OD ČET. 28.10. DO NED. 31.10.
VE
T E T I VAL
K K O S VI SKA CENpAovina!
Alesto
Prženi slani kikiriki
NI
rza b i a avn
500 g
st Jedno
-25% 269.99
R O B Z I LIKI
199.
99
Bellarom
Instant kafa Exclusive
1 kg = 399.98 din
Od četvrtka 28.10. do srede 03.11.
200 g
# 202005
-24%
Vita D‘or
Kikiriki puter • 85 % kikirikija
464.99
349.
500 g
-23% 364.99
ku
279.
99
99
1 kg = 1 750.- din
Od četvrtka 28.10. do srede 03.11.
1 kg = 559.98 din
Od četvrtka 28.10. do srede 03.11.
# 224520
# 229395
4
1 komad
komada
84.99
Mythos
Pivo
• 4,7 % Vol.
KRATKOTRAJNA
PONUDA
4 x 500 ml
339.96
1 l = 169.98 din
Proizvod je moguće kupiti samo kao pakovanje od 4 limenke. # 205875
Više proizvoda iz teme „Grčka“ pronađite NA STRANAMA 14 - 19
www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 43/21
! Eridanous
Sveže svinjsko usitnjeno meso • Od plećke
Banane
1 kg
SAMO!
429.
99 # 260678
1 kg
SAMO!
119.
99 # 80000
Super sveže od čet. 28.10.
Kaki 1 kg
SAMO!
149.99
Više od
120
# 80655
proizvoda na
Lidlovoj
1
pijaci
komad
1 kg
kom.
SAMO! Bundeva muskat
49.99 # 82838
2
KN · 43/21
Krastavac • Salatni
SAMO!
49.99 # 82231
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČET. 28.10. DO NED. 31.10.
Baštensko cveće Držati u kući
Halloween sobno cveće
• Cca 20 cm • Različite cink dekorativne saksije
Redovno zalivanje
U hladu Na sunčanom mestu
Umereno zalivanje
699.99 # 146718
Halloween mini paprika • U saksiji • Cca 25 cm • Više vrsta
349.99 # 131783
Ukrasne sobne biljke
Halloween kalanhoja
• Cca 90 cm • Više vrsta
• Cca 28 cm • U ukrasnom pakovanju
1 199.99
289.99
# 62635
# 131274
Buket ruža
Jesenji buket
• 11 ruža u buketu • Više boja • Vaza nije uključena u prodaju
• Više boja • Vaza nije uključena u prodaju
349.99
499.99
# 69751
# 136034
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
3
Super sveže od čet. 28.10.
Sveži juneći ramstek • Bez kostiju • Cca 500 g
1 kg
1 kg
-16%
SAMO!
1 199.
99
999.
99
Sveži juneći T-bone Steak • Cca 600 g
1 199.99
# 254063
# 254233
Više od
80
proizvoda u
Lidlovoj mesari
Sveži pileći file XXL pakovanje • Cca 2 kg
1 kg
1 kg
SAMO!
-28%
479.99 # 261198
4
KN · 43/21
Sveži pileći batak i karabatak • Cca 750 g
349.99
249.99 # 227739
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČET. 28.10. DO NED. 31.10.
o n e č e p e ž e v s Uvek
će vas u proizvoda dočeka h ki rs ka pe h ni sveže peče ovi proizvedeni Neodoljivi miris aša peciva i hleb N n. da i ak sv š nicama ba ko bismo vam Lidlovim prodav h zrna žitarica. Ka ni et it al kv i h ni našim abra ima, pečemo ih u su od pažljivo od us uk u e at iv už akom trenutku o da su naši omogućili da u sv vam garantujem ko Ta ! no ev dn koliko puta oljivo mirisni. prodavnicama ne eži, hrskavi i neod sv ek uv i od zv oi pr
Više od
50
proizvoda u
Lidlovoj pekari
Beli hleb sa susamom
400 g
SAMO!
49.
99
80 g
-20%
Rustična kajzerica
1 kg = 124.98 din
Važi od četvrtka 28.10. do srede 03.11.
24.99
19.99
# 225539
100 g = 24.99 din
# 223456
Donut punjen vanila kremom
Somun za sendvič
70 g
-25%
160 g
SAMO!
26.
99
59.99
44.99 100 g = 64.28 din
# 200119
1 kg = 124.94 din # 251370
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
5
Super kvalitet od čet. 28.10.
1 kg Baroni
Bečke hrenovke
• Od svinjskog mesa • Bez omotača • Dimljene 400 g
1 kg
-21%
Pikok
Svinjski but • Dimljen
-21%
799.99
279.99
629.99
219.99
# 233582
# 229663
78% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!
1 kg = 549.98 din
Milbona
Fruit King voćni quark • 14 % m. m. • Sa ukusom banane, jagode i kajsije 6 x 60 g
-25%
119.
99
89.99 1 kg = 249.98 din
# 224137
6
KN · 43/21
4 x 100 g
Milbona
Monteravy dečiji puding
• Sa ukusom čokolade i lešnika
-23%
149.99
114.99 1 kg = 287.48 din
# 207971
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČET. 28.10. DO NED. 31.10.
88% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA! Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.
Baroni
Pileća posebna
• Narezana 200 g
-25%
79.99
59.99
100 g
-23%
1 kg = 299.95 din
# 230097
149.99
Pikok
Panceta
• Narezana
114.99 1 kg = 1 150.- din
# 227776
Baroni
Baroni
Pileća pašteta
Jetrena pašteta 130 g
130 g
-25%
-23%
46.99
42.99
34.99 1 kg = 269.16 din
32.99
# 247099
# 252051
1 kg = 253.77 din
Pikok
Goveđa čajna kobasica 300 g
Trattoria Alfredo
-22%
359.
Pizza Mozzarella
99
279.99
335 g
-25%
1 kg = 933.30 din
199.99
# 240657
149.99 1 kg = 447.74 din
# 238646
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
7
Super od č
Začin C 450 g
1 kg
-22%
179.
Tastino
Dvopek
• Integralni
99
139.
99
1 kg = 311.09 din
Golden Sun
Pirinač dugog zrna
-23%
79.
# 224204
!
275 g
92.99
1 kg = 338.15 din
25 g GRATIS
Redovna cena za 250 g = 92.99 # 255081
Tiradell
Sečeni krastavci
Spirale
• Vitaminizirane
850 g
500 g
-25%
-22%
359.99
KN · 43/21
99
PONUDA
# 225412
Freshona
8
103.99
KRATKOTRAJNA
44.99
269.99 1 kg = 317.64 din
34.99
# 207101
# 225598
1 kg = 69.98 din
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
d četvrtka
OD ČET. 28.10. DO SRE. 03.11.
88% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!
1 kom. =
11.11
18
komada
KRATKOTRAJNA
PONUDA
!
18 kom.
Jaja XXL • Klasa M
199.99
1 kom. = 11.11 din
3 kom. GRATIS
Redovna cena za 15 kom. = 199.99 # 247486
Tastino
Burger zemičke ili kifle za hot dog 250 / 300 g
-23%
129.99
99.99 1 kg = 399.96 / 333.30 din
# 217949
Crownfield
Hrskavi musli
• Orašasti plodovi ili čokolada
Pikok
Mesni narezak
350 g
-21% 170.99
134.99
100 g
-24%
1 kg = 385.69 din
65.99
49.99
# 216941
Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.
1 kg = 499.90 din
# 228564
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
9
82 % ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!
Voćne kapi
Voćni sok
• Od višnje i jabuke ili šumskog voća KRATKOTRAJNA
PONUDA
!
2l
109.99
1 l = 55.- din
Voćne kapi
Sok od jabuke KRATKOTRAJNA
PONUDA 2l
!
99.99
1 l = 50.- din
# 261467, # 261466
# 261469
Argentina 2020. Suvo crveno vino 14 - 18 °C 13,5 % Vol. Cimarosa
Argentinski Malbec Mendoza
200 g
-20%
199.
Fin Carré
Bela čokolada • Sa komadićima jagode
99
159.
99
1 kg = 799.95 din # 223315
Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.
10
KN · 43/21
• Crveno vino sa aromama crnog voća, šljiva, kupina, crne ribizle i primesama vanile i moke • Najbolje kombinovati sa grilovanom govedinom ili sa jakim sirevima 0,75 l
-25%
399.
99
Voćni napitak Multivitamin • 12,5 % voća 1,5 l
-24% 74.99
56.99 1 l = 38.- din
# 255837
Kong Strong
Energetsko piće • Mojito ili cassis 0,25 l
-20%
39.99
1 l = 399.99 din
31.99
# 228406
# 222374, # 226118
299.
99
1 l = 127.96 din
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČET. 28.10. DO SRE. 03.11.
165 g
-20%
199.99
Praline sa likerom od višnje
159.99 1 kg = 969.64 din
# 214877
Confiserie Firenze
Vafli 250 g
400 / 500 g
-21%
-25% 199.99
Sondey
Mešavina vafel i čajnih keksića
114.99
89.99
149.
99
1 kg = 359.96 din
1 kg = 374.98 / 299.98 din
# 200810
# 200454
20
Siempre
komada
20
komada
Higijenski ulošci • Sa krilcima • Normal
Siempre
Higijenski ulošci
20 kom.
-25%
• Normal 20 kom.
119.99
89.99
-24%
92.99
69.
99
1 kom. = 4.50 din
# 224546
1 kom. = 3.50 din # 224547
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
11
12
KN · 43/21
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČETVRTKA
28.10.
3x
Zewa Deluxe
Toaletni papir
• Troslojni • Sa mirisom breskve
10 rol.
349.
99
1 rol. = 35.- din # 232744
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
13
Eridanous
Grčke zelene masline sa košticom
Eridanous
Grčke zelene masline bez koštice
• 600 g oceđene mase
• 850 g oceđene mase 1700 ml
619.99
1 kg = 729.40 din
1062 ml
399.99
1 kg = 666.65 din
# 203709
Eridanous
# 205112
Eridanous
Maslinovo ulje sa Krita
Namaz od maslina sa paprikom
• Ekstra devičansko
• Sa zelenim ili kalamata maslinama
750 ml
212 ml
639.99
149.99
1 l = 853.32 din
1 l = 707.50 din
# 205780
# 241619
Eridanous
Beli pasulj u paradajz sosu Eridanous
Sarmice u vinovoj lozi
280 g
219.
99
1 kg = 785.68 din # 205923
14
KN · 43/21
280 g
169.
99
1 kg = 607.11 din # 205924
Eridanous
Kuglice od mesa u paradajz sosu 280 g
249.99
1 kg = 892.83 din # 205935
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČETVRTKA
28.10.
Eridanous
Sveža jagnjetina •
Cca 2,3 kg
KRATKOTRAJNA
PONUDA
!
1 kg
599.99 # 260722
Patra, Grčka 2020.
Eridanous
Crveno vino
Halumi sir za grilovanje sa Kipra
8 - 10 °C 15 % Vol.
•
Eridanous
Mavrodaphne 750 ml
Bosiljak ili čili 225 g
399.99
449.
99
1 kg = 1 778.- din # 206115
Eridanous
1 l = 599.99 din
Tzatziki salata
# 202081
Eridanous
•
Začini za grčka jela
•
•
Sa krastavcima i maslinovim uljem Idealan prilog uz roštilj, pečeni krompir i povrće ili uz morske plodove
Za giros, suvlaki, tzatziki ili biftek 65 / 70 / 75 g
250 g
99.99
169.99
1 kg = 679.96 din
100 g = 153.84 / 142.85 / 133.32 din # 216052
# 205977
Eridanous
Kockice sira
• •
U biljnom ulju Sa ukusom paprike, začinskog bilja ili maslina 375 g
349.
99
1 kg = 933.31 din # 217965
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
15
Eridanous
Lisnato pecivo sa feta sirom i susamom 1 kg
349.99 # 206070
Eridanous
1 kg
299.99
Lisnato pecivo
• Sa feta sirom ili sa spanaćem i sirom
# 206119 # 205735
Eridanous
Pita sa piletinom i sirom
850 g
499.99
1 kg = 588.23 din # 206067
1 kg Eridanous
Eridanous
Grčki tip jogurta
Kozji sir
• 10 % m. m. 1 kg
269.99 # 211198
16
KN · 43/21
• U salamuri • Sečen 400 g
389.99
1 kg = 974.98 din # 212330
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČETVRTKA
28.10.
Eridanous
Pita na grčki način
• Sa spanaćem i feta sirom • U obliku puža 1 kg
399.99 # 206069
Eridanous
Pita sa mlevenim mesom Eridanous
Pita na grčki način
• Sa feta sirom • U obliku puža
1 kg
850 g
399.99
449.99
1 kg = 529.40 din
# 205736
# 206048
Eridanous
Grčka feta
Eridanous
• 43 % m. m. • 70 % ovčjeg i 30 % kozjeg mleka
Originalni feta sir
• Proizveden u Grčkoj • 70 % ovčjeg i 30 % kozjeg mleka • 45 % m. m.
200 g
219.99
400 g
469.99
1 kg = 1 100.- din # 233177
1 kg = 1 175.- din # 213781
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
17
10
komada
Eridanous
Baklava sa orasima 390 g
369.99
1 kg = 948.70 din # 208176
Eridanous
Eridanous
Bugatsa sa vanila kremom
Cvetni med sa Krita 450 g
450 g
499.99
249.99
1 kg = 1 112.- din
1 kg = 555.54 din
# 216074
Eridanous
Čips
Štanglice sa semenkama suncokreta
200 g
139.99
1 kg = 699.95 din # 219846
KN · 43/21
Eridanous
Eridanous
• Sa ukusom tzatzikija ili girosa
18
# 241345
400 g
249.99
1 kg = 624.98 din # 241618
Kikiriki u opni
• Sa ukusom tzatzikija 200 g
129.99
1 kg = 649.95 din # 211091
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČETVRTKA
28.10.
Eridanous
Osveživač vazduha sa štapićima • Miris kajsije, kruške i meda ili orhideje 100 ml
399.99
1 l = 4 000.- din # 208210
Eridanous
Grčki tip jogurta
Eridanous
Sladoled na grčki način
• Sa ukusom kupine ili breskve • 8,6 % m. m.
• Sa grčkim jogurtom, medom i pekan orasima 500 ml
4 x 125 g
179.99
1 kg = 359.98 din
249.
99
# 205915
Eridanous
1 l = 499.98 din
Alva sa vanilom
# 205890
250 g
189.99
1 kg = 759.96 din # 212325
Eridanous
Alva sa kakaom 250 g
Eridanous
Alva sa bademom
250 g
199.99
179.99
1 kg = 799.96 din
1 kg = 719.96 din
# 206087
# 206085
Eridanous
Susam pločica sa medom
Eridanous
Susam pločica
Eridanous
Eridanous
Badem pločica
Lešnik pločica
• 62 % lešnika 60 g
99.99
100 g = 166.65 din # 205113
• 68 % badema 60 g
84.99
100 g = 141.65 din # 207954
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
• 68 % susama
• 68 % susama
70 g
89.99
70 g
69.99
100 g = 128.56 din # 219914
100 g = 99.99 din # 208027
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
19
O dO d u bbiijja vvood ud
Od
bija veta
r
Crivit®
Rukavice za skijanje za devojčice •
Veličine: 5 - 7
par
699.99 # 363070
2
dela
Crivit®
Seamless funkcionalni veš za dečake •
SPREMNI ZA AVANTURE
set
1 299.-
NA SNEGU 20
KN · 43/21
Veličine: 122 - 176
# 363030
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČETVRTKA
Lupilu®
28.10.
Kapa za dečake •
Veličine: 86 - 116
kom.
# 363062
stu
pa n de ze n
Do
399.99 Za
dečake
Lupilu®
Dečija jakna za skijanje
Za
devojčice
• Toplo punjenje • Gornji materijal odbija vodu zahvaljujući BIONIC-FINISH® ECO tretmanu Veličine: 86 - 116
•
kom.
dootporn
Od
r
# 363042 # 363029
Do
lji
bija veta
t aji
l eekktu i d edteal t ujjuućć i
Za
Za
dečake
Ne propušta vetar
Zapečaćeni šavovi
Vodootporno 3000 mm visina vodenog stuba
Koža
Visina vodenog stuba označava visinu nivoa vode koja deluje na materijal, bez znatnog propuštanja vlage kroz materijal. Što je veća vrednost visine vodenog stuba, to je materijal nepropustljiviji. Vodeni stub od 1300 mm znači da je odevni predmet nepromočiv.
Dečije pantalone za skijanje
• Sa podesivim i elastičnim tregerima •
Veličine: 86 - 116
kom.
1 599.# 363032 # 363037
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
pna b
devojčice
Lupilu®
Visina vodenog stuba spoljašnjeg materijala: cca 3000 mm
s tu
oja
RRe
ef fl
1 999.-
o
Vo
KN · 43/21
21
Za
devojčice
Dostupni dezeni:
2x Za
Dostupni dezeni:
dečake
Lupilu®
Dečije rolke ili majice dugih rukava •
Veličine: 86 - 116
•
2 komada (1 kom. = 350.-)
set
699.
99
# 363038 # 363049
P O D RŽ AVAMO
I N I C I JAT IV U
PROIZVODNJE
PAMUKA U AFRICI
Za
devojčice
2
Lupilu®
dela
Dečiji sportski aktivni veš •
Veličine: 86 - 128
set
1 199.
-
# 363036
Za
dečake
Lupilu®
Dečije čizme
• Mekana, topla unutrašnja postava •
Veličine: 20 - 24
par
1 599.# 363048 # 363035
22
KN · 43/21
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČETVRTKA
28.10.
Lupilu®
Kapa za bebe •
Veličine: 62 - 80
kom.
399.99 # 363064
dootporn
Od
r
o
Vo
bija veta
Lupilu®
Skafander za bebe
• Prijatno mekan i topao postavljen mikroflisom • Gornji materijal odbija vodu zahvaljujući BIONIC-FINISH® ECO tretmanu •
Veličine: 80 - 104*
kom.
1 699.# 363027 # 363025
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
23
Set sadrži
STILIZUJ
SVOJ DAN
6 dodatnih nastavaka (cca 1.5 - 16 mm)
Remington®
Set za ličnu negu PG6021
• Sadrži: širok trimer za oštre linije (cca 30 mm), precizan trimer za kratke dužine (cca 0.2 mm), trimer za uklanjanje dlačica iz nosa i ušiju i mini brijač • Samooštreći nožići • Bežična upotreba sa stalkom za punjenje i do cca 40 min. upotrebe set
1 999.s tu
pna b oja
Do
# 385961
6x
ili
2200 W
27x
3
2 nivoa duvanja i 3 nivoa temperature uz dodatnu „Cool Shot“ funkciju
Silvercrest Personal Care®
Fen za kosu SHDB 2200 A1 • Uklj. nastavak za stilizovanje i nastavak za difuzor Testiran kvalitet
1 499.# 367024
24
KN · 43/21
na t stira os Te gurn si
kom.
Jonska tehnologija: • Antistatičko sušenje • Glatka kosa • Kraće vreme sušenja • Prirodan sjaj
N pr adgl oizv ed od ana nja
2
Esmara®
Gumice za kosu pak.
99.99 # 357088
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČETVRTKA
28.10.
Sadržan pribor Ø cca 19 mm
6 jačina temperature (130 - 230°C)
24 W
Silvercrest Personal Care®
kom.
Stajler za kosu SHC 240 B2 • • • •
Sa turmalin keramičkim slojem za stilizovanje koji ne šteti kosi Mogućnost izbora uvijanja kose ulevo, udesno ili automatsko uvijanje Podesivi broj obrtaja (5-12, u zavisnosti od tipa kose) Signal za kraj stilizovanja kose i automatsko zaštitno isključivanje nakon cca 60 min.
4 999.# 354056
Silvercrest Personal Care®
Aparat za brijanje za žene SLSN 3 B2
• Pogodan za suvo i mokro brijanje • Nežno brijanje kroz 2 fleksibilno postavljene folije za brijanje - idealno za osetljive površine kože • Odvojiva glava za brijanje, za jednostavno čišćenje pod tekućom vodom set
1 499.-
3 DODATKA: Set sadrži:
Nastavak trimera za precizno brijanje bikini zone
# 354155
IPX6
Glatki nastavak za dodatnu nežnu upotrebu
cca 120min.
Nastavak za piling za prijatnu revitalizaciju kože
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
25
1
4
dela
Livarno Home®
Kolica sa točkićima 1 •
Dimenzije (sastavljena): cca 39,5 x 67 x 29,5 cm (Š x V x D)
2•
Četka za negu tela Sa 3 izmenjiva nastavka: • Sunđer za tuširanje • Masažer za nanošenje kreme sa 17 pokretnih kuglica za masažu • Sunđer sa efektom pilinga
set
Dimenzija (sastavljena): cca 57 x 67 x 19,5 cm (Š x V x D)
kom.
599.
999.99
99 2
# 366738 # 353734
Dostupni dezeni
ili
Miomare® Livarno Home®
Zavesa za tuš •
Dimenzije: cca 180 x 200 cm
kom.
799.
99
Multifunkcionalni ručni tuš
• Uklj. 1 zaptivni prsten i 1 nastavak za uštedu vode •
Dimenzije: glava tuša: Ø cca 15 cm
kom.
599.99 # 346661
# 362858
26
KN · 43/21
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČETVRTKA s tu
pna b
6
oja
Do
28.10.
delova
100% pamuk
Livarno Home®
set
1 499.-
Set peškira •
2x peškir za tuširanje (cca 65 x 120 cm) 2x peškir za ruke (cca 50 x 90 cm) 2x peškir (cca 30 x 40 cm)
# 362857
Livarno Home®
Dodaci za kupatilo od bambusa
maks.
• Izrađeni od čvrstog bambusa 1 • Poslužavnik za kadu • Sa držačem za odlaganje pametnih telefona, držačem za čašu za vino i podesivim držačem za knjige
4
kg
•
Dimenzije: cca 70-104,5 x 22 x 4 cm (D x Š x V)
2 • Držač za peškire
1
2
•
Dimenzije: cca 43,5 x 171 x 4 cm
kom.
1 499.# 362257
maks.
110 kg
Livarno Home®
Bambus podloga za kupatilo • Idealna za kadu, tuš i saunu • Od masivnog bambusa •
Dimenzije: cca 40 x 60 x 2 cm (Š x D x V)
kom.
1 199.# 354059
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
27
Dostupne boje
Sa automatskim zatvaranjem - zatvara se lagano i tiho
Wenko®
Duroplast daska za WC šolju sa 3D slikom • Pogodna za sve standardne WC šolje kom.
2 299.# 353694
Boje dostupne za sve dimenzije Dostupne boje
Livarno Home®
Set prostirki za kupatilo 2
dela
• Sa neklizajućom donjom stranom •
Dimenzije: prostirka: cca 60 x 100 cm, prostirka za WC šolju: cca 50 x 50 cm
ili
set
1 199.# 357781
2
dela
28
KN · 43/21
POGODNO ZA PODNO GREJANJE
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČETVRTKA
28.10.
maks.
180 kg
Silvercrest Personal Care®
Staklena vaga za merenje telesne težine SPWE 180 A1
• Tehnologija 4 senzora za precizno određivanje težine • Površina gazišta izrađena od sigurnosnog stakla debljine cca 6 mm • Merenje direktno prilikom stajanja na vagu Dimenzije: cca 30 x 2,3 x 30 cm (Š x V x D) Testiran kvalitet
899.99
na t stira os Te gurn si
kom.
N pr adgl oizv ed od ana nja
•
Step-on funkcija
Livarno Home®
pna b
kom.
Prostirka •
s tu
oja
Do
# 367444
Dimenzije: cca 65 x 40 cm
299.99
POGODNO ZA PODNO GREJANJE
cca
42 l
# 366740
2x
Esmara®
Aquapur®
Ženske čarape •
Veličine: 35 - 42
•
2 para (1 par = 125.-)
Korpa za veš
• Odvojivi preklopni poklopac
set
Dostupna boja:
kom.
249.99
799.99
# 356892
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
# 366159
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
29
Do
pna b oja
s tu
TERMO
Livergy®
Muška jakna od flisa •
Veličine: M - XXL (48 - 62)*
kom.
1 199.
-
100%
s tu
pna b oja
Do
# 363111
Livergy®
Muški džemper
pamuk
•
Veličine: M - XL (48 - 58)
kom.
1 199.# 357473
TOPLA PONUDA ZA
TERMO
KN · 43/21
Muške farmerke „Straight Fit“ •
HLADNIJE DANE 30
Livergy®
Veličine: 48 - 56
kom.
1 599.P O D RŽ AVAMO
# 363103
I N I C I JAT I V U
PROIZVODNJE
PAMUKA U AFRICI
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PONEDELJKA
01.11.
TERMO
Livergy®
Muška rolka •
Livergy®
kom.
799.99
Muška majica dugih rukava Veličine: M - XL (48 - 58)
•
kom.
Veličine: M - XL (48 - 58)
P O D R Ž AVA M O
799.
99
P O D RŽ AVAMO
I N I C I JAT I V U
PROIZVODNJE
PAMUKA U AFRICI
I N I C I JAT I V U
PROIZVODNJE
PAMUKA U AFRICI
Dostupne boje:
s tu
pna b oja
Do
oja
Do
# 362609
pn s tu a b
2x 3x
Za
nju
TERMO
Za Auriol®
njega
Livergy®
Ručni sat • •
Muške čarape
Livergy®
Precizni kvarcni satni mehanizam Vodootporan do 5 bar kom.
999.99 # 366851
Muške bokserice •
Veličine: M - XL (5 - 7)
•
3 komada (1 kom. = 266.66)
P O D RŽ AVAMO
Sa tačkicama protiv klizanja
•
Veličine: 39 - 46
•
2 para (1 par = 250.-)
set
set
799.99
•
I N I C I JAT I V U
PROIZVODNJE
PAMUKA U AFRICI
499.99 # 363108
# 357379
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
31
# 382708
RUŽIČASTI DODIR
Dužina: cca 62 cm
ELEGANCIJE
ili Dužina: cca 117,5 cm
maks.
2640 lm
Pokretni delovi lampe za individualni dizajn
Livarno Home®
LED plafonska lampa • •
1
Sa toniranim staklom za prijatno ambijentalno svetlo 6 dugotrajnih LED filament sijalica koje štede energiju
kom.
2 999.# 353820
2
Dostupni dezeni
Livarno Home®
LED podna lampa
4,2 W 440 lm
• •
Od mat lakiranog metala Uklj. 3 LED filament rasvetna tela toplo belog svetla koja štede energiju
•
Dimenzije:
•1
Visina: cca 122 cm
2 •
Visina: cca 149 cm
Livarno Home®
10
kom.
3 599.# 366972
LED sijalica
LED svećnjak • • •
6-časovni tajmer sa automatskim ponavljanjem u toku dana Od visokokvalitetnog stakla Dimenzije: cca 9 x 20 cm (Ø x V)
kom.
699.99 # 353825
32
KN · 43/21
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PONEDELJKA
01.11.
2
1
ili 3
Livarno Home®
Ćebe Livarno Home®
Polica ili ogledalo •
Dimenzije:
•1
cca 38,5 x 36,5 x 1,8 cm (Š x V x D)
• 2
cca 46 x 40 x 11 cm (Š x V x D)
•3
cca 45 x 10,5 cm (Ø x D)
kom.
•
Sa visokokvalitetnim mikrovlaknima
•
Dimenzije: cca 150 x 200 cm
kom.
1 299.-
999.99 # 356960
s tu
pna b oja
Do
# 353831
maks.
110 kg
1 maks.
1
5
2
kg
cca
Livarno Home®
Pomoćni stočić
cca
46 l
2
96 l
Livarno Home®
•
Ploča stola od toniranog ili transparentnog sigurnosnog stakla
•
Dimenzije:
• •
Sa mekanom navlakom od somota Odvojiva, tapacirana površina za sedenje
•1
cca 32,5 x 42 cm (Ø x V)
•
Dimenzije:
•2
cca 41 x 44,4 cm (Ø x V)
•1
cca 40 x 40 x 40 cm (Š x V x D)
kom.
3 999.-
Tabure
• 2
cca 78 x 40 x 40 cm (Š x V x D)
kom.
kom.
1 599.- 2 599.-
# 353822
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
# 368684
www.lidl.rs /LidlSrbija
# 368685
KN · 43/21
33
MOŽEŠ
Broj obrtaja lista testere: (2-stepeni): 3200 min-¹ / 5000 min-¹ Ugao preseka: -60° do +60° Visina reza: maks. 85 mm Prikazivanje linije reza: laser Dimenzije stola testere (bez vođice): cca 58 x 54,5 cm / sa proširenjem cca 58 x 101 cm
SVE UZ !
Varijabilno podesivi ugaoni graničnik sa praktičnom skalom
Zaštićeni prekidač za uključeno/ isključeno
2000 W Parkside®
Stona kružna testera PTKS 2000 G5 • • • • • • • Sadržan pribor:
Za precizno sečenje drveta, iverice, presvučenih ploča za nameštaj i plastike 2 podesive brzine lista testere za optimalno prilagođavanje materijalu Varijabilno podesiva visina reza List testere koji se može varijabilno naginjati za precizno sečenje Paralelni graničnik sa opcijom brzog zaključavanja za precizno podešavanje širine reza Priključak za eksterni usisivač prašine Čelični stalak presvučen prahom sa čvrstim gumenim stopicama kom.
15 999.Parkside®
3
List za kružnu testeru PKSB 254 A1 • • •1
2
•2 •3
Dimenzije: cca 254 x 2,5 mm (Ø x Š) / Ø otvora: cca 30 mm
3m
# 360590
IDEALNO ZA KOMBINOVANJE 1
Dužina kabla: cca
Dimenzije: cca 254 x 3,2 mm (Ø x Š) / Ø otvora: cca 30 mm
Pogodan za standardne stone kružne testere (pogodan za npr. Parkside, Bosch, Scheppach, itd.) Sa tvrdim metalom 48 zuba – za brze rezove u laminiranu ivericu, tvrdo i meko drvo 80 zuba – za brze rezove u laminiranu ivericu, tvrdo i meko drvo 96 zuba – za sečenje aluminijumskih profila, posebno tvrdog ili premazanog drveta kom.
799.
99
1419036343
# 353763
34
KN · 43/21
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PONEDELJKA
01.11.
Temperaturni opseg: cca 200–450°C Sadržan pribor: 3 vrha za lemljenje (1 prethodno montiran), 2 kalema za lemljenje po cca 10 g (debljine cca 1,5 mm / 1,0 mm), 1 sunđer Dužina kabla: cca 2,7 m – od toga cca 1,5 m kabla za napajanje do stanice
Parkside®
Digitalna stanica za lemljenje PLSD 48 B2 •
48 W
Kompaktna stanica sa kontrolnim ekranom za temperaturu i fazu zagrevanja 3 tastera za brzo biranje za 200 / 300 / 400°C Odvojeni držač lemilice sa zaštitnom rešetkom
• • Sadržan pribor:
kom.
1 999.# 366528
3x
Parkside®
Japanska testera • •
Za precizne radove u drvetu testerom Drška od drveta, obmotana trakom
•
Dužina lista testere: cca 250 mm ili cca 270 mm
kom.
Parkside®
Set makaza za lim •
999.
99
• •
set
Sečivo od kovanog hromvanadijum čelika (CrV) Rezovi do cca 1,2 mm za lim i cca 0,8 mm za nerđajući čelik
1 199.# 353770
Dužina: cca 245 mm, rez: cca 40 mm
# 364184
50
43
delova
dela
ili
Parkside®
Set bitova i burgija PBBS2 A1 set
999.99 # 353762
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
35
Uspravne merdevine: maks. radna visina cca 2,98 m Postavljene na stepenište: maks. radna visina cca 3 m Klizne merdevine: maks. radna visina cca 3,52 m
4u1
maks.
150 kg
Naslonjene na zid - kraće
Naslonjene na zid - duže
Postavljene na stepenište
Parkside®
Uspravne merdevine
Aluminijumske multifunkcionalne merdevine 2 x 6 • • •
Brave za sigurnosno zaključavanje Optimalna stabilnost prilikom stajanja zahvaljujući izuzetno širokim prečkama Izuzetno široka, hrapava, neklizajuća gazišta kom.
6 999.# 368945
1
Parkside®
Višenamenski alat •1 • •2 • •
6 pokretnih delova za upotrebu na teško dostupnim mestima
3
dela
•
13
2 3
delova
•3 • • •
Fleksibilna libela Sa 4 libele i 6 magnetnih traka Ručna testera sa sabljastim sečivom 1 x precizan list testere (24T/“) za metal i plastiku 1 x grub list testere (10T/“) za drvo i gips karton Kompatibilno sa svim listovima za sabljaste testere kao npr. Parkside, Bosch Odvijač sa bitovima i funkcijom račne Funkcija račne - levo/desno Magnetni i 2-stepeni držač bitova za brzu promenu, podesiv po dužini 12 x bit cca 25 mm kom. ili set
Različiti setovi Magacin bitova integrisan u dršci
36
KN · 43/21
799.99 # 353786
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PONEDELJKA
01.11.
Sa laserom sa ukrštenim linijama i linijskim laserom
Uklj. stativ sa kugličnim zglobom koji se može podešavati po visini
Tačnost merenja: ± 1 mm/m. Radno područje: do 2 m. Maks. visina (uklj. stativ): 31,5 cm Parkside®
Laserska libela PLW A3 •
Za jednostavno i milimetarski precizno nameštanje predmeta kom.
999.99 # 353971
1
151
125
2
deo
26
3
delova
delova
40
delova
Različiti setovi 4
320
delova
Parkside®
5
Set sitnog pribora
127
•1 •2 •3 •4 •5
delova
Set kukica Set zaptivnih prstena Set šelni Set pop nitni Set creva set
299.99 # 366524
Parkside®
Set za preciznu mehaniku sa drškom za odvijače • • •
Ručka sa praktičnim teleskopskim izvlačenjem Dodatan fleksibilni nastavak Ojačani bitovi, polirani i pocinkovani
Parkside®
Različiti setovi
Vijci od nerđajućeg čelika • •
Za ivericu ili lim 260 komada set
499.99
set
999.99
# 353264
# 353564
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
37
lji
RRe
ef fl
t aji
l eekktu i d edteal t ujjuućć i
Parkside®
Muška funkcionalna jakna • •
U skladu sa EN ISO 20471 klase 2 Bočni praktični džepovi
•
Veličine: M - XXL
kom.
1 799.# 358348
Uklj. 1000 klamerica: cca 250 x 4 mm, cca 500 x 6 mm, cca 250 x 8 mm
Od izdržljivog materijala Sa praktičnim džpovima za alat, mobilni telefon itd. Parkside®
Ručna heftalica
Dostupne boje
• • •
Parkside®
Muške radne pantalone •
• •
Veličine: 48 - 58*
kom.
1 599.# 362558
38
KN · 43/21
Može se koristiti i kao kancelarijska heftalica Brza promena sa kancelarijske na ručnu heftalicu, zahvaljujući odvojivom postolju Za jednostavno pričvršćivanje tkanina, folija, tapeta ili drugih materijala i za samostalni rad sa drvetom Zaštitni osigurač protiv nenamernog pokretanja Pogodno za klamerice veličine cca 4 - 8 mm set
P O D R Ž AVA M O
I N I C I JAT I V U
PROIZVODNJE
PAMUKA U AFRICI
699.99 # 368188
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PONEDELJKA
01.11.
10 W
Parkside®
LED radni reflektor PAS 10 A2 •
cca
910 lm
• •
Kompaktno aluminijumsko kućište sa čvrstim čeličnim stalkom Može se sklopiti Glava lampe se može varijabilno nagnuti
•
Dimenzije (sklopljen): cca 20 x 16,5 x 5 cm (D x Š x D)
kom.
6500 K
1 299.-
Dužina kabla: cca
3m
# 353561
1
2
Različite vrste
2
dela 3
4,8 W
Parkside®
Nož ili skalpel •1 •2 •3
Sigurnosni nož Profesionalni skalpel Set skalpela kom. ili set
cca
400 lm
599.
99 # 353970
Parkside®
LED štapna lampa UHU®
•
Lepak ili lepljiva traka
•
•
Različite vrste
Za osvetljavanje mračnih uglova – idealna za kućnu upotrebu COB-LED sijalica hladno belog svetla koja štedi energiju
kom. ili pak.
kom.
149.99 899.99 # 365100
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
Dužina kabla: cca
5m
# 354241
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
39
Super sveže od pon. 01.11.
Sveže svinjske šnicle od buta 500 g
-36%
329.99
Više od
209.99 1 kg = 419.98 din
80
# 228812
proizvoda u
Lidlovoj mesari
Sveža pileća zadnja četvrt
• Batak i karabatak sa delom leđa • Cca 650 g
1 kg
1 kg
SAMO!
-26%
219.99 # 227740
40
KN · 43/21
449.99
Sveže pileće grudi • Sa kožom i kostima • Cca 700 g
329.99 # 227745
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PON. 01.11. DO SRE. 03.11.
Više od
120
proizvoda na
Lidlovoj pijaci
1 kg
SAMO!
Pomorandže
99.99 # 80135
pakovanje
1 kg =
5 kg
39.99
Krompir beli pak. / 5 kg
SAMO!
199.95
pakovanje
125 g
1 kg = 39.99 din # 83228
Rukola pak. / 125 g
SAMO!
89.99 1 kg = 719.92 din
# 82135
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
41
Super sveže od pon. 01.11.
Mini baget 110 g
-23%
29.99
22.99 1 kg = 209.- din
# 249736
42
KN · 43/21
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PON. 01.11. DO SRE. 03.11.
Krofna sa punjenjem od kajsije 48 g
SAMO!
26.99 100 g = 56.23 din
# 250590
Više od
50
proizvoda u
Lidlovoj pekari
Lisnato pecivo sa sirom 90 g
-25% 39.99
29.99 100 g = 33.33 din
# 224025
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
43
Super kvalitet od pon. 01.11.
90% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!
1 kg =
66.66
Pilos
100 g
Sveže mleko • 2,8 % m. m. 1l
-20% 74.99
Pilos
Gusti jogurt
• 2,8 % m. m.
59.
99 # 225530
Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.
1,5 kg
Pilos
Sirni namaz
• 45 % m. m.
-20% 49.99
39.99 1 kg = 399.90 din
# 226138
-23% 129.99
99.
99
1 kg = 66.66 din # 233897
Pilos
Pilos
Kiselo mleko light
Voćni jogurt
• 0,5 % m. m. 400 g
-23%
38.99
44
KN · 43/21
• 3,5 % masti • Više vrsta 150 g
-25%
39.99
29.99 1 kg = 74.98 din
29.99
# 241363
# 223882
1 kg = 199.94 din
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PON. 01.11. DO SRE. 03.11. 79% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!
Pikok
Kranjska kobasica •
Dimljena
650 g
Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.
-20%
399.99
319.99
1 kg = 492.30 din # 226681
8
komada
Pikok
Kulen •
Narezan
100 g
Pilos
Trapist sir • •
Dimljeni U listićima
-25%
119.
-20%
140 g
125 g
-20%
Pilos
99
89.
99
1 kg = 719.92 din
Topi trouglići •
Natur
99.99
1 kg = 571.36 din
79.99
# 227139
# 226516
99.
99
79.
# 227136
99
1 kg = 799.90 din
1 kg Chef Select
Žu žu sa susamom 1 kg
SAMO!
350 g
Baroni
Pariska kobasica
-20%
99.99
81.99
64.99
# 225537
1 kg = 185.69 din
# 226507
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
45
46
KN · 43/21
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 43/21
47
OD PON. 01.11. DO SRE. 03.11.
Super ušteda 1
komad
1 kg
Sveža svinjska plećka
kom.
-27% 589.
99
SAMO!
Nar
429.
59.
99
99
# 227760
# 80646
Pilos
Kisela pavlaka
• 20 % m. m.
1 kg
700 g
-21%
-22%
799.99
Pikok
Mesnata slanina
• Cca 1,2 kg
629.
99
147.99
114.
1 kg = 164.28 din
# 233581
SLUŽBA ZA POTROŠAČE
LIDL.RS
Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h
facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija
99
LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play
# 226148
BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana