Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 24.06. DO NED. 27.06.

IZB I K I L VE

OR

T E T I VAL

K K O S VI SKA CENpAovina! NI

brza i a n v a

st Jedno KRATKOTRAJNA

PONUDA

Perutnina Ptuj

Gala pileća kobasica •

Narezana

200 g

ku

!

89.

99 Pilos

1 kg = 449.95 din

Trapist sir

# 260401

300 g

77

-22%

Violeta

pranja

Omekšivač •

Coral Sea ili Rose Gold

KRATKOTRAJNA

PONUDA

2,7 l

231.99

179.

!

299.

99

99

1 kg = 599.97 din # 228307

1 pranje = 3.90 din # 250690, # 250701

Duc de Coeur

Kuglice od krompira KRATKOTRAJNA

PONUDA

1 kg

!

149.

99 # 205606

Više proizvoda iz teme „Francuska nedelja“ pronađite NA STRANAMA 14 - 19

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 25/21

Sveže mešano usitnjeno meso •

Lubenica

Juneće i svinjsko meso

850 g

1 kg

-20% 488.

99

389.

99

1 kg = 458.82 din # 238050

SAMO!

39.

99 # 80570


Lidl tavlja preSdRs PSKOG DOBAVLJAČA

PG Više od

120

proizvoda na

Lidlovoj

Đajić

Čedomir

BEZ PRIJATELJSTVA NEMA VIZIJE! Poljoprivredno gazdinstvo iz Kovilja, na čelu sa Čedomirom, vredno radi na tome da svake godine sve više i više raste. Kako? Tako što Čedomir ostvari baš sve što zamisli! A da bez prijateljstva napredak nije moguć, govori nam i u sledećem razgovoru.

pijaci

Kad i kako ste počeli? Ja sam završio elektrotehniku, sa poljoprivredom nisam imao veze. Jedno vreme smo držali kuhinju i tada smo shvatili da je povrće unosan posao. Drugar je predložio da napravimo plastenike. Prve smo napravili 2018. godine: bilo ih je 11, što je oko 1500 – 1700 kvadrata. Međutim, te zime je bio veliki sneg, koji je srušio 7 plastenika. Morali smo sve ispočetka. Na proleće 2019. smo sve skinuli i ponovo postavili. Sada imamo preko 136 plastenika i nadamo se da ćemo do kraja godine imati 200, što je oko 3 hektara zemlje pod plastenicima. Ne plaćamo nikoga, već radimo sve sami, na drugarskoj osnovi – a kada radimo, skupi se celo društvo. Dakle ovo nije porodičan biznis, već prijateljski? Da, to je najbitnije ovde. Ta prijateljstva traju 20-25 godina! Kad treba da se pomogne, svi su tu.

Kajsije

Zašto ste se fokusirali na kelerabi i patlidžanu? Te 2019. godine smo razmišljali o tome šta bismo mogli da uskladimo, a da toga nema puno na tržištu. Nema puno kelerabe u celoj Srbiji, a sa patlidžanom je ista situacija.

1 kg

SAMO!

179.99 # 80340

2

KN · 25/21

Da li posla ima preko cele godine? Jedina pauza može da postoji od decembra do marta, ali u tom periodu će se graditi plastenici. Sama sezona kreće od oko petnaestog marta. Rasadi se, onda se zaliva, obilazi… Od sedam dana ima posla četiri dana, po ceo dan, a onda preostala tri radimo nešto što je vezano za poljoprivredu. Kada je sezona branja, koja počinje od maja, onda posla ima svakog dana.

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 24.06. DO NED. 27.06.

1 kg

SAMO!

Patlidžan

119.99 # 82180

1

komad

Kako postižete kvalitet vašeg voća i povrća? Imamo pouzdanog zaštitara koji nam pomaže u svemu. Ključ je da slušamo njega i da poštujemo njegovo stručno mišljenje, a ne da radimo na svoju ruku. Koliko vam je važna svežina vaših proizvoda? Veoma nam je bitna svežina proizvoda i trudimo se da budu što svežiji. Beremo ujutru odmah, u Lidlov magacin stiže svež proizvod sa njive i tamo tek nastupa prvo hlađenje. Lidl se bori za to i mi se i sami trudimo da to bude tako. kom.

Koji su vaši planovi za budućnost? Imamo plan za nekoliko narednih godina. Želimo da kupimo još zemlje, da uložimo u hladnjaču, pravimo još jednu farmu (imamo već farmu svinja) i halu za smeštaj žitarica.

SAMO! Keleraba

Da li imate neki savet za očuvanje svežine patlidžana i kelerabe, nakon što ih kupimo u radnji? Keleraba je sama mnogo otpornija od patlidžana. Ključ je čuvanje na temperaturi od 4°C do 14°C.

29.99 # 82735

Šta vas osvežava? Lep dan. Samo da ih bude.

Kaliko vam je važna saradnja sa Lidlom? Saradnja sa Lidlom je za nas najvažnija. Bez njih, najverovatnije ne bih radio ovaj posao. Sam ulazak u Lidlov sistem je težak, trajao je dva do tri meseca i na kraju je ispalo sve dobro. Fer su prema meni i ja prema njima.

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

3


Super sveže od čet. 24.06.

Hleb mešani kukuruzni 500 g

-20% 87.99

Više od

55

69.99 1 kg = 139.98 din

Važi od četvrtka 24.06. do srede 30.06. # 225486

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Hleb mešani ražani 800 g

-22%

10999

84.99 1 kg = 106.24 din

Važi od četvrtka 24.06. do srede 30.06. # 240988

Mini baget 110 g

-23%

29.99

22.99 1 kg = 209.- din

# 249736

4

KN · 25/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 24.06. DO NED. 27.06.

Sveži pileći batak i karabatak miks

Sveže pileće grudi

• Cca 650 g • Bez kože

• Cca 600 g 1 kg

1 kg

-21%

-30%

429.99

319.99

299.

99

Više od

80

# 227742

249.99 # 240359

proizvoda u

Lidlovoj

ni

mesari

Sveži juneći ramstek Sveži juneći T-bone Steak • Cca 600 g

• Cca 500 g • Bez kostiju

1 kg

1 kg

SAMO!

-16%

1 199.

99

1 199.99

999.

# 254233

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

1 kg

Sveža očišćena pastrmka

• Cca 600 g

-16% 599.99

499.99 # 227013

# 254063

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

5


Super kvalitet od čet. 24.06.

Pilos Solevita

Super Smoothie

1 kg =

• Više vrsta

66.66

Gusti jogurt • 2,8 % m. m.

1,5 kg

-23% 129.99

99.

99

1 kg = 66.66 din # 233897

84% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

• 1,4 % masti

250 ml

500 ml

-25%

-23%

159.99

Pilos

Mlečni kakao napitak

64.99

119.99 1 l = 479.96 din

49.99

# 216852

# 227075

1 l = 99.98 din

Pilos

Jogurt sa dražejama

• 2,8 % m. m. • Jagoda ili vanila 135 g

-24% 49.99

37.99 1 kg = 281.41 din

# 225729

Milbona

Sirni namaz sa pavlakom • Više vrsta 200 g

-23%

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

129.99

99.

99

1 kg = 499.95 din # 200352

6

KN · 25/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 24.06. DO NED. 27.06. Pikok

Stišnjena šunka 350 g

-21%

189.99

149.99 1 kg = 428.55 din

# 226519

Pikok

Budimska kobasica Pikok

300 g

Grill kobasica

-25% 269.99

280 g

-21%

199.

99

178.99

139.99

1 kg = 666.64 din

1 kg = 499.97 din

# 226511

# 226508

Pikok

Suva pečenica KRATKOTRAJNA

PONUDA

500 g

Baroni

Bekon slanina XXL • Narezana

• Narezana

!

407.

98

1 kg = 1 500.- din

15 % GRATIS

Redovna cena za 250 g = 239.99

KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

100 g

-24%

250 g

Pikok

Delikates kare XXL

212.48

1 kg = 849.92 din

• Narezan

15 % GRATIS

198.99

149.99 1 kg = 1 500.- din

# 227778

Redovna cena za 150 g = 149.99

# 248273

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 248271

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

7


Super od č Freshona

Šampinjoni seckani

• 170 g oceđene mase 280 g

-21%

1 kom

= 9.99

Jaja

126.99

99.

99

• Klasa S KRATKOTRAJNA

PONUDA

30 kom.

!

1 kg = 588.18 din

299.70

# 227098

1 kom. = 9.99 din # 245165

Kotanyi

Začinska so • Za pečenje na žaru

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Kania

Tartar sos

!

25 g

79.99

100 g = 319.96 din

370 g

-20%

106.99

84.99 1 kg = 229.71 din

# 254246

Tiradell

Špagete

• Vitaminizirane 500 g

-25% 39.

99

29.99 1 kg = 59.98 din

# 225602

8

KN · 25/21

# 221937

Kotanyi

Kotanyi

Smeša začina za pečenu piletinu

Dimljena začinska paprika

KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

40 g

89.99

100 g = 224.98 din # 254245

• Slatka, mlevena KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

40 g

84.99

100 g = 212.48 din # 254250

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d četvrtka

OD ČET. 24.06. DO SRE. 30.06.

Kikiriki •

Snack Day

Prženi, slani

Party Mix •

Snack Day

Slani čips

Mešavina krekera i slanog peciva

150 g

300 g

-21%

-25%

69.99

59.99

54.

500 g

-21% 223.99

174.99

1 kg = 349.98 din

44.

99

1 kg = 366.60 din

99

# 225694

1 kg = 149.97 din

# 226439

# 219691

Fin Carré

Tamna čokolada

150 g

-24%

100 g

98.99

Sondey

Grandino Cookies •

Sa komadićima čokolade

74.99

-21%

69.99

54.99

1 kg = 499.94 din

# 224277

os

1 kg = 549.90 din

# 202056

1,5 L Dizzy

Napitak od višnje i jabuke •

20% voćnog sadržaja

KRATKOTRAJNA

PONUDA

1,5 l

-22% 89.99

69.99 1 l = 46.66 din

6x1l

Mg Mivela

Negazirana voda

!

219.

99

250 g

-23%

Belbake

Suvo grožđe

129.99

99.99

1 kg = 399.96 din

1 l = 36.67 din

# 200545

Cena važi za 6 kupljenih flaša

# 223480

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 248410

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

9


56

komada

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Violeta

Baby vlažne maramice • Sensitive Care • 99% voda

!

56 kom.

139.99

1 kom. = 2.50 din # 250716

Orlando Pure Taste 415 g

-26%

Coshida

87.99

64.

Vlažna hrana za odrasle mačke • Više vrsta

99

1 kg = 156.61 din # 200466

2 kg

Premium grickalice za pse • Više vrsta 100 g

-21%

279.99

219.99 1 kg = 2 200.- din

# 233864

Orlando

Gourmet hrana za odrasle pse • Više vrsta • Namenjena psima malih rasa 2 kg

-22%

Bellosan

Suva hrana za pse u granulama • Sa goveđim mesom

10

1,5 kg

KN · 25/21

219.99

-21%

279.99

169.99 1 kg = 85.- din

219.99

# 224707

# 228840

1 kg = 146.66 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 24.06. DO SRE. 30.06.

Držati u kući

Baštensko cveće

Umereno zalivanje

Redovno zalivanje

Na sunčanom mestu

U hladu

Ukrasne sobne biljke

Aloe vera

• Cca 30 - 45 cm • Više vrsta

• Cca 30 cm

649.

399.

99

99 # 62691

# 150015

Brazilski jasmin

Fikus Ginseng • Cca 35 cm • U dekorativnoj saksiji od cinka

• Cca 25 cm • Više vrsta

849.

749.

99

99

# 127664

# 142250

Ruže, buket • 11 ruža u buketu • Više boja

349.99 # 69751

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

11


za sjajnu kožu, atraktivne lepote

Kozmetika obogaćena hijaluronsk om kiselinom Cien

Aqua Gel Hydro Expert

• Za normalan tip kože 50 ml

429.99

100 ml = 859.98 din # 228249

Oznaka koja garantuje da proizvod ne sadrži sastojke životinjskog porekla.

Cien

Cien

Hyaluron Gel Hydro Expert

Sastojci životinjskog porekla koji se uobičajeno mogu pronaći u kozmetici, zamenjeni su sastojcima biljnog ili mineralnog porekla.

Aqua Gel Hydro Expert

• Za sve tipove kože

• Za suvu kožu lica

30 ml

50 ml

479.99

429.99

100 ml = 1 600.- din

100 ml = 859.98 din

# 228251

# 228250

Cien

Cien

Gel za čišćenje lica Hydro Expert • Za sve tipove kože 200 ml

299.99

1 l = 1 500.- din # 228253

12

KN · 25/21

Cien

Losion za čišćenje lica • Za sve tipove kože 200 ml

299.99

1 l = 1 500.- din # 228265

Micelarna voda Hydro Expert • Za sve tipove kože 200 ml

299.99

1 l = 1 500.- din # 228252

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

I Ć U J A V A Ž E V E OS Ć O T S I Č J A O S EĆ

24.06.

Cien

Penasti sapun

• Sa pumpicom • Vanila, Mango ili A&L 300 ml

-23%

168.99

129.99 1 l = 433.30 din

Važi od četvrtka 24.06. do srede 30.06. # 239982

100 pranja

Maxi Trat

W5

Univerzalni prašak XXL

Higijenski sprej Aerosol • Za sve vrste površina i prostora

6 kg

999.99

500 ml

1 pranje = 10.- din

299.

# 207177

99

1 l = 599.98 din # 250014

40 pranja

Formil

Tečni deterdžent za pranje veša • Aloe Vera ili lavanda 2,2 l

429.99

1 pranje = 10.75 din # 252861

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

13


Neodoljivi

sarm francuskih UKUSA Duc de Coeur

La Sapiniere

Camembert sir

Munster sir

• Punomasni meki sir • Min. 45 % m. m.

• 50 % m. m. 200 g

250 g

249.99

289.99

1 kg = 1 250.- din

1 kg = 1 160.- din

# 212051

# 206186

Laiterie de la Montagne

Sir Tomme de Montagne

• Dozrevan najmanje 6 nedelja • Kremaste strukture i intenzivnog ukusa • Min. 50 % m. m. 300 g

389.99

1 kg = 1 300.- din # 206362

Duc de Coeur

Kremasti punomasni koziji sir sa brusnicom

Chêne d' Argent

Meki sir sa belim plemenitim plesnima

• Min. 60 % m. m.

• 68 % m.m 200 g

100 g

199.99 199.99 1 kg = 999.95 din

1 kg = 2000.- din

# 211135

# 211437

Claudel / Istara

Sirni specijaliteti iz Francuske • Više vrsta 150 / 200 / 220 g

299.99

1 kg = 2 000.- / 1 500.- / 1364.- din # 219701

14

KN · 25/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

24.06.

FRANCUSKI BIFTEK SA SOSOM OD CRNOG BIBERA

Nina Vas

(Bifteck Au Poivre) Vreme pripreme: 30 minuta

Vreme pečenja: 30 minuta

@ninipanini.rs

Nivo zahtevnosti: Napredan

Porcija: 4

Sastojci:

1. 2. 3.

4. 5. 6. 7. 8. 9.

Biftek

Sos od crnog bibera

4 odreska bifteka debljine oko 5 cm so i mleveni biber 2 kašike suncokretovog ulja 4 grančice ruzmarina 2 čena belog luka 50 g putera

1 supena kašika crnog bibera u zrnu, 2 čena belog luka, sitno naseckanog 1/2 glavice ljubičastog luka, sitno naseckanog 80 ml brendija 250 ml pavlake za kuvanje 1/2 kocke supe 125 g hladnog putera, nasečenog na kockice 1/4 limuna

Komade bifteka izvadite iz frižidera minimum 30 minuta ranije. Višak vlage utapkajte ubrusom, zatim svaki komad izdašno posolite i pobiberite sa svih strana i ostavite ih na dasci 30 minuta. Za to vreme uključite rernu da zagreva na 70°C i pripremite sve sastojke za sos. Biber u zrnu usitnite uz pomoć avana i tučka ili ga prekrijte kuhinjskom krpom i lupajte čekićem za meso dok se zrna ne razbiju makar na četvrtine. Dobro zagrejte tiganj iznad srednje jake vatre, po mogućnosti liveni tiganj, a dolazi u obzir i tiganj sa neprijanjajućim dnom koji ima vatrostalnu dršku. Nauljite komade bifteka i smestite ih u vreo tiganj. Ostavite ih tako bez pomeranja 3 minuta, zatim ponovite postupak dok se ne zapeku sa svih strana. Pred sam kraj ubacite puter, ruzmarin i cele čenove belog luka pa nagnite tiganj blago ka sebi i kašikom prelivajte sokove preko bifteka još par minuta. Ubacite tiganj u zagrejanu rernu i pecite biftek još 5 minuta za srednje pečen ili prilagodite vreme svom ukusu. Ipak nemojte ih peći duže od 10 minuta jer će početi da se suše. Izvadite biftek na dasku i ostavite da miruje 10 minuta bez uznemiravanja. U isti tiganj ubacite ljubičasti luk, beli luk i usitnjeni biber pa ih dinstajte u zaostaloj masnoći 2-3 minuta. Ulijte zatim brendi i kuvajte dok alkohol iz njega ne ispari (osetićete po mirisu). Nakon toga dodajte pavlaku i kocku supe pa mešajte i kuvajte 5 minuta. Mešajte sos žicom i ubacite kockicu hladnog putera, a kada se istopi ubacite drugu. Nastavite postupak dok ne potrošite sav puter. Začinite sa nekoliko kapi limuna. Sos nemojte podgrevati već ga odmah služite. Biftek isecite na tanke šnite pa ih služite prelivene toplim sosom od bibera uz blanširano povrće i pomfrit ili samo jednstavno uz svež baget koji će vam poslužiti za umakanje.

Sveži juneći biftek 1 kg

2 199.

-22% 99

1699.99 Važi od četvrtka 24.06. do nedelje 27.06. # 250412

Francuska 2018. Suvo crveno vino 14 - 18 ˚C 12,5 % Chevalier de Fauvert

Cabernet Sauvignon IGP 0,75 l

-25%

269.99

199.99

Duc de Coeur

Ratatouille 500 g

1 l = 266.66 din

219.

99

Važi od četvrtka 24.06. do srede 30. 06. # 221890

1 kg = 439.98 din # 250989

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

15


Kroasan sa nugat kremom

• Dekorisan lešnikom 85 g

-21%

69.99

54.99 100 g = 64.70 din

Važi od četvrtka 24.06. do nedelje 27.06. # 242320

Duc de Coeur

Pužić sa suvim grožđem 100 g

54.99

1 kg = 549.90 din # 217041

Duc de Coeur

Karamel namaz

Duc de Coeur

Brioche pletenica 600 g

319.

99

1 kg = 533.32 din

• Sa slanim puterom 340 g

329.

1 kg = 970.56 din

Duc de Coeur

Senf set kutija

• Više vrsta 90 / 100 g

369.99

1 kg = 4111.- / 3700.- din # 246656

KN · 25/21

Voćni namaz od smokve • Iz Provanse 305 g

249.99

1 kg = 819.64 din

# 245188

# 204467

16

99

Duc de Coeur

# 207758

Duc de Coeur

Senf

• Dijon ili zrnasti senf Rotisseur 200 g

119.99

1 kg = 599.95 din # 202444

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

24.06. Duc de Coeur

Mini voćni tart

• Sa ukusom limuna, jagode ili čokolade i karamele 125 g

149.99

1 kg = 1200.- din # 212162

Duc de Coeur

Madeleines - biskvit sa maslacem 250 g

249.99

150 g

Duc de Coeur

Keks sa maslacem • Sa dodatkom krema i jabuka

1 kg = 999.96 din

189.99

1 kg = 1267.- din

# 205588

# 212148

Duc de Coeur

Kolačići sa maslacem

• U metalnoj kutiji • 20 komada u pojedinačnom pakovanju 300 g

499.99

2 x 125 g

Duc de Coeur

Čajno pecivo sa maslacem

1 kg = 1 667.- din

169.99

1 kg = 679.96 din

# 246651

# 211120

Duc de Coeur

Čips

Duc de Coeur

• Sa začinskim biljem ili sa ukusom senfa

Maslinovo ulje u spreju • Sa začinskim biljem ili bosiljkom

200 g

129.99

200 ml

349.99

1 kg = 649.95 din # 223228

1 l = 1 750.- din # 228125

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

17


W5

Mirisni štapići Macarons

• Cvet pomorandže, pistaći ili jagoda 100 ml

429.99

1 l = 4300.- din # 246200

2

komada

Duc de Coeur

Crème brûlée 2 x 100 g

189.99 1 kg = 949.95 din

# 202548

Duc de Coeur

Mini ekleri

4

• Sa vanila kremom i prelivom od čokolade

Duc de Coeur

komada

200 g

249.99

1 kg = 1250.- din # 220551

Mus sa mlečnom čokoladom 4 x 60 g

129.99

1 kg = 541.63 din # 202098

Duc de Coeur

Premium sladoled Macaron • Sa komadićima puslica i prelivima od limuna i malina 850 ml

269.99

1 l = 317.64 din # 220357

18

KN · 25/21

Duc de Coeur

Sladoled Créme Brûlée

• Sa karamel sosom 850 ml

269.99

1 l = 317.64 din # 205651

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

24.06.

66 pranja

Duc de Coeur

Doussy

Sapuni iz Provanse

Omekšivač za veš Macarons

• Pačuli, ruža, lavanda, cimet i pomorandža ili maslina

• Pistaći, cvet pomorandže ili jagoda

kom.

2l

99.99

229.99

1 pranje = 3.49 din

# 228961

2

komada

# 245800

Duc de Coeur

12

Čokoladni kolač

komada

• Sa čokoladnim tečnim punjenjem 2 x 90 g

179.99

1 kg = 999.95 din # 203076

Duc de Coeur

Tart od malina 500 g

549.

99

Duc de Coeur

Macarons • Mlečni ili voćni

148 g

489.

99

1 kg = 3311- din # 241489

1 kg = 1 100.- din # 246652

IGP Méditerranée sec rosé • 12,5 % Vol. 750 ml

349.99

1 l = 466.66 din # 254430

Les Aumoniers Côtes du Rhône Villages AOP Séguret rouge

Duc de Coeur

Testo za palačinke

• Crno vino • 14,6 % Vol.

185 g

89.99

750 ml

649.99

1 kg = 486.44 din # 207428

1 l = 866.66 din # 211570

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

19


VOLIMO KOMBINACIJU

s tu

pna b oja

Do

LANA I PAMUKA

Dostupni dezeni:

Esmara®

Haljina •

Veličine: 34 - 44*

kom.

1 499.P O D RŽAVAMO

# 348736

I N I C I JAT IV U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Esmara®

Ženske pantalone •

Veličine: 36 - 46*

kom.

1 299.

-

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 348732

20

KN · 25/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

24.06.

Dostupne boje:

Više vrsta

Auriol®

kom.

399.99

Naočare za sunce

• 100% UV zaštita

stu

Esmara®

Ženski šorts

pa n de

•

ze n

Do

# 348738

kom.

999.99

Esmara®

Haljina •

Veličine: 34 - 46*

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

1 199.-

P ODRŽAVAMO

IN ICIJAT IV U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 348740

s tu

pna b oja

Do

# 348742

Esmara®

Ženske pantalone

Esmara®

Suknja •

• Moderna 3/4 dužina •

Veličine: 34 - 46*

kom.

999.

99

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Veličine: 34 - 46*

kom.

1 499.# 348719

# 348727

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

21


Kombinacija lana i pamuka

Livergy®

Muška košulja kratkih rukava •

Veličine: M - XL (39 - 44)

kom.

1 199.-

P ODRŽAVAMO

IN ICIJAT IV U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 348934

Livergy®

Livergy®

Muške kožne mokasine

Muške pantalone „Straight Fit“ •

• Tekstilna postava za udobnost tokom nošenja

Veličine: 48 - 56*

kom.

1 299.

-

# 348920

22

KN · 25/21

• P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Veličine: 41 - 46

par

2 299.# 348925

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

24.06.

Livergy®

Muška košulja „Regular Fit“ •

Veličine: M - XL (39 - 44)

kom.

1 299.

-

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 348932

Dostupna boja:

3x Livergy® Livergy®

Muške bokserice

Muške bermude

• •

•

Veličine: 48 - 56*

kom.

1 199.

-

Veličine: M - XL (5 - 7) 3 komada (1 kom. = 266.66)

set

799.99

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 348927

# 348930

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

23


# 353101

pna b

max. 206cm

s tu

oja

Do

max. 94cm

Magneti za tačno postavljanje

Profili i mreža mogu se individualno skratiti

Maks. dimenzije unutrašnjosti rama: cca 94 x 206 cm

Aluminijumski okvir za vrata sa zaštitom od insekata • Mreža od staklenih vlakana „Perfect View“ antracit sive boje za optimalnu vidljivost • Izuzetno plitka dubina ugradnje • Idealna za ugradnju između okvira vrata i roletne (od cca 14 mm razmaka) • Kompletan pribor za jednostavnu montažu • Praktični mehanizam automatskog zatvaranja

Za video o proizvodu skenirati QR kod

•

kom.

NEOMETANO UŽIVANJE

3 599.#OdgovornoZajedno

pna b oja

Do

OTPORNO

# 353099

U LETU s tu

Dimenzije (montiran): cca 100 x 210 cm

Aluminijumski okvir za prozore sa zaštitom od insekata • Mreža od staklenih vlakana „Perfect View“ antracit sive boje za optimalnu vidljivost • Izuzetno plitka dubina ugradnje • Idealno i za montažu između prozora i roletne (od cca 12 mm međuprostora) • Uklj. kompletan pribor •

Dimenzije (montiran): cca 130 x 150 cm

•

Maks. dimenzije unutrašnjosti okvira: cca 124 x 144 cm

kom.

2 299.-

OTPORNO

# 353098

•

Dimenzije (montiran): cca 100 x 120 cm

•

Maks. dimenzije unutrašnjosti okvira: cca 94 x 114 cm

kom.

Jednostavna montaža pomoću nosača sa oprugom

24

KN · 25/21

Profili i mreža mogu se individualno skratiti

Za video o proizvodu skenirati QR kod

1 999.# 353101

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

Dimenzije: cca 130 x 160 cm (Š x V)

24.06.

Za video o proizvodu skenirati QR kod

Kompletan materijal za postavljanje za jednostavno fiksiranje vijcima

Rolo zavesa za zaštitu od insekata

• Mreža od staklenih vlakana u antracit boji za optimalanu vidljivost • Idealna i za postavljanje ispred prozora i kutija za roletne • Vodilice sa četkicama za savršeno uklapanje • Čvrst okvir od kvalitetne plastike kom.

2 599.-

Profili i mreža mogu se individualno skratiti

OTPORNO

Profili i mreža mogu se individualno skratiti

Magnetna zaštita od insekata za prozor • Mreža od staklenih vlakana u sivoj antracit boji za optimalnu vidljivost • Plitka dubina ugradnje - pogodno za montažu između prozora i roletne (od cca 10 mm međuprostora) • Jednostavna montaža bez bušenja - sa kompletnim priborom za montažu

1 199.

-

Mreža za vrata protiv insekata

• Profili i mreža mogu se individualno skratiti • Jednostavno postavljanje na 2 načina: a) Trajno pričvršćivanje sa veoma jakom lepljivom trakom b) Odvojivo postavljanje pomoću čičak-trake • Za vrata do maks. cca 100 x 220 cm kom.

OTPORNO

MAGNET

Za video o proizvodu skenirati QR kod

599.99

# 353097

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

OTPORNO

# 353113

www.lidl.rs /LidlSrbija

s tu

pna b

Zaštita od insekata za otvorena balkonska vrata i vrata od terase

Mreža protiv insekata u vidu 4-delne zavese od poliestra sa ojačanim rubom

Dimenzije: cca 110 x 130 cm

Jednostvno pričvršćivanje samolepljivom magnetnom trakom

kom.

Do

pna b

oja

s tu

oja

Do

# 353106

KN · 25/21

25


Drobljenje leda

250 W

cca

cca

Sa 2 čaše za piće za poneti

300 ml 600 ml

85 W

Silvercrest Kitchen Tools®

Blender SSME 250 A4

• Direktna priprema u čaši za piće • Krstasti nož od visokokvalitetnog nerđajućeg čelika • Uključuje knjižicu sa receptima set

2 399.-

Uklj. daljinski upravljač

# 351425

cca

3l

Stakleni poklopac sa ivicom od nerđajućeg čelika

Odvojivi rezervoar za vodu

Podesivi ugao nagiba

cca

2,4 l

Silvercrest®

Ventilator sa funkcijom raspršivanja

• Raspršivanje ultrazvučnom tehnologijom • Sa 3 stepena duvanja i oscilacijom • 3 podešavanja raspršivanja •

Dimenzije: cca 44 x 125 x 40 cm (Š x V x D)

kom.

7 999.# 360230

26

KN · 25/21

Debljina dna: cca 5,5 mm

Ernesto®

Aluminijumski tiganj

Dostupne boje

• Nova generacija premaza sa poboljšanim efektom protiv prianjanja •

Dimenzije: cca 28 x 5,9 cm (Ø x V)

kom.

1 599.# 351405

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

24.06.

Može se odvojeno koristiti kao poklopac i činija

2

dela

1

s tu

pna b oja

Do

2

Zenker®

Kalup za tortu

• Visokokvalitetan sloj protiv prianjanja kompanije ILAG® • Sa odvojivom ivicom i zaštitom od prosipanja • Otporan na temperature do maks. 230°C

Ernesto®

Korpa za voće

1 •

Dimenzije ivice: cca 28 x 7 x 18,5 cm (Š x V x D)

• Štiti voće i povrće od insekata poput osa ili kućnih muva

2 •

Dimenzije: cca Ø 26 cm

•

kom.

Dimenzije (ukupno): cca 27 x 22 cm (Ø x V)

set

699.99

399.99 # 351419

s tu

Ernesto®

pna b oja

Do

# 351431

kom.

339.99

Poslužavnik

• Neklizajuća površina sa obe strane •

Dimenzije: cca 45 x 31,5 cm

# 351437

3

Visokokvalitetna i izdržljiva tkanina

cca

0,75 l

dela

cca

1,6 l cca

1l

Dostupni dezeni oba modela

1

2

Ernesto®

Set posuda od nerđajućeg čelika • Sa plastičnim poklopcima • Pogodne za frižider i zamrzivač

Meradiso®

Stolnjak 1 •

Dimenzije: Ø cca 160 cm

2•

Dimenzije: cca 130 x 160 cm

kom.

599.99

set

599.99

# 348859

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Mogu se složiti jedna u drugu

# 351427

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

27


s tu

pna b oja

Do

i Lidlova ponuda

2

dela

Bikini ili jednodelni kupaći za devojčice •

Veličine: 98 - 164*

28

KN · 25/21

Japanke za devojčice ili dečake

kom. ili set

699.99 07.0.52304 HOHENSTEIN HTTI

# 348996 # 348998

•

Veličine: 31 - 37

par

399.99 # 349014 # 349005

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

24.06.

Lorem ipsum

dolor sit

Kupaće gaće ili šorts za kupanje za dečake • •

Udoban i elastičan pojas

kom.

699.99 07.0.52304 HOHENSTEIN HTTI

# 349016

Veličine: 98 - 140*

Pogodne za kupanje beba u bazenu ili moru

11

kom.

Lupilu

Baby pelene za kupanje • •

S veličina 7 - 13 kg

11 kom.

10

kom.

Lupilu

399.

99

1 kom. = 36.37 din

Baby pelene za kupanje • •

M veličina 12 - 20 kg

10 kom.

399.99

1 kom. = 40.- din # 224273

# 224269

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

29


Lexibook®

kom.

Voki Toki

• Domet: do cca 120 m na otvorenom prostoru • Sa kopčom za kaiš

1 299.

-

# 351679

3+

godina

Ø cca

Bojanka sa zagonetkama

45-50 cm

John®

Lopta za skakanje • Za aktivnu igru i skakanje u kući ili dvorištu

• 64 stranice za bojenje i rešavanje zagonetki, kao i mnoštvo šarenih nalepnica koje podstiču finu motoriku, logičko razmišljanje i kreativnost • Uklj. 1001 šarenu nalepnicu kom.

599.99 # 351681

30

KN · 25/21

kom.

499.99 # 351684

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

24.06.

Ø cca

60 ili 80

cm

John®

Obruč

• Sa različitim Disney motivima kom.

399.99 # 351677

2x

Ø cca

50 cm Različite vrste

Ø cca

John®

50 cm

Lopta •

Dimenzije: Ø cca 23 cm

kom.

299.99

Mondo®

Lopta, mišići ili šlauf na naduvavanje

199.

# 351680

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

kom. ili set

99 # 351683

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

31


100% pamuk

kom.

Majica za devojčice •

Veličine: 98 - 140*

399.99 07.0.52304 HOHENSTEIN HTTI

# 349004

2x

Kapri helanke ili biciklističke za devojčice • •

Veličine: 98 - 140 2 komada (1 kom. = 350.-)

set

699.99 # 349009

07.0.52304 HOHENSTEIN HTTI

Lupilu®

Dečije nazuvice

2x

• •

Veličine: 19 - 30 2 para (1 par = 60.-)

set

119.99 # 349461 # 349493

07.0.52304 HOHENSTEIN HTTI

32

KN · 25/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

24.06.

100% pamuk

Majica za dečake •

Veličine: 98 - 140

kom.

399.99 07.0.52304 HOHENSTEIN HTTI

# 349000

Sklopiv

3+

godina

Mondo®

Trotinet

maks.

50 kg

• Visokokvalitetni aluminijumski okvir • Ručke od čvrste plastike za optimalnu udobnost i sigurnost prilikom vožnje • Točkovi i kočnice - trotinet sa 2 PVC točka cca 120 mm, ABEC-5 kugličnim ležajevima i zadnjom kočnicom • Lagana i čvrsta aluminijumska konstrukcija, za jednostavan transport • Visina upravljača 3-struko podesiva do cca 78 cm •

Dimenzije rasklopljen: cca 32 x 78 x 63 cm (Š x V x D)

kom.

2 999.# 351682

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

33


Po

s iv i ter m os t at

de

Grilovanje mesa, ribe ili povrća bez masti

2000 W Silvercrest Kitchen Tools®

Toster za sendviče SPM 2000 D2

• Gril ploča od livenog aluminijuma sa slojem protiv prianjanja marke ILAG® •

Dimenzije površine grila: cca 29 x 26 cm

kom.

OPREMI KUHINJU s tu

# 360844

#OdgovornoZajedno Sa 5 nastavaka:

7

pna b oja

Do

SA STILOM

3 599.fino rende, rende, seckalica (gruba), seckalica (fina) i žilijen-nastavak

delova

Ernesto®

Multifunkcionalno rende

• Sigurno rukovanje zahvaljujući držaču povrća sa zaštitom za prste • Oštrice od nerđajućeg čelika set

599.99 # 353033

34

KN · 25/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

28.06.

0-35 min.

Odmrzavanje

Silvercrest Kitchen Tools®

Mikrotalasna pećnica 700 W

• Sa elementima u izgledu drveta • Sa 5 nivoa snage • Sa staklenim rotacionim tanjirom •

cca

20 l

Dimenzije: cca 44 x 25,9 x 36 cm (Š x V x D)

kom.

7 999.# 362173 # 359405

5u1 Za jednostavno rendanje, sečenje i struganje

Višenamenska upotreba sa 5 nastavaka sa sečivima od nerđajućeg čelika

150 W

Silvercrest Kitchen Tools®

Električna seckalica za povrće SGR 150 D1

• Različiti nastavci: • za sečenje (1x fin i 1x grub) • za rendanje (1x fin i 1x grub) • za struganje • Za povrće, voće, čokoladu, orahe, tvrdi sir itd. set

2 999.# 351602

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

35


Odvojiva posuda za merenje za jednostavno čišćenje

cca

1,5 l maks.

5 kg

5

delova

Silvercrest Kitchen Tools®

Vaga sa posudom za merenje • LCD ekran i jednostavni elementi za kontrolu • Funkcija merenja za vodu, ulje i mleko (u ml), kao i za brašno (šolje) • Automatsko isključivanje, dodatna funkcija (TARA), automatsko postavljanje na nulu, prikaz preopterećenja i zamene baterije

600 W

kom.

1 299.# 351599

Dostupne boje

U elegantnom izgledu drveta

3u1

Ernesto®

Termos boca

• Od visokokvalitetnog nerđajućeg čelika • Poklopac sa silikonskom zaptivkom sprečava prosipanje

Za mešanje, pravljenje pirea i usitnjavanje

•

Dimenzije: cca 7 x 26,4 cm (Ø x V)

Silvercrest Kitchen Tools®

kom.

3 u 1 štapni mikser SSSH 600 A1

• Sa elementima u izgledu drveta • Mutilica i žica za mućenje od visokokvalitetnog nerđajućeg čelika • Uklj. posudu za merenje

cca

500 ml

499.99 # 353043

set

1 999.# 353020

36

KN · 25/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

28.06.

Odvojivi rezervoar za vodu (maks. 1,5 l)

Sa flašom Durgol specijalnog sredstva za uklanjanje kamenca za optimalno održavanje

Uključuje 2 u 1 kašiku za kafu sa tamperom

1100 W

Silver Kitchen Tools®

Aparat za espresso SEM 1100 C3 • Sa portafilter sistemom • 2 umetka za filter za 1 ili 2 šolje • Pritisak pumpe jačine cca 15 bar za savršenu penu i idealnu aromu • Okretni ispust za paru pod visokim pritiskom 2 u 1: ispust za vrelu vodu i ispust za mlečnu penu •

Dimenzije: cca 21,5 x 29,2 x 27,3 cm (Š x V x D)

kom.

9 999.

-

# 353468

85 W cca 280ml kapan j ez

a

B

Potisni konus 2u1 za različite veličine citrusa

Silvercrest Kitchen Tools®

Električna cediljka za citruse

• Automatsko uključivanje/ isključivanje pritiskom na deo za ceđenje • Nastavak za hvatanje koštica od nerđajućeg čelika kom.

1 999.-

Elegantni dizajn sa kućištem od nerđajućeg čelika

na t stira os Te gurn si

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

# 368091

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

KN · 25/21

37


Dimenzije: Ø cca 28 cm

Ernesto®

Tiganj od livenog aluminijuma

• Visokokvalitetni premaz protiv prianjanja kompanije ILAG®

kom.

Debljina dna: cca 6 mm

1 599.

-

# 353035

ili

Dimenzije: cca 28 x 28 cm

Pogodno za sve vrste šporeta – uključujući i indukcijske

Dimenzije: Ø cca 14 cm

1

3

5

Debljina dna: cca 2,4 mm

Dostupne boje

Ernesto®

Aluminijumski mini tiganj

Ernesto®

• Visokokvalitetan sloj protiv prianjanja kompanije ILAG® kom.

399.99

2

Kuhinjski dodaci

1 • • 3 • 4 • 5 • 2

Rupičasta kašika Kašika za špagete Lopatica za okretanje Kutlača Žica za mućenje

4

kom.

229.99 # 353027

# 363656

38

KN · 25/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

Dimenzije: Ø cca 24 cm

28.06.

IZDRŽLJIVO I DUGOTRAJNO POSUĐE

Ernesto®

Livena aluminijumska posuda sa keramičkim premazom

Visoka otpornost na grebanje i habanje

• Nova generacija premaza sa poboljšanim efektom protiv prianjanja • Stakleni poklopac 1 • -2 Šerpa 3 • Kaserola

cca

1

3,5 l

Dimenzije: Ø cca 20 cm

kom.

Debljina dna: cca 6 mm

1

2 299.# 353018

kom.

cca

2

2

2l

3 Dimenzije: Ø cca 16 cm

1 799.# 353019

Pogodno za sve vrste šporeta – uključujući i indukcijske

Visokokvalitetni premaz ili keramički premaz protiv prianjanja kompanije ILAG®

cca

3

1l

Ernesto®

Kuhinjski nož

• Posebno oštro sečivo od nerđajućeg čelika presvučeno slojem protiv prianjanja • Uključuje zaštitnu navlaku za sečivo • Dostupne boje

Dužina sečiva: cca 12,5 cm

kom.

199.99 # 351417

•

Dužina sečiva: cca 9 cm

kom.

179.99 # 351415

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

39


2x

100% pamuk

1

Ernesto®

Posuda, daska ili okretna ploča za serviranje

• Od bambusovog drveta 1 • Posuda za sir •

Dostupni dezeni

Dimenzije: cca 25 x 7,5 x 19,5 cm (Š x V x D)

2

2 • Daska za sečenje sira

Sa 3-delnim priborom

Dimenzije daske:

•

Meradiso®

cca 30 x 23 x 1,9 cm (D x Š x V)

Kuhinjske krpe

3 • Okretna ploča za serviranje

Dimenzije: cca 32 x 3,7 cm (Ø x V)

•

kom.

Dimenzije: cca 50 x 70 cm

•

2 komada (1 kom. = 150.-)

Do

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 348972

pna b

cca

oja

s tu

I N I C I JAT IV U

299.99

# 351433

2u1

P O D RŽ AVAMO

set

699.99

3

•

0,7 l

Poklopac se takođe može koristiti kao daska za sečenje

cca

s tu

pna b

cca

oja

Do

0,5 l

2,4 l

7

cca

0,7 l

delova

Ernesto®

Kutija sa poklopcem od bambusa

Ernesto®

• Idealna za čuvanje hleba, kifli, peciva, kolača itd. • Sa ventilacionim otvorima na zadnjoj strani •

Set posuda za čuvanje svežine namirnica

Dimenzije: cca 31,5 x 21,5 x 13,3 cm (D x Š x V)

kom.

1 199.

-

# 360687

40

KN · 25/21

set

cca

1,3 l

699.

99 # 353025

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Dimenzije: cca 5,5 x 32,5 x 24,5 cm (Š x V x D)

OD PONEDELJKA

Dimenzije: cca 5,5 x 41,5 x 25,5 cm (Š x V x D)

28.06.

30º º

80

Energy saving function

Funkcija uštede energije: u početnoj poziciji protiče samo hladna voda

Funkcija uštede vode: 2-stepeno podesiva ručica za optimalnu kontrolu količine vode Water saving function

Miomare®

Jednoručna baterija za sudoperu • •

Sadrži:

Sadrži:

Sa crevom za tuširanje (cca 30 cm) koje se može izvući Za 360° okretna cev za ispust vode kom.

3 999.# 353022

Dostupne boje

Auriol®

Zidni sat

Ernesto®

•

•

Sa staklenom gornjom stranom

• •

Stabilno kućište u dekorativnom izgledu drveta sa staklenom pokrivnom površinom Precizni kvarcni satni mehanizam Nečujna kazaljka za sekunde

•

Dimenzije: cca 31,5 x 30 x 10,8 cm

•

Dimenzije: cca 25,5 x 4 cm (Ø x D)

Kutija za odlaganje od bambusa 8 pregrada za npr. kesice za čaj, kapsule za kafu itd.

kom.

1 599.

-

kom.

Bamboo

C147756

599.

# 340587

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99 # 353041

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

41


UVEK SPREMNI ZA

ODMOR U PRIRODI Brzo sklapanje i rasklapanje Integrisani držač za pića

maks.

110 kg

maks.

50

s tu

pna b oja

Do

kg

Uklj. torbu za nošenje sa kaišem za rame

Crivit® Crivit®

Stolica za kampovanje

• Izuzetno lagana, sa čvrstom čeličnom konstrukcijom i izdržljivom navlakom ∙

Dimenzije: cca 74 x 91 x 53 cm (Š x V x D),

∙

Visina sedišta: cca 40 cm

42

KN · 25/21

kom.

1 199.# 353201

Sto za kampovanje • Posebno lagan i čvrst zahvaljujući aluminijumskim komponentama ∙

Dimenzije (rasklopljen):

kom.

2 999.# 353175

cca 70 x 70 x 70 cm (Š x V x D)

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

28.06.

maks.

120 kg

OTPORNO

Položaj za sedenje i ležanje varijabilno podesiv

Florabest®

Stolica

• Naslon za glavu se može odvojiti i podešavati po visini ∙

Dimenzije: cca 65 x 109 x 85,5 cm (Š x V x D)

kom.

Sklopiva i jednostavna za transport

3 999.# 351571

6 Održava svežinu sadržaja bez patrone za hlađenje u trajanju od cca 6 sati

maks.

9

kg

cca

Sa torbom za nošenje

20 l

O dO d u bbiijja vvood ud

Crivit®

Jedro tenda

• Pouzdana zaštita od sunčevih zraka zahvaljujući UV zaštitnom faktoru (UPF) 60 prema standardu UV801 • Lagana poliestarska tkanina sa PU slojem otpornim na vodu i zapečaćenim šavovima • Ojačane karike za sigurno držanje ∙

Dimenzije: cca 430 x 350 x 200 cm (D x Š x V)

kom.

2 599.# 351996

Dimenzije: cca 15 m x 50 mm

Crivit®

Rashladni ranac

3M®

• Veliki otvor sa praktičnim patent zatvaračem • Odvojeni odeljak u poklopcu za osetljive namirnice

Armirana lepljiva neon traka

• Može se otcepiti rukom

kom.

999.

kom.

199.99

# 353179

# 353195

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

43


cca

10 l maks.

4

kg

Crivit®

Mini ranac

• Veliki glavni odeljak i prednji džep sa patent zatvaračem • Postavljen leđni deo i podesivi kaiševi za rame

Sve vreće uklj. kompresionu torbu

kom.

299.99 # 353185

Topmove® cca

Vodootporna futrola za pametni telefon

cca

750 g

790 g

• Vodootporna do cca 10 m dubine

cca 76 cm

∙

Dimenzije (bez trake): cca 10,5 x 21 cm (Š x V)

kom.

cca 220 cm

199.99 # 360879

Do

cca 50 cm

Veoma lagana sa praktičnom trakom za nošenje s tu

pna b oja

cca 200 cm

cca 76 cm

Crivit®

Vreća za spavanje

• Jednostavna za održavanje – može se prati na temperaturi do 30°C kom.

1 599.

-

kom.

Crivit®

Termo prostirka

• Od dvoslojne PE pene ∙

Dimenzije: cca 180 x 55 x 1,2 cm

899.99 # 353183

# 353181

44

KN · 25/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

Dostupne boje

28.06.

Uključuje torbicu za pojas

• Sa kapuljačom i trakom za vezivanje • Vodootporna ∙

Crivit®

kom.

Kabanica

99.99

Univerzalna veličina: cca 78 x 114 x 37 cm

kom.

Džepni nož

# 353187

• Visokokvalitetna oštrica od nerđajućeg čelika • Stabilna drvena ili aluminijumska drška

449.99 # 337465

2

Dimenzije: cca 29,5 x 18 x 30 cm

cca

20 l Crivit®

1

Dodaci za kampovanje

cca

25 l

3

cca

10 l

Dimenzije: cca 45,5 x 67,5 cm

• Tuš za kampovanje 1 • Fleksibilno crevo sa tušem • Čvrsto kačenje - uklj. kanap od cca 2 m 2 • Sklopiva sudopera za kampovanje • Izdržljiva i sa zavarenom ivicom 3 • Sklopivi rezervoar za vodu • Sa ventilom za doziranje kom.

499.99 # 353177

Dimenzije: cca 28 x 31 x 33,5 cm

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

45


a ep z k l j uč

e u p oj a su

In

dž

ev

te g r i s a ni

BUDI AKTIVAN U TRENDI OPREMI

Crivit®

Ženske funkcionalne helanke •

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

899.99 Za nju

s tu

pna b oja

Za njega i Za nju

Do

# 348060

Crivit®

Patike

Za njega Gel ulošci za obuću Veličine: 36 - 45

par

• • •

Veličine: za nju: 37 - 41 za njega: 41 - 46*

par

s tu

pna b oja

299.

99

Do

•

• Gornji materijal je direktno prošiven sa unutrašnjim đonom

1 599.# 348817 # 348823

# 348776

46

KN · 25/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

28.06.

Crivit®

Ženska funkcionalna majica bez rukava •

Veličine: S - L (36 - 46)*

kom.

Do

pna b oja

499.99

s tu

a ep z k l j uč

e u p oj a su

In

dž

ev

te g r i s a ni

# 348058

3h

5x

Silvercrest®

True Wireless Bluetooth® slušalice STSK 2 B2

Crivit®

Ženske funkcionalne kapri helanke •

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

799.

99

• Sa glasovnom kontrolom preko Siri i Google Assistant-a • Sa bežičnom kutijom za punjenje sa integrisanom litijumpolimerskom baterijom (550 mAh) • Slušalice sa integrisanim litijum-polimerskim baterijama (40 mAh svaka) za do 3 sata muzike par

2 599.

-

# 351364 # 348055

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

47


Crivit®

Muška funkcionalna majica •

Veličine: S - XL (44 - 58)*

kom.

599.99 # 348054

Crivit®

Muški šorts •

Veličine: S - XL (44 - 58)*

kom.

799.

99

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

# 348056

48

KN · 25/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

28.06.

Direktno punjenje preko integrisanog USB konektora

Silvercrest®

Fitnes narukvica

• Sa LCD ekranom u boji i merenjem pulsa • Za beleženje koraka, potrošenih kalorija, trajanja aktivnosti i praćenje sna • Optički senzor za merenje brzine otkucaja srca i pulsa • Može se odabrati 14 sportskih režima • Prikaz vremena i datuma, poziva, poruka, unosa u kalendar i aktivnosti na društvenim mrežama • Praćenje dnevnih aktivnosti sa podsetnikom kom.

IP 68

2 999. -

cca 15-20 cm

kcal

# 351365

Za nju

Uklj. besplatnu aplikaciju za Android ili IOS

2x

Dostupna boja:

s tu

2x

pna b oja

Do

Za njega

Livergy®

Muški donji deo trenerke

• Udoban donji deo sa elastičnim pojasom i trakom za vezivanje •

Veličine: S - XL (44 - 58)*

kom.

Crivit®

1 299.

-

set

Čarape • • • •

Veličine: za nju: 37 - 42 za njega: 41 - 46 2 para (1 par = 150.-)

299.99 # 348059 # 348062

# 311930

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

49


Super sveže od pon. 28.06.

Paprika babura 1 kg

SAMO!

Više od

120

119.99

proizvoda na

Lidlovoj

# 82645

pijaci

Nektarine

1 kg

1 kg

SAMO!

SAMO!

159.99 # 80380

50

KN · 25/21

Dinja kantalupe

99.99 # 80535

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 28.06. DO SRE. 30.06.

Sveža pileća zadnja četvrt

• Batak i karabatak sa delom leđa • Cca 650 g 1 kg

SAMO!

179.99

Više od

80

# 227740

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Marinirana bela vešalica

Sveža juneća pljeskavica

• Cca 500 g 1 kg

400 g

-25%

SAMO!

799.99

599.99

179.99 1 kg = 449.98 din

# 247013

# 227828

Više od

60 g

-27% Kajzerica bela sa semenkama

10.99

7.99 100 g = 13.32 din

55

160 g

Somun za sendvič

-33% 29.99

19.99

proizvoda u

Lidlovoj pekari

1 kg = 124.94 din

# 251370

# 225569

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

51


Super kvalitet od pon. 28.06.

85% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

Pilos

Topi namaz • 16 % m. m. • Gauda ili ementaler

Pilos

Kajmak namaz

250 g

100 g

-25%

-21%

134.

99

69.99

99.99 1 kg = 399.96 din

54.99

# 225491

# 224943

1 kg = 549.90 din

Milbona

Čoko sendvič dezert 30 g

-23%

29.99

52

KN · 25/21

Solevita

Sveži sok od pomorandže

• 100 % voćni sadržaj • Sa pulpom 1l

-24%

249.99

22.99 100 g = 76.64 din

189.99

# 240519

# 202386

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


88% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

OD PON. 28.06. DO SRE. 30.06.

220 g

-25% 59.99

44.99

Pikok

Pileća posebna mini kobasica

1 kg = 204.50 din

# 226505

Pikok

Carska pileća kobasica

Pikok

Panceta

• Narezana

Pikok

• Narezana

Ćureća prsa

100 g

100 g

100 g

-23%

-20%

-25%

99

99

149.

99.

• Narezana

86.99

114.99 1 kg = 1 150.- din

79.99 1 kg = 799.90 din

64.99

# 227776

# 232945

# 223508

1 kg = 649.90 din

Pikok

1 kg

Tost šunka 150 g

-20%

Pikok

Mortadela • Klasik ili sa maslinama

149.99

119.99 1 kg = 799.94 din

• Narezana

-21%

189.99

-25%

Harvest Basket

200 g

Pomfrit rebrasti

149.

99

199.99

149.99 # 203115

1 kg = 749.95 din

# 240335

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 230100

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

53


^

`

_ PRONADITE UVEK SVEZE

PILOS MLEKO SA DOMACIH FARMI DIREKTNO U LIDLU

Više informacija na

www.lidl.rs 54

KN · 25/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/21

55


OD PON. 28.06. DO SRE. 30.06.

Super ušteda Sveže pileće grudi • Cca 700 g

1 kg

1 kg

-25%

SAMO!

359.

99

269.

99

Krastavac

44.

99

# 227775

# 82225

Pilos

Pilos

Kisela pavlaka

Edamer sir

• 12 % m. m.

• U listićima

700 g

150 g

-23%

-20%

129.99

99.

99

1 kg = 142.85 din

138.99

109.

1 kg = 733.27 din

# 226147

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

99 # 224421

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu