Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 23.06. DO NED. 26.06.

Baroni

Dimljena svinjska rebra •

Cca 1,4 kg

Bellarom

1 kg

Instant kafa Crema

-21%

549.99

429.99 # 227731

80

Vlažne maramice za bebe •

Natural ili Sensitive

KRATKOTRAJNA

PONUDA

80 kom.

!

149.

99

1 kom. = 1.88 din # 237693

Mcennedy

Pileći komadići na američki način •

Sa kari umakom

KRATKOTRAJNA

PONUDA

500 g

!

399.99

1 kg = 799.98 din # 204869

Više proizvoda iz teme „USA“ pronađite NA STRANAMA 14 - 17

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 25/22

-21% 419.99

Kosili

komada

150 g

329.

99

1 kg = 2 200.- din

Od četvrtka 23.06. do srede 29.06. # 224521

Sveža očišćena pastrmka •

Cca 600 g 1 kg

-22%

749.99

579.99 # 227013

Bela tikvica 1 kg

SAMO!

49.99 # 82353


Ove nedelje

TOP IZBOR! Sveži ćevapčići •

Od junećeg i svinjskog mesa 500 g

-25%

299.99

224.99 1 kg = 449.98 din

# 227820

Mladi kupus 1 kg

SAMO!

59.99 # 82913

KN · 25/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 23.06. DO SRE. 29.06.

Perlenbacher

Pils pivo •

4,9 % Vol. 0,5 l

-31%

72.99

49.99 1 l = 99.98 din

# 200622

1 kg

Baroni

Čajna kobasica 600 g

-30%

539.99

374.

99

1 kg = 624.99 din # 226514

1 kg

-31%

Chef Select

Mini kroasani sa susamom

219.99

149.99 # 225459

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


Super sveže

od čet. 23.06.

Hleb mešani kukuruzni 500 g

-23%

129.99

99.99 1 kg = 199.98 din

Od četvrtka 23.06. do srede 29.06. # 225486

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

80 g

54 g

Čoko donat

KN · 25/22

-21%

54.

99

Kajzerica rustična

-22%

34.99

100 g = 79.62 din

26.99

# 200114

# 223456

42.99

100 g = 33.74 din

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 23.06. DO NED. 26.06.

Sveži ćureći file • • •

Od grudi Bez kože i kostiju Cca 1,05 kg

1 kg

1 kg

SAMO!

Sveži ćureći batak

729.99

•

Cca 950 g

SAMO!

279.99

# 233138

# 233139

Više od

80

proizvoda u

Lidlovoj mesari

1 kg

Sveži ćureći karabatak • •

Sa kožom Cca 1,25 kg

1 kg

Sveže svinjsko meso za gulaš XXL pakovanje

SAMO!

599.99

• •

Od plećke Cca 1 kg

SAMO!

489.99

# 240369

# 267614

Kampanula •

Baštensko cveće

Cca 30 cm

699.99

Držati u kući

# 172654

Na sunčanom mestu

U hladu

• Umereno zalivanje

Redovno zalivanje

Kaktusi

Šeflera stablašica •

•

U dekorativnoj keramičkoj saksiji Cca 45 cm

• •

U dekorativnoj terakota saksiji Više vrsta Cca 12 - 30 cm

399.99

1 199.

99

# 58257 # 159192

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


Super sveže

od čet. 23.06.

1

komad

Avokado •

Sorta Hass kom.

SAMO!

89.99 # 80616

Više od

1 kg =

49.99

pakovanje

2 kg

120

pakovanje

proizvoda na

125 g

Lidlovoj pijaci

pak. / 2 kg

SAMO! Jabuka crvena

99.98 1 kg = 49.99 din

# 80230

KN · 25/22

Salata miks •

Zelena i crvena salata, baby spanać i rukola

pak. / 125 g

SAMO!

89.99 1 kg = 719.92 din

Od četvrtka 23.06. do srede 29.06. # 82157

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 23.06. DO NED. 26.06.

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


d Ove nedelje uštedi i preko

832.

99

din.

uz Lidl Plus kupone i ponude

Pileći nuggets

Maks. 3 pakovanja

300 g

Uz kupon

249.99

-24% Aktiviraj i uštedi

189.99

1 kg = 633.30 din

Od četvrtka 23.06. do nedelje 26.06. # 238862

Paprika babura

kupon

1 kg

Uz kupon

Maks. 5 kg

199.99

-25% Aktiviraj i uštedi

149.

99

Od četvrtka 23.06. do nedelje 26.06. # 82645

Količine akcijskih proizvoda po kupcu, koje je moguće kupiti uz kupon, su jasno definisane na slici i u aplikciji. Svaki kupon je moguće iskoristiti samo jednom, nakon čega će nestati iz aplikacije.

Pilos

Kajmak namaz

ponuda 250 g

250 g

-32% Baget

KN · 25/22

-31%

73.99

159.99

49.99

1 kg = 199.96 din

109.99

# 200032

# 225491

1 kg = 439.96 din

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


d

ts

ak z

OD ČET. 23.06. DO SRE. 29.06. Maks. 3 komada

Maks. 3 komada

Axel

Sredstvo za pranje sudova •

S ljubavlju, domaće

Polutvrdi dimljeni sir

900 ml

Uz kupon

Uz kupon

579.

149.99

99

419.99

-27%

-26%

1 kg = 839.98 din

Aktiviraj i uštedi

Limun

500 g

Aktiviraj i uštedi

109.99

1 l = 122.22 din

# 262149

# 266822

Maks. 3 komada

Maks. 3 komada

Dijamant

Kečap • •

Jami

Pizza Capricciosa

Blagi 150 g paradajza na 100 g kečapa

500 g

330 g

Uz kupon

Uz kupon

107.99

-16% Aktiviraj i uštedi

234.99

89.99

159.99

-31%

1 kg = 179.98 din

1 kg = 484.82 din

Aktiviraj i uštedi

# 264220

# 262836

* Iznos je moguće ostvariti ukoliko se kupi bar po jedan proizvod sa liste svih proizvoda Lidl Plus ponude i kupona, koji su oglašeni u letku, veb-sajtu i Lidl Plus aplikaciji.

Cien

Cepa Lebrel

Micelarna voda za čišćenje lica

Rioja DOCa blanco Joven • •

Suvo belo vino 12,5 % Vol.

•

Više vrsta

0,75 l

250 ml

-27%

-37% 399.

185.99

99

249.99

1 l = 333.32 din

134.99

# 206788

# 206317

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

1 l = 539.96 din

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


Super kvalitet od čet. 23.06. Pilos

Voćni jogurt • •

Više vrsta 3,5 % m. m.

1 kg =

400 g

80.-

-25%

99.99

74.99 1 kg = 187.48 din # 223883

200 g

-25%

Milbona

Visoko proteinski puding • • •

Sa ukusom vanile ili čokolade Bez laktoze Bez dodatog šećera

119.99

89.99 1 kg = 449.95 din

# 246778

Milbona

Tilsiter sir • 1,5 kg

-23%

156.99

Pilos

Gusti jogurt •

2,8 % m. m. KN · 25/22

U listićima 150 g

-21%

209.99

1 kg = 80.- din

164.99

# 233897

# 225130

119.

99

1 kg = 1 100.- din

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 23.06. DO NED. 26.06.

t 1 kg

-21%

Pikok

Panceta •

Cca 400 g

1 399.99

650 g

1 099.

99

-22%

Pikok

Kranjska kobasica

# 227748

•

Dimljena

449.99

349.99 1 kg = 538.45 din

# 226681

Dulano

Delikates pileća prsa • •

Narezana Dimljena 200 g

-21%

329.99

Baroni

Ćureća posebna kobasica

259.

99

1 kg

1 kg = 1 300.- din

-25%

# 200369

239.99

Dobro za tebe, dobro za sve

179.99

Otkrij veliku organsku raznolikost Milbona

# 223471

Bio jogurt sa muslijem •

Vanila jogurt sa lešnicima i bademima, jagoda jogurt sa jagodama i malinama ili banana jogurt sa čokoladom

600 g

-20%

150 g

-20% 99.99

LJE ZA BORA SUT

79.

99

206.99

Confiserie Firenze

Štrudla •

Jabuka ili mešavina voća

164.99 1 kg = 274.99 din

# 211131

1 kg = 533.27 din # 216007

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


Super od č 3

komada

Harvest Basket

Instant krompir pire 3 x 110 g

-24%

132.99

99.99 1 kg = 303.- din

# 200712

Crownfield

Hrskavi musli •

Orašasti plodovi ili čokolada 350 g

500 g

-25%

-23%

Tiradell

Spirale •

Posne

199.99

64.99

149.99

49.

99

1 kg = 428.55 din

1 kg = 99.98 din # 225598

# 216941

Kosili

Šampon i kupka za bebe •

Kosili

Sapun za bebe

Ultra Sensitive KRATKOTRAJNA

PONUDA

•

!

400 ml

259.99

1 l = 649.98 din # 245596

KN · 25/22

Više vrsta

75 g

-23% 71.99

54.99

100 g = 73.32 din # 245579

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


d četvrtka

OD ČET. 23.06. DO SRE. 29.06.

Alesto

Semenke suncokreta

Multivitamin napitak

200 g

•

-21%

12,5 % voćnog sadržaja

75.99

1,5 l

59.99

-23% 77.99

59.99

1 kg = 299.96 din

# 240346

1 l = 40.- din

# 255837

125 g

Sondey

Rondissimo roll vafel •

Sa mlečnom ili tamnom čokoladom

150 g

-21% 189.99

-22%

Sondey

Grandino Cookies

149.

99

•

Sa komadićima čokolade

1 kg = 1 200.- din

109.99

84.

99

1 kg = 566.60 din

# 200452

# 224277

Kosili

Kosili

Ulje za negu bebine kože

Bebi puder •

Za osetljivu, normalnu ili veoma osetljivu kožu

•

Sa pumpicom

KRATKOTRAJNA

PONUDA

100 g

-24%

!

200 ml

199.99

184.99

139.99

1 l = 999.95 din # 253802

1 kg = 1 400.- din

# 232781

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


Duff beer

Mcennedy

Lager svetlo pivo

Caffe Latte sa kolačićem

•

4,9 % Vol.

0,5 l

250 ml

229.99

99.99

1 l = 919.96 din

1 l = 199.98 din

# 226641

# 220771

Mcennedy

Mlečni napitak na američki način •

Sa ukusom brownie ili kakao kolača 500 ml

149.99

1 l = 299.98 din # 213573

KN · 25/22

Mcennedy

Milk šejk •

Sa ukusom čokolade ili brusnice i trešnje 230 ml

119.99

1 l = 521.70 din # 205424

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

23.06.

Mcennedy

Kutija za užinu na američki način •

Panirani kolutići luka, mozzarella štapići, komadići od sira sa čilijem i čili umak 450 g

429.

99

1 kg = 955.54 din # 205979

Mcennedy

Mcennedy

Spirale od krompira

Kriške slatkog krompira

•

•

Začinjene

Začinjene 500 g

750 g

219.99

239.99

1 kg = 439.98 din

1 kg = 319.99 din

# 235401

# 215370

Mcennedy

Rešetkasti krompirići •

Začinjeni

600 g

Mcennedy

-20%

219.

Panirani kolutići luka

99

174.99

450 g

199.99

1 kg = 291.65 din

Od četvrtka 23.06. do nedelje 26.06.

1 kg = 444.43 din # 201983

# 208618

8

komada

Umaci •

Kari, slatko-kiseli, slatko-ljuti ili BBQ 200 g

149.

99

1 kg = 749.95 din # 256250

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


Mcennedy

Karamelizovane kokice 250 g

299.99 1 kg = 1 200.- din

# 202674

3

komada

Mcennedy 450 g

Mcennedy

Brownie kolač

449.99

1 kg = 999.98 din

Sladoled na štapiću sa kikirikijem •

Sa čokoladnim prelivom i kikiriki posipom

3 x 120 ml

229.99

1 l = 638.87 din

# 207796

# 206481

6

komada

Mcennedy

Praškasta smeša za palačinke 200 g

109.

99

1 kg = 549.95 din # 201984

KN · 25/22

300 g

Mcennedy

Palačinke na američki način

229.99

1 kg = 766.64 din # 205335

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

9

23.06.

komada

Karamel donat •

Mcennedy

Mini krofne

Sa karamel punjenjem 69 g

250 g

329.99

64.99

1 kg = 1 320.- din

100 g = 94.19 din

# 222896

# 235912

Mcennedy

Mafini XXL pakovanje •

Čokoladni ili sa komadićima čokolade 450 g

349.99

1 kg = 777.76 din # 202756

Mcennedy

Čajni kolutići sa čokoladnim prelivom • 300 g

Mcennedy

BBQ Marshmallows

Sa ukusom kafe ili lešnika 125 g

189.99

149.99

1 kg = 633.30 din

1 kg = 1 200.- din

# 212352

# 230889

Mcennedy

Mcennedy

Marshmallow Hoops •

Hrskavi musli •

Musli kolutići sa ukusom limuna sa penastim proizvodom

Sa javorovim sirupom i pekan orasima

600 g

379.99

400 g

289.99

1 kg = 633.32 din

# 207812

1 kg = 724.98 din # 254667

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


JEDNOSTAVNO

UREDAN DOM

UKLANJA DO

99,99% ŠĆ

ČI

IK

IJA

Z

A

EM

AL

EN JE

UOBIČAJENIH BAKTERIJA U DOMAĆINSTVU!

BEZ H

Sadržan pribor

ILI S R E D STAV

A

cca

250 ml Vreme zagrevanja

2.8 - 3.5 bar

approx. 3min cca

Silvercrest®

Ručni paročistač SDR 1050 D1

850 W

•

Temeljno čišćenje pomoću snažnog mlaza pare Čisti, dezinfikuje i uklanja masnoće - bez hemikalija ili sredstava za čišćenje

•

kom.

2 999.Sadržan pribor

Testiran kvalitet

cca

4m

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

# 375134

TV

Dostupne boje

HIT NEDELJE Silvercrest®

Usisivač SBZBK 850 A1 • • •

Moderna ciklonska tehnologija za usisavanje bez kese Jednostavno pražnjenje posude za prašinu pritiskom na dugme Zapremina posude za prašinu: cca 0,6 l

kom.

7 999.

-

# 385462

KN · 25/22

OWIM GmbH & Co. KG

A +++ A ++ A+ A B C D

Silvercrest®

HG07375

Produžni kabl

B

31,1

kWh/annum

ABCDEFG

80 dB

ABCDEFG

ABCDEFG

•

665/2013 - II

cca

5m

Sa 6 utičnica

kom.

899.99 cca

# 359920

1,4 m

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

23.06.

2

dela

ili

Aquapur®

Set za čišćenje

Visina: cca 130 cm

set

299.99 # 383326

cca

500 ml Različite vrste

Uključuje 2 navlake

TV HIT NEDELJE Aquapur®

Brisač poda sa raspršivačem • •

Mogućnost doziranja raspršivača pritiskanjem poluge Odvojivi rezervoar za punjenje vodom i sredstvom za čišćenje

kom.

1 299.

-

Dodaci za čišćenje

149.99

# 384144

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

kom. ili set

# 385456

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


1400 W

TV HIT NEDELJE Silvercrest®

Sa tasterom za kontinuiranu paru

Pegla za vertikalno peglanje SDMF 1300 B1 • • cca

Odojivi rezervoar za vodu Uklj. nastavak u obliku četke za čvrste materijale Posebno dugački kabl za veću slobodu kretanja

•

250 ml

upna b

2 699.

# 367513

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

Dužina kabla: cca

-

N pr adgl oizv ed od ana nja

st

oja

Za parenje tekstila u vertikalnom položaju

Do

kom.

220cm

s tu

360° bazna stanica za odlaganje i zagrevanje

pna b oja

Do

Dostupni dezeni:

3 funkcionalna sloja

2400 W cca 30 - 38 cm cca 110 - 120 cm

Silvercrest®

Bežična pegla na paru SDBK 2400 E1 •

Sa sistemom protiv kapanja i funkcijom samočišćenja „SelfClean” Može se koristiti i sa kablom za napajanje kom.

2 599. Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

Dužina kabla: cca

-

190cm

KN · 25/22

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

Visokokvalitetna Rezervoar za keramička ploča vodu cca 320 ml uključuje posudu za punjenje Aquapur®

Navlaka za dasku za peglanje

Funkcija prskanja i 2 funkcije ispuštanja pare:

# 374197

Horizontalna para

Vertikalna para

kom.

599.99 # 385459

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

maks.

15

23.06.

kg

Sklopiv

Livarno Home®

Stalak za odeću •

Mobilan pomoću 4 točkića od toga 2 sa funkcijom kočenja

•

Dimenzije: cca 88,5 x 99–167 x 54 cm (Š x V x D)

kom.

1 999.# 385466

Livarno Home®

Dodaci za odlaganje

3 s tu

pna b oja

2x

Do

1

2x

2

•1

Zaštitne navlake za odeću

•

Dimenzije: po cca 60 x 150 x 9,5 cm (Š x V x D)

•2

Vreće za odlaganje

•

Dimenzije: svaka po cca 102 x 16 x 51 cm (Š x V x D)

•3

Viseći organizator

•

Dimenzije: cca 14 x 28 x 82 cm (Š x D x V)

kom. ili set

499.99 # 383330

cca

50 m

10x

1

2

ili

3

Livarno Home®

Vešalice za odeću •

Aquapur®

Dodaci za sušenje veša •1 • •3

2

Štipaljke za veš Kanap za veš Korpica sa 50 štipaljki

kom. ili set

299.99

10 komada (1 kom. = 25.-)

set

249.99

# 383427

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

# 383331

KN · 25/22

KN · XX/22


Do

pna b oja

s tu

cca

55 l

Curver®

Korpa za veš kom.

1 699.s tu

pna b oja

Do

# 384454

Curver®

Korpa za veš kom.

899.99

cca

47 l

# 384451

Livarno Home® maks.

150 kg

Stolica •

Sa neklizajućim gumenim stopicama i praktičnom ručkom za nošenje kom.

799.99 # 385467

KN · 25/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

23.06.

Stalak za kese za smeće • •

Za kese za smeće od 70 do 120 litara Može se skopiti

•

Dimenzije: sklopljen: cca 34 x 83 x 10,5 cm, postavljen: cca 34 x 76 x 41 cm (Š x V x D)

kom.

1 299.# 384452

cca

44 l Dupla kanta za otpatke •

Sa dvostrukim držačem za dve kese za smeće Može se upotrebljavati i za jednu veliku kesu za smeće

•

Dimenzije:

•

cca 38,5 x 54,5 x 34,5 cm (Š x V x D) Odgovarajuće kese za smeće:

•

2 x 30 l (cca 55 x 65 cm) ili 1 x 60 l (cca 68 x 73 cm)

kom.

999.99 # 385447

Dostupni dezeni

Livarno Home®

Otirač •

Dimenzije: cca 40 x 60 cm

kom.

339.99

POGODNO ZA PODNO GREJANJE

# 370854

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


2

dela 1

DODIR SATENA

ZA UDOBAN ODMOR

Sa dva lica

Livarno Home®

3

Satenska posteljina od mikrovlakana

dela

Dimenzije:

•

jastučnica: cca 60 x 80 cm navlaka: cca 140 x 200 cm

set

1 199.-

1

2

# 369839

Dimenzije:

•

jastučnica: 2x cca 60 x 80 cm navlaka: cca 200 x 200 cm

set

1 799.

2

Dostupni dezeni za oba modela:

-

# 369835

Dostupni modeli: S

S

ad

ad

v a li ca

v a li ca

2x Livarno Home®

Čaršav od mikrovlakana •

Dimenzije: cca 90-100 x 200 cm

kom.

Dimenzije: cca 140-160 x 200 cm

kom.

599.

799.

99 # 369838

•

•

99 # 369849

Dimenzije: cca 180-200 x 200 cm

Pogodan za

kom.

999.99

dušeke visine Pogodan za dušeke visine do 25 cm

# 369847

KN · 25/22

Livarno Home®

Satenske jastučnice od mikrovlakana •

Dimenzije: 2x cca 40 x 60 cm

•

2 komada (1 kom. = 150.-)

set

299.99 # 383814

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA 3

4

5

6

7

Ste

sre

H2

65-80 kg

d

nja

Svojom složenom konstrukcijom od 7 zona obezbeđuje optimalno prilagođavanje konturama tela

23.06.

n tvrd pe

e oć

OPTIMALNO UBLAŽAVANJE PRITISKA

a

2

Livarno Home®

oć

1

tvrd

7-zonski dušek H2 •

• •

Jednostavan za održavanje i higijenski: odvojiva navlaka za dušek zahvaljujući 4-stranom patent zatvaraču Jezgro napravljeno od stabilne, prozračne i udobne pene Dimenzije: cca 90 x 200 x 15 cm (Š x D x V)

kom.

-16% 11 999.-

9 999.-

1419050454

# 371318

Livarno Home®

Naddušek Povećava visinu ležanja sa podlogom koja čuva dušek

s tu

Praktične ugaone trake služe za fiksiranje

Optimalno rasterećenje pritiska i blagi efekat masaže

•

Dimenzije: cca 90 x 200 x 5 cm (Š x V x D)

kom.

5 499.# 370472

pna b oja

Do

Izjednačava tačke pritiska na dušeku i može sprečiti napetost mišića

•

maks.

320 lm 2 podesiva vremena buđenja – uklj. funkciju odlaganja alarma

Osvetljenje podesivo u 3 nivoa Livarno Home®

LED stona lampa • • •

Glava lampe sa fleksibilnim krakom se može individualno podešavati Prekidač sa Touchit funkcijom

Auriol®

Ukupna visina (ispružena):

•

cca 50 cm

kom.

1 999.-

Meteorološka stanica • •

Sa radio senzorom za spoljašnju temperaturu Indikator unutrašnje i spoljašnje temperature sa funkcijom memorisanja (min/maks) Časovnik sa automatskim podešavanjem datuma i vremena (uklj. letnje i zimsko vreme) kom.

999.99

# 367070

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 375672

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


LAGANA

Dostupne boje

LETNJA MODA Dostupne boje

3x Livergy®

Muške bokserice •

Veličine: M - XL (5 - 7)

•

3 komada (1 kom. = 333.33)

set

P O D RŽ AVAMO

999.99

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 370424

Livergy®

Muška majica kratkih rukava •

Dostupne boje

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

599.99 # 372421

4x Livergy®

s tu

•

Veličine: 39 - 46

•

4 para (1 par = 92.50)

set

369.99

pna b oja

Do

Muške nazuvice

# 369607

Livergy®

Muški šorts •

Veličine: 48 - 58*

kom.

1 199.# 349206

Livergy®

Muške mokasine •

Veličine: 41 - 46*

KN · 25/22

par

1 699.# 349200

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

Dostupne boje

23.06.

2x

Esmara®

Ženske majice kratkih rukava •

Veličine: XS - L (32 - 46)

Esmara®

•

2 komada (1 kom. = 500.-)

Ženske kožne mokasine

set

999.

99

Veličine: 37 - 41

•

par

2 699.

# 369573

-

# 370621

Dostupne boje

4x

Esmara®

Esmara®

Ženske teksas bermude •

Ženske nazuvice

Veličine: 34 - 46*

kom.

•

Veličine: 35 - 42

•

4 para (1 par = 92.50)

set

999.99

369.99

# 369571

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 369608

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


VIŠE ZABAVE

I IGRE NA OTVORENOM

Playtive®

Ljuljaška

3+

godina

maks.

150 kg

• • • • •

Podstiče motoričke veštine i osećaj ravnoteže Čvrsti, postavljeni čelični okvir 4 sajle sa podesivim karikama i 2 čelična prstena za pričvršćivanje Podesiva visina cca 105 - 180 cm Brzo i jednostavno sklapanje

•

Dimenzije: ø cca 113 cm

kom.

3 999.

-

OTPORNO

# 374098 1419050454

KN · 25/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

27.06.

Livarno Home®

Dečija garnitura za sedenje •

kom.

• •

Stabilan sto sa sigurno i čvrsto montiranim klupama Stabilna drvena konstrukcija Lazura na bazi vode, neškodljiva za okolinu

•

Dimenzije: cca 89 x 79 x 50 cm (D x Š x V),

4 599.

-

# 374094

visina sedenja: cca 28 cm

2-5

Smoby®

godina

Tobogan •

• maks.

50 kg

Dimenzije: cca 68 x 100 x 159 cm (Š x V x D)

•

Tobogan je osiguran zahvaljujući ručkama, širokim postoljem za stajanje, kao i stepenicama protiv klizanja za optimalnu stabilnost Izrađen od visokokvalitetnog, UV- otpornog materijala Jednostavna montaža kom.

7 999.# 374102

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


Uključuje tablu za pisanje sa 3 krede, kao i mnogobrojne dodatke

2 grejne ploče sa 2 regulatora temperature sa klik zvukom

Playtive®

Igračka - kuhinja •

3+

godina

•

Odlična zabava za male kuvare i baštovane Podstiče maštu i kreativnost Čvrsta konstrukcija od pravog drveta Idealno za baštu, balkon i terasu Sa puno prostora za odlaganje sa 2 police, uklj. dasku Sa zvučnim efektom

•

Dimenzije: cca 77 x 95 x 32 cm (Š x V x D)

• • • •

set

7 999.# 374088

KN · 25/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

27.06.

Pepperts®

Kupaći kostim za devojčice •

Jednodelni ili dvodelni

•

Veličine: 122 - 164

kom. ili set

599.99

2

dela

# 349189

Pepperts®

Šorts za kupanje za dečake Veličine: 122 - 164

•

kom.

499.99 s tu

pna b oja

Do

# 349192

Za oja

Do

dečake

pn s tu a b

Happy People®

Pištolj na vodu

Za

devojčice

Pepperts®

Dečije papuče •

Veličine: Za dečake: 31 - 37* Za devojčice: 31 - 37*

par

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Domet mlaza cca 6 m

•

Dimenzije: cca 33 x 5 cm (D x Ø)

kom.

599.99 # 371918

•

249.99

# 371913

# 383362

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


UDOBNOST ZA

MALIŠANE

Sa modernim svetlećim efektom sa svakim korakom patika zasvetli

Za

dečake

Za

devojčice Lupilu®

Dečije patike •

Veličine:

•

Za devojčice: 25 - 30*

•

Za dečake: 25 - 30*

par

1 699.# 369967

# 369974

Lupilu®

Majica za devojčice •

Veličine: 86 - 116

kom.

399.99

Dostupne boje

# 372430

100%

100% pamuk

Pepperts®

Kapri helanke za devojčice

Majica za devojčice

•

Veličine: 86 - 116

•

kom.

s tu

pna b oja

Dostupne boje

Lupilu®

Do

pamuk

Veličine: 122 - 164

kom.

349.99 449.99 # 372437

KN · 25/22

# 372438

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

27.06.

Pepperts®

Majica kratkih rukava za dečake •

Veličine: 122 - 164

kom.

449.99

100% pamuk

# 372429

Pepperts®

Bermude za dečake •

Veličine: 122 - 164

kom.

499.99 # 372436

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Lupilu®

Majica kratkih rukava za dečake •

Veličine: 86 - 116

kom.

399.99

100% pamuk

# 372428

pn s tu a b

oja

Do

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Lupilu®

Šorts za dečake

100%

•

pamuk

Veličine: 86 - 116

kom.

399.99 # 372432

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


3x

Pepperts®

Bokserice za dečake

UDOBNOST ZA

KLINCE

•

Veličine: 122 - 176

•

3 komada (1 kom. = 233.33)

set

699.99 # 370655

100% pamuk

Pepperts®

Gaćice za devojčice •

Veličine: 122 - 176

•

4 komada (1 kom. = 175.-)

set

699.99

4x Dostupne boje

# 369933

Lupilu®

3x

Dostupne boje

Dečije bokserice •

Veličine: 86 - 116

•

3 komada (1 kom. = 233.33)

set

699.99 # 382527

KN · 25/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

27.06.

Pepperts®

Jeggings pantalone za devojčice Veličine: 122 - 164

•

P O D RŽ AVAMO

kom.

899.99

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 370536

2x

Dostupne boje

Pepperts®

Helanke za devojčice •

Veličine: 122 - 164

•

2 komada (1 kom. = 400.-)

set

799.99

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 370531

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


SPREMNI ZA s tu

pna b oja

Do

KAMPOVANJE 1

Zatamnjen unutrašnji prostor za neometan san • Povećana zatamnjenost i po danu

Uživaj u udobnosti kampovanja i svih aktivnosti napolju uz našu novu marku Rocktrail. Bitno je da ti bude udobno i da si dobro opremljen, zato ti Rocktrail obezbeđuje kvalitet po povoljnoj ceni za sve tvoje aktivnosti i avanture.

Brza i jednostavna montaža zahvaljujući šipkama od fiberglasa i klinovima za pričvršćivanje

2

Od

Od

O db i j a v oud u b ij a v o d

bija veta

r

s tu

pna b oja

Do

ZA 4 OSOBE

Rocktrail®

Šator za kampovanje • •

Uklj. 16 klinova za šator, 6 kanapa za pritezanje i materijal za montažu Dvostruka krovna konstrukcija za bolju cirkulaciju vazduha

•

Hidrostatički stub: cca 3000 mm

•

Dimenzije spoljašnjeg šatora: cca 300 x 250 x 130 cm (D x Š x V)

•

Dimenzije kabine za spavanje: cca 210 x 240 x 125 cm (D x Š x V)

1

kom.

2

kom.

7 999. 6 999. -

# 384283

-

# 384284

s tu

pna b oja

Do

Dodatna torba za odlaganje sitnih stvari

Rocktrail® Dimenzije: cca 161 x 53 x 2,5 cm (D x Š x V)

Prostirka za kampovanje sa naslonom kom.

1 599.# 384251

KN · 25/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

27.06.

cca 76 cm

Brza i jednostavna montaža zahvaljujući šipkama od fiberglasa i klinovima za pričvršćivanje

cca 220 cm

cca 220 cm

cca 76 cm

maks.

Može se umotati radi uštede prostora, sa dve elastične trake za lakši transport

cca 58 cm

110

s tu

Sve vreće uklj. kompresionu torbu

pna b oja

Do

kg

Rocktrail® Rocktrail®

Samonaduvavajuća prostirka •

Odlična izolacija od hladne i vlažne površine

•

Dimenzije: cca 188 x 66 x 5 cm (D x Š x V)

kom.

2 699.-

Vreća za spavanje •

Integrisano uzglavlje sa postavljenim delom za glavu za visoku udobnost tokom spavanja kom.

2 599.-

# 384242

# 384266

Rocktrail®

Termo prostirka •

Dobra izolacija od hladne i vlažne površine

•

Dimenzije: cca 180 x 55 x 1,2 cm (D x Š x V)

kom.

999.99 # 384977

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


maks.

Do

kg

s tu

pna b oja

50

maks.

110 kg

Rocktrail®

Aluminijumski sto za kampovanje

Rocktrail®

•

Brzo sklapanje i rasklapanje zahvaljujući sistemu preklapanja Posebno lagan i stabilan zahvaljujući aluminijumskim komponentama

• • •

Sa naslonima za ruke podesivim po visini Integrisani držač za čaše Stabilna čelična konstrukcija

Dimenzije: cca 70 x 70 x 70 cm (D x Š x V)

•

Dimenzije: cca 74 x 53 x 91 cm (D x Š x V)

•

•

kom.

4 499.-

Sklopiva stolica za kampovanje

kom.

1 799.-

# 384973

# 384984

Dostupne boje

Livarno Home®

Baštenski jastuk •

Dimenzije: cca 39 x 39 x 8 cm (D x Š x V)

kom.

799.99 # 371979

KN · 25/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


s tu

27.06.

pna b oja

Do

OD PONEDELJKA

Integrisani držač za piće

maks.

50 kg

Rocktrail®

Dečija stolica za kampovanje • •

Udobni nasloni za ruke Stabilna čelična konstrukcija sa izdržljivom navlakom

•

Dimenzije: cca 34 x 52 x 60 cm (D x Š x V)

kom.

1 399.# 398603

Objektiv: 60 mm Uvećanje: 8-struko Vidno polje: 100 m (na 1000 m udaljenosti) Blizinsko fokusiranje: od 15 m Materijal optičkog stakla: BK-7, potpuno poboljšano

ili

2x Auriol®

Dvogled za lov 8x60 • •

Široko vidno polje sa odličnom oštrinom i visokim kontrastom Bezstepeno izjednačavanje dioptrije kom.

2 999.-

Rocktrail ®

Multifunkcionalni nož ili pribor za hranu za kampovanje kom. ili set

399.99

# 365066

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 384986

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


Do Do

oja

pna b

pna b Dimenzije: cca 415 x 415 x 415 cm

oja

s tu

s tu

Dimenzije: cca 300 x 200 cm (D x Š)

Livarno Home®

Nadstrešnica za zaštitu od sunca •

Praktična zaštita od sunca za baštu, balkon ili terasu kom.

2 799.-

Sadržan pribor:

OTPORNO

# 384253

2 maks.

1

1

110 kg

cca

25 l

cca

20 l

ili

3

2 4 cca

10 l Rocktrail®

Dodaci za kampovanje •1 •

Viseća ležaljka Maks. širina rastezanja 4 m između dva stabla

•

Dimenzije: cca 255 x 150 cm (D x Š)

•2 •

Zaštitna mreža protiv komaraca Jednostavno i brzo pričvršćivanje pomoću karika

•

Dimenzije: cca 200 x 100 x 150 cm (D x Š x V)

kom.

1 299.# 384250

KN · 25/22

Rocktrail®

Dodaci za kampovanje •1 •2 •3 •4

Tuš Sklopivi rezervoar za vodu Uže za veš Sklopiva sudopera kom.

599.

99 # 384981

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

27.06.

6x 1,5/2 l

36x 0.33 l

Opcije povezivanja: preko utičnice od 230 V i upaljača za cigarete jačine 12 V cca

Crivit®

30 l

Električni ručni frižider •

Dodatna funkcija zadržavanja toplote na cca 65°C

•

Dimenzije: cca 41 x 48 x 33 cm (Š x V x D)

kom.

7 999.Testiran kvalitet

# 384301

TARGA GmbH

Crivit CEK 29 B4

69 kWh/annum 29 L

N pr adgl oizv ed od ana nja

ABCD

2019/2016

na t stira os Te gurn si

34dB

1

ili

2

Rocktrail®

LED reflektor ili lampa •1 • •

LED reflektor 2 u 1 Sa 2 izvora svetlosti Sa okretnom ručkom

•

Dimenzije: cca 16 x 8 x 12,5 cm (D x Š x V)

Livarno Home®

•2 • •

LED multifunkcionalna lampa Sa 3 izvora svetlosti i visokom funkcionalnošću Sa 2 jačine svetlosti

Zavesa •

Idealna zavesa za vrata za kamp prikolicu ili kao optička pregrada

•

Dimenzije: cca 8,5 x 8,5 x 15 cm (D x Š x V)

•

Dimenzije: cca 90 x 240 cm

kom.

999.99

kom.

599.99

# 398467

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 371613

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


KN · 25/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


Super sveže

od pon. 27.06. pakovanje

500 g

pak. / 500 g

Pljosnate breskve

SAMO!

119.99 1 kg = 239.98 din

# 80446

Više od

120

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

1 kg

1 kg

Pomorandže

SAMO!

119.

99 # 80135

KN · 25/22

Crni luk

SAMO!

39.99 # 83325

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 27.06. DO SRE. 29.06.

1 kg

Sveža pileća zadnja četvrt • •

Batak i karabatak sa delom leđa Cca 650 g

1 kg

-27% 369.

99

269.99

SAMO!

Medaljoni od dimljene bele vešalice •

749.99

Cca 500 g

# 255235

# 227740

Više od

80

Sveža slanina

• • •

proizvoda u

Lidlovoj

Narezana Sa kožom Cca 1 kg

mesari

1 kg

-20%

589.99

469.99 # 235063

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Burek sa sirom

160 g

Somun za sendvič

-23%

45.99

100 g

34.

99

-23%

59.99

45.99 1 kg = 459.90 din

# 225628

1 kg = 218.69 din # 251370

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


KN · 25/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 27.06. DO SRE. 29.06.

kupon Maks. 3 pakovanja

Sveža pljeskavica •

Od junećeg i svinjskog mesa 500 g

Uz kupon

299.99

224.99

-25%

1 kg = 449.98 din

Aktiviraj i uštedi

# 238863

Maks. 3 pakovanja

Pikok

Dimljena pečenica

Maks. 5 kg

•

Narezana

100 g

Uz kupon

99.99

-30% Aktiviraj i uštedi

69.99

1 kg = 699.90 din # 227717

1 kg

Dinja •

Piel de Sapo

-27% Aktiviraj i uštedi

Uz kupon

179.99

129.99 # 80580

* Iznos je moguće ostvariti ukoliko se kupi bar po jedan proizvod sa liste svih proizvoda Lidl Plus ponude i kupona, koji su oglašeni u letku, veb-sajtu i Lidl Plus aplikaciji.

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


Super kvalitet od pon. 27.06.

Pilos

Kiselo mleko •

Pilos

Carski sir

2,8 % m. m.

•

400 g

Natur ili dimljeni U komadu

•

-21%

54.99

42.99 1 kg = 107.48 din

# 226135

250 g

-23% 299.99

229.

99

1 kg = 919.96 din # 225807

Pilos

Gauda sir •

U listićima

150 g 200 g

-25%

99.

Milbona

High Protein jogurt • •

Više vrsta 0,3 % m. m.

KN · 25/22

99

74.

99

1 kg = 374.95 din # 246919

-21% 189.99

149.

99

1 kg = 999.94 din # 224419

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 27.06. DO SRE. 29.06.

t

Baroni

Bekon slanina

1 kg

Baroni

Hot dog • •

Od živinskog mesa Bez omotača

• •

-20%

349.99

279.99

Narezana Dimljena 250 g

-20%

269.99

214.99

# 224587

1 kg = 859.96 din # 248178

Pikok

Svinjski pršut

Baroni

Pizza šunka

•

Narezan

500 g

100 g

-23%

-22%

299.99

219.99

229.99 1 kg = 459.98 din

169.99

# 230099

# 226683

1 kg = 1 700.- din

Solevita

Smoothie • • •

Više vrsta 100 % voće Bez dodatog šećera

200 g

-21%

250 ml

-26%

129.99

94.

99

1 l = 379.96 din # 200301

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Dulano

Posebna kobasica od pilećeg i ćurećeg mesa •

139.99

109.99 1 kg = 549.95 din

# 223473

Narezana

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


od pon. 27.06.

Kania

Univerzalna mešavina začina

Tastino

Tost hleb •

Beli

1 kg

500 g

-20%

-22%

239.99

109.99

84.99 1 kg = 169.98 din

189.99

# 227047

# 210883

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Frikom

Quattro Zuppa Inglese sladoled

!

1 650 ml

379.99

1 l = 230.30 din # 227336

KN · 25/22

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Frikom

Plazma kocka sladoled

!

900 ml

399.99

1 l = 444.44 din # 227226

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 27.06. DO SRE. 29.06.

Rauch

Limessa napitak •

Jabukа

KRATKOTRAJNA

PONUDA 2l

!

124.99

1 l = 62.50 din # 206580

Beck‘s

Svetlo pivo •

Crema di Latte Macchiato • •

Liker sa ukusom kafe 17 % Vol.

0,5 l

KRATKOTRAJNA

-25%

599.

5 % Vol.

PONUDA

99

!

0,5 l

449.99

69.99

1 l = 899.98 din

1 l = 139.98 din

# 206414

# 260409

51

komad

Nivea

Roll on •

Za žene ili muškarce

KRATKOTRAJNA

PONUDA

50 ml

!

299.

99

100 ml = 599.98 din # 232710

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

51 kom.

Somat

Excellence tablete za pranje posuđa •

999.99

1 pranje = 19.61 din # 207236

4u1

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


NOVO! Sol&Mar Andalucia

Vinagre de Jerez Reserva DOP

Sol&Mar Andalucia

Kobasica na andaluzijski način • • • •

Chorizo ili Salchichón Extra Kobasica od iberske svinjetine 100 g proizvoda proizvedeno je od 138 g svinjskog mesa Narezana

• 80 g

219.99

100 g = 274.99 din

Vinsko sirće 250 ml

199.99

1 l = 799.96 din

# 269581

# 269492

Sol&Mar Andalucia

Marinirane zelene masline • • •

Sa crvenom paprikom, belim lukom i začinima Bez koštice Oceđena masa 600 g 950 g

349.99

1 kg = 583.32 din # 216157

KN · 25/22

Sol&Mar Andalucia

Gurullos testenina na andaluzijski način •

Osušena durum testenina 500 g

149.

99

1 kg = 299.98 din # 269325

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

27.06.

Otkrij ate raskoš bog ponude kulinarske

Andaslkroujezneije kog po meri sva kog gastronoms . u k slado sca

Sol&Mar Andalucia

Čips •

Sa ukusom gaspača

150 g

199.99

1 kg = 1 334.- din # 269591

Cervezas Alhambra

Alhambra Lager Singular pivo •

Sol&Mar Andalucia

Bademi •

5,4 % Vol.

0,33 l

150 g

99.99

379.99

1 l = 303.- din

1 kg = 2 534.- din

# 269672

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Prženi badem sa ljutom paprikom

# 269410

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


Sol&Mar Andalucia

Krem sladoled sa pavlakom i bademima •

Sol&Mar Andalucia

Kolač sa bademima na andaluzijski način •

Sočan biskvit sa ukusom limuna ukrašen seckanim bademima

450 g

499.99

1 kg = 1 112.- din

Sa prelivom od smokve i karamelizovanim komadićima badema 500 ml

349.99

1 l = 699.98 din

# 269213

# 205807

4

komada

Sol&Mar Andalucia

Mlečni desert sa biskvitom 4 x 125 g

169.99

1 kg = 339.98 din # 269466

KN · 25/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

27.06.

Sol&Mar Andalucia

Smoothie •

Sol&Mar Andalucia

Porras •

Prženo pecivo poput Churrosa popularno na jugu Španije

240 g

Sa jagodom, guavom, pitajom i drugim voćem 250 ml

129.99

299.

99

1 l = 519.96 din

1 kg = 1 250.- din

# 269587

# 269570

Cien

Cien

Krema za ruke

Sapun za ruke •

•

Sa mirisom jasmina ili pomorandžinog cveta 250 ml

50 ml

149.99

229.

99

100 ml = 299.98 din

1 l = 919.96 din

# 269094, # 269095

# 269096, # 269097

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Sa mirisom jasmina ili pomorandžinog cveta

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 25/22

KN · XX/22


OD PON. 27.06. DO SRE. 29.06.

Super ušteda 1 kg

1 kg

Sveže pileće grudi •

Cca 700 g

-20%

499.

SAMO!

Krastavac

99

399.99

69.99

# 227775

# 82225

Pikok

Kulen •

Narezan 100 g

1 kg

Chef Select

Kroasani sa nadevom od višnje

-20%

-23%

259.99

119.99

94.99

199.

99

1 kg = 949.90 din

# 226516 # 251707

Ostatak ponude iz ove nedelje pogledaj u našem digitalnom letku na sajtu www.lidl.rs SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu