Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

OD ČET. 22.04. DO SRI. 28.04.

Tjedan XXL UŠTEDA 2 × 500 g

-20%

SUPER PONUDA!

4,99

3

99 kn

VINDIJA

Gouda

polutvrdi blagog okusa 45% m.m. 100 g 1 kg = 39,90 kn

6 x 1,5 l ARABESCA

-28%

SUPER PONUDA!

9,79

6

99 Banana

kn

1 kg

20 rola

Kava

mljevena 2x 500 g

1 kg = 41,98 kn

HIT CIJENA! -38%

SUPER PONUDA!

67,98

41

98 kn

UZMI 6 ZA -00%

1200,99

kn

1 boca = 2,00 kn

DANA

Prirodna mineralna voda gazirana 6x 1,5 l

1 l = 1,33 kn redovna cijena za 1,5 l = 4,99 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

23

99 kn

Ponuda vrijedi od četvrtka 22.04.2021. do srijede 28.04.2021. ili do isteka zaliha. Sve cijene su izražene u kunama s PDV-om. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

VIOLETA

Toaletni papir

strong&soft breskva, troslojni pakiranje od 20 rola 1 rola = 1,20 kn

Izdanje 16/2021


1 kg

DOLINE

Tekući jogurt

2,8% m.m. 1,5 kg

1 kg = 5,33 kn

-00%

-27%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

00,99

14

99 kn

-29%

SUPER PONUDA!

16,99

1199 00,99

19

96 kn

posni 1 kg

7

99 kn

ZOTT

Mega Monte

1 kg = 29,98 kn

SUPER PONUDA!

19

49 kn

KINDER

Pingui

mliječni desert punjen kremom i preliven čokoladom 24,5% m.m. 8x 30 g 1 kg = 81,21 kn

`Z BREGOV

Trajno mlijeko bogato kalcijem obiteljsko pakiranje 2,8% m.m. 4x 1 l 1 l = 4,99 kn

850 g

Svježi sir

mliječni desert s okusom čokolade i lješnjaka 400 g

kn

-00%

DOLINE

4×1l

1 l = 4,99 kn

SUPER PONUDA!

10,99

ZDENKA

Maslac 2x 250 g

1 kg = 41,98 kn

-29%

SUPER PONUDA!

29,98

2099 kn

DUKAT

Vrhnje za kuhanje

MEGGLE

Kiselo vrhnje

bez konzervansa 20% m.m. 3 x 200 g 1 kg = 28,32 kn

12% m.m. 850 g

1 kg = 15,28 kn

-36%

SUPER PONUDA!

20,49

12

99

2

kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

16

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


1,2 kg

CEKIN

Pileće hrenovke XXL 1,2 kg

1 kg = 14,16 kn

-00%

-57%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

00,99

1499 kn

39,99

1699

PLODINE

Svježe grill pile

kn

duopack cca 2,6 kg 1 kg

PIK VRBOVEC

Kuhana šunka

800 g

XXL 200 g

1 kg = 44,95 kn

-60%

SUPER PONUDA!

22,99

899 kn

-24%

SUPER PONUDA!

28,99

VINDIJA

Posebna pileća ili pureća kobasica

21

PLODINE

Tirolska kobasica

79

polutrajni proizvod 800 g

kn

1 kg = 27,24 kn

polutrajni proizvod 1 kg

SUPER PONUDA!

33

99 kn

PISINIUM

Buđola ili Istarska panceta narezak trajni proizvod 300 g 1 kg = 113,30 kn

-20%

SUPER PONUDA!

19,99

1599 kn

ALBERTO

Pizza Margherita ili Šunka-sir

SIRELA

Ribanac

smrznuto 3 x 300 g

35% m.m. 3 x 40 g

1 kg = 22,21 kn

1 kg = 149,92 kn

-00%

SUPER PONUDA!

17 00,99

99 kn

SUPER PONUDA!

-30%

SUPER PONUDA!

12,99

8

99 kn

FRIZO

Carska mješavina 750 g

1999 kn

1 kg = 11,99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

3


ADRIA

Jadranska srdela

u suncokretovom ulju XXL 3x 90 g 1 kg = 48,11 kn

-35%

SUPER PONUDA!

19,99

12

99

10 kg

kn

2 x 400 g

McVITIE’S

Digestive keks 2 x 400 g

1 kg = 24,99 kn

BELJE

-33%

SUPER PONUDA!

Pšenično brašno

29,99

19

glatko tip 550 10 kg

99

1 kg = 2,80 kn

-30%

SUPER PONUDA!

39,99

27

99

kn

NATURA

Chia sjemenke

kn

NATUREL

Müsli

XXL 500 g

razne vrste 2x 350 g

1 kg = 39,98 kn

1 kg = 28,56 kn

-33%

-41%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

29,99

19

33,98

19

99

-50%

-36%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

19,99

10,99

699 kn

4

kn

DIVELLA

Tjestenina razne vrste 1 kg

9

99 kn

NATURA

Cool mix ili Datulja XXL 400 ili 500 g

1 kg = 19,98 ili 24,98 kn

99 kn

-50%

SUPER PONUDA!

39,99

19

99 kn

NATURA

Top mix ili Student mix XXL 400 ili 500 g

1 kg = 39,98 ili 49,98 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


1,4 kg APIMEL

NESCAFE

Med

Instant kava

cvjetni 1,4 kg

Gold 2x200 g

1 kg = 27,85 kn

1 kg = 199,95 kn

-35%

-27%

SUPER PONUDA!

59,99

38

SUPER PONUDA!

109,99

79

99

98

kn

kn

1,2 kg DELICPOL

Jaffa keks

-28%

SUPER PONUDA!

125,97

89

97 kn

NESCAFE DOLCE GUSTO

Kapsule

odabrane vrste 3 pack 302,4 - 480 g

1 kg = 187,44 - 297,52 kn

punjen želeom od naranče 800 g 1 kg = 21,24 kn

-32%

SUPER PONUDA!

24,99

16

99 kn

-32%

SUPER PONUDA!

39,99

2699 kn

Voćne karamele XXL 1,2 kg

1 kg = 22,49 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

38

97 kn

NESCAFE

Cappuccino original ili vanilija 2 + 1 gratis 280-296 g

1 kg = 131,66 kn- 139,18 kn

BOBI

Flips

2+1 gratis 3 x 90 g

1 kg = 55,50 kn

-00%

SUPER PONUDA!

-20%

SUPER PONUDA!

9,99

7

99 kn

Štrudlice

smokva ili miješano voće XXL 378 g

00,99

9

99 kn

1 kg = 21,14 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-37%

SUPER PONUDA!

15,99

9

99 kn

Čipi Čips

slani ili paprika 210 - 220 g

1 kg = 45,41-47,57 kn

5


BABY CARE

Vlažne maramice

pakiranje od 3x100 komada 1 pakiranje = 6,00 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

17

99 kn

LISTERINE

Vodica za ispiranje usta cool mint 1l

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

3599 kn

DOVE, AXE ILI REXONA

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

36

29 kn

CEDEVITA

Vitaminski napitak

limun ili naranča XXL 1100 g 1 kg = 32,99 kn

Gel za tuširanje ili dezodorans razne vrste 250-500 ml

-00%

SUPER PONUDA!

1 l = 39,98 kn - 79,96 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

1999

00,99

19

99 kn

PALOMA

Kuhinjski ručnik 450 listića pakiranje od 1 role

kn

BABY BEST

Pelene za djecu

pakiranje od 88 ili 100 komada

COCKTA

Gazirani napitak 2 x 1,5 l

1 kom = 0,88-1,00 kn

-00%

SUPER PONUDA!

88 00,99

1 l = 6,30 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

1889

kn

kn

6

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


13 kg

NUTRI PURE

Hrana za pse

SANITAR

Sredstvo za čišćenje

XXL govedina 13 kg

Original 750 ml + Fresh 650 ml

1 kg = 3,85 kn

-28%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

69,99

00,99

16

49

99 kn

99 kn

DOMESTOS

SOMAT

citrus ili pine 1250 ml

All in One ili Gold 130 ili 100 komada

Univerzalno sredstvo za čišćenje

AJAX

Sredstvo za čišćenje podova

ili Wc osvježivač

spring ili purple 1,5 l

razne vrste 2x55 g

1 l = 9,33 kn

1 kg = 127,18 kn ili 1 l = 11,19 kn

-00%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

1399

00,99

1399

kn

Tablete za perilicu posuđa

1 kom = 0,69 kn - 0,90 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

89

99 kn

kn

ARF

Sredstvo za čišćenje kamenca, odmašćivač i wc osvježivač

DUCK

Gel za čišćenje sanitarija total action 2x 750 ml

750 ml+500 ml+55 g

1 l = 11,33 kn

-00%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

2899

00,99

16

99

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

16

49 kn

ČARLI

Deterdžent za ručno pranje posuđa classic ili original 2x900 ml 1 l = 9,16 kn

kn

kn

DIX

Spužvasta krpa 10 komada

1 kom = 1,50 kn

-44%

-25%

SUPER PONUDA!

8,99

4

99 kn

SUPER PONUDA! DIX

Abrazivna spužva 5 komada

1 kom = 1,00 kn

19,99

14

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

35

99 kn

KRISTAL

Lampion • gori 14 dana • 1300 g

7


4 x 0,5 l

AIA

Pureći panirani odrezak

DONNAGER

Svijetlo pivo udio alkohola 4% 4x 0,5 l

Bigger XXL 280 g

1 kg = 35,68 kn

1 l = 7,98 kn

-33%

SUPER PONUDA!

-20%

SUPER PONUDA!

14,99

19,99

999

15

96

kn

840 g

kn

1 kg

4 × 1l

ZVIJEZDA

Suncokretovo ulje 4x 1 l

1 l = 10,00 kn

-00%

00,99

3299 kn

-00%

-00%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

Mađarica XXL ručno rađeno 840 g

00,99

00,99

2999

Orah kiflice XXL ručno rađene 1 kg

kn

1 kg = 39,27 kn

3999 kn

5l

5l -00%

SUPER PONUDA!

00,99

24

99 kn

Mliječna šnita XXL 500 g

1 kg = 49,98 kn

FINO

Dodatak jelima s povrćem XXL 600 g

1 kg = 11,65 kn

-30%

SUPER PONUDA!

-37%

SUPER PONUDA!

79,99

49 8

99 kn

9,99

VINO ILOK

Graševina kvalitetno vino 5l 1 l = 10,00 kn

6

99 kn

-40%

SUPER PONUDA!

49,99

29

99 kn

IVKOVIĆ

Sok od jabuke udio voća 100 % bag in box 5l 1 l = 6,00 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


PISINIUM

Istarska kobasica za pečenje

! NOVO

720 g

1 kg = 47,21 kn

-32%

SUPER PONUDA!

49,99

3399

CEKIN

Pileći bataci

kn

svježi, na podlošku cca 450 g 1 kg

-33%

SUPER PONUDA!

32,99

21

kobaja kao iz raja

99 kn

1 kg

-28%

-22%

SUPER PONUDA!

55,99

39

99 kn

SUPER PONUDA! GAVRILOVIĆ

Kranjska kobasica

polutrajni proizvod 1 kg

49,99

38

99 kn

CEKIN

Marinirani pileći grill miks svježi na podlošku cca 750 g 1 kg

-21%

SUPER PONUDA!

69,99

54

99 kn

CEKIN

Marinirani pileći grill ražnjići svježi na podlošku 1 kg

Svinjski file za brzu pripremu obroka, na pultu 1 kg

-28%

SUPER PONUDA!

55,99

3499 kn

Svinjski vrat

s kostima u komadu ili narezan na pultu 1 kg

-28%

SUPER PONUDA!

55,99

1999 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-28%

SUPER PONUDA!

55,99

1399 kn

VINDON

Pureće pljeskavice ćevapčići ili mesne okruglice smrznuto 400 g 1 kg = 34,98 kn

9


Prati našu Top grill ponudu iz kataloga u katalog te u 6 tjedana postani Top griller!

Mi smo u svom stilu ... Vidimo se na grillu ! LA FIESTA

Meksičke palačinke

ZVIJEZDA

1 kg = 36,73 kn

1 kg

ZVIJEZDA

00,99

4

Majoneza

99

delikates od svježih jaja, bez konzervansa 90 g

kn

1 kg = 55,44 kn

Ketchup blagi

245 g

-49%

-00%

-23%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

917,99

00,99

16,99

12

11

99

99

kn

vrhunsko vino

-00%

SUPER PONUDA!

kn

kn

MOJE ALPSKO

Savinjski mladi kajmak 250 g

1 kg = 47,96 kn

6 x 0,4 l 10-18 °C

Gastro preporuka:

ZLATAN OTOK

Plavac Novus ili Pošip Novus crno ili bijelo vrhunsko vino 0,75 l 1 l = 59,99 kn

-33%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

67,99

44

99 kn

SUPER PONUDA!

8

49 kn

OŽUJSKO

Pivo

okus bazge, grejpa ili limuna udio alkohola 2% 0,5 l

36

99 kn

KARLOVAČKO

Svijetlo pivo udio alkohola 5% 6x 0,4 l 1 l = 15,41 kn

1 l = 16,98 kn

WINEGREETINGS

Malvazija, Merlot, Rose ili Teran

DANA

100% sok

bijelo, crno ili rose kvalitetno vino 0,75 l

ananas ili crveno voće 1l

1 l = 26,65 kn

-28%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

6

99

10

kn

27,99

1999 kn

LAGUNA

Sok

razne vrste 2l 1 l = 4,50 kn

SUPER PONUDA!

8

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


SUPER PONUDA!

259

99 kn

2000 W

2000 W

TRISTAR

ELIT

Stolni roštilj

• pogodno za 4 osobe • površina za pečenje 37x25 cm • spremnik za višak masnoće • neljepljivi premaz • lako čišćenje ploče

Električni stolni roštilj

-31%

SUPER PONUDA!

219,99

14999 kn

-30%

SUPER PONUDA!

19,99

13

99

-25%

SUPER PONUDA!

199,99

14999 kn

Set za roštilj

kn

• snaga 2000 W • posuda za kapanje ulja • svjetlo indikatora napajanja • automatsko upravljanje termostatom • rešetka podesiva po visini, izdržljivi grijaći element od nehrđajućeg čelika • duljina kabela 1 m • veličina rešetke za pečenje 38x22 cm

Potpirivač vatre

• jednostavan za upotrebu • ne zahtijeva baterije • ekološki i siguran

• od nehrđajućeg čelika • u kovčegu • sastoji se od velike lopatice (45 cm), vilice (45 cm), hvataljke (45 cm), noža (45 cm), te seta vilica i noževa (6x20 cm)

Roštilj

• 48X28,8 cm

-21%

SUPER PONUDA!

319,99

24999

VEĆ OD -00%

kn

00,99

799 kn

AMBRE SOLAIRE odabrani proizvodi

-30%

-26%

SUPER PONUDA!

299,99

21999

Plastično posuđe ili

kn

pribor za jelo

NIVEA SUN odabrani losioni

-25%

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

Roštilj • 35 cm

JAR odabrani deterdženti za pranje posuđa

-30%

11


Svježa

TRZNICA

10 kg

VAŠ IZBOR SVAKI DAN

Krumpir

10 kg

1 kg = 1,00 kn

-50%

SUPER PONUDA!

19,99

• Svježe voće i povrće svaki dan! • Provjereno porijeklo • Kontrolirana kvaliteta

9

99

Paprika crvena 1 kg

kn

1 kg = 1,00kn

-58%

SUPER PONUDA!

35,99

14

99 kn

Rajčica 1 kg

-42%

SUPER PONUDA!

13,99

7

99

12

kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


-33%

SUPER PONUDA!

8,99

5

99 kn

Jabuka

Bijelo grožđe

Zlatni delišes 1 kg

bez sjemenki 1 kg

-40%

SUPER PONUDA!

24,99

14

99

Naranča

kn

1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

4

99 kn

-23%

SUPER PONUDA!

Limun 1 kg

12,99

9

-33%

99

SUPER PONUDA!

8,99

5

99

ZO •

14,99

9

Viljamovka 1 kg

500 g

O FUZ •

•

RINFU

ZO •

O RINFUZ

1

49 kn

500 g

1 kg = 59,98 kn

ljuska 100 g

1 kg = 14,90 kn

-25%

39,99

4,49

kn

Orah

SUPER PONUDA!

-40%

SUPER PONUDA!

2

-50%

SUPER PONUDA!

2,99

Lješnjak

69

O RINFUZ

Kruška

• RIN

kn

O FUZ •

•

SUPER PONUDA!

99

1 kg

• RIN

kn

Kivi

RINFU

-33%

kn

Suhe smokve 100 g

1 kg = 26,90 kn

29

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

13


HIT CIJENA! -38%

SUPER PONUDA!

67,98

89

Teleći file

za brzu pripremu obroka, na pultu 1 kg

99 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

41

99 kn

Juneća leđa

s kostima u komadu ili narezano za kuhanje i pečenje, na pultu 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

33

99 kn

Juneći vrat

s kostima u komadu ili narezan za kuhanje i pečenje, na pultu 1 kg

-00%

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

48

89 kn

Juneći but

bez kosti za brzu pripremu, na pultu 1 kg

46

99 kn

SUPER PONUDA!

Juneća lopatica bez kosti u komadu ili narezan za kuhanje i pečenje, na pultu 1 kg

00,99

28

79 kn

Juneća rebra i prsa

s kostima u komadu ili narezano za kuhanje, na pultu 1 kg

Odojak i prasetina za pečenje na pultu 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

21

99 kn

14

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

19

99 kn

Miješano mljeveno meso Pik Vrbovec 540 g 1 kg= 37,02 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


gastro KUTAK

100 g

-41%

SUPER PONUDA!

19,99

11

79 kn

SUPER PONUDA!

1

99

AIA

Pureća krila svježi proizvod 1 kg

kn

Restani krumpir 100 g

1 kg = 19,90 kn

100 g

CEKIN

Svježe pile Gavelino

pripremljeno za pečenje u posudici cca. 1,3 kg 1 kg

-20%

-42%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

24,99

19

6,99

3

99

99

kn

kn

Svinjski vrat pečeno 100 g

1 kg = 39,90 kn

CEKIN

File pilećeg zabatka

bez kosti i bez kože svježe na podlošku cca 500 g 1 kg

100 g

-00%

-00%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

00,99

00,99

41

3

99

99

kn

kn

FLUXUS

Salata tuna s povrćem 100 g

1 kg = 39,90 kn

! NOVO

VINDON

Pureći zabatak svježi 1 kg

-24%

SUPER PONUDA!

52,99

39

99 kn

-32%

-00%

SUPER PONUDA!

49,99

33

99 kn

SUPER PONUDA! PERUTNINA

Pileći file svježe 860 g

1 kg = 39,52 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

KOMAD

00,99

699 kn

Palačinke tamni nougat komad

15


more & mi. PLODOVI

MORA

CROMARIS

Brancin svježi 720 g

1 kg = 68,04 kn

-34%

SUPER PONUDA!

74,99

4899 kn

Dagnje

-25%

SUPER PONUDA!

88,99

65

99 kn

Oslić

svježi, očišćeni cca 500 g 1 kg

svježe 1,5 kg

1 kg =19,33 kn

SUPER PONUDA!

2899 kn

ČN

RU

NO

O RA ĐE

•

RU

•

Panirani kolutići lignje

ČN

NO

PEDRO

O R A ĐE

smrznuto 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

25

99 kn

LEDO

Lignja kolutići i krakovi smrznuto 400 g

1 kg = 99,98 kn

-33%

SUPER PONUDA!

59,99

39 **ne odnosi se na već snižene proizvode

16

99 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

12

99 kn

Filo snaps

marelica, jabuka ili brusnica 80 g 1 kg = 162, 38 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Heljdin miješani kruh

-22%

SUPER PONUDA!

8,99

6

99 kn

! NOVO

s orasima 400 g

Fini domaći kruh u kalupu

1 kg = 24,98 kn

-23%

SUPER PONUDA!

600 g

1 kg = 11,65 kn

12,99

999 kn

Samostanski kruh 400 g 1 kg = 19,98 kn

-25%

-20%

SUPER PONUDA!

7,99

5

99 kn

SUPER PONUDA!

9,99

7

99

Primorska kora 500 g

1 kg = 11,98 kn

kn

Pecivo ružica

Graham pecivo

80 g bijela ili tamna

50 g

1 kg = 13,80 kn

! NOVO

1 kg = 12,38 kn

-30%

-50%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

0,99

1,99

069

099

kn

kn

Krafna

Klipić domaći

čokolada vanilija 6 komada 360 g

50 g

1 kg = 33,31 kn

-25%

SUPER PONUDA!

15,99

-40%

SUPER PONUDA!

6×

1,99

1

19 kn

AŠ

E PONU DE

O

•

• IZ N

kn

J

E

-33%

39

99 kn

PA K

I

-33%

SUPER PONUDA!

59,99

ŽE

R

SV

AN

11

99

1 kg = 23,80 kn

SUPER PONUDA!

Torta biscotto 850 g

1 kg = 47,05 kn

5,99

3

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn

Zvrk sa sirom 120 g

1 kg = 33,25 kn

17


PRESIDENT

Ementaler

polutvrdi punomasni sir 45% m.m. 100 g 1 kg = 54,90 kn

-38%

SUPER PONUDA!

-40%

SUPER PONUDA!

13,49

7

99 kn

8,99

5

49

CELJSKE MESNINE

Kulen

trajni proizvod 100 g

kn

1 kg = 79,90 kn

GAVRILOVIĆ

Kulenova seka

trajna kobasica 100 g 1 kg = 74,90 kn

-40%

SUPER PONUDA!

12,49

7

49

-30%

SUPER PONUDA!

6

Zimska salama

99

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

5

PIK VRBOVEC

9,99

kn

69 kn

trajni proizvod 100 g

kn

1 kg =69,90 kn

SUPER PONUDA! PLODINE

3

Čajna kobasica

trajni proizvod 100 g 1 kg = 56,90 kn

99

CEKIN

kn

polutrajni proizvod 100 g

Dimcek maxi 1 kg = 39,90 kn

IZ SAMOPOSLUGE

-33%

SUPER PONUDA!

52

99

18

kn

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA! GUŠTI

Domaći dimljeni špek polutrajni proizvod 1 kg

89,99

59

90 kn

Suha šunka trajni proizvod cca 800 g - 1 kg 1 kg

41

99 kn

PIK VRBOVEC

Dimljena šunka

polutrajni proizvod 1 kg

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


-34%

SUPER PONUDA!

15,29

9

99 kn

SUPER PONUDA!

4

GLIGORA

KRAS

Prešana mesnata slanina

99

Žigljen

tvrdi sir od ovčjeg i kravljeg mlijeka 100 g 1 kg = 99,90 kn

kn

100 g

1 kg = 49,90 kn

RAVLIĆ

Panonska ili slaninska kobasica

polutrajni proizvod 100 g

Potvrđeno najbolji odjel delikatesa

1 kg = 23,90 kn

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

2

39 kn

GAVRILOVIĆ

Mortadela San Giorgio

obična polutrajni proizvod 100 g 1 kg = 39,90 kn

-40%

-44%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

6,69

3

17,99

9

99

DOBRO

99

kn

Pršut delikates

trajni proizvod 100 g

kn

1 kg = 99,90 kn

! NOVO CEKIN

Delko s paprikom

polutrajni proizvod 500 g 1 kg = 17,98 kn

-35%

-41%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

11,99

6

99 kn

PERUTNINA

Poli hrenovka polutrajni proizvod 260 g 1 kg = 26,88 kn

13,99

899 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

PLODINE

Pašteta

čajna, jetrena ili pileća 75 g 1 kg = 26,53 kn

-41%

SUPER PONUDA!

3,39

199 kn

19


Jogurt Skyr natur 350 g

1 kg = 19,97 kn

SUPER PONUDA!

NATURA

Trajno mlijeko

699

2,8% m.m. 1l

kn

-28%

SUPER PONUDA! SUPER PONUDA!

3

99 kn

4,99

3

Jogurt

59

Skyr razne vrste 140 g

1 kg = 28,50 kn

kn

`Z BREGOV VILIKIS

Grčki tip jogurta

SIRELA

1 kg = 19,93 kn

sir topljeni razne vrste 140 g

Picok

razne vrste 150 g

SUPER PONUDA!

2

1 kg = 49,93 kn

-30%

SUPER PONUDA!

99

9,99

kn

Ideje^ za dorucak!

-23%

SUPER PONUDA!

12,99

9

99 kn

kn

SUPER PONUDA!

MARGO NOVA

6

Margarin

99

sa smanjenim udjelom masnoće, obogaćen vitaminima A, D i E 500 g 1 kg = 19,98 kn

1l

DUKAT

Voćni jogurt

jagoda ili šumsko voće 1l

-20%

SUPER PONUDA!

12,49

9

99

20

699

kn

kn

MEGGLE

Mozzarella ili mini mozzarella meki, punomasni sir 45% m.m. 125 g 1 kg = 55,92 kn

`Z BREGOV

Vivis

svježi krem sir za mazanje, obični ili sa povrćem 200 g 1 kg = 44,95 kn

SUPER PONUDA!

8

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


GELATINO

Sladoled

vanilija - čokolada ili vanilija-jagoda 1l

-30%

-28%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

9,99

6

LEDO

24,99

17

99

99

kn

kn

Mini Quattro Sladoled razne vrste 900 ml 1 l = 19,99 kn

! NOVO VOLTAN

Svježa punjena tjestenina

sa šunkom, sirom ili špinatom i riccotom 250 g 1 kg = 35,96 kn

SUPER PONUDA!

8

99 kn

GRAN BIRAGHI

Sir tvrdi 200 g

1 kg = 94,95 kn

-20%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

17

99 kn

23,99

AMANO

Svježa pizza

Margherita ili šunka-sir 350 g

18

99 kn

1 kg = 51,40 kn

MY LIFE

Zobena kaša razne vrste 65 g

1 kg = 46,00 kn

-25%

SUPER PONUDA!

3,99

2

99 kn

PLODINE

Njoki

smrznuti 1 kg

-42%

SUPER PONUDA!

13,99

799

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

kn

21


DIAMANT

STAR

Šećer

Pasirana rajčica

bijeli 1 kg

700 g

-28%

SUPER PONUDA!

1 kg = 7,93 kn

-38%

5,99

SUPER PONUDA!

429

8,99

555

kn

kn

WALTZ

Namaz

kakao ili kakao - mlijeko 700 g 1 kg = 21,41 kn

-25%

SUPER PONUDA!

19,99

14

SCOTTI

Riža

dugo zrno ili parboiled 1 kg

-50%

SUPER PONUDA!

99

19,99

999

kn

kn

8,89

DEL MONTE

Kompot od breskve 340 g *ocijeđena masa 205 g

PLODINE

Suncokretovo ulje 1l

1 kg = 63,37 kn

-50%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

12

-21%

SUPER PONUDA!

39,99

8

99

99 kn

kn

6

99 kn

PODRAVKA

Fant

Odabrane vrste 40-65 g

1 kg = 107,54 - 174,75 kn

SOLE

Kukuruz šećerac

*ocijeđena masa 140 g 170 g 1 kg = 21,36 kn

-25%

SUPER PONUDA!

3,99

2

99

KOLEDA FARCHIONI

Maslinovo ulje ekstra djevičansko 1l

-32%

33 22

razne vrste 400 g

99 kn

-25%

SUPER PONUDA!

11,99

8

99 kn

PLODINE

Palenta

1 kg = 22,48 kn

SUPER PONUDA!

49,99

Tjestenina s jajima

kn

instant 500 g

1 kg = 6,98 kn

-25%

SUPER PONUDA!

3,99

349 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


COSTA

Kava

-40%

mljevena odabrane vrste u zrnu ili kapsule 200 g

SUPER PONUDA!

9,99

5

99 kn

SAN

-15%

Keksi

razne vrste 168 - 225 g

1 kg = 26,62 - 35,65 kn

NESCAFE

Instant kava

2u1 ili 3u1 ili cappucino odabrane vrste 80 - 175 g

1 kg = 85,66 - 187,38 kn

-21%

SUPER PONUDA!

FIORENTINI

Krekeri rižin ili kukuruzni snack razne vrste 40 - 120 g

18,99

1499

-25%

kn

TUC

Krekeri

odabrane vrste 100 g 1 kg = 39,90 kn

-35%

SUPER PONUDA!

6,19

399 kn

NESQUIK

7 DAYS

Kakao

instant napitak vrećica 400 g 1 kg = 32,48 kn

odabrane vrste 60 g 1 kg = 41,50 kn

-38%

SUPER PONUDA!

20,99

12

Croissant midi

99 kn

SUPER PONUDA!

2

49 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

23


! NOVO MIKADO

Čokolada Premium biter ili dark 100 - 150 g

1 kg = 66,60 - 99,90 kn

-33%

SUPER PONUDA!

14,99

999 kn

-20%

SUPER PONUDA!

24,99

Keksi i marendini

-23%

SUPER PONUDA!

odabrane vrste 112 - 260 g sniženje odabranih proizvoda

16,99

12

-25%

SUPER PONUDA!

17,49

12

99 kn

DORINA

99

-30%

KRAŠ

Moto

čajno pecivo, punjeno kakao kremom 360 g 1 kg = 36,08 kn

Napolitanke

čokoladna ili nougat krema 840 g

kn

1 kg = 23,80 kn

Čokolada

odabrane vrste 220 - 250 g

kn

1 kg = 51,96 - 59,05 kn

-35%

-29%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

11,99

8

19

KRAŠ

99

MILKA

49 kn

KINDER

Čokolada

mliječno punjenje 125 g 1 kg = 67,92 kn

39,99

25 FRIENDS

99 kn

MERCI

Bombonjera

razne vrste 250 g

1 kg = 103, 96 kn

2 kg

Hrana za mačke suha razne vrste 2 kg 1 kg = 9,00 kn

-25%

SUPER PONUDA!

42,99

31

99 kn

24

SUPER PONUDA! WHISKAS

Hrana za mačke razni okusi 12x 85 ili 12x 100 g 1 kg = 26,66-31,36 kn

1799 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


STRANGE LUVE

JERUZALEM ORMOŽ

Gin

Polusuhi Cuvee ili Slatki Muškat

Original ili Pink udio alkohola 40% 0,7 l

bijelo kvalitetno vino 0,75 l 1 l = 39,99 kn

1 l =71,41 kn

-25%

SUPER PONUDA!

-28%

SUPER PONUDA!

69,99

49

29

99 kn

WELTMEISTER

Biljni liker udio alkohola 30% 0,7 l 1 l = 42,84 kn

-25%

SUPER PONUDA!

39,99

39,99

29

99 kn

99 kn

Riesling ili Vranac

bijelo ili crno vino 2l 1 l = 7,50 kn

SUPER PONUDA!

1499 kn

FERAVINO

Frankovka, Pinot bijeli ili Rose

KUTJEVO

Graševina

kvalitetno bijelo vino 0,75 l

1 l = 39,99 kn

-50%

SUPER PONUDA!

39,99

29

99 kn

kvalitetno vino odabrane vrste 0,75 l 1 l = 26,65 kn

-33%

SUPER PONUDA!

29,99

19

99

SUPER PONUDA!

8

99

kn

FRIENDS

MAX DOG

mokra 415 g

govedina ili piletina 1240 g

Hrana za mačke 1 kg = 7,20 kn

Gazirani napitak

odabrane vrste 2l 1 l = 4,50 kn

Hrana za pse

1 kg = 5,64 kn

-25%

SUPER PONUDA!

3,99

2

kn

SKY

99 kn

-41%

SUPER PONUDA!

11,99

6

99

GOURMET

odabrani proizvodi

-33%

kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

25


-36%

SUPER PONUDA!

18,99

11

99 kn

MALIZIA

Tekući sapun Milk cream ili Argan & vanilla 1l

GARNIER

-30% odabrani proizvodi

-50%

HEAD & SHOULDERS

PALMOLIVE

-30% odabrani proizvodi

-25%

SUPER PONUDA!

119,99

89

99 kn

Vlažne maramice

badem pakiranje od 5x56 komada 1 pakiranje = 7,40 kn

-00%

SUPER PONUDA!

36 26

odabrani proizvodi

-40% odabrani proizvodi

PAMPERS

Pelene ili pelene gaćice Premium care pakiranje od 31 do 68 komada 1 l = 1,32-2,90 kn

PLIDENTA

-30% odabrani proizvodi

VIOLETA

VIOLETA

00,99

BOROTALCO

99 kn

Ručnici Jumbo superupijajući dvoslojni mirisni cheesecake-lemon pakiranje od 2 role 1 rola = 5,50 kn

-26%

SUPER PONUDA!

14,99

10

99 kn

VIOLETA

-35%

odabrani higijenski ulošci

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


100

pranja DASH

Tekući deterdžent za rublje Regular 3x 1,21 l

1 l = 16,53 kn

-53%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

29

99 kn

ORNEL

Omekšivač rublja Calming ili Golden dream 4l

Deterdžent za fino pranje rublja Happy colors ili Sensual black 4,05 l 1 l = 8,39 kn

-00%

SUPER PONUDA!

33

59

99 kn

1 l = 7,50 kn

NILA

00,99

129,99

99 kn

CILLIT BANG

Sredstva za čišćenje razne vrste 750 ml 1 l = 21,85 kn

-50%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

32,89

16

00,99

79

39 kn

99 kn

FAKS

Deterdžent za rublje Aquamarine 6,5 kg 1 kg = 12,31 kn

AJAX

Sredstvo za čišćenje staklenih površina razne vrste 750 ml 1 l = 11,99 kn

FINISH

-40% odabrani proizvodi

SILAN

-40% odabrani proizvodi

-43%

SUPER PONUDA!

15,99

899 kn

ARIEL

-30% odabrani tekući deterdženti i kapsule

AIRWICK

-30% odabrani proizvodi

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

PERWOLL

-40% odabrani proizvodi

27


0% • 10 PAM UK • 100%

PAM 0% UK

Opremi apartman!

Jastučnica

• saten • bijele boje • 100% pamuk • dimenzija 60x80 cm

-0%

SUPER PONUDA!

00,99

2499 kn

UK • PAM 10

-37%

SUPER PONUDA!

kn

Plahta s gumicom

• na obrubu za optimalno prijanjanje uz madrac • dimenzija cca 90x200 cm

34,99 49,99

-30%

• dimenzija cca 160x200 cm

39,99 59,99

-33%

• dimenzija cca 180x200 cm

49,99 69,99

-28%

• dimenzija cca 200x200 cm

59,99 79,99

-25%

Navlaka za poplun

0% • 10 PAM UK • 100%

• dimenzija cca 140x200 cm

PAM 0% UK

24

99

UK • PAM 10

39,99

• saten • bijele boje • 100 % pamuk • dimenzija 140x200 cm

Plahta

• bijele boje

2×

-28% SUPER PONUDA! 0,99 -00%

24,99 34,99

• pakiranje od 2 komada • dimenzija cca 60x80 cm

29,99

• saten • bijele boje • 100% pamuk • dimenzija 160x260 cm

0% • 10 PAM

kn

-0%

SUPER PONUDA!

00,99

7999 kn

-0%

UK • PAM 10

Plahta

• bijela • 100% pamuk • dimenzija 150x240 cm

visine 4 cm

11999

SUPER PONUDA!

UK • 100%

100% poliuretanska pjena

00,99

SUPER PONUDA! 119,99 119,99 -33%

• dimenzija cca 240x260 cm PAM 0% UK

• pakiranje od 2 komada • dimenzija cca 50x70 cm

UK • PAM 10

Jastučnica

UK • 100%

PAM 0% UK

0% • 10 PAM

-00%

SUPER PONUDA!

4999 00,99

kn

59,99 SUPER 0,99 PONUDA! -00%

• dimenzija cca 220x240 cm

-50%

SUPER PONUDA!

59,99

2999 kn

Zaštita za madrac • nepromočiva • dimenzija cca 90x200 cm

-50% 119,99 -50%

• dimenzija cca 160x200 cm

49,99 99,99

• dimenzija cca 180x200 cm

59,99

• dimenzija cca 200x200 cm

69,99 129,99 -46%

-00%

SUPER PONUDA!

dekorativna omotna tkanina

0,99

16999 kn

• dimenzija cca 160x200 cm

Nadmadrac

-50%

SUPER PONUDA!

• dimenzije cca 90x200 cm

59,99

SUPER PONUDA! 289,99 00,99 -00%

2999 kn

Jastuk

• štepani • napunjen finim silikoniziranim poliesterskim kuglicama • mekan i voluminozan • dimenzije cca 60x80 cm

-30%

SUPER PONUDA!

Ručnik

• bijeli • dimenzija cca 30x50 cm

-40%

SUPER PONUDA!

99,99

59

99 kn

• dimenzija cca 200x240 cm

28

Prekrivač

• waffle struktura • dostupan u više boja • dimenzije cca 150x200 cm

99,99 149,99 -33%

9,99

699 kn

• u boji, dimenzija cca 50x90 cm

19,99 29,99

• u boji, dimenzija cca 70x130 cm

39,99 59,99

-33%

-33% 29,99 -33%

• bijeli, dimenzija cca 50x100 cm

19,99

• bijeli, dimenzija cca 70x140 cm

39,99 49,99

-20%

-37%

SUPER PONUDA!

39,99

2499 kn

Kupaonska stopa • bijele boje • dimenzije 50x80 cm

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Tepih staza

Barska stolica

• dimenzije cca 67x150 cm

• materijal metal • s ručkicom za podešavanje visine

-40%

-43%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

99,99

299,99

169

5999

-50%

99

SUPER PONUDA!

19,99

kn

9

99 kn

kn

Jastučić

• bijeli ili u boji • dimenzije cca 40x40 cm

-33%

SUPER PONUDA!

179,99

11999 kn

• dimenzija cca 200x200 cm

Komplet posteljina • dostupna u više dezena • dimenzija 140x200 cm

179,99 259,99 -30%

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-0%

SUPER PONUDA!

00,99

14

99 kn

Otirač

• sa neklizajućom podlogom • dimenzije cca 40x60 cm

29


-40%

SUPER PONUDA!

199,99

119

99 kn

Multifunkcionalna kućica • na baterije

mini ZONA

-40%

SUPER PONUDA!

Didaktička kocka • više dijelova za igru • potiče razvoj dječje motorike

99,99

5999 kn

Telefon

• za bebe • na baterije

-35%

-33%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

139,99

8999 kn

30

119,99

Bubanj

• na baterije

7999 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


leđni naslon namješta se u više položaja

vibracijski efekti i melodija

sigurnosni pojas u tri točke

FREEON

Ležaljka

• razni motivi • skidiva navlaka • ležaljka je prikladna za djecu do 9 kg

-0%

SUPER PONUDA!

-0%

SUPER PONUDA!

00,99

59

99 kn

00,99

219

MINNIE ILI MICKEY

Komplet za bebe • visoki udio pamuka • razne boje i dezeni • vel. 3-24 mjeseci

99 kn

Dječje vješalice • plastične • 10 komada u pakiranju

-40%

SUPER PONUDA!

10 ×

14,99

899

podesivi naslon po visini

kn

Dječja auto sjedalica

• za djecu od 9-36 kg • lagana montaža • periva navlaka

-0%

SUPER PONUDA!

00,99

6 × 5333

26999

kn

-0%

SUPER PONUDA!

kn

00,99

31999

Putni krevetić

• jednostavno sastavljanje i prenošenje • prozračna mrežica sa strane • dimenzije 120x60 cm

Madrac za putni krevetić

kn

Podne puzzle

• set sadrži 8, 9 ili 10 komada • lako se održavaju

-50%

SUPER PONUDA!

59,99

29

99 kn

• podstavljeni • prikladan za putovanje • sklopiv i kompaktan • izrađen od 100% pamučne tkanine • unutarnja obloga od 100% poliestera • navlaka se može ukloniti i prati

-0%

SUPER PONUDA!

00,99

99

99 kn

30×30×1 cm

Plahta

• za dječji krevetić • vodonepropusna • dimenzije cca 60x90 cm

-0%

SUPER PONUDA!

00,99

39 Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn

31


6 × 5667 kn

115×56×49 cm

-32%

SUPER PONUDA!

499,99

1+

-00%

SUPER PONUDA!

000,99

149

99 kn

33999 kn

KIDDIELAND

Go-cart

• dimenzije 115x56x49 cm • crvene boje

Guralica

• razne vrste • sa svjetlom i zvukom • za djecu iznad 12 mjeseci

-29%

SUPER PONUDA!

169,99

119

99 kn

-33%

SUPER PONUDA!

Kamion • 70 cm

119,99

7999 kn

Robot transformer

• plavi ili žuti • robot se transformira u auto i obrnuto

Set za kuglanje • set sadrži čunjeve i kuglu • 32 cm

-25%

SUPER PONUDA!

79,99

5999 kn

32

Lopta

•5 • nogometna

-40%

SUPER PONUDA!

49,99

2999 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Kovčeg

• tvrdi • na četiri kotača • sa teleskopskom drškom na izvlačenje • dostupan u više boja • visine cca 50 cm

-38%

SUPER PONUDA!

419,99

25999 kn

• visine cca 70 cm

299,99 499,99 -40%

• za odrasle • 80% pamuk, 17% poliester, 3% elastan • razne boje • vel. 36-46 • pakiranje od 5 pari

-50%

SUPER PONUDA!

139,99

69

99 kn

5×

UK • 100%

Stopalice

0% • 10 PAM

PAM 0% UK

279,99 459,99 -39%

UK • PAM 10

• visine cca 60 cm

-33%

SUPER PONUDA!

Tenisice

• za odrasle • razne boje • donjište PVC • vel. 36-46

29,99

1999 kn

-50%

SUPER PONUDA!

19,99

9

99

Pidžama

• za odrasle • s visokim udjelom pamuka • razne boje i dezeni • vel. S-XXL

-50%

SUPER PONUDA!

79,99

39

99 kn

Ženske gaćice • visoki udio pamuka • razne boje i dezeni • vel. S-XL

-50%

SUPER PONUDA!

11,99

5

99 kn

kn

Majica

• kratkih rukava • 100% pamuk • bijela ili crna • vel. S-XXL

Ženske tajice

• 95% pamuk, 5% elastan • elastične • vel. S-XL

-50%

SUPER PONUDA!

39,99

1999 kn

Donji dio trenirke

• za odrasle • visoki udio pamuka • razne boje • vel. S-XL

-0%

SUPER PONUDA!

00,99

4999 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

33


9 postavki visine reza zapremina košare

Tehnički podatci napon

1900 W

50 l

sa indikatorom napunjenosti

30 cm

radna dubina maks.

20 cm

4 noža za kopanje

do 1200 m²

snaga motora

750 W

radna širina

1,9 kV

6 × 14167

6 × 25000

kn

kn

-0%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

•JAMST VO

00,99

2

• JAMST VO

za travnjake

220-240 V

snaga

•JAMST VO

460 mm

Električna kopačica

•JAMST VO

139 ccm Einhell OHV

širina reza

EINHELL

GODINE

Tehnički podatci motor

2

•JAMST VO

Benzinska kosilica

GODINE

•JAMST VO

EINHELL

• JAMST VO

•JAMST VO

84999

1499

99

kn

kn

1300 W

•JAMST VO

kn

-45%

GODINE

SUPER PONUDA!

549

99

kn

•JAMST VO

999,99

Pivska garnitura

• sastoji se od stola 168x49x75 cm i dvije klupe 168x25x45 cm • materijal: metalna konstrukcija i drveno sjedište

Magična mreža s magnetima

EINHELL

Visokotlačni perač

• protiv insekata • dimenzije cca 220x100 cm

-50%

SUPER PONUDA!

79,99

39

99 kn

6 × 7167 kn

• dimenzije cca 130x150 cm

-50%

SUPER PONUDA!

39,99

19

99

34

kn

-28%

SUPER PONUDA!

-33%

SUPER PONUDA!

119,99

79

99 kn

599,99

Fleksibilno vrtno crijevo • 5 m/15 m • sa raspršivačem

429

99

kn

Tehnički podatci dopušteni pritisak

10 bar

max pritisak

70 bar

protok vode

340 l/h

max temperatura vode max ulazni pritisak vode dužina visokotlačnog crijeva spremnik deterdženta snaga

60° 6 bar 3m 0.45 l 1300 W

LACUNA

OSRAM

Zavjesa za prozore protiv insekata

2

• JAMST VO

6 × 91

•JAMST VO

67

LED žarulja • E27 • 8,5 W • neutralno bijela boja svijetla • 4000 K • 806 lm

-50%

SUPER PONUDA!

15,99

7

99 kn

Rukavice

• s PU premazom • crne • pletivo - poliester • manžeta - poliester • specijalne karakteristike: elastična rukavica

-25%

SUPER PONUDA!

7,99

599 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


ISKRA

Benzinska samohodna kosilica Tehnički podatci snaga

3,2 kW

4-taktni motor kapacitet posude za gorivo

1,6 l

kapacitet posude za ulje

0,55 l

podesiva visina reza

20-75 mm

max širina reza

530 mm

volumen košre za travu

ISKRA

62 l

za travnjake do

Motorni trimer

1800 m2

TU520SEU

6 × 35000

snaga

kn

-0%

SUPER PONUDA!

00,99

Tehnički podatci

6 × 13333

kn

-20%

SUPER PONUDA!

2099

99

999,99

79999

kn

1,4 kW

dvotaktni motor volumen motora

51,7 cm3

broj okretaja glava s niti

6525 okr/min

glava s oštricom

6900 okr/min

kapacitet posude za gorivo

1,2 l

dužina palice za košnju

kn

1640 mm

glava s niti

Ø 430 mm

Tehnički podatci snaga motora

1,45 kW

broj obrtaja motora

7500 rpm

zapremnina motora

51,7 cm3

dvotaktni motor jednocilindrični zračno hlađen uključena svrdla

Ø 100 mm, Ø 150 mm i Ø 200 mm

6 × 24167

Vibracijska bušilica

• promijenjiva brzina • 2 smjera vrtnje • mjerač dubine • predviđeno za drvo, željezo i beton Tehnički podatci napon

220 - 240 V

snaga

900 W

brzina okretaja

kn

0-3000 okr/min-1

stezna glava

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

ISKRA

Ø 1,5-13 mm 1,8 m

duljina kabela

1449

99

kn

-23%

SUPER PONUDA!

ISKRA

Bušilica za zemlju LDEA520A

299,99

22999 kn

Tehnički podatci napon

18 V

Li-ion baterija

1,3 Ah

okretaji u praznom hodu

0-1350/min-1

kapacitet bušenja

20 mm (drvo)

kapacitet bušenja

10 mm (željezo)

samozatezna glava

6 × 13333 kn

-0%

Ø 10 mm

stupnjevi zakretnog momenta moment

SUPER PONUDA!

17+1

00,99

289

32 Nm

-25%

SUPER PONUDA!

399,99

29999 kn

ISKRA

Kutna brusilica AG 1200-125

Tehnički podatci snaga

1200 W

99

osovina

kn

duljina kabela za napajanje

ISKRA

M 14

2 dodatna položaja ručke neto težina

x 1,8 m 2,5 kg

Akumulatorska bušilica J0Z-CD01-180

KARCHER

Mokro suhi usisavač

• zapremnina spremnika 17 l • “Pull & Push” sustav zatvaranja i otvaranja spremnika • dužina crijeva: 2 m • dužina kabela: 4 m • snaga 1000 W

ISKRA

Udarni čekić • predviđena za bušenje željeza, betona i drva

6 × 8333

6 × 7167

-0%

SUPER PONUDA!

kn

SUPER PONUDA!

00,99

499

99

kn

kn

-0%

00,99

429

Tehnički podatci napon

220-240 V

snaga

850 W

udarna snaga brzina okretaja

99

broj udaraca

kn

dodatna ručka

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

3,2 J 750 okr/min-1 3700 udaraca/min-1

SDS plus sistem svrdla duljina kabela za napajanje

1,8 m

35


ALFA CARE

ELF EVOLUTION

• 10W-40 • iznimno izdržljivo polusintetičko motorno ulje koje je primjerno za benzinske i dizelske motore • ulje je posebno prilagođeno zahtjevima motora s direktnim ubrizgavanjem goriva •5l • 1 l = 28,00 kn

5l

Sredstvo za pranje vjetrobranskog stakla

5l

Motorno ulje

• u ljetnim uvjetima • efikasno čisti sve nečistoće • ne oštećuje gumene dijelove, staklo i lak • ne zapčepljuje dizne i pruža potpunu vidljivost uz ugodan miris •5l • 1 l = 2,60 kn

-30%

-0%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

199,99

00,99

1299

139

99

kn

kn

SAVA INTENSA

Ljetna guma

• 91 V • kontura gume i dizajn zajedno s posebnom smjesom jamče veliku prevoženu kilometražu • ravnomjerno trošenje i odlična svojstva vožnje na mokroj cesti • posebno učinkovito kočenje i odličnu upravljivost • 175/65R14

279,99

SUPER PONUDA!

• 185/65R15

314,99

SUPER PONUDA!

• 195/65R15

339,99

SUPER PONUDA!

• 205/55R16

359,99

SUPER PONUDA!

40 × -0%

SUPER PONUDA!

00,99

44 ECO

Navlake za auto

79

• 10 l • materijal: polietilen • pogodan za tekućine od vode do benzina

-0%

SUPER PONUDA!

-0%

00,99

19

24

99

99 kn

• 40 komada u pakiranju

•5l • materijal: polietilen • pogodan za tekućine od vode do benzina

00,99

139,99

Set alata

Kanister za gorivo

SUPER PONUDA!

-42%

SUPER PONUDA!

kn

ROX

ECO

Kanister za gorivo

• Classic • univerzalna veličina • 8 komada u pakiranju • sastav 100 % poliestersko vlakno • dostupne u više boja

99

kn

99 kn

4× -37%

SUPER PONUDA!

26,99

-40%

kn

SUPER PONUDA!

49,99

29 36

99 kn

1699

Magnetna sjedalica

• univerzalna • udobna • dimenzije 47x4x60 cm

Cerada

• 2x3 m • materijal: polietilen

• 3x5 m

39,99 69,99

-42%

• 4x6 m

79,99 99,99

-20%

Tepisi za auto

-50%

SUPER PONUDA!

99,99

4999 kn

• tekstilni • sa crnom crtom • set 4/1 • 66cmx43cm prednji • 29cmx42cm stražnji podstavljeni sa neklizajućom i nepropusnom podlogom

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


PLANET

Niski ormar

90x68x39 cm

• pogodan za uređenje garaže, ostave ili praonice rublja • od trajne plastike sa jednom policom od 63 cm

3 GAZIŠTA maks. 150 kg

Ljestve

-22%

• aluminijske • 3 gazišta • čvrste i lagane • idealne za kućnu upotrebu • maksimalno opterećenje do 150 kg • protuklizni sistem na gazištu i s protukliznim nogicama

SUPER PONUDA!

349,99

26999 kn

4 prilagodljive police

-53%

SUPER PONUDA!

173x68x39 cm

299,99

13999

3 prilagodljive police

kn

60x30x138 cm

PLANET

Visoki ormar

3×6 GAZIŠTA

• od trajne plastike

6 × 6667

Višenamjenske ljestve

kn

-20%

-20%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

499,99

199,99

399

159

99

99

kn

kn

• 3x6 gazišta • pogodne su za široku primjenu u vanjskom prostoru • ljestve su opremljene sigurnosnim kukama koje služe za učvršćivanje prečki prilikom određivanja visine.pristup dvostran • max nosivost 150 kg, širina 47 cm, visina 185 cm.

PLANET

Polica

• svaka polica podržava težinu od 20 kg

WD-40 sprej Cockpit sprej

• čisti i njeguje plastične površine automobila • miris new car i vanilija • zapremnina cca 750 ml • 1 l = 26,65 kn

-33%

SUPER PONUDA!

• 400 ml • najpoznatije antikorozivno sredstvo za odmaščivanje,sprječava škripanje i podmazuje • odstranjuje vlagu • odstranjuje zahrđale čestice • čisti i štiti • 1 l = 99,98 kn

19

kn

kn

-50%

SUPER PONUDA!

899,99

44999

-20%

kn

SUPER PONUDA!

29,99

99

6 × 7500

49,99

3999 kn

Lampion Kocka velika • 6x200 g

-0%

-25%

SUPER PONUDA!

00,99

44

99 kn

SUPER PONUDA!

Usisavač za auto

• 12 V • suho usisavanje • priključak za auto upaljač, uski nastavak, četkica

39,99

2999

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

kn

37


SENCOR

Dehidrator hrane

• snaga 240 W • 5 standardnih rešetki za sušenje • promjer rešetke 25,50 cm • vrlo tihi rad • težina 1.83 kg • toplinski osigurač protiv pregrijavanja • duljina kabela 1.15 m

-28%

SUPER PONUDA!

279,99

19999 kn

150 W maks. 5 kg

1200 W

jedinice mjerenja g, oz, ml, fi’oz

Kuhinjska vaga

-40%

SUPER PONUDA!

99,99

6 × 5500

ELIT kn

-24%

SUPER PONUDA!

449,99

339

99

kn

-00%

SUPER PONUDA!

• kućište motora i baza izrađeni od “heavy duty” metala • nož od nehrđajućeg čelika promjera 190 mm • oštrica se pokreće zupčanikom • podesiva debljina narezanih kriški od 0-15 mm • sigurnosni prekidač i zaštita noža

00,99

329

99

Aparat za mljevenje mesa • on/off prekidač • 3 nastavka + nastavak za izradu kobasica • snaga 1200 W

kn

ISKRA

•JAMST VO

2

• JAMST VO

800 W

2000 W

GODINE

Aparat za kavu

1,5 l

•JAMST VO

300 W

5999 kn

TRISTAR

•JAMST VO

6 × 5667

kn

Mesoreznica

• motiv muffina • LCD ekran 40x18 mm • automatsko postavljanje na 0 i automatsko isključivanje • tara funkcija • indikator preopterećenosti i slabe baterije • 1x3 V CR, 2032 litij baterija

• spremnik za vodu 1,5 l • ploča za čuvanje topline • perivi filtar kave • oznaka razine vode • stakleni vrč za kavu • do 12 šalica kave

-23%

SUPER PONUDA!

129,99

99

99

-0%

SUPER PONUDA!

00,99

12999

kn

TRISTAR

Kuhalo vode

• rotacija za 360° • automatsko isključivanje • zaštita od pregrijavanja • poklopac ima integrirani filter za sprječavanje kamenca

za pripremu 4 trokutasta sendviča

kn

750 W ECG

-23%

SUPER PONUDA!

259,99

19999 kn

38

Električno kuhalo

ECG

Smootie maker • SM 5030 Mix&Go • 300 W

-0%

SUPER PONUDA!

00,99

16999 kn

• 2 ploče za kuhanje promjera 15,5 cm i 18,5 cm • snage 1000 W+1500 W • regulator temperature • spremište kabela • indikator rada • sigurnosna sklopka protiv pregrijavanja

-42%

SUPER PONUDA!

139,99

7999 kn

ECG

Preklopni toster

• bijela boja u kombinaciji s nehrđajućim čelikom • površina koja se ne lijepi • termički izolirana ručka • indikator priključka na mrežnu utičnicu / spreman za pečenje

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


-35%

SUPER PONUDA!

99,99

-40%

SUPER PONUDA!

219,99

-44%

SUPER PONUDA!

179,99

99

99 kn

Posuda za kuhanje s poklopcem • dimenzije cca 25 cm • kapacitet 10 l • materijal emajl

129

99 kn

6499

Pekač s poklopcem

kn

• dimenzija cca 38 cm • materijal emajl

Pekač okrugli

• dimenzija cca 34 cm • materijal emajl

Set posuda za kuhanje • od nehrđajućeg čelika • u setu posude za kuhanje sa staklenim poklopcima • dimenzije: 14 cm - 1,3 l • 16 cm - 1,9l • 18 cm - 2,6 l • 22 cm - 4,7 l i tava s poklopcem promjera 22 cm

-33%

SUPER PONUDA!

59,99

3999 kn

-50%

SUPER PONUDA!

499,99

249

99

kn

pogodna za indukciju

kuhanje na plin

električni štednjak

vitokeramika

perilica posuđa

49,99 69,99

-28%

• cca 40x32 cm

69,99 89,99

-22%

-46%

149,99

7999

Grill tava

• dimenzije cca 28x28 cm • materijal: aluminij sa neprijanjajućim premazom s efektom mramora 4 sloja • bakelitna drška s efektom drva • pogodno za indukciju

• od nehrđajućeg čelika • dimenzije cca 30x24 cm

• cca 35x27 cm

SUPER PONUDA! TOGNANA

INOXRIV

Posuda za pečenje

kn

TOGNANA

Tava za palačinke

• Ø cca 25 cm • materijal: aluminij sa neprijanjajućim premazom s efektom mramora 4 sloja • bakelitna drška s efektom drva • pogodno za indukciju

-40%

SUPER PONUDA!

199,99

11999 kn

TOGNANA

Tava

• materijal: aluminij sa neprijanjajućim premazom s efektom mramora 4 sloja • bakelitna drška s efektom drva • pogodno za indukciju

TOGNANA

Wok tava

• dimenzije 28 cm

-41%

• ø 20 cm

69,99 119,99

• ø 24 cm

89,99 149,99 -40%

• ø 28 cm

109,99 189,99 -42%

-40%

SUPER PONUDA!

199,99

119

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn

39


AMBUS

Kutija za kruh

• BA US

• BAMB

US • B MB

• dimenzije cca 34x20x14,5 cm • materijal: melamin • poklopac: bambus

-44%

SUPER PONUDA!

179,99

9999 kn

AMBUS

• BA US

• BAMB

US • B MB

kn

AMBUS

Daska za rezanje

• meterijal bambus • dimenzije 40x30 cm

• BA US

• BAMB

AMBUS

AMBUS

Poslužavnik

• bambus • dimenzije 41x31x4,5 cm

kn

US • B MB

34

99

39

99

US • B MB

69,99

-42%

SUPER PONUDA!

69,99

• BA US

-50%

SUPER PONUDA!

• BA US

• BAMB

• BAMB

US • B MB

AMBUS

• BA US

• BAMB

US • B MB

49,99

24

3

19

99

Daska za rezanje • meterijal bambus • dimenzije 33x23 cm

AMBUS

Kuhača sa rupom • materijal bambus sa silikonskom drškom

• materijal bambus sa silikonskom drškom

-40%

14,99

8

99 kn

kn

15,99

Daska za rezanje • meterijal bambus • dimenzije 28x21 cm

9

99 kn

Podmetač

• okrugli • materijal bambus • dimenzije cca 17,5 cm

• BAMB

• materijal bambus sa silikonskom drškom

SUPER PONUDA!

40

39,99

Kuhača

Kuhača sa prorezima

SUPER PONUDA!

US • B MB

2

kn

-37%

SUPER PONUDA!

• BA US

1

99

AMBUS

-50%

US • B MB

-50%

SUPER PONUDA!

• BA US

• BAMB

4 5 6

Hvataljka Kuhača ravna

• materijal bambus sa silikonskom drškom

Špatula

• materijal silikon sa bambus drškom

Kist

• materijal silikon sa bambus drškom

• materijal bambus sa silikonskom drškom

-37%

SUPER PONUDA!

15,99

999 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


ECG

Vakumske vrećice za vakumirku

• pakiranje 20 komada • dimenzije 30×20 cm

ECG

-25%

SUPER PONUDA!

349,99

259

99

kn

Vakumirka

Zdjele za miksanje

• plastične • 3 komada u setu • zapremnine 5 l, 3.5 l i 2 l

-43%

SUPER PONUDA!

79,99

44

99 kn

Spremnik za hranu

•2u1 • plastični • dvije sklopive posude s ručkom • dimenzije cca 40x30x18 cm

-50%

SUPER PONUDA!

89,99

44

99 kn

-33%

SUPER PONUDA!

• snaga 100 W • dvije funkcije: usisavanje i vakumiranje • širina zavarivanja 30 cm • debljina 2,5 mm • duljina kabela 1,2 m • 10 vrećica uključeno uz uređaj • 5 komada 20x30 cm i 5 komada 28x40 cm

89,99

5999 kn

KIS

Set pvc posuda za hranu

5×

• zapremnina cca 0,5 l • pakiranje od 5 komada

-42%

SUPER PONUDA!

34,99

1999 kn

KIS

Set pvc posuda za hranu

3×

• zapremnina cca 1 l • pakiranje od 3 komada

-40%

SUPER PONUDA!

29,99

17

99 kn

Cjedilo s 2 ručke

• plastično • dimenzije 38x30 cm

-41%

SUPER PONUDA!

16,99

999 kn

Spremnik za kolače

• plastični • pravokutni • s ručkom • idealan za nošenje • dimenzije cca 40x20x15 cm

-48%

SUPER PONUDA!

34,99

17

99 kn

-50%

SUPER PONUDA!

199,99

99

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

BORMIOLI ROCCO

Set tanjura

• opalno staklo • sastoji se od 6 dubokih, 6 plitkih, 6 desertnih tanjura i zdjele dimenzije cca 23 cm

41


2600 W

Parno glačalo

• snaga 2600 W • boja zelena • keramička ploča za glačanje • VDE utikač • anti-calc i anti-drip funkcija

-30%

SUPER PONUDA!

129,99

89

99 kn

Metla od sirka

Rukavice za domaćinstvo

• velika • s drvenom drškom dužine cca 105 cm • šivana 5 puta • težina cca 800 - 850 g

• jednokratne • veličina S, M ili L • u pakiranju 100 komada

-32%

-30%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

99,99

69

YORK

-33%

SUPER PONUDA!

29,99

19

99 kn

Sobna metla s drškom

• od kvalitetnog materijala koji pruža izdržljivost i dugotrajnost • za kućnu upotrebu, a može se koristiti i u podrumima, garažama, skladištima i ulicama • sadrži tvrda vlakna koja pružaju izdržljvost

kn

-35%

SUPER PONUDA!

-28%

19,99

6,99

12

99

99 kn

Set magičnih krpa za čišćenje svih površina

kn

• materijal poliester • pakiranje od 4 komada • dimenzije 30x30 cm

-50%

SUPER PONUDA!

YORK

Brisač poda • ravni • sa drškom

-37%

39,99

19,99

Mop

9

99

• s pamučnim resama

-36%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

24

99 kn

kn

• od kvalitetnog materijala koji pruža izdržljivost i dugotrajnost • idealna je za kućnu upotrebu

SUPER PONUDA!

YORK

99

YORK

PVC lopatica za otpatke

42

24

99

Metla bez drške

YORK

4

36,99

29,99

18

kn

99 kn

-37%

SUPER PONUDA!

39,99

24

99 kn

YORK

Set metla s lopaticom

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Vješalica za vrata

5×

• kromirano željezo • sa 3 kukice • dimenzije cca 37,5x11x26 cm • ili sa 4 kukice • dimenzije cca 30x7x14 cm

-50%

SUPER PONUDA!

39,99

1999

-44%

SUPER PONUDA!

kn

17,99

9

99

Vješalice

kn

• plastične • pakiranje od 5 komada

Polica za obuću • 5 polica • plastična

-40%

SUPER PONUDA!

109,99

6499 kn

ELECTROLUX

Ciklonski usisavač ECC21-4SB 700 W • plavo - crni

-50%

SUPER PONUDA!

49,99

24

6 × 10000 kn

KIS

-33%

Spremnik s poklopcem

99

SUPER PONUDA!

899,99

• plastični • zapremnina cca 15 l • dimenzije cca 38x25x23 cm

kn

• zapremnina cca 30 l • dimenzije cca 49x30x29 cm

36,99 69,99

-47%

• zapremnina cca 35 l • dimenzije cca 79x39x17 cm

44,99 89,99

-50%

• zapremnina cca 50 l • dimenzije cca 59x39x32 cm

49,99 89,99

-44%

59999 kn

KIS

Kanta za otpatke

• pvc • s dva spremnika za sortiranje otpada • zapremnine cca 20 l i 10 l • dimenzije cca 40x29x44 cm

-35%

-40%

SUPER PONUDA!

16,99

10

99 kn

-41%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

14,99

Kadica

• kvadratna • zapremnine cca 12 l

8

99 kn

169,99

Kadica

• kvadratna • zapremnine cca 9 l

99

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn

43


redovno zalijevati svjetlo mjesto/polusjena držati vani

599 kn

Balkonski mix

Fuksia

Celozija

Karanfil

visina

35 cm

visina

30 cm

visina

20 cm

lončanica

12 cm

lončanica

11 cm

lončanica

10 cm

redovito zalijevati

puno zalijevati

redovito zalijevati

svjetlo mjesto

svjetlo mjesto

svjetlo mjesto

držati vani

držati vani

držati vani

899

1599

699

kn

kn

kn

- odgovara joj kontinentalna klima

Tuja ili čempres

Gerber visina

25-35 cm

lončanica

visina

12 cm

100-120 cm

lončanica

21 cm

malo zalijevati

malo zalijevati

svjetlo mjesto/polusjena

svjetlo mjesto/polusjena

držati unutra/vani

držati vani

17

34

99

- odgovara joj mediteranska klima

99

kn

kn

Vaza

• PVC za ogradu • Ø cca 30 cm • zapremnine cca 7,5 l

Vaza

-40%

SUPER PONUDA!

• PVC Trio • u tri boje

24,99

1499

-40%

SUPER PONUDA!

24,99

kn

1499

Žardinjera

kn

• PVC za ogradu • dimenzije cca 58x29x24 cm • zapremnine cca 15,5 l

-50%

-40%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

499

49,99

24,99 kn

44

Podložak

• PVC za vazu Trio • u tri boje

24

99

kn

VEĆ OD -00% 00,99

11999 kn

Okrugla vaza • materijal: glina sa stakloplastikom

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


-33%

-31%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

43,99

29

99 kn

5,99

3

LINO LADA

99

Krem namaz duo, milk ili gold 700 - 750 g

1 kg = 39,99-42,84 kn

kn

-26%

SUPER PONUDA! KANDI

Čokolada

odabrane vrste 80 - 100 g

1 kg = 39,90-49,88 kn

33,99

24

99 kn

BARCAFFE

Kava

mljevena 400 g

1 kg = 62,48 kn

PREFINO LAY’S

Čips

razne vrste 125 - 180 g

-25%

Okruglice s marelicom 600 g

1 kg = 13,32 kn

-33%

SUPER PONUDA!

11,99

7

99

46

kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


-40%

SUPER PONUDA!

4,99

2

99 kn

Luk žuti 1 kg

-53%

SUPER PONUDA!

4,29

1

99 kn

PIK VRBOVEC

Šunka za pizzu polutrajni proizvod 100 g 1 kg = 19,90 kn

FRIENDSHIP

Sir Maasdam 45% m.m. 100 g

1 kg = 39,90 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

25

99 kn

-42%

SUPER PONUDA!

6,99

Svinjski kare bez kosti na pultu 1 kg

-00%

29

99 kn

kn

VINDIJA

SUPER PONUDA!

00,99

3

99

Juneće tripice svježe, za kuhanje, za ukusan obrok 1 kg

-20% Odabrani deserti

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

45


OD PON. 26.04. DO SRI. 28.04. Tepih

• sa obrubljenim rubom • ugodno mekano vlakno • razne boje • dimenzije cca 115x170 cm

-40%

SUPER PONUDA!

249,99

14999 kn

• dimenzije cca 160x230 cm

279,99 379,99

-26%

DELIMANO LIFE

Svježe cijeđeni sok naranča 100% 1l

-29%

SUPER PONUDA!

16,99

1199

-25%

SUPER PONUDA!

kn

11,99

8

99

TROPY

kn

razne vrste 1l

Nutribullet

• snaga 600 W • ekstraktorska dvostruka oštrica • visoka šalica 0,7 l • malen i kompaktan • za usitnjavanje, cijeđenje i sjeckanje hrane • korisnički vodič i knjiga recepata

6 × 6667 kn

-27%

SUPER PONUDA!

Sirup

549,99

39999 kn

PALMOLIVE

Kupka za tuširanje Sensitive ili Mlijeko i med 1l

-51%

SUPER PONUDA!

144,99

69

99 kn

JAR

Tablete za perilicu posuđa razne vrste 56, 70, 72, 92 ili 96 komada

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

19

99

MALI KUĆANSKI APARATI

-20% Odabrani proizvodi

kn

1 kom = 0,73 - 1,25 kn

SMILE

Toaletni papir troslojni pakiranje od 10 rola 1 rola = 1,35 kn

-50%

SUPER PONUDA!

26,99

1349 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

47


VIKEND akcija

OD SUB. 24.04. DO NED. 25.04.

Plati manje!

"

Ovaj vikend pokupi uštedu!"

-43%

SUPER PONUDA!

299,99

Ledo sladoledi

16999

odabrani artikli

-25%

kn

NIKE

Sportske hlače

• udobne za nošenje • crne ili plave boje • vel. M-XXL

Pileći file svježi 1 kg

-00%

-50%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

00,99

29,99

31

14

99

99

kn

RADNO VRIJEME

Potražite na našoj web stranici www.plodine.hr

48

POHVALE I PRITUŽBE

pohvale.prituzbe@plodine.hr

PLODINE.HR

kn

Plodine.hr/o-nama/kontakt/ facebook.com/PlodineHrvatska

SENSODYNE

Zubna pasta razne vrste 75 ml 1 l = 199,87 kn

BESKONTAKTNO PLAĆANJE

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Ponuda ne vrijedi u svim prodajnim centrima. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. Sve cijene su izražene u kunama s PDV-om. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu