Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 21.10. DO NED. 24.10.

VE

R O B Z I LIKI

T E T I VAL

K K O S VI SKA CENpAovina! NI

Choco Nussa

Lešnik krem

rza b i a avn

• Sa 13 % lešnika

st Jedno

400 g

-22% 219.99

ku

3x

169.

99

1 kg = 424.98 din

10 rol.

Od četvrtka 21.10. do srede 27.10.

-21%

# 203773

Deep

Svetlo pivo • 4 % Vol.

319.99

Floralys

-23% 51.99

249.

Toaletni papir

0,5 l

• Troslojni

39.

99

99

1 rol. = 25.- din

Od četvrtka 21.10. do srede 27.10.

1 l = 79.98 din

Od četvrtka 21.10. do srede 27.10.

# 200577

# 225118

Mcennedy

Preliv za salatu

• Više vrsta

KRATKOTRAJNA

PONUDA

300 ml

!

149.

99

1 l = 499.97 din # 206127

Više proizvoda iz teme „USA“ pronađite NA STRANAMA 16 - 21

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 42/21

Sveža očišćena pastrmka

• Cca 600 g

Ananas

1 kg

-16% 599.99

499.

99 # 227013

1 kg

SAMO!

119.

99 # 80610


Super sveže od čet. 21.10.

opran

Crveni krompir 1 kg

SAMO! Više od

120

59.99 # 83286

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

1

komad

Iceberg salata

kom.

1 kg

SAMO!

SAMO!

89.99 # 82031

2

KN · 42/21

Cvekla

39.99 # 82815

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 21.10. DO NED. 24.10. Mini sobno cveće • • • •

Baštensko cveće

Cca 22 cm Više boja Više vrsta U dekorativnoj keramičkoj saksiji

Redovno zalivanje U hladu

449.

99

Držati u kući Umereno zalivanje

# 118103

Na sunčanom mestu

Orhideja

• Cca 45 cm • Više boja • U dekorativnoj keramičkoj saksiji

1 099.

99

Kaktusi i sukulenti • Cca 12 cm • Više vrsta • U dekorativnoj saksiji od cinka

269.99 # 51311

# 166064

Buket ruža

• 11 ruža u buketu • Više boja • Vaza nije uključena u prodaju

Jesenji buket • Više boja • Vaza nije uključena u prodaju

349.99

499.99

# 69751

# 136034

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

3


Super sveže od čet. 21.10.

1 kg

Sveži ćureći karabatak • Sa kožom • Cca 1,25 kg

1 kg

SAMO!

SAMO!

499.

Sveži ćureći file

99

• Od grudi • Bez kože i kostiju • Cca 1,05 kg

# 240369

699.99 # 233138

Više od

80

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Sveža pljeskavica XXL pakovanje

• Od junećeg i svinjskog mesa

1 kg

1 kg

SAMO!

SAMO!

369.

99 # 245770

4

KN · 42/21

Sveži ćureći batak • Cca 950 g

249.99 # 233139

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 21.10. DO NED. 24.10.

Miriše na dom Hleb je osnova i ono što okuplja porodicu. Zato su hlebovi u Lidlu ne samo uvek sveži, već i raznovrsni. Samo najkvalitetnija zrna žitarica i umeće vrednih ruku umešeni su u svaku veknu koja izlazi vruća i mirisna iz pećnica u Lidlovoj pekari. Isprobajte one koji su po vašem ukusu, onako kako vi i vaši najbliži volite.

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Bavarska pereca 95 g

-22%

Blueberry donut

34.99

26.99

• Sa punjenjem od borovnica

67 g

100g = 28.42 din

-25%

# 200120

59.99

44.99 100 g = 67.15 din

# 214946

500 g

-24% 92.99

60 g

-23% Kifla sa maslinama

29.99

22.

99

Domaći tamni hleb

69.99 1 kg = 139.98 din

Važi od četvrtka 21.10. do srede 27.10. # 225518

100 g = 38.32 din # 223993

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

5


Super kvalitet od čet. 21.10.

Pilos

Sveže mleko

• 1,5 % m. m. Pilos

Kremasti voćni desert • Više vrsta

250 g

1l

-21%

-22%

69.

99

73.

99

Pilos

Gauda sir

• U listićima

150 g

-24%

138.99

54.99 1 kg = 219.96 din

56.99

104.99

# 205911

# 225556

# 224419

1 kg = 699.94 din

Pilos Pilos

Mladi sir

• 5 % m. m.

KN · 42/21

• 2,8 % m. m.

500 g

180 g

-25%

-21%

179.99

6

Kiselo mleko

18.99

134.99 1 kg = 269.98 din

14.99

# 225533

# 226121

1 kg = 83.28 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 21.10. DO NED. 24.10.

Pikok

Dimljeni svinjski vrat

Pikok

Svinjski pršut

• Narezan

• Narezan

100 g

100 g

-22%

-22%

96.99

219.99

74.

169.

99

1 kg = 749.90 din

99

1 kg = 1 700.- din

# 227719

# 226683

Pikok

Mini pileća posebna kobasica

300 g

-20% Pikok

Kulen

269.99

214.

500 g

99

-23%

129.99

99.99

1 kg = 716.64 din # 226512

1 kg = 199.98 din

# 226506

Chef Select

Tortelloni Dulano

320 g

Pikok

Kranjska kobasica sa sirom

-21%

229.99

179.99 1 kg = 562.47 din

# 242111

Posebna kobasica od pilećeg i ćurećeg mesa • Narezana

200 g

-20%

• Punjeni mesom ili Ricotta sirom i spanaćem

119.99

94.99

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

500 g

-24%

249.99

189.99 1 kg = 379.98 din

# 237746

1 kg = 474.95 din

# 223473

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

7


Пробајте нову Лидлову линију припремљену тако да се и традиција задиви!

Шумадијски млади сир 800 Г

399.99 1 кг = 499.99 дин

# 261721

Сир од давнина спада у ред највреднијих намирница, па је логично да је толико популаран и чест у исхрани. Шумадијски млади сир као ретко која природно настала храна, може се користити и користи се непосредно, без икакве претходне припреме у свим врстама и деловима оброка. Такође, са њим или од њега могу се правити и праве се најразличитија јела, која српску кухињу чине препознатљивом. Има врло високу прехрамбену вредност као извор највреднијих беланчевина, масти, минерала и посебно врло важног калцијума, готово свих витамина и умерену калоричност.

8

KN · 42/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Свеже млеко стиже сваког дана! Настављајући традицију из времена када су наши млекари млеко чували у стакленим боцама и разносили од врата до врата, свакодневно бринемо да оно данас буде здраво, укусно и свеже. Млеко са фарми Поморавља и Шумадије.

Шумадијско млеко • 4 % м. м. 1Л

89.99 # 261725

Шумадијски јогурт

Направљен од млека које сваког дана стиже

• 4 % м. м.

1 КГ

са најбољих фарми Шумадије и Поморавља.

94.

99

Jогурт се препознаје и издваја својим јединственим укусом и свежином. Свеж јогурт, С љубављу, домаће јогурт!

# 261722

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

9


Super od č 86% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

81% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

Solevita

Fin Carré

Sok od pomorandže

Bela čokolada

• 100 % voćni sadržaj

• Sa seckanim lešnicima 200 g

1l

-20% 124.

99

99.99

-20% 199.99

159.99 1 kg = 799.95 din

# 203133

# 224119

C

Kania

Goveđa kocka

Kečap • Blagi

1 kg

KRATKOTRAJNA

-23%

PONUDA

149.99

12 kom.

114.99

149.99

1 kom. = 12.50 din

# 233316

Freshona

Paradajz paprika • Cela • Ljuta 330 g

-23% 169.99

129.99 1 kg = 393.91 din

# 239081

10

KN · 42/21

!

# 255058

Snack Day

Čips

• Sa ukusom slanine

Snack Day

Slani štapići

150 g

200 g

-27%

-20%

89.99

49.99

64.99 1 kg = 433.27 din

39.99

# 226441

# 236639

1 kg = 199.95 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d četvrtka

OD ČET. 21.10. DO SRE. 27.10.

Sweet Corner

Mešavina voćnih karamel bombona • 5 voćnih ukusa

m

400 g

-22% 166.99

129.99 1 kg = 324.98 din

# 254769

1 kom. =

46.67

6

Jelen

komada

Svetlo pivo • Multipak • 4,6 % Vol.

KRATKOTRAJNA

PONUDA

6 x 0,33 l

!

279.

99

1 kg

Bellarom

Barista kafa u zrnu • Espresso ili crema

1 kom. = 46.67 din

-21% 1 399.99

1 099.99 # 236849

Proizvod je moguće kupiti samo kao pakovanje od 6 limenki. # 260414

Orlando Pure Taste

Premium grickalice za pse • Više vrsta

100 g

i

-28% 279.99

199.99 1 kg = 2 000.- din

# 233864

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

11


12

KN · 42/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

21.10.

2x

Zewa

Premium ubrusi

• Dvoslojni • Pogodni za čišćenje vlažnih kućnih površina

2 rol.

139.

99

1 rol. = 70.- din # 265595

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

13


za savrsenu soljicu kafe po tvom ukusu v

v

Nescafé

Instant kafa • 2 u 1 ili 3 u 1

8 / 16,5 g

16.

99

100 g = 212.38 / 102.97 din # 238155, # 238156

Nescafé

Instant kafa classic

250 g

549.99

1 kg = 2 200.- din # 260249

14

KN · 42/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

21.10.

16

komada

Nescafé

Dolce Gusto kapsule • Više vrsta

16 kom.

489.99

1 kom. = 30.63 din

# 260440, # 260444, # 260477, # 260480, # 260481, # 260539, # 260605, # 260612,

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

15


Mcennedy

Sir za burger 300 g

249.99

Mcennedy

Sendvič tost

1 kg = 833.30 din

• Classic ili integralni

# 205377

750 g

Mcennedy

-23%

Kremasti sirni namaz

149.99

114.99

300 g

189.

1 kg = 153.32 din

Važi od četvrtka 21.10. do srede 27.10.

99

1 kg = 633.30 din # 263263

# 225651

Mcennedy

Prženi luk 150 g

Mcennedy

Duff pivo • 4,9 % Vol. 500 ml

320 ml

99.

99

1 l = 199.98 din # 220771

16

KN · 42/21

Senf na američki način

119.99

1 l = 374.97 din # 207007

-20% 199.99

159.99 1 kg = 1 067.- din

Važi od četvrtka 21.10. do srede 27.10. # 201981

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

21.10.

Mcennedy

Angus burger KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

300 g

299.99

1 kg = 999.97 din # 247954

2x2 L

2x2 L

12

komada

300 g

-23% Pileći medaljoni

• Sa kari i slatko kiselim umakom

299.99

229.99 1 kg = 766.64 din

Važi od četvrtka 21.10. do nedelje 24.10.

Coca Cola

Coca Cola

Fanta

• Multipack

• Multipak 2x2l

2x2l

224.

219.

99

1 l = 56.25 din

# 220532

1 l = 55.- din

# 232800

# 245301

6

Mcennedy

komada

Palačinke na američki način

Mcennedy

Praškasta smeša za palačinke

300 g

199.99

200 g

99.99

1 kg = 666.64 din

# 205335

1 kg = 499.95 din # 201984

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

17


Mcennedy

Kutija za užinu na američki način

450 g

399.99

• Panirani kolutići luka, mozzarella štapići, komadići od sira sa čilijem i čili umak

1 kg = 888.87 din

# 205979

Mcennedy

Panirani kolutići luka 450 g

149.99

1 kg = 333.32 din

Mcennedy

Pileći komadići na američki način • Sa kari umakom

# 201983

Mcennedy

Spirale od krompira • Začinjene

500 g

750 g

399.99

189.99

1 kg = 799.98 din

1 kg = 253.32 din

# 202837

# 215370

Mcennedy

Stakehouse krompirići

• Deblje sečeni • Začinjeni 750 g

129.99

1 kg = 173.32 din # 207768

18

KN · 42/21

Mcennedy

Slatki krompir • Začinjen 500 g

189.99

1 kg = 379.98 din # 235401

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

21.10.

Kremasti liker

Mcennedy

Džinovski flips sa kikirikijem

• Više vrsta • 15 % Vol. 500 ml

450 g

484.99

229.99

1 l = 969.98 din

1 kg = 511.09 din

# 251352

# 205611

Mcennedy

Mcennedy

Marshmallows

Karamelizovane kokice

• Za pripremu na roštilju 300 g

250 g

269.99

169.

99

1 kg = 1080.- din

1 kg = 566.64 din

# 202674

# 212352

Mcennedy

Kikiriki u omotaču

• Sa ukusom roštilja, pavlake ili hamburgera

Mcennedy

Kokice za mikrotalasnu • Maslac ili šećer

200 g

119.99

3 x 100 g

129.99

1 kg = 599.95 din # 206752

1 kg = 433.30 din

# 205436

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

19


Mcennedy

Mafini XXL pakovanje • Čokoladni ili sa komadićima čokolade 450 g

319.99

1 kg = 711.09 din # 202756

Mcennedy

Mcennedy

Marshmallow Hoops

Sendvič keks

• Sa ukusom citrusa

• Više vrsta

400 g

150 g

249.99

119.99

1 kg = 624.98 din

1 kg = 799.94 din

# 254667

# 255542

Voćne draže bombone

• Kisele ili slatke 174 g

-21% 139.99

109.99 1 kg = 632.13 din

Važi od četvrtka 21.10. do srede 27.10. # 229655

20

KN · 42/21

Mcennedy

Milk šejk

• Sa ukusom čokolade ili brusnice i trešnje 230 ml

89.99

1 l = 391.27 din # 205424

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

21.10.

Caramel donut • Sa karamel punjenjem

Oreo donut

• Sa krem punjenjem sa aromom vanile

69 g

73 g

59.99

69.99

100 g = 86.95 din

100 g = 95.88 din

# 235912

# 254283

4

komada

Mcennedy

Brownie kolač 450 g

349.99

1 kg = 777.76 din # 207796

Mcennedy

3

komada

Sladoled na štapiću sa kikirikijem • Sa čokoladnim prelivom 3 x 120 ml

189.99

1 l = 527.75 din

Gelatelli

Mini sladoled

• Sa ukusom brownie kolača, kolačića, karamele ili jagode • Sa kašičicom

4 x 150 ml

449.99

1 l = 749.99 din

# 206481

# 234514

Mcennedy

Jogurt na američki način

• Sa ukusom karamelizovanih kokica, brusnice i čokolade ili čokoladnog mafina 150 g

54.99

1 kg = 366.60 din # 213998

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

21


22

KN · 42/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

23


100% pamuk

TV Dostupni dezeni:

HIT NEDELJE Livergy®

Muška košulja •

Topao i mekan flanel

•

Veličine: M - XL (39 - 44)

kom.

999.

P ODRŽAVAMO

99

IN ICIJAT IV U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 362447

Livergy®

Muške farmerke „Slim Fit“

KARIRANI TREND

JE STIGAO 24

KN · 42/21

•

Veličine: 48 - 58*

kom.

1 499.-

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT IV U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 357065

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

an de n:

Do

tu p

ze

s

21.10.

100% pamuk

Esmara®

Ženska duga bluza •

Veličine: 34 - 46*

kom.

P ODRŽAVAMO

1 199.-

IN ICIJAT IV U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 362482

Esmara®

Ženski kardigan •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

1 299.

-

# 357695

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

25


100% pamuk

TV HIT NEDELJE Esmara®

Ženska košulja od flanela •

Veličine: 34 - 46*

kom.

999.

99

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

s tu

pna b oja

Do

# 362481

Esmara®

Ženske farmerke „Super Skinny Fit“ •

Veličine: 36 - 46

kom.

1 499.

-

# 362485

26

KN · 42/21

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

21.10.

Livergy®

3x

Muške bokserice •

Sa bio pamukom

•

Veličine: S - XXL (4 - 8)

•

3 komada (1 kom. = 300.-)

POD

R Ž AV

AMO

set

899.99

INICI

PAMU U AFRIKA CI

# 357064

INICIJATIVA ZA BOLJI ŽIVOT

Dostupna boja:

Esmara®

Push-up grudnjaci

2x

•

Veličine: 75 - 85B, 85C

•

2 komada (1 kom. = 600.-)

set

1 199.# 357394

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Esmara®

Ženske čarape

5x

•

Veličine: 35 - 42

•

5 pari (1 par = 100.-)

set

499.99 Dostupna boja:

JA

PROIZV T I V U ODNJE

P O D RŽ AVAMO

# 362480

“Cotton made in Africa” (CmiA) je inicijativa koja podržava održivi uzgoj pamuka.

Vodeći se principom „pomozimo drugima da pomognu sebi“ ova inicijativa pomaže malim proizvođačima u Africi da svojim radom ostvare bolje prihode i bolje uslove života. Kroz obuke, proizvođači dobijaju znanje o održivijim i efikasnijim metodama uzgoja, što je važno kako za prinose pamuka tako i za zaštitu životne sredine. Tekstilne proizvode koji su napravljeni od ovakvog pamuka prepoznaćete po oznaci „Supporting the CmiA initiative”. Kupovinom ovih proizvoda podržavate rad ove inicijative i doprinosite cilju da što veći broj malih proizvođača u Africi dobije obuku za efikasne metode uzgoja, i poboljša svoje životne uslove. Lidl je sebi postavio cilj da do kraja 2022. godine za proizvode svoje privatne robne marke koristi isključivo pamuk koji potiče iz održivog uzgoja.

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

27


FUNKCIONALNOST I ESTETIKA KAO DOBITNA

Dimenzije: cca 50 x 11 cm (Ø x V)

KOMBINACIJA Dimenzije: cca 49 x 9,5 cm (Ø x V)

Livarno Home®

maks. 4200 lm maks. 38,5 W

LED plafonjera sa upravljanjem tonovima boja • Abažur sa dekorativnim efektom zvezdanog neba kom.

3 999.

Funkcije za upravljanje putem daljinskog upravljača: – varijabilno podesivi beli ton za opuštajuće, neutralno ili stimulišuće ambijentalno svetlo – podešavanje noćnog svetla i tajmer funkcija (cca 30 min.) – varijabilno podešavanje prigušivanja jačine svetla

-

14139206L

# 359577

Livarno Home®

cca 5 m

• Sa IR-daljinskim upravljačem za sve funkcije • 150 LED sijalica koje se mogu prigušivati • 4 programa za promenu boja i 16 konstantnih pojedinačnih boja (uklj. belu)

Sadrži: maks.

3,4 A

A++ A+ A B C D E

24 W

LED traka

kom.

1 999.# 353747

3-struki

2x

Parkside®

9-struki

Silvercrest®

Adapter utičnica sa USB priključcima kom.

599.

99 # 353539

28

KN · 42/21

1x 3680 W

Produžni kabl sa utičnicama

• Osvetljeni prekidač za uključeno / isključeno kom. ili set

699.99 # 354468

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

21.10.

Dimenzije: cca 100 x 25 cm

Dimenzije: cca 45 x 45 cm

maks. 2600 lm maks. 21 W

Funkcije za upravljanje putem daljinskog upravljača: – Mogućnost direktnog izbora tona bele boje: hladno bela, neutralno bela ili toplo bela – 2 mesta za memorisanje individualnih programa boja

Livarno Home®

LED panel

• Varijabilno podesivi beli ton za opuštajuće, neutralno ili stimulišuće ambijentalno svetlo • Podešavanje noćnog svetla i tajmer funkcija (cca 30 min.) kom.

3 999.-

maks. 2200 lm maks. 17.5 W

# 360045

1200 lm 11,5 W

Livarno Home®

LED podna lampa

• Moderan dizajn u izgledu matiranog nikla • LED modul toplo belog svetla koji štedi energiju • Regulator jačine svetla na dodir, sa funkcijom memorisanja •

Visina: cca 148 cm

kom.

3 499.14147002L

# 360044

Dimenzije: cca 40 x 8 cm (Ø x V)

Pregledan daljinski upravljač

Livarno Home®

LED plafonska lampa sa Bluetooth® zvučnikom

• Integrisani Bluetooth® zvučnik za bežično uživanje u muzici • Lampa sa mogućnošću prigušivanja, sa toplo belim svetlom • Upravljanje zvučnikom moguće i preko pametnih telefona (Bluetooth® 5.0) kom.

4 999.-

14148106L

# 359580

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

29


Dimenzije: cca 113 x 53 x 40 cm (Š x V x D)

Livarno Home®

Komoda

• 2 otvorena odeljka • 2 lako pokretne fioke sa metalnom ručkom kom.

8 999.# 365687

2 x cca 5 m

2 x cca 5 m

s tu

pna b oja

Do

1

2

3

2 x cca 5 m 4

Livarno Home®

Dušek na sklapanje

• Sa visokokvalitetnim jezgrom od pene za visoku udobnost tokom spavanja •

Dimenzije: rasklopljen: cca 190 x 65 x 8,5 cm (D x Š x V); za sedenje: cca 63 x 65 x 25,5 cm (D x Š x V)

kom.

3 999.# 364063

30

KN · 42/21

cca 100 x 4,8 cm

Parkside®

Gumena dihtung traka ili dihtung lajsna

• Dihtung traka: E, P ili W profil 4 • Dihtung lajsna za vrata sa četkom

1-3

kom. ili set

199.99 # 354201

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

21.10.

maks.

110 kg

Livarno Home®

Tabure

cca

• Sa odvojivom tapaciranom površinom za sedenje

96 l

Dimenzije: cca 78 x 40 x 40 cm (Š x V x D)

•

s tu

2 599.-

pna b oja

Do

kom.

s tu

pna b oja

Do

# 360042

cca

1

Sigurnosna ručka za prozor

• Može se zaključati i u nagibnom položaju • Sa hromiranom cilindričnom bravom i 2 ključa •

Otvor za pričvršćivanje: Ø cca 10 mm; osovina: cca 35 mm

kom.

499.

99 # 353743

4x

2

cca

Dimenzije: cca 21,6 x 21 x 9,52 cm (D x Š x V)

3x USB A

Zaštita za kuću • 1 • • • 2 • • •

U slučaju otvaranja vrata daje prodoran zvučni alarm Stoper za vrata sa alarmom Bez instalacije – rad na baterije Može se koristiti i kao stoper za vrata bez funkcije alarma Set alarma za vrata i prozor Montaža bez kabla – jednostavno nalepiti Postavljanje magneta moguće sa obe strane kom. ili set

699.99

Silvercrest®

Organizator radnog stola

• Sa USB-Hub funkcijom • Moguće punjenje spoljašnjih uređaja kao i mogućnost prenosa podataka kom.

1 199.-

# 353745

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 353858

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

31


Vodootporno 3000 mm - visina vodenog stuba

Ne propušta vetar

Zapečaćeni šavovi

Koža

Visina vodenog stuba spoljašnjeg materijala: cca 3000 mm

Visina vodenog stuba označava visinu nivoa vode koja deluje na materijal, bez znatnog propuštanja vlage kroz materijal. Što je veća vrednost visine vodenog stuba, to je materijal nepropustljiviji. Vodeni stub od cca 1300 mm znači da je odevni predmet nepromočiv.

Od

bija veta

ef fl

l eekktu i d edteal t ujjuućć i

r

t aji

o

dootporn

RRe

Vo

lji

Integrisani džep za pakovanje i jednostavno odlaganje

Crivit®

Kabanica •

Gornji materijal odbija vodu zahvaljujući BIONICFINISH® ECO tretmanu

•

Univerzalna veličina

kom.

1 299.-

UŽIVAJ U PLANINARENJU

# 358137

Do

pna b

s tu

pna b

Za

oja

s tu

oja

Do

UZ SUPER OPREMU nju i njega

Crivit®

Ulošci za obuću •

Crivit®

par

2 599.-

Patike za planinarenje

32

KN · 42/21

•

Prozračne, vodootporne i vetronepropusne zahvaljujući ugrađenoj TEX membrani

•

Veličine: za nju: 37 - 41; za njega: 41 - 46

# 369516 # 369517

Veličine: 36 - 45*

par

249.99 # 358120

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

21.10.

Crivit®

Nož

1

Sa 21 praktičnom funkcijom Sa fiksnim sečivom Uklj. plastičnu navlaku sa kopčom za kaiš kom.

699.

99

lji

•1 •2 •

RRe

ef fl

l eekktu i d edteal t ujjuućć i

t aji

2

# 354109

Do

s tu

pna b oja

Dostupne boje

cca

25 l

Crivit®

Funkcionalni ranac • Crivit®

Muška dukserica •

Veličina: 48 - 58

kom.

1 199.-

•

Ergonomski sistem nošenja sa podesivim pojasom za grudi i kukove Prostrana glavna pregrada sa otvorom za cevčicu za piće kom.

1 599.# 365413

Crivit®

Ženska funkcionalna majica dugih rukava •

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

999.

99 # 358129

s tu

Crivit®

Ženske funkcionalne helanke • •

Praktičan džep sa patent zatvaračem za ključeve na zadnjoj strani Džep za mobilni telefon na nogavici

•

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

1 199.# 358113

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

pna b oja

Do

# 358100

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

33


Hleb od integralnog brašna Sastojci:

• 350 ml vode • 25 g maslaca • 1 kašičica soli

Uključuje knjižicu sa receptima, posudu za merenje, kašiku za merenje i dodatak za uklanjanje nastavka za testo

• • • •

1 kašičica šećera 1050 270 g pšeničnog brašna tip brašna 270 g pšeničnog integralnog 5 g suvog kvasca

Priprema:

aparata i izabrati • Sastojke staviti u posudu „INTEGRALNI“ program

TV HIT NEDELJE Silvercrest Kitchen Tools®

Aparat za pečenje hleba SBB 850 F2 • • •

850 W # 337321

Sa 16 programa i 3 nivoa zapečenosti Potpuno automatski programi - mešanje, mešenje, narastanje i pečenje Sa posebnim programima za npr. pečenje bez glutena, testo za testeninu ili picu, džem, jogurt (može se programirati do 8 sopstvenih recepata)

kom.

7999.

MAGIČNI UKUSI

Testiran kvalitet

-

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

# 360597

U TVOJOJ KUHINJI

cca

2,46 l cca

1,46 l

Ernesto®

Posuda za merenje i mešanje •

Sa 2-delnim poklopcem za zaštitu od prskanja kom.

299.99 # 366115

34

KN · 42/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

25.10.

Može se izvući na cca 37 - 52 cm

Zenker®

Podesiv pleh za pečenje •

Visokokvalitetni premaz protiv prianjanja kompanije ILAG®

kom.

699.99 # 366119

Dimenzije ivice: cca 28 x 19 cm

Dimenzije ivice: cca 30 x 11cm

Zenker®

Kalup sa oprugom za kolače • •

Visokokvalitetan sloj protiv prianjanja kompanije ILAG® Sa odvojivom ivicom i zaštitom od curenja

kom.

799.99

350 W

# 366131

3

dela 1

6x

ili

Dostupne boje

2

Silvercrest Kitchen Tools®

Štapni mikser SSM 350 A1 Etažer ili set za serviranje hrane • •

•

Dimenzije: okvir: cca 40,2 x 31 cm (Š x V)

Pogodan je i kao podmetač za lonce ili tiganje

•

Dimenzije: cca 30 x 20 cm

set

1 599.-

• • •

Za mešanje, pravljenje pirea i usitnjavanje Turbo taster za snažno impulsno mešanje Nož od visokokvalitetnog nerđajućeg čelika

1 399.-

# 352859

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Testiran kvalitet

kom.

na t stira os Te gurn si

•1

Idealan za serviranje sira, predjela, tapasa, deserta itd. Prirodan efekat zadržavanja hladnoće ili toplote Okvir od bagremovog drveta, sklopiv za jednostavno skladištenje

•2

N pr adgl oizv ed od ana nja

Ernesto®

# 352759

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

35


iju Šted i e ne rg i ć ju u lj a v za h j i brz oj o rn e m o n ra v toplote ra spode li

Dimenzije: cca 24,5 x 24,5 cm

Dimenzije: Ø cca 25 cm

Ernesto®

Gril tiganj ili tiganj od livenog gvožđa •

Debljina dna: cca 4 mm Halogen

Gasni

Indukcioni

Čvrsti i dugotrajni sloj emajla sa unutrašnje i spoljašnje strane kom.

2 599.# 367636

om Sa sig na ln za m o la mpic peče nje Halogen

Gasni

Indukcioni

Debljina dna: cca 1,7 mm

700 W

Dimenzije: cca 24 x 4 cm (Ø x V)

Ernesto® Silvercrest Kitchen Tools®

Toster za sendviče SSWM 700 B1 •

Aluminijumske ploče za pečenje sa ILAG® visokokvalitetnim premazom protiv lepljenja Za istovremenu pripremu 2 ukusna sendviča Testiran kvalitet

kom.

# 369504

36

KN · 42/21

na t stira os Te gurn si

1 299.-

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

Aluminijumski tiganj • • •

Za kuvanje sa malo masti Sloj protiv prianjanja kompanije ILAG® Štedi energiju zahvaljujući ravnomernoj i brzoj raspodeli toplote kom.

699.99 # 366764

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

25.10.

Sa Drop-sistemom za sočno i aromatično pečenje, prženje ili dinstanje

cca

4l Ernesto®

Pekač od livenog gvožđa •

Štedi energiju zahvaljujući ravnomernoj i brzoj raspodeli toplote Jednostavan za održavanje i dugotrajan premaz od emajla iznutra i spolja

•

Halogen

Gasni

Dimenzije: cca 37 x 23 x 18,5 cm (D x Š x V)

•

Debljina dna: cca 4,5 mm

kom.

4 999.-

Indukcioni

# 372467

3x

4

2x

dela

6

delova

3

dela

2

dela

Različite vrste

4

dela

1x

Ernesto®

Fackelmann®

Pečat ili kalup za kolače

Kuhinjski dodaci

•

kom. ili set

Različite vrste kom. ili set

199.99

299.

# 367133

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99 # 359523

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

37


O dO d u bbiijja vvood ud

bija veta

r

lji

Od

RRe

ef fl

TRK KA FUNKCIONALNOJ I UDOBNOJ

t aji

l eekktu i d edteal t ujjuućć i

Proz čno ra

Crivit®

Muška funkcionalna jakna •

Izrađena od vetronepropusnog 3-slojnog Softshell materijala koji zadržava toplotu

•

Veličine: S - XL (44 - 58)*

kom.

2 499.-

OPREMI

Crivit®

Muška funkcionalna majica dugih rukava •

Veličine: S - XL (44 - 58)*

kom.

999.99 # 358139

38

KN · 42/21

Crivit®

Muška funkcionalna majica kratkih rukava •

Veličine: S - XL (44 - 58)*

s tu

pna b oja

Do

# 363501

kom.

599.99 # 357863

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA s tu

pna b oja

Do

25.10.

Crivit®

Ženska funkcionalna majica kratkih rukava •

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

599.99 Do

a ep z k l j uč

In

e u p oj a su

Crivit®

Ženske funkcionalne helanke •

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

999.99 # 357514

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

39

s tu

pna b oja

dž

ev

te g r i s a ni

# 357847


Dostupan dezen:

STRAVA UDOBNA PONUDA

Za

devojčice

ZA KLINCE

100% pamuk

2

Za

dečake

dela

Lupilu®

Dečija pidžama Veličine: 86 - 116

•

set

699.

stu

P ODRŽAVAMO

IN ICIJAT IV U

PROIZVODNJE

# 363711 # 363708

PAMUKA U AFRICI

pa n de ze n

Do

Svetli u mraku

99

Za

devojčice

3+

godina

100% pamuk

Lupilu®

Dečija knjiga sa UV lampom

Dečija jednodelna pidžama •

•

Veličine: 86 - 116

kom.

dečake

40

kom.

699.99

Za

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

# 363709 # 363710

KN · 42/21

Pojedine ilustracije mogu se videti samo pod UV lampom

PAMUKA U AFRICI

799.99 # 364748

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


stu

25.10.

pa n de ze n

Do

OD PONEDELJKA

Svetli u mraku Dostupni dezeni

Sa dva lica

100%

2

pamuk

dela

cca

s tu

maks.

12 kg

3+

pna b

godina

oja

Do

18 l

3+

godina

Magnetna tabla

Livarno Home®

Dečija posteljina •

•

Dimenzije:

•

jastučnica: cca 60 x 80 cm; navlaka: cca 140 x 200 cm

set

Dečiji putni kofer

Igra podstiče razvoj mašte, kreativnost i motoriku Zabava slikanja i pečatiranja u 4 boje kom.

1 999.

Topmove®

•

Kaiš podesiv po dužini, za povlačenje ili nošenje preko ramena

•

Dimenzije: cca 48 x 21 x 33 cm (Š x D x V)

kom.

699.

-

2 999.

99

# 379843

-

# 354519

Dostupne boje:

1419036343

# 359363

Dostupne boje:

Dostupne boje:

4x

5x

3+

godina

ili Playtive®

100% pamuk

Drvena igračka Jo-Jo

Lupilu®

Gaćice ili bokserice za dečake •

Veličine: 86 - 116*

set

699.99

P O D RŽ AVAMO

kom.

149.99

I N I C I JAT I V U

# 364375

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

1419036343

# 357164

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

41


za strašno ukusne zalogaje Halloween

Panirani pileći komadići 400 g

299.99

1 kg = 749.98 din # 201925

Halloween

Zamrznuti krompirići u obliku bundeve 450 g

129.99

1 kg = 288.87 din

Halloween

Pasta tricolore

• Od durum pšenice • Različitih oblika 500 g

179.99

1 kg = 359.98 din # 248823

# 202364

Halloween

Voćni jogurt • Sa šumećim, vatrenim ili čokoladnim kuglicama 175 g

59.99

1 kg = 342.80 din # 203080

42

KN · 42/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

25.10.

Halloween donut

• Sa glazurom sa ukusom pomorandže i čokoladnim posipom

Bundeva • Hokaido

54 g

1 kg

44.99

79.99

100 g = 83.32 din # 221372

# 82840

Halloween

Karamelizovane kokice 250 g

269.99

1 kg = 1 080.- din # 202674

Halloween

Grickalice u obliku slepog miša i paukove mreže

Halloween

Strava flips

• U obliku mreže sa ukusom sira ili u obliku duhova sa ukusom kečapa

• Sa ukusom pavlake 100 / 110 g

100 g

149.99

119.

1 kg = 1 500.- / 1 363.55 din

99

1 kg = 1 200.- din

# 214458

# 203224

Halloween

Grickalice vampiri

Halloween

Tortilja čips

• Slani ili sa ukusom šunke i sira 125 g

200 g

149.99

139.

99

1 kg = 749.95 din # 264086

1 kg = 1 120.- din # 221201

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

43


12

komada

14

komada

Halloween

Smeša za pripremu kolača

• Cupcake sa ukusom žvakaće gume ili mini šareni kolačići • Sa dodatkom dekoracije za ukrašavanje • Za pripremu 12 ili 14 kolačića 279 / 350 g

229.99

1 kg = 824.34 / 657.12 din # 202827

16

komada

Halloween

Keks sa mlečnom čokoladom

Halloween

Marshmallow 275 g

150 g

179.

129.

99

1 kg = 654.51 din

1 kg = 866.60 din

# 212351

219.99

1 kg = 977.74 din # 205859

Trolli

Voćne gumene bombone

Gumene bombone

• U obliku mozga • Sa voćnim i kiselim punjenjem

• U obliku tarantule 800 g

449.99

1 kg =562.49 din # 221369

KN · 42/21

Čokoladni poljupci

225 g

# 214491

Trolli

44

99

Halloween

175 g

119.99

1 kg = 685.66 din # 221371

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

25.10.

1,2 kg

Sun Rice

Čokolada sa pirinčem

• Sa pucketavim bombonicama 208 g

219.99

1 kg = 1 058.- din # 230617

Halloween

10

Čokoladne lizalice

komada

150 g

139.99

1 kg = 933.27 din

Halloween

Voćne karamele u džambo pakovanju • Više ukusa

# 236645

1,2 kg

499.99 1 kg = 416.66 din

# 206757

Halloween

Čokoladne kuglice u obliku očiju • Sa mlečnim punjenjem 150 g

Halloween

Kolačići sa šarenim bombonama

200 g

129.99

219.99

1 kg = 866.60 din

1 kg = 999.95 din

# 221292

# 222265

Trolli

Penasti slatkiš u obliku očiju

Trolli

Mešavina gumenih bombona

• Sa kiselim punjenjem

• Slatke i kisele

75 g

129.99

450 g

449.99

100 g = 173.32 din # 202822

1 kg = 999.98 din # 236129

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

45


5

komada

OD PONEDELJKA

25.10. Halloween

Čokoladne figurice

• Različiti motivi 70 g

169.99

100 g = 242.85 din # 220938

Halloween

Plastična bundeva

• Mešavina gumenih bombona, penastih slatkiša, žvakaćih guma i tvrdih bombona

Halloween

Gumene bombone

• U obliku vampirskih zuba

200 g

469.99

200 g

119.99

1 kg = 2 350.- din # 236019

1 kg = 599.95 din # 236282

Fini

Halloween strašna kutija • Različiti oblici slatkiša • Bez glutena 99 g

249.99

100 g = 252.52 din # 236224

Halloween

Čokoladni kostur u kovčegu 137 g

299.99

1 kg = 2 190.- din # 236581

Halloween

Mini čokoladne figurice u mrežici

Halloween

Gumene bombone

• Više ukusa 1 kg

479.

99

KN · 42/21

100 g

149.99 1 kg = 1 500.- din

# 237033

46

• Mlečne čokoladice sa pucketavim šećernim perlicama u raznim oblicima

# 220952

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

47


My Street Food

Calzone

• Pecivo punjeno pikantnim Provolone sirom, dimljenom salamom i Riccota sirom 250 g

329.99

1 kg = 1320.- din # 235207

My Street Food

Slatki začinjeni krompir 500 g

189.

99

1 kg = 379.98 din

Flying Goose Sriracha sos • Čili ili slatki čili sos 455 ml

549.

99

1 l = 1 209.- din

# 235401

# 239073

My Street Food My Street Food

Rešetkasti začinjeni krompir 600 g

139.99

1 kg = 233.32 din # 208618

48

KN · 42/21

Internacionalna začinska so • Na mađarski, grčki, indijski, meksički, kineski i italijanski način 100 g

169.99

1 kg = 1 700.- din # 245630

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

25.10.

My Street Food

Fokaća

• Punjena dimljenim sirom, endivija salatom, crnim maslinama i pinjolima Gelatelli

330 g

6 x 58 ml

Koktel sladoled na štapiću

379.99

229.99

• Sa ukusom Cuba Libre ili Piña colade

1 kg = 1 152.- din

1 l =660.90 din

# 235233

# 226809

3

kom.

My Street Food

500 g

My Street Food

40

Ćurosi

189.99

1 kg = 379.98 din

komada

# 219024

132 g

Mini Cannoli

269.99

• Sa punjenjem od vanile i čokoladnim lopticama

1 kg = 2 046.- din # 234729

Chef Select

Mini palačinke

• Sa maslacem i šećerom u prahu 360 g

My Street Food

Praškasta smeša za palačinke

249.

99

185 g

89.

1 kg = 694.42 din

99

1 kg = 486.44 din

# 245339

# 207428

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

49


Super sveže od pon. 25.10.

Sveži pileći batak i karabatak miks 1 kg

-22%

349.99

269.99 # 240359

Više od

80

proizvoda u

Lidlovoj mesari

850 g

-26%

Sveže svinjsko meso za gulaš • Od plećke

499.99

369.

99

1 kg = 388.23 din # 247502

50

KN · 42/21

400 g

Sveža pileća minut šnicla • Od grudi

-20%

249.99

199.

99

1 kg = 449.98 din # 227751

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 25.10. DO SRE. 27.10.

1 kg

SAMO! Jabuka zlatni delišes

89.99 # 80185

pakovanje

1 kg =

2 kg

49.99

Šargarepa

Više od

120

pak. / 2 kg

SAMO!

proizvoda na

99.98

Lidlovoj pijaci

1 kg = 49.99 din

# 82763

pakovanje

160 g

Salata Sinfonia oprana

• Matovilac, kovrdžava endivija i radič pak. / 160 g

SAMO!

109.99 1 kg = 687.43 din

# 82171

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

51


Super sveže od pon. 25.10.

Somun 160 g

-22%

34.99

26.99 1 kg = 168.69 din

# 229801

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

52

KN · 42/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 25.10. DO SRE. 27.10.

Uvek sveže pečeno Neodoljivi miris sveže pečenih pekarskih proizvoda dočekaće vas u Lidlovim prodavnicama baš svaki dan. Naša peciva i hlebovi proizvedeni su od pažljivo odabranih i kvalitetnih zrna žitarica. Kako bismo vam omogućili da u svakom trenutku uživate u ukusima, pečemo ih u našim prodavnicama nekoliko puta dnevno. Tako vam garantujemo da su naši proizvodi uvek sveži, hrskavi i neodoljivo mirisni.

Burek sa mesom 100 g

-20%

49.99

39.99 1 kg = 399.90 din

# 225627

Hrono pecivo sa semenkama suncokreta 80 g

-28%

34.99

24.99 100 g = 31.24 din

# 225520

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

53


Super kvalitet od pon. 25.10.

Pilos

Grčki tip jogurta

Pilos

Voćni jogurt • Šumsko voće

• 9,9 % m. m.

330 g

400 g

-21%

-21%

75.

99

54.99

1 kg = 149.98 din

42.99

# 224588

# 225461

59.

99

1 kg = 130.28 din

200 g

200 g

Milbona

Sirni namaz sa pavlakom • Više vrsta

54

KN · 42/21

-23%

129.99

99.

Pilos

-23%

64.99

1 kg = 499.95 din

49.99

# 200352

# 205952

99

Sutlijaš

• Više vrsta

1 kg = 249.95 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 25.10. DO SRE. 27.10.

Pilos

Kisela pavlaka

86% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

• 20 % m. m. 180 g

-25% 39.99

29.99

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

1 kg = 166.62 din

# 226151

Pikok

Pikok

Sremska kobasica

Panceta

• Cca 400 g

• Narezana

1 kg

100 g

-25%

-22%

1 199.99

109.99

899.99

84.99

# 227748

# 227732

1 kg = 849.90 din

1 kg

-21%

Baroni

Pizza šunka

229.99

179.99 1 kg = 359.98 din

# 230099

-24%

1 kg

500 g

Freshona

Kraljevski miks

• Zamrznuta mešavina povrća

-20%

199.99

159.99

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Chef Select

Kroasani sa kakao kremom

198.99

149.99 # 239848

# 233524

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 42/21

55


OD PON. 25.10. DO SRE. 27.10.

Super ušteda 600 g

SAMO! Sveži svinjski kare XXL pakovanje

SAMO!

99.

359.

99

99

• Bez koske • Narezan

1 kg

Limun

1 kg = 549.99 din # 245747

# 80160

1 kg =

60.Pilos

Jogurt

• 2,8 % m. m.

1,5 kg

450 g

-21%

-21%

114.99

89.

99

Topljeni sendvič listići

1 kg = 60.- din

179.

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

99

1 kg = 399.98 din

# 225509

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

229.99

# 226192

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu