SRE. 03.08.

kupon

Maks. 3 kg

1 kg

Uz kupon

Sveže pileće grudi •

Cca 700 g

502.99

419.99

-16% Aktiviraj i uštedi

# 227775

Maks. 5 komada

1

Iceberg salata kom.

komad

Uz kupon

129.99

99.99

-23% Aktiviraj i uštedi

# 82031

Maks. 3 pakovanja

Pikok

Čajna kobasica •

Narezana

100 g

Uz kupon

119.99

-29% Aktiviraj i uštedi

84.99

1 kg = 849.90 din # 227727

* Iznos je moguće ostvariti ukoliko se kupi bar po jedan proizvod sa liste svih proizvoda Lidl Plus ponude i kupona, koji su oglašeni u letku, veb-sajtu i Lidl Plus aplikaciji. KN · 30/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


Super kvalitet od pon. 01.08.

180 g

-21%

22.

Pilos

Kiselo mleko •

2,8 % m. m.

99

17.99 1 kg = 99.95 din

100 g

Pilos

Topi namaz

• •

Gauda ili ementaler 16 % m. m.

-22%

89.99

69.99 1 kg = 699.90 din

# 226121

# 224943

275 g

-22%

Chef Select & You

Sveže lisnato testo

119.99

92.99 1 kg = 338.15 din

# 226523

KN · 30/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 01.08. DO SRE. 03.08.

t Pikok

Ćureća prsa •

Narezana

100 g

1 kg

-20%

-21%

99.

1 599.99

99

79.99

Pikok

Panceta •

1 kg = 799.90 din

Cca 400 g

1 259.99 # 227748

# 223508

250 g

200 g

-20% Baroni

Čajna kobasica •

Narezana

249.

99

199.

99

-22%

89.99

Baroni

Pileća posebna •

Narezana

69.99 1 kg = 349.95 din

1 kg = 799.96 din

# 230097

# 239482

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


od pon. 01.08.

200 g

Fin Carré

Mlečna čokolada sa pirinčem

250 g

-22%

219.99

Bellarom

Cappuccino •

Klasik, vanila ili čokolada

169.99

-22%

179.99

139.99 1 kg = 699.95 din

# 225468

1 kg = 679.96 din

# 225622

800 g

-25%

269.

Tastino

Napolitanke •

Kakao ili lešnik

99

199.

99

1 kg = 249.99 din # 219071

KN · 30/22

KRATKOTRAJNA

Chipsy

Oven Baked čips •

Slani ili sa ukusom jogurta i začinskog bilja

PONUDA 125 g

!

119.99

1 kg = 959.92 din

# 248229, # 248367

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 01.08. DO SRE. 03.08.

Thomy

Majonez •

Delikates

KRATKOTRAJNA

PONUDA 380 g

!

85

179.99

pranja

1 kg = 473.66 din # 233770

Rauch

Bravo Sunny negazirano piće •

Jagoda ili multivitamin

KRATKOTRAJNA

PONUDA 1,5 l

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Violeta

!

4l

Omekšivač •

99.

99

Delicate Touch ili Summer Chill

!

379.99

1 pranje = 4.48 din # 266735, # 266742

1 l = 66.66 din

# 206583, # 206582

KRATKOTRAJNA

PONUDA

900 ml

Frikom

Kapri sladoled

!

289.

99

1 l = 322.22 din # 227213

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

KRATKOTRAJNA

PONUDA

1 650 ml

Frikom

Quattro čokolada sladoled

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

!

379.99

1 l = 230.30 din # 227227

KN · XX/22


9 �Brix

Stepen Brix je merna jedinica relativne gustine tečnosti.

Visoke Brix vrednosti ukazuju na slađi ukus i bolji rok trajanja i tako pružaju informacije o kvalitetu.

Italiamo Sicilia Style

Italiamo Sicilia Style

Sos od Datterino paradajza •

Nocellara masline • • •

9 �Brix

Bez koštica Oceđena masa 140 g Poreklom sa Sicilije 290 g

360 g

289.99

159.99

1 kg = 2 072.- din

1 kg = 444.42 din

# 254458

# 255217

Italiamo Sicilia Style Italiamo Sicilia Style

Paradajz sos

Maslinovo ulje • •

•

Sa Sicilije Ekstra devičansko

Sa vrganjima ili maslinama i kaparima 350 g

500 ml

169.99

599.99

1 kg = 485.69 din

1 l = 1 200.- din

# 255213

# 254563

Italiamo Sicilia Style

Sušeni paradajz sa kaparom •

U biljnom i maslinovom ulju 285 g

289.99

1 kg = 1 018.- din # 254446

KN · 30/22

Italiamo Sicilia Style

Grilovane artičoke • •

U suncokretovom ulju i marinadi od limuna Oceđena masa 180 g 280 g

269.99

1 kg = 1 500.- din # 254461

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

01.08.

Italiamo Sicilia Style

Primo Sale sir •

Od kozjeg, ovčjeg i kravljeg mleka U listićima

•

80 g

159.

99

100 g = 199.99 din

1 kg

Alberto Poiatti

269.99

Cinque Buchi ili Anelli Siciliani •

Sicilijanska testenina

# 254061, # 254062

# 255201

Italiamo Sicilia Style

Fettuccine testenina • •

Italiamo Sicilia Style

Sa limunom Od durum pšenice

Rižoto •

Više vrsta 280 g

250 g

279.99

299.99

1 kg = 999.97 din

1 kg = 1 200.- din

# 262122

# 233132

Italiamo Sicilia Style

Italiamo Sicilia Style

Crveni pesto sos na sicilijanski način •

Pesto na sicilijanski način

Sa Ricotta sirom, paradajzom i orasima

•

180 g

Od pistaća i bosiljka

190 g

219.99

249.99

1 kg = 1 223.- din

1 kg = 1 316.- din

# 255332

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 254460

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


Italiamo Sicilia Style

Krokant •

Bademi i pistaći, bademi ili bademi i čokolada

100 g

269.99

1 kg = 2 700.- din # 221357

Italiamo Sicilia Style

Mekani kolačići

Italiamo Sicilia Style

Espresso kafa • •

•

Mlevena 100 % Arabica

250 g

399.

99

1 kg = 1 600.- din

Sa bademom ili sa bademom i pistaćima

150 g

329.99

1 kg = 2 200.- din # 255312

# 255009

Italiamo Sicilia Style

Namaz od pistaća na sicilijanski način •

Cassata sveži desert •

20 % pistaća 190 g

299.

99

1 kg = 1 579.- din # 212322

KN · 30/22

Italiamo Sicilia Style

•

Sa rikota sirom i Marsala vinom 0,7 % Vol. 100 g

189.99

1 kg = 1 900.- din # 255258

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

01.08.

360 g

259.99

Italiamo

Marmelada •

Više vrsta

1 kg = 722.20 din # 255238

250 g

Italiamo Sicilia Style

Torroncini mešavina

Italiamo Sicilia Style

•

Torroncini •

1 kg = 1 800.- din # 254836

Nugat na sicilijanski način sa mlečnom čokoladom, belom čokoladom, sa ukusom pomorandže ili limuna

180 g

Sa Marsala desertnim vinom

449.99

Italiamo Sicilia Style 500 ml

Sladoled

229.

99

• •

1 kg = 1 278.- din # 204778

Sorbet od limuna sa Sicilije ili Panna Cotta ukus sa malinama Sa prelivom od maline i bele čokolade

249.99

1 l = 499.98 din # 254767

2

komada

Italiamo Sicilia Style

Cheesecake •

Limun ili čokolada

2 x 90 g

Italiamo Sicilia Style

Keks od badema

299.

99

•

1 kg = 1 667.- din # 269403

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

•

Sa kandiranim trešnjama i koricom limuna 10 % badema

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

200 g

329.99

1 kg = 1 650.- din # 255314

KN · XX/22


4

komada

4

komada

Brouwerij Van Steenberge

Piraat Triple Hop pivo •

10,5 % Vol.

4 x 0,33 l

599.99

1 l = 454.54 din # 218100

BLOND Brouwerij Van Steenberge

Piraat Blond pivo •

10,5 % Vol.

4 x 0,33 l

599.99

1 l = 454.54 din # 218102

The Crafty Brewing Company

The Crafty Brewing Company

The Crafty Brewing Company

Irsko lager pivo

Irsko svetlo pivo

Irsko crveno pivo

•

5 % Vol.

0,5 l

229.99

1 l = 459.98 din # 212431

KN · 30/22

•

6 % Vol.

0,5 l

279.99

1 l = 559.98 din # 212007

•

4,1 % Vol.

0,5 l

229.99

1 l = 459.98 din # 211982

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

01.08.

6

komada

Bornem •

Paket sa 6 ekskluzivnih belgijskih kraft piva 6 x 0,33 l

999.99

1 l = 505.05 din # 213991

4

komada

4

komada

TRIPLE BLOND Brouwerij Van Steenberge

4 x 0,33 l

529.99

Leute Bockbier tamno pivo •

Waterloo Triple Blond pivo

7,5 % Vol.

1 l = 401.51 din

•

# 235304

The Crafty Brewing Company

Irsko crno pivo •

4,5 % Vol.

0,5 l

229.99

1 l = 459.98 din # 212003

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

8 % Vol.

699.99

1 l = 530.30 din # 235302

Italijansko IPA pivo

Old Golden Hen pivo •

4 x 0,33 l

•

4,1 % Vol.

6,1 % Vol.

0,33 l

189.99

0,5 l

149.99

1 l = 575.73 din # 226432

1 l = 299.98 din # 218158

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 30/22

KN · XX/22


OD PON. 01.08. DO SRE. 03.08.

Super ušteda

Sveži svinjski vrat • •

Bez koske Narezan

500 g

1 kg

-23%

SAMO!

429.

99

Kajsije

1 kg = 659.98 din

109.99

# 235497

# 80340

329.

99

Trattoria Alfredo

Baroni

Savijača sa mesom

Hot dog kobasice

1 kg

1 kg

-20%

-23%

349.99

299.99

279.99

229.99

# 225517

# 251322

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu