AKCIJA od 24.02. do 02.03. ili do prodaje zaliha za prehrambene namirnice, kozmetiku, proizvode za osobnu higijenu i sredstva za čišćenje
Svinjska leđa s kosti na pultu
Spar mesnica
svježa PREPORUKA
1kg
-47%
AKCIJA od 24.02. do 09.03. ili do prodaje zaliha za kućanstvo, tekstil i tehniku, sport i slobodno vrijeme, hobi program, cvijeće, školu i ured
Čarolija dizajna
UŠTEDA DO
80% 1 BOD SVAKIH 50 KN!
Iz ponude izdvajamo:
Sada JA biram što u povoljnije kupiti!
LINIJA KU
TANJUR ZA SERVIRANJE, OVALNI • 38x30 cm • porculan - linija Ku
umjesto 39,99
20
100% hrvatsko
-33%
99 kn/1kg
UZ 10 BODOVA + 69,99 KN
Ekskluzivno za: U razdoblju od 20.01.2021. do 06.04.2021. www.spar.hr
1L
21
99 kn/1L
-30%
125 tableta u pakiranju 1 komad = 0,96kn
Mljevena kava Barcaffé 1kg = 55,98kn
27
umjesto 39,99kn
99
5L
29
umjesto 49,99kn
iteta al
H r v at sk
a
k va
lite
ta
99 kn/5L
kn/500g
Dječje pelene Violeta
udio voća 100%
-40%
Super ponuda !
Classic 500g
Jabučni sok Ivković
1L=6,00kn
U ovom letku potražite kupon s naljepnicama i ostvarite -15% na proizvode koje želite!
Tablete za strojno pranje posuđa Jar Platinum
Ponuda vrijedi od petka do nedjelje 26.02. - 28.02.2021. Maslinovo ulje S-BUDGET
79%
Redovna cijena 338,46 KN
VIKEND AKCIJA!
umjesto 32,99kn
tska rva kv H
UŠTEDA
double care
-27%
69
umjesto 95,99kn
99 kn/pak
11999 kn/pak
2
čka Šunka seljHa.W ein
Ponuda na stranici 2 vrijedi od 24.02. do 02.03. ili do prodaje zaliha.
100g
1kg = 69,90kn
a
sic Tirolska koba AVE 100g
1kg = 39,90kn
-41%
umjesto 11,99
6
99
kn/100g
u Šunka u ovitAkVE
100g
-42%
1kg = 39,90kn
umjesto 6,99
399
-50%
kn/100g
umjesto 7,99
399
kn/100g
oja
iz podnog uzg
i Riža Scpaorbtt oiled
dugo zrno ili
Zagrebačka kremšnita ili kremšnita S-BUDGET
Sretna svježa jaja Perfa
20 komada ju u pakiran5k n
1kg
2 komada u pakiranju 300g
1 komad = 0,7
1kg = 33,30kn
-16%
k va
lite
14
ta
umjesto 19,99
9
99
Suncokretovo ulje Zvijezda
kn/1kg
1L
kates Krastavci deli ka Podrav
sa 370g ocije ena ma 1kg = 29,70kn
ta
10
kn/kom
iteta al
lite
tska rva kv H
sk
sk
k va
-16%
H r v at
iteta al
H r v at
a
99
k va
lite
ta
umjesto 12,99
9
99
kn/pak
Smrznuto povrće Bakina kuhinja
1kg = 11,23kn
-31%
umjesto 15,99
a
-23%
razne vrste 400g
670g
tska rva kv H
kn/pak
sk
sk
a
99
H r v at
iteta al
H r v at
-50%
umjesto 17,99
tska rva kv H
iteta al
tska rva kv H
a
k va
t lite
a
umjesto 11,99
9
99
kn/1 L
-50% umjesto 8,99
4
49
kn/400 g
3
e Osvježavajuć piće Vindi Cocktail
Ponuda na stranici 3 vrijedi od 24.02. do 02.03. ili do prodaje zaliha.
Vino Roso
Plavac ili Pošip 0,75L
ili naranča/jabuka a rin da an naranča/m Vindija 2L
1L = 26,65kn
1L = 4,50kn
19
99
lite
ta
tska rva kv H
umjesto 12,49
8
iteta al
k va
-28% 99
sk
sk
a
čena U cijenu uklju ada 0,50kn povratna nakn
H r v at
H r v at
iteta al
tska rva kv H
a
k va
lite
Vino Roso 0,75L
Jeftinije
Redovna cijena
-33% -50%
29,99kn 39,99kn
Plavac Pošip
ta
kn/2 L
a Mljevena kav Anamaria
Čokolada Merci
Minas 500g
razne vrste 100g
-20%
kn/0,75 L
1kg = 43,98kn
1kg = 69,90kn
ili 112g
1kg = 62,41kn
na čokolade o* Kinder Ferreter
-29%
-50%
odabrane vrs
umjesto 30,99
21
99
umjesto 13,99
6
99
žent za Tekući deterd Perwoll pranje rublja razne vrste
2,7L
1L = 14,81kn
kn/kom
je Dove XXLl Gel za tuširan 400m
Toaletni papir Violeta
1L = 44,98kn
ili 500ml
breskva 3 sloja 20 rola u pakiranju
1L = 35,98kn
n
1 rola = 1,20k
-40% umjesto 39,99
99 3 2
-40% umjesto 29,99
kn/pak
-42% umjesto 69,89
39
99
kn/2 ,7L
kn/5 00 g
! e n e j i c e n l a n o i c a z n e s i t Ne propus
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
17
99
kn/kom
Kvalitetno! Svježe! Povoljno!
4 Ponuda na stranici 4 vrijedi od 24.02. do 02.03. ili do prodaje zaliha.
Svinjska potrbušina
Marinirana svinjska rebra PIK Vrbovec Plus 1kg
Juneći vrat bez kosti
na pultu 1kg
na pultu 1kg
-20%
49
99
kn/1kg
500g ili
1kg
ta
a
* Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.
Međimursko pile
Pileći batak sa zabatkom Cekin
Perutnina 1kg
Vindija 1kg
-23%
.hr rtek.spar
k va
lite
ta
18
tska rva kv H
kn/1kg
1kg
17
umjesto 19,99
tska rva kv H
99
a
kn/400g
k va
lite
ta
a
k va
lite
ta
Rep grdobine
1kg = 53,31kn
1kg = 39,98kn
Vindija 750g
Vindon, Vindija 500g
39
99
-20% tska rva kv H
a
kn/750g
k va
t lite
a
kn/500g
1kg
1kg
11999
kn/1kg
SUPER PONUDA
8999
kn/1kg
iteta al
SUPER PONUDA
sk
kn/1kg
1999
1kg
H r v at
5699
umjesto 24,99
Bio dagnje
30-40 komada/kg
tska rva kv H
umjesto 66,99
kn/kom
Pureće mljeveno meso
Iz Velebitskog podkanala
-14%
14
99
Pureći file Vindon
Škampi
Orada
300-400 grama/komad, CROMARIS
umjesto 22,99
Super ponuda !
umjesto 25,99
99
-25%
iteta al
kn/1kg
1kg = 44,97kn
sk
a
Dilmar 400g
H r v at
Ponuda ribe ne vrijedi za INTERSPAR Osijek Emmezeta
doba
E NA
iteta al
Ribarnica ibarnica
ta
POTRAŽIT
sk
17
99
lite
RECEPT
H r v at
lite
tska rva kv H
iteta al
k va
ta
umjesto 23,49
sk
sk
a
k va
-26% H r v at
H r v at
iteta al
tska rva kv H
Vindija
sk
*
lite
sk
k va
1kg = 31,22kn
iteta al
a
1kg = 37,47kn
ili Cordon bleu 480g
H r v at
kn/400g
kn/1kg
21.
iteta al
22
H r v at
ta
kn/1kg
tska rva kv H
iteta al
lite
sk
sk
k va
99
3999
Pileći odresci ili medaljoni 400g
-21%
tska rva kv H H r v at
iteta al
H r v at
a
umjesto 29,99
99
02.03.20
-23% tska rva kv H
lite
ta
Panirani proizvodi
PONUDA VoRd 2I5J.0E2. DdoI
lučke a j n a b a n e* ćevapčić
1kg = 57,47kn
k va
Panirani bečki odrezak cornflakes
-15%
Teleće mljeveno meso Ravlić 400g
sk
100% hrvatsko
a
umjesto 58,99
umjesto 29,99
18
H r v at
-15%
-36%
umjesto 49,99
iteta al
tska rva kv H
a
k va
lite
-12% umjesto 15,99
1399
kn/1kg
ta
u!e osvjriežebrib čimstkupim Na Vaš zahtjev ne ovi Priliko
“UVIJEK SVJEŽE VOĆE I POVRĆE IZ NAŠE VOĆARNE...”
5 Ponuda na stranici 5 vrijedi od 24.02. do 02.03. ili do prodaje zaliha.
-30% umjesto 12,99
899
kn/pak
jagoda
pakiranje
250g 1kg = 35,96kn
-50% umjesto 11,99
-41%
595
kn/pak
3
iteta al
tska rva kv H
sk
pakiranje
umjesto 11,99
899
umjesto 5,99
H r v at
krumpir s-budget
-25%
a
5kg
k va
lite
ta
49
kn/pak
kn/pak
paprika tri boje s-budget
Limun S-BUDGET pakiranje
500g
1kg = 1,19kn
pakiranje
1kg = 6,98kn
1 pak
-40%
-33%
5
-33%
umjesto 14,99
umjesto 8,99
899
99
umjesto 149,90
kn/pak
kn/pak
šampinjoni VRtovi HRvatske
CHERRY RAJČICA S-BUDGET
1kg = 23,96kn
500g
9990
kn/1kg
INDIJSKI ORAH
pakiranje
pakiranje 250g
slani, rinfuza
1kg
1kg = 17,98kn
-20% n a p a k i ra s a l a te
ne
SPAR*
H r v at
iteta al
tska rva kv H
sk
a
k va
lite
ta
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
ode v z i o E N Dlja na prR Vital* K I V SPArazne vrste V I TA L ota i nedje . k, sub 2 8 .0 2 p eta 6 .0 2 . d o od 2
✔ izvor vitamina i minerala ✔ bez dodanih šećera ✔ manje masnoća ✔ bogati Omega-3
✔ bogati vlaknima ✔ bogati bjelančevinama ✔ s manjim udjelom natrija
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbollična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle
6 Ponuda na stranici 6 vrijedi od 24.02. do 02.03. ili do prodaje zaliha.
,
-43%
lite
8
ta
CMYK 0,0,0,100 RGB 26,25,24 PANTONE Black 6C
CMYK 0,20,20,60 RGB 131,115,107 PANTONE Warm gray 9C CMYK 0,0,0,100 RGB 26,25,24 PANTONE Black 6C CMYK 0,0,20,0 RGB 255,251,219 PANTONE 7499 U
1kom
699
Losos marinirani pečeni 1kom
kn/100g
-38%
-23%
umjesto 6,49
umjesto 16,99
399
kn/kom
tvrdi kravlji Sirana Gligora 100g 1kg = 89,90kn
1299
kn/kom
-30%
tska rva kv H
Sir Trapist Kolan
Toploteka
CMYK 0,20,20,60 RGB 131,115,107 PANTONE Warm Gray 9C
Gratini s brokulom
kn/100g
ta
umjesto 5,49
a
k va
lite
3
ta
CMYK 0,20,20,60 RGB 131,115,107 PANTONE Warm Gray 9C CMYK 0,0,0,100 RGB 26,25,24 PANTONE Black 6C
CMYK 0,20,20,60 RGB 131,115,107 PANTONE Warm gray 9C CMYK 0,0,0,100 RGB 26,25,24 PANTONE Black 6C
Blitva s krumpirom CMYK 0,0,20,0 RGB 255,251,219 PANTONE 7499 U CMYK 2,24,86,1 RGB 247,194,46 PANTONE 123 C
100g
79
kn/100g
AiA 100g 1kg = 49,90kn
tska rva kv H
Sir Gauda Vindija polutvrdi kravlji 100g 1kg = 37,90kn
Toploteka
iteta al
k va
lite
Mortadela Bologna Negroni
sk
a
99
k va
H r v at
1kg = 109,90kn
umjesto 13,99
1kg = 69,90kn
!
umjesto 6,99
iteta al
Dim-mes 100g
-35%
tska rva kv H
CMYK 2,24,86,1 RGB 247,194,46 PANTONE 123 C
Supe ponudar
-28%
ta
sk
100g
lite
H r v at
Drniška ruža
Toploteka Cordon bleu pileći
k va
kn/100g
sk
kn/100g
a
499
H r v at
10
99
1kg = 59,90kn
1kg = 49,90kn
iteta al
umjesto 19,49
AiA 100g
PIK 100g
iteta al
kn/100g
kn/100g
a
1kg = 59,90kn
ta
tska rva kv H
sk
499
599
Šunka delikates Vesta
Sendvič salama
lite
H r v at
umjesto 5,99
umjesto 10,99
k va
kn/100g
iteta al
-45%
-16%
1kg = 49,90kn
ta
5
Vindija 100g
tska rva kv H
sk
lite
a
99
Kobasica čajna Rozeto
H r v at
k va
100g
umjesto 9,69
iteta al
a
kn/100g
sk
1kg = 79,90kn
499
Salzburška šunka
tska rva kv H H r v at
kn/100g
PIK 100g
sk
7
99
Zimska salama
H r v at
umjesto 12,99
umjesto 9,99
tska rva kv H
iteta al
-38%
-38%
-50%
a
k va
lite
ta
CMYK 0,20,20 RGB 131,115, PANTONE Wa
CMYK 0,0,0,1 RGB 26,25,24 PANTONE Bla
CMYK 0,20,20,60 RGB 131,115,107 PANTONE Warm gray 9C CMYK 0,0,0,100 RGB 26,25,24 PANTONE Black 6C
Faširanac
CMYK 0,0,20,0 RGB 255,251,219 PANTONE 7499 U CMYK 2,24,86,1 RGB 247,194,46 PANTONE 123 C
1kom
1kg = 24,90kn
Supe ponudar
!
249
kn/100g
-25% umjesto 7,99
599
kn/kom
7 Ponuda na stranici 7 vrijedi od 24.02. do 02.03. ili do prodaje zaliha.
l
lite
-23%
umjesto 6,49
4
ta
D o b ro *
ta
tska rva kv H
a
1kg = 79,90kn
99
kn/100g
tska rva kv H
Sir Podravec Sirela polutvrdi kravlji 100g 1kg = 49,90kn
a
k va
lite
ta
-41%
umjesto 5,99
k va
lite
ta
3
49
kn/100g
Sir Mozzarella Alpiland 100g 1kg = 34,90kn
Dalmatinska panceta vakuum pakiranje Dim Mes cca 300g 1kg
ta
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
sk
sk
sk
lite
H r v at
iteta al
H r v at
iteta al
H r v at
k va
iteta al
tska rva kv H
tska rva kv H
a
lite
kn/100g
lite
Vindija*
tska rva kv H
k va
7
ta
Gavrilović 100g
ra n e na odab i e hrenovk asice e kob polutrajn
ra n e na odab e n a re s k
ta
lite
k va
Salama Panonica s paprom
-15%
-15%
a
k va
a
1kg = 34,90kn
iteta al
k va
a
99
Perutnina Ptuj 100g
sk
a
umjesto 12,39
iteta al
1kg = 29,90kn
1kg = 69,90kn
sk
kn/100g
-35%
H r v at
100g
kn/100g
Ravlić 100g
kn/100g
tska rva kv H
ta
tska rva kv H
sk
99
lite
H r v at
2
Francuska salata
k va
iteta al
umjesto 3,99
3
49
Pileća prsa
H r v at
-25%
ta
tska rva kv H
sk
a
1kg = 79,90kn
99
Domaća kobasica
H r v at
sk
Gavrilović 100g
kn/100g
iteta al
799
6
tska rva kv H H r v at
umjesto 11,39
lite
iteta al
umjesto 8,49
Graničarska kobasica
k va
a itet
-17%
-29%
1kg = 89,90kn
umjesto 6,49
iteta al
k va
a
sk
1kg = 69,90kn
a
kn/100g
-46%
H r v at
kn/100g
8
Gavrilović 100g
sk
PIK 100g
sk
6
99
99
H r v at
umjesto 10,19
tska rva kv H H r v at
Kare Deluxe
iteta al
-31%
tska rva kv H
Kulen Superiore
iteta al
-25%
umjesto 11,99
a
k va
lite
ta
-57% umjesto 139,99
5999
kn/1kg
8 Ponuda na stranici 8 vrijedi od 24.02. do 02.03. ili do prodaje zaliha.
VRUĆI KRUH I PECIVA SVAKI SAT...
-23%
-19%
umjesto 3,89
sk
a
lite
ta
iteta al
k va
kn/700g
tska rva kv H H r v at
Bijeli kruh S-BUDGET
699
iteta al
kn/500g
H r v at
299
umjesto 8,69
tska rva kv H
sk
a
vlastita proizvodnja 500g
k va
lite
ta
Fini polubijeli kruh vlastita proizvodnja 700g
1kg = 5,98kn
1kg = 9,99kn
H r v at
-25%
sk
a
umjesto 7,99 tska rva kv H
iteta al
H r v at sk
k va
lite
a
k va
lite
ta
Kruh kukuruzni miješani
umjesto 10,99
899
vlastita proizvodnja 450g
ta
kn/500g
1kg = 13,31kn
-20% umjesto 5,99
iteta al
tska rva kv H
479
sk
1kg = 12,98kn
a
kn/400g
lite
a
k va
lite
ta
iteta al
H r v at sk
a
umjesto 9,99
5
99
kn/210g
649
kn/250g
250g
1kg = 25,96kn
tska rva kv H
iteta al
1kg = 28,52kn
G
umjesto 8,79
sk
kakao ili kakao-vanilija 210g
2R+AT1IS
H r v at
Croissant S-BUDGET
-26% Burek motani sa sirom
Kruh chia ili kornsteak vlastita proizvodnja 500g 1kg = 17,98kn
Super ponuda ! tska rva kv H
-40%
ta
iteta al
1kg = 11,98kn
sk
400g
k va
tska rva kv H H r v at
Kruh krumpirov
ta
-18%
H r v at
vlastita proizvodnja 500g
lite
599
kn/500g
Bučin kruh
k va
kn/450g
iteta al
6
49
sk
umjesto 8,49
H r v at
-23%
a
tska rva kv H
iteta al
tska rva kv H
a
k va
lite
ta
598
kn/3kom
Lisnato slana pita 85g
1kg = 23,45kn
k va
lite
ta
099
kn/100g
PECIVO CIABATTA
rustica ili rustica s maslinama, vlastita proizvodnja 100g 1kg = 9,90kn
Pšenično brašno Podravka Oštro T-400 ili Glatko T-550 1kg
Pusti pašti na volju!
9 Ponuda na stranici 9 vrijedi od 24.02. do 02.03. ili do prodaje zaliha.
-20v%i
MEGA CIJENA
na med
iteta al
H r v at
3
ta
Pšenično brašno Podravka 1kg
na tjeste
99
Akcija
-33% -28%
3,99kn 4,99kn
razne vrs
te
500g
sk
Jeftinije
5,99kn 6,99kn
tska rva kv H
P a š ta r i a
kn/1kg
Redovna cijena
Glatko T-550 Oštro T-400
ninu
H r v at
lite
Već od:
razne vrs
iteta al
sk
k va
te, 450g
-30%*
tska rva kv H
a
V r to e * H r va t s k
!
a
k va
lite
ta
Gotova jela Carnex
Pasirana rajčica Lara 500ml
razne vrste 400g
1L = 8,98kn
1kg = 34,98kn
umjesto 6,49
umjesto 17,99 kn/400g
kn/500ml
Tuna S-BUDGET
Pašteta Gavrilović
komadi u suncokretovom ulju 160g
čajna, jetrena ili pikant 50g
ocije ena masa 104g 1kg = 86,44kn
1kg = 99,80kn
Mesni doručak Gavrilović
Ajvar Podravka
1kg = 56,63kn
1kg = 21,72kn
1kg = 59,95kn
blagi ili ljuti 690g
k va
t lite
-15% umjesto 19,99
1699
a
kn/pak
Žitarice Lino Pillows
200g
ta
razne vrste 500g
tska rva kv H
iteta al
a
kn/50g
Dječja hrana Čokolino
lite
sk
499
ta
k va
H r v at
lite
iteta al
k va
sk
a
tska rva kv H H r v at
iteta al
kn/kom
sk
899
H r v at
umjesto 12,99
tska rva kv H
a
2x150g
Super ponuda !
-30%
sk
1399
449
tska rva kv H
iteta al
-22% H r v at
-30%
a
k va
lite
ta
-33% umjesto 22,49
1499
kn/690g
Namaz Milka lješnjak 600g 1kg = 48,32kn
1kg = 39,98kn
-19% lite
ta
kn/ 200g
iteta al
k va
1199
sk
sk
a
umjesto 14,89
tska rva kv H H r v at
H r v at
iteta al
tska rva kv H
a
k va
lite
ta
-31%
-34%
umjesto 28,99
umjesto 43,99
1999
kn/500g
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
2899
kn/600g
10
Svježe mlijeko Dukat
Ponuda na stranici 10 vrijedi od 24.02. do 02.03. ili do prodaje zaliha.
MEGA CIJENA!
-20%
3,2% m.m.
na jogur
1,5L
te
Fortia*
1L = 5,99kn
te, razne vrs a ij d in V
Trajno mlijeko Dukat 2,8% m.m. H r v at
99
sk
4
iteta al
tska rva kv H
1L
a
k va
lite
ta
Svježi krem sir Vivis
-10%
kn/1L
razne vrste 200g 1kg = 44,95kn
H r v at
iteta al
tska rva kv H
sk
a
k va
lite
umjesto 9,99
899
ta
-18%
kn/1,5L
iteta al
sk
2,8% m.m. ili 0,9% m.m. Vindija 1000g
H r v at
Jogurt ‘z bregov
tska rva kv H
a
k va
lite
umjesto 10,99
899
ta
kn/200g
Jogurt Dukatos razne vrste 150g
Jeftinije
6,99kn 5,99kn
-28% -16%
Pommes frites Ledo 1kg
sk
Redovna cijena
H r v at
Trajno mlijeko Dukat
HDPE boca Tetra pak
tska rva kv H
ta
a
iteta al
lite
sk
sk
k va
a
k va
lite
9
ta
Oslić bez glave Ledo 500g
1kg = 33,98kn
99
kn/1000g
Već od:
iteta al
iteta al
H r v at
a
tska rva kv H H r v at
Super ponuda !
tska rva kv H
k va
lite
349
ta
Jogurt Dukatos
Natur Ostale vrste
Redovna cijena
Jeftinije
Akcija
4,49kn 4,99kn
-22% -20%
3,49kn 3,99kn
Lignja patagonica Ledo
kn
Cijena na kg 1kg = 23,27kn 1kg = 26,60kn
Smrznuto voće SPAR razne vrste 200g ili 250g
kolutići i krakovi 400g 1kg = 107,48kn
-27%
-29%
-28%
umjesto 17,99
umjesto 23,99
umjesto 59,99
1299
kn/1kg
1699
kn/500g
4299
kn/400g
Već od:
999
kn/kom
Smrznuto voće SPAR
Šumsko voće ili Maline 250g Borovnice 200g Maline-borovnice 250g
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
Redovna cijena
Jeftinije
Akcija
11,99kn 11,99kn 15,49kn
-16% -16% -22%
9,99kn 9,99kn 11,99kn
Cijena na kg 1kg = 39,96kn 1kg = 49,95kn 1kg = 47,96kn
11 Ponuda na stranici 11 vrijedi od 24.02. do 02.03. ili do prodaje zaliha.
-20% na proiz
-20%
vo d e
OTEIN HIGH PR R * SPA
na instan
t ka ve
Franck*
Sir svježi Zdenka
Kiselo vrhnje SPAR
razne vrste 500g
12% m.m. 900g
1kg = 19,98kn
1kg = 13,32kn
Cappuccino Nescafè
Original 3x112g 1kg = 115,98kn ili Vanilija 3x148g 1kg = 87,77kn
-33%
lite
999
ta
kn/500g
Cremino za kuhanje i slastice s biljnom masti 500ml
iteta al
k va
sk
sk
a
umjesto 14,99
tska rva kv H H r v at
H r v at
iteta al
tska rva kv H
a
k va
lite
ta
1kom = 1
-29%
2,99kn
umjesto 16,99
1199
3897
kn/900g
kn/pak
Tortelini sa 3 vrste sira 500g
1kg = 23,98kn
1kom
Kapsule za kavu Nescafé Dolce Gusto Barista
n = 29,99k
3x120g
1L = 15,98kn
1kg = 249,92kn
ili Intenso 3x128g
1kg = 234,30kn
ili Cortado 3x100,8g
-27%
-45%
umjesto 10,99
umjesto 21,99
7
99
kn/500ml
11
Dublin Dairy 200g
razne vrste 4x100g
1kg = 59,95kn
1kg = 34,98kn
-36%
-17%
umjesto 18,99
umjesto 16,99
kn/200g
3x160g
1kg = 187,44kn
8997
kn/pak
kn/500g
Mliječni desert Monte
11
ili Cafe au lait
99
Maslac Irski
99
1kg = 297,52kn
13
99
kn/pak
Kapsule za kavu Julius Meinl
-26%
Julius Meinl
56g 167g ili 168g
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
odabrane vrste od 56g do 168g
Redovna cijena
29,99kn 79,99kn
Akcija
Cijena na kg 1kg = 392,68kn
21,99kn 59,19kn 1kg = 354,43kn
Već od:
2199
kn/pak
12 Ponuda na stranici 12 vrijedi od 24.02. do 02.03. ili do prodaje zaliha.
-30%
Čokolada Dorina
odabrane vrste od 290g do 300g
Čokolada Milka
Keks St Michel Mini Madeleines
Alpine milk, Noisette ili Hazelnuts 80g
odabrane vrste 175g 1kg = 45,66kn
1kg = 62,38kn
1kg od 53,30kn do 55,14kn
-37%
-33%
umjesto 7,99
umjesto 11,99
499
799
kn/80g
kn/175g
Napolitanke čokoladne
Napolitanke Premium
Kraš 500g
čokolada ili vanilija, Koestlin 180g
1kg = 43,98kn
1kg = 49,94kn
MEGA CIJENA
tska rva kv H
lite
ta
Keksi San
odabrane vrste od 168g do 225g 1kg od 26,62kn do 35,65kn
n a ke k s e
2199
kn/500g
iteta al
k va
umjesto 27,99
-25%
tska rva kv H
sk
a
kn/kom
-21% H r v at
iteta al
1599 -25%
ta
sk
lite
H r v at
sk
k va
tska rva kv H
umjesto 22,99
iteta al
H r v at
a
!
a
k va
lite
umjesto 11,99
899
ta
kn/180g
Keks Jaffa naranča
Keks Moto razne vrste 288g
Crvenka 300g
1kg = 34,69kn
1kg = 36,63kn
P et i t e * Beurr odabrane
-40%
lite
ta
1099
kn/300g
iteta al
vo d e
k va
umjesto 12,99
tska rva kv H
sk
na proiz
a
-15% H r v at
-20%
iteta al
kn/kom
sk
599
H r v at
umjesto 9,99
tska rva kv H
š vrste, Kra
a
k va
lite
ta
Tortilla čips Doritos
-33% umjesto 14,99
999
kn/288g
Čajni kolutići Tea Time
razne vrste 100g
700g
1kg = 79,90kn
1kg = 19,99kn
Chio* odabrane
vrste
-26%
-27% *Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
iteta al
kn/100g
sk
7
99
H r v at
umjesto 10,99
tska rva kv H
a
k va
lite
ta
umjesto 18,99
1399
kn/700g
13 Ponuda na stranici 13 vrijedi od 24.02. do 02.03. ili do prodaje zaliha.
Super ponuda !
Vino Iločki Podrumi
odabrane vrste 0,75L
a
iteta al
t lite
sk
sk
k va
kn/ 0,75L
H r v at
iteta al
H r v at
a
99
a
k va
lite
ta
Vino
Kapistran Graševina
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn
Pivo Pittinger
kn/ 1L
Jeftinije
Akcija
27,99kn 23,99kn
-17% -8%
22,99kn 21,99kn
19
kn/2L
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn
kn/0,75L Vino
Redovna cijena
Jeftinije
Akcija
Cijena na 1L
23,99kn 19,99kn
-29% -25%
16,99kn 14,99kn
8,50kn 7,50kn
Graševina Vranac
Pivo Kozel ili Pilsner Urquel
2L
1L = 9,98kn
1499
99
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn
Pivo Holsten
marzen ili pšenično 0,5L
Već od:
umjesto 29,99
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn
Redovna cijena
2L
-33%
2199
tska rva kv H
Već od:
29
1L = 26,65kn
Već od:
1L ve od 39,98kn
Vino Graševina ili Vranac
odabrane vrste 0,75L
Graševina ili Kapistran 1L
Vino Badel
tska rva kv H
Vino Feravino
Izotonično piće Iso Sport
4x0,5L
odabrane vrste Vindija
1L = 8,00kn
1,75L 1L = 4,85kn
Super ponuda !
-16% umjesto 5,99
lite
ta
Voda Sarajevski Kiseljak ili Sara
1599
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn po limenci
kn/2L
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn
Nektar Juicy razne vrste 1L
1,5L
Pivo
Kozel Pilsner Urquel
Redovna cijena
Jeftinije
Akcija
Cijena na 1L
33,99kn 35,99kn
-11% -8%
29,99kn 32,99kn
15,00kn 16,50kn
umjesto 11,99
tska rva kv H
849
iteta al
k va
kn/pak
sk
a
2999
H r v at
sk
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn
iteta al
kn/0,5L
H r v at
499
tska rva kv H
-29%
Već od:
a
k va
lite
kn/1,75L
ta
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn
Sirup S-BUDGET
Gazirano piće Cockta
odabrane vrste 1L
razne vrste 0,33L, 0,5L ili 1,5L
1L = 2,66kn
3
Super ponuda !
99
kn/1,5L
Jeftinije
5,49kn 4,49kn
-27% -11%
sk
Sarajevski Kiseljak Sara
Redovna cijena
H r v at
Voda
iteta al
tska rva kv H
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn
a
k va
lite
ta
8
99
kn/1L
-23%
Već od:
549
kn/kom
umjesto 11,79
899
kn/1L
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn
Cockta
0,33L 0,5L 1,5L
Redovna cijena
Jeftinije
6,49kn 6,99kn 11,49kn
-15% -14% -13%
Akcija
Cijena na L
5,49kn 1L = 16,64kn 5,99kn 1L = 11,98kn 9,99kn 1L = 6,66kn
14 Ponuda na stranici 14 vrijedi od 24.02. do 02.03. ili do prodaje zaliha.
Deterdžent za pranje rublja Persil
-28%
praškasti Regular ili Lavanda box 2,925kg / 45pranja
Deterdžent za pranje rublja Dash
Omekšivač za rublje Ornel
kapsule, razne vrste
razne vrste
-25%
1,8L
1L = 10,55kn
1kg = 17,09kn / 1 pranje = 1,11kn
ili gel Regular 2,5L / 50 pranja
-29%
1L = 20,00kn / 1 pranje = 1,00kn
ili kapsule Regular 36/1 / 36 pranja 1 kapsula / 1 pranje = 1,39kn Akcija
15/1 30/1
39,99kn 79,99kn
29,99kn 59,99kn
Cijena za kom 1kom = 2,00kn 1kom = 1,71kn
Već od:
2999
sk
Redovna cijena
H r v at
Dash
iteta al
tska rva kv H
a
kn
k va
Šampon za kosu ili regenerator Botanic Therapy
lite
umjesto 26,99
1899
ta
kn
-na3pro0izv%ode
200ml ili 250ml ili 400ml
e v i l o m l a P
*
te
razne vrs
umjesto 69,99
4999
kn/pak
Botanic Therapy Redovna cijena Jeftinije
200/250ml 400ml
22,99kn 27,99kn
Cijena za 1L -35% 14,89kn 1L = 74,45kn/59,56kn
-35% 17,99kn
-25%
-20%
B ref *
Ajax*
živače na osvje C za W g
i 3x50 g, 2x50g
50
Akcija
1L =44,98kn
Već od:
1489
kn/kom
*nisu uključeni tekući sapuni 300ml i 500ml
Deterdžent za ručno pranje posuđa Likvi razne vrste od 450ml do 1,35L
t va z a n a s re d s čišćenje
ml l do 750 od 500m vrste e zn ra
H r v at
iteta al
tska rva kv H
sk
a
k va
Likvi
450ml 900ml 1,35L
-30%
vo d e z a na proiz zubi njegu
C o l g a te *
-30% na p
roizvode
n* o s n i k l i W
lite
ta
Redovna cijena
Jeftinije
Akcija
Cijena na L
7,89kn 12,49kn 17,99kn
-24% -20% -22%
5,99kn 9,99kn 13,99kn
1L = 13,31kn 1L = 11,10kn 1L = 10,36kn
-30% n a te na papir e ručnik
Regina* love, blitz
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
ili xxl
Već od:
599
kn/kom
15
SANJATE LI... ?
Ponuda na stranici 15 vrijedi od 24.02. do 09.03. ili do prodaje zaliha.
Ponuda vrijedi do 09.03.2021. ili do prodaje zaliha.
*ZAŠTITA OD FILCA DOLAZI UZ SVAKU TAVU
UZ SVAKU TAVU ILI POSUDU ZA KUHANJE DOLAZI POKLON SET NOŽEVA 6/1
Staklena boca SIMPEX COLOR 0,56L, sort boja 1 kom
4999
kn/kom
Staklena boca
Linija ECO OK poklopaca, tava i posuda za kuhanje
0,5L, sort boja 1 kom
-21%
razno,1 kom
Već od:
27
umjesto 69,99
54
99
kn/kom
Pekač s poklopcem i ručkama
Ø24cm, 1 kom
-50%
-33%
umjesto 199,99
umjesto 59,99
3999
9999
kn/kom
kn/kom
Dvostruka kutija za hranu s poklopcem i ručkama
-28% umjesto 69,99
4999
kn/kom
kn/kom
Tava za palačinke Mediterranea
inox, dim: 35x26,5cm 1 kom
dim: 40x30x18cm, PVC, 1kom
99
Hvataljka za meso Set folija za vakumiranje SIMPEX dimenzija jedne folije: 28x300cm, 3 komada u setu, 1 set
4999
kn/set
26cm 1 kom
-20% umjesto 14,99
1199
kn/kom
16
SANJATE LI....?
Ponuda na stranici 16 vrijedi od 24.02. do 09.03. ili do prodaje zaliha.
Ponuda vrijedi do 09.03.2021. ili do prodaje zaliha snaga: 1200W, sa funkcijom pulsiranja, 6,5L posuda od nehrđajućeg čelika, 10 razina snage 1 kom
MEGA CIJENA!
-25%
Aparat za kavu Krups Dolce Gusto Piccolo XS KP 1A3B
Jedinstveni sustav pripreme napitaka: espressa, duge kave, macchiatta... Uporaba NESCAFÉ Dolce Gusto kapsula različitih okusa, mogućnost pripreme hladnih i toplih napitaka, 15 bara, spremnik za vodu zapremine 0,8L, snaga: 1500W, 1 kom
UŠTEDA 150kn
umjesto 499,99
349
Samostojeći mikser s posudom Simpex 25316
99
1 kom
Ručni mikser Simpex Color 25960/27555 snaga: 250W, Turbo prekidač, kabel: 1,5m 1 kom
TAKOĐER U PONUDI
UŠTEDA 350kn
kn
umjesto 999,99
umjesto 199,99
64999
14999
kn/kom
kn/kom
Redovna cijena Jeftinije
KP-1 DKP-1
149,99kn 199,99kn
Akcija
-40% 89,99kn -30% 139,99kn
-26% Električno kuhalo Elit KP-1 ili Električno kuhalo Elit DKP-1 Toster Simpex 17532
umjesto 149,99
10999
Za ukusan, topao i slastan doručak. snaga: 750W, ladica za mrvice, 2 utora od nehrđaujćeg čelika, 1 kom
kn/kom
Glačalo na paru Tefal FV 1542 Access 1 kom
Super ponuda !
Parna postaja Tefal SV 6020 Fasteo 1 kom
UŠTEDA 400kn snaga. 2200W, max. 5 bara, udar pare 100g/min, dodatni udar pare 130 g/min, Easy Glide Ceramic podnica, vanjski spremnik vode kapaciteta 1,2L, spremna za rad za 2 minute
umjesto 899,99
49999
kn/kom
snaga: 2.100W, keramička podnica, promjenjivi udar pare: 25g/min, dodatni udar pare: 100g/min, kapacitet spremnika vode 250ml, postavka protiv kamenca
15999
kn/kom
1 ring: snaga 1500W, ploča od lijevanog željeza, promjer ploče 185 mm; 2 ringa: snaga: 2500W (1500W+1000W), ploče od lijevanog željeza, promjer ploča: velika ploča 185mm,mala ploča 155mm, 1 kom
Već od:
8999
kn/kom
Preklopni toster 21701
Kuhalo za vodu ECG RK1758
snaga: 650W, neprijanjajuće grijače ploče, indikator rada 1 kom
kapacitet 1,7L, snaga 2000W, 360° baza sa spremištem za napajanje, periv filter za kamenac 1 kom
1,7L
-21%
-25%
umjesto 94,99
umjesto 99,99
7499
kn/kom
7499
kn/kom
17 Ponuda na stranici 17 vrijedi od 24.02. do 09.03. ili do prodaje zaliha.
Ponuda vrijedi do 09.03.2021. KRO ZA MO H U IS O E ANJ USISAV
Višenamjenski usisivač Kärcher WD 3 Premium
Usisavač Bosch mokro-suho usisavanje BWD41720
snaga: 1000W, spremnik od plemenitog čelika zapremine 17L, koji je otporan na udarce te opremljen patronskim filtrom koji služi usisavanju suhe i mokre nečistoće bez izmjene filtra, funkcija puhanja, Pull & Pushsustav zatvaranja, ergonomska ručka, praktično pospremanje kabela i pribora
Super ponuda !
Perite tepihe, pokupite tekućine, usisavajte podove! 5L spremnik vode, higijenski filtar, četka za parket izrađena od prirodnih čekinja, radijus djelovanja: 9m, maks. snaga : cca 1700W, 1 kom
UŠTEDA 250kn
UŠTEDA 600kn
umjesto 899,99
umjesto 2.199,99
1.59999
64999
Štapni baterijski usisavač 2u1 Simpex 19769
kn/kom
kn/kom
ANJE USISAV BEZ E VREĆIC
bežična upotreba (bez kabela), litij-ion baterija: 18,5V, 2000 mAh, 37Wh, nastavak s rotirajućom četkom, ciklonska tehnologija s perivim HEPA filterom za prašinu i s permanentnim filterom, 35 min. rada cca, vrijeme punjenja 4h 1 kom
54999
kn/kom
-20%
Visokotlačni čistač Kärcher K5 Power Control pritisak: max. 145 bara, protok vode: max. 500L/h, priključna snaga: 2,1kW, max. ulazna temperatura dovoda vode: 40°C, 10m dugo visokotlačno crijevo, 3-u-1 Multi Jet koplje, teleskopska ručka, motor s vodenim hlađenjem, integrirani filtar za vodu, Plug and Clean sistem, 1 kom
Stolni usisavač Simpex 23577 kapacitet: 400ml, vrijeme punjenja: pribl. 6h, vrijeme rada: do 21 min., 7,4V, litij-ionski, perivi filtar, stanica za punjenje baterija s LED-om prikazom stanja, 1 kom
UŠTEDA 400kn
umjesto 249,99
umjesto 2.799,99
19999
2.39999
kn/kom
kn/kom
Usisavač Elit Virago VC18
VANJE A S I S U EĆICE R V Z E B
rad bez vrećice, nominalna snaga: 700W, ciklonska filtracija, HEPA filter, kapacitet posude za prašinu 3L, dužina kabla 5m, dužina crijeva 1.8 m, metalna teleskopska cijev, energetski razred: A, 1 kom
Usisavač s vrećicom EEG41CB Electrolux
UŠTEDA 120kn
UŠTEDA 100kn
umjesto 499,99
umjesto 599,99
37999
kn/kom
nominalna snaga motora 650W, regulacija snage, duljina kabla 5m, radni radijus 7.5m 1 kom
49999
kn/kom
18 Ponuda na stranici 18 vrijedi od 24.02. do 09.03. ili do prodaje zaliha.
SANJATE LI....?
Ponuda vrijedi do 09.03.2021. ili do prodaje zaliha
Set nastavaka za crijevo C22280230 4-dijelni
-30%
motor i zapremina: B&S 450E 125cc (Briggs&Stratton), širina košnje: 20¨ (510 mm), ručno guranje, čelično postolje kosilice radni broj okretaja: 2800~3000RPM jednostruka oštrica, visina košnje: jedna ručica za podešavanje, 5 pozicija podešavanja, visina 25mm-75mm, sa kočnicom, izbacivanje sa strane, malčiranje
umjesto 12,99
tip motora: zračno hlađenje, dvotaktni, 1 cilindar, snaga motora: 0,9kw/1,2ks,6500o/min zapremina motora: 32,6cc, rasplinjač: sa pumpom, omjer mješavine: gorivo (benzin) / ulje za 2-taktne motore 25:1, brzina praznog hoda: 2800-3200o/min, kapacitet spremnika goriva: 850ml, A3 najlonski sjekač + trokraki nož
Super ponuda !
899
kn/set
Vrtno crijevo Gardena Classic 18002-20
Ponuda ne vrijedi u hipermarketima INTERSPAR Zadar, Split, Rijeka , Pula, CCO East i West, Supernova Dubrava i Arena centar
Benzinski trimer ADK AW-BC330 Motorna kosilica ADK WR65242 (B&S 450)
Ponuda ne vrijedi u hipermarketima INTERSPAR Zadar, Split, Rijeka , Pula, CCO East i West, Supernova Dubrava i Arena centar
UŠTEDA 350kn umjesto 999,99
64999
1.59999
kn
maksimalni pritisak: 22 bara, promjer crijeva: 1/2¨ (13 mm), duljina: 18 m, PVC
Super ponuda !
11999 kn
kn
Zidna solarna svjetiljka sa senzorom pokreta SIMPEX 25698
Spremnik za gorivo Jerrican SELF 24
1 kom
Kutija za alat 12“ PROFI SIMPEX 10072 2 pretinca za sortiranje, mogućnost zatvaranja lokotom (lokot nije uključen), dimenzije: (VxŠxD) 150x140x300mm, 1 kom
5L ili 10L
-20%
Već od:
1999
kn/kom
umjesto 99,99
79
Spremnik
99
5L 10L
kn/kom
Redovna cijena
Jeftinije
Akcija
34,99kn 49,99kn
-42% -40%
19,99kn 29,99kn
umjesto 39,99
1999
kn/kom
Škare za vrt C22910600
Škare za vrt 404000080
Vrtni alat Simpex
1 kom
1 kom
mala motika 6055, grabljice kukaste 6056, lopatica 6058
TAKOĐER U PONUDI
Sadilica s drvenom drškom C22210160 1 kom
-30% na rukavice
SIMPEX
Super ponuda !
1299
kn/kom
-30%
-15%
-30%
umjesto 12,99
umjesto 19,99
umjesto 12,99
899
kn/kom
1699
kn/kom
899
kn/kom
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simboli na. Popust se ne odnosi na ve snižene i promotivne artikle.
19 Ponuda na stranici 19 vrijedi od 24.02. do 09.03. ili do prodaje zaliha.
Ponuda vrijedi do 09.03.2021.
Hlače za dječake
Hlače za dječake
vel. 3-7 godina, 1 kom
vel. 8-14 godina, 1 kom
Dječje pidžame
razne boje i veličine, 1 kom
TAKOĐER U PONUDI
*slika je simboli na
Već od:
49 Dječje donje rublje
Gaće za djevojčice, 2 kom Bokserice za dječake, 2 kom Potkošulja za djevojčice ili dječake, 2 kom
Redovna cijena
Akcija
19,99kn 29,99kn 39,99kn
14,99kn 22,49kn 29,99kn
99 kn
Dječje donje rublje 90% pamuk, 10% elastan, vel. 2-12 god.
-28%
-25%
umjesto 69,99
umjesto 79,99
4999
kn/kom
5999
kn/kom
Muške gaće bokserice Kappa vel. M-XXL, razne boje, 1 kom
-25% 2 KOMADA U PAKIRANJU
-23%
Već od:
1499
kn/pak
Gaćice za djevojčice ili dječake Lol, Frozen, Minions ili Spiderman
umjesto 29,99
2299
kn/kom
Stopalice Kappa vel. 39-46, 3 para u pakiranju
3 komada u pakiranju, vel. 2-10 godina
3 PARA
3 KOMADA U PAKIRANJU
2499
kn/pak
-33% umjesto 29,99
1999
kn/pak
20 Ponuda na stranici 20 vrijedi od 24.02. do 09.03. ili do prodaje zaliha.
SANJATE LI....?
Ponuda vrijedi do 09.03.2021. ili do prodaje zaliha
-33%
Dekorativni jastuk RUBIN 40x40cm, 1 kom
umjesto 49,99
2499
kn/kom
Bio posteljina RUBIN
TAKOĐER U PONUDI
140x200/60x80cm
umjesto 149,99
9999
Ogrtač od mikrovlakana RUBIN
kn/kom
*Slika je simboli na
Jastuk aloe vera RUBIN 60X80cm
-33%
vel. S-XL, 1 kom
umjesto 119,99
7999
kn/kom
-33% umjesto 89,99
5999
kn/kom
Pokrivač aloe RUBIN vel. 140x200 cm
-53%
-33%
Deka flanel RUBIN 150x200cm, razne boje i dezeni, 1 kom
umjesto 129,99
umjesto 149,99
9999
kn/kom
Slika je simboli na*
% 5 -2 e r e f o k na
* k r o Y N ew *slika je simbolicna *cijene na polici umanjene su za navedeni postotak *popust se ne odnosi na ve snižene artikle ili promotivne artikle
5999
kn/kom
21 Ponuda na stranici 21 vrijedi od 24.02. do 09.03. ili do prodaje zaliha.
Ponuda vrijedi do 09.03.2021.
e j t i v i g s r n a a č a b k o r a a ! Č Društvena igra “”Activity junior””
Igrač mora predstaviti pojam na karti crtanjem, objašnjavanjem ili pantomimom. Ostali igrači u međuvremenu pokušavaju pogoditi predstavljeni pojam.
Ove stidljive djevojčice nježne kao latice najviše vole uživati obasjane zrakama Sunca – tada njihove haljinice mijenjaju boju!
Superzings blaster jet
-25%
1 kom
1999
kn/kom
1 kom
n a s ve
12999
L.O.L. ku
kn/kom
Čaroban jednorog priča bajku Mala sirena na hrvatskom jeziku dok mu rog svijetli u raznolikim bojama. Dok priča priču jednorog trepće očima i miče ustima, a krila i rog svijetle u mraku.
Društvena igra skeniranje ljubimca
179
Interaktivni plišani jednorog - Luna
Mini cvjetne princeze
1 kom
1 kom
1 kom
99
kn/kom
Samov pas Rex-Rey pojeo je nešto što nije smio. Samo mu vi možete pomoći da bude bolje.
gle
4999
34999
kn/kom
kn/kom
Ruksak sort
m
-30% o
u
TAKOĐER U PONUDI
1. NA A .202 AR OT 7.02 ŠP B t u 2 SUsubo
1 kom
Sa
TAKOĐER U PONUDI
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simboli na. Popust se ne odnosi na ve snižene i promotivne artikle.
na društvene igre i LEGO*
-40% umjesto 199,99
11999
kn/kom
Pidžama ženska ili muška
Maska za lice crna ili bijela, 1 kom
vel.M-XXL razne boje i dezeni
-25%
-30%
umjesto 99,99
umjesto 9,99
7499
kn
699
kn/kom
*Popust se ne odnosi na artikle koji su već u akciji. Popusti se ne zbrajaju. Slika je simbolična. Cijene se obračunavaju na blagajni.
22 Ponuda na stranici 22 vrijedi od 24.02. do 09.03. ili do prodaje zaliha.
Super ponuda !
SANJATE LI....?
Ponuda vrijedi do 09.03.2021. ili do prodaje zaliha Električni romobil Denver
8.5 ‘’, motor 350W, maksimalna brzina do 20km/h, podržava osobe do 120kg, maksimalni kut penjanja: 10%,ugrađena punjiva baterija-36V 6Ah, napunjenost vožnje: do 18km, električna kočnica i disk kočnica na stražnjem kotaču, prednji kotač na napuhavanje i čvrsti stražnji kotač, prednji ovjes za dodatnu udobnost, zvono na kormilu, bijelo LED svjetlo sprijeda, crveno led svjetlo na stražnjoj strani, bijeli reflektor s prednje strane, crveni reflektor straga, reflektorske naljepnice sa strane
Bicikl 26 Beauty 1 kom
999
99 kn/kom
2.79999 kn/kom
Bicikl 12” Dalmatiner 1 kom
UŠTEDA 100kn umjesto 799,99
699
99
Bicikl Ranger 16” 1 kom
kn/kom
UŠTEDA 100kn umjesto 899,99
79999
kn/kom
Bicikl Tenerife 20” ili 24” 1 kom
69999 kn/kom
Set svijetala za bicikl
Set za popravak bicikla XQ max
Lokot za bicikl
1 set
1 kom
1 kom
-25% umjesto 39,99
19
99 kn/set
1199
kn/kom
umjesto 19,99
1499
kn/kom
23 Ponuda na stranici 23 vrijedi od 24.02. do 09.03. ili do prodaje zaliha.
Ponuda vrijedi do 09.03.2021. Tipi šator za igru
TAKOĐER U PONUDI
Dimenzije 103x103x160cm, vreća za pospremanje, 1 kom
umjesto 249,99
19999
kn/kom
-20% Super ponuda ! Trampolin
sa zaštitnom mrežom, promjer 244cm
999
Nogometna lopta
Jumbo set reketa
1 kom
1 set
4499
-20%
Briket za roštiljanje 2,5 kg
1699
kn/2,5kg
-22%
Set golova 2u1 mogućnost montiranja jednog većeg ili dva manja gola, 1 kom
15999
kn/set
kn
radna visina cca. 77cm, promjera cca. 57cm, emajlirana udubina za paljenje vatre, s uključenim termometrom i odvojivom posudicom za pepeo
Svi to vole vruće!
kn/kom
umjesto 199,99
7999
kn/kom
99
dimenzije 52x84cm, promjer 52cm podna polica za odlaganje, kotači za lakši transport, emajlirana plitica za pripremu vatre, rešetka za grijanje hrane 1 kom
Okrugli roštilj XL Barbecue 1 kom
Barbecue roštilj
umjesto 769,99
59999
kn/kom
1 kom
19999
kn/kom
24
SANJATE LI... ?
Ponuda na stranici 24 vrijedi od 24.02. do 09.03. ili do prodaje zaliha.
Ponuda vrijedi do 09.03.2021. ili do prodaje zaliha. Lukovice cvijeća
Zemlja za cvijeće S-BUDGET
razne vrste, 1 pak
20L
TAKOĐER U PONUDI
1L = 0,50kn Lučice luka žuti ili crveni, 1kg
Vrijeme sadnje!
1499
2199
kn/pak
-23%
kn/1kg
Sjeme cvijeća, povrća ili začina 1 kom
Posadi biljku!
TAKOĐER U PONUDI
bijeli ili ljubičasti. 250g
umjesto 12,99
9
Sjeme češnjaka
99
499
kn/kom
kn/20L
2499
kn/250g
-25% bilježnice -25% salvete na sve
na sve
Kreativni set Carioca metallic, 1 set
6999
kn/set
*Slika je simboli na.
Prehranom i vježbanjem do zdravlja - knjiga s kombinacijom programa zdrave prehrane i vježbanja 1kom
Bojanka ZAGA&FILIP Filipe, ne ljuti se Bojanka sadrži: zadatke, naljepnice, uradi sam i društvenu igru 1 kom
-30% umjesto 129,90
8990
kn/kom
3990
kn/kom
Zbog ograni enosti prostora svi artikli iz neprehrambenog asortimana nisu dostupni u INTERSPAR hipermarketima u Puli i Zadru, Ante Star evi a 5a.
Pridružite nam se na Facebooku
Akcija
08/21 Pridružite
OB R O N O PLA A N JE b ez kam ata z a iz n o s iz n ad 300,00kn d o 1 2 r a t a
Poπtovani kupci!
PRITUÆBE I POHVALE Proizvode iz ovog letka mogu e je kupiti samo u koli inama za ku anstvo! Ne odgovaramo za mogu e tiskarske greške! Izraženi postotak sniženja je minimalan.
besplatni telefon 0800 7727 info@spar.hr