Ponuda vrijedi od SRIJEDE
19.08. do 25.08.
Uvijek od akcije
I
Z KOST BE
Svježi svinjski kare
bez kosti u komadu ili narezan na pultu MPC 02.05.2025. = 6,99 €
Z KO S T
I
BE
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
3.29 1 kg
€
MONARCH
Svijetlo pivo
-20% Lager 4,2% ili 5% 6x 0,5 l
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od Domaća šljiva
Čačanska ljepotica Zemlja podrijetla Hrvatska MPC 01.07.2025. = 1,99 €
0.99 1 kg
€
GELATINO
Sladoled štapić razne vrste
MPC 14.05.2025. = 1,29 € 1 l = 6,58 - 7,90 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od GELATINO
0.79
Sladoled
100 - 120 ml
€
kornet razni okusi
MPC 14.05.2025. = 0,99 €
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
0.39 120 - 155 ml
€
PILE
Pileća prsa
svježa bez kože cca 810 g MPC 02.05.2025. = 5,89 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
4.79 1 kg
€
16
500 g
rola
BARCAFFE
Mljevena kava
MPC 02.05.2025. = 9,89 € 1 kg = 15,38 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
7.69 500 g
€
RIO MARE
Tuna salate
Insalatisime, razne vrste MPC 02.05.2025. = 4,68 € 1 kg = 13,38 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
2.14 160 g
€
HARMONY
Toaletni papir Premium troslojni
MPC 02.05.2025. = 6,5 € 1 rola = 0,16 €
Ponuda vrijedi od srijede 19.08. do utorka 25.08.2026. ili do isteka zaliha. Sve cijene su izražene u eurima s PDV-om. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
2.59 16 rola
€
Izdanje 34/2026
PLATI MANJE GELATINO
Sladoled rolada vanilija s kakao preljevom 700 ml
MPC 02.05.2025.=2,99 € 1 l = 1,70 €
GELATINO
Sladoled
Orah s komadićima ili Pistacija komadići MPC 02.05.2025. = 4,59 € 1 l = 3,88 €
GELATINO
3.49
GRUVI
Sladoled
pistacija ili kikiriki MPC 03.07.2025. = 5,99 € 1 l = 14,97 €
HAAGEN DAZS
Sladoled
odabrane vrste MPC 26.05.2026. = 8,49 € 1 l = 10,85 - 11,88 €
2
NE PROPUSTI! TOP cijena! HIT Već cijena! od
Sladoled
900 ml
Classic ili Fruity
MPC 02.05.2025. = 3,99 € 1 l = 2,72 €
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
4.49
MAGNUM
Sladoled
4x 75 ml
4.99
2.45
€
odabrane vrste MPC 02.05.2025. = 7,69 € 1 l = 9,07 - 14,78 €
LEDO
Sladoled
420 - 460 ml
€
Fun time ili Happy time MPC 02.05.2025. = 4,99 € 1 l = 5,13 - 5,59 €
GELATINO
900 ml
Sladoled
Spacebons ili kornet vanilija
€
MPC 02.05.2025. = 4,29 €
AKTIVIRAJ
KUPON
-25%
1.59 €
1.19
€
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
1.99 6x 120 ml
€
BARATTOLINO
3.99
3x 90 ml ili 440 ml
€
Sladoled
Pistacija vanilija ili croccantino MPC 03.07.2025. = 5,99 € 1 l = 5,61 €
4.49 800 ml
€
FERRERO
3.69
6x 110 - 6x 120 ml
€
Sladoled
Kinder Bueno ili Nutella Cup MPC 23.06.2026. = 7,49 € 1 l = 12,74 - 13,16 €
5.99
455 - 470 ml
€
TJEDAN L X X
Tvoj XXL izbor za velike uštede
XXL 600 g
Kefir balans
MPC 26.06.2025. = 2,59 € 1 kg = 1,2,99 €
XXL prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1.99
XXL prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1,5 kg
Kremšnita
€
‘Z BREGOV
Svježe mlijeko 3,2% m.m.
MPC 02.05.2025. = 2,42 € 1 l = 1,14 €
XXL prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1.99
XXL
MPC 02.05.2025. = 4,99 € 1 kg = 6,98 €
XXL 2x 1 kg
XXL prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
DUKAT
B Aktiv
1,75 l
€
LGG
MPC 02.05.2025. = 3,99 € 1 kg = 2,25 €
XXL
4.49 2x 1 kg
€
XXL 500 g
Mliječna šnita XXL
MPC 02.05.2025. = 5,31 € 1 kg = 10,58 €
XXL prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1 kg
3.29
Svježi sir polumasni
MPC 02.05.2025. = 3,69 €
XXL Milchschnitte mliječni desert
MPC 02.05.2025. = 4,49 € 1 kg = 17,82 €
Linzeri XXL
MPC 02.05.2025. = 6,63 € 1 kg = 4,72 €
XXL
10x 28 g
KINDER
€
€
XXL prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
5.29 500 g
€
XXL prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1 kg
DOLINE
4.19 600 g
5.19 1100 g
€
8x 100 g
XXL prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
4.99 10x 28 g
DANONE
Actimel
€
jagoda
MPC 17.07.2026. = 2,99 € 1 kg = 3,74 €
XXL prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
2.99
XXL prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od Kokos kocke
8x 100 g
€
XXL
MPC 02.05.2025. = 6,63 € 1 kg = 6,66 €
5.99 900 g
€ 3
TJEDAN L X X
Tvoj XXL izbor za velike uštede
XXL
XXL
600 g
2x 190 g
MARODI
Tjestenina valoviti ili uski rezanci xxl
2.35 600 g
MPC 11.05.2026. = 2,99 € 1 kg = 3,92 €
XXL
€
XXL
3x 400 g
400 g
CARNEX
NESCAFE
Instant kava Gold
MPC 02.05.2025. = 21,99 € 1 kg = 47,34 €
17.99
Punjena paprika ili Grah s kobasicom
2x 190 g
€
konzervirano gotovo jelo MPC 02.05.2025. = 7,38 € 1 kg = 6,24 €
XXL
GAVRILOVIĆ
7.49
Cvit Dalmata ili Kulenov cvijet
3x 400 g
€
narezak
MPC 14.05.2025. = 9,69 € 1 kg = 17,48 €
6.99 400 g
€
1 kg
OHO!
Ketchup blagi
MPC 27.04.2026. = 1,69 €
1.39
GAVRILOVIĆ
Pašteta
1 kg
€
čajna ili jetrena MPC 02.05.2025. = 4,99 € 1 kg = 9,98 €
3.99
DUKAT
4x 100 g
Kiselo vrhnje
€
12% ili 20% m.m.
MPC 02.05.2025. = 4,49 €
XXL Puding protein vanilija ili čokolada
MPC 02.05.2025. = 2,39 € 1 kg = 4,97 €
4
1.79
PRESIDENT
Sir Ribanac
360 g
€
35% m.m.
MPC 02.05.2025. = 4,99 € 1 kg = 31,58 €
3.79
TOP cijena!
3.19 900 g
€
XXL
3x 40 g
‘Z BREGOV
Već od HIT Već cijena! od
380 g
MEGGLE
Zrnati sir
3x 40 g
€
XXL
MPC 30.12.2025. = 3,79 € 1 kg = 7,61 €
2.89 380 g
€
XXL 3x 100 g
FRUITY SENSATION
Voćni namaz
miješano voće ili marelica MPC 02.05.2025. = 2,69 € 1 kg = 2,84 €
1.99 700 g
€
XXL 5l
TUC
Krekeri slani
MPC 16.06.2026. = 3,19 € 1 kg = 6,63 €
1.99 3x 100 g
€
DIX
Univerzalne vlažne maramice MPC 28.07.2025. = 4,29 € 1 pakiranje = 0,99 €
COMPRAMI
2.99
3x 80 komada
€
Kuhinjski ručnici 500 listića dvoslojni
MPC 02.05.2025. = 4,99 €
2.49
ČOBANKOVIĆ
Graševina
rola
€
bijelo kvalitetno vino MPC 02.05.2025. = 7,96 € 1 l = 1,50 €
XXL
7.49 5l
€
1l
OLD SPICE
Gel za tuširanje Capitain, Whitewater ili Cold spice OLD SPICE
Deo stick
Captain ili Whitewater MPC 02.05.2025. = 9,49 € 1 l = 499,00 €
MPC 02.05.2025. = 10,99 €
4.99
5.59
2x 50 ml
1l
€
€
SMAC
Odmaščivač i sredstvo za čišćenje kupaonica
MPC 15.05.2025. = 7,99 € 1 l = 2,68 €
3.49
650 ml + 650 ml
€
ARIEL
ČARLI
Deterdžent za ručno pranje posuđa Classic ili Original
MPC 02.05.2025. = 3,71 € 1 l = 1,83 €
3.29
Prašak, gel ili kapsule za pranje rublja
2x 900 ml
€
MPC 25.08.2025. = 36,99 € 1 kg = 3,63 € 1 l = 4,44 € 1 kom = 0,29 €
19.99
5,5 kg, 4,5 l; ili 70 komada
€ 5
PONUDA
PLATI MANJE BARBA
Sardina
*ocijeđene mase 75,6 g 108 g
MPC 02.05.2025.=1,09 € 1 kg = 12,60 - 12,96 €
-10%
Mexican mix
1.09 €
0.98
CAMPO
*ocijeđene mase 280 g 300 g
€
MPC 02.05.2025.=1,29 € 1 kg = 3,43 €
PONUDA
PLATI MANJE
-25%
1.29 €
0.96
€
VINO PALIHNIĆ
Vino Plavac ili Mali PONUDA Plavac
PONUDA
PLATI MANJE
0,75 l
DOLINE
PLATI MANJE
-20%
Ementaler polutvrdi sir 350 g
MPC 02.05.2025.=3,59 € 1 kg = 8,20 €
-20%
DOLINE
2.87
250 g
Mascarpone sir
3.59 €
€
PONUDA
PLATI MANJE
MPC 02.05.2025.=2,39 € 1 kg = 7,96 €
-20%
2.49 €
1.99
€
FINO
Dodatak jelima 340 g
MPC 02.05.2025.=1,29 € 1 kg = 2,65 €
PLATI MANJE
AKTIVIRAJ
KUPON
-30%
CUCINA D’ORO
Pripravak za kuhanje
1.29 €
0.90 6
PLATI MANJE
€
500 ml
MPC 02.05.2025.=1,99 € 1 kg = 2,98 €
PONUDA
-25%
NISSIN
Noodles
1.99 €
1.49
PLATI MANJE
€
piletina 300 g
MPC 16.06.2025.=3,29 € 1 kg = 6,57 €
-40% 3.29 €
1.97
€
PONUDA
PECSI
ZVIJEZDA
Pivo radler
Umak
bazga 0% 0,5 l
bbq 500 g
MPC 02.05.2025.=1,25 € 1 l = 1,58 €
MPC 02.05.2025.=3,18 € 1 kg = 6,78 €
AKTIVIRAJ
PLATI MANJE KUPON
-36%
-35%
FLOREA
1.25 €
0.79
PONUDA
PLATI MANJE 3.98 €
2.58
Cvjetni med 450 g
€
MPC 02.05.2025.=3,98 € 1 kg = 5,73 €
€
CHIO
Kikiriki
prženi slani 500 g MPC 02.05.2025.=4,59 € 1 kg = 6,98 €
PLATI MANJE
PONUDA
-22%
Čips pomsticks razne vrste
€
PONUDA
-20%
LORENZ
4.49 €
3.49
PLATI MANJE
MPC 02.05.2025.=2,19 € 1 kg = 20,59 €
2.19 €
1.75
€
PONUDA
PLATI MANJE
Choco chips
-25%
MPC 02.05.2025.=2,99 € 1 kg = 23,92 €
2.99
SELECTION
3.99 €
mliječna čokolada ili lješnjak 125 g
€
BISCOLETTI
Keksi
Cacao Twist punjeni 700 g MPC 02.05.2025.=3,49 € 1 kg = 2,84 €
AKTIVIRAJ
PLATI MANJE KUPON
-42%
Hrana za pse
PONUDA
€
PLATI MANJE
Praline
-42%
MPC 04.12.2025.=3,49 € 1 kg = 14,21 €
1.99
SELECTION
odabrane vrste
PLATI MANJE
3.49 €
1.99
FRISKIES
-25%
mlijeko, lješnjak, pistacija ili karamela 140 g
PONUDA
3.49 €
€
GENERA
Šampon ili kupka odabrani proizvodi
MPC 02.05.2025.=1,99 € 1 l = 2,38 €
PLATI MANJE BABY BEST
Vlažne maramice 20 komada
MPC 02.05.2025.=0,69 € 1 kom = 0,02 €
PONUDA
-33%
-40%
0.59 €
0.39
PLATI MANJE
1.19
DIX
Tekući deterdžent
1.99 €
€
AKTIVIRAJ
KUPON
€
razne vrste 3l
MPC 20.08.2025.=12,49 € 1 l = 2,70 €
PLATI MANJE
PONUDA
-10%
8.99 €
8.09
€ 7
TJEDAN
TOP BRENDOVA
DOBRO
Buđola, Pršut ili Slanina narezak
MPC 02.05.2025. = 7,99 € 1 kg = 23,96 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
5.99 250 g
€
MONINI
Maslinovo ulje ekstra djevičansko
MPC 02.05.2025. = 12,59 €
PRESIDENT
Sir Gouda ili Podravec MPC 02.05.2025. = 3,59 € 1 kg = 11,96 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
2.99 250 g
DUKAT
Trajno mlijeko
€
2,8% m.m.
MPC 02.05.2025. = 1,02 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
0.85 1l
7.99 1l
€
€
DUKAT
Tekući jogurt
2,8% m.m. MPC 02.05.2025. = 2,32 €
MEGGLE
Mozzarella meki sir
MPC 02.05.2025. = 1,89 € 1 kg = 10,80 €
1.35
‘Z BREGOV
Mileram
125 g
€
22% m.m.
MPC 02.05.2025. = 4,65 € 1 kg = 4,43 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
3.99 900 g
1.99 1 kg
€
€
PIK VRBOVEC
ZVIJEZDA
Umaci
odabrane vrste MPC 02.05.2025. = 2,39 € 1 kg = 11,12 - 11,45 €
1.89 165 g
8
€
ABC
Krem sir za mazanje 70% m.m. razne vrste
MPC 13.08.2025. = 1,99 €
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
1.15 100 g
Kuhana šunka ili Šunka u ovitku polutrajni narezak
MPC 02.05.2025. = 2,39 € 1 kg = 15,92 €
1.99 125 g
€
€
PLATI MANJE RIO MARE
Pašteta u tubi odabrane vrste 100 g
MPC 02.05.2025.=3,59 € 1 kg = 17,90 €
PONUDA
-50%
3.59 €
1.79
€
RIO MARE
Tuna
u maslinovom ulju ili u valstitom soku, *ocijeđena masa 4x 56 g ili 4x 80 g MPC 02.05.2025. = 8,49 € 1 kg = 22,28 - 23,99 €
4.99
MILKA
Keksi i biskviti
4x 80 g
€
odabrane vrste
MPC 02.05.2025. = 3,39 € 1 kg = 9,58 - 17,79 €
2.49 140 - 260 g
€
MULINO BIANCO
Keksi
-35% odabrane vrste 300 - 350 g
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
FERRERO
Croissant ili Muffin
3.99
4x 66 - 4x 85 g
smrznuto
MPC 02.05.2025. = 4,99 € 1 kg = 11,74 - 15,11 €
€
ZOTT
Monte
maxi ili white MPC 02.05.2025. = 2,65 € 1 kg = 5,48 €
KOTANYI
LINO LADA
duo, milk, kokos ili gold MPC 02.05.2025. = 3,99 € 1 kg = 8,23 - 9,40 €
€
500 g
-40% Krem namaz
2.19 4x 100 g
3.29 € 350 - 400 g
Začini u bočicama razne vrste
-30%
-40%
Tortilje
Umaci i pesta
POCO LOCO
odabrane vrste 245 - 370 g
BARILLA
odabrane vrste 400 g
BARILLA
Tjestenina
spaghettini ili penne rigate MPC 02.05.2025. = 1,19 € 1 kg = 1,88 €
0.94 500 g
€ 9
TJEDAN
TOP BRENDOVA
RISO GALLO
Riža
-35% odabrane vrste
Gazirano piće odabrane vrste
MPC 02.05.2025. = 2,05 € 1 l = 0,95 €
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
PEPSI, MIRINDA ILI 7 UP
1.89
HAPPY DAY
2l
€
1.49 1l
Voćni sok razne vrste
MPC 02.05.2025. = 3,49 €
€
LINDOR
Praline
odabrane vrste MPC 02.05.2025. = 6,99 € 1 kg = 34,95 €
6.99 200 g
€
JOHNNIE WALKER
Whiskey
JUBILARNA
odabrane vrste
Mljevena kava
MPC 02.05.2025. = 36,19 €
Već od HIT Već cijena! od
classic, intense ili sensual
TOP cijena!
DOLCE GUSTO
13.09
odabrane vrste
0,7 l
€
MPC 02.05.2025. = 5,39 € 1 kg = 17,96 €
Kava u kapsulama
5.19
88 - 256 g
MPC 02.05.2025. = 6,49 € 1 kg = 5,81 - 58,98 €
4.49 250 g
€
€
JAR
Tablete za strojno pranje suđa razne vrste
MPC 02.03.2026. = 42,99 € 1 kom = 0,20 - 0,33 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
19.99
60 - 100 komada
10
€
GILLETTE
Odabrani proizvodI MPC 02.05.2025. = 47,99 €
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
2.29
€
1.03
€
SELECTION
Svježa Pizza odabrane vrste
MPC 12.05.2025. = 4,69 €
Već od
NE PROPUSTI! TOP cijena! HIT Već cijena! od DOLINE
Trajno mlijeko 2,8 % m.m.
MPC 02.05.2025. = 0,80 €
0.44 1l
2.99
380 - 440 g
€
SELECTION
SELECTION
Istarska panceta
SELECTION
Girasoli
Njoki
trajni proizvod
sir i papar svježi
MPC 02.05.2025. = 2,79 € 1 kg = 27,38 €
MPC 13.10.2025. = 1,99 € 1 kg = 6,36 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
2.19
1.59
80 g
sa sirom ili s krumpirom, bundevom i bosiljkom svježi MPC 13.10.2025. = 2,89 € 1 kg = 5,09 - 5,73 €
2.29
250 g
€
€
400 - 450 g
€
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od DOLINE
Sir Kačkavalj polutvrdi
MPC 02.05.2025. = 4,59 € 1 kg = 11,40 €
hlađeno
3.99 350 g
€
MONACO
Ledena kava odabrane vrste
MPC 13.06.2025. = 1,39 €
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
0.79
230 - 250 ml
€
SELECTION
Kuhana šunka, mortadela obična ili s pistacijom polutrajni proizvod 100 g
MPC 02.05.2025.=1,99 € 1 kg = 14,90 €
PLATI MANJE
PONUDA
-16%
1.79 €
1.49
€ 11
GUŠTI
Čajna, Zimska ili Ravni kulen
trajni narezak 80 g MPC 02.05.2025.=1,59 € 1 kg = 14,88 €
PONUDA
PLATI MANJE
-25%
DOLINE
1.59 €
1.19
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od Rezani sir
MPC 02.05.2025. = 2,09 € 1 kg = 11,93 €
€
1.79 150 g
€
GUŠTI
Pileća ili pureća posebna
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
polutrajni proizvod MPC 02.05.2025. = 2,89 €
GUŠTI
1.99 1 kg
€
Tirolska kobasica
polutrajni proizvod 800 g
MPC 02.05.2025.=4,84 € 1 kg = 5,24 €
PLATI MANJE
PONUDA
-13%
GUŠTI
Pašteta
4.84 €
4.19 €
čajna, jetrena ili kokošja MPC 02.05.2025. = 0,49 € 1 kg = 5,20 €
0.39 75 g
€
AKTIVIRAJ
PLATI MANJE KUPON GUŠTI
Mesni narezak 150 g
MPC 02.05.2025.=1,19 € 1 kg = 6,60 €
12
-16%
GUŠTI
1.19 €
0.99
Hrenovke
€
od pilećeg i purećeg mesa MPC 02.05.2025. = 2,39 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
2.19 1000 g
€
GUŠTI
Kranjska kobasica
polutrajni proizvod MPC 02.05.2025. = 4,16 € 1 kg = 6,14 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
3.99 650 g
€
LIVE
Sok
-25%
NEXT
CAFFE MONACO
Instant kava
razne vrste 1l
5.49
Gold ili Crema
MPC 02.05.2025. = 6,99 € 1 kg = 27,45 - 34,31 €
FINO
Čokolada
160 - 200 g
€
odabrane vrste MPC 02.05.2025. = 1,49 € 1 kg = 1,44 - 11,50 €
1.15
80 - 125 g
€
MULINI
Gotova jela i rižota
1.29
160 - 175 g
odabrane vrste
MPC 02.05.2025. = 1,69 € 1 kg = 7,37 - 8,06 €
€
Lasagne Bolognese
3.79 1 kg
svježe
MPC 02.05.2025. = 4,79 €
€
CAMPO
Senf
estragon MPC 02.05.2025. = 1,46 € 1 kg = 2,32 €
1.09 470 g
€
BISCOLETTI
Keksi
s punjenjem od naranče, maline ili marelice MPC 02.05.2025. = 1,19 € 1 kg = 6,60 €
0.99
BISCOLETTI
Keksi
150 g
€
duo, čokolada ili vanilija MPC 02.05.2025. = 2,29 € 1 kg = 3,58 €
1.79 500 g
€
MIRIS TRADICIJE IZ SRCA DOMOVINE
Biskvitni kolač
jabuka, čokolada ili višnja
BISCOLETTI
Čajni kolutići
MPC 02.05.2025. = 3,49 € 1 kg = 7,98 €
classic ili s kakao preljevom
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
3.19 400 g
MPC 02.05.2025. = 2,59 € 1 kg = 2,56 €
1.79 700 g
€
€ 13
0.80
€
LIVE FREE & ORGANIC
OHO!
Glatko brašno T-550
MPC 18.12.2025. = 0,75 €
Super prilika! TOP cijena! Voćna HIT Već cijena! od
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
0.59
0.59
kašica u tubi
1 kg
€
odabrane vrste MPC 23.06.2026. = 0,99 € 1 kg = 5,90 €
500 g
100 g
€
Suha Šljiva bez koštica
MPC 17.06.2026. = 3,19 € 1 kg = 4,98 €
14
2.49 € 500 g
Odabrani bio proizvodi MPC 07.07.2025. = 5,99 €
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
0.79
€
500 g
OHO!
OHO! OHO!
LIVE FREE & ORGANIC
Badem jezgra
MPC 25.02.2026. = 5,99 € 1 kg = 7,98 €
3.99
Rolada ili tortina
500 g
€
kakao ili lješnjak MPC 02.04.2026. = 1,79 € 1 kg = 4,63 - 5,79 €
1.39
240 - 300 g
€
BITS&BYTES
Tortilja čips slani, sir ili chili
MPC 02.05.2025. = 1,19 € 1 kg = 4,60 €
0.69 150 g
€
A B
BITS&BYTES
Party mix
MPC 02.05.2025. = 2,99 € 1 kg = 3,19 €
2.39 750 g
€
do
-40%
C
MAISON KITCHENWARE
MAISON KITCHENWARE
Linija porculana na točkice
Linija emajla morski motivi A B
C
PREFINO
Okruglice
-20% sa šljivama marelicom ili kakaom 600 g - 1 kg
ESENS
Šampon, maska ili regenerator za kosu odabrane vrste
MPC 25.07.2025. = 2,49 €
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
1.49
300 - 400 ml
DIX
Deterdžent za rublje Ultra Power
€
MPC 02.05.2025. = 10,75 € 1 kg = 1,16 €
9.29 8 kg
€ 15
MESNICA Slijedim srce, . BIRAM NAŠE
Domaći svježi juneći vrat
bez kosti za pečenje ili kuhanje na pultu MPC 02.05.2025. = 12,89 €
I
Z KOST BE
12.99 1 kg
I
BE
Z KO S T
I
Z KOST BE
Z KO S T
I
BE
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od €
I
Z KOST BE
Domaća svježa juneća lopatica bez kosti u komadu ili narezano za pečenje i kuhanje na pultu
MPC 02.05.2025. = 12,99 €
Domaća svježa juneća leđa s kostima u komadu ili narezana na pultu
MPC 02.05.2025. = 10,29 €
16
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
12.99 1 kg
Domaći svježi juneći but
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
bez kosti na pultu
€
MPC 02.05.2025. = 14,69 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
10.99
Z KO S T
I
BE
1 kg
€
Domaća svježa juneća rebra ili prsa s kostima u komadu ili narezano za kuhanje na pultu MPC 02.05.2025. = 9,69 €
13.99 1 kg
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
9.49 1 kg
€
NOVO! NOVO! NOVO! NOVO! NOVO! NOVO! NOVO! NOVO! 450 g
500 g
MESNICA PLODINE
Svježe pljeskavice
MPC 24.07.2026. = 3,79 € 1 kg = 6,64 €
CELJSKE MESNINE
Svježi Argentina steak MPC 02.05.2025. = 8,39 € 1 kg = 23,30 €
Svježi Denver Black Angus steak
MPC 02.05.2025. = 9,49 € 1 kg = 26,63 €
Svježi svinjski file
ekstra kategorija za brzu pripremu obroka MPC 02.05.2025. = 8,89 €
500 g
MESNICA PLODINE
2.99
MESNICA PLODINE
450 g
€
Svježi ćevapčići MPC 24.07.2026. = 3,79 € 1 kg = 5,98 €
2.99 500 g
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
6.99 1 kg
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
7.99 300 g
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
5.29 € 1 kg
Svježe miješano mljeveno meso MPC 29.07.2026. = 4,79 € 1 kg = 6,38 €
CELJSKE MESNINE
Svježi Pfferfer steak MPC 02.05.2025. = 7,99 € 1 kg = 23,30 €
PIVAC
Svježi juneći ramsteak
MPC 17.08.2026. = 7,69 € 1 kg = 20,69 €
PIK
Svježi američki burger 400 g
MPC 02.05.2025.=5,31 € 1 kg = 10,98 €
3.19 500 g
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
6.99 300 g
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
5.69 275 g
PLATI MANJE
€
PONUDA
-20%
5.49 €
4.39
€ 17
Lovački kruh
Kajzerica
MPC 02.05.2025. = 1,05 € 1 kg = 1,73 €
pšenično bijelo pecivo hrskave korice
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
0.69
MPC 02.05.2025. = 0,13 € 1 kg = 1,50 €
0.09 60 g
€
400 g
€
Somun mini
MPC 02.05.2025. = 0,23 € 1 kg = 3,20 €
Ječmeni ili Raženi kruh
MPC 13.10.2025. = 1,39 € 1 kg = 2,18 - 2,73 €
1.09
400 - 500 g
Seljački kruh MPC 02.05.2025. = 1,49 € 1 kg = 2,90 €
Bakin kruh MPC 02.05.2025. = 1,59 € 1 kg = 2,94 €
1.19 410 g
1.19
€
405 g
€
Pecivo tamno sa sjemenkama MPC 13.05.2026. = 0,49 € 1 kg = 3,90 €
0.16 50 g
€
0.39 100 g
€
Somun
MPC 02.05.2025. = 0,58 € 1 kg = 1,95 €
€
0.39 200 g
€
Kruh Mediteran pakirani rezani
MPC 02.05.2025. = 1,79 € 1 kg = 2,58 €
1.29 500 g
18
Pizza šunka sir
€
MPC 12.05.2026. = 1,39 € 1 kg = 7,92 €
0.99 125 g
Hot dog
€
sa sirom
MPC 02.05.2025. = 1,89 € 1 kg = 9,61 €
1.49 155 g
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
6.99 800 g
Torta jagoda
MPC 17.08.2026. = 9,95 € 1 kg = 8,74 €
Krafna
s voćnim punjenjem od marelice MPC 02.05.2025. = 0,59 € 1 kg = 8,00 €
0.48 60 g
€
€
Kolač Oreo malina
MPC 20.07.2026. = 7,89 € 1 kg = 13,51 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od MPC 17.08.2026. = 9,95 € 1 kg = 11,99 €
6.89 510 g
€
Domaća sirnica Croissant s maslacem
MPC 02.05.2025. = 0,47 € 1 kg = 7,22 €
Meksička rolica MPC 02.05.2025. = 1,09 € 1 kg = 6,82 €
0.39
ručno motana s bogatim nadjevom od sira
54 g
0.75
€
MPC 02.05.2025. = 1,69 € 1 kg = 6,41 €
Pecivo Maxi
110 g
€
sir ili Mexico
MPC 02.05.2025. = 0,59 € 1 kg = 5,00 - 5,06 €
1.09
Kolač Oblatne MPC = 1 kg = 6,73 €
Motani burek
170 g
0.45
8.99 750 g
Čoko-malina torta
€
89 - 90 g
€
s nadjevom od sira i špinata
MPC 02.05.2025. = 0,85 € 1 kg = 6,90 €
Kruh Zlatni korijen
MPC 02.05.2025. = 1,55 € 1 kg = 3,30 €
€
400 g
2.69
0.69
€
100 g
0.99
€
300 g
€
19
SLIJEDIM SRCE, BIRAM NAŠE Birati domaće znači birati kvalitetu, svježinu i povjerenje. Oznakom Slijedim srce, biram naše ističemo proizvode hrvatskih proizvođača – od voća i povrća do lokalnih sireva, salama, maslinovog ulja, ribe, kolača i tradicionalnih specijaliteta.
, e c r s m i d e j i l S . E Š A N M BIRA
OD SVAKODNEVNIH NAMIRNICA DO DELIKATESNIH PROIZVODA Birajte ono što je blizu, poznato i provjereno. 20
ZO N A E S
DO
E M AĆ
G
domaće svježe sezonsko
KOLOVOZ DONOSI VRHUNAC DOMAĆE SEZONE! Kraj kolovoza donosi pravi vrhunac domaće ljetne sezone. Obilje sunca i dugi, topli dani omogućuju voću i povrću da prirodno dozrije te razvije pun okus, miris i boju. Upravo tada domaća polja i voćnjaci nude posebno bogat izbor – od sočnih rajčica, paprika, krastavaca, tikvica i mahuna do slatkih breskvi, nektarina, lubenica i dinja. To je idealno vrijeme za uživanje u svježim, sezonskim namirnicama koje ljetne obroke čine laganima, raznovrsnima i punima okusa.
VEĆA SVJEŽINA I KVALITETA OD POLJA DO TRGOVINE U NAJKRAĆEM ROKU INTEZIVNIJI OKUSI I AROMA
SVAKI ODABIR DOMAĆIH PROIZVODA DOPRINOSI RAZVOJU LOKALNE PROIZVODNJE I JAČANJU HRVATSKOG GOSPODARSTVA 21
Slijedim srce, . BIRAM NAŠE Domaća jabuka Zlatni Delišes
Zemlja podrijetla Hrvatska MPC 02.05.2025. = 1,49 €
500 g
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1.19 1 kg
€
Domaća rajčica
Harmony Zemlja podrijetla Hrvatska MPC 02.05.2025. = 2,79 € 1 kg = 3,98 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1.99 500 g
€
komad
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
0.49 komad
Domaći kukuruz klip
Zemlja podrijetla Hrvatska MPC 02.05.2025. = 0,99 €
22
€
500 g
PONUDA
PLATI MANJE Limun
Zemlja podrijetla Južnoafrička Republika 500 g MPC 09.10.2025. = 1,52 € 1 kg = 1,58 €
-46% 1.49 €
0.79
€
2.49
Gerbera Mix lončanica
Ø 12 cm
visina
30 cm
€
500 g
Orhideja u keramici
Borovnica
Zemlja podrijetla Poljska MPC 02.05.2025. = 5,99 € 1 kg = 7,58 €
Grožđe
bijelo Zemlja podrijetla Italija MPC 02.05.2025. = 3,99 €
3.79
€
1.39
Kalanchoa Mix
€
Ø 9 cm
visina
40 cm
5.99
500 g
1 kg
lončanica
lončanica visina
Ø 10,5 cm 24 cm
1..99
€
€
Aranžman Škola lončanica visina
Ø 12 cm 14 cm
MIRIS TRADICIJE IZ SRCA DOMOVINE
Domaći začini mix
4.49
1..19
€
€
komad
Salata kristalka s korijenom
Zemlja podrijetla Slovenija ili Hrvatska MPC 28.07.2026. = 1,29 €
0.99
Ciklama Mix
komad
€
lončanica
Ø 9 cm
visina
17 cm
Cjelokupnu Plodine Card ponudu pronađite u aplikaciji
1.89 €
Zeleni Sobni MIx lončanica visina
Ø 12 cm 35 cm
ili u digitalnom letku na www.plodine.hr
3.69
€
23
3.32
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
PILE
Pileća zadnja četvrt
1.99 1 kg
svježa cca 650 g MPC 02.05.2025. = 2,79 €
CEKIN
Pileći mini file na podlošku svježe
MPC 02.05.2025. = 6,69 € 1 kg = 13,23 €
€
CEKIN
Hrvatsko pile
€
svježe na podlošku
MPC 02.05.2025. = 3,31 €
5.29
Pileći rasjek
€
premium cca 1000 g
MPC 02.05.2025. = 5,19 €
€
CEKIN
CEKIN 400 g
3.18 1 kg
4.19
Pileći zabatak
1 kg
€
svježi na podlošku
MPC 02.05.2025. = 5,29 €
4.49 1 kg
€
PERUTNINA
VINDON
Pureći ražnjići s paprikom svježi
MPC 02.05.2025. = 7,99 € 1 kg = 14,87 €
Volim ljuto, Marinirana pileća mini krila ili file zabatka
VINDON
6.99
Pureće mljeveno meso
470 g
€
svježe
MPC 02.05.2025. = 5,49 € 1 kg = 9,58 €
4.79 500 g
€
MPC 02.05.2025. = 3,89 € 1 kg = 7,76 - 8,73 €
3.49
400 - 450 g
€
Uvijek
svježe! Uvijek
svježe! LUMA RIBARSTVO
Tuna odrezak žutoperajna
MPC 02.05.2025. = 10,09 € 1 kg = 19,98 €
24
LUMA RIBARSTVO
7.99
Pastrva
400 g
€
svježa očišćena
MPC 02.05.2025. = 5,05 € 1 kg = 7,48 €
4.19
ORADA ADRIATIC
Filet brancina
560 g
€
svježi
MPC 02.05.2025. = 5,99 € 1 kg = 27,95 €
5.59 200 g
€
0.64
€
/ 100 g
SIRANA GLIGORA
Sir Žigljen
tvrdi od ovčjeg i kravljeg mlijeka MPC 02.05.2025. = 24,59 € 1 kg = 20,90 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
2.09 100 g
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
QUESOS EL PASTOR
Miješani sir
1.19 100 g
polutvrdi
€
MPC 02.05.2025. = 14,99 € 1 kg = 11,90 €
Sir Gouda polutvrdi
€
MPC 18.06.2026. = 6,49 € 1 kg = 4,20 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
0.42 100 g
€
POTRAŽI NA USLUŽNOM PULTU
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1.59
GAVRILOVIĆ JELI
100 g
GUŠTI
Suha šunka trajni prozivod
MPC 02.05.2025. = 21,79 € 1 kg = 15,90 €
€
Šunka u ovitku polutrajni proizvod
MPC 02.05.2025. = 9,99 € 1 kg = 6,90 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
0.69 100 g
€
GAVRILOVIĆ
Graničarska kobasica maxi trajni proizvod
MPC 02.05.2025. = 19,69 € 1 kg = 13,90 €
BELJE
Kulenova seka trajni proizvod
MPC 02.05.2025. = 24,49 € 1 kg = 17,90 €
GUŠTI
1.39
PISINIUM
Istarski žlomprt
100 g
€
trajni proizvod
MPC 02.05.2025. = 28,99 € 1 kg = 19,90 €
1.99
Dimljeni svinjski vrat
100 g
€
PODRAVKA
1.79
Zimska salama
100 g
trajni proizvod
€
MPC 02.05.2025. = 18,49 € 1 kg = 13,90 €
1.39
polutrajni proizvod
MPC 02.05.2025. = 10,49 € 1 kg = 7,90 €
PIK VRBOVEC
Sendvič salama
100 g
€
trajni proizvod
MPC 02.05.2025. = 15,9 € 1 kg = 11,90 €
0.79 100 g
1.19
€
100 g
€ 25
PERUTNINA
Polutrajni narezak
odabrane vrste
MPC 04.07.2025. = 2,49 € 1 kg = 11,93 - 17,90 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1.79
100 - 150 g
EASY CHEF
Panirana piletina
smrznuta odabrane vrste MPC 27.02.2026. = 5,49 €
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
3.59
500 - 560 g
€
PERUTNINA
Extra pileća hrenovka
polutrajni proizvod
MPC 02.09.2025. = 1,49 € 1 kg = 3,97 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1.19
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
PIK VRBOVEC
Debrecinka
300 g
3.49 440 g
polutrajni proizvod
€
€
MPC 02.05.2025. = 4,39 € 1 kg = 7,93 €
€
ROZETO
Čajna, kulen ili zimska kobasica trajni proizvod
MPC 02.05.2025. = 5,99 € 1 kg = 14,97 €
HITHIT cijena! TOP cijena! Već cijena! od
GAVRILOVIĆ
Posebna, Tirolska ili Pariška
polutrajni proizvod MPC 02.05.2025. = 4,19 € 1 kg = 8,54 €
4.49 300 g
2.99 350 g
€
0.69
€
€
/ 100 g
1 kg
PLODINE LEDO
Pommes Frites smrznuti
MPC 02.05.2025. = 4,29 €
26
3.19
Hamburger
1 kg
€
pečeni polutrajni proizvod MPC 02.05.2025. = 6,99 € 1 kg = 5,90 €
0.59
DOBRO
Panceta
100 g
€
trajni proizvod MPC 02.05.2025. = 20,9 € 1 kg = 11,50 €
1.15 100 g
€
NOVO U PONUDI!
DOLINE
0.99 140 g
Topljeni sir
mix, gouda ili emmentaler MPC 02.05.2025. = 1,29 € 1 kg = 7,07 €
2.99
€
€
ŽUVELA
ZELENE DOLINE BAYERNLAND
Maslac
MPC 02.05.2025. = 5,39 € 1 kg = 5,96 €
1.49
Probiotički jogurt
250 g
€
B.AKTIV
Smoothie jogurt LGG 1,5% m.m., razne vrste MPC 02.05.2025. = 1,82 € 1 kg = 4,52 €
razne vrste
MPC 02.05.2025. = 1,99 €
1.59 1 kg
€
FINO MI JE
1.49
Puding sa šlagom
330 g
€
vanilija ili čokolada MPC 02.05.2025. = 1,99 € 1 kg = 2,98 €
Krakovi divovske lignje smrznuto
MPC 31.07.2026. = 8,99 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
6.99 1 kg
€
PERLA
1.49
Lignja
4x 125 g
€
kolutići i krakovi smrznuti MPC 02.05.2025. = 5,99 € 1 kg = 11,40 €
3.99 350 g
€
LEDO
Sladoled Quattro Lino Lada, Sunshine, Dorina ili Joy
PLATI MANJE FINO MI JE
Griz
natur ili čokolada 200 g
MPC 06.06.2025.=0,99 € 1 kg = 3,95 €
-20%
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
‘Z BREGOV
0.99 €
0.79
MPC 02.05.2025. = 7,49 €
PONUDA
€
Vrhnje za kuhanje
MPC 25.11.2025. = 1,59 € 1 l = 4,95 €
Cjelokupnu Plodine Card ponudu pronađite u aplikaciji
0.99
4.99 1500 ml
200 ml
€
ili u digitalnom letku na www.plodine.hr
€
27
NOVO U PONUDI!
PREALPI
Topljeni sir
dinki ili ementaler MPC 11.08.2026. = 1,69 € 1 kg = 9,21 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1.29 140 g
€
PREALPI
Sir Mozzarella za pizzu
MPC 11.08.2026. = 3,99 € 1 kg = 8,23 €
PREALPI
Sir Groviera
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
polutvrdi
MPC 11.08.2026. = 3,99 € 1 kg = 13,96 €
3.29 400 g
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
3.49 250 g
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
3.49 180 g
ALPIA
Kajmak u keramici mladi ili urnebes
MPC 12.08.2026. = 3,99 € 1 kg = 19,39 €
28
€
€
i n m e r Sp , u l o k š za e k i l e v uz
! e d e ušt
29
ZVIJEZDA
BARILLA
Tjestenina integralna odabrane vrste 500 g
Krastavci
PONUDA
delikates *ocijeđene mase 350 ml MPC 02.05.2025. = 2,99 € 1 kg = 6,83 €
PODRAVKA
PLATI MANJE
-40%
Grah
smeđi ili bijeli *ocijeđena masa 460 g MPC 02.05.2025. = 2,19 € 1 kg = 3,59 €
PODRAVKA
1.65
2.39 670 g
800 g
€
€
PODRAVKA
Krem juhe
Rajčica
-25%
-25%
odabrane vrste 54 - 80 g
odabrani proizvodi 120 - 680 g
PODRAVKA
Ajvar
1.95 350 g
blagi ili ljuti MPC 02.05.2025. = 2,49 € 1 kg = 5,57 €
€
GULLON
Keksi
bez glutena ili bez šećera, odabrane vrste MPC 02.05.2025. = 4,49 €
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
0.79 60 - 410 g
€
500 g
LASTA RONDINI
Keksi
čokolada, bijeli lješnjak ili limun-mak MPC 14.10.2025. = 1,99 € 1 kg = 4,95 €
30
HITHIT cijena! TOP cijena! Već cijena! od
0.99 200 g
MARJAN VOĆE
Datulja
€
bez koštice MPC 02.05.2025. = 2,65 € 1 kg = 3,58 €
1.79 500 g
€
ENCIAN
Cornflakes
MPC 02.05.2025. = 5,69 €
3.49 1 kg
€
1.72
€
TENA ČEPIN
Suncokretovo ulje MPC 02.05.2025. = 1,59 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
1.45 1l
NE PROPUSTI! TOP cijena! HIT Već cijena! od
2.39
PZ MARINA
Maslinovo ulje extra djevičansko
1l
ALPRO
Biljni napitak
High protein, čokolada, vanilija ili matcha-kokos MPC 02.05.2025. = 3,89 €
€
MPC 02.05.2025. = 11,99 € 1 l = 17,98 €
8.99 0,5 l
€
€
KLARA
Toast
bijeli ili integralni MPC 02.05.2025. = 2,69 € 1 kg = 3,18 €
7 DAYS
Croissant
odabrane vrste MPC 24.06.2026. = 1,29 € 1 kg = 11,13 - 12,71 €
MR.BROWNIE
0.89
Mekani biskvit
70 - 80 g
€
odabrane vrste
MPC 02.05.2025. = 3,29 € 1 kg = 13,45 €
2.69
1.59
200 g
500 g
€
€
MARJAN VOĆE
Smokva suha
MPC 10.03.2026. = 2,49 € 1 kg = 7,95 €
1.59 200 g
€
Mix brusnice i badema ili indijskog i brusnice
MPC 02.05.2025. = 5,05 € 1 kg = 9,30 €
NESTLE
2.79
Žitarice
Nesquik, Cookie crisp, Lion ili Fitness
300 g
€
MPC 02.05.2025. = 6,29 € 1 kg = 6,86 - 7,15 €
4.29 600 - 625 g
€
31
RIKI
Čokolada
riža, popcorn ili pšenica-med MPC 02.10.2025. = 5,29 € 1 kg = 11,96 - 14,95 €
2.99
SNICKERS, TWIX ILI MARS
200 - 250 g
€
MPC 02.05.2025. = 2,85 € 1 kg = 13,27 - 44,22 €
odabrani proizvodi 35 - 270 g
MOTO
Keksi kakao
MPC 02.05.2025. = 1,99 € 1 kg = 7,76 €
odabrane vrste MPC 02.05.2025. = 3,89 €
odabrane vrste MPC 02.05.2025. = 1,29 € 1 kg = 9,90 €
32
0.99
CHIO
€
1.49
€
TOP cijena!
Bomboni
100 g
ROSHEN
Čipi Čips
odabrane vrste MPC 02.05.2025. = 2,19 € 1 kg = 13,77 €
Odabrani proizvodi
192 g
Već od HIT Već cijena! od
KIKI
Čips
€
-25%
-25% Bobi
BITS&BYTES
1.99
3 x 45 - 3 x 50 g
Čokoladica
0.89 90 - 400 g
€
DOMAĆICA
Keksi original
MPC 02.05.2025. = 1,99 € 1 kg = 8,76 €
1.49 170 g
€
KRAŠ
1.79
120 - 130 g
€
Čokoladne napolitanke
MPC 25.03.2026. = 6,69 € 1 kg = 9,98 €
4.29 430 g
€
KNOPPERS
Čokoladice i napolitanke odabrani proizvodi
MPC 02.05.2025. = 3,79 €
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
0.39
MILKA
Čokolada
25 - 200 g
€
JADRO
Napolitanke
1.35 80 g
noisette ili lješnjak MPC 02.05.2025. = 2,09 € 1 kg = 16,88 €
€
MPC 02.05.2025. = 4,99 € 1 kg = 4,64 €
Čokolada
napolitanka, petit beurre ili jagoda-vanilija
Čokoladica
MPC 02.05.2025. = 4,99 € 1 kg = 10,31 - 12,46 €
2.99
-25%
-25%
240 - 290 g
riža, lješnjak ili kakao 26 - 38 g
odabrane vrste 36 - 300 g
€
€
DORINA
JAFFA CRVENKA
Keksi i biskviti
DORINA
3.99 860 g
original
HAUSBRANDT
Kava u kapsulama
GLORIA
Cappucino
classic, čokolada, vanilija ili Irish MPC 02.05.2025. = 2,79 € 1 kg = 11,45 €
2.29 200 g
€
sublime, intensto ili bez kofeina MPC 02.05.2025. = 3,71 € 1 kg = 59,80 €
2.99 50 g
€
ARABESCA
Mljevena kava
MPC 02.05.2025. = 7,49 € 1 kg = 14,98 €
5.99
NESCAFE
400 g
Instant kava
€
2u1 ili 3u1, odabrane vrste MPC 02.05.2025. = 2,99 € 1 kg = 12,31 - 28,63 €
2.29
JULIUS MEINL
80 - 186 g
€
Kava u zrnu odabrane vrste
MPC 04.05.2026. = 34,99 €
24.99 1 kg
€
33
CRUZARES
Bijelo ili crno kvalitetno vino MPC 26.03.2026. = 2,99 € 1 l = 2,65 €
1.99 0,75 l
€
ASTRALE
MADIRAZZA
Bijelo ili crno vrhunsko vino odabrane vrste
MPC 02.05.2025. = 39,99 € 1 l = 11,48 - 35,99 €
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
8.61 0,75 l
Prosecco DOC Rose Extra Dry
MPC 02.05.2025. = 8,02 € 1 l = 7,99 €
5.99
LAGUNA
0,75 l
€
Vino
€
Malvazija ili Rose MPC 02.05.2025. = 8,82 €
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
5.49 0,75 l
€
BADEL
BADEL
Kruškovac
Rakija
Hrvatska Stara Šljivovica MPC 02.05.2025. = 16,02 €
14.29 1l
svatovski
MPC 02.05.2025. = 10,02 €
8.49
DOCK
1l
€
Svijetlo pivo
€
MPC 02.05.2025. = 0,79 € 1 l = 1,38 €
0.69 0,5 l
€
CETINA
Prirodna izvorska voda negazirana
MPC 02.05.2025. = 0,82 € 1 l = 0,43 €
Cocktail
odabrane vrste MPC 09.06.2025. = 2,48 € 1 l = 5,42 €
34
1.79 0,33 l
€
0.65
VITAMIN WELL
Voda
1,5 l
€
razne vrste MPC 02.05.2025. = 2,02 € 1 l = 3,58 €
1.79 0,5 l
€
ISO SPORT
Gazirani ili negazirani izotonik razne vrste
MPC 02.05.2025. = 2,49 €
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
0.99 0,5 l ili 1,5 l
€
FRUCTAL
Sirup
odabrane vrste MPC 02.05.2025. = 2,99 €
JAMNICA SENSATION
Gazirano piće razne vrste
MPC 02.05.2025. = 1,69 € 1 l = 0,93 €
FRISKIES
Hrana za mačke razne vrste
MPC 02.05.2025. = 0,59 € 1 kg = 5,76 €
1.39
2.59
1,5 l
Ledeni čaj
1l
€
0.49
WHISKAS
Hrana za mačke
85 g
€
odabrane vrste
MPC 14.07.2026. = 2,89 € 1 kg = 6,44 €
2.19
JUICY
€
breskva, jagoda/vanilija limun ili šumsko voće MPC 14.10.2025. = 1,65 € 1 l = 0,93 €
1.39 1,5 l
€
4x 85 g
€
PURINA ONE
Hrana za pse i mačke
BERCI
Hrana za pse razne vrste
MPC 02.05.2025. = 2,19 € 1 kg = 1,28 €
1.59
MIGLIORGATTO
Hrana za mačke
1240 g
€
govedina ili perad
MPC 02.05.2025. = 0,86 € 1 kg = 1,70 €
0.69
-30%
405 g
odabrani proizvodi
€ 35
NOVO U PONUDI!
PLATI MANJE NICE DAY BIONSEN
Gel za tuširanje razne vrste
MPC 02.05.2025. = 3,46 € 1 l = 3,06 €
1.99
Šampon za kosu
650 ml
€
argan, kamilica ili kopriva 1l MPC 22.07.2025. = 1,49 €
PONUDA
-33%
1.49 €
0.99
€
LACTOVIT
Odabrani proizvodi
HITHIT cijena! TOP cijena! Već cijena! od
CLEAR
Šampon za kosu razne vrste
MPC 15.05.2026. = 6,49 € 1 l = 8,86 €
3.19
Već od HIT Već cijena! od
ELSEVE
Šampon, regenerator ili maska
360 ml
€
MPC 02.05.2025. = 7,99 €
Već od HIT Već cijena! od 1.85 €
TOP cijena!
2.99
TOP cijena!
150 - 400 ml
odabrani proizvodi
MPC 07.10.2025. = 8,99 €
€
VIOLETA
Pelene za djecu Double care
MPC 02.05.2025. = 17,99 €
Već od HIT Već cijena! od
VIOLETA
TOP cijena!
9.99
Vlažne maramice ili vlažni toaletni papir
44 - 66 komada
€
odabrane vrste
MPC 02.05.2025. = 7,95 €
FA
1
GLISS
Proizvodi za njegu kose razne vrste i militraže
VEĆ OD
2
99 €
0.99
€
LIBRESSE
Higijenski ulošci odabrane vrste
MPC 02.05.2025. = 3,15 € 1 kom = 0,10 - 0,25 €
1.99
8 - 20 komada
€
Proizvodi za oblikovanje kose razne vrste i militraže
VEĆ OD
79 €
349 €
SCHAUMA
Proizvodi za njegu kose razne vrste i militraže
VEĆ OD
2
Ponuda traje od 19.8. do 25.8.2026. ili do isteka zaliha.
36
TOP cijena!
TAFT
Proizvodi za njegu tijela razne vrste i militraže
VEĆ OD
Već od HIT Već cijena! od
69 €
PALETTE
Proizvodi za bojanje kose razne vrste
VEĆ OD
349 €
AQUAFRESH
Odabrani proizvodi
MPC 02.05.2025. = 3,89 €
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
1.59
€
VESH ILI VIOLETA
Odabrani proizvodi
MPC 02.05.2025. = 17,89 €
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
3.99
1 - 3 l ili 14 - 42 komada
VIOLETA
Omekšivač za rublje odabrane vrste
MPC 02.05.2025. = 6,79 €
Već od HIT Već cijena! od TOP cijena!
1.99
800 ml - 1,71 l
FAKS
Deterdžent za rublje
VANISH
Odstranjivač mrlja
8.99 3l
White ili Pink Liquid
€
€
MPC 02.05.2025. = 17,99 € 1 l = 3,00 €
€
15.49 4,4 kg
80 pranja parfumed by Ornel MPC 14.10.2025. = 28,99 € 1 kg = 3,52 €
COCCOLINO
FIOR DI CARTA
Omekšivač za rublje
Kuhinjski ručnici Summer
odabrane vrste
MPC 23.06.2026. = 3,99 € 1 rola = 1,00 €
MPC 06.06.2026. = 7,49 €
Već od HIT Već cijena! od
1.99 2 role
TOP cijena!
3.29
943 ml - 1,702 l
€
PERWOLL
9
PERSIL
Deterdženti za pranje rublja razne vrste i militraže
VEĆ OD
699 €
€
WEISSER RIESE
Specijalni deterdženti za pranje rublja razne vrst 3-4 l
VEĆ OD
€
Deterdženti i kapsule za pranje rublja razne vrste i militraže
VEĆ OD
999
99 €
€
SILAN
Omekšivač za rublje razne vrste, duopack 2x1,364 l ili 2x1,672 l
599
Ponuda traje od 19.8. do 25.8.2026. ili do isteka zaliha.
€
BREF
WC osvježivači 6x50g
599 €
DOMESTOS
Gel za čišćenje Floral ili Limeta
MPC 02.05.2025. = 3,99 € 1 l = 2,84 €
1.99 700 ml
€
37
A B
C
ESPERANZA
Friteza na vrući zrak • model EKA003 • snaga: 1400 W • kapacitet: 5 l • podesiva temperatura • timer do 60 min • raspon temperature od 80°C do 200°C • 8 unaprijed postavljenih programa
A B
Dehidrator
• model EKD003 • snaga 250 W • 8 programa sušenja • snažan ventilator, za sušenje voća, povrća, bilja, mesa i drugih vrsta hrane
6 × 7.50 €
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
44.99
A B
C
ESPERANZA
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
22.99
€
A B
C
ESPERANZA
€
C
ESPERANZA
Indukcijska ploča
• 2000 W • ploča za kuhanje: 250x250 mm • automatsko isključivanje • od 80 °C - 270 °C • 5 posebnih funkcija kuhanja • timer sa signalom za isključivanje • prikaz snage, temperature i vremena
Kuhalo za vodu
A B
• snaga: 1800 W • zapremnina 1,8 l • podesivi termostat • automatsko isključivanje • svjetlosna indikacija
C
ESPERANZA
18.99
Električni rešo
€
• model EKH003K • snaga 1000 W • zaštita od pregrijavanja • indikatorska lampica
8.99
€
7.49
€
-25% Mali kućanski aparati odabrani proizvodi
A B
A B
C
Set tanjura Arkos
ESPERANZA
Toster
10.99
• preklopni • model TKT004W • snaga 700 W • AC napon 240 V • LED indikator
A B
C
€
• porculan • set sadrži 6 plitkih, 6 dubokih i 6 desertnih tanjura • 18 komada
34.99
€
do
-40% Kuhinjski dozatori, kutije ili držači odabrani proizvodi
A B
38
C
C
A B
Kuhinjska krpa
A B
C
Staklena doza razne zapremnine
Već od
1.89
€
• dimenzije: cca 50x70 cm • pakiranje: 10 komada
3.99
Ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 19.08. do 01.09. ili do prodaje zaliha.
€
A B
C
PLODINE
Drveni ugljen
Već od A B
1.29
C
Aluminijski ovali
A B
€
Već od
C
1.49
Jednokratne čaše u setu • više vrsta
€
do
-30% Čaše
odabrani proizvodi
A B
C
A B
• 100% drveni ugljen • za upotrebu na roštiljima različitih vrsta • nizak sadržaj vlage, lako potpaljivanje, dugotrajno održavanje temperature, minimalni ostatak pepela
Već od
C
GREAT PLASTIC
0.79
Artikli za kućanstvo
odabrani prozvodi
1 kg = 1,08 €
2.69 2,5 kg
€
A B A B
€
C
PLODINE
C
5.99
Tanjur za pizzu • porculan • promjer 13 cm • 3 dizajna
Kocke za potpalu
€
do
-30% Keramika
odabrani proizvodi
A B
• 48 komada • 320 g 1 kom = 0,01 €
A B
0.45 320 g
€
C
MANEX
Baterije • AA ili AAA • 10 komada
2.99 10 komada
€
A B
-30% Lampioni
odabrani proizvodi
A B
Ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 19.08. do 01.09. ili do prodaje zaliha.
C
39
A B
Komplet posteljine
60x80 cm
• 100% pamuk • razne boje i dezeni • 140x200 cm + jastučnica 60x80 cm
16.99 • dimenzije cca 200x200 cm + 2 jastučnice cca 60x80 cm
Jastuk
€
23.99 €
Ručnik
• 100% pamuk • razne boje • dimenzije cca 50x90 cm
1.49
€
8.99 €
• 240x260 cm
9.99 €
4.99
€
Plahta
Plahta
• 220x240 cm
• štepani • napunjen finim silikoniziranim poliesterskim kuglicama
A B
A B
A B
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
A B
• jersey • s gumicom • 100% pamuk • raznih boja • dimenzije: cca 90x200 cm
• bijela • 100% pamuk • dimenzija 150x240 cm
6.99
€
5.49
• dimenzije: cca 180x200 cm
€
8.49 €
Za nju 36-41
A B LOTTO
Bokserice
• visoki udio pamuka • razne boje • vel. M-XXL
2 komada
6.99
Već od
Za njega 41-45
A B
€
Muške traperice • pamuk • vel. 48-58
8.99
A B
€
Natikače za odrasle
4.99
€
Kovčeg
• sa teleskopskom drškom • u crnoj, plavoj ili tamno sivoj boji • od izdržljivog PP • dimenzije 62 cm ili
3 komada
6 × 7.50 €
A B
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
LOTTO
Stopalice
44.99
• visoki udio pamuka • bijele ili crne boje • vel. 35 - 46
40
2.49 €
A B
• 74 cm
€
59.99 € 6 × 10.00 €
Ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 19.08. do 01.09. ili do prodaje zaliha.
A B
C
Sušilo za rublje Wings
-30%
• preklopno • stabilno s pojačanjem protiv klizanja i nastavkom za sušenje čarapa • dužina sušenja cca 18 m
11.99
Ručni alat
odabrani proizvodi
€
A B
C
130x91x33 cm
do
A B EGE
Daska za glačanje Diamond
15.99 A B
€
• podloga se pričvrsti za sjedalo s elastičnim pojasem • univerzalne veličine
C
Kupaonska galanterija
• odabrani proizvodi
A B
C
Podloga za sjedalo
A B
4.99
Već od
0.99
Pomagala za čišćenje
€
A B
C
C
Set obavezne autoopreme
€
-30%
• sadrži prvu pomoć, trokut, reflektirajući prsluk, auto žarulje H4 ili H7
19.99
€
do
-30% VIPLAST
Vrećice
odabrani proizvodi
A B
A B
-30%
C
BLISTA
Višenamjenske Cockpit vlažne maramice
• uklanjaju sve masne tragove i otiske 1 kom = 0,03 €
A B
1.49 € 50 komada
C
WD-40 sprej • za podmazivanje, odstanjivanje vlage i hrđe
1 l = 12,48 €
C
4.99
Sjenila za auto
400 ml
odabrani proizvodi
€
Ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 19.08. do 01.09. ili do prodaje zaliha.
A B
C
41
Spremni za školu, uz velike
A B A B
C
MUST
Školski ruksak
uštede!
18.99
C
MUST
€
Pernica
• Monochrome • prazna • s 2 pretinca
3.19
€
FRIENDS
Gel ili kemijska olovka • razne vrste
1.39
GABBYS DOLLHOUSE, STITCH ILI AVENGERS
€
Set pribora za bojanje
6.99
€
A B
Figure nogometaši
Već od TOP cijena! HIT Već cijena! od
A B
C
Trampolini
• podabrani prozvodi
34.99
€
• odabrani proizvodi
A B
Igračke sport • odabrani proizvodi
Već od
9.99
€
Već od
6.49
€
Dostupnost neprehrambenih proizvoda u Plodine supermarketima A
Bjelovar, Čakovec 1 - Zagrebačka, Čepin, Đakovo, Donji Miholjac, Ivanic Grad, Karlovac, Koprivnica, Križevci, Kutina, Ludbreg, Marinici, Našice, Nova Gradiška, Osijek - Huttlerova, Osijek - Strossmayerova, Pitomača, Požega, Rijeka - Martina Kontuša, Sisak, Slavonski Brod, Slatina, Split 2 - Put Pazdigrada, Sveta Nedelja, Valpovo, Varaždin 1 - Gospodarska, Varaždin 2 - Optujska, Vinkovci 1 - Vukčića Hrvatinića, Virovitica, Zadar 3 - Zagrebačka, Zagreb - Karla Metikoša, Zagreb - Stefanovečki zavoj, Zagreb - Mije Haleuša, Zaprešić, Županja.
B
Beli Manastir, Benkovac, Čakovec 2 - Inženjerijske bojne, Čazma, Daruvar, Dugo Selo, Drniš, Gospić, Jastrebarsko, Knin, Kukuljanovo, Kastel Sućurac, Metković, Otočac, Pazin, Poreč - Mate Vlašića, Pregrada, Pula - Max City, Ogulin, Pula - Jurija Žakna, Rijeka - ZTC, Rijeka - Bartola Kašića, Sinj, Šibenik 1 - Ivana Meštrovića, Split 1 - Put Supavla, Velika Gorica, Vinkovci 2 - Alojzija Stepinca, Vukovar 1 - Zagrebačka, Zagreb - Vice Vukova, Zagreb - Z centar.
C
Buje, Buzet, Cres, Donja Stubica, Jelsa, Kaštel Štafilić, Kastav, Korčula, Krk, Kostrena, Krapina, Krapinske Toplice, Labin - Vrećari, Labin - Zelenice, Lovran, Makarska, Malinska, Nin, Novska, Opatija - Tošina, Opuzen, Petrinja, Posedarje, Pula - Mutilska, Orebić, Pleternica, Rab, Rijeka - Vukovarska, Rijeka - Labinska, Rogoznica, Rovinj, Rugvica, Sveti Ivan Zelina, Senj, Šibenik 2 - Velimira Škorpika, Šibenik 3 - Bilice, Trogir, Umag, Varaždinske Toplice, Vodnjan, Vrbovec, Zabok ,Zadar 2 - Put Cerodola, Žminj.
D
Biograd, Crikvenica, Fažana, Funtana, Kali, Korenica, Lepoglava, Medulin, Murter, Novalja 1 - Kranjčevićeva, Matulji - Dalmatinskih brigada, Matulji - Kastavska cesta, Novalja 2 - Čiponjac, Novigrad, Novi Vinodolski, Ozalj, Pag, Pakoštane, Pasman, Pirovac, Ploče, Pomer, Poreč - Creska, Poreč - Zbandaj, Privlaka, Prelog, Rijeka - Osječka, Rijeka Ružićeva, Rijeka - Ružice Mihić, Rijeka - Stanka Frankovića, Rijeka - Verdijeva, Rijeka - Zametska, Ston, Sukošan, Sveti Filip i Jakov, Tar, Tribunj, Vodice, Viskovo, Vis, Vrsar, Zaostrog, Zagreb - Family Mall, Zadar 1 - Biogradska.
42
Ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 19.08. do 01.09. ili do prodaje zaliha.
Ponuda vrijedi od
Svježa doza motivacije
24.08. do 25.08.
POČETAK TJEDNA Slijedim srce, . BIRAM NAŠE
Svježi svinjski vrat
Uvijek
svježe!
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
s kostima u komadu ili narezan na pultu
3.29 € 1 kg
MPC 02.05.2025. = 5,79 €
0.99 1 kg
Domaći patlidžan Zemlja podrijetla Hrvatska MPC 02.05.2025. = 1,99 €
Uvijek
€
Uvijek
svježe!
svježe!
CEDEVITA
Nektarina
Zemlja podrijetla Italija MPC 02.05.2025. = 1,99 €
DOLINE
Grčki jogurt natur
MPC 02.05.2025. = 1,49 € 1 kg = 3,09 €
1.39 1 kg
€
Breskva
Zemlja podrijetla Grčka MPC 02.05.2025. = 2,29 €
1.39
Vitaminski instant napitak
1 kg
€
PERUTNINA
0.99
Pileća prsa u ovitku
320 g
€
polutrajni proizvod MPC 02.05.2025. = 8,50 € 1 kg = 6,90 €
odabrane vrste
MPC 02.05.2025. = 2,09 € 1 kg = 9,45 €
PREFINO
0.69
Jastučići
100 g
€
hot dog, pizza ili sir smrznuti MPC 02.05.2025. = 3,59 €
1.89 200 g
€
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
2.99 1 kg
€
43
Kratko traje, puno daje
Od petka do nedjelje
21.08. do 23.08.
VIKEND PONUDA Od petka komad
Domaći svježi pileći otkošteni batak i zabatak
svježi na pultu mesnice MPC 02.05.2025. = 5,99 €
Marelica
Zemlja podrijetla Moldavija
3.99
Domaći šampinjoni
bijeli Zemlja podrijetla Hrvatska
1 kg
1.39
€
Domaći krastavac
1 kg
MPC 02.05.2025. = 2,79 €
A B
MPC 02.05.2025. = 1,89 € 1 kg = 2,78 €
€
salatni Zemlja podrijetla Hrvatska
MPC 02.05.2025. = 0,89 €
C
1.39 500 g
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
0.59 komad
1.33
Spremnik
€
€
5.49 komad
Pečeno grill pile MPC 02.05.2025. = 6,9 € 1 kom = €
€
LA MERINA
Sir Semicurado
0.99 100 g
polutvrdi kolut
MPC 02.05.2025. = 14,99 € 1 kg = 9,90 €
€
€
• sa 4 ladice • plastični • dimenzije cca 39x44x90,5 cm
Super prilika! TOP cijena! HIT Već cijena! od
21.99
FINISH
€
Šećer
MPC 02.05.2025. = 0,99 €
Radno vrijeme ostalih supermarketa provjeri na:
plodine.hr/supermarketi
44
0.65
Tablete za suđe
1 kg
odabrani proizvodi
€
MPC 02.05.2025. = 21,24 € 1 kom = - 0,22 €
10.99 45 - 60 komada
da Još veća ponu u tk le om u digitaln
r
www.plodine.h
€