Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

Od ponedjeljka ƝƠıƛƢı ¤à ƞƜıƛƢı

OSTAJEMO POVOLJNI!

]ĊÌ¨ę¨ ØĄ̀õ Ùà ØǪ̀Ċ¨Ùà Ø¨óà • J¤ ÌÿÙ¨úǿÙ¨ À óĊÀŲ̀úǿÙ¨

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ! j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ àØ À õ ØìÀÙÌàÙÀ • tïǿ̨¤À ¤à óïǿ̨¤¨İ ƝƢıƛƢı

850 g

27.

500 g

7.

99

Ɯ ϸ Ž ƜƠıƤƣ ÏÙ

99

Ɯ ϸ Ž ƞƝıƤƞ ÏÙ

1L Ž ơıƛƤ ÏÙ VÀÒàó

dï ÌÙà ØÒĄ̀Ïà • ƝıƣŘ ØıØı

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ !

400 g

-33% VÀÒàó

;Àó¨Òà vrhnje • ƜƝŘ ØıØı

12 x 1 L

72.

iėØÀ Ɲ ė *

12 .-

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɵƛƛ ¸ Ž ƣıƤƤ ÏÙ Ƥ ÏÙ ľ VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ė ÏÿìÙÌÿ ì ïȕภïàÌ ïàÌ Ì à¤ ï ÙÀ½ ìïàÀėĊठ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ÒÀ½ ı

1 L = 6.09 kn Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɯ = Ž ƢıƟƤ ÏÙ Ą̀٠Ċïǿ̨¤À ìïǿÒÀÏàØ ÏÿìŲ̀ Ą̀Òภì ÏÀï ÙÌ à¤ ƜƝ ÏàØ ¤ ı Ą̀٠Ċïǿ̨¤À ìïǿÒÀÏàØ ÏÿìŲ̀ Ą̀Òภì ÏÀï ÙÌ

Stvar S tvar ìàĊ̨ï¨Ù ìàĊ̨ï¨ÙÌ ÙÌ

VïàÀėĊ¨¤¨Ù ÿ DÌ¨Ø ÏàÌĸ

99

JĊ Ì úǼ¨¤ Ù ÿ ìàÙÿ¤À ĊÀõ¨ ठ250 ÙàĊÀ½ ìïàÀėĊठĸ Perlenbacher

Ɯƣ ÏàØ

Radler limun

Ɯ ÏàØ Ž ƟıƟƠ ÏÙ

• VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ Samo uz

18 x 0.5 L

Uzmi 18

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ

107.82

750 g

%¨ïȝ¨ïà

Nutella

35.99

Ɯ ϸ Ž ƟƢıƤƤ ÏÙ

80.-

1 L = 8.89 kn

Ą̀٠Ċïǿ̨¤À ìïǿÒÀÏàØ ÏÿìŲ̀ Ą̀Òภì ÏÀï ÙÌ à¤ Ɯƣ ÏàØ ¤ ı

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

.ė¤ Ų̀ 30/2022


J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ

D¨ ¸ÿ À Ċïǿ̨ب Àï Ìÿ Àı ]Ċ¨ ̨ óĊ̨ę¨ĸ

ƝƠıƛƢı ¤à ƝƢıƛƢı

OBAVI SVE J; ; _

LIDL!

Stvar povjerenja

àØ ï Ì À ØÀÙÀ ¸ï ììàÒà

VÒ óúǿ Ù¨ ìà¤ÒàõϨ Ù¨ ìà¤Ò Ïà¤ Ì ÿÏ ÿ ïǿÙ³ÿėÀ ė ØĄ̀ÙÀÒÀ óØà Ï ïúàÙóÏÀØ Ø

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

100 úàÙ

500 g

8.

Ɯ ϸ Ž ƜƢıƢơ ÏÙ

88

Ø Ų̀ ìÒ óúǿϨ ¸à¤ÀõŲ̀

140 ìïàÀėĊà¤

àØ Ì ÿÏ ïĊ¨Ù Àà Ù¨Ïú ïǿÙ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 500 g

10.

• Sorta: Idared

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

99 Į ϸ

6.49

Ɯ ϸ Ž ƝƜıƤƣ ÏÙ

POTVRDILI KUPCI

ìï¨Ø Àóúȝ ęÀĊ ÙÌÿ &%; ìïàĊ¨¤¨ÙàØ ƝƛƝƝı

]t9 .D KVALITETA OMJER CIJENE I KVALITETE

2

NAC 30/2022

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ 25.07. do 31.07.

OBAVI SVE D¨ ¸ÿ À Ċïǿ̨ب ï ėØÀõÒÌ Ìÿ Àı J; ; _ Sve je provjerene kvalitete!

LIDL!

J

E

ìïàÀėĊà¤

A

70

IB

SV

Stvar povjerenja

V I _ E OD

EM OIR ES

OBIČAJI

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ Do Ekskluzivno u 30% ¤ÿęÀ LIDLU! ÿė¸àÌ

400 g

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ cca 2 kg

Koko

]ĊÌ¨ę¨ úȝ ¤À ÀàÙ ÒÙà ìÀÒ¨ • Ishrana na bazi kukuruza

21.

79

]Ċ̨ęÀ óĊÀÙÌóÏÀ ØÀÙÿúȕÀ à¤ï¨ė Ï • ¨ė Ïàóúǿ

18.

99

1 kg = 47.48 kn

/ kg

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

600 g

ïàØ ïǿó

]Ċ̨ę à Àõ ¨Ù Ì ¤ï ÙóÏ àï ¤

39.99

1 kg = 66.65 kn

cca 2 kg

]Ċ̨ę Ì Ų̀úǿÙ • Bez glave

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

69.99

/ kg

NAC 30/2022

3


J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ OBAVI SVE D¨ ¸ÿ À Ċïǿ̨ب ï ėØÀõÒÌ Ìÿ Àı J; ; _ ]Ċ¨ ̨ ÿìï Ċà ì¨ ¨Ùàĸ

LIDL!

Stvar S tvar povjeren tvar p povjerenja o nja

25.07. do 31.07.

V I Š E OD

proizvoda

zivno u Eksklu U! LIDL

PEKARA

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 125 g

6.

49

VàÙúǿÙà óÙ Ï õì¨Ï

1 kkg = 51.92 kn

àØ À mini somun

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 80 g

1.

29

1 kg = 16.13 kn

Vú©ÞÅ¡ÞÅ ÔôąÂ ñôåÅĝĐ©¥©Þ Þ ÿDZ ¥Å ÅåÞ × Þ Þ ¡ÅÞ ø ø Ýå ƕ ø øÿåÑÔ Ƃ ô úÞåĶ ÔĐ ø Ķ øå× Å Đå¥ ƃ

àØ À Ą̀ÒÀ ó¨ÒÌ ÏÀ Ïïÿ½

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ zivno u Eksklu U! LIDL

470 g

6.

99

1 kg = 14.88 kn

4

NAC 30/2022

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


àØ ¨ ì¨ ÀĊà ó ÿ ÀÙÀØ Ïàõúǿ Ø

ľ VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ǿ̨¤À Ì pnju p j za kupnju 4 komada ठï Ùภ¸ proizvoda p a do d Àóú¨Ï Ï ė ė ÒÀ½ ÒÀ½ À½ ı ı Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı

J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ 25.07. do 31.07.

80 g

-33% Uzmi 4 za *

Super ìïǿÒÀÏ

8 .-

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƣƛ ¸ Ž ƝıƤƤ ÏÙ

!

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ ×ÅÔą ąľ 80 g

1.

89

àØ ¨ ¨óÏĊ óÙà ėà ¨Ùà ì¨ ÀĊà

1 kkg = 23.63 kn

NUDA SUPER PO ¨Ï ïóÏÀ½

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 400 g

àØ À ¨óÏĊ óÙÀ Ïïÿ½ ó ǫ́بÙÏ Ø

7.

99

1 kkg = 19.98 kn

ì ¨óÏĊ óÙÀ½ da po proizvo

I! LIDL CIJEN

óÿ Ù Ïïÿ½ Ċ ÿ à¤Ùà Ï ÒÌÀ Ċ ïà ì Ċ ó ŋ ¨ ÿ ŋ Ò Ïõ ė ÿìàúȝ¨ ìïǿìï¨Ø Ù ÿ

àØ À ¨óÏĊ óÙÀ ØĄ̀õ ÙÀ ï ę¨ÙÀ Ïïÿ½

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

400 g

400 g

8.

99

àØ À ¨óÏĊ óÙÀ Ą̀ÒÀ Ïïÿ½ ó ó¨ė ØàØ

6.

99

1 kg = 17.48 kn

1 kg = 22.48 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 30/2022

5


Od ponedjeljka 25.07. do 31.07.

O! M I E N J J L A O T V S O PO

Stvar povjerenja

100 g

Super ìïǿÒÀÏ

-29%

!

Uzmi 2 za *

Pikok

¨ÒÀÏ ú¨ó õÿÙÏ

14 .-

Redovna cijena za 100 g = 9.99 kn

Chef Select

]Ċ̨ęÀ Ù Ø ė • Losos ili tuna 135 g

-27% Uzmi 2 za *

13 .-

Mix & match Moguće je kombinirati različite vrste ovog proizvoda.

Redovna cijena za 135 g = 8.99 kn

UZM UGRABI

Zvijezda Zvije

Majoneza Ma

D ÿúǿ

Dimljeni losos • Yÿ Ùà óàǪ̀Ù

6

NAC 30/2022

100 g

90 g

-29%

-28%

Uzmi 2 za *

42 .-

Redovna cijena za 100 g = 29.99 kn

Uzmi 2 za *

10 .-

Redovna cijena za 90 g = 6.99 kn

Mix & match Moguće je kombinirati različite vrste ovog proizvoda.

350 g

-24% Chef Select

+ïóÏ ĊÀ Øÿ¨óÒÀ • àÏàÒ ¤ ÀÒÀ Ǫ̀õÙÌ Ï

Uzmi 2 za *

18 .-

Redovna cijena za 350 g = 11.99 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka ľ VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ė ÏÿìÙÌÿ ì ïȕภïàÌ à¤ ï ÙÀ½ ìïàÀėĊठ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı

ƝƠıƛƢı ¤à ƞƜıƛƢı

ƝƛƛŖ ¤à ƝƜƛŖ

ƜƛƖƜƝ min

Chef Select

¸ÿ¨úú¨ ó ė ÀÙÀØ • ] ė ÀÙóÏÀØ ÀÒÌ¨Ø ÀÒÀ ó ¨õÙÌ ÏàØ

2 x 175 g

-29% Mix & match Moguće je kombinirati različite vrste ovog proizvoda.

12 x 63 g

-33%

iėØÀ Ɲ ė *

17 ı-

Ą̀Ҩ Ï Ìė¨ïǿ ¨ • ƜƝ ÏàØ ¤

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɲ Đ ƜƢƠ ¸ Ž ƜƜıƤƤ ÏÙ

MI Ɲ

iėØÀ Ɲ ė *

Ɲƛ ı-

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƜƝ Đ ơƞ ¸ Ž ƜƟıƤƤ ÏÙ

]ÿì¨ï ìïǿÒÀÏ

!

Nixe

%ÀÒ¨úǿ ÒàÏ ï¤¨ ÿ óÿÙ àÏï¨úàĊàØ ÿÒÌÿ Ƥƛ ¸ ƌà Ą̀¦¨Ù¨ Ø ó¨ƍ

-29% iėØÀ Ɲ ė *

SUPER UŠTEDU

14 ı-

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ƥƛ ¸ ƌà Ą̀¦¨Ù¨ Ø ó¨ƍ Ž ƤıƤƤ ÏÙ ¤ ƌ ƍ

d óúǿÙà

_úȝÿ¤Ò • CĄ̀õ Ùà Ċà ¨İ ĊÀõÙÌ ÀÒÀ óØàÏĊ

]àÏ à¤ Ì ÿϨ

252 g

1L

-29%

-26% iėØÀ Ɲ ė *

11 ı-

iėØÀ Ɲ ė *

Mix & match Moguće je kombinirati različite vrste ovog proizvoda.

ƜƝ ı-

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė ƝƠƝ ¸ Ž ƣıƟƤ ÏÙ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ė Ɯ = Ž ƢıƟƤ ÏÙ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 30/2022

7


Od ponedjeljka 25.07. do 31.07.

O! M I E N J J L A O T V S O PO

Vï¨ìàïÿ ÿ̨Øà ÿėij Øà ÿėij

Stvar povjerenja

14-18°C

]ĊÀŲ̀úǿÙÿİ Ì Ų̀úǿÙÿ Ų̀úǿÙÿ i govedinu nu

Cimarosa

ÀÒ¨ ÙóÏÀ C¨ïÒàú Òàú

Super ìïǿÒÀÏ

!

• alk. 12.5% vol. • VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ÏÒÌÿ ¨Ù je u cijenu

0.75 L

-29% Uzmi 2 za *

28 .-

UZMI 2

Redovna cijena za 0.75 L = 19.99 99 kkn

UGRABI SUPER UŠTEDU

Orlando

_ú ìÀ À ė dentalnu njegu pasa

W5

]ìÿęĊ ė ìï Ų̀ ìàóÿ¦

• Small, medium ili large

6 komada

-33%

270 g

-26%

Uzmi 2 za *

10 .-

Mix & match Moguće je kombinirati različite vrste ovog proizvoda.

Redovna cijena za 6 kom = 7.49 kn

Mix & match Moguće je kombinirati različite vrste ovog proizvoda.

Uzmi 2 za *

13 .-

Redovna cijena za 270 g = 8.89 kn

LABPro

W5

Sanitar Plus za Ïÿì àÙÀ ¨

JóĊ̨ęÀĊ za WC 2 x 48 g

• Sredstvo za dezinfekciju

-33%

1L

-21% Uzmi 2 za *

33 .-

Redovna cijena za 1 L = 20.99 kn

8

NAC 30/2022

Mix & match Moguće je kombinirati različite vrste ovog proizvoda.

Uzmi 2 za *

16 .-

Redovna cijena za 2 x 48 g = 11.99 kn

ľ VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ė ÏÿìÙÌÿ ì ïȕภïàÌ à¤ ï ÙÀ½ ìïàÀėĊठ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ 25.07.2022.

]ÿì¨ï ìïǿÒÀÏ

]ÿì¨ï ìïǿÒÀÏ

!

!

Ɠ ÔåÝ &ô ÿǚøľ 8 x 120 ml

àÙ &¨Ò úǿ

]Ò ¤àÒ¨¤ Ù õú ìÀ ÿ zz= • ¤¨Ø

ƕ ÔåÝ &ô ÿǚøľ àÙ &¨Ò úǿ

29.

99

CÀÙÀ ØÀĐ óÒ ¤àÒ¨¤ zz= • Ò óóÀ İ ¤¨Øİ ÀÌ¨Ò àÏàÒ ¤ À ú ØÙ àÏàÒ ¤ • D õú ìÀ ÿ

Redovna cijena za 6 x 120 ml = 29.99 kn

16 x 50 ml

29.

99

Redovna cijena za 12 x 50 ml = 29.99 kn

õúǿú À Ų̀¸ za cijelu obitelj!

]ìï¨Ìİ Ïï¨Ø ]ìï¨Ìİ Ïï¨Ø ÀÒÀ ÒàóÀàÙİ óĊ úÏà ÀØ óĊàÌ ³ Ïúàïı J¤ ¨ïǿú¨ óĊàÌ Ù Ì¤ï ęÀ ¤à¤ ú Ï ė ó Ċïõ¨Ù óÿÙ ÙÀ ¤ Ùı

-30% ٠ठï Ù¨ À¨Ù ]ÿÙ ìïàÀėĊन

CÒĄ̀Ïà ė óÿÙ C CÒÀÌ CÒ ÒÀÌ ÀÌ Ï Ų̀ Ì

̨ Ì Ïï¨Ø ė óÿÙ Ų̀

• SPF 20 • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƞƜıƛƢı

• SPF 50+ • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƞƜıƛƢı

250 ml

100 ml

-30%

-30%

31.99

25.89

22.

1 L = 89.56 kn

39

17.

99

1 L = 179.90 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

dï Ùóì ï¨ÙúȕÀ óìï¨Ì ÀÒÀ ÒàóÀàÙ ė óÿÙ Ų̀ • ]V% Ɲƛ ÀÒÀ ]V% ƞƛ • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƞƜıƛƢı 200 ml ili 250 ml

-30% 39.99

27.99

1 L = 139.95 kn ili 111.96 kn NAC 30/2022

9


Od ponedjeljka 25.07.2022.

O! M I E N J J L A O T V S O PO

]úĊ ï povjerenja

Gelatelli

Sladoled Toffee ÀÒÀ CÀÙú • D õú ìÀ ÿ

1 kom = 3.34 kn 6 x 120 ml

19.99

1 L = 27.77 kn

1 kom = 3.34 3 34 kn Gelatelli

]Ò ¤àÒ¨¤ ÿ Ïàïȕ¨úÿ • ] àØ àÙÀØ • 9 ¸à¤ ÀÒÀ àÏàÒ ¤

6 x 120 ml

19.99

1 L = 27.77 kn

Gelatelli

]Ò ¤àÒ¨¤ Đàúǿ ÀÒÀ õÿØóÏà Ċà ¨ • D õú ìÀ ÿ

1 kom = 4.- kn 3 x 110 ml

11.99

1 L = 36.34 kn

Gelatelli

Mix sladoleda XXL • Ò óóÀ İ ¤¨Øİ ÀÌ¨Ò àÏàÒ ¤ À ú ØÙ àÏàÒ ¤ • D õú ìÀ ÿ

1 kom = 3.- kn 6 x 110 ml

àÙ &¨Ò úǿ

Vodeni sladoled • D ï Ù İ Ì ¸à¤ ÀÒÀ àÒ

17.

99

1 L = 27.26 kn

10

NAC 30/2022

1 kom = 3.38 kn 8 x 120 ml

26.

99

1 L = 28.11 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka

]ÿì¨ï ìïǿÒÀÏ

25.07.2022.

!

Ballino

]Ò ¤àÒ¨¤ Ù õú ìÀ ÿ • àÏàÒ ¤ À Ċ ÙÀÒÀÌ

1 kom = 1.- kn 16 x 60 ml

15.

99

1 L = 16.66 kn

Gelatelli

ïǿóì ōÙŏ Ϩ ]úȝ À ú¨ÒÒ • +ïóÏ ĊÀ óÒ ¤àÒ¨¤ ठóúȝ À ú¨ÒÒ¨

1 kom = 3.- kn 6 x 100 ml

17.

99

1 L = 29.99 kn

1 kom = 1.67 kn 12 x 50 ml

19.

àÙ &¨Ò úǿ

Gelatelli

99

CÀÙÀ ØÀĐ Ċà ÙÀ Ïï¨Ø óÒ ¤àÒ¨¤

tà ÙÀ óÒ ¤àÒ¨¤ • D ï Ù À ïȕÀ ïǿ Àėİ Ù Ù ó À ÏÀĊÀ ÀÒÀ Ø Ù¸à i malina • D õú ìÀ ÿ

• D õú ìÀ ÿ

1 L = 33.32 kn

1 kom = 2.- kn 6 x 60 ml

11.

99

1 L = 33.31 kn

Gelatelli

]Ò ¤àÒ¨¤ Ǫ̀õÙÌ ÏƖ Ùàÿ¸ ú ÀÒÀ ĊÀõÙÌ • Vï¨ÏïǿĊ¨Ù ÏàØ ¤À ÀØ Ï¨Ïó ÀÒÀ àï õ óúǿØ ìÒà¤àĊÀØ • D õú ìÀ ÿ

1 kom = 3.17 kn

1 kom = 2.67 kn

6 x 80 ml

18.

99

6 x 110 ml

Gelatelli

+ïóÏ ĊÀ Ïàïȕ¨úǿ • Vanilija ili karamela

1 L = 39.57 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

15.

99

1 L = 24.23 kn

NAC 30/2022

11


.&.d =D. Y iD

Od ponedjeljka 25.07. do 31.07.

Skeniranjem aplikacije Lidl Plus ìïǿÒÀÏàØ ÏÿìÙÌ¨İ ó ÀÒÀ ¨ė ÏúǿĊÀï ÙภÏÿìàÙ İ ÿ úĊàÌ ÿ都 Ì ó¨ ìà½ï ÙÌÿ̨ ÏàìÀÌ ï ÿÙ Ù ÏàÌàÌ Ì¨ ì器Ҩ¤ Ą̀Ҩ ÏÿìŲ̀ı d Ïà ÿ óĊ ÏàØ úȝ¨ÙÿúÏÿ Øàę¨õ ì器Ҩ¤ úǿ ìàĊĄ̀óú óĊą̀ ìàúȝàõŲ̀ À ó ÿĊ úǿ ï ÿÙ ÿ óÒÿ Ìÿ ìàúȝ¨ ¨ ìàìÿú ìà½ï Ù¨ Ì ØóúĊ ė Ù¨ìï¨½ï Ø ¨Ù¨ ìïàÀėĊनı

Mobilna aplikacija ÏàÌ úǿ donosi uštede i mnoge druge ìà¸à¤Ùàóúǿ

Pikok

Skeniraj QR kod i preuzmi aplikaciju!

it.9 ; ]]t t9 V V D DJĸ

Kuhana na šunka • D ï¨ė ÏÏ 200 g

Samo uzz

-20% ƤıƤƤ

7.99

3 x 110 g

Samo uz

Uzmi 3

1 kg = 39.95 kn

ƣıƤƢ

àØ À ÏÿÏÿïÿėÙÀ miješani mini baguette

6.-

Redovna cijena za 110 g = 2.99 kn

10 kom

JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

]Ċ̨ę Ì Ì Àė podnog uzgoja • ;Ò ó • Y ė﨤 =

Samo uz

-20%

Super plus

ƜơıƟƤ

13.19

ponuda!

-20% ٠ठï Ù¨ ØÒĄ̀ Ù¨ ìïàÀėĊन

1 kom = 1.32 kn

35 pranja 1 pranje = 1.43 kn

Faks

¨ú¨ï¤ę¨Ùú • = Ċ Ù¤ À óØÀǪ̀ 2.275 kg

-15 kn ơƟıƤƤ

49.99

Samo uz

-20% popusta ÿė =À¤Ò VÒÿóĸ

1 kg = 21.98 kn

12

NAC 30/2022

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka ƝƠıƛƢı ¤à ƞƜıƛƢı

]ĊÌ¨ę¨ Ø¨óà &àÿïȔ¨ú

V ÙÀï ÙÀ ìÀÒ¨ À medaljoni Samo uz

320 g

-27% 21.99

15.99

1 kg = 49.97 kn

it.9 ; ]]t t9 V V D DJĸ

Samo uz

90 g

-28% 3.49

Lisnato sir-šunka

2.

Samo uz

2 x 450 g

Uzmi 2

49

YÀ ÒÌÀ õú ìÀ À • 18 komada

1 kg = 27.67 kn

35.98

28.-

1 kg = 31.12 kn

18 kom 1 kom = 4.45 kn

Perlenbacher

Radler limun • VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ Samo uz

18 x 0.5 L

Uzmi 18 107.82

Ą̀٠Ċïǿ̨¤À ìïǿÒÀÏàØ ÏÿìŲ̀ Ą̀Òภì ÏÀï ÙÌ à¤ Ɯƣ ÏàØ ¤ ı

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

80.-

1 L = 8.89 kn

NAC 30/2022

13


Od ponedjeljka 25.07.2022.

J;i].

]t.9 d

Ekskluzivno u Lidlu! ięÀĊ Ì ÿ àÏÿóÀØ %ï Ù ÿóϨ ìà =À¤Ò Ą̀ÙÀĸ

French Style

French Style

French Style

] Ò Ø = àÿï ¨

] Ò Ø ó óØàÏĊ Ø

250 g

250 g

25.

24.

99

1 kg = 103.96 kn

1 kg = 99.96 kn

99

] Ò Ø ó àï óÀØ ÀÒÀ ó Ǫ̀õÙÌ ÀØ

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ! 250 g

21.

99

1 kg = 87.96 kn

dàØØ¨ ¤¨ CàÙú ¸Ù¨ • Kravlji polutvrdi sir 300 g

250 g

=¨ Ò¨ÿ • Meki sir s plavom plijesnii

19.

99

23.

99

1 kg = 79.97 kn

1 kg = 79.96 kn

Istara/Claudel

]ÀïȕÀ óì¨ ÀÌ ÒÀú¨úǿ • Claudel Bretagne, iStara Tomme du Pays Basque ili Ò ÿ¤¨Ò ¤¨ DàïȔ Ù¤À¨

=¨ ï¨Ø¨ÿĐ • Ovalni meki sir • Punomasni • 31% m.m.

200 g

12.

1 kg = 64.95 kn

14

NAC 30/2022

150 g - 220 g

99

18.99

1 kkg = 126.60 kn - 86.32 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 25.07.2022.

àÿÒàØØÀ¨ïó ¤¨ ï ú¯ï¨ • Punomasni meki sir • Proizveden u DàïȔ Ù¤ÀÌÀ • 45% m.m.

Les Courtenay

]Àï ïǿ¨ ¤¨ C¨ ÿĐ 200 g

350 g

19.

23.

99

1 kg = 99.95 kn

99

1 kg = 68.55 kn

Ø¨Ø ¨ïú Ò¨ ï ú¯ï¨

La Sapiniere

V¨úǿú Munster

• Punomasni meki sir • Proizveden u DàïȔ Ù¤ÀÌÀ • 45% m.m.

• 27% m.m. • Meki sir

250 g

200 g

17.99

14.99

1 kg = 71.96 kn

1 kg = 74.95 kn

]Ċ̨ęÀ ÏàėÌÀ óÀï 200 g

19.99

ïȝ¯ ¤¨Ò Òŏ óú • ïàØ úǿ ÙÀ بÏÀ óÀï 250 g

16.

99

1 kg = 99.95 kn

1 kg = 67.96 kn

;iV. ƞ .=. t._ VYJ. tJ iz ³ȝ Ù ÿóÏภúȋ¨¤Ù À Ù ÙÌÀ½ àóúĊ ïÿ̨õ

-15% Akcija traje od 25.07. do 31.07. i ne vrijedi za već snižene proizvode.

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ! 500 g

V¨úǿú ïǿ¨ • Meki sir • i ¤ïĊ¨ÙàÌ posudi

32.

1 kg = 65.98 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

99

C¨ÏÀ óÀï óÙ Ï • 55% m.m. 180 g

14.99

1 kg = 83.28 kn NAC 30/2022

15


Od ponedjeljka 25.07.2022.

J;i].

]t.9 d

Ekskluzivno u Lidlu! ięÀĊ Ì ÿ àÏÿóÀØ %ï Ù ÿóϨ ìà =À¤Ò Ą̀ÙÀĸ ]Ċ̨ę ìÀú ó ìàïǿÒÿÏàØ 400 g

]Ċ̨ę ìÀú ó ÒàóàóàØ

400 g

16.

22.

99

1 kg = 42.48 kn

99

1 kg = 57.48 kn

VàĊï ¨ ė ï ú úàÿÀÒÒ¨

¨Ò¨Ù¨ Ø ½ÿÙ¨

1 kg

500 g

12.

15.

99

99

1 kg = 25.98 kn

VÿŲ̀ÙÀ ìÿę¨ĊÀ • 12 kuhanih šumskih ìÿę¨Ċ • Vïǿìï¨ØǪ̀ÙÀ Ù ÿï¸ÿÙ¤ÀÌóÏÀ Ù ÀÙ

89 g

19.

99

1 kg = 224.61 kn

16

NAC 30/2022

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 25.07.2022.

Ïóúȝ ¤Ì¨ĊÀ ÙóÏà Ø óÒÀÙàĊà ÿǪ̀ ÿ óìï¨Ìÿ • ] àóÀÒÌÏàØ ÀÒÀ ė ÀÙóÏÀØ ÀǪ̀Ø

iØ À ठóÀï • ]ØàÏĊ À ó¨Ù³İ ïÿóÙÀ À Ì ÿÏ İ ó¨Ù³ À ÏïÿõÏ ÀÒÀ ï Ì À À ì ìïǿÏ ÿï

200 ml

19.

60 g

9.

99

1 L = 99.95 kn

KUPI 3 ILI VIŠE PROIZVODA iz ³ȝ Ù ÿóÏภúȋ¨¤Ù À Ù ÙÌÀ½ àóúĊ ïÿ̨õ

-15%

99

1 kg = 166.50 kn

VàØØ¨ó DàÀó¨úú¨ó • Vï¨¤ì¨ ¨Ù¨ àÏïÿ¸ÒÀ ¨ ठÏïÿØìÀï

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ !

Akcija traje od 25.07. do 31.07. i ne vrijedi za već snižene proizvode.

1 kg

12.

99

VÀ VÀú Ù ³ȝ Ù ÿóÏÀ ³ Ù ÀÙ • Òė õÏ ÀÒÀ Ċ¨¸¨ú ïǿÌ ÙóÏ pita

260 g

19.99

1 kg = 76.89 kn

André Jalbert

À¤¨ï Àė DàïȔ Ù¤Ą̀

Lidanis

• ÒÏı ƟıƠŘ ĊàÒı • VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

• ÒÏı ƟƛŘ ĊàÒı • VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

0.75 L

15.

1 L = 21.32 kn

99

=ÀϨï ठÙÀó

1L

59.

99

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

]ì¨ ÀÌ ÒÀú¨úǿ ठóĊÌ¨ę¨¸ Ïàę̇¸ óÀï • Ò óóÀ İ ó ė ÀÙóÏÀØ ÀǪ̀Øİ ó Ø¨¤àØ ÀÒÀ ó ïÿóÙÀ Ø 100 g

13.

99

1 kg = 139.90 kn

NAC 30/2022

17


Od ponedjeljka 25.07.2022.

J;i].

]t.9 d

Ekskluzivno u Lidlu! ięÀĊ Ì ÿ àÏÿóÀØ %ï Ù ÿóϨ ìà =À¤Ò Ą̀ÙÀĸ ;¨ÏóÀ ó Ø óÒ ¨Ø 2 x 125 g

12.

99

1 kkg = 51.96 kn

4 x 60 g

6.

99

Càÿóó¨ ÿ ½à àÒ ú • àÏàÒ ¤ÙÀ Øàÿóó¨

1 kg = 29.13 kn

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ! 850 ml

C̨õ ĊÀÙ ė ÏàÒ ¨ • Limun ili àÏàÒ ¤

490 g ili 535 g

15.

99

1 kg = 32.64 kn ili 29.89 kn

]Ò ¤àÒ¨¤ Ò ï¯Ø¨ ïĂÒ©¨ ÀÒÀ Vïà³ǿú¨ïàÒ¨

16.

1 L = 19.99 kn

99

]Ò ¤àÒ¨¤ C ïàÙ 850 ml

17.

99

1 L = 21.17 kn

] ìÿÙ Àė VïàĊ Ùó¨ • ;àØ ¤ • = Ċ Ù¤ İ Ø óÒÀÙ İ ì ÿÒÀ ÀÒÀ ÙÙ¨ÒÒ¨ Ù ï Ù 100 g

7.49

1 kg = 74.90 kn

18

NAC 30/2022

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 25.07.2022.

KUPI 3 ILI VIŠE PROIZVODA Àė ³ȝ Ù ÿóÏภúȋ¨¤Ù À Ù ÙÌÀ½ àóúĊ ïÿ̨õ

-15% Akcija traje od 25.07. do 31.07. i ne vrijedi za već snižene proizvode.

Crème Brûlée e • %ï Ù ÿóÏÀ ¤¨ó¨ïú ó ó óÒ úÏÀØ Ċï½Ų̀Øİ Ì ÌÀØ À ìï¨Ǫ̀ĊàØ à¤ Ø à¤ à¤ Ï ï Ø¨ÒÀėÀï Ùภõ¨ ¨ï õ¨ ¨ï ¨ï 2 x 100 g

11.

99

%ï Ù ÿóÏÀ à Àú¨ÒÌóÏÀ ¤¨ó¨ïú • ï¯Ø¨ ï Ø¨Ò ÀÒÀ Vïà³ǿú¨ïàÒ¨ó

1 kg = 59.95 kn

450 g

21.99

1 kg = 48.87 kn

Crème Caramel • CÒĄ̀ ÙÀ ¤¨ó¨ïú ó ìï¨Ǫ̀ĊàØ à¤ Ï ï Ø¨Ò¨ 4 x 100 g

12.

99

1 kg = 32.48 kn

C ¤¨Ò¨ÀÙ¨ó ÏàÒ À À • ] Ø óÒ ¨Ø • VïàÀėĊ¨¤¨ÙÀ ìï¨Ø úȝ ¤À ÀàÙ ÒÙàÌ ï¨ ¨ìúÿïǿ

250 g

19.

99

350 g

Hrskavi muesli • ] àÏàÒ ¤àØ À Ï ï Ø¨ÒàØİ ó àÏàÒ ¤àØ À ï¨óÏĊàØİ ó Ì ÿÏàØ ÀÒÀ À ó õÿØóÏÀØ Ċà ¨Ø

1 kg = 79.96 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

17.

1 kg = 51.40 kn

NAC 30/2022

19

99


Od ponedjeljka

OKUSI SVIJETA

25.07.2022.

ÏóÏÒÿėÀĊÙà ÿ =À¤Òÿĸ ięÀĊ Ì ÿ àÏÿóÀØ Sicilije po Lidl cijeni! VïǿØà ] Ò¨ óÀï • D ï¨ė Ï • VàÒÿúĊï¤À Ò ¸À ØĄ̀õ ÙÀ óÀï 80 g

9.

99

1 kg = 124.88 kn

Pesto od pistacija

190 g

%ÀÒ¨úǿ ÀÙ ÿÙ s pistacijama

Krema od pistacija

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ !

190 g

26

99 21.99 . 1 kg = 115.74 kn

1 kg = 142.06 kn 200 g

21.99

1 kg = 109.95 kn

Crveni pesto to o umak na óÀ ÀÒÀÌ ÙóÏÀ Ù Ù ÀÙ • ] ï Ì À àØİ ïǿ àúú óÀïàØ À àï óÀØ 180 g

V óÀï Ù ï Ì À 520 g

12.

99

1 kg = 72.17 kn

9.

99

1 kg = 19.22 kn

]Ċ̨ęÀ V Ùė¨ïàúúǿ • ] ïǿ àúúàØİ õìÀÙ úàØ À ÒÀØÿÙàĊàØ Ïàïǿ àØ ÀÒÀ ٠ب¤Àú¨ï ÙóÏÀ Ù ÀÙ ó ì¨óúà ìÿŲ̀ÙÌ¨Ø 250 g

14.

1 kg = 59.96 kn

20

NAC 30/2022

99

Ò ¨ïúà VàÀ úúǿ

Tjestenina • ÀÙîÿ¨ ÿ ½À • J¤ ¤ÿïÿØ ìõ¨ÙÀ ¨ 1 kg

16.99

Ò ¨ïúà VàÀ úúǿ

Tjestenina • C ³ Ò¤ÀÙ • J¤ ¤ÿïÿØ ìõ¨ÙÀ ¨ 500 g

11.

99

1 kg = 23.98 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 25.07.2022.

Vï¨¤Ì¨Ò Ù óÀ ÀÒÀÌ ÙóÏÀ Ù ÀÙ

Dà ¨ÒÒ ï Ø óÒÀÙ¨

• ÿ ÿÙ Àİ ïúǿ àϨ ÀÒÀ óÿõ¨Ù¨ ï Ì À ¨ ÿ ÿÒÌÿ

ƝƤƛ ¸ ƌà Ą̀¦¨Ù¨ Ø ó¨ƍ

18.

99

280 g - 300 g

17.99

1 kg = 65.49 kn

1 kg = 64.25 kn - 59.97 kn

KUPI 3 ILI VIŠE PROIZVODA Àė úȋ¨¤Ù ]À ÀÒĄ̀ À Ù ÙÌÀ½ àóúĊ ïÿ̨õ

-15% Akcija traje od 25.07. do 31.07. i ne vrijedi za već snižene proizvode.

iØ Ï à¤ ï Ì À ¨ Ù óÀ ÀÒÀÌ ÙóÏÀ Ù ÀÙ • ] ÒÿÏàØİ ¨õÙÌ ÏàØ À ½ÀÒÒĄ̀Ø

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ! 180 g

iØ Ï à¤ ï ÌÌ À ¨ • úȕ ÀÒÀ ¨àÒÀ Ù

12.

99

350 g

9.

99

1 kg = 28.55 kn

iØ Ï à¤ ï Ì À ¨ 360 g

11.

99

1 kg = 33.31 kn

Ïóúȝ ¤Ì¨ĊÀ ÙóÏà Ø óÒÀÙàĊà ÿǪ̀ 500 ml

39.

99

1 L = 79.98 kn

1 kg = 72.17 kn

YÀęàúà Ù óÀ ÀÒÀÌ ÙóÏÀ Ù ÀÙ Ù • ] ¤¨ØÀØ İ úǿÏĊÀ àØİ Ù ï Ù àØ À ÒÀØÿÙàØ ÀÒÀ ó ì ìïǿ À Ø İ ÒÿÏàØİ ¸ïàę¦À Ø İ úǿØÀÌ ÙàØ À ïÿęØ ïǿÙàØ 280 g

]ÿõ¨Ù¨ ï Ì À ¨ ó Ï ì ïǿØ 285 g

16.

99

1 kg kg = 60 660.68 0.68 .668 68 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

14.

1 kg = 17.64 kn

NAC 30/2022

21

99


Od ponedjeljka

OKUSI SVIJETA

25.07.2022.

ÏóÏÒÿėÀĊÙà ÿ =À¤Òÿĸ ięÀĊ Ì ÿ àÏÿóÀØ ]À ÀÒĄ̀ ìà =À¤Ò Ą̀ÙÀĸ ;àėÀ ¨ Ù óÀ ÀÒÀÌ ÙóÏÀ Ù ÀÙ

;iV. ƞ .=. t._ VYJ. tJ Àė úȋ¨¤Ù ]À ÀÒĄ̀ À Ù ÙÌÀ½ àóúĊ ïÿ̨õ

-15%

400 g

29.99

1 kg = 74.98 kn

Akcija traje od 25.07. do 31.07. i ne vrijedi za već snižene proizvode.

&ï ìì D¨ïà ¤ŏ ĊàÒ • ÒÏı ƟƛŘ ĊàÒı • VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ! 0.5 L

iØ Ï ó ìÒà¤àĊÀØ Øàï

150 g

99

Ɯƞ.

V ÙÀï ÙÀ ï Ù ÀÙÀ • Àà ¨ V¨ì¨

1 kg = 93.27 kn

300 g

69.

14.

99

1 kg = 49.97 kn

1 L = 139.98 kn

CàïóÏ óàÒ

dàïȝàÙ ÀÙÀ

• ;ïÿìÙ 250 g

1 kg

4.

99

22

NAC 30/2022

99

dàïȝàÙ ÀÙÀ ØÀĐ Đ

27.

1 kg = 111.96 kn

99

180 g

12.

99

1 kg = 72.17 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 25.07.2022.

]À ÀÒÀÌ ÙóÏÀ à Àú¨ÒÌóÏÀ ¤¨ó¨ïú • J¤ ìÀóú ÀÌ À Ǫ̀õÙÌ Ï

óìï¨óóà • CǪ̀Ċ¨Ù Ï Ċ

450 g

250 g

24.99

22.99

1 kg = 55.54 kn

1 kg = 91.96 kn

ÙÙàÒÀ • ] àÏàÒ ¤ÙàØ Ïï¨ØàØİ ó Ïï¨ØàØ à¤ ìÀóú ÀÌ ÀÒÀ ó Ïï¨ØàØ à¤ Ċ ÙÀÒĄ̀ 180 g

29.99

1 kg = 166.62 kn

d ØÙ àÏàÒ ¤ • ½ÀÒÒÀİ Ïàï ठ٠ï Ù ¨İ ìÀóú ÀÌ ÀÒÀ Ò óóÀ

&ÀÙ ó óÀ ÀÒÀÌ ÙóÏÀØ Ù ï Ù Ø • ÒÏı ƟƛŘ ĊàÒı • VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ 0.7 L

59.

99

1 L = 85.70 kn

捨 ठóÀ ÀÒÀÌ ÙóÏภĊà

Cassata • ]Ċ̨ęÀ ¤¨ó¨ïú

• =ÀØÿÙİ Ù ï Ù ÀÒÀ ïĊ¨Ù Ù ï Ù

100 g

9.

360 g

19.

99

1 kg = 99.90 kn

99

1 kg = 55.53 kn

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ! 100 g

14.

99

1 kg = 149.90 kn

;ïàÏ Ùú ]Ò ¤àÒ¨¤ ÿ õÀ À • =¨ØàÙ ]àï ¨ú ÀÒÀ V ÙÙ àúú 500 ml

14.

99

1 L = 29.98 kn

• ] ¤¨ØÀØ İ ó ¤¨ØÀØ À ÀÀ À À ìÀóú ÀÌ Ø ÀÒÀ ÀÀÒÀ ÒÒÀÀ ó ¤¨ØÀØ À ÀÀ À àÏàÒ ¤àØ 100 g

19.

99

1 kg = 199.90 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

]Ċ̨ęÀ ½¨¨ó¨ Ϩ ¤¨ó¨ïú

2 x 90 g

• =ÀØÿÙ ÀÒÀ àÏàÒ ¤

18.

99

1 kg = 105.50 kn NAC 30/2022

23


Od ponedjeljka ƝƠıƛƢıƝƛƝƝı

9 ØóúĊà à¤ïę Ċ ÙÌ Ċ¨ÒÀ ÀÙ¨ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À ó Ù³àïƖúȝ¨úȔ Ùÿ ÏàÌÀ óìïȋ¨ Ċ óÏÿìÒÌ Ų̀

PAMUK - SATEN VàóúàÌ Ù¨ ą̀ Ò¨¸ Ùú Ù óÌ Ì &Ò úÏà Ù ¤à¤Àï

]úĊ ï ìàĊ̨ï¨ÙÌ

Dobar san ė óï¨úȕÀÌÀ ¤ Ùĸ 9 ØóúĊà à¤ïę Ċ ÙÌ Ċ¨ÒÀ ÀÙ¨ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À ó Ù³àïƖúȝ¨úȔ Ùÿ ÏàÌÀ óìïȋ¨ Ċ óÏÿìÒÌ Ų̀

PROCES BOJENJA Do 70% manje ìàúȝàõŲ̀ vode u proizvodnji

=ÀĊ ïÙà +àØ¨Ņ =ÀĊ ïÙà à +àØ¨ +àØ¨Ņ ¨

+Åÿ ÿǦ©¥Þ ! =ÀĊ ïÙà +àØ¨Ņ

kom

• • • • •

J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ ] ¸ÿØÀ àØ Ù à ïÿ ÀØ ė ó Ċïõ¨Ùà ìïǿóú Ì Ų̀ ÀبÙėĄ̀ij ƤƛƖƜƛƛĐƝƛƛ Øİ 59.99 kn ÀبÙėĄ̀ij ƜƟƛƖƜơƛĐƝƛƛ Øİ 79.99 kn ÀبÙėĄ̀ij ƜƣƛƖƝƛƛĐƝƛƛ Øİ 89.99 kn

24

NAC 30/2022

Ċ¨ à¤

VÒ ½ú

59.

99

Vï¨ÏïǿĊ • ¨Ïàï úǿĊ Ù ìï¨ÏïǿĊ ó ¨Ò¨¸ ÙúȕÀØ ìïàõÀĊàØ ė ìï¨ÏïǿĊ Ų̀ Ïï¨Ċ¨ú • ÀبÙėĄ̀ij ƝƜƛĐƝƣƛ Ø kom

119.-

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 25.07.2022.

2 ili 3 dijela

2x

=ÀĊ ïÙà +àØ¨Ņ à +àØ¨Ņ

Satenska posteljina • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • ] ì ú¨ÙúȕÀØ ė úĊ ï ¨Ø • ÀبÙėĄ̀ij 1x Ì óúÿ ÙÀ ij ơƛĐƣƛ Øİ 1x Ù ĊÒ Ï ė ìàÏïǿĊ ij ƜƟƛĐƝƛƛ Ø

+Åÿ ÿǦ©¥Þ !

• ÀبÙėĄ̀ij 2x Ì óúÿ ÙÀ ij ơƛĐƣƛ Øİ 1x Ù ĊÒ Ï ė ìàÏïǿĊ ij ƝƛƛĐƝƛƛ Ø

=ÀĊ ïÙà +àØ¨Ņ

] ú¨ÙóϨ Ì óúÿ ÙÀ ¨

+Åÿ ÿǦ©¥Þ !

set

set

set

33.-

Ɲ ÏàØ ƌƜ ÏàØ Ž ƜơıƠƛ ÏÙƍ

ľØà¤¨ÒÀ ÙÀóÿ ¤àóúÿìÙÀ ÿ óĊÀØ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø

129.- 189.-

• J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • ] ì ú¨ÙúȕÀØ ė úĊ ï ¨Ø • ÀبÙėĄ̀ij 2x ơƛĐƟƛ Ø

óØ ï Ņ

]ì Ċ À • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 32-46 (XS-L)*

+Åÿ ÿǦ©¥Þ ! kom

39.

99

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 30/2022

25


Od ponedjeljka ƝƠıƛƢıƝƛƝƝı

Ɲ ¤Ą̀Ò

Ɲ ¤Ą̀Ò

VÀ¤ę Ø • Visoki udio pamuka • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 44-58 (S-XL)

VÀ¤ę Ø • Visoki udio pamuka • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 32-46 (XS-L)*

set

79.99

ľØà¤¨ÒÀ ÙÀóÿ ¤àóúÿìÙÀ ÿ óĊÀØ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø

Dobar san ė óï¨úȕÀÌÀ ¤ Ùĸ

26

Ɲ ¤Ą̀Ò

VÀ¤ę Ø ė ¤Ì¨ĊàÌ À ¨ • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 122-164 set

55.NAC 30/2022

set

69.99

Esmara®

¨ÙóϨ Ù úǿÏ ¨ • Tabanica ठìï Ċ¨ Ïàę¨ • Ù úàØóÏÀ à ÒÀÏàĊ Ù Ò¨ęÀõú óúàì Ò • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 37-41 par

55.-

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 25.07.2022.

1

2x 2

Livarno Home®

1. ;àõ ï¨ ė àïȔ ï • i Ą̀ÒàÌ ÀÒÀ óï¨ ïȕàÌ àÌÀ • ÀبÙėĄ̀ij 2x ƟƛĐƜƟĐƝơ Ø

2. Pregrada za police

Silvercrest® creest®

• ÀبÙėĄ̀ij 2x ƞƛĐƞƝĐƠ Ø

Radio • VïǿÌ ØÙÀÏ ó 40 ØÌ¨óú ė ìà½ï ÙÌÀĊ Ų̀ • 2 ìनóÀĊ Ċï¨Ø¨Ù Ò ïȔ Ƙ ìà ę¨ÒÌÀ ï ¤Àà ÀÒÀ ėĊÿÏ Ò ïȔ • ÿúàØ úóÏà À ïÿ Ùà úȝ ę¨Ų̀ óú ÙÀ • ¨ęÀ ÙÀ ìïǿ̨Ùàó ¸Ò ė ¨ ƌ Òÿ¨úààú½Ņƍ • LC zaslon

set

39.

kom

222.-

99

2 kom (1 kom = 20.- kn)

1 rola

=2.75 kn Vï ĊÀ ̨ úȝ¨Ùÿú Ï da se nagradiš! Ɲƛ Đ Ɯƣƛ ÒÀóúǿ

Floralys

dà Ò¨úȕÀ ì ìÀï • 4-slojni

54.99

1 rola = 2.75 kn

Vremenska stanica i

1 rola =3.- kn

Ɵ Đ Ơƛ ÒÀóúǿ

Paloma

Kuhinjski ubrusi

Auriol®

11.

99

• Y ¤ÀàƖó¨Ùėàï ó ìïǿÏ ėàØ ú¨Øì¨ï úÿï¨ úÿï¨ À ĊÒ ęÙàóúǿ ėï Ï • 2 à¤Ċą̀Ùà ìनóÀĊ Ċï¨Ø¨Ù ÿ¦¨ÙÌ Ɩ ÿÏÒÌÿ ÿÌÿ À ]Ùààė¨ ³ÿÙÏ ÀÌÿ • ] ¸ï ³ǿ ÏÀØ ìïǿÏ ėàØ úÒ Ï ėï Ï À ÙÀØÀï ÙÀØ ìïǿÏ ėàØ ØÌ¨ó¨ ¨ĊÀ½ ØÌ¨Ù ú¨ Ċï¨Ø¨ÙóϨ ìïà¸àÙàė¨ • ] ú ó ìïǿÏ ėàØ ¤ úÿØ À ¤ Ù ÿ úȋ¨¤Ùÿ • ] Øà¸ÿ Ùàõ ÿ ìàóú ĊÒÌ ÙÌ Ù ėÀ¤ • iÏÒÌÿ ÿÌÿ À ï ¤ÀàƖó¨Ùėàï ó ¤àبúàØ od Ɯƛƛ Ø ƌÙ àúĊàï¨ÙàØ ¨ė ìï¨ìï¨Ï ƍ • Cï¨ęÙÀ À ú¨ïǿÌóÏÀ ìà¸àÙ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ kom

199.-

1 rola = 3.- kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 30/2022

27


ZA NJEGA

Od ponedjeljka ƝƠıƛƢıƝƛƝƝı

ZA NJU U ] Ýô©ğ øÿǚÝ ąÝ©ÿ ÅÝ

ĊÀúŅ ïÀĊÀúŅ

F Funkcionalna cionalna majica • Brzo se suši i odvodi vlagu • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ė ÙÌÿij 36-46 (S-L) ė Ų̀¸ ij 44-58 (S-XL)*

Do úàì ³àïȔ¨ uz .Þÿ©½ôǚô ÞÅ ¥ğ©ñ ĝ Ô×Ñą¡©Đ© ą ñ øÅ Å

kom

39.

99

ïÀĊÀúŅ

¨ÙóϨ ³ÿÙÏ ÀàÙ ÒÙ¨ Ïï úϨ ½Ò ¨ • Brzo se suše i odvode vlagu • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-46 (S-L) kom

49.99 C ÿ©ôǚÑ × ø ÅÞåĐ ÿǚĐÞåÝ ÿ©ÂÞå×å½ÅÑåÝ Â× §©ÞÑ ïÀĊÀúŅ

Funkcionalne tajice

Muške ³ÿÙÏ ÀàÙ ÒÙ¨ ½Ò ¨

• Brzo se suše i odvode vlagu • JìúǿØ ÒÙà ìïǿóú Ì Ų̀ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À ¨Ò óú ÙóÏàØ ĊÒ ÏÙÿ ƌCreora®) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-46 (S-L)

• Brzo se suše i odvode vlagu • Udobna rastezljiva pasica i à ÙÀ óú Ù¤ ï¤ÙÀ ¤ę¨ìàĊÀ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 44-58 (S-XL)*

ïÀĊÀúŅ

kom

69.99 28

NAC 30/2022

kom

59.99 VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka ƝƠıƛƢıƝƛƝƝı .Þÿ©½ôǚô ÞÅ ¥ğ©ñ ĝ Ô×Ñą¡©Đ© ą ñ øÅ Å

PROCES BOJENJA Do 70% manje ìàúȝàõŲ̀ vode u proizvodnji

øñåôǵåĐ© ĐÅøåÔ© ô ĝÅÞ© ÔÿǚĐÞåøÿǚ ƂÞñôķ ÿDZ¡ ÞÑ© Å×Å øñåôǵåĐÅ ø ×åñÿåÝƃ

kom

-26%

]ìàïúóÏÀ ¸ïÿ¤ÙÌ Ï • %ÿÙÏ ÀàÙ ÒÙÀ بó½ ÿبú À ė àìúǿØ ÒÙÿ ÀïÏÿÒ ÀÌÿ ėï Ï • t¨ÒÀ ÀÙ¨ Ïàõ ïǿ ij ijƢƠİ ƣƛİ ƣƠIJ ijƣƠľ

ïÀĊÀúŅ

%ÿÙÏ ÀàÙ ÒÙ¨ Ïï úϨ ú ÌÀ ¨

%ÿÙÏ ÀàÙ ÒÙ¨ ìïǿ ú ÌÀ ¨

• ïėà ó¨ óÿõ¨ À à¤Ċन ĊÒ ¸ÿ ÿ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-46 (S-L)

• ïėà ó¨ óÿõ¨ À à¤Ċन ĊÒ ¸ÿ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-46 (S-L)

59.99

kom

kom

44.- 64.99

74.99 ľØà¤¨ÒÀ ÙÀóÿ ¤àóúÿìÙÀ ÿ óĊÀØ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø

ïÀĊÀúŅ

ïÀĊÀúŅ

2x

Ɯ ÀÒÀ Ɲ ÏàØ ¤

320

NOVO

U PONUDI

550 ïÀĊÀúŅ ïÙ¨óúàŅ

]ÀÒÀÏàÙóÏ à ÀÒÀ õ¨ • .¤¨ ÒÙà ė ìÿúàĊ ÙÌ Ƙ Øàę¨ ó¨ ïėà óÏÒàìÀúǿ ï ¤À ÿõú¨¤¨ ìïàóúàï • ] ÏÿÏàØ ė ìïǿ Ċïõ ÀĊ Ų̀

Pojas za znojenje

kom

39.99

• .¤¨ Ò Ù ė úȝ¨ÙÀÙ¸ À Ċ̨ę Ų̀ • Càę¨ ìàú ÏÙÿúǿ ėÙą̀Ų̀ Ù ìà¤ïÿ Ìÿ úȝ ÿ½ À Ò¨¦ ú¨ ÀėÒÿ ÀĊ Ų̀ ĊÀõÏ ú¨Ïÿ ÀÙ¨ Àė úǿÌ¨Ò • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-50 (S-XL)

kom

27.99

Vï ĊÀ ̨ úȝ¨Ùÿú Ï da se nagradiš! ïÀĊÀúŅ

Sprava za veslanje

NOVO U PONUDI

• Ò óúǿ ÙÀ Ċ¨óÒ ÏÀ ÿ都 Ì ó ¤Ċ ï ėÒÀ Àú àúȜàï • Và¤óú ĊǪ̀Ùà ǫ́¤ Òàİ ÀÙú¨¸ïǿï ÙÀ ¤ïę ė Øà ÀÒÙÀ ú¨Ò¨³àÙ À ú Ò¨ú ú¨ ¨ï¸àÙàØóÏà à ÒÀÏàĊ Ù¨ ïÿ Ϩ ė Ċ¨óÒ Ų̀ • ÀبÙėĄ̀ij ƜơƤĐƟƛıƠĐơƠ Ø

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ kom

maks.

110 KG VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

899.NAC 30/2022

29


J¤ ¨úĊïúÏ

Ù ï ǿ ï À ì ó CठÀÙ àØĸ Ǫ̀ú

ƝƣıƛƢıƝƛƝƝı

]úĊ ï ìàĊ̨ï¨ÙÌ óØ ï Ņ ŅŅ

Majica jica i • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 32-46 (XS-L)*

+Åÿ ÿǦ©¥Þ ! kom

33.-

óØ ï Ņ

ìïǿ ½Ò ¨ • tÀóàÏÀ ÿ¤Àà ì ØÿÏ À ¨Ò óú ÙóÏà ĊÒ ÏÙà ƌ=| Y Ņƍ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-46

+Åÿ ÿǦ©¥Þ ! kom

77.30

NAC 30/2022

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ 28.07.2022.

=ÀĊ¨ï¸ĒŅ ¨ïï¸ĒŅ

Muške kratke úȝ ì¨ï ½Ò ¨ • Visoki udio pamuka i elastansko vlakno (LYCRA®) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-58*

+Åÿ ÿǦ©¥Þ ! kom

óØ ï Ņ

ÿ¸ ½ ÒÌÀÙ • Visoki udio viskoznog vlakna (LENZING™ ECOVERO™) i elastansko vlakno (LYCRA®) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 32-46 (XS-L)*

kom

77.-

79.

99 7x b oj

7x =ÀĊ¨ï¸ĒŅ

CÿõϨ óúàì ÒÀ ¨ • Visoki udio pamuka i elastansko vlakno (LYCRA®) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 39-46

set

33.-

Ƣ ì ïǿ ƌƜ ì ï Ž ƟıƢƝ ÏÙƍ

ľØà¤¨ÒÀ ÙÀóÿ ¤àóúÿìÙÀ ÿ óĊÀØ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø

a

i

sta

3x

=ÀĊ¨ï¸ĒŅ

óØ ï Ņ óØ ï Ņ

Kombinezon • = ¸ Ù ¨Ò óúǿ Ù ì óÀ ÿ óúȝÿÏÿ • ] à ÙÀØ ¤ę¨ìàĊÀØ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 32-46 (XS-L)* kom

àÏó¨ïǿ ¨ • Visoki udio pamuka i elastansko vlakno (LYCRA®) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 5-7 (M-XL) set

79.

99

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

69.

99

ƞ ÏàØ ƌƜ ÏàØ Ž Ɲƞıƞƞ ÏÙƍ NAC 30/2022

31


J¤ ¨úĊïúÏ ƝƣıƛƢıƝƛƝƝı

óØ ï Ņ

Haljina Ŋ tÀóàÏÀ ÿ¤Àà ì ØÿÏ À ¨Ò óú ÙóÏà ĊÒ ÏÙà ƌ=| Y Ņƍ Ŋ ] ¨Ò óúǿ ÙàØ ĊïȜ àØ ÿ óúȝÿÏÿ Ŋ t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ƞƝƖƟơ ƌz]Ɩ=ƍľ kom

óØ ï Ņ

Kombinezon Ŋ i¸à¤Ùà Ø¨Ï Ù À ìठú Ù ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À ĊÀóÏàėÙàØ ĊÒ ÏÙÿ Ŋ ] ¸ÿبÙàØ ì óÀ àØ ÿ óúȝÿÏÿ Ŋ t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ƞƝƖƟơ ƌz]Ɩ=ƍľ

kom

49.

99

59.99 Ù ï ǿ ï À ì ó Ù À ¤ à C ljetom! =ÀĊ¨ï¸ĒŅ =ÀĊ

CÿõÏ Ø ÌÀ C Ŋ tÀóàÏÀ ÿ¤Àà ì ØÿÏ Ŋ t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ƟƣƖƠƣ ƌCƖz=ƍ kom

37.99 Dobro za tebe, dobro za sve:

Visoki udio pamuka. Izvanredna udobnost. Và¤ïę Ċ Øà ÀÙ ÀÌ úǿĊÿ àúúàÙ Ø ¤¨ ÀÙ ³ȝǿ .ÙÀ ÀÌ úǿĊ àúúàÙ Ø ¤¨ ÀÙ ³ȝǿ óĊàÌÀØ ï ¤àØ ėÙ ÌÙà ¤àìïǿÙàóÀ àï À ìïàúǿĊ óÀïàØ õúĊ ÿ ³ȝǿ À À ìàØ ę¨ ė õúǿúǿúǿ àÏàÒÀõı _ÏàÒàĊ ÙÌ¨Ø Ïą̀ ó¨ à¤ĊÀÌ ÒàÏ ÒÙàİ Ø Ò¨ ³ ïȔ¨ï¨ ìà¤ÿ Ċ ÿ ÀÙÏàĊÀúǿØ À à¤ïęÀĊÀØ Ø¨úà¤ Ø ÿė¸àÌ Ïą̀ ÀØ ìàØ ę¨ ìàĊ¨ úǿ ìïǿÙàó¨İ Àóúà¤à Ùà õúǿú¨ À àÏàÒÀõ À ÙÌÀ½àĊà ė¤ï ĊǪ̀ıdà ̨ Øà¸ÿ ¨ ė ภ¤àìïǿÙàó सàĊàïȕÀ½ ú¨ÏóúǿÒÙÀ½ ÏàØì ÙÀÌ İ ì ïúȕ¨ï ÀÙÀ ÀÌ úǿĊ¨ àúúàÙ Ø ¤¨ ÀÙ ³ȝǿ ı

32

D ƞƛĮƝƛƝƝ

=ÀĊ¨ï¸ĒŅ

CÿõϨ ¨ïȔÿ¤¨ Ŋ tÀóàÏÀ ÿ¤Àà ì ØÿÏ À ¨Ò óú ÙóÏà ĊÒ ÏÙà ƌ=| Y Ņƍ Ŋ t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ƟƣƖƠƣ kom

88.VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ

2x

óØ ï Ņ

28.07.2022.

set

dàì • tÀóàÏÀ ÿ¤Àà ì ØÿÏ À ¨Ò óú ÙóÏà ĊÒ ÏÙà ƌ=| Y Ņƍ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ƞƝƖƟơ ƌz]Ɩ=ƍľ

49.99

ľØà¤¨ÒÀ ÙÀóÿ ¤àóúÿìÙÀ ÿ óĊÀØ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø

Ɲ ÏàØ ƌƜ ÏàØ Ž ƝƠıƖ ÏÙƍ

óØ ï Ņ

¨ÙóϨ Ïï úϨ ½Ò ¨ • tÀóàÏÀ ÿ¤Àà ì ØÿÏ À ¨Ò óú ÙóÏà ĊÒ ÏÙà ƌ=| Y Ņƍ t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ƞƟƖƟơľ kom

59.

W5

CÀïǿóÙ óĊĄ̀ • Maldivi ili Sejšeli 1 komad

36.

99

99

À¨Ù

W5

À¨Ù

CÀïǿóÙ Ċ ė ó õú ìÀ ÀØ

VàÏÒàÙ ó¨ú Ò ÏàĊ ė ÙàÏú¨

• Maldivi ili Sejšeli

• ƞ Ò Ï ÿ ì ÏÀï ÙÌÿ

100 ml

33.

Ɯ = Ž ƞƞƤıƤƛ ÏÙ

99

kom

18.

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

99

] ìÿÙ ė ïÿϨ • CÿÒ ¨ïȝĒ ļ =¨ØàÙ¸ï óóİ Jï Ù¸¨ ļ Yàó¨ ÀÒÀ Black pepper 500 ml

12.

99

Ɯ = Ž ƝƠıƤƣ ÏÙ NAC 30/2022

33


J¤ ¨úĊïúÏ 28 28.07.2022.

ƒƒƑƑŞ ©Ôå×åúÔÅ ÿǚø Ô ƒƑƑ ƑƑ

Lupilu®

Bodi za bebe

kom

55.-

• tÀóàÏÀ ÿ¤Àà Àà ì ØÿÏ À ¨Ò óú ÙóÏà ĊÒ ÏÙà ƌ=| Y Ņƍ • &àïȕÌÀ ¤Àà ÿ Àė¸Ò¨¤ÿ Ø ÌÀ ¨ ÀÒÀ ½ ÒÌÀÙ¨ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 62-92

kom

Lupilu®

Bodi za bebe • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 62-92

Za vaše mališane

22.-

3 dijela

ƒƑƑŞ ©Ôå×åúÔÅ ÿǚø Ô set

Lupilu® LLupil Lup u iluu®

=̨úȕÀ ó¨ú ė ¨ ¨ Ì • J¤ ÀóúภÀà ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 62-92

55.2x

Lupilu®

;ï úϨ ½Ò ¨ za bebe • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 62-92 Od ¡Åøÿå½ Åå å½ ½ ÅÅå ñ ÝąÔ ÝąÔ uÅøåÔÅ udio bio ñ ÝąÔ

2x ƒƑƑŞ ©Ôå×åúÔÅ ÿǚø Ô

34

NAC 30/2022

set

49.

99

2 kom (1 kom = 25.- kn)

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ 28.07.2022.

9 ;

Ïàp

aÙjeØ Ù a

e Ùu za 8 6 / raØ

Ï S pra tǿ ÙiØ

2x

Ƥ2

9 uJ9 .

2x 2 Lupilu®

Majice • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 86-116 set

34.99

Ɲ ÏàØ ƌƜ ÏàØ Ž ƜƢıƠƛ ÏÙƍ

7x

9 ;

7x 7 Lupilu®

9 uJ9 .

Haljina • J¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 98-140 kom

49.

99

Lupilu®

Stopalice • tÀóàÏÀ ÿ¤Àà Àà ì ØÿÏ À ¨Ò óú ÙóÏà ĊÒ ÏÙà ƌ=| Y Ņƍ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 19-30

set

29.99

Ƣ ì ïǿ ƌƜ ì ï Ž ƟıƝƤ ÏÙƍ VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 30/2022

ƞƠ


J¤ ¨úĊïúÏ ƝƣıƛƢıƝƛƝƝı

Ti to CJ _ĸ

lidl.hr/parkside

UZ

Parkside®

Ïÿ Ò¨ØÀÒÀ • ;ï úÏà Ċïǿ̨ب ė ¸ïǿÌ Ċ ÙÌ Ƙ ó = ÀÙ¤ÀÏ úàïàØ óìï¨ØÙàóúǿ • ï¸àÙàØÀ Ù ¤Àė ÌÙ ó ¸ÿØÀï ÙÀØ ïÿÏà½Ċ úàØ À = Ɩï ¤ÙàØ ę ïÿÒÌÀ àØ • C Ïóı ú¨Øì¨ï úÿï ij 470°C • iÏÒÌÿ ÿÌÿ À Ɯƛ ¸ Ò¨ØÙภÏàóÀúȝ S Ɯıƛ ØØ

4V Vï ĊÀ ̨ úȝ¨Ùÿú Ï ¤ ó¨ Ù ¸ï ¤Àõĸ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ kom

99.99 V ïÏóÀ¤¨Ņ óÀ¤¨Ņ óÀ ¤¤¨Ņ ¨

kom

9 ì ÙóÏ ìÀÒ

Ɲƛ ÏàØ ¤

• ìï¨ ÀėÙ¨ ï ¤àĊ¨ ìÀǪ̀ÙÌ ÿ ¤ïĊÿ • ] ĊÀúÒÌÀĊÀ ÒÀóú ìÀÒ¨ ó ¸ïÿ ÀØ À ³ǿÙÀØ ėÿ ÀØ • ÿęÀÙ ÒÀóú ìÀÒ¨ij ƞƛƛ ØØ

55.-

cca 16-62 cm

1 V ïÏóÀ¤¨Ņ

Ò úȕà ìàØ ¸ Òà

cca 24-80 cm

V ïÏóÀ¤¨Ņ

2

V úȝàÙ¨ ė Ċïÿ ¨ ÒĄ̀ìǪ̀Ų̀ • .¤¨ ÒÙ¨ ė ï ¤ ó ì ìÀïàØİ ú¨ÏóúǿÒàØİ ìÒ óúǿÏàØİ ¤ïĊàØİ óú ÏÒàØ À óÒı • ÀبÙėĄ̀ij Ø ƢĐƜƛƛ ØØ pak

3

1x 2x

-20% 14.99

11.

99

Ɲƛ Ï ƌƌƜƜ Ï Ɲƛ ÏàØ ƌƜ ÏàØ Ž ƛıơƛ ÏÙƍ ƛ ơƛ ƛÏ ƍ

36

NAC 30/2022

4

1. .Ùóì¨Ï ÀÌóÏÀ ó¨ú Ò ú İ Ɲ ¤ÀÌ¨Ò • t¨ÒÀÏÀ ¤àبú ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À ú¨Ò¨óÏàìóÏàÌ ïÿ ÏÀ • C ¸Ù¨úȕ ïÿ Ï ó = àóĊ̨úǪ̀ÙÌ¨Ø • ;àÙúȝàÒÙà à¸Ò¨¤ Òà ìïàØÌ¨ï Ơƛ ØØ 2. C ¸Ù¨úȕ ìàóÿ¤ • Od Ù¨½ï¦ Ìÿ ¨¸ ¨ÒÀÏ • ÀبÙėĄ̀ij ƜƟĐƝƟ Ø 3. C ¸Ù¨úȕ¨ ìàóÿ¤¨ • Od Ù¨½ï¦ Ìÿ ¨¸ ¨ÒÀÏ • ÀبÙėĄ̀ij 2x ƢĐƝƞ Ø 4. C ¸Ù¨úȕÀ ¤ïę Ò ú • ÿęÀÙ ij ƟƠ Ø kom

29.

99

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ VàÙ ¤ ïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ÒÀ½ ] ¨ Ą̀٨ ó À ï ę¨Ù¨ Ï Ù Ø ó V t à ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ ƝƣıƛƢıƝƛƝƝı

ƝƟ ¤Ą̀Ò

NOVO

set

V ïÏóÀ¤¨Ņ

D ó ¤ÙÀ ÏÒÌÿ ¨ĊÀ ƞĮƣ • J¤ ÏïàØƖĊ Ù ¤ÀÌ ¨ÒÀÏ

U PONUDI

199.Ɵ ¤Ą̀Ò

V ïÏóÀ¤¨Ņ

1

1. ;ÿúȕÀ Ø ¸Ù¨ú • ïęÀ ÏàØ ¤ ÏàÌÀ ó¨ à ï ¦ÿ̨ ÿ Ïÿúÿ Ïÿúÿ Ïÿú ÿ ÿ od ƟƠŖİ ƤƛŖ ili 135° • ÀبÙėĄ̀ij ƜƤƛĐƜƝƝĐƝƟ ØØ

V ïÏóÀ¤¨Ņ

C̨ïȕà ìàØ ¸ Òà • Ċ¨ïúǿÏ ÒÙà À Ċà¤àï ĊÙà ìàï ĊÙ Ų̀ óúÿìàĊ İ à¸ï ¤ À óÒı • iÏÒÌÿ ÿ̨ 1 Ïÿúȕÿ ÒÀ ¨Òÿİ 1 ÏàÙàì ė ÿóØÌ¨ï Ċ Ų̀ ƌ 50 mƍİ 1 ėÀ¤ ïóÏÿ àÒàĊÏÿ À 1 õÀÒÌÀÒà

2. ĊàóúȝÿÏÀ Ø ¸Ù¨ú • t ïǿÌ ÀÒÙà ìनõ Ċ Ų̀ Ïÿú • Ɲ Ì Ï Ø ¸Ù¨ú • ÀبÙėĄ̀ij ƝƛƠĐƣơĐƟƛ ØØ

2

kom

set

44.-

99

ƞƟ.

Ø 5 6 8 10 12 14 16 18 20

mm

V ïÏóÀ¤¨Ņ

]Ċï¤Ò ÀÒÀ óĊï¤Ò À ¤ÒĄ̀ú

cca 250 mm

11 komada 5 komada

• à ï ¤ÿ Ï Ø¨Ù İ Ò ¸ Ùภ¨úàÙ ÀÒÀ àì¨Ï¨ • ] ]ƖìÒÿó óÿóú Ċ ìïǿ½Ċ ú Ò ú set

119.-

Ø mm 10 12 18 16 20 cca 450 mm

8 komada V ïÏóÀ¤¨Ņ

_¨óú¨ïàÏÿúȕÀ ÀÒÀ ėĊÌ¨ė¤ óúǿ ÏÒÌÿ ¨ĊÀ • Ergonomski oblikovane drške • ] d ïÿ ÏàØ ė àÒÌÀ ìïǿ̨Ùàó óÙ ¸¨ • .¤¨ ÒÙÀ ė ú¨õÏà ¤àóúÿìÙ ØÌ¨óú set

kom

V ïÏóÀ¤¨Ņ

ię¨ • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ À ¤ÀبÙėĄ̀

14.

99

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

59.

99

ƣ ÏàØ ƌƜ ÏàØ Ž ƢıƠƛ ÏÙƍ

NAC 30/2022

37


J¤ ¨úĊïúÏ 28.07.2022.

1

àØ³¨¨Ņ

ƞƖÿƖƜ ï ó½Ò ¤ÙÀ ÿ都 Ì

Aquapur®

2

1. ïǿó ìï õÀÙ¨

NOVO

• ƞ ³ÿÙÏ Ą̀ij ½Ò ¦¨ÙÌ¨İ àĊÒ ęÀĊ Ų̀ À Ċ¨ÙúǿÒ úàï ƌó 4 ïėÀÙ¨ƍ • Jó ÀÒÀï Ìÿ À • iÏÒÌÿ ÿÌÿ À ¤ ÒÌÀÙóÏÀ ÿìï ĊÒÌ • VïàúàÏ ėï Ï ¤à 500m3/h • t¨ÒÀÏÀ óìï¨ØÙÀÏ ė Ċà¤ÿ ठ7 L i 10Ɩó úȕÀ ú ÌØ¨ï • i ÀÙ Ï àĊÒ ęÀĊ ÙÌ Ø Ïóı 1100ml/h • tÀóÀÙ ij 105 cm

• ÿęÀÙ ij 130 cm

U PONUDI

2. ØÌ¨ÙóϨ ÏïȜ¨ 100 komada

kom

kom

60 komada jÔ×Ñą¡ąÑą Å 10 ĝ ÝÑ©ÞøÔÅ Ôôǰ ĝ øąÂå ¡Åú ©ÞÑ©

1.299.-

999.NOVO U PONUDI

dïàÙÀ Ņ

¨ęÀ ÙÀ ìÿÙÌ

39.99

Dodatci za svaki dom

• ïėà ¨ęÀ Ùà ìÿŲ̀Ų̀ ė ÀV½àÙ¨ ƜƝĮƜƝVïà À ÀV½àÙ¨ ƜƞĮƜƞVïà • ] ÀÙú¨¸ïǿï ÙÀØ i] Ɩ Ï ¨ÒàØ • ]ÏÒàìÀĊÀ óú Ò Ï • i ïȕàÌ ÀÒÀ Ą̀ÒàÌ àÌÀ kom

99. 8 ili 10 komada

3. ØÌ¨ÙóϨ ÏïȜ¨ • ½À¸Ą̀ÙóÏà ØàÏïà ïǿó Ų̀

3

ƌ ƔƑƑ ÔÞ

• óÿ½à Àõ ¨Ų̀

99

Aquapur®

Pomagalo za Àõ ¨Ų̀ • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ kom

iÙÀú¨¤ J³³À ¨Ņ

22.-

C ¸Ù¨úǿ • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ set

9.

99

ƞ ¤ÀÌ¨Ò Livarno Home®

ÒÏàÙóÏÀ Ù ØÌ¨õú Ì • J¤ ÒÿØÀÙÀÌ • VÒà óúàÒ à¤ à ĊïóÙÿúภóú ÏÒ ¤¨ ÒÌÀÙ¨ 5 mm • Cà¸ÿ Ùàóú óÏÒ ì ÙÌ Àب ó¨ õú¨¤À ìïàóúàï • JúȜàï Ù Ù Ċï¨Ø¨ÙóϨ ÿĊ̨ú¨ À it ėï Ϩ • ÀبÙėĄ̀ij óúàÒij 1x cca 60x60x70 cm, óúàÒÀ ij 2x cca 47x48.5x84.5 cm set

NOVO U PONUDI

38

NAC 30/2022

777.-

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Od ponedjeljka 25.07.2022.

Lidlova

REDOVI TO ZALIJEVATI

Ċ̨ ïȕÀ

POLUSJ ENA/SV IJETLO MJESTO REDOVI TO ZALIJEVATI

Y d. t D.

POLUSJ ENA Y d. i ;i .

U staklenci VRLO MALO ZALIJEVATI POLUSJ ENA Y d. i ;i .

Mini vrt

Orhideja rhi h de d ja phalaenopsis

Trajnice T Tr ajjn niice

• Visina: cca 18 cm • Promjer: cca 11-15 cm • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

• Visina: cca 45 cm • Promjer: cca 9 cm • Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

• Visina: cca 12-20 cm • Promjer: cca 13 cm • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

kom

kom

44.99

39.99

kom

17.99 J¤ ¨úĊïúÏ 28.07.2022.

REDOVI TO ZALIJEVATI POLUSJ ENA/SV IJETLO MJESTO

; ï Ù³ǿÒ ¤À Ùú½ÿó • Visina: cca 23 cm • Promjer: cca 12 cm • Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

Y d. t D.

kom

13.

99

]ÿÏÿÒ¨Ùúǿ Zeleni mix ix ix MALO ZALIJEVATI POLUSJ ENA/SV IJETLO MJESTO Y d. i ;i .

• Visina: cca 15-20 cm • Pr Promjer: cca 10 cm • Y Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

• Visina: cca 65-80 cm • Promjer: cca 17 cm • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ MALO ZALIJEVATI

kom

49.99

POLUSJ ENA/SV IJETLO MJESTO Y d. i ;i .

i ìÒ¨ú¨ÙàÌ Ïàõ ïǿ À

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

kom

29. NAC 30/2022

39

99


J¤ ¨úĊïúÏ

28.07. do 31.07.

Stvar povjerenja

OBIČAJI

600 proizvoda

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ 750 g

&ïǿÒÒļ ½ÀÒÒ

]Ċ̨ęÀ ÌÿÙ¨ À ïàõúǿÒÌ ØÀĐ • ¨Ċ ì À À À ìǪ̀óÏ ĊÀ ¨

39.

99

1 kg = 53.32 kn

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ cca 500 g

&ïǿÒÒļ ½ÀÒÒ

]Ċ̨ęÀ ìÀÒ¨ À X ]ú¨ Ï • C ïǿÙÀï ÙÀ ÀóÏàõú¨ÙÀ ú Ï À ė ú Ï ó ÏàęàØ

39.

99

/ kg

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

&ïǿÒÒļ ½ÀÒÒ

]ĊÌ¨ę Ø ïǿÙÀï Ù óĊÀÙÌóÏ rebra

cca 500 g

36.99

/ kg

Meduza

]Ċ̨ę à Àõ ¨Ù Ì ¤ï ÙóÏ ó廊Ò

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 400 g

13.99

1 kg = 34.98 kn

40

D ƞƛĮƝƛƝƝ

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ

28.07. do 31.07.

Vajda

]Ċ̨ęÀ ¦¨Ċï¨Ï • 9ÿÙ¨úǿÙ À óĊÀŲ̀úǿÙ • VǪ̀óÏ ĊÀ Ï ï Ïú¨ïǿóúǿ Ùภà ÒÀÏ ó ïÿìàØ ÿ ó﨤ÀÙÀ ÿ ÏàÌÿ ó¨ Ù ÏàÙ ì¨ ¨ÙÌ ¤à¤ ̨ Ïÿ¸ÒÀ Ï ÌØ Ï

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 405 g

17.

99

1 kg = 44.42 kn

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 960 g

32.

Niko

]Ċ̨ęÀ ¨Ċ ì À À

99

530 g

&ïǿÒÒļ ½ÀÒÒ

]Ċ̨ęÀ ï ęÙÌÀ À ठïóÏภبó

24.99

1 kg = 47.16 kn

1 kg = 34.37 kn

ïàØ ïǿó

Meduza

]Ċ̨ęÀ à¤ï¨ó À ½ ب

]Ċ̨ęÀ ³ǿÒ¨ú Ì ¤ï ÙóϨ ì óúȝĊ¨

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 420 g

54.

99

1 kg = 130.93 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ cca 500 g

99.

99

/ kg

NAC 30/2022

41


J¤ ¨úĊïúÏ

28.07. do 31.07.

OBIČAJI

]ÿì¨ï ìïǿÒÀÏ

!

Nixe

.Ù ÿÙÀ ÿ Ø óÒÀÙàĊàØ ÿÒÌÿ

Vegeta

&ïǿÒÒ Ø ïǿÙ ¤

Ɵƞ ¸ ƌà Ą̀¦¨Ù¨ Ø ó¨ƍ

• VÀÏ Ùú ÀÒÀ ìÀĊà Ø ïǿÙ ¤

-28%

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

13.99

100 g

4.

9.

99

99

1 kg = 49.90 kn

1 kg = 232.33 kn

Freshona

Narezana ì ìïǿÏ VÀîÿÀÒÒà ƝƝƛ ¸ ƌà Ą̀¦¨Ù¨ Ø ó¨ƍ

150 g

-30%

-25%

7.99

5.59

1 kg = 25.41 kn

42

NAC 30/2022

Chef Select & You

&ï Ï ì﨤̨Ò

17.99

13.49

1 kg = 89.94 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ

28.07. do 31.07.

Super ìïǿÒÀÏ

!

&ïǿÒÒØ¨Àóú¨ï

Jïǿ¸ÀÙ Ò Dăïȕ ¨ï¸¨ï Ïà óÀ ¨ 300 g

-27% 28.99

20.

99

Zvijezda

Ketchup • Blagi

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

1 kg = 69.97 kn

1 kg

14.

JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

;à óÀ ¨ ठ¤ÀĊÒÌ À • Jelen, divlja svinja i svinja

99

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 320 g

24.

99

1 kg = 78.10 kn

JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

YàõúǿÒÌϨ ठ¤ÀĊÒÌ À • Jelen, divlja svinja i svinja

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 320 g

26.

99

1 kg = 84.35 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

250 g

Vï¨óÀ¤¨Ùú

CÒ ¤À Ï ÌØ Ï

16.

1 kg = 67.96 kn

NAC 30/2022

43

99


J¤ ¨úĊïúÏ

28.07. do 31.07.

OBIČAJI

-25%

ƜƜƛƛ ¸

٠ठï Ù¨ óÒ ¤àÒ¨¤¨ Cedevita

.Ùóú Ùú Ù ìÀú Ï • D ï Ù ÀÒÀ ÒÀØÿÙ

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ! 1100 g

39.

99

1 kg = 36.36 kn

Grazzano

ïàØ úǿėÀï ÙÀ ÏàÏú¨Ò Ø Ù¸à ;ÀÙ¤¨ï 9àĒ

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ C ï¨úúǿ

ïÿó ½¨úú¨ • Y Ì À İ ìàĊï ¨İ ìÀėė İ Ɵ Ċïóú¨ óÀï ÀÒÀ ÒÿÏ À Ċï½Ų̀

150 g

5.

99

1 kg = 39.94 kn

44

NAC 30/2022

• alk. 6.9% vol. • VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ 0.75 L

-25%

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ 20 g

7.

49

19.99

14.

99

1 L = 19.99 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ

28.07. do 31.07. ]Ù Ï Ē

Àìó zz= • ]Ò ÙÀ ÀÒÀ ì ìïǿÏ

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ 300 g

9.

Ɵ9

1 kg = 3Ɯ.ơƟkn

Grillmeister®

Vïǿ àï ė ïàõúǿÒÌ Ų̀

Hvataljka

uÅ×Å

=åñ ÿǚ

©ÿÔ

• J¤ Ù¨½ï¦ Ìÿ ¨¸ ¨ÒÀÏ À ¤ïõÏ Ø à¤ ìï Ċภ¤ïĊ¨ú • ] ìï Ïúǿ ÙàØ ÿõÀ àØ ė Ċ̨õ Ų̀ kom

69.

99 NOVO i VJDi .

ƣ Ïu

NOVO i VJDi .

Grillmeister® ¨úǿÙ

VÒÀÙóÏÀ ìÒ Ø¨ÙÀÏ

Vïǿïà¤Ù ÀėĊàïóÏ Ù¨¸ ėÀï Ù Ċà¤

ŋ J¤ ÒĄ̀Ċ Ùภę¨Ǫ̀ė ó óú ÀÒÙÀØ óú ÒÏàØ • JìúǿØ ÒÙ ï óìà¤Ì¨Ò úàìÒÀÙ¨ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À ìïóú¨Ù óúàØ ¸àïǿàÙÀÏÿ • ¨ėóúÿì ÙÌóÏÀ 器ÿÒÀï Ìÿ À ìÒ Ø¨Ù ó ĊÀóàÏàĊïǿ̨¤ÙÀØ Ø¨óÀÙ¸ ÙÀØ Ċ¨ÙúǿÒàØ • iÏÒÌÿ ÿÌÿ À ìÒÀÙóÏà ïǿ̨Ċà ƌ ƣƛ Øƍ À 﨤ÿÏúàï úÒ Ï • ÀبÙėĄ̀ij ƠƣıƠĐƝƛĐƞƣ Ø

• VàĊï úȕ Ù ÏÙ ¤ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ̨ ÿ Ą̀Ùÿ

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 1.5 L

3.

49

1 L = 2.33 kn

Grillmeister®

YàõúǿÒÌ • ] ï¨õ¨úÏàØ ìनóÀĊàØ ìà ĊÀóÀÙÀ ƌØ Ïóı ơƣ Øƍ ė àìúǿØ ÒÙÿ ï óìà¤Ì¨Òÿ úàìÒÀÙ¨ • t¨ÒÀÏ ï¨õ¨úÏ ė ïàõúǿÒÌ Ų̀ ठÏïàØÀï Ùภ¨ÒÀÏ , ìïàØÌ¨ï ƟƜ Ø • Yà ÿóÙ İ ¨Ø ÌÒÀï Ù ė¤Ì¨Ò ė ìïǿìï¨Øÿ Ċ úȝ¨ • ÀبÙėĄ̀ij ƢƠĐƣƟĐƜƠƝ Ø

kom

kom

269.- 249.-

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 30/2022

45


J¤ ¨úĊïúÏ 28.07.2022.

TU

NA PU

A PREM A

Dobro za tebe, dobro za sve:

SUTR

Osviještena prehrana, ė ¤à ï àǫ́ Ìĸ VïàØàĊÀï Øà ė¤ï ĊǪ̀ ì Ù õÀØ Ïÿì ÀØ ìïÿę Øà à¤ÒÀ Ùÿ ìàÙÿ¤ÿ ė àóĊĄ̀õú¨Ù À à¤ïęÀĊ Ù ÀÙ ęÀĊàú ı

]àÙ¤¨Ē

Bezglutenski keksi s kakaom 200 g

19.

99

1 kg = 99.95 kn

]àÙ¤¨Ē

Bezglutenski keksi 125 g

13.

]àÙ¤¨Ē

99

100 g

]àÙ¤¨Ē

Bezglutenski keksi ó àÏàÒ ¤àØ

1 kkg = 111.92 kn

Bezglutenski keksi • ] ÒÀØÿÙàØ ÀÒÀ àÏàÒ ¤àØ

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ! 150 g

20.

99

1 kg = 209.90 kn

]àÙ¤¨Ē

Bezglutenski àÏàÒ ¤ÙÀ ϨÏóÀ ठìï½Ïภúǿ̨óú

14.

99

Snack Day

Bezglutenski óÒ ÙÀ õú ìÀ À

250 g

95 g

16.99

1 kg = 99.34 kn

13.99

1 kg = 67.96 kn

1 kg = 147.27 kn

d óúǿÙà

Bezglutenski kruh • Bijeli ili s više vrsta sjemenki • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƞƜıƛƢı 250 g

-28% 13.99

9.99

1 kg = 39.96 kn

46

NAC 30/2022

Belbake

Bezglutenska mješavina za pekarske proizvode 1 kg

16.

99

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ 28.07.2022.

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ! dï úúàïǿ Ò³ȝ¨¤à

¨ė¸Òÿú¨ÙóÏ VÀėė C ︽¨ïǿú

333 g

Pilos

26.

99

9à¸ÿïú ¨ė Ò Ïúàė¨ • ƞıơŘ ØıØı • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƞƜıƛƢı

Pilos Pil

; Ï à Ù ìÀú Ï ¨ė Ò Ïúàė¨

1 kg = 81.06 kn

• tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ 31.07.

Ô ÅÑ ľ Ñ

5.

6.

2.

99

1 kg = 15.27 kn

1 kg = 34.95 kn

Pilos

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ !

• ] àÏàÒ ¤àØ ÀÒÀ ó ÀبúàØ

200 g

29

1 L = 11.18 kn

Bezglutenske kukuruzne ì ½ÿÒÌÀ ¨

• tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƞƜıƛƢı

2.79

59

475 g

]Ċ̨ęÀ ėïȕ úǿ óÀï ¨ė Ò Ïúàė¨

150 g

500 ml

ïàċÙ³ǿ¨Ò¤

Milbona

dï ìÀóú ¨ė ú ¨ė ė ¨ Ò Ïúàė¨ • Narezak

24.

99

125 g

7.

99

1 kg = 52.62 kn

1 kg = 63.92 kn

Ocean Sea

250 g

Pilos

C óÒ ¨ė Ò Ïúàė¨

17.99

1 kg = 71.96 kn

Culinea

Bezglutenski ïǿ ÒÌÀ õú ìÀ À

Bezglutenski ìÀÒ¨ À ب¤ ÒÌàÙÀ

300 g

19.99

300 g

21.

1 kg = 66.64 kn

99

1 kg = 73.30 kn

Belbake

¨ė¸Òÿú¨ÙóÏ ØÌ¨õ ĊÀÙ ė ÏàÒ ¨ • ïàċÙÀ¨ ÀÒÀ ÒÀØÿÙ 420 g ili 530 g

14.

99

1 kg = 35.70 kn ili 28.29 kn

Belbake

]àÙ¤¨Ē

¨ė¸Òÿú¨ÙóÏà ÏÿÏÿïÿėÙà ï õÙà 500 g

6.

99

1 kg = 13.98 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

Bezglutenski keksi 380 g

21.

1 kg = 57.87 kn

D ƞƛĮƝƛƝƝ

47

99


J¤ ¨úĊïúÏ 28.07.2022.

à ïà ė ú¨ ¨İ ¤à ïà ė óĊ¨ij A PREM A Sjajan okus, SUTR ÏÒÀØ úóÏÀ Ù¨ÿúȝ ÒÙàı TU

NA PU

]úĊàïǿú¨ ¤à ï¨ Ù ĊÀϨ À àĊภóïȜÙÌ àúÏïǿÌú¨ ³ Ùú óúǿ Ù¨ Ċ¨¸ ÙóϨ À Ċ¨¸¨ú ïǿÌ ÙóϨ ìïàÀėĊन Ù õ¨ ïà Ù¨ Ø ïϨ t¨ØàÙ¤àı

Forum Orgo

t¨¸¨ ÿï¸¨ï • ïȕÀ ¸ï ½İ ïȕÀ ¸ï ½ ÿïȝĒ ÀÒÀ ęÿú Ò¨

2 x 100 g

19ı99

1 kg = 99.95 kn

t¨¸¨ú ïǿÌ ÙóϨ Ïà óÀ ¨ • ¨ė Ò Ïúàė¨ • ¨ Ï ÀÒÀ ïàõúǿÒÌÏ

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ! 200 g

Forum Orgo

Seitan • C ïǿÙÀï ÙÀ

16ı

99

1 kg = 84.95 kn

200 g

Veganski Ù ï¨ė Ï • Ò óóÀ İ ì ìïǿÏ ÀÒÀ ó ¸ÒÌÀĊ Ø

80 g

9ı

99

15ı99

1 kg = 79.95 kn

1 kg = 124.88 kn

48

NAC 30/2022

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ 28.07.2022.

Veganska zamjena za sir • i ÒÀóúǿ ÀØ • Ò óóÀ İ ïǿúǿó½ ]úĒÒ¨ ÀÒÀ C¨¤Àú¨ïȝ Ù¨ • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƞƜıƛƢı

150 g

-23% 16.99

Super ìïǿÒÀÏ

12.

99

!

1 kg = 86.60 kn

Veganska zamjena za sir • YÀ ÙÀ

Veganska CàÙ¤ ï¨ÒÒ

150 g

11.

99

100 g

15.

• Vïǿìï Ċ Ï Ù ėÀ óÿÙ àÏï¨úàĊภÿÒÌ À ØǪ̀Ċ¨ÙÀ½ ¤¨Ø

99

1 kg = 159.90 kn

1 kg = 79.94 kn

Veganski napitak od Ǫ̀õÙÌ Ï 1L

13.

99

Veganska majoneza • ó¨Ù¤ĊÀ ÀÒÀ ó Ò úÿ • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƞƜıƛƢı 250 ml

7.

99

1 L = 31.96 kn

Tofu • ÀØǪ̀ÙÀİ Ø ïǿÙÀï ÙÀ ÀÒÀ ó àóÀÒÌÏàØ

180 g

7.

49

1 kg = 41.62 kn

Jogurt od d kokosa 400 g

8.

99

1 kg = 22.48 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

Veganski jogurt od kokosa sa • Ò óóÀ İ ó İ İ ó Ø Ù¸àØ ÀÒÀ ó àØ ÀÒ ÀÒÀ À óó Ì ¸à¤àØ àØ

2 x 125 g

9.

99

1 kg = 79.94 kn

NAC 30/2022

49


J¤ ¨úĊïúÏ 28.07.2022.

TU

NA PU

A PREM A

SUTR

Dobro za tebe, dobro za sve:

Sjajan okus, ÏÒÀØ úóÏÀ Ù¨ÿúȝ ÒÙàı

Planet of Plants

]ĊÌ¨ę¨ àÏïÿ¸ÒÀ ¨ • 100% biljne okruglice s proteinima graška

225 g

22ı99

1 kg = 102.18 kn

Veganski namaz od ìàĊï • Vegetables, Smoked tofu, Mexican Style, French Style ili Onion • tïǿ̨¤À ¤à nedjelje, 31.07.

Planet of Plants

Salama 250 g

Planet of Plants

]ĊÌ¨ę¨ ØǪ̀Ċ¨Ùà • 100% biljno mljeveno s proteinima graška

22ı

99

1 kg = 91.96 kn

• Narezak • 100% biljna salama s proteinima suncokreta

115 g

-28% ơıƤƤ

4ı

99

1 kg = 43.40 kn

80 g

9ı

99

1 kg = 124.88 kn

230 g

Planet of Plants

]Ċ̨ęÀ ÿï¸¨ï • 100% biljni burger s proteinima graška

50

NAC 30/2022

24ı

1 kg = 108.66 kn

99

270 g

Planet of Plants

Salama • 100% biljna salama s proteinima suncokreta

25ı

99

1 kg = 96.26 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ 28.07.2022.

t¨¸ ÙóÏÀ ì¨óúà ÿØ Ï • ] úà³ÿàØ • V¨óúà óÀÒÀ àİ ÒÒ Ò ï¨ó¨ ÀÒÀ V¨óúà Yàóóà 190 g

10.99

1 kg kg = 57 5785 57.85 .85 kn

Chef Select

]ĊÌ¨ę¨ óÿì¨ï³àठó Ò ú¨ • ] ÏĊÀÙàÌàØİ ÀÏÒàØİ ïȕÀØ ¸ï ½àØ À ǫ́بÙÏ Ø ÿÙ¤¨Ċ¨İ ó ÏĊÀÙàÌàØİ ¨¤ Ø Ø¨ ¸ï ½àØ À óÒ úÏÀØ ÏïÿØìÀïàØ ÀÒÀ ó ÏĊÀÙàÌàØ À ¨¤ Ø Ø¨ ¸ï ½àØ

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ! Veganski ė ÀÙÀ • ÿ︨ïİ ØǪ̀Ċ¨Ùà ÀÒÀ ìǪ̀óÏ ĊÀ ¨ ठìàĊï

150 g ili 210 g

29.

99

230 g

15.99

1 kg = 199.94 kn ili 142.81 kn

1 kg = 69.53 kn

Veganski ki bi bio namaz • V úÒÀ¤ę Ùİ ï Ì À À àóÀÒÌ Ïİ ÀÏÒ À ½ï¨Ùİ Ù Ù ó À ÿïȝĒİ ¨õÙÌ Ï ÀÒÀ úǿÏĊÀ À ÿïȝĒ

180 g

14.

D Ø ė ठǪ̀õÙÌ Ï D D D Ø Ø Ø ėė ठठ¤ Ǫ̀ ̨õ٠̨õÙ õÙÌ Ì Ï Ì Ï Ï

99

Veganski keksi • t ÙÀÒÀÌ İ àÏàÒ ¤ ÀÒÀ ÒÀØÿÙ

1 kg = 83.28 kn

150 g

11.

• ¨ė Ò Ïúàė¨

99

1 kg = 79.94 kn

400 g

18.99

1 kg = 47.48 kn

_úǿúǿØà ÏÒÀØÿ

Ekos

]Ċ̨ęÀ Ċ¨¸ ÙóÏÀ ÏàÒ • ĊàÏ ¤à 360 g

39.99

Dobro za tebe, dobro za sve: ; Ïà ÀóØà ÏàØì¨ÙėÀï ÒÀ Ù õ¨ ¨ØÀóĄ̀ J2İ ìà¤ïę Ċ Øà ìïǿėÙ ú¨ ìïą̀Ïú¨ ė õúǿú¨ ÏÒÀØ¨İ ¨ïúǿ³ǿ Àï Ù¨ ÿ óÏÒ ¤ÿ ó Ø¨¦ÿÙ ïà¤ÙÀØ óú Ù¤ ï¤ÀØ ı ľ ;ÒÀØ úóÏÀ Ù¨ÿúȝ ÒÙà ìÿú¨Ø ìïàÌ¨Ï ú ÏàØì¨Ùė Ą̀ ¨ØÀóÀÌ

1 kg = 111.09 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 30/2022

51


J¤ ¨úĊïúÏ 28.07.2022.

Dobro za tebe, dobro za sve:

Sjajan okus, ÏÒÀØ úóÏÀ Ù¨ÿúȝ ÒÙàı TU

NA PU

A PREM A

SUTR

]Ċ̨ęÀ Ċ¨¸ ÙóÏÀ ÙÌàÏÀ • Ò óóÀ İ ó ï Ì À àØİ ó ú úàØ ÀÒÀ ó õìÀÙ úàØ À àóÀÒÌÏàØ

400 g ili 600 g

9ı99

1 kg = 24.98 kn ili 16.65 kn

Veganska Vega Ve gans gans nska ka iintegralna nteg nt eg egra gra r lna a ìÀėė C ︽¨ïǿú ìÀ Àėė C C ︽¨ ½ ïǿú

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ! 380 g

17ı

99

1 kg = 47.35 kn

Veganski õú ìÀ À • S umakom od ï Ì À ¨

370 g

dàïúǿǪ̀ ठìàĊï • CïÏĊ ÀÒÀ ÀÏÒ

11ı99

1 kg = 24.98 kn

52

NAC 30/2022

250 g

19ı

99

1 kg = 79.96 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J¤ ¨úĊïúÏ 28.07.2022.

%ÿóÀÒÀ ठҨ ¨ ÀÒÀ óÒ ÙÿúÏ 250 g

14.

99

1 kg = 59.96 kn 400 g

Golden Sun

Kvinoja • ÀÌ¨Ò ÀÒÀ dïǿ àÒàï¨

19.99

Veganski sladoled na õú ìÀ ÿ

1 kg = 49.98 kn

• ] àÏàÒ ¤àØ ÀÒÀ ó àÏàÒ ¤àØ À ÏàØ ¤À ÀØ ¤¨Ø • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƞƜıƛƢı

1 kom

=4.50 kn

3 x 90 ml

-25% 17.99

13.49

1 L = 49.97 kn

t¨¸ ÙóÏÀ Ïàïȕ¨ú od vanilije

Harvest Basket

VàØ³ȝǿú od mrkve i ì óúȝȕÌ Ï • tïǿ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨ÒÌ¨İ ƞƜıƛƢı

500 g 4 x 75 g

-25%

16.

99

1 kom

17.99

13.

49

=4.25 kn

1 kg = 56.64 kn

1 kg = 26.98 kn

1 kom

=7.50 kn

Veganski sladoled • ;àÏàó ó ú ØÙàØ àÏàÒ ¤àØ À ¤¨ØàØ 4 x 90 ml

Veganski nsk skii sladoled led d • ]úȝ À ú¨ÒÒ İ Ò Ï úú¨ÒÒ ¨ Ò İ İİ Ò Ò Ï ÏÏ ³àï¨óú ½¨ïȝĒ Ï¨ ½¨ïȝȝĒ Ē Ï¨ Ϩ Ϩ Ϩ ÀÒÀ Òÿ¨ ¨ïȝĒ ¨ïȝĒĒ 900 ml

29.

99

1 L = 83.31 kn

24.

99

1 L = 27.77 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 30/2022

53


Od petka 29.07. do 31.07.

O! M I E N J J m o L A d n O e T k i V S v i . O PO ..

Stvar povjerenja

Ugrabi ñôǚ×ÅÔąľ 500 g

19.99

Lino

Pillows • Milk ili Nougat

1 kg = 39.98 kn

1 kom

=0.50 kn

]¨úúǿÙà

9¨¤ÙàÏï úȕ¨ tĒúȝǿÒ rukavice

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ľ 100 kom

49.

99

1 kom = 0.50 kn

-20% na odabrane orašaste proizvode

54

NAC 30/2022

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


D¨ ¸ÿ À ĊïǿÌ¨Ø¨İ ÿęÀĊ Ì ÿ ¤ÿ¸àØ ĊÀϨ٤ÿĸ Petak, subota i nedjelja!

J¤ ì¨úÏ 29.07. do 31.07.

OBAVI SVE J; ; _

=. =ĸ

]ąñ©ô ñôǚ×ÅÔ ! 450 g

]ĊÌ¨ę ¸ÿïȔ ÙóÏ ìǪ̀óÏ ĊÀ • ] óÀïàØ À óÒ ÙÀÙàØ

19.

99

1 kg = 44.43 kn

200 g

-25% 7.79

Milbona

High protein puding • t ÙÀÒÀÌ ÀÒÀ àÏàÒ ¤

Torta Daim ili Toblerone • Bez glutena

5.

79

1 kg = 28.95 kn

Milbona

Zamjena za óÀï ÿ ÒÀóúǿ ÀØ 450 g

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ 450 g

39.

99

1 kg = 88.87 kn

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

-27% 19.99

14.

49

1 kg = 32.20 kn

NAC 30/2022

55


J]d 9 CJ

J¤ ì¨úÏ

29.07.2022.

tJ=9D.ĸ VJııı À ĊÀϨ٤àØ

]úĊ ï ìàĊ̨ï¨ÙÌ

Sous-vide ú¨½ÙÀÏ àėÙ Ċ Ïÿ½ Ų̀ Ù ØÀïȕÀ ÿ úàìÒàÌ ÏÿìÏÀİ ìïǿ ú¨Øì¨ï ú ÿï Ø ÙÀęÀØ à¤ ƜƛƛŖ İ ì ïǿ ¨Øÿ ó¨ ė ¤ïę Ċ بÏà İ ÀėĊàïȕ¨ ïàØ¨İ àÏÿóÀ À ú¨ Ïóúÿï Ì¨Ò ı

ƜƝƠ u

ƝĐ ƞĐ ]ÀÒĊ¨ï ï¨óú ;Àú ½¨Ù dààÒóŅ

i都 Ì ė Ċ ÏÿÿØÀï Ų̀ • VïǿÏÒ ¤ Ù ė Ċ ÏÿÿØÀï Ų̀ À Ċ ï¨Ų̀ Ċï¨ À ÿ ̨¤ÙàØ ï ¤ÙàØ Ïàï Ïÿ • ÏàÙė¨ïĊÀï Ų̀ Ù ØÀïȕÀ ¨ė ìïàìÿõú ÙÌ ïàØ İ ėï Ï ÀÒÀ Ċन • .¤¨ ÒÙà ė ]àÿóƖĊÀ¤¨ Ïÿ½ Ų̀ • VïǿÏÒÌÿ Ï ė ¨Ïóú¨ïȕà Ċ ÏÿÿØÀï Ų̀ ìàóÿ¤ ė à¤ïę Ċ Ų̀ óĊ̨ęÀÙ¨ • őu¨úŒ ³ÿÙÏ ÀÌ ė ìàó¨ Ùà ĊÒ ęÙ¨ Ù ØÀïȕÀ ¨ • ő]à³úŒ ³ÿÙÏ ÀÌ ė àǫ́úÒÌÀĊ¨ Ù ØÀïȕÀ ¨ • ³àÒĄ̀ ¤à Ø Ïóı õÀïǿÙ¨ ƞƛ Ø • iÏÒÌÿ ÿÌÿ À ïàÒÿ ³àÒĄ̀ ठ3 m

VôǚÔ×Ñą¡ Ô ĝ Đ ÔąąÝÅô ÞÑ© ñåøą¥ Å Đô© Å ø Đ ÔąąÝ Đ©Þÿǚ×åÝ ÔåÑÅ ø© Ýåğ© ĐÅú© ñąÿ ąñåÿDZ© ×Ñ Đ ÿǚ

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ kom

ƜƤƤıƖ

]ÀÒĊ¨ï ï¨óú ;Àú ½¨Ù dààÒóŅ

%àÒĄ̀ ė Ċ ÏÿÿØÀï Ų̀ • ÏàÙė¨ïĊÀï Ų̀ Ù ØÀïȕÀ ¨ė ìïàìÿõú ÙÌ ïàØ İ ėï Ï ÀÒÀ Ċन • VïǿÏÒ ¤Ù¨ ė ]àÿóƖĊÀ¤¨ Ïÿ½ Ų̀ • ÀبÙėĄ̀ij 3x ƝƛĐƞƛƛ Ø ili 2x ƝƣĐƞƛƛ Ø

j½ô Å ñôǚ×ÅÔąľ set

44ıƖ

.óóìÿ ÿÙÀú¨¨ Ù õõ àÙÒÀÀÙ¨¨ ÿ ÿìÀÀúȕ ȕÀÏÏ À

óĊ ÏÀ ¤ Ù àóĊàÌÀú¨ ƜĐ ==À¤ ¤Ò ìààÏÒàÙ Ù ààÙ ÿ ĊĊïǿǿ̨¤ ¤Ùàóóúǿ 100 kn !

Vaše ØÀõõǪ̀٠Ų̀ Ù Ø Ì¨ ¨ Ċ ęęÙà àĸ

i;=9i i .d d ] ] À ÿ ÿ ÀÙ ÙÀú¨ Liidl d Ìàõ à àÒÌÌÀØ Øĸ

ċċċıÒÀ¤ ¤Òıı½ïĮĮÿÏÒÒÌÿ ÿ Àóó¨

%] Ņ Ì¨ ìàóĊ¨ ¨Ù ìïàØÀ ÙÌÿ सàĊàïȕภ¸àóìठï¨ÙÌ õÿØ Ø õÀïàØ óĊĄ̀ú ı

56

NAC 30/2022

]Ċ Ïภúȋ¨¤Ù à ¨ÏÏÿĮ̀ ĊĊ ó ¸Ò ĊÙ Ù Ù Ù ¸ ¸ï ¤ ¤ ĸĸ JĐ Ñ ÿǦ©¥ ÞĹ u©Þÿǚ× ÿåô dY 9 D9 D &Y D .&Y ij ƛƜıƛơı Ɩ ƞƜıƛƣıƝƛƝƝı

]=i ;iV

=. =ı+Y

Lidl.hr/kontakt Besplatan broj 0800 200 220 pon. do pet. 8-20 h, sub. 8-15 h

facebook.com/lidlhrvatska instagram.com/lidl_hrvatska youtube.com/user/Lidlhrvatska

BESKONTAKTNO V= D9

LIDL MOBILNA APLIKACIJA

C óú¨ï ï¤İ C ¨óúȝàİ tÀó İ tÀó Ò¨ úȝàÙİ ÀÙ¨ïó

Dostupna je na App Store i Google Play

VàÙÿ¤ Ċïǿ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƖàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǿØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǿ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȜÿÙàóúǿ सàĊ ï úǿ óúĊ ïȕàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǿ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǿóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu