Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

OD ČET. 24.03. DO UTO. 29.03.

• RIN

250 g

O FUZ • SOCADO

•

RINFU

ZO •

Čokoladna jaja

O RINFUZ

100 g

1 kg = 49,90 kn

-00%

SUPER PONUDA!

-22%

0,99

4

SUPER PONUDA!

99

17,99

13

99 kn

GMUNDNER MILCH

Maslac

Zajedno u radosti blagdana

82% m.m. 250 g

1 kg = 55,96 kn

UŠTEDI VEĆ SADA * Sniženje se odnosi na redovne maloprodajne cijene proizvoda.

!

kn

NIŽI

P DV = NIŽE

C IJ E N E

500 g Z KOSTI BE

BE

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

429 kn

Sir Gouda polutvrdi punomasni sir 45% m.m. 100 g 1 kg = 42,90 kn

Z KOST

I

-00%

SUPER PONUDA!

27 0,99

Svinjski but

99

bez kosti na pultu 1 kg

kn

5l

PIK VRBOVEC

-30%

SUPER PONUDA!

39,99

27

99 kn

-31%

SUPER PONUDA! ARABESCA

Kava

mljevena 500 g

1 kg = 55,98 kn

94,99

64

99 kn

ERDUTSKI VINOGRADI

Graševina ili Cabernet Sauvignon bijelo ili crno kvalitetno vino 5l 1 l = 13,00 kn

-38%

SUPER PONUDA!

12,99

7

99 kn

Ponuda vrijedi od četvrtka 24.03.2022. do utorka 29.03.2022. ili do isteka zaliha. Sve cijene su izražene u kunama s PDV-om. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

Seljačka šunka ili Suha pečenica polutrajni proizvod 100 g

1 kg = 79,90 kn

Izdanje 12/2022


SELECTION

Kozice s cocktail umakom smrznuto 313,40 g

1 kg = 159,51 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

4999 kn

SELECTION

Vintage White Cheddar ili Mature Colored Cheddar Naša vizija, naš odabir. Blagdansko je vrijeme pravo vrijeme za istinsko uživanje u okusima najfinijih delicija. Zato vam ovih blagdana donosimo odabir naših najboljih Selection proizvoda, koje smo obogatili novim okusima pomno biranih sastojaka. Budimo zajedno u radosti blagdana!

200 g

1 kg = 69,95 kn

-22%

SUPER PONUDA!

17,99

13

99 kn

SELECTION

Torta

od maline ili čokolade smrznuto 600 g 1 kg = 66,65 kn

-20%

SUPER PONUDA!

49,99

39

99 kn

SELECTION

Grana Padano 200 g

1 kg = 109,95 kn

-26%

SUPER PONUDA!

29,99

21

99 kn

2

SELECTION

Bučino ulje

djevičansko 250 ml 1 l = 119,96 kn

-25%

SUPER PONUDA!

39,99

29

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


SELECTION

Čokoladne školjkice 250 g

SELECTION

1 kg = 55,96 kn

Čips

-00%

SUPER PONUDA!

s crnim tartufima i soli 45 g

00,99

13

99

1 kg = 266,44 kn

-20%

kn

SUPER PONUDA!

14,99

11

99 kn

SELECTION

Praline belgijske 250 g

1 kg = 99,96 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

2499 kn

-25%

SUPER PONUDA!

SELECTION

Čokoladni čips

19,99

14

razne vrste 125 g

99

1 kg = 111,92 kn

-00%

SUPER PONUDA!

kn

SELECTION

Namaz

bijela čokolada - badem ili slana karamela - čokolada 200 g 1 kg = 74,95 kn

00,99

13

99 kn

SELECTION SELECTION

Med

razne vrste 350 g

1 kg = 99,98 kn

Muesli

premium lješnjaci 400 g

1 kg = 45,69 kn

-00%

SUPER PONUDA!

-20%

SUPER PONUDA!

19,99

15

99 kn

00,99

3999 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

3


Imamo sve za kolače Zajedno u radosti blagdana

GALBANI

Krem sir Mascarpone 500 g

1 kg = 55,98 kn

-20%

SUPER PONUDA!

34,99

2799 kn

2x 500 g

-33%

-00%

SUPER PONUDA!

32,99

21

99 kn

SUPER PONUDA! MCVITIE’S

Keksi

Digestive 2x 500 g

1 kg = 21,99 kn

0,99

MEGGLE

Slatko vrhnje

Creme Patisserie 25% biljne masti 500 ml

5

99 kn

RAMA

Margarin za kolače 250 g

1 kg = 23,96 kn

1 l = 19,98 kn

-00%

SUPER PONUDA!

500 g

0,99

9

99 kn

KRESTO

Kokos brašno 200 g

1 kg = 29,95 kn

-00%

-33%

SUPER PONUDA!

8

SUPER PONUDA!

0,99

99

4

kn

8,99

DOLCELA

Gussnel 300 g

1 kg = 29,97 kn

5

99 kn

-31%

SUPER PONUDA!

8

21,99

99 kn

FRANCK

Šećer u prahu 500 g

1 kg = 17,98 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


-41%

SUPER PONUDA!

Ø 24 cm

119,99

6999 kn

Kalup za tortu

• s nastavkom za kuglof

35×23×8 cm

dijelovi perivi u perilici posuđa

-36%

SUPER PONUDA!

189,99

700 W

3,5 l

119

99

TOGNANA

kn

• sa obručem i odvojivim dnom • materijal: čelik

Kalup za kolače

37×26×6 cm

6 × 6000 kn

-40%

SUPER PONUDA!

599,99

35999 kn

TRISTAR

Robot mikser

• prozirna zaštita protiv prskanja • uključena pjenjača za jaja, kuka za tijesto i ravna miješalica za sva tijesta • izdržljiv kuhinjski stroj s visoko kvalitetnim plastičnim kućištem i metalnim zupčanicima

-42%

SUPER PONUDA!

129,99

7499 kn

TOGNANA

Kalup za pečenje • materijal: čelik

300 W

Ručni mikser • metlice od nehrđajućeg čelika

-45%

SUPER PONUDA!

199,99

109

Ø 25 cm

-50%

SUPER PONUDA!

79,99

99 kn

39

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn

TOGNANA

Tava za palačinke

• materijal: čelik

5


Imamo sve za kolače 300 g

Zajedno u radosti blagdana

-37%

SUPER PONUDA!

15,99

9

-47%

SUPER PONUDA!

6,65

3

49 kn

DORINA

kn

300 g

Čokolada za kuhanje 1 kg = 33,30 kn

Vanilin šećer ili prašak za pecivo 6x 10 g ili 6x 12 g 1 kg = 58,17 - 69,80 kn

DOLCELA

GECCHELE

Princess krafne 200 g

1 kg = 79,95 kn

Puding

čokolada ili vanilija 3+1 gratis 148 - 180 g 1 kg = 51,78 - 62,97 kn

-30%

SUPER PONUDA!

22,99

1599 kn

DOLCELA

Mješavina za muffine razne vrste 350 g

-48%

SUPER PONUDA!

13,47

699 kn

PODRAVKA

Pekmez od šljiva 660 g

1 kg = 30,29 kn

1 kg = 39,97 kn

-39%

SUPER PONUDA!

22,99

13

99

6

DOLCELA

99

kn

-25%

SUPER PONUDA!

26,99

19

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


B&B

Oblatne 200 g

1 kg = 19,95 kn

-31%

SUPER PONUDA!

399 21,99

kn

44×30 cm

KRAŠ

Petit Beurre 960 g

1 kg = 20,82 kn

-27%

SUPER PONUDA!

-43%

27,49

19

SUPER PONUDA!

99

79,99

44

99

kn

TOGNANA

Kalup za pečenje

kn

Zdjela pvc • kapacitet: 2,5 l

KRESTO

Grožđice

-35%

SUPER PONUDA!

200 g

16,99

1 kg = 24,95 kn

1099

-44%

SUPER PONUDA!

kn

8,99

499

• kapacitet: 4 l

kn

12,99 19,99

-35%

KRESTO

Mak

plavi mljeveni 200 g

1 kg = 44,95 kn

-40%

SUPER PONUDA!

14,99

8

99 kn

-27%

SUPER PONUDA!

17,99

12

99 kn

KRESTO

Orah

mljeveni 200 g

1 kg = 64,95 kn

-32%

SUPER PONUDA!

24,99

16

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn

Zdjela za miksanje • sa ručkom • plastična

kapacitet 3l

7


Imamo sve za kolače Zajedno u radosti blagdana

DR. OETKER Suhi kvasac

-20% 7 - 100 g odabrane vrste

NA

J

M

ET

NE

I KVA

AJB

LI

T

N

JE

IN

AS

E

E

1 kg = 11,98 kn

svježi 500 g

A

E RK R

kn

Listovi za pite i savijače

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

CI

599

PLODINE

UZ

7,59

N

-21%

SUPER PONUDA!

D OLJ E O

-31%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

5

99 kn

21,99

1499

PLODINE

Lisnato tijesto

kn

svježe 275 g

Podloga za tortu

svijetla ili tamna 400 g 1 kg = 37,48 kn

1 kg = 21,78 kn

-28%

SUPER PONUDA!

999 kn

-33%

SUPER PONUDA!

16 LISTOVA

13,99

8

KUCHENMEISTER

FINO

Papir za pečenje • u listovima

29,99

1999 kn

FINO

Aluminijska folija • 30 m

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Svježi pekarski kvasac 50 g

1 kg = 33,80 kn

-26%

SUPER PONUDA!

2,29

1

69 kn

-36%

SUPER PONUDA!

29,99

18

99 kn

Posipač za šećer i brašno

5 kg

1kg

-25%

SUPER PONUDA!

7,99

599 kn

ČAKOVEČKI MLINOVI

Pšenično brašno T-550 glatko 1 kg

-26%

SUPER PONUDA!

9,49

699 kn

ČAKOVEČKI MLINOVI

Pšenično brašno T-400 oštro 1 kg

Kore za kolače Medene, sweet cake ili rozen mekani vafel listovi 430 - 450 g 1 kg = 31,09 - 32,53 kn

-33%

SUPER PONUDA!

20,99

13

99 kn

-21%

SUPER PONUDA!

27,99

21

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

RUSTINI

Pšenično brašno T-550 glatko 5 kg

1 kg = 4,40 kn

9


Zajedno u radosti blagdana

BAULI

Colomba ili torta

-20% 375 - 750 g odabrane vrste

TOFFIFEE VECCHIO FORNO

Colomba

classic ili bez kandiranog voća 900 g 1 kg = 36,66 kn

-00%

SUPER PONUDA!

,99

32

99 kn

Bombonjera Uskrs 375 g

1 kg = 106,64 kn

-27%

SUPER PONUDA!

54,99

3999 kn

KINDER

Čokoladice mix + plišanac 133 g

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

4999 kn

10

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


-00%

SUPER PONUDA!

29 00,99

99 kn

DOLCI PREZIOSI

Čokoladno jaje odabrane vrste 150 g 1 kg = 199,93 kn

BALOCCO

Čokoladno jaje Bimba ili Bimbo 150 g 1 kg = 233,27 kn

-00%

SUPER PONUDA!

,99

3499 kn

400 g

-33%

-00%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

14,99

9

99 kn

Uskršnja cukrena pogača 400 g

1 kg = 24,98 kn

-20%

00,99

SUPER PONUDA!

14,99

11

99 kn

HAMLET

Praline

Excelcium red ili silver 180 g

1 kg = 66,61 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

69

99 kn

KINDER

Čokoladno jaje celofan 150 g

1 kg = 466,60 kn

11


Zajedno u radosti blagdana

1kg

! NOVO

LAICA

Čokoladna jaja punjena odabrane vrste 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

4999 kn

-20%

SUPER PONUDA!

19,99

1699 kn

! NOVO

WITOR’S

Čokoladna punjena jaja odabrane vrste 250 g 1 kg = 67,96 kn

Čokoladna jaja u kantici 120 g

1 kg = 224,92 kn

-22%

-00%

SUPER PONUDA!

34,99

26

SUPER PONUDA!

00,99

8

99

99 kn

zec 80 g

1 kg = 49,83 kn

3499 34,99

kn

12

1 kg = 74,92 kn

zec 60 g

1 kg = 212,06 kn

-22%

punjena odabrane vrste 120 g

RIEGELEIN

Čokoladna figurica

SUPER PONUDA!

Čokoladna jaja

INCO

Čokoladne figure u jaju 165 g

kn

LAICA

-25%

SUPER PONUDA!

3,99

2

99 kn

Čokoladna figurica 1 kg = 112,38 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

899 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Makarena bomboni jelly 200 g

1 kg = 49,95 kn

-00%

SUPER PONUDA!

,99

9

99 kn

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

15

-30%

SUPER PONUDA!

19,99

13

99 kn

Bomboni

99 kn

RIEGELEIN

Čokoladna jaja u vrećici 200 g

1 kg = 79,95 kn

u vrećici 30 g

1 kg = 466,33 kn

! NOVO -25%

-00%

SUPER PONUDA!

7,99

5

99 kn

SUPER PONUDA!

Čokolada mliječna uskršnja 60 g

1 kg = 99,83 kn

00,99

10

99 kn

Čokoladne figure 55 g

1 kg = 199,82 kn

Čokoladne dražeje u jaju 60 g

1 kg = 183,17 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

10

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

15

99 kn

RIEGELEIN

Čokoladni uskršnji mix u vrećici 250 g

1 kg = 63,96 kn

13


Jabuka

Granny Smith 1 kg

-26%

SUPER PONUDA!

-45%

8,19

SUPER PONUDA!

599

10,99

5

99

Naranča

kn

kn

Natalia 1 kg

KOMAD

Avokado komad

-53%

-34%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

5

13,79

8

99

99

8

pržene, slane 100 g

kn

1 kg = 89,90 kn

SUPER PONUDA!

14,99

8

•

1 kg = 23,90 kn

99

O RINFUZ

-26%

SUPER PONUDA!

Pistacije

RINFU

u ljusci 100 g

•

Orah

RINFU

kn

•

2

13,99

O FUZ •

ZO •

O RINFUZ

-40%

SUPER PONUDA!

3,69

O FUZ •

ZO •

O RINFUZ

-35%

SUPER PONUDA!

39

RINFU

-35%

O RINFUZ

1 kg

O FUZ •

ZO •

•

RINFU

ZO •

Kivi

kn

• RIN

O FUZ •

• RIN

• RIN

kn

• RIN

12,99

Indijski orah

99

slani 100 g

kn

1 kg = 89,90 kn

7,99

5

89 kn

Lješnjak jezgra 100 g

1 kg = 58,90 kn

KOMAD

Cvjetača komad

-32%

-27%

SUPER PONUDA!

18,99

12

79

14

kn

-22%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

13,79

Grah bijeli 1 kg

9

99 kn

10,99

Špinat 500 g

1 kg = 19,98 kn

8

49 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


SNIŽAVAMO CIJENE UŠTEDI VEĆ SADA

!

!

IZ BOGATE PONUDE NAŠEG BIO ASORTIMANA

Naranča Bio 1 kg

-00%

-25%

SUPER PONUDA!

0,99

14

SUPER PONUDA!

BIO

49 kn

7,99

5

99 kn

Mrkva

BIO

Bio 500 g

1 kg = 11,98 kn

KOMAD

-34%

-22%

SUPER PONUDA!

9,19

5

99 kn

-25%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

7,49

Salata Iceberg komad

5

79 kn

7,99

Kupus mladi 1 kg

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

5

99 kn

Krumpir mladi 1 kg

15


Svinjska koljenica s kostima za pečenje i kuhanje svježa na pultu 1 kg

SUPER PONUDA!

18

SUPER PONUDA!

42

99 kn

99

Svježa

Teleća koljenica s kostima na pultu 1 kg

kn

Teleći vrat

s kostima na pultu 1 kg

MESNICA

SUPER PONUDA!

4299

VA Š I Z B O R S VA K I D A N

kn

Z KOSTI BE

SUPER PONUDA!

43

99 kn

SUPER PONUDA!

Teleća rebra i prsa

62

99

s kostima na pultu 1 kg

kn

Z KOSTI BE

BE

SUPER PONUDA!

79

99 kn

Z KOST

BE

Z KOST

I

Teleća lopatica bez kosti na pultu 1 kg

bez kosti na pultu 1 kg

kn

Teleća lopatica s kostima na pultu 1 kg

39

99 kn

SUPER PONUDA!

Juneće tripice svježe, za kuhanje, za ukusan obrok 1 kg

NAGRADNA IGRA 02.03. - 31.03.2022.

Više informacija na: www.kotanyi.com/hr |

16

42

99

I

SUPER PONUDA!

Teleći but

SUPER PONUDA!

18

99 kn

Leskovački ćevapčići

Anton, meso Kamnik 450 g 1 kg = 42,20 kn

KOTANYI

Začini u staklu

-40% razne vrste

|

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


NA

N

-43%

1 kg = 38,90 kn

J

E

AS

N

ET

J

E ET

CI

UZ

polutrajni proizvod 1 kg

A

JE

M

IN

AS

D

Pečeni hamburger

NE

I KVA

AJB

LI

T

N

OLJ E O

NA

T

N

AS

ET

I KV

AJB

I AL

N

M

IN

NE

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

E

CI

JE

PLODINE

E RK R

E

A

E

N

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

E RK R

NA

kn

UZ

D OLJ E O

44,99

2999

PLODINE

Dimljena rolana lopatica

kn

u mreži polutrajni proizvod 1 kg

NA

E

E

ET

ET

NE

I KVA

AJB

LI

T

D OLJ E O

N

I KVA

AJB

T LI

AS

M

AS

JE

IN

OLJ E O

PLODINE

N

N

N

CI

UZ

M

IN

NE

E

J

CI

UZ

JE

J

E

A

A

E RK R

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

E RK R

NA

kn

T

D OLJ E O

389

-33%

2899

LI

5,39

SUPER PONUDA!

39,99

I KVA

-27%

kn

-27%

NE

AJB

SUPER PONUDA!

99

SUPER PONUDA!

JE

IN

M

polutrajni proizvod 100 g

CI

UZ

Dimljena vratina

SUPER PONUDA!

39

J

PLODINE

u mreži polutrajni proizvod 1 kg

70,99

A

E

Rolana šunka

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

E RK R

GAVRILOVIĆ

D

Dimljene svinjske kosti s mesom 1 kg

-22%

SUPER PONUDA!

17,99

1399

-20%

SUPER PONUDA!

49,99

Pečeni but

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

Dimljena koljenica

E ET

AS

NE

I KVA

AJB

LI

T

N

JE

IN

M

polutrajni proizvod 1 kg

PLODINE

J

CI

Sječena lopatica

UZ

PIK VRBOVEC

A

E

NA

polutrajni proizvod 1 kg

N

kn

E RK R

3999

kn

GUŠTI

OLJ E O

D

polutrajni proizvod 1 kg

-45%

SUPER PONUDA!

54,99

2999 kn

-29%

SUPER PONUDA!

36,99

2599 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

17


Svježa patka

Grill pile svježe na podlošku cca 1,5 kg 1 kg

2999 kn

JE • S V ŽE

0,99

JE • SV ŽE

K I R A NO PA

-00%

SUPER PONUDA!

KIRANO PA

bez iznutrica cca 2 kg 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

1999 kn

-00%

CEKIN

SUPER PONUDA!

0,99

24

Pileći batak sa zabatkom

99

svježe na podlošku cca 400 g 1 kg

kn

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

22

VINDON

Pureće mljeveno meso

99

svježe 500 g

kn

1 kg = 45,98 kn

more & mi.

-32%

SUPER PONUDA!

43,99

29

89 kn

Pileća prsa bez kože cca 810 g svježa 1 kg

CROMARIS

PLODOVIMORA

Brancin svježi 720 g

1 kg = 67,90 kn

-24%

SUPER PONUDA!

64,99

4889 kn

LEDO

Lignja

LEDO

Gamberi, Dagnje ili Plodovi mora

-20% 250 - 300 g

18

kolutići i krakovi smrznuto 400 g

1 kg = 124,98 kn

-00% -31%

SUPER PONUDA! SUPER PONUDA!

0,99 72,99

049

99 99 kn

kn

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

13

99 kn

Srdela očišćena bez glave svježa 400 g

1 kg = 34,98 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


ČN

RU

RU

NO

O R A ĐE

NO

•

RU

O R A ĐE

29

O RA ĐE NO

-25%

-00%

SUPER PONUDA!

39,99

•

RU

•

ČN

ČN

O RA ĐE NO

•

ČN

-25%

SUPER PONUDA!

0,99

99

Kiflice Orah XXL 1 kg

kn

26

SUPER PONUDA!

26,99

99

19

99

Čupavci

kn

480 g

1 kg = 56,23 kn

kn

Kolač Šumsko voće 400 g

1 kg = 49,98 kn

Čokoladna torta 800 g

uv i jek Svjež a

1 kg = 49,99 kn

Pekarnica

-50%

SUPER PONUDA!

O RA ĐE

NO

ČN

•

RU

•

VA Š I Z B O R S VA K I D A N

kn

NO

RU

39

99

ČN

79,99

O R A ĐE

-21%

-25%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

36,99

2199 kn

3,99

Mađarica 420 g

1 kg = 52,36 kn

-28%

4

99 kn

Rustika bijela

hrskave korice i mekane sredine 500 g

-30%

0

kn

4

kn

pšenično bijelo pecivo hrskave korice 60 g

od sira ili jabuke 155 g 1 kg = 32,19 kn

1 kg = 11,50 kn

2,49

1

79 kn

699 kn

Seljački kruh 425 g

1 kg = 16,45 kn

9,99

Burek

6

99 kn

Kukuruzno zlato hrskave korice 500 g 1 kg = 13,98 kn

-00%

SUPER PONUDA!

Kajzerica

8,99

-30%

6,99

99

-22%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

-28%

SUPER PONUDA!

69

1 kg = 53,39 kn

SUPER PONUDA!

1 kg = 9,98 kn

0,99

kn

sa čokoladnom glazurom ili s okusom jagode 56 g

-28%

SUPER PONUDA!

6,99

299

Donut

SUPER PONUDA!

Putar štangica 40 g

1 kg = 44,75 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

0,99

5

99 kn

Pizza trokut šunka - kukuruz 145 g 1 kg = 41,31 kn

19


VINDIJA

Varaždinec ili Tilzit

polutvrdi sir blagog okusa 45% m.m. 100 g 1 kg = 59,90 kn

-20%

SUPER PONUDA!

7,49

599 kn

1 kg = 39,90 kn

1 kg = 44,90 kn

Stancija polutrajni proizvod 100 g 1 kg = 59,90 kn

CI

UZ

E

N

kn

Pureća šunka

E

A

OL J I OMJ JB

5

99

GAVRILOVIĆ

E RK R

ŠE

N ROB E MA

8,79

JE

NE

I KVA

AJB

LI

T

OLJ E O

D

kn

Panceta

rinfuzo trajni proizvod 100 g 1 kg = 59,90 kn

-35%

4

49

20

kn

12,99

8

49 kn

-43%

SUPER PONUDA!

6,99

-34%

SUPER PONUDA! SLJEME

Šunka u ovitku polutrajni proizvod 100 g 1 kg = 44,90 kn

-26%

SUPER PONUDA!

3,49

1

99 kn

SUPER PONUDA! PLODINE

Buđola

trajni proizvod 100 g 1 kg = 84,90 kn

8,19

5

99 kn

-00%

SUPER PONUDA! PIK VRBOVEC

Parizer

Favorit polutrajni proizvod 100 g 1 kg = 19,90 kn

0,99

6

49 kn

E JE

IN

M

5

99

DOBRO

J

CI

9,99

UZ

-40%

SUPER PONUDA!

A

E

N

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

E RK R

NA

M

IN

ET

kn

NA

kn

polutvrdi sir 45% m.m. 100 g

3

-31%

SUPER PONUDA!

AS

449

Ementaler

Olimpia s pistacijama polutrajni proizvod 100 g

ET

6,49

MONKI

99

AS

SUPER PONUDA!

Mortadela

N

-30%

0,99

AIA

NE

I KVA

AJB

LI

T

N

-00%

SUPER PONUDA!

D OLJ E O

PLODINE

Čajna kobasica trajni proizvod 100 g 1 kg = 59,90 kn

VINDON

Pureća šunka Deluxe polutrajni proizvod 100 g 1 kg = 64,90 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


PISINIUM

330 g

Naresci

razne vrste trajni proizvod 80 g 1 kg = 124,88 kn

-00%

SUPER PONUDA!

999 0,99

kn

GAVRILOVIĆ

GAVRILOVIĆ

Zimska salama

Salama Romana

trajni proizvod 330 g

trajni proizvod 330 g

1 kg = 121,18 kn

1 kg = 90,88 kn

-33%

39

Zimska salama

-28%

SUPER PONUDA!

59,99

PICK SZEGED

SUPER PONUDA!

41,99

29

99 kn

trajni proizvod 250 g

99

1 kg = 143,96 kn

-50%

kn

SUPER PONUDA!

71,99

3599 kn

-25%

SUPER PONUDA!

19,99

14

99 kn

-28%

-00%

SUPER PONUDA! PERUTNINA

Extra pileća hrenovka

polutrajni proizvod 1 kg

24,99

17

SUPER PONUDA! GAVRILOVIĆ

99

Kranjska kobasica polutrajni proizvod 320 g

kn

1 kg = 56,22 kn

0,99

64

BELJE

99

Baranjska domaća kobasica

kn

trajni proizvod cca 400 g 1 kg

VINDON

Posebna pureća

s paprikom ili obična polutrajni proizvod 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

-26%

-20%

SUPER PONUDA!

8,19

5

99 kn

0,99

SUPER PONUDA! GAVRILOVIĆ

Art paštete 100 g

1 kg = 59,90 kn

29,99

23

RAVLIĆ

99 kn

Slaninska ili Panonska kobasica

15

99 kn

polutrajni proizvod 1 kg

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

21


B. AKTIV

Smoothie jogurt LGG razni okusi 1,5% m.m. 330 g

1 kg = 25,73 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

849

DUKAT

Kiselo vrhnje

kn

-25% 12% ili 20% m.m. 900 g

DOLINE

`Z BREGOV

Kiselo vrhnje

Trajno mlijeko

20% m.m. 180 g

2,8% m.m. 1l

1 kg = 16,61 kn

-00%

-25%

SUPER PONUDA!

E CI

10

99 kn

DUKAT

Tekući jogurt 2,8% ili 0,5% m.m. PET 1l

punjen kremom i preliven čokoladom 24,5% m.m. 4x 30 g

HLAĐENO

1 kg = 99,92 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

11

99 kn

JE

IN

M

00,99

J

NE

I KVA

AJB

LI

T

OLJ E O

D

`Z BREGOV

Mliječni desert

-00%

SUPER PONUDA!

A

ET

kn UZ

FERRERO KINDER PINGUI

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

AS

kn

NA

99

E

2

79

E RK R

6

3,99

N

00,99

N

SUPER PONUDA!

Vrhnje za kuhanje 20% m.m. 200 ml 1 l = 34,95 kn

-30%

SUPER PONUDA!

9,99

6

99 kn

ZOTT MONTE

Mliječni desert 4x 100 g

1 kg = 37,48 kn

-25%

-00%

SUPER PONUDA!

3,99

2

99

22

kn

4 x 100 g

SUPER PONUDA! VINDIJA

Mliječni puding

vanilija, lješnjak ili čokolada 125 g 1 kg = 23,92 kn

00,99

1499 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


NA

M

ET

AS

JE

IN

NE

I KVA

AJB

LI

T

N

CI

UZ

E

N

J

E

A

E RK R

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

D OLJ E O

-30%

SUPER PONUDA!

9,99

6

99

GRAN BIRAGHI

kn

100 g

-26%

SUPER PONUDA!

Tvrdi sir

14,99

10

99

1 kg = 69,90 kn

500 g

PRESIDENT

kn

DOLINE

Tortellini

šunka, sir ili ricotta - špinat svježi 500 g 1 kg = 21,98 kn

Svježi sir posni 500 g

`Z BREGOV

Sirni namaz

1 kg = 23,98 kn

70% ili 40% m.m. razni okusi 200 g

-25%

SUPER PONUDA!

15,99

1 kg = 49,95 kn

11

99

-00%

SUPER PONUDA! SUPER PONUDA!

00,99

18

99 kn

999 00,99

-00%

kn

PRESIDENT

Ribanac

kn

35% m.m. 3x 40 g

1 kg = 158,25 kn

-20%

SUPER PONUDA!

12,49

9

99 kn

ZDENKA

Topljeni sir

classic, specijal ili čardaš 140 g 1 kg = 71,36 kn

ZVIJEZDA

Majoneza delikates 400 g

1 kg = 44,98 kn

-28%

SUPER PONUDA!

24,99

17

99 kn

-00%

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

8

99 kn

SUPER PONUDA! AVIKO

Pomfrit

Sunny Fries smrznuto 1 kg

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

0,99

1499 kn

LEDO

Pizza

margherita, capricciosa ili vesuvio smrznuto 330 g

1 kg = 45,42 kn

23


3 x 80 g

1kg

23,99

14

OL J I OMJ

-40%

SUPER PONUDA!

E

AJB

IT

OLJ E O

D

-45%

1 kg = 96,09 kn

74,99

SUPER PONUDA!

31,99

17

49

komadi u maslinovom ulju *ocijeđena masa 156 g 3x 80 g

kn

ekstra djevičansko 1l

ET

L I KVA

Tuna Grande

99

AS

NE

N

JE

IN

M

PLODINE

JB

CI

UZ

-37%

SUPER PONUDA!

A

E

N

ŠE

Maslinovo ulje

N ROB E MA E RK R

NA

ORGULA

kn

SCOTTI

Riža

Sant’Andrea 1 kg

4499 kn

4 x 80 g

-40%

SUPER PONUDA!

54,99

32

99 kn

RIO MARE

Tuna

maslinovo ulje ili naturale *ocijeđene masa 208 - 224 g 4x 80 g 1 kg = 147,28 - 158,61 kn

ADRIATIC QUEEN Riblje konzerve

-30% odabrane vrste

-28%

6,99

4

99

DELAMARIS IZOLA

-46%

SUPER PONUDA!

kn

SUPER PONUDA! DIVELLA

Tjestenina razne vrste 500 g 1 kg = 9,98 kn

14,99

7

99 kn

GIANA

Grah šareni *ocijeđena masa 480 g 800 g 1 kg = 16,65 kn

Skuša s povrćem 125 g

1 kg = 79,92 kn

-28%

680 g

SUPER PONUDA!

13,99

9

99 kn

GIANA

GIANA

Tuna salate razne vrste 185 g

Rajčica

1 kg = 59,41 kn

-31%

SUPER PONUDA!

15,99

10

99

24

PODRAVKA

kn

-25% odabrani proizvodi

Pasirana rajčica 680 g

1 kg = 8,81 kn

-50%

SUPER PONUDA!

11,99

599 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


1,4 kg

GLUTEN FREE

-20%

SUPER PONUDA!

24,99

19

99 kn

-00%

SUPER PONUDA! LINO LADA

Krem namaz odabrane vrste 350 - 400 g

1 kg = 49,98 - 57,11 kn

0,99

59

99 kn

ČOKOLINO

Instant žitne pahuljice

s vitaminima i mineralima 1,4 kg 1 kg = 42,85 kn

-25%

DR. SCHÄR

SUPER PONUDA!

-20%

13,49

9

99

odabrani proizvodi

NATURA

Datulja

bez koštice ili

kn

DORA3

Croissant razne vrste 300 g

1 kg = 33,30 kn

500 g

Mazafati

svježa 500 g

1 kg = 19,98 kn

-50%

SUPER PONUDA!

19,99

999 kn

PLODINE

Ajvar

Mješavina suhog voća

uprženi blagi 550 g

500 g

1 kg = 18,16 kn

-37%

-00%

SUPER PONUDA!

7,95

4

99 kn

SUPER PONUDA! PLODINE

Toast kruh bijeli ili integralni 400 g 1 kg = 12,48 kn

HOD

0,99

9

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

1 kg = 39,98 kn

-50%

SUPER PONUDA!

39,99

19

99 kn

25


NOBLICE

SCHOGETTEN

razne vrste 190 - 250 g

odabrane vrste 100 g

Čajno pecivo

Čokolada

1 kg = 27,96 - 36,79 kn

1 kg = 54,90 kn

-30%

-21%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

9,99

6,99

699

549

kn

kn

! NOVO 200 g

-00%

-20%

SUPER PONUDA!

12

00,99

99 kn

SUPER PONUDA!

9,99

8

KANDI

99

Čokolada

odabrane vrste 220 - 250 g

1 kg = 51,96 - 59,05 kn

kn

DELICADORE

Čokolada punjenje od lješnjaka 200 g 1 kg = 44,95 kn

750 g

-22%

SUPER PONUDA!

8,99

6

99 kn

-23%

SUPER PONUDA! DULCA

Muffins mini razne vrste 150 g

1 kg = 46,60 kn

12,99

9

99 kn

DULCA

Muffins

vanilija ili s komadićima čokolade 300 g 1 kg = 33,30 kn

SMOKI

Flips s kikirikijem 225 g

-20%

1 kg = 39,96 kn

SUPER PONUDA!

19,99

15

99

26

kn

VALLEY OF OATS

Muesli

razne vrste 750 g

1 kg = 21,32 kn

-00%

-30%

SUPER PONUDA!

9

00,99

99 kn

SUPER PONUDA! LAY’S

Čips

odabrane vrste 130 - 140 g

1 kg = 71,36 - 76,85 kn

12,99

899 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


NA

N

J

E

A

E RK R

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

500 g ET

AS

NE

I KVA

AJB

LI

T

N

JE

IN

M

preliven čokoladom odabrane vrste 220 - 300 g

CI

UZ

Keks

E

DOMAĆICA

D OLJ E O

1 kg = 39,97 - 54,50 kn

-29%

SUPER PONUDA!

16,99

11

99

PLODINE

Kava

kn

mljevena 500 g

1 kg = 45,98 kn

-24%

SUPER PONUDA!

36,99

22

99 kn

JACOBS

Instant kava

Crema Gold ili Cronat Gold 200 g

-23%

1 kg = 274,95 kn

SUPER PONUDA!

16,99

1299 kn

-00%

SUPER PONUDA!

KRAŠ

Napolitanke razni okusi 420 g

1 kg = 30,93 kn

00,99

5499 kn

BISCOLETTI

Vafel prutići punjenje od kakaa ili lješnjaka 250 g 1 kg = 31,96 kn

ANAMARIA

-20%

SUPER PONUDA!

Cappuccino razne vrste 200 g

9,99

7

99

1 kg = 59,95 kn

-20%

SUPER PONUDA!

kn

14,99

400 g MANNER

1199 kn

Keksi

Belvedere 400 g

1 kg = 29,98 kn

-25%

SUPER PONUDA!

15,99

1199 kn

PODRAVKA Voćni čaj

-20% razne vrste 40 - 50 g

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

27


6 × 0,5 l

KARLOVAČKO

BRAUHAUSER

udio alkohola 5% 6x 0,5 l

udio alkohola 4% 0,5 l

Svijetlo pivo

Pivo

1 l = 13,33 kn

1 l = 7,98 kn

-00%

-33%

SUPER PONUDA!

0,99

39

SUPER PONUDA!

5,99

3

99

99

kn

kn

2l

2l SKY

Gazirani napitak razne vrste 2l 1 l = 3,50 kn

-33%

SUPER PONUDA!

10,49

699

-25%

kn

SUPER PONUDA!

11,99

8

99 kn

EVIVVA

Sok

razne vrste 2l 1 l = 4,50 kn

-22%

SUPER PONUDA!

34,99

2699 kn

28

4 x 1,5 l

-30%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

9,99

SUNQUICK

Voćni sirup razne vrste 0,7 l 1 l = 38,56 kn

6

99 kn

VINDI

Voćni sok razne vrste 1l

0,99

19

95 kn

JAMNICA ILI JANA

Mineralna voda

gazirana ili negazirana 4x 1,5 l 1 l = 3,33 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Gastro preporuka: 18-20 °C

KUĆNI LJUBIMCI NAŠI NAJBOLJI PRIJATELJI

-00%

10 kg

SUPER PONUDA!

0,99

-50%

19

SUPER PONUDA! BLATO

39,99

19

Plavac ili Merlot

crno kvalitetno vino 0,75 l

kn

1 l = 26,65 kn

N

J

govedina/povrće ili perad/povrće 2 kg 1 kg = 10,00 kn

12 x 85 g

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

54

99 kn

RENO

Hrana za pse govedina 10 kg

1 kg = 5,50 kn

E

A

kn

Hrana za mačke

2l

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

E RK R

NA

99

99

PETTIES

-36%

SUPER PONUDA! E

35,99

ET

AS

M

IN

NE

I KV

AJB

I AL

T

22

99

N

CI

UZ

JE

OLJ E O

D

16

99 kn

Hrana za mačke govedina 12x 85 g

1 kg = 22,54 kn

PEDIGREE

-26%

SUPER PONUDA!

22,99

kn

FRISKIES

poslastice za pse

PLODINE

Graševina bijelo vino 2l

-20% odabrani proizvodi

1 l = 8,50 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-30%

SUPER PONUDA!

12,99

8

99 kn

BERCI

Hrana za pse razne vrste 1240 g 1 kg = 7,25 kn

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

3

49 kn

PETTIES

Hrana za mačke razne vrste 415 g 1 kg = 8,41 kn

29


HEAD & SHOULDERS

Šampon za kosu

COLOR NATURALS

1 l = 71,23 - 79,14 kn

razne vrste

Boja za kosu

razne vrste 360 - 400 ml

-28%

-40%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

39,99

29,99

2849

1799

kn

kn

-47%

SUPER PONUDA!

18,99

999

OLD SPICE

Dezodorans ili Stick

kn

PALMOLIVE

Gel za tuširanje razne vrste 250 ml 1 l = 39,96 kn

razne vrste 50 ili 150 ml

1 l = 133,27 - 399,80 kn

ili Gel za 400 ml

tuširanje

1 l = 49,98 kn

ili Dezodorans

NIVEA

-30% odabrani proizvodi

ili stick Secret 150 ili 40 ml

AQUAFRESH

1 l = 133,27 - 499,75 kn

-25%

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

1999

odabrani proizvodi

kn

4× 56

komada VIOLETA

Vlažne maramice Badem 4x 56 komada

1 pakiranje = 9,25 kn

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

36

99 kn

PAMPERS

Pelene ili gaćice

Active baby ili Pants pakiranje od 31 do 62 komada 1 kom = 1,45 - 2,90 kn

-32%

SUPER PONUDA!

133,99

8999 kn

3

-slojni

10

rola

ZEWA

VIOLETA

-30%

-25%

Maramice

odabrani proizvodi

30

Kuhinjski ručnici

odabrani proizvodi

-48%

SUPER PONUDA!

28,99

14

99 kn

PALOMA

Toaletni papir troslojni žuti ili exclusive pakiranje od 10 rola 1 rola = 1,50 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


JAR

RENOVA

Tablete za perilicu posuđa

Papirnati ručnici XXL 3 role

All in One Limun 110 komada

1 rola = 4,66 kn

-30%

SUPER PONUDA!

1 kom = 0,82 kn

-00%

19,99

SUPER PONUDA!

1399

0,99

8999

! NOVO

kn

kn

8 kg WISE

Deterdžent za rublje Alpine fresh 8 kg 1 kg = 5,00 kn

-42%

SUPER PONUDA!

69,99

3999 kn

-52%

SUPER PONUDA!

94,99

44

99 kn

PERWOLL

Deterdžent za rublje

Color, black ili blossom 4,05 l 1 l = 11,11 kn

-50%

SUPER PONUDA!

59,99

29

99 kn

VANISH

Odstranjivač mrlja Pink ili white 1,5 l ili 470 g 1 l = 19,99 kn 1 kg = 63,81 kn

-35%

SUPER PONUDA!

33,99

2199 kn

DASH

-40% odabrani proizvodi

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

7399 kn

FAKS

Deterdžent za rublje Lavanda i smilje 4,875 kg 1 kg = 15,18 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

SILAN

Omekšivač za rublje

razne vrste 1200, 1450 ili 1800 ml 1 l = 12,22 - 18,33 kn

PUR

Deterdženti za suđe

-30% odabrani proizvodi

31


PERFEX

Kuhinjski ručnici

3

troslojni 1 rola

-slojni PERSIL

Deterdžent za rublje

-41%

SUPER PONUDA!

16,99

9

Universal ili lavanda 7,8 kg

99

1 kg = 15,37 kn

2x 3 l

kn

1 l = 19,98 kn

ili 70 komada 1 kom = 1,71 kn

-50%

SUPER PONUDA!

69,99

11990 kn

VIOLETA

Deterdžent za fino pranje rublja Black, Color ili Protect & repair 2,7 l

FINISH

1 l = 12,96 kn

-40%

-50%

SUPER PONUDA!

SUPER

odabrani proizvodi

69,99

3499 kn

MR. PROPER

AJAX

Sredstvo za čišćenje razne vrste 500-750 ml

1 l = 17,32 - 25,98 kn

-50%

SUPER PONUDA!

25,99

1299 kn

Univerzalno sredstvo za čišćenje Limun 1l

MR. PROPER

Sprej za čišćenje

Limun ili hygiene 750 ml 1 l = 22,65 kn

-42%

SUPER PONUDA!

20,99

1199 kn

-39%

SUPER PONUDA!

27,99

1699 kn

DOMESTOS

Univerzalno sredstvo za čišćenje ili Wc osvježivač razne vrste 750 ml ili 55 g 1 l = 15,99 kn 1 kg = 218,00 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

11

99 kn

32

BIS

Osvježivač prostora razne vrste 400 ml 1 l = 49,98 kn

-33%

SUPER PONUDA!

29,99

19

99

DOMESTOS

-30% odabrani proizvodi

kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


-40%

-40%

SUPER PONUDA!

-40%

SUPER PONUDA!

49,99

SUPER PONUDA!

29,99

2999

27,99

1799

kn

1679

kn

-40%

kn

-40%

SUPER PONUDA!

-40%

SUPER PONUDA!

99,99

SUPER PONUDA!

27,99

5999

27,99

1679

kn

1679

kn

kn

UKLANJA

VIŠE OD

TRISTAR

Parni čistač

750 W 1,2 l

6 × 83 SUPER PONUDA! -23% 33 kn

649,99

49999 kn

ROWENTA

Ciklonski usisavač

• Swift Power Cyclonic odlično filtrira prašinu • filtracija; spužva+ visokoučinkoviti filter+cyclone effitech motor • teleskopska cijev • klasična ručka s ugrađenom Easy Brush četkom • radijus kretanja 7,6 m

• čisti prljavštinu i bakterije na tvrdim i mekim podovima pa čak i na vašim prozorima • zahvaljujući uklonjivoj šipki može se koristiti i kao ručni model • glava u obliku slova V • uključuje 12 dodataka za čišćenje svih površina u vašem domu, automobilu i kamp prikolici

99%

BAKTERIJA SAMO S VODOM

1500 W 400 ml

6 × 55 SUPER PONUDA! -26% 00 kn

449,99

32999 kn

ELIT

Čistač prozora

2000 mAh

• snaga vakuma 1,8 kPa

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

18999 kn

punjenje: 2,5 h

15 W 200 ml

LIKVI

Deterdžent za ručno pranje posuđa razne vrste 1,35 l 1 l = 9,62 kn

-31%

SUPER PONUDA!

18,99

12

99 kn

SANITAR

Sredstvo za čišćenje kupaonice ili Osvježivač za wc školjku razne vrste 650 - 750 ml ili 62 ml

1 l = 14,65 - 177,26 kn

ARF

-25% odabrani proizvodi

AIRWICK

-30% odabrani proizvodi

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-00%

SUPER PONUDA!

1099 00,99

kn

33


ZA NJEGA vel. 41-46

ZA NJU

KAPPA

Majica

vel. 36-40

• visoki udio pamuka • sive ili zelene boje

-41%

SUPER PONUDA!

119,99

69

vel. M - XXL

99 kn

KAPPA

Ruksak

• dostupan u tri boje • sa prednjim džepom

-40%

SUPER PONUDA!

149,99

89

99

-36%

kn

SUPER PONUDA!

KAPPA

249,99

159

Tenisice za odrasle

99

• donjište: PU/guma • gornjište: umjetni materijal • jednostavno održavanje • razne boje

kn

vel. M - XXL

KAPPA

Sportske hlače • visoki udio pamuka • razne boje

-29%

SUPER PONUDA!

169,99

119

99 kn

2×

KAPPA

Čarape

• visoki udio pamuka

-32%

SUPER PONUDA!

24,99

16

99

3×

69,99

44

vel. 35 - 46

kn

vel. M - XXL

-35%

SUPER PONUDA!

99 kn

KAPPA

Bokserice

• visoki udio pamuka • razne boje

5× Sportske čarape

Potkušulja za odrasle

• visoki udio pamuka

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

17

99

34

kn

vel. S - XXL

vel. 39 - 46

• visok udio pamuka • crne boje

-50%

SUPER PONUDA!

39,99

19

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


UK • 100%

PAM 0% UK

0% • 10 PAM

UK • PAM 10

vel. S - XXL

Majica

• kratkih rukava

vel. S - XL

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

8

99

Ženske capri hlače

kn

• plave boje

-30%

SUPER PONUDA! vel. S - XXL

Gaćice za odrasle

• visoki udio pamuka • razne boje i dezeni

49,99

34

99 kn

vel. S - XL

Ženska majica

• visoki udio pamuka • razne boje

-00%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

2999 kn

00,99

699 kn

Ženska spavaćica

• visoki udio pamuka • razne boje

2×

-33%

SUPER PONUDA!

59,99

3999

vel. M - XL

-00%

kn

SUPER PONUDA!

00,99

4999 kn

vel. S - XL

HEAD

Muške gaćice • visoki udio pamuka

HEAD

Stopalice za odrasle

3×

• visoki udio pamuka • razne boje

-00%

vel. 35 - 46

SUPER PONUDA!

00,99

2599

Pidžama

• za odrasle • s visokim udjelom pamuka • razne boje i dezeni

-00%

SUPER PONUDA!

kn

00,99

3999

Ženske natikače

kn

• visoki potplat

-00%

SUPER PONUDA!

4499

vel. M - XXL

00,99

kn

vel. 36 - 41

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

35


Tepih

• sa obrubljenim rubom • mekano vlakno • razne boje • dimenzije 85×150 cm

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

9999 kn

• dimenzije cca 115×170 cm

149,99 SUPER 00,99 PONUDA! -00%

• dimenzije cca 160x230 cm

269,99 SUPER 00,99 PONUDA! -00%

50×70 cm

6×

Kuhinjske krpe

-46%

Set kupaonskih tepiha • dostupan u više boja • dimenzije 50x80 cm + 40x50 cm

-40%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

29,99

99,99

1599

5999

kn

kn

Kovčeg

• na četiri kotača • tvrdi • sa teleskopskom drškom na izvlačenje • boja: tamno sivi, zlatni ili magenta • visine 57 cm

-37%

SUPER PONUDA!

369,99

22999 kn

-00%

SUPER PONUDA!

• visina cca 66 cm

299,99 479,99 -37%

• visine cca 76 cm

349,99 549,99 -36% 6 × 5833

36

00,99

kn

2999 kn

40×60 cm Otirač

• razni motivi

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Bicikl bez pedala

• plavi, ružičasti ili zeleni • za vježbanje ravnoteže i motorike • lagan za prenošenje

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

28999 kn

Dječji romobil

• ručka podesiva na visinu od 62-82 cm

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

14999 kn

maks. 30 kg

Podne puzzle • set sadrži 8, 9 ili 10 komada • lako se održavaju

30×30×1 cm

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

66×28×47 cm

-00%

SUPER PONUDA!

4999 kn

00,99

22999 kn

Guralica

• plava ili žuta

Igračka šator

• sadrži set za kampiranje

-00%

SUPER PONUDA!

Igračka koš set

• sadrži koš, loptu i pumpu

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

13999 kn

00,99

11999 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

37


TRISTAR

Pekač kruha

• 12 različitih programa za pripremu kruha • LCD ekran • digitalni timer • kućište otporno na toplinu • digitalni kontrolni panel • funkcija održavanja topline 60 minuta

550 W

6 × 5833 kn

-36%

SUPER PONUDA!

549,99

349

1300 W

99

3,5 l

kn

TRISTAR

Friteza na vrući zrak

• pogodna za pečenje, prženje ili grill bez korištenja ulja

6 × 6333 kn

1800 W

-24%

SUPER PONUDA!

499,99

37999 kn

Sandwich toster

800 W

• za 2 sendviča • indikator za uključeno i isključeno zagrijavanje tostera

-50%

-42%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

399,99

19999 kn

129,99

Grill toster

• lako prenosiv • jednostavan za korištenje i čišćenje

7499 kn

2200 W 600 W

1,7 l

Aparat za mljevenje mesa • AC motor • prekidač: uključeno/ isključeno • razina buke 88 dB

-36%

SUPER PONUDA!

359,99

229

99

38

kn

-42%

SUPER PONUDA!

139,99

7999 kn

Kuhalo vode

• bijelo sa dizajnom cvjetova

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Staklena doza za hranu • kapacitet 425 ml

-37%

SUPER PONUDA!

15,99

-40%

SUPER PONUDA!

29,99

17

99

Poslužavnik

• materijal: melamin • 39×24 cm

kn

• 48×30 cm

27,99 44,99

999 kn

KESPER

-37%

• kapacitet 660 ml

12,99 19,99

-35%

• kapacitet 1000 ml

14,99 22,99

-34%

SOLINGEN

Set noževa sa škarama

• izrađeni od nehrđajućeg čelika sa premazom protiv prijanjanja pri upotrebi • ergonomska soft ručka • set se sastoji od: kuharskog noža 20 cm • noža za kruh 20 cm • noža za meso 20 cm • univerzalnog noža 13 cm • noža za guljenje 9 cm i višenamjenskih škara

-50%

SUPER PONUDA!

159,99

7999 kn

-41%

SUPER PONUDA!

59,99

34

99

• cca 770 ml

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

kn

TOGNANA

Posuda za kuhanje kave • materijal: ugljični čelik • bakelitna drška • zapremnine cca 440 ml • pogodno i za indukciju

49,99 79,99

-37%

39


LUMINARC

19-dijelni set

Set tanjura

• opalno staklo • sastoji se od 6 dubokih, 6 plitkih, 6 desertnih tanjura i zdjele dimenzije cca Ø 23 cm

LUMINARC

Set šalica za kavu

6×

-40%

SUPER PONUDA!

-42%

SUPER PONUDA!

199,99

349,99

199

6×

• opalno staklo

11999

Ø 23 cm

99

kn

kn

LUMINARC

Šalica crna • opalno staklo

-36%

SUPER PONUDA!

320 ml

18,99

1199 kn

-46%

SUPER PONUDA!

29,99

8-dijelni set

209

1,1 l

99 kn

TOGNANA

Set tanjura • 18 komada • Pollock

-46%

SUPER PONUDA!

29,99

1599

Vrč

kn

• stakleni

260 ml

Čaše

6×

• staklene

-44%

-44%

SUPER PONUDA!

179,99

99

99 kn

SUPER PONUDA!

Set šalica

• s tanjurićima na stalku • porculan/metal

44,99

24

-43%

SUPER PONUDA!

99

1699

kn

kn

2,4 l

-42%

SUPER PONUDA!

139,99

7999 kn

40

PYREX

Vatrostalni pekač

• sa poklopcem od borosilikatnog stakla otpornog na visoke temperature • perivo u perilici posuđa

Šalica

• lila • porculan

39×25 cm

PYREX

4,6 l

320 ml

29,99

Set vatrostalnih pekača

perivo u perilici posuđa

35×23 cm

• od borosilikatnog stakla otpornog na visoke temperature

-42%

SUPER PONUDA!

139,99

7999 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


-53%

SUPER PONUDA!

159,99

74

99 kn

Posuda za kuhanje

• sa funkcijom cjeđenja na staklenom poklopcu • dimenzije 18x10 cm • materijal: čelik

• dimenzije 22x12,5 cm

89,99 199,99 -55%

• dimenzije 24x13,5 cm

99,99 219,99 -54%

• dimenzije 26x14,5 cm

119,99 259,99 -53%

• dimenzije cca Ø 24 cm

64,99 129,99 -50%

• dimenzije cca Ø 28 cm

79,99 159,99 -50%

• dimenzije cca Ø 32 cm

94,99 189,99 -50%

-50%

SUPER PONUDA!

109,99

5499 kn

Tava

• aluminij s neprijanjajućim premazom • bakelitna drška soft touch • dimenzije cca Ø 20 cm • pogodna i za indukciju

FACKELMANN

Express lonac

-50%

SUPER PONUDA!

119,99

59

99 kn

9l

-47%

SUPER PONUDA!

Tava za palačinke

• aluminij s neprijanjajućim premazom • bakelitna drška soft touch • dimenzije cca Ø 20 cm

Ø 22 cm

359,99

18999 kn

MALA RJEŠENJA ZA veliku organizaciju Ocjeđivač pribora s podloškom • plastični

-35%

SUPER PONUDA!

13,99

8

99 kn

Ocjeđivač suđa s podloškom • plastični

-40%

SUPER PONUDA!

44,99

2699

38×46×8 cm

kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

41


dodatni udar pare 400 g/min

udar pare 120 g/min

Glačalo na paru

automatsko isključivanje

2800 W

TEFAL

automatsko isključivanje

• keramička podloga • vertikalna para • funkcija samočišćenja, anti-calc

Parna postaja

-35%

SUPER PONUDA!

• snaga pumpe: 6,1 bara

12999

6 183 SUPER PONUDA! -00% 33

×

2200 W

199,99

kn

kn

00,99

109999 kn

maks. 15 kg

duljina sušenja cca 17,5 m

PERILLA

Stalak za sušenje rublja

• preklopno s dva krila

-36%

SUPER PONUDA!

299,99

18999 kn

6 × 5333

55×38×23 cm

kn

-36%

SUPER PONUDA!

499,99

319

• klik klak • pvc

SUPER PONUDA!

22

99 kn

1199

Košara za rublje

kn

komada

16,99

34,99

• stabilna • podesiva na visinu od 80 do 102 cm • podloga za glačanje cca 43x124 cm • tkanina otporna na toplinu

24

-29%

-34%

SUPER PONUDA!

Daska za glačanje

99

Štipaljke za rublje

PERILLA

kn

• plastična

12 l

Kadica

• kvadratna • zapremnine cca 9 l

10,99 16,99

-35%

• zapremnine cca 12 l

12,99 19,99

-35%

9l 44×60 cm

12 l

Lavor

-50%

SUPER PONUDA!

• plastični • zapremnine cca 7 l

9,99

15,99

-37%

• zapremnine cca 12 l

11,99

19,99

-40%

42

149,99

7l

7499 kn

Koš za rublje • plastični

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Sušilo za kosu

• boja sivo roza • DC motor • funkcija hladnog udara zraka

2200 W

-36%

SUPER PONUDA! 2 brzine

109,99

6999

3 razina snage

kn

42 W

maks. 180 kg

-50%

SUPER PONUDA!

119,99

59

99

Šišač za kosu u setu

kn

• snažan AC motor sa podesivom oštricom za šišanje na 3, 6, 9 ili 12 mm • ergonomski oblikovan uređaj • uz uređaj dolaze škare, četkica za čišćenje i ulje

-60%

SUPER PONUDA!

99,99

39

Pegla za kosu

• 240 V • boja crna-rose gold • keramičke grijaće ploče

10 W 2x 1,5 V AAA

kn

-40%

SUPER PONUDA!

-50%

SUPER PONUDA!

59,99

99

Dijagnostička osobna vaga

29

99 kn

Trimer za nos i uši

• lako odstranjivanje dlačica u ušima ili nosu • izuzetno precizni i oštri utori za rezanje • sustav štitnika sprječava čupanje i porezotine

149,99

8999 kn

• visoko precizni sustav senzora za mjerenje • platforma od kaljenog stakla debljine 6 mm • automatska on/off funkcija i postavljanje na 0 • indikator preopterećenosti i slabe baterije

Vreća za rublje

-35%

SUPER PONUDA!

16,99

1099 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

43


Vaza

• PVC • Vulcano • dužina cca 23 cm • razne boje

-33%

SUPER PONUDA!

14,99

999 kn

0,5×3 m

-33%

SUPER PONUDA!

11,99

7

Vaza

99

• PVC • promjer cca Ø 13 cm • razne boje

kn

• promjer cca Ø 15 cm

8,99

12,99

-30%

-42%

SUPER PONUDA!

69,99

39

99 kn

Mreža za vrt

• materijal: 280g/m2 HDPE • veličina 50x50 mm

Ograda • trska

-33%

SUPER PONUDA!

119,99

2×

-33%

-23%

SUPER PONUDA!

39 44

kn

Škare za travu

12

99 kn

kn

SUPER PONUDA!

16,99

99

7999

-46%

SUPER PONUDA!

59,99

1×5 m

149,99

Set grabljica i lopatica

79

99 kn

Fleksibilno vrtno crijevo • 5 m/15 m • sa raspršivačem

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Orhideja

(Phalaenopsis) 1 grana visina

Begonija

55 - 70 cm

lončanica

12 cm

visina

14 cm

lončanica

31 cm

redovito zalijevati

redovito zalijevati

svijetlo mjesto

svijetlo mjesto

držati unutra

držati unutra

3999

1999

kn

kn

Čempres

Trajnice mix

Perikalis

visina

39 cm

visina

30 cm

visina

10 - 15 cm

lončanica

13 cm

lončanica

12 cm

lončanica

Ø 10,5 cm

redovito zalijevati

redovito zalijevati

puno zalijevati

svijetlo mjesto

svijetlo mjesto

svjetlo mjesto

držati vani

držati vani

držati vani

1999

1399

kn

799

kn

kn

Kamelija

(Camellia Japonica mix) visina

65 cm

lončanica

19 cm

4 NIVOA

redovito zalijevati svijetlo mjesto držati vani

11999 kn

69×49×160 cm

Smilje

Bouvardia

visina

30 cm

visina

25 cm

lončanica

14 cm

lončanica

12 cm

redovito zalijevati

redovito zalijevati

svijetlo mjesto

svijetlo mjesto

držati vani

držati vani

1799 kn

Plastenik

-33%

SUPER PONUDA!

2799 kn

299,99

19999

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

kn

45


-35%

SUPER PONUDA!

6,99

4

49

-00%

45% m.m. 100 g

1 kg = 44,90 kn

Krakovi

00,99

kn

Sir Maasdam

FROZY

SUPER PONUDA!

2599

kn

FRIENDSHIP

Svinjsko carsko meso na pultu 1 kg

za peku i salatu smrznuto 1 kg

-23%

SUPER PONUDA!

51,99

3999 kn

KRAŠ

Napolitanke

prelivene čokoladom 500 g 1 kg = 43,98 kn

-21%

SUPER PONUDA!

27,99

21

99 kn

3

VIOLETA

Toaletni papir troslojni miris kamilice pakiranje od 16 rola

-slojni

16

rola

1 rola = 1,56 kn

-00%

-00%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

00,99

8

00,99

99

46

kn

Mandarina 1 kg

24

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


od ponedjeljka 28.03. do utorka 29.03.2022.

VILEDA

Set za čišćenje podova

• teleskopska drška s mogućnošću vješanja, nastavak za čišćenje sa okretnim zglobom za čišćenje teže dostupnih mjesta, kanta s cjedilom sa otvorom na prednjoj strani za lakše i jednostavnije izlijevanje vode

NIVEA

Dezodorans, roll on ili stick razne vrste 150, 50 ili 40 ml

-50%

SUPER PONUDA!

1 l = 89,93 - 337,25 kn

-50%

399,99

199

SUPER PONUDA!

99

26,99

13

kn

49 kn

ARIEL

Deterdžent za rublje

LENOR

Omekšivač za rublje

razne vrste 4,55 kg, 3,3 - 3,85 l, 46-52 komada

razne vrste 2x 1360 ml ili 2x 1080 ml

1 kg = 17,58 kn 1 l = 20,78 - 24,24 kn 1 kom = 1,54 - 1,74 kn

1 l = 9,19 - 11,57 kn

-00%

SUPER PONUDA!

-40%

SUPER PONUDA!

00,99

24

134,99

7999 kn

99 kn

BOSCH ARM

zvučni efekti

Električna kosilica

• Bosch Powerdrive motor • zakretni moment 13 Nm • širina rezanja 32 cm • težina 6,8 kg

1200 W

6V 4,5 A

31 l

6 × 11333 SUPER PONUDA! -00%

18 W

kn

00,99

679

99

6 × 9167 kn

kn

-00%

67×40,5×48,5 cm

SUPER PONUDA! • sustav rezanja srpasti nož • ergonomske ručke • precizno rezanje do rubova • zaštita motora od preopterećenja • integrirana ručka za nošenje • ručica za podešavanje visine u tri stupnja • visina rezanja 20 - 60 mm

,99

549

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn

HOLANDER

Traktor na akumulator

• sa električnom pedalom • sa zvukom

47


VIKEND VEĆ OD akcija P E T K A!

OD PET. 25.03. DO NED. 27.03.

k12-str48 | 1

Ovaj vikend pokupi uštedu!" 800 g

PU

Dodatak jelima

RAŽI NA OT

LT U

sa sušenim povrćem 500 g

IC E

500 g

FINO

P

"

MES

N

1 kg = 11,98 kn

-24%

SUPER PONUDA!

7,89

5

-33%

-00%

SUPER PONUDA!

99

29,99

19

99

kn

kn

SUPER PONUDA!

15

00,99

Z DEŽELE

99

Tirolska kobasica polutrajni proizvod 800 g 1 kg = 24,99 kn

kn

Pileći batak i zabatak s dijelom leđa svježi na pultu mesnice 1 kg

Set tava

• dimenzije Ø 16, Ø 20 i Ø 24 cm • crvene ili plave

-45%

SUPER PONUDA!

3×

219,99

11999 kn

SOMAT

4 LADICE 39×44×90,5 cm

Tablete ili gel za perilicu posuđa 90, 72 kom ili 2x 900 ml

1 kom = 0,83 - 1,04 kn 1 l = 41,66 kn

-46%

-46%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

259,99

13999 kn

139,99

7499

Spremnik

kn

• plastični

PRIJAVI SE ZA SEZONSKI POSAO! Naša ponuda: mogućnost stalnog zaposlenja, stimulativna primanja rad

u dinamičnom okruženju, plaćeni putni troškovi, osiguran kvalitetan smještaj, 40-satni radni tjedan, period rada: proljeće – jesen

Više informacija na www.plodine.hr/sezonski-djelatnik Pošaljite svoju molbu i životopis na e-mail zaposljavanje@plodine.hr ili pismenu prijavu s naznakom Natječaj: Sezonski djelatnik na adresu: Plodine d.d., Ružićeva 29, 51000 Rijeka

RADNO VRIJEME

Potražite na našoj web stranici www.plodine.hr

48

POHVALE I PRITUŽBE

pohvale.prituzbe@plodine.hr

Mogućnost kupovine Poklon bonova za Vaše djelatnike Sve informacije na e-mail: plodine-dar@plodine.hr

PLODINE.HR

Plodine.hr/o-nama/kontakt/ facebook.com/PlodineHrvatska

BESKONTAKTNO PLAĆANJE

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Ponuda ne vrijedi u svim prodajnim centrima. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. Sve cijene su izražene u kunama s PDV-om. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook