Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 24.03. DO NED. 27.03.

VELIK

I IZBO

R

ET T I L A K KV NA O S I V CE na! NISKa Ai brza kupovi tavn

s Jedno

Tiradell

Makarone •

Vitaminizirane 500 g

-20%

59.99

47.

99

Bellarom

1 kg = 95.98 din

Instant kafa Crema

Od četvrtka 24.03. do srede 30.03. # 225601

150 g

Solevita

-28%

Nektar jabuka i breskva •

419.99

299.

50 % voćni sadržaj 1l

-23%

84.99

99

1 kg = 2 000.- din

64.

99

Od četvrtka 24.03. do srede 30.03. # 224521

Od četvrtka 24.03. do srede 30.03. # 228036

Tastino

Punjeni roleri •

Sa vanila ili čoko kremom

280 g

-40%

1 kg

SAMO! Sveže svinjske šnicle XXL pakovanje • •

Od buta Cca 1 kg

149.99

89.

99

1 kg = 321.40 din

Od četvrtka 24.03. do srede 30.03. # 212026, # 222561

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 12/22

459.99 # 260679

Krastavac

1

komad

•

Salatni kom.

-33% 89.99

59.99 # 82231


5 posebno odabranih proizvoda, samo za tebe!

Ove nedelje

Od sada, svakog četvrtka, Lidl za tebe bira pet proizvoda po niskim cenama, za još veću uštedu u tvom domaćinstvu. Uživaj u nedeljnoj selekciji koja ti donosi svežinu iz naše mesare, pijace, kao i proizvode po kojima je Lidl poznat svakoj porodici.

TOP IZBOR!

Top izbor tvojih omiljenih proizvoda sada još jeftiniji, čeka na tebe u tvom

Lidlu.

1 kg

1 kg

Sveže pile •

Cca 1,5 kg

SAMO!

179.99 # 227777

2

KN · 12/22

Mladi kupus

-29% 119.99

84.99 # 82913

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 24.03. DO SRE. 30.03.

Sunga

Domaća kafa •

Mlevena i pržena 200 g

-31%

239.99

164.99 1 kg = 824.95 din

# 226126

Pikok

Kulen 300 g

-31%

284.99

194.99 1 kg = 649.97 din

# 226512

1 kg

-31%

239.99

Chef Select

Hot dog rolnice •

Sa nadevom od sira i senfa

164.99 # 239847

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

3

KN · XX/22


Super sveže od čet. 24.03.

pakovanje

2 kg

1 kg =

44.99

Zelena jabuka •

Zlatni delišes pak. / 2 kg

SAMO!

89.

98

1 kg = 44.99 din # 81300

Više od

120

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

pakovanje

500 g

1 kg

Batat •

Slatki krompir

pak. / 500 g

-34%

229.99

149.99 # 80755

4

KN · 12/22

Povrće za supu

-28%

124.99

89.99 1 kg = 179.98 din

# 82332

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


Baštensko cveće

Redovno zalivanje

OD ČET. 24.03. DO NED. 27.03.

U hladu Na sunčanom mestu

Umereno zalivanje

Držati u kući

Prolećni miks • • • •

Više vrsta Više boja U dekorativnoj mesinganoj-drvenoj saksiji Cca 16 cm

Sanseverija • •

Više podvrsta U dekorativnoj keramičkoj saksiji Cca 30 cm

•

249.99

899.99

# 90498

# 169380

Saksijsko cveće • • •

Prolećni miks Lovely

Više vrsta Više boja Cca 25 cm

•

399.99

Više vrsta

299.99

# 58289

# 131763

Četiri godišnja doba buket • •

Buket lala

Više boja Vaza nije uključena u prodaju

• •

7 lala u buketu Više boja

399.99

699.99

# 69754

# 136034

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

5

KN · XX/22


Super sveže od čet. 24.03.

1 kg

Sveža slanina • • •

Narezana Sa kožom Cca 1 kg

1 kg

-22%

479.99

Sveži kotleti amura

369.

99

•

Cca 500 g

SAMO!

399.99 # 268050

# 235063

Više od

80

proizvoda u

Lidlovoj mesari

1 kg

Sveži svinjski file •

Cca 400 g

SAMO!

599.99 # 235690

6

KN · 12/22

1 kg

Sveže svinjsko usitnjeno meso XXL pakovanje • •

Od plećke Cca 1 kg

SAMO!

449.99 # 241518

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 24.03. DO NED. 27.03.

Rustična kajzerica 80 g

-23%

29.99

22.99 100 g = 28.74 din

# 223456

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Pecivo sa kimom 60 g

-25% 19.99

14.99 100 g = 24.99 din

# 265177

Hleb sa krompirom 400 g

-25%

119.99

89.99 1 kg = 224.98 din

Od četvrtka 24.03. do srede 30.03. # 240709

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

7

KN · XX/22


8

KN · 12/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

9

KN · XX/22


Posebno za korisnike

„Lidl Plus”-a, kupon Otkrij kupone koji te čekaju na Lidl Plus aplikaciji. Ova pogodnost nudi mogućnost uštede na ponuđenim proizvodima, koji će vremenom, kako te bolje upoznajemo, biti prilagođeni tvojim navikama u kupovini.

kupon

Izaberi koje kupone želiš da iskoristiš klikom na dugme AKTIVIRAJ. Nakon aktivacije, popust se obračunava skeniranjem Lidl Plus digitalne kartice na kasi. Svaki kupon može da se iskoristi samo jednom, nakon čega će nestati iz aplikacije.

Maks. 3 pakovanja

Maks. 3 komada

Choco Nussa

Lešnikkakao krem

Baroni

Čajna kobasica

•

600 g

-33% Aktiviraj i uštedi

Sa 13 % lešnika

750 g

Uz kupon

Uz kupon

449.99

379.99

299.99

1 kg = 499.99 din

-34% Aktiviraj i uštedi

249.99

1 kg = 333.32 din

# 226514

Maks. 3 pakovanja

# 221751

Maks. 3 pakovanja

50

pranja Lel / Maxi Trat

Deterdžent za pranje belog i svetlog veša

Freshona

Zamrznuti grašak 1 kg

3,75 kg

Uz kupon

159.

-37% Aktiviraj i uštedi

99.99 # 233538

10

KN · 12/22

Uz kupon

477.99

99

-37% Aktiviraj i uštedi

299.99

1 kg = 80.- din # 246577

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 24.03. DO SRE. 30.03.

Posebno za korisnike

„Lidl Plus”-a, ponuda Donosi dodatne uštede Može da se koristi više puta

ponuda

Ista je za sve „Lidl Plus” korisnike Automatski se evidentira skeniranjem kartice

1 kg

-36%

359.99

ssa

ko

3% ika

Sveži pileći batak i karabatak •

229.99

Cca 750 g

Od četvrtka 24.03. do nedelje 27.03. # 227739

700 g

Pilos

Kisela pavlaka •

20 % m.m.

700 g

-80 Hleb sa više vrsta semenki

-29% 184.99

129.99

1 kg = 185.70 din

din

# 226148

179.99

99.99

1 kg = 142.85 din # 223506

Kania

Majonez delikates

Limun 300 ml

1 kg

-35%

-38% 129.

99.99

64.99

99

79.

99

1 l = 216.64 din # 225437

Od četvrtka 24.03. do nedelje 27.03. # 80160

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

11

KN · XX/22


Super kvalitet od čet. 24.03.

Milbona

Kremasti duo puding •

Sa više vanile ili više čokolade 150 g

-22%

44.99

34.99 1 kg = 233.27 din

# 232376

S ljubavlju, domaće

Voćni jogurt • • •

Pilos

Jogurt •

12

0,5 % m. m.

KN · 12/22

Jagoda ili šumsko voće Sa komadićima voća 2,8 % m. m.

1 kg

330 g

-23%

-21%

84.

99

69.99

64.99

54.99

# 226137

# 262948, # 262949

1 kg = 166.64 din

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 24.03. DO NED. 27.03.

t Pikok

Svinjski pršut •

Dimljena pečenica

-22%

219.

-21%

Pikok

100 g

99

1 kg

Narezan

•

169.

99

Cca 400 g

698.99

549.99 # 227720

1 kg = 1 700.- din

Chef Select & You

# 226683

Sveže testo za picu XXL 550 g

-22%

179.99

139.99 1 kg = 254.53 din

# 238154

330 g

300 g

S ljubavlju, domaće

Orasnice

-21%

-22%

499.99

389.

99

1 kg = 1 300.- din

229.99

Jami

Pizza Capriciosa

179.99 1 kg = 545.43 din

# 262836

# 262090

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

13

KN · XX/22


Super od č Kania

Ren •

Klasik ili sa pavlakom

185 / 190 g

-20% 87.99

69.99 1 kg = 378.33 / 368.37 din

# 210885

Crownfield

Ovsene pahuljice •

Sitne

250 g

-21%

500 g

-25% 99.99

74.

99

1 kg = 149.98 din

69.99

Snack Day

Slani štapići •

Sa morskom solju

54.

99

1 kg = 219.96 din

# 253819

# 200504

Fin Carré

Bela čokolada 100 g

-21%

82.99

64.

99

1 kg = 649.90 din # 202036

14

KN · 12/22

200 g

Hatherwood

Čokoladni listići •

Sa slanom karamelom

-22%

219.99

169.99 1 kg = 849.95 din

# 265909

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


d četvrtka

OD ČET. 24.03. DO SRE. 30.03.

1 kg 150 g

-24%

Sondey

•

Salama za pse

98.99

74.99

Grandino Cookies Sa komadićima čokolade

-20%

Bellosan

•

Govedina ili piletina

1 kg = 499.94 din

# 224277

138.99

109.

99 # 246896

Kong Strong

Energetsko piće •

Classic

Cien

Kupka

500 ml

•

-22% 44.

99

Više vrsta 1l

-23%

34.

99

169.99

129.

1 l = 69.98 din # 206125

99 # 225767

Austrija

Nemačka

Nemačka

Suvo belo vino

Polusuvo roze vino

Polusuvo roze vino

8 - 10 °C

8 - 12 °C

8 - 10 °C

12,5 % Vol.

11,5 % Vol.

12 % Vol.

Dornfelder Rosé

Spätburgunder Rosé

Grüner Veltliner KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

0,75 l

399.99

1 l = 533.32 din # 217998

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

KRATKOTRAJNA

PONUDA

KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

!

0,75 l

319.99

0,75 l

349.99

1 l = 426.66 din # 251383

1 l = 466.66 din # 252835

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

15

KN · XX/22


Eridanous

Eridanous

Grčke zelene masline sa košticom

Grčke zelene masline bez koštice •

•

850 g oceđene mase

1 700 ml

619.99

1 kg = 729.40 din

1 062 ml

399.99

1 kg = 666.65 din

# 203709

Eridanous

# 205112

Maslinovo ulje sa Krita •

600 g oceđene mase

Eridanous

Kockice sira • •

Ekstra devičansko

750 ml

U biljnom ulju Sa ukusom paprike, začinskog bilja ili maslina 350 g

699.99

349.99

1 l = 933.32 din

1 kg = 999.98 din

# 205780

# 268208

Eridanous Eridanous

Grčka feta • •

43 % m. m. 70 % ovčjeg i 30 % kozjeg mleka

200 g

269.99

1 kg = 1 350.- din # 233177

16

KN · 12/22

Originalni feta sir • • •

Proizveden u Grčkoj 70 % ovčjeg i 30 % kozjeg mleka 45 % m. m. 400 g

569.99

1 kg = 1 425.- din # 213781

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

24.03.

Eridanous

Pita na grčki način • • Eridanous

Lisnato pecivo •

Sa feta sirom ili sa spanaćem i sirom

1 kg

Sa feta sirom ili spanaćem i feta sirom U obliku puža 1 kg

319.99

429.99

# 206119, # 205735

# 206069, # 205736

Eridanous

Lisnato pecivo sa feta sirom i susamom

Eridanous

Sarmice u vinovoj lozi 280 g

1 kg

219.99

349.99

1 kg = 785.68 din # 205923

# 206070

1 kg

Eridanous

Tzatziki salata • •

Sa krastavcima i maslinovim uljem Idealan prilog uz roštilj, pečeni krompir i povrće ili uz morske plodove

Eridanous

Grčki tip jogurta •

10 % m. m. 1 kg

250 g

279.99

169.99

1 kg = 679.96 din

# 211198

# 205977

Eridanous

Eridanous

Začini za grčka jela

Namaz od maslina sa paprikom •

•

Sa zelenim ili kalamata maslinama

Za giros, suvlaki, tzatziki ili biftek

65 / 70 / 75 g

99.99

212 ml

149.99

100 g = 153.84 / 142.85 / 133.32 din # 216052

1 l = 707.50 din # 241619

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

17

KN · XX/22


500 g

NOVO!

Hleb sa maslinovim uljem i ruzmarinom

189.99 1 kg = 379.98 din

# 214869

Eridanous

Grčki tip jogurta • •

Sa ukusom kupine ili breskve 8,6 % m. m.

4 x 125 g

179.

99

1 kg = 359.98 din # 205915

Eridanous

Bugatsa sa vanila kremom

457,5 g

269.99

1 kg = 599.98 din # 241345

1 komad

84.99

Mythos

Pivo •

4,7 % Vol.

Eridanous

Cvetni med sa Krita

4 x 0,5 l

339.96

4

komada

450 g

539.99

1 l = 169.98 din

Proizvod je moguće kupiti samo kao pakovanje od 4 limenke.

1 kg = 1 200.- din

# 205875

# 216074

Eridanous

Eridanous

Čips •

Sa ukusom tzatzikija ili girosa

200 g

149.99

1 kg = 749.95 din # 219846

18

KN · 12/22

Kikiriki u opni •

Sa ukusom tzatzikija

200 g

139.99

1 kg = 699.95 din # 211091

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

24.03.

NOVO!

Pecivo sa giros i Tzatziki nadevom 125 g

NOVO!

Ciabatta sa Kalamata maslinama

129.99 1 kg = 1 040.- din

255 g

129.99 1 kg = 509.77 din

# 257841

# 214192

Eridanous

Alva sa bademima 250 g

199.99

1 kg = 799.96 din # 206087

Eridanous

Alva sa vanilom 250 g

189.

99

Eridanous

1 kg = 759.96 din # 212325

Osveživač vazduha sa štapićima •

Eridanous

Miris kajsije, kaktus-kruške i meda ili orhideje

Alva sa kakaom

100 ml

399.99

1 l = 4 000.- din # 208210

250 g

179.99

1 kg = 719.96 din # 206085

Eridanous Eridanous

Štanglice sa semenkama suncokreta 400 g

249.

99

1 kg = 624.98 din # 241618

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Susam pločica

Eridanous

Badem pločica •

•

68 % badema 60 g

68 % susama

70 g

79.99

99.

99

100 g = 114.28 din # 208027

100 g = 166.65 din # 207954

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

19

KN · XX/22


Eridanous

Halumi sir za grilovanje sa Kipra •

Sa bosiljkom ili čilijem

225 g

399.99

1 kg = 1 778.- din # 206115

Patra, Grčka 2020. Likersko vino 8 - 10 °C Eridanous

15 % Vol. Eridanous

Mavrodaphne 0,75 l

449.99

1 l = 599.99 din

Halumi sir sa Kipra •

43 % m. m.

225 g

369.99

1 kg = 1 645.- din

# 202081

# 202943

Eridanous

Kuglice od mesa u paradajz sosu

Eridanous

280 g

280 g

249.99

1 kg = 892.83 din # 205935

20

KN · 12/22

Beli pasulj u paradajz sosu

169.99

1 kg = 607.11 din # 205924

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

24.03.

Eridanous

Pita sa piletinom i sirom

850 g

499.99

1 kg = 588.23 din # 206067

Eridanous

Sladoled na grčki način

10

komada

Eridanous

Baklava sa orasima

•

500 ml

390 g

249.99

369.99

1 l = 499.98 din

1 kg = 948.70 din

# 205890

# 208176

Eridanous

Eridanous

Susam pločica sa medom •

Lešnik pločica •

68 % susama 70 g

89.99

100 g = 128.56 din

62 % lešnika 60 g

99.99

100 g = 166.65 din

# 219914

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Sa grčkim jogurtom, medom i pekan orasima

# 205113

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

21

KN · XX/22


SVE ZA PRAVE

MAJSTORIJE

1200 W

Sadržan pribor:

TV

Broj obrtaja u praznom hodu: 11000–30000 min-¹ Prihvat alata: cca 6 i 8 mm Sadržan pribor: 6-delni set glodala za drvo, 2 stezne čaure (6 i 8 mm, od toga jedna prethodno montirana), 1 paralelni graničnik sa preciznim podešavanjem, 1 kopirna čaura, 1 vrh klina, 1 adapter za eksterno usisavanje prašine uklj. redukcioni element, 1 viljuškasti ključ, 1 imbus ključ

HIT NEDELJE Parkside®

set

• • • •

Za višenamensku i preciznu obradu drveta, lakih građevinskih materijala i obojenih metala Varijabilno podesivi graničnik dubine sa preciznim podešavanjem Brzi izbor dubine glodanja sa 6-stepenim revolverskim graničnikom Jednostavna izmena alata pomoću integrisanog blokiranja vretena

4 599.

-

Testiran kvalitet

# 359772

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

Glodalica POF 1200 D3

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

12

delova

Parkside®

Set glodala PFB 12 A1 • •

22

KN · 12/22

Za preciznu obradu mekog drveta, iverice, šperploča i MDF ploča Pogodni za sve standardne vertikalne glodalice sa prihvatom alata od 8 mm

set

1 399.# 359767

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA Bočno proširenje stola sa mogućnošću varijabilnog izvlačenja

24.03.

1200 W

Sadržan pribor: Parkside®

Mobilna stona kružna testera PMTS 210 A1 • • •

Broj obrtaja u praznom hodu: 4800 min-¹ Ugao nagiba: 0 – 45° Visina reza: cca 0–48 mm (pri uglu od 45° 0–45 mm) Maks. proširena radna površina: cca 48,5 x 63 cm List testere (prethodno montiran): Ø cca 210 mm / 24 zuba Dimenzije stola testere: cca 48,5 x 44,5 cm Sadržan pribor: paralelni graničnik, ugaoni graničnik, klizni štap,alat za izmenu lista testere, materijal za montažu na radni sto

•

Za precizno sečenje drveta, iverice, presvučenih ploča za nameštaj i plastike Varijabilno podesiva visina reza List testere koji se može varijabilno naginjati, sa skalom za precizne ugaone rezove 2 priključka za eksterno usisavanje prašine (štitnik lista testere / kućište) Testiran kvalitet

kom.

na t stira os Te gurn si

11 999.-

N pr adgl oizv ed od ana nja

Paralelni i ugaoni graničnik (-60° do +60°) za precizne rezove

# 367465

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

Širina reza: cca 2,5 mm Unutrašnji prečnik: cca Ø 30 mm Sadržan pribor: 2 redukciona prstena (20 i 16 mm) Parkside®

List za kružnu testeru PKSB 210 A1 •

60 zuba (TR-F) za višestruku primenu

Pogodan za standardne kružne testere (npr. Parkside, Bosch, Black & Decker, Einhell, Makita, Metabo) kom.

449.99

Ø cca

42 zuba (TR-F) za brze i snažne rezove

210 mm

80 zuba (TR-F) za fine rezove

# 364702

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

23

KN · XX/22


Broj obrtaja u praznom hodu: 2980 min-¹ Dimenzije brusne trake: cca 915 x 100 cm Brusna ploča: Ø cca 150 mm Brzina brusne trake: cca 7,5 m/s Sadržan pribor: 1 brusni papir (prethodno montiran), 1 brusna traka (prethodno montirana), 1 poprečni graničnik, 1 set alata za montažu

370 W

Parkside®

Tračna i tanjirasta brusilica PBTS 370 B2 • Horizotalno i vertikalno podesiva

• •

kom.

Brusna traka se može podesiti horizontalno ili vertikalno Brusni tanjir sa čičak zatvaračem za jednostavnu zamenu brusnog papira Priključak za eksterno usisavanje prašine

Sadržan pribor:

140 W

12 999.# 367470

Broj obrtaja u praznom hodu: maks. 4000 min-¹ Podesivi ugao stola za brušenje: -10° do +50° Brusna ploča: Ø cca 125 mm

Vertikalno ili horizontalno postavljanje uređaja Parkside®

Tanjirasta brusilica PTSG 140 C2 • • •

Idealna za čiste i zaobljene ivice ili obradu u svim uglovima Miran hod motora malih vibracija sa prilagodljivom brzinom brušenja Brusni tanjir sa prihvatom na čičak

kom.

3 499.# 373869

24

KN · 12/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

24.03.

1200 W Sa prednjom ručkom koja se može koristiti u 3 položaja

TV HIT NEDELJE Parkside®

Ugaona brusilica PWS 125 F6 • •

Stabilno kućište prenosnika od livenog aluminijuma Može se koristiti i sa kružnim lončastim ili pločastim četkama Jednostavna izmena alata pomoću blokiranja vretena

kom.

Testiran kvalitet

3 499.

-

na t stira os Te gurn si

Dimenzije ploče: Ø 125 mm Nominalni broj obrtaja: n 3000–12000 min-¹ Sadržan pribor: 1 rezna ploča 125 mm, 1 montažni ključ, 2 rezervne ugljene četkice

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

# 364873

2

1

1

Ø cca

125 mm

Ø cca

125 mm 3

2

ili

ili

Ø cca

Ø cca

125 mm

125 mm

4

3

4

Ø cca

75 mm Parkside®

Set brusnog pribora ili brusni disk

Parkside®

•1 •

Set lepezastih brusnih ploča Granulacije: K40 (za drvo) / K40, K60, K80 (za metal)

•

Dimenzije: Ø 125 mm / Ø prečnik 22,23 m

•2 •3 •4

Brusna ploča sa čičak prihvatom Set brusnog flisa Set brusnog papira kom. ili set

Set reznih i/ili brusnih ploča ili kružna četka •1 •2 •3 •4

Set reznih i brusnih ploča Set dijamantskih reznih ploča Kružna četka Set reznih ploča kom. ili set

399.

369.

99 # 364883

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

99 # 364880

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

25

KN · XX/22


1

Različiti setovi

4x

TV HIT NEDELJE 2

Parkside®

3

6x

Set ključeva •1 • •3

7x

Okasti Viljuškasti Viljuškasto-okasti

2

set

499.

99 # 373892

Parkside®

Dijamantska brusna ploča PDST 125 •

Pogodna za sve standardne ugaone brusilice

•

Unutrašnji prečnik: 22,23 mm

kom.

599.99

Ø cca

125 mm

# 367476

Različiti setovi

2

1

18

delova

Silvercrest®

Set bitova ili brusnih nastavaka

•1 • 3 •

2

3

Set bitova i HSS burgija PHSS 18 A1 Set bitova i nasadnih ključeva PSS 18 A1 Set brusnih nastavaka i burgija za staklo i pločice PGD 18 A1 set

999.99 # 359890

26

KN · 12/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

24.03.

Dimenzije: cca 15,5 x 50,5 x 22,5 cm (Š x V x D)

6x Maksimalna dubina bušenja: cca 60 mm Prečnik prihvata: cca 43 mm Širina čeljusti stege: cca 65 mm

4x Parkside®

Stalak za bušilicu •

Za precizna bušenja npr. u drvetu, metalu ili plastici Uključuje stegu sa mehanizmom za brzo stezanje Podesivi graničnik dubine sa praktičnom skalom dubine bušenja Podesiva glava poluge za optimalnu radnu visinu

• • •

kom.

2 599.-

4x

Silvercrest®

Produžni kabl kom.

1 299.-

# 364704

1

# 364774

2

ili

Parkside®

Set bušača rupa PLSS 9 A1 •

•1 • •2 •

Pogodan za sve standardne ručne bušilice i bušilice-odvijače od 20 V Set bimetalnih bušača rupa Za obradu aluminijuma, akrila, bronze, drveta, bakra, PVC-a, belog lima i cinka Set bušača rupa od tvrdog metala Za obradu pločica, kamena, lakog betona, maltera i suvomontažnih zidova

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

set

1 699.# 366137

KN · 12/22

27

KN · XX/22


30

delova

5x

5x

4x

5x

4x

4x

Parkside®

Zidni organizator za alat •

3 čvrste plastične zidne ploče koje se mogu spojiti

•

Dimenzija jedne ploče: cca 49 x 30 x 1,4 cm

set

799.99 # 373898

116

delova

Parkside®

XXL set odvijača i bitova •

Svi odvijači sa magnetnim vrhom set

3 499.# 367749

1

Parkside® 2

4

Klešta ili ključ

3

5

•1 •2 •3 •4 •5 •6 •7

Vodoinstalaterska klešta Kombinovana klešta Armiračka klešta Špicasta klešta Klešta za bušenje rupa Klešta sečice Podesivi ključ kom.

6

7

259.99 # 366151

28

KN · 12/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

24.03.

24

dela

Parkside®

Set za ručno brušenje Parkside®

66

•

Za brušenje drveta, metala, boje itd.

•

Dimenzije: po listu: cca 230 x 255 mm,

Set preciznog alata

delova

set

po brusnom sunđeru: cca 100 x 70 x 25 mm

1 699.

-

set

499.99

# 387609

# 366313

ili

cca

3m

3x Parkside®

Set lepljivih traka Dimenzije: cca 66 m x 50 mm

•

Parkside®

Sajla za čišćenje cevi

kom.

set

499.99

349.99

# 366147

# 366680

3M®

Čičak traka

Različite vrste

pak.

199.99 # 395941

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

29

KN · XX/22


6m cca 3,4

cca 2,3 m

65º - 75º

cca 1,69 m cca 1 m

maks.

373879

cca 0,9 m

Metal Shelving Unit · Plug-fit system for easy assembly · Full edge guard

180cm

cm

40

150 kg

IAN / IAN alt / old: Referenzprojekt/ Reference project:

373879 317300

1:1 Wiederholer/1:1 Repeater:

Nein

Art.-Bezeichnung/ Designation of art.:

Schwerlastregal

Marke/Brand:

Parkside

Themenwelt/ Sales promotion theme:

5.1 Werkstatt (Heimwerken/Reparieren)

Werbetermin / Advertising schedule:

05/2022

Einkäufer / Buyer:

Herr Kern

Lieferant / Supplier:

TKT GmbH

Lieferländer / Supplier countries:

DE/AT/FI/LT/LV/HU/SI/CZ/ES/IT/ IT/PT/GB/IE/NI/BE/NL/HR/RS/RO/ BG/GR/CY/OS

Datum / Date:

09.09.2021

Deadline:

14.09.2021

Eiljob / Express job:

Nein

Kontakt / Contact:

Kelly Kubisch

Design / Graphic art:

MBa

Schriften / Typefaces:

Kelpt (A1 + A3) + Lidl Font Pro + Minion Pro

90cm

Druckfarben / Printing colours:

5 shelves, each with 175kg weight capacity (when load is evenly distributed)

5 polica sa po 175175 kg nosivosti max.

(kada je teret ravnomerno raspoređen)

420 mm

KG

Parkside®

maks.

175 KG

Dimenzije: cca 180 x 90 x 40 cm (V x Š x D)

kom.

4 999.

Uputa za montažu na poleđini, sačuvati je za naknadne informacije. Dekoracija nije uključena u opseg isporuke.

Стелаж

· Stabilna polica velike nosivosti · Jednostavna montaža zahvaljujući utičnom sistemu pričvršćivanja · 5 polica sa po 175 kg nosivosti (kada je teret ravnomerno raspoređen) · Police podesive visine u razmacima od 100 mm · Zaobljene ivice · Uključuje montažni materijal i zaštitne kapice

Материал: поцинкована стомана; рафтове: талашит Размери: 180 x 90 x 40 cm (В x Ш x Д)

Parkside C10/M0/Y0/K95 C0/M100/Y100/K35 (Pantone 187 C) C0/M90/Y90/K0 (Pantone 179 C)

Sonderfarben / Special colours:

Stanzfarbe (überdruckend)/ Key colour (overprinting)

EAN-Code Größe / Size:

SC 4

EAN-Code:

kom.

Einleger

In dieser Datei sind weder Rasterweiten, Überfüllungen oder Druckerweiterungen angegeben. Die Datei ist den Anforderungen des Druckes anzupassen.

Der Hersteller gewährleistet, dass alle rechtlichen und sonstigen Vorschriften und Regelungen, die die Gestaltung der Verpackung des vorstehenden Produktes betreffen, insbesondere auch Hinweispflichten und sonstige gesetzliche Anforderungen, die an die Verpackung und Kennzeichnung des jeweiligen Produktes gestellt werden, eingehalten werden. Eine Haftung der Orfgen Marketing GmbH & Co. KG für entsprechende Schäden ist ausdrücklich ausgeschlossen. Der Hersteller gewährleistet, dass alle rechtlichen und sonstigen Vorschriften und Regelungen, die die Gestaltung der Verpackung, Gebrauchsanweisungen, Beipackzettel oder sonstige Unterlagen des vorstehenden Produktes betreffen, insbesondere auch Hinweispflichten und sonstige gesetzliche Anforderungen an die Verpackung, Gebrauchsanweisungen, Beipackzettel oder sonstige Unterlagen und die Kennzeichnung des jeweiligen Produktes gestellt werden, eingehalten werden. Eine Haftung des Auftraggebers und der Orfgen Marketing GmbH & Co. KG ist ausdrücklich ausgeschlossen. Das gilt auch für alle daraus entstehenden Schäden.

Vor der Verwendung der Vorlage zur Herstellung einer Verpackung ist der Hersteller verpflichtet, diese auf orthografische, inhaltliche und sonstige Fehler, insbesondere die Nichteinhaltung gesetzlicher, insbesondere sicherheitstechnischer, Erfordernisse und Verstöße gegen das Wettbewerbs- und Urheberrecht sowie das Warenzeichengesetz zu prüfen und die Unbedenklichkeit verbindlich anzuzeigen.

Instrucţiunile se gasesc pe spate. Decorațiunile nu sunt incluse.

Schwerlastregal

· Σταθερή ραφιέρα με μεγάλη ικανότητα φορτίου και επίστρωση ηλεκτροστατικής βαφής · Συναρμολογείται εύκολα χάρη στο πρακτικό σύστημα σύνδεσης · 5 ράφια με ικανότητα φορτίου 175 kg έκαστο (με ομοιόμορφα κατανεμημένο φορτίο) · Ράφια μεταβαλλόμενα σε ύψος, με ειδικό σύστημα στήριξης 100 mm · Περιμετρική προστασία γωνιών · Συμπεριλαμβάνονται υλικά στερέωσης και προστατευτικά καπάκια

· Stabiles Regal mit hoher Tragkraft · Einfache Montage durch Stecksystem · 5 Böden mit je 175 kg Tragkraft (bei gleichmäßig verteilter Last) · Fachebenen in der Höhe verstellbar im Raster von 100 mm · Umlaufender Kantenschutz · Inklusive Befestigungsmaterial und Schutzkappen

Υλικό: επιψευδαργυρωμένο ατσάλι, ράφια: νοβοπάν Διαστάσεις: 180 x 90 x 40 cm (Υ x Π x Β)

Montageanleitung auf der Rückseite, diese deshalb bitte aufbewahren. Dekoration nicht im Lieferumfang enthalten.

Material: verzinkter Stahl; Böden: Spanplatte Maße: 180 x 90 x 40 cm (H x B x T)

373879_2104

Orfgen Marketing GmbH & Co. KG Müller-Breslau-Straße 28 · 45130 Essen Telefon + 49 201 890994 - 0 Telefax +49 201 890994 - 14 E-Mail hallo @ orfgen.net Web www.orfgen.net

LB 7 Fließtext:

6 Pt

CGI:

Nein

11 999.Material: oţel zincat; rafturi: placă aglomerată Dimensiuni: 180 x 90 x 40 cm (înălţime x lăţime x adâncime)

Molimo sačuvajte uputstvo za montažu koje se nalazi na poleđini proizvoda. Dekoracija nije uključena u obim isporuke.

Με οδηγίες συναρμολόγησης στην πίσω πλευρά. Παρακαλούμε αποθηκεύστε τις οδηγίες χρήσης. Η διακόσμηση δε συμπεριλαμβάνεται στη συσκευασία παράδοσης.

4055334569866

Verpackungsart / Type of packaging:

Rafturi rezistente la încărcături

· Raft stabil cu forţă portantă mare · Montaj simplu prin sistemul de îmbinare · 5 rafturi având fiecare o forţă portantă de 175 kg (în cazul unei încărcături distribuită uniform) · Nivele reglabile în înălţime în raster de 100 mm · Protecţie în jurul colţurilor · Include material de fixare şi acoperiri de protecţie

Materijal: pocinkovani čelik; pod: iverica Dimenzije: 180 x 90 x 40 cm (V x Š x D)

Ραφιέρα βαρέων αντικειμένων

· Стабилен стелаж с висока товароносимост · Лесно сглобяване без инструменти · 5 нива с по 175 kg товароносимост (при равномерно разпределен товар) · Нивата могат да се регулират във височина на стъпки от 100 mm · Защита на ръбовете · Включително материал за закрепване и защитни капачки

Инструкцията за сглобяване е от задната страна, моля запазете я. Декорацията не е включена в съдържанието на опаковката.

KN · 12/22

Polica za odlaganje teškog tereta

Materijal: pocinčani čelik; dno: šperploča Dimenzije: 180 x 90 x 40 cm (V x Š x D)

See reverse for assembly instructions. Retain instructions for future reference. Decoration not included.

# 373879

•

Regal

· Stabilan regal velike nosivosti · Jednostavno postavljanje zavaljujući sustavu umetanja · 5 polica s po 175 kg nosivosti (kod ravnomjerne raspodjele tereta) · Police podesive visine u razmacima od 100 mm · Zaštićeni rubovi · Uključujući materijal za pričvršćivanje i zaštitne kapice

Material: galvanised steel; shelves: chipboard Dimensions: 180 x 90 x 40cm (H x W x D)

-

•

cm

•

Metal Shelving Unit

· Sturdy, heavy-duty shelving · Plug-fit system for easy assembly · 5 shelves, each with 175kg weight capacity (when load is evenly distributed) · Shelves height adjustable in 100mm increments · Full edge guard · Fixings and edge guards included

Marken-Farben / Corporate colours:

Diese Vorlage wurde von der Orfgen Marketing GmbH & Co. KG erstellt und darf nur zu dem vertraglich geschuldeten Zweck der Herstellung einer Produktverpackung für das vorstehend bezeichnete Produkt und für die zeitlich begrenzte Dauer einer Verkaufsperiode verwendet werden. Eine Nutzung dieser Vorlage über den vertraglich mit der Orfgen Marketing GmbH & Co. KG vereinbarten Zweck hinaus ist rechtlich unzulässig und bedeutet einen Vertragsverstoß sowie einen Verstoß gegen das Urheberrecht der Orfgen Marketing GmbH & Co. KG. Die Vorlage darf ohne ausdrückliche schriftliche Einwilligung der Orfgen Marketing GmbH & Co. KG weder kopiert, vervielfältigt noch außerhalb des Vertragszwecks Dritten zugänglich gemacht werden.

•

•

Parkside C0/M0/Y0/K100 C0/M100/Y100/K0

Sastoje se od 4 dela sa po 3 gazišta sa profilom 2 neklizajuće radne platforme otporne na vremenske uslove 90cm Optimalna stabilnost zahvaljujući dodatnim podnim prečkama Materijal: aluminijum; pocinkovani čelik

Sturdy, heavy-duty shelving

Jednostavna montaža zahvaljujući utičnom sistemu pričvršćivanja Police podesive visine u razmacima od 100 mm

30

•

40

•

Aluminijumske multifunkcionalne merdevine

www.tuv.com ID 1111220313

Polica

180cm

Parkside®

C M Y K

Logo-Farben / Logo colours:

IAN 373879_2104

Proizvođač / Importator / Producator / Вносител / Εισαγωγέας: TKT GmbH · Zum Möhnewehr 25 · 59755 Arnsberg · Germany Njemačka / Nemačka / Germania / Γερμανία TKT ГмбХ · Цум Мьоневер, 25 · 59755 Арнсберг · Германия Lidl Hrvatska d.o.o. k.d. · Ulica kneza Ljudevita Posavskog 53 HR-10410 Velika Gorica · Hrvatska Uvoznik: Lidl Srbija KD · Prva južna radna 3 · 22330 Nova Pazova Republika Srbija · kontakt@lidl.rs · tel: 0800 300 199 Търговец: Лидл България ЕООД енд Ко. КД ул. 3-ти Март 1 · 2129 с. Равно поле · общ. Елин Пелин Διακινητής για Ελλάδα: Lidl Hellas & Σια Ο.Ε. ΒΙ.ΠΕ. Θεσ/νίκης · Ο.Τ. 31 · ΔΑ 13 · 57022 Σίνδος - Δήμος Δέλτα Ελλάδα. · Τηλ.: 800 111 3333 Διακινητής για Κύπρο: Lidl Cyprus · Πηγάσου 2 Τ.Κ. 7100 Αραδίππου - Λάρνακα · Κύπρος. · Τηλ.: 800 94404 Zemlja podrijetla / Zemlja porekla / Produs în / Страна на произход / Xώρα κατασκευής: Njemačka / Nemačka / Germania / Германия / Γερμανία Work System 180x90x40

# 367751

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. TKT GMBH

METAL SHELVING UNIT

CTN. NO.

LOGISTICS INFO

297 mm

4 055334 569866


OD ČETVRTKA

64,5 cm

24.03.

45 cm

35

cm

maks.

30 kg

maks.

150 kg

Parkside®

Transportna kolica za stepenice

• •

Ručka podesiva po visini u 2 nivoa Mogu se složiti tako da štede prostor

•

Dimenzije sklopljena: cca 74 x 45 x 37 cm (Š x V x D)

•

Dimenzije rasklopljena: cca 109 x 45 x 60 cm (Š x V x D)

kom.

6 999.-

Tronic®

Kofer za alat sa točkićima • •

Različiti odeljci za alat, potrošne i sitne materijale Poklopac sa praktičnom mernom skalom i 4 pregrade za sitne delove kom.

4 599.-

# 369053

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 386530

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

31

KN · XX/22


2

3

Sadržan pribor: 1

Parkside®

set

1 999.-

Gasna lemilica 3 u 1 WWS-GLK9-Y02S • •1 •2 •3

Višenamenski 3-u-1 uređaj sa varijabilnom regulacijom snage: Pištolj za vreli vazduh za oblikovanje plastike ili uklanjanje laka Gorionik za lemljenje sa preciznim plamenom Lemilica za lemljenje elektronike nezavisno od struje

# 373546

cca 6500K

maks.

maks.

120 lm

ili

150 lm

2x maks.

200 lm Parkside®

cca 6500K

LED džepna lampa • • • • •

2 u 1 kombinovana lampa sa jakim COB LED diodama Sa bočnim i prednjim svetlom Postolje sa jakim magnetom i trakom za ruku Sa aluminijumskim kućištem Trajanje svetla: cca 3 h (bočno svetlo) / cca 5 h (prednje svetlo) kom.

699.

99 # 373897

32

KN · 12/22

Parkside®

LED svetiljke ili LED radna lampa •

Fleksibilno primenjivo, visokog svetlosnog učinka kom. ili set

499.

99 # 373874

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

24.03.

STOP °

2x 5m

°

s tu

pna b oja

Do

1.5 - 3mm

251

s tu

pna b oja

Do

deo

Parkside®

Set vezica za kablove Parkside®

set

299.99

Gumena dihtung traka W profila

set

149.99 # 374700

# 366144

Livarno Home®

Otirač

UHU®

Super lepak

Dimenzije: cca 60 x 80 cm

•

kom.

599.

99 # 363543

pak.

POGODNO ZA PODNO GREJANJE

99.99 # 395869

1,2 V

1000 mAh

1,2 V

2500 mAh Tronic®

Dugmaste baterije

4x

pak.

Tronic®

Punjive baterije •

Mignon-NiMH ili Micro-NiMH

pak.

119.99

399.

99

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 367540 # 364700

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

33

KN · XX/22


Dobro za tebe, dobro za sve

UDOBAN prolećni trend

ZA JE BOL A SUTR

ZA JE BOL A SUTR Podržavamo inicijativu proizvodnje pamuka u Africi P ODRŽAVAM O

INICIJATIVU

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Tekstilne proizvode koji su napravljeni od ovakvog pamuka prepoznaćete po oznaci „Supporting the CmiA initiative”. Kupovinom ovih proizvoda podržavate rad ove inicijative i doprinosite cilju da što veći broj malih proizvođača u Africi dobije obuku za efikasne metode uzgoja, i poboljša svoje životne uslove.

Livergy®

Muška polo majica dugih rukava •

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

1 199.P O D RŽ AVAMO

# 363237

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Livergy®

Muški kaiš •

Veličine: 95, 105, 115, 125

kom.

799.99 # 363235

34

KN · 12/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

24.03.

100% pamuk

Livergy®

Muška majica kratkih rukava Veličine: M - XL (48 - 58)

•

kom.

599.99 # 357941

100% pamuk

Do

2x

pna b oja

3x

s tu

Livergy®

Muške majice kratkih rukava Livergy®

Muške bokserice •

Veličine: M - XL (5 - 7)

•

3 komada (1 kom. = 333.33)

set

999.99

•

Veličine: M - XXL (48 - 62)

•

2 komada (1 kom = 400.-)

set

799.99

# 370581

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 370878

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

35

KN · XX/22


2

dela

100% pamuk

Dostupne boje:

Ženska pidžama •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

set

UDOBNA KOMBINACIJA

1 499.

-

# 362669

s tu

pna b oja

Do

UZ OMILJENE LIKOVE Ženska dukserica •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

1 299.# 364031

36

KN · 12/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


s tu

28.03.

pna b oja

Do

OD PONEDELJKA

Haljina •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

P O D RŽ AVAMO

1 599.-

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 364032

3x Dostupne boje:

Ženske čarape •

Veličine: 35 - 42

•

3 para (1 par = 133.33)

set

399.99

Ženske kućne papuče •

Veličine: 36 - 41

par

699.99

# 378813

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 364015

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

37

KN · XX/22


Dostupna boja:

Za

dečake

2

dela

Za

devojčice

Dostupna boja:

Dečija pidžama •

Veličine: 98 - 140*

set

799.99 # 363732

38

KN · 12/22

# 363731

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

28.03. 2

dela

100%

Sa dva lica

pamuk

Posteljina Renforcé •

Dimenzije: Jastučnica: cca 60 x 80 cm Navlaka za jorgan: cca 135 x 200 cm

set

2 499.-

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

s tu

pna b

Za

oja

Do

# 370154

devojčice Dostupne boje:

3x Za

dečake

Dostupne boje:

Haljina za devojčice •

Veličine: 98 - 140*

kom.

999.99 P O D R ŽAVA M O

Dečije čarape •

Veličine: 23 - 34

•

3 para (1 par = 123.33)

# 363738

set

369.99 # 363978

INICI JAT IVU

# 363982

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

39

KN · XX/22


ZADOVOLJSTVO

DOBRIH UKUSA

2 dodatka za filter za 1 ili 2 šolje

1470 W

cca

cca

1.2L

0.7L

Rezervoar za vodu

Rezervoar za mleko

Silvercrest Kitchen Tools®

Aparat za espreso SEMM 1470 A2 • • • •

•

Sa sistemom za pravljenje pene od mleka Sa šest tastera za brzo i jednostavno uživanje u kafi Tradicionalni portafilter sistem Pritisak pumpe jačine 15 bar za savršenu penu i idealno oslobađanje aroma Dimenzije: cca 20,5 x 32,4 x 30,8 cm (Š x V x D)

kom.

16 999.# 359628

Ernesto®

Različite vrste Prerežite avokado, izvadite jezgro, oljuštite koru

Posuda za čuvanje svežine namirnica ili ljuštilica za avokado kom.

299.99 # 375575

40

KN · 12/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

28.03.

600 W

Silvercrest Kitchen Tools®

Štapni mikser SSMS 600 E5

Podesiva brzina Turbo taster za snažno impulsno mešanje Za mešanje, pravljenje pirea i usitnjavanje Testiran kvalitet

set

na t stira os Te gurn si

2 699.-

N pr adgl oizv ed od ana nja

• • •

s tu

cca

pna b

0,58 l

oja

Do

# 367826

5x

cca

1,06 l

Različite vrste cca

2,3 l

cca

0,21 l

cca

0,33 l

Ernesto®

Set staklenih posuda •

Sa čvrsto zatvarajućim poklopcima set

999.

99

Ernesto®

Kuhinjski dodaci kom. ili set

129.99 # 367875

# 373684

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

41

KN · XX/22


Ernesto®

Duboki tiganj od nerđajućeg čelika •

ILAG® Professional S nelepljivi premaz: Inovativni troslojni sistem sa keramički ojačanim premazom i jedinstvenom polimernom matricom u završnom sloju. Poboljšana, odlična, dugotrajna svojstva protiv lepljenja Visokokvalitetni stakleni poklopac sa otvorom za paru

•

kom.

3 699.-

Dimenzije: Ø cca 28 cm

Debljina dna: cca 5,5 mm

# 364981 Halogen

Gasni

Indukcioni

2x

1

Praktični držač za pametni telefon/tablet

8

delova 2

3

4

Ernesto®

Ernesto®

Multifunkcionalna daska za sečenje • •

Izrađena od čvrstog bambusa: štiti nož i velika otpornost na sečenje Uklj. 3 velike i 3 male posude - varijabilno kombinovane

•

Dimenzije: daska za sečenje: cca 45 x 32 x 4 cm; držač za pametni telefon/tablet: 16 x 11 x 2,4 cm; velika posuda: cca 18,5 x 16 x 9,5 cm; mala posuda: cca 16 x 10,5 x 9 cm

set

3 699.# 364645

42

KN · 12/22

Kuhinjski nož •1 •2 •3 •4

Set noževa - univerzalni i nož za povrće Nož za hleb Kuhinjski nož Nož za tranžiranje kom. ili set

339.

99 # 366587

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

Dimenzije: cca 42 x 29 x 4 cm

28.03.

Dimenzije: cca 28,5 x 23 x 6 cm

Ernesto®

Pleh ili kalup za pečenje •

Visokokvalitetni 2-struki premaz protiv prianjanja kompanije ILAG® kom.

459.99 # 375574

Ernesto®

Cediljke od nerđajućeg čelika

3x

Dimenzije: Ø cca 8 / 14 / 20 cm

•

set

799.99 # 367884

5x

2x cca

2,7 l

cca

0,5 l 1

Sa 3 nastavka

dela

dela

3x cca

Ernesto®

1l

Kuhinjski dodaci

cca

1,9 l

•1 •2 •3 •4

4

Ernesto®

Posude za čuvanje svežine namirnica •

4

2

Različiti setovi

4x

3

2

Dimenzije: cca 45 x 32 cm

Mogu se složiti jedna u drugu tako da štede prostor set

299.

99

Set silikonskih pomagala Valjak za testo Silikonska kesa za šlag Silikonska podloga za pečenje Špatula za testo od nerđajućeg čelika

•5

kom. ili set

299.99

5

# 366129 # 373713

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

43

KN · XX/22


Gornja cca 160 ml

ili

cca

350 ml

Dimenzije: cca 21,9 x 9 x 31 cm (Š x V x D)

Ernesto®

Posuda za ručak ili jogurt

cca

1x

5l

•

Idealna za putovanja - sa trakom za nošenje i nepropusnim navojnim čepom kom.

799.99 # 376227

cca

1x

ili

1l

Dimenzije: cca 13,8 x 9 x 31 cm (Š x V x D)

2x

cca

3l

1x

2x cca

cca

1,5 l

0,75 l Ernesto®

Organizator za frižider kom. ili set

399.

99 # 375581

44

KN · 12/22

Ernesto®

Posuda za mikrotalasnu pećnicu kom. ili set

249.

99 # 375580

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

28.03.

5x

1

ili

12x

2

cca

Ernesto®

1,5 l

Set posuda •1

•2

1x cca 2 l / 1x cca 1,5 l / 2x cca 1 l / 1x cca 450 ml cca 250 ml set

1 299.# 376246

1

500 W

2

ili

Ernesto®

2 u 1 Mlin od nerđajućeg čelika

•

Zapremina: velika posuda cca 100 ml,

P

Za so i biber Keramički mlin za zrna bibera/soli itd. Podesivi stepen mlevenja od grubog do finog

•

Zapremina: 2x cca 85 ml

kom.

999.

99

Drobljenje leda

s tu

pna b

2 brzine

Blender • •

Za šejkove, smutije, drobljenje leda itd. Funkcija puls za snažno mešanje npr. kockica leda kom.

1 999.

# 366728

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

1 2

mala posuda cca 50 ml

•2 • •

0

Do

Za čili papriku Veliki otvor za jednostavno punjenje Pogodno za čuvanje sitnih osušenih čili paprika

oja

•1 • •

-

# 368203

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

45

KN · XX/22


Dimenzije: cca 30 x 6 x 4 cm (D x Š x V)

Livarno Home®

LED ugradna svetiljka • Dimenzije: cca 31 x 6 x 5 cm (D x Š x V)

•

Sa praktičnim prekidačem za regulisanje jačine svetla za 2 nivoa osvetljenja Jednostavno pričvršćivanje lepljivim podloškama kom.

699.99 # 374868

4x

Vileda®

Livarno Home®

Podmetač za oceđivanje •

Dimenzije: cca 44 x 36 cm

kom.

249.99 KN · 12/22

•

Dimenzije: cca 36 x 38 cm

•

4 komada (1 kom. = 100.-)

set

399.

# 369801

46

Višenamenske krpe od mikrovlakana XXL

99 # 366643

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

28.03.

Auriol®

Zidni sat •

Precizni kvarcni satni mehanizam

•

Dimenzije: cca 20 x 4 cm (Ø x D)

kom.

399.99 # 367095

2

I stolnjak i podmetači su dostupni u svim dezenima

4x

1

100% pamuk

Livarno Home®

Stolnjak ili set podmetača •

Dimenzije:

•1

cca 48 x 150 cm

•2

4x cca 33 x 48 cm

kom. ili set

599.99 # 370051

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

47

KN · XX/22


Super sveže

od pon. 28.03.

Sveže pileće grudi • •

Bez kože Cca 650 g 1 kg

-28%

499.99

Više od

80

359.99 # 227742

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Sveža pileća zadnja četvrt • •

Batak i karabatak sa delom leđa Cca 650 g

1 kg

1 kg

SAMO!

SAMO!

199.99 # 227740

48

KN · 12/22

Sveže juneće usitnjeno meso XXL pakovanje

799.99 # 245786

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 28.03. DO SRE. 30.03. 1 kg =

133.33 Pomorandže za ceđenje pak. / 1,5 kg

pakovanje

-25%

1,5 kg

199.99

149.99 1 kg = 133.33 din

# 80154

Više od

120

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

Jabuka •

Crvena

1 kg

-27%

89.99

64.99 # 80220

veza

Mladi crni luk veza

-30% 49.99

34.

99 # 82236

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

49

KN · XX/22


Super sveže

od pon. 28.03.

Burek sa pečurkama 100 g

-21%

54.99

Više od

50

42.99 1 kg = 429.90 din

# 234521

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Kroasan sa nugat kremom •

Dekorisan lešnikom 85 g

-20%

74.99

59.99 100 g = 70.58 din

# 242320

50

KN · 12/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


Posebno za korisnike

OD PON. 28.03. DO SRE. 30.03.

„Lidl Plus”-a, kupon

Otkrij kupone koji te čekaju na Lidl Plus aplikaciji. Ova pogodnost nudi mogućnost uštede na ponuđenim proizvodima, koji će vremenom, kako te bolje upoznajemo, biti prilagođeni tvojim navikama u kupovini.

kupon

Izaberi koje kupone želiš da iskoristiš klikom na dugme AKTIVIRAJ. Nakon aktivacije, popust se obračunava skeniranjem Lidl Plus digitalne kartice na kasi. Svaki kupon može da se iskoristi samo jednom, nakon čega će nestati iz aplikacije.

Maks. 3 pakovanja

Sveži sarajevski ćevapi 400 g

Uz kupon

329.99

199.99

-39%

1 kg = 549.98 din

Aktiviraj i uštedi

# 247011

Maks. 5 komada

Maks. 3 komada

1

komad

Baroni

kom.

Avokado

Uz kupon

139.

-42% Aktiviraj i uštedi

Alpska kobasica

400 g

Uz kupon

151.99

99

79.99

-34% Aktiviraj i uštedi

99.99

1 kg = 249.98 din

# 80616

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 226426

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

51

KN · XX/22


Super kvalitet od pon. 28.03.

100 g

Pilos

Extra sirni namaz •

60 % m. m.

-24%

52.99

39.

99

1 kg = 399.90 din # 225485

200 g

Milbona

Sirni namaz sa pavlakom •

Više vrsta

-28%

139.99

99.99 1 kg = 499.95 din

# 200352

Pilos

Kremasti voćni desert •

Više vrsta 250 g

-20% 74.99

59.99 1 kg = 239.96 din

# 205911

52

KN · 12/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 28.03. DO SRE. 30.03.

t 1 kg

Pikok

-23%

Panceta •

100 g

1 299.99

Cca 400 g

-22%

999.

99

89.99

Pikok

Pileća prsa •

Narezana

69.99

1 kg = 699.90 din

# 227748

# 222370

Baroni

Čajna kobasica •

Baroni

Domaći čvarci

Narezana

250 g

250 g

-20%

-20%

239.99

214.99

189.99 1 kg = 759.96 din

169.99

# 239482

# 227787

1 kg = 679.96 din

Baroni

Pileća posebna •

360 g

Narezana

-20%

200 g

-23%

84.99

64.

99

Ocean Sea

Patagonijske lignje •

Tube i krakovi

599.99

479.99 1 kg = 1 334.- din

# 229229

1 kg = 324.95 din # 230097

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

53

KN · XX/22


od pon. 28.03.

KRATKOTRAJNA

PONUDA

C

1 kg

Začin C •

Dodatak jelima sa povrćem

!

324.

99

KRATKOTRAJNA

Nectar

Tomatello pasirani paradajz •

Klasik

PONUDA

!

500 ml

59.99

1 l = 119.98 din # 261472

# 240596

Voćne kapi Voćne kapi

Negazirano piće sa voćnim sokom jabuke KRATKOTRAJNA

PONUDA 2l

!

109.

99

1 l = 55.- din # 261469

54

KN · 12/22

Negazirano piće sa voćnim sokom od višnje i jabuke KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

2l

119.99 1 l = 60.- din

# 261467

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 28.03. DO SRE. 30.03.

12

komada

Tastino

Štrudle •

Višnja ili mešano voće

Tastino

252 g

Napolitanke •

-27%

Sa lešnik punjenjem

89.99

64.99

200 g

-25%

59.99

1 kg = 257.90 din

44.

99

# 219117

1 kg = 224.95 din

86

# 227272

komada

Finish Snack Day

Tablete za pranje posuđa

Čips sa ukusom paprike

•

250 g

KRATKOTRAJNA

-24%

144.

All in 1

PONUDA

!

86 kom.

99

859.99

109.99 1 kg = 439.96 din

1 kom. = 10.- din # 263065

# 225904

Mister Choc

Duo namaz •

Mešavina kakao i mlečnog krema

300 g

500 g

-26% 183.99

134.

99

S ljubavlju, domaće

-25%

Minjon kocke

99.99

•

Sa ukusom vanile

74.99

1 kg = 249.97 din

1 kg = 269.98 din

# 262431

# 227027

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 12/22

55

KN · XX/22


OD PON. 28.03. DO SRE. 30.03.

Super ušteda 1 kg =

pakovanje

34.99

5 kg

Šargarepa

1 kg

Sveži svinjski but

• •

Komad Cca 1 kg

SAMO!

449.

pak. / 5 kg

SAMO!

174.95

99

1 kg = 34.99 din

# 227762

# 83671

Chef Select

Mini kroasani sa susamom

Pilos

Trapist sir •

U listićima

1 kg

125 g

-21%

-22%

189.99

99

149.99

1 kg = 839.92 din

# 225459

134.99

104.

# 227117

Ostatak ponude iz ove nedelje pogledaj u našem digitalnom letku na sajtu www.lidl.rs SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook