Skip to main content

Samo u aplikaciji

Page 1

MÜLLER PONUDE OD 24.8. DO 30.8.2026.

kom

20 % IJA

24,99 €

AKC

kom

32 % IJA

1,99 €

AKC

uz

MEXX BLACK WOMAN

aplikaciju

parfemska voda 30 ml € 833,00/1 L

MARS

4,

29 €

kom

16 % IJA AKC

Twix cijena na 2.5.2025.: 3,29 € Snickers cijena na 2.5.2025.: 3,99 €

30 % IJA

3,

AKC

uz

šampon za kosu 250 ml1) ili regenerator za kosu 200 ml2) više vrsta 1) € 19,60/1 L 2) € 24,50/1 L

AKC

kom

12,

99 €

uz

grickalice 120 g više vrsta € 27,42/1 kg

aplikaciju

NADURIA

veganski protein 300 g više vrsta € 43,30/1 kg

sredstvo za pranje rublja tekuće 50 pranja 2,25 L1) ili prašak 45 pranja 2,475 kg2) više vrsta 1) € 7,55/1 L 2) € 6,86/1 kg

20 % IJA AKC

aplikaciju

uz aplikaciju

Cijena na 23.5.2025.: 17,99 €

AKC

aplikaciju

Cijena na 2.5.2025.: 12,99 €

PERSIL

16,99 €

23 % IJA uz

Cijena na 30.12.2025.: 3,29 €

kom

aplikaciju

Cijena na 2.5.2025.: 4,90 €

21 % IJA

29 €

CHEEZ-IT

30 % popusta na sve PAMPERS Splashers pelene za kupanje.

AKC

uz

aplikaciju

gel za tuširanje 225 ml više vrsta € 8,85/1 L

kom

28 % IJA

GUHL

uz aplikaciju

4,90 €

uz

DUSCHDAS

Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €

Twix Minis ili Snickers Minis 227 g € 18,90/1 kg

kom

kom

2,79 €

25 % IJA AKC

uz

FELIX

juha za mačke 6 × 48 g 288 g više vrsta € 9,69/1 kg Cijena na 1.10.2025.: 2,49 €

Skenirajte!

aplikaciju


PARFUMERIJA I DEKORATIVNA KOZMETIKA kom

27,

68 €

20 % IJA AKC

kom

15,

99 €

uz

NIKOS

23,09 €

uz

aplikaciju

20 % IJA AKC

For Her toaletna voda 30 ml € 533,00/1 L

kom

22,55 €

uz

S.OLIVER WOMAN

aplikaciju

35,

18 €

20 % IJA AKC

kom

9,

kom

14,

99 €

toaletna voda 50 ml € 199,80/1 L

aplikaciju

20 % IJA AKC

uz

aplikaciju

20 % IJA AKC

Superior Man toaletna voda 30 ml € 499,67/1 L

kom

14,

99 €

uz

ADIDAS VICTORY LEAGUE

AKC

S. OLIVER

Classic Men toaletna voda 100 ml € 351,80/1 L

99 €

20 % IJA uz

GABRIELA SABATINI

uz

KARL LAGERFELD

aplikaciju

Signature toaletna voda 60 ml € 375,84/1 L

parfemska voda 30 ml € 769,67/1 L

kom

AKC

TOM TAILOR

Sculpture Homme toaletna voda 100 ml € 276,80/1 L

kom

20 % IJA

aplikaciju

20 % IJA AKC

uz

TABAC MAN aplikaciju

toaletna voda 50 ml € 299,80/1 L

aplikaciju


NJEGA LICA kom

14,59 €

NIVEA Q10 ANTI FALTEN

17 % IJA

15 % IJA

uz

uz

aplikaciju

aplikaciju

AKC

15 % popusta na GILLETTE VENUS aparate.

AKC

power dnevna ili noćna krema za lice 50 ml € 291,80/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 14,59 €

15 % IJA AKC

15 % popusta na odabrane L'ORÉAL AGE PERFECT proizvode za njegu lica.

15 % IJA AKC

uz

uz

aplikaciju

aplikaciju

kom

8,

99 €

24 % IJA AKC

0,

78 €

kom

15 % popusta na WILKINSON INTUITION proizvode.

37 % IJA AKC

uz

uz

aplikaciju

aplikaciju

ampule 1 × 2 ml više vrsta

Sunfluid krema za lice ZF 50 50 ml više vrsta € 179,80/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 0,78 €

Cijena na 16.10.2025.: 8,99 €

PRIRODNI KUTAK

20 % IJA AKC

20 % popusta na L'OCCITANE dezodoranse.

20 % IJA AKC

uz

uz

aplikaciju

aplikaciju

20 % popusta na OATLY proizvode.


NJEGA TIJELA

4,75 €

kom

REXONA NONSTOP PROTECTION

26 % IJA

20 %

uz

uz

aplikaciju

aplikaciju

AKC

AKCIJA

20 % popusta na S.OLIVER dezodorans u spreju 150 ml, više vrsta.

dezodorans u spreju 150 ml više vrsta € 31,67/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 4,75 €

5,49 €

kom

20 % IJA

20 % IJA

uz

uz

aplikaciju

aplikaciju

AKC

AKC

20 % popusta na SCHOLL čarapa - maska za stopala 1 par.

SEBAMED gel za tuširanje 400 ml više vrsta € 13,73/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 5,49 €

15 % IJA AKC

15 % popusta na DOVE WHOLE BODY proizvode.

20 % IJA AKC

uz

uz

aplikaciju

aplikaciju

10 % AKCIJA

10 % popusta na gelove za tuširanje marke

20 % AKCIJA

uz

uz

aplikaciju

aplikaciju

20 % popusta na SEBAMED dezodoranse ili roll-on.

20 % popusta na odabrane NIVEA SUN proizvode.


NJEGA KOSE kom

5,49 €

PANTENE PRO‑V

ZUBNA NJEGA

23 % IJA

30 % IJA

uz

uz

aplikaciju

aplikaciju

AKC

AKC

30 % popusta na SENSODYNE Clinical Repair ili ProSchmelz Repair pastu za zube 75 ml.

šampon za kosu 500 ml1) ili regenerator za kosu 350 ml2) više vrsta 1) € 10,98/1 L 2) € 15,69/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 5,49 €

kom

5,39 €

16 % IJA

30 % IJA

uz

uz

aplikaciju

aplikaciju

AKC

AKC

30 % popusta na THERAMED pastu za zube 50 ml – 100 ml.

GLISS KUR Express-Repair regenerator za kosu 200 ml više vrsta € 26,95/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 5,95 €

kom

7,39 €

25 % IJA

25 % IJA

uz

uz

aplikaciju

aplikaciju

AKC

AKC

25 % popusta na PHILIPS Sonicare zamjenske glave za električnu četkicu za zube.

FRUCTIS Hairfood kura za kosu 400 ml više vrsta € 18,48/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 6,79 €

kom

3,89 €

30 % IJA

25 % IJA

uz

uz

aplikaciju

aplikaciju

AKC

AKC

WELLAFLEX lak za kosu 250 ml1) ili pjena za kosu 200 ml2) više vrsta 1) € 15,56/1 L 2) € 19,45/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 3,89 €

25 % popusta na COLGATE Sensation White i MaxFresh pastu za zube 75 ml, više vrsta.


BEBE I MALIŠANI

20 % IJA

HIGIJENA

20 % popusta na BEBIVITA proizvode.

AKC

AKC

uz

uz

aplikaciju

aplikaciju

kom

1,19 €

20 % popusta na sve tampone marke

20 % IJA

20 % IJA AKC

TEMPO

kom

5,49 €

papirnate maramice 42 × 10 kom 420 kom € 1,31/100 kom

15 % IJA AKC

uz

uz

aplikaciju

aplikaciju

FRECHE FREUNDE bio kašica 100 g odabrane vrste € 11,90/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 5,49 €

Cijena na 2.5.2025.: 1,19 €

kom

1,

99 €

25 % IJA AKC

kom

3,

89 €

25 % IJA AKC

uz

uz

BÜBCHEN šampon & gel za tuširanje 230 ml više vrsta € 8,66/1 L

lubrikant Sensitiv 100 ml € 38,90/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 1,99 €

kom

2,

49 €

aplikaciju

aplikaciju

Cijena na 2.5.2025.: 3,97 €

12 % IJA AKC

kom

4,

99 €

uz

30 % IJA AKC

uz

NIVEA aplikaciju

njegujuće maramice 180 kom više vrsta € 0,14/10 kom

Cijena na 2.5.2025.: 2,49 €

losion za intimnu njegu 250 ml više vrsta € 19,96/1 L

Cijena na 2.5.2025.: 4,99 €

aplikaciju


GRICKANJE I UŽIVANJE 15 % popusta na sve MILKA kekse i kolače, 150 g – 260 g, više vrsta.

15 % IJA AKC

kom

20 % IJA

4,

89 €

AKC

uz

uz

KINDER Kinderini keksi s mlijekom i kakaom 250 g € 19,56/1 kg

aplikaciju

aplikaciju

Cijena na 2.5.2025.: 3,99 €

BAHLSEN

kom

3,49 €

Ohne Gleichen hrskavi vafli 125 g € 27,92/1 kg

28 % IJA AKC

kom

1,

kom

1,09 €

18 % IJA AKC

uz

uz

aplikaciju

aplikaciju

Cijena na 2.5.2025.: 2,69 €

09 €

TWIX čokoladica 50 g € 21,80/1 kg

Cijena na 10.6.2025.: 1,09 €

27 % IJA AKC

kom

27 % IJA

3,

69 €

AKC

uz

uz

NESTLÉ

HARIBO Tropifrutti minis ili Pico-Balla gumeni bomboni 65 g – 75 g € od 14,53/1 kg

aplikaciju

aplikaciju

Smarties Multipack 136 g € 27,13/1 kg

Cijena na 2.5.2025: 3,49 € Cijena na 2.5.2025.: 1,09 €

kom

12,

59 €

ZDRAVI

15 % IJA AKC

uz

kom

11,99 €

DALLMAYR Gold instant kava 200 g € 62,95/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 12,59 €

30 % IJA AKC

uz

aplikaciju

aplikaciju

kolagen štapići 3000 mg 20 komada 100 g € 119,90/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 11,99 €


HRANA ZA ŽIVOTINJE

ČIŠĆENJE kom

18,

95 €

26 % IJA AKC

1,

59 €

kom

uz aplikaciju

AKC

uz

Filetto mokra hrana za pse 100 g više vrsta € 15,90/1 kg

aplikaciju

Cijena na 2.5.2025.: 1,59 €

Cijena na 22.5.2026.: 18,95 €

30 % IJA

AKC

RINTI

FINISH Ultimate Plus 74 kom1), Ultimate 82 kom2) ili Quantum kapsule za strojno pranje posuđa 89 kom3) 1) € 0,26/1 kom 2) € 0,23/1 kom 3) € 0,21/1 kom

21 % IJA

30 % popusta na ECOVER tekuće sredstvo za pranje rublja 750 ml – 1 L, više vrsta.

15% IJA AKC

uz

uz

aplikaciju

aplikaciju

15 % popusta na ANIMONDA Cat Milkies poslastice 20 × 15 g, više vrsta.*

*Dostupno u odabranim poslovnicama.

30 % IJA AKC

30 % popusta na CILLIT BANG sredstvo za čišćenje 750 ml, više vrsta.

kom

9,

29 €

20 % IJA AKC

uz

uz

CAT'S BEST pijesak za mačke 4,3 kg € 2,16/1 kg

aplikaciju

aplikaciju

Cijena na 2.5.2025.: 8,99 €

30 % IJA AKC

30 % popusta na FEBREZE 3Volution električni aparat i punjenje, više vrsta. kom

0,

99 €

14 % IJA AKC

uz

uz

SHEBA aplikaciju

mokra hrana za mačke u vrećici ili posudici 85 g više vrsta € 11,65/1 kg

Cijena na 2.5.2025.: 0,99 €

aplikaciju


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook