Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

Pametna kupnja Od srijede, 19.08. do 25.08.

-33

%

-30

%

2,29

3,29

za kom

-33%

KORNETI CROCCANTE/ ČOKOLADA 6 KOM

2,99

450 g

1 kg = 5,09 €

Cijena na 02/05/2025: 3,29 €

MORTADELA 700 g

1 kg = 4,28 €

Cijena na 02/05/2025: 4,49 €

3,99

-33

2,25

3,39

KISELO VRHNJE 20% M.M. 850 g

1 kg = 2,65 €

Cijena na 02/05/2025: 3,29 €

700 g

1 kg = 5,70 €

Cijena na 02/05/2025: 5,99 €

5,99

4,49

-37

%

%

SIR GOUDA

-33%

4,99

4,69

7,49

PAPIRNATI RUČNICI 2 SLOJA, 500 LISTOVA, 2 ROLE Cijena na 02/05/2025: 7,49 €

50%

recycled plastic

7,49

EKSTRA DJEVIČANSKO MASLINOVO ULJE 1l

Cijena na 02/05/2025: 8,99 €

Najniža cijena u 30 dana

Skeniraj QR kod i među prvima otkrij nove popuste i ponude Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve navedene cijene izražene su u eurima s PDV-om. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Za eventualne tiskarske pogreške ne preuzimamo odgovornost.


Najniža cijena u 30 dana

-36%

-36%

1,39

za kom

1,39

2,19

2,19

KUHANA ŠUNKA

SALAMA MILANO/ UNGHERESE

150 g

1 kg = 9,27 €

150 g

Cijena na 02/05/2025: 2,19 €

1 kg = 9,27 €

Cijena na 02/05/2025: 2,19 €

1,69

1,25

2,19

0,95

1,75

1,29

DIMLJENA ŠUNKA

PILEĆA PEČENA PRSA

PUREĆA ŠUNKA S MASLINAMA

1 kg = 14,09 €

1 kg = 11,37 €

1 kg = 10,56 €

-30

%

0,69

4,89

125 g

1 kg = 5,52 €

Cijena na 22/07/2025: 1,15 €

-33

TOPLJENI SIR LISTIĆI 50 KOM

%

1,19

1 kg

Cijena na 17/07/2025: 6,99 €

6,99

1,15

SIR MOZZARELLA

Cijena na 02/05/2025: 1,29 €

Cijena na 22/05/2025: 1,75 €

Cijena na 02/05/2025: 2,19 €

-40%

90 g

110 g

120 g

-40%

1,19

1,99

SIR RIBANI 150 g

1 kg = 7,94 €

Cijena na 02/05/2025: 1,89 €

za kom

1,25

1,65

KEFIR 2,8% M.M. 1 kg

Cijena na 02/05/2025: 1,59 €

1,79

JOGURT AKTIVNI FERMENTI JAGODA/VOĆNI 6 x 100 g

1 kg = 1,99 €

Cijena na 23/09/2025: 1,79 €


Od srijede, 19.08. do 25.08.

Najniža cijena u 30 dana

1,19

OGRANIČENA KOLIČINA

1,99

ŠPINAT, BLITVA, CIKORIJA KOCKE

1 kg

1 kg = 2,65 €

2,19

450 g

GRAŠAK FINI

Cijena na 11/07/2026: 1,19 €

Cijena na 20/09/2025: 2,19 €

2,79

-45%

OGRANIČENA KOLIČINA

0,99

1,89

OGRANIČENA KOLIČINA

3,49

MAJONEZA 700 ml

RAJČICA PASIRANA

RIŽA ARBORIO

1 l = 3,99 €

1 kg

Cijena na 02/05/2025: 2,59 €

700 g

Cijena na 02/05/2025: 3,49 €

1 kg = 1,42 €

Cijena na 04/09/2025: 1,09 €

1,09

2,09

1,39

2,39

TARTAR UMAK

AJVAR BLAGI

1 kg = 4,20 €

1 kg = 3,03 €

260 g

690 g

Cijena na 02/05/2025: 1,39 €

2,09

2,69

FILETI PEČENE CRVENE PAPRIKE 380 g

1 kg ocijeđene mase = 5,50 € Cijena na 02/05/2025: 2,59 €

Cijena na 03/07/2025: 2,79 €

1,00 1,35

CIKLA 380 g

1 kg ocijeđene mase = 2,64 €

Cijena na 02/05/2025: 1,49 €

1,39

1,69

KEČAP BLAGI 1 kg

Cijena na 02/05/2025: 1,69 €


Najniža cijena u 30 dana

-31%

-41%

1,99

2,29

3,89

za kom

PIZZA MARGHERITA 2 KOM

2,89

CHEESEBURGER SVINJETINA/PURETINA I PILETINA 2 KOM

600 g

1 kg = 3,82 €

300 g

Cijena na 12/11/2025: 3,89 €

1 kg = 6,64 €

Cijena na 29/10/2025: 2,89 €

-30%

2,09

2,99

TJESTENINA PENNE RIGATE/ FUSILLI

1 kg = 4,18 €

1 kg = 1,00 €

Cijena na 02/05/2025: 2,99 €

2,69

OGRANIČENA KOLIČINA

za kom

ČAŠICA VANILIJA I VIŠNJA 4 KOM/ŠLAG I KAKAO 6 KOM 330 g

1 kg = 8,16 €

Cijena na 03/07/2025: 2,49 €

2,29

2,99

GUMENI BOMBONI MIX 500 g

1 kg = 4,58 €

Cijena na 29/10/2025: 2,99 €

1,69

KRUH ZA SENDVIČE INTEGRALNI

za kom

SVJEŽA TJESTENINA TORTELLI S VRGANJIMA 500 g

1,29

1,49

OGRANIČENA KOLIČINA

750 g

1 kg = 1,72 €

1,5 kg

Cijena na 23/06/2026: 1,69 €

Cijena na 02/05/2025: 1,99 €

1,59

2,99

2,19

3,99

SENDVIČ KEKS ČOKOLADA/ KAKAO

TIRAMISU 500 g

1 kg = 5,98 €

500 g

Cijena na 02/05/2025: 3,99 €

1 kg = 3,18 €

Cijena na 17/05/2025: 1,99 €

1,19

1,49

ROLADA S LJEŠNJAK KREMOM 6 KOM 222 g

1 kg = 5,37 €

Cijena na 02/05/2025: 1,49 €


Od srijede, 19.08. do 25.08.

Najniža cijena u 30 dana

-35

PAPIRNATE MARAMICE BALZAM 4 SLOJA, 9 MARAMICA, 15 KOMADA

%

1,69

1,09

Cijena na 28/02/2026: 1,69 €

50%

1,69

2,39

2,39

PAPIRNATE SALVETE 1 SLOJ, 450 KOMADA Cijena na 14/04/2026: 3,29 €

3,29

50%

recycled plastic

recycled plastic

PAPIRNATI PODMETAČ DEKOR 2 SLOJA, 80 LISTOVA Cijena na 02/05/2025: 2,39 €

1,15

PAPIRNATE SALVETE 3 SLOJA, 50 KOM

1,59

Cijena na 19/06/2025: 1,59 €

50%

recycled plastic

-43%

2,09

TOALETNI PAPIR MIRIS KAMILICA 3 SLOJA, 300 LISTOVA, 6 ROLA Cijena na 20/12/2025: 3,69 €

3,69

50%

recycled plastic

0,79

0,99

SPUŽVICE ZA KUĆANSTVO 8 KOM

4,49

za kom

5,99

RUKAVICE LATEKS 100 KOM, S-M/M-L Cijena na 10/07/2025: 5,99 €

Cijena na 22/05/2026: 0,99 €

-37%

0,99

1,59

KRPE ZA BRISANJE PRAŠINE 3D 24 KOM Cijena na 02/05/2025: 1,59 €

8,49

11,99

ALUMINIJSKA FOLIJA 150 m

Cijena na 02/05/2025: 11,99 €

0,55

za kom

0,75

VREĆICE ZA ZAMRZAVANJE VIŠE VRSTA Cijena na 24/07/2025: 0,75 €


Voće i povrće

1,45

OGRANIČENA KOLIČINA

BRESKVA

za kom

1,29

za kom

1,79

je pakiran

KUKURUZ ŠEĆERAC 3X1

Zemlja podrijetla: HRVATSKA Cijena na 03/07/2025: 2,79 €

Najniža cijena u 30 dana

-54

%

1 kg

Zemlja podrijetla: GRČKA Cijena na 19/06/2025: 2,99 €

Od srijede, 19.08. do 25.08.

1,59 -30

0,55

za kg

-31%

0,75

za kom

1,09

RUKOLA 100 g

Zemlja podrijetla: ITALIJA Cijena na 02/05/2025: 3,99 €

3,49

za kg

%

je pakiran

GROŽĐE CRNO

CIKLA

Zemlja podrijetla: HRVATSKA Cijena na 02/05/2025: 0,79 €

0,79

1,39

za kom

1,79

ČUVARKUĆE

Teglica Ø 20 cm Zemlja podrijetla: HRVATSKA Cijena na 02/05/2025: 2,19 €

1 kg = 7,50 €

Zemlja podrijetla: ITALIJA Cijena na 02/05/2025: 1,09 €

Pametna kupnja


Svježe meso

3,19

za kg

3,89

4,79

za kg

5,99

5,99

za kg

7,99

Od srijede, 19.08. do 25.08.

Najniža cijena u 30 dana

-33

%

SVINJSKA LOPATICA BEZ KOSTI Cijena na 12/05/2026: 4,19 €

je pakiran

DOMAĆA PILEĆA PRSA BEZ KOŽE S KOSTI Cijena na 24/03/2026: 5,99 €

je pakiran

SVINJSKA SLABINA I LEĐA BEZ KOSTI ODREZAK Cijena na 19/06/2026: 7,99 €

je pakiran

2,79

za kg

5,39

4,39

za kg

Cijena na 24/04/2026: 4,39 €

je pakiran

4,19

4,39

za kom

DOMAĆA PILEĆA KRILA

5,99

JUNEĆE MLJEVENO MESO 450 g

1 kg = 9,76 €

Cijena na 02/05/2025: 4,69 €

je pakiran

MARINIRANA SVINJSKA REBRA Cijena na 18/06/2026: 5,99 €

www.eurospin.hr

je pakiran


Delikatesa

za 100 g

1,99

Najniža cijena u 30 dana

-31

KULEN KVRGAVI

%

0,75

1 kg = 14,90 €

Cijena na 02/05/2025: 19,90 €

za 100 g

1,49

1,89

za 100 g

PUREĆA DIMLJENA ŠUNKA 1 kg = 14,90 €

Cijena na 02/05/2025: 17,90 €

-30

%

0,69

za 100 g

0,99

SIR MAASDAM 1 kg = 6,90 €

Cijena na 05/06/2025: 13,20 €

-44

1,00

Cijena na 02/05/2025: 10,50 €

KRALJEVSKI SIR KOLUT 1 kg = 9,99 €

Cijena na 02/05/2025: 17,90 €

1,79

0,99

za 100 g

1 kg = 7,50 €

1,09

%

za 100 g

MORTADELA S MASLINAMA

1,39

KUHANI DIMLJENI SIR 1 kg = 9,90 €

Cijena na 02/05/2025: 13,90 €

Pametna kupnja

Ponuda iz odjela Delikatesa može varirati u nekim trgovinama.

1,49

Od srijede, 19.08. do 25.08.


Pekarnica

Najniža cijena u 30 dana

1,09

1,29

za kom

Od srijede, 19.08. do 25.08.

1,79

za kom

HELJDIN KRUH REZANI PAKIRANI

1,55

BUREK SA SIROM MOTANI U POSUDI 250 g

1 kg = 4,36 €

Cijena na 02/05/2025: 1,45 €

450 g

1 kg = 2,87 €

Cijena na 25/06/2025: 1,89 €

0,39

za kom

0,45

-30

%

3,49

za kom

4,99

KUKURUZNA KIFLICA S KIMOM 35 g

1 kg = 11,14 €

za kom

Cijena na 18/06/2026: 0,45 €

LINCERI S VOĆNIM PUNJENJEM 500 g

1 kg = 6,98 €

Cijena na 18/06/2026: 4,99 €

0,66

0,89

CROISSANT S PISTACIJAMA 75 g

1 kg = 8,80 €

Cijena na 12/06/2025: 0,89 €

3,59

za kom

4,99

KOLAČ JAFFA KOCKE 450 g

1 kg = 7,98 €

Cijena na 02/05/2025: 4,79 €

www.eurospin.hr


Naši proizvodi -44

KRUMPIR REZANI PREDPRŽENI

%

1,49

Od srijede, 19.08. do 25.08. Najniža cijena u 30 dana

1,39

BLITVA KOCKE

1,99

MIX VOĆNIH LEDENIH DESERATA U TUBI 6 KOM

OGRANIČENA KOLIČINA

1 kg

Cijena na 19/06/2025: 2,69 €

2,69

600 g

1 kg = 2,32 €

Cijena na 11/07/2026: 1,39 €

4,49

5,89

PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI 30 KOM 900 g

1 kg = 4,99 €

Cijena na 11/11/2025: 5,89 €

Samo

suncokretovo

ulje

2,69

SLADOLED VANILIJA ČOKOLADA

3,79

950 g

1 kg = 2,84 €

Cijena na 19/06/2025: 3,79 €

OGRANIČENA KOLIČINA

-30

2,49

%

OGRANIČENA KOLIČINA

1,39

1,99

SLADOLED STRACCIATELLA BEZ DODATNOG ŠEĆERA

450 g

1 kg = 4,43 €

Cijena na 02/05/2025: 2,99 €

ZIMSKA SALAMA 100 g

1 kg = 13,90 €

Cijena na 02/05/2025: 1,99 €

2,99

OGRANIČENA KOLIČINA

1,69

2,25

SLADOLED U KAKAO BISKVITU 6 KOM 240 g

1 kg = 12,46 €

Cijena na 24/03/2026: 2,99 €

SIR BRIE 200 g

1 kg = 8,45 €

Cijena na 02/05/2025: 2,25 €

250 g

1 kg = 9,96 €

Cijena na 16/07/2026: 2,49 €

1,19

1,49

za kom

DESERT ČOKOLADA/ VANILIJA, 4 KOM 4 x 125 g

1 kg = 2,38 €

Cijena na 02/05/2025: 1,49 €

2,09

OGRANIČENA KOLIČINA

Pametna kupnja

MILK SNACK PROTEIN 4 x 30 g

1 kg = 17,42 €

Cijena na 02/05/2025: 2,19 €


Naši proizvodi

0,99

1,39

VRHNJE ZA ŠLAG 200 ml

1 l = 4,95 €

Cijena na 02/05/2025: 1,39 €

Od srijede, 19.08. do 25.08.

Najniža cijena u 30 dana

3,39

SALATA TUNA S GRAHOM/SA ŽITARICAMA

OGRANIČENA KOLIČINA

2 x 160 g

1 kg = 10,60 €

Cijena na 02/05/2025: 3,49 €

za kom

0,89

za kom

1,09

4,99

0,99

1,39

MESNI DORUČAK/ NAREZAK GOVEÐI 150 g

1 kg = 5,94 €

Cijena na 02/05/2025: 1,09 €

6,49

INSTANT KAVA GOLD 200 g

1 kg = 24,95 €

Cijena na 12/06/2025: 6,49 €

-43

%

2,59

4,59

500 ml

Cijena na 02/05/2025: 0,95 €

1 l = 1,00 €

PIVO HEFEWEIZEN LIMENKA 5% VOL.

300 g

1 kg = 8,64 €

Cijena na 02/05/2025: 4,79 €

5l

1 l = 1,30 €

DETERDŽENT ZA POSUÐE OCAT/LIMUN

ŠVICARSKA MLIJEČNA ČOKOLADA

za kom

DETERDŽENT ZA RUBLJE ORHIDEJA/ VANILIJA

1,59

Cijena na 02/05/2025: 1,39 €

4,99

0,99

za kom

1 kg = 10,43 €

OGRANIČENA KOLIČINA

0,65 1,09

95 g

friendofthesea.org

-34%

-31%

PREMIUM PAŠTETA OD TUNE

Cijena na 02/05/2025: 4,49 €

3,19 za kom

4,19

HRANA ZA MAČKE MESO/RIBA 12 x 100 g

1 kg = 2,66 €

Cijena na 02/05/2025: 4,19 €

1,25 l

1 l = 0,88 €

Cijena na 30/04/2026: 1,59 €

50%

recycled plastic

www.eurospin.hr

0,08 €

po pranju


Od srijede, 19.08. do 25.08. Najniža cijena u 30 dana

1,69

-33

%

1,59

za kom

3,89

SOK OD 100% HLADNO PREŠANIH 4,65 JABUKA

2,39

EXTRA DŽEM VIŠNJA

2,39

Cijena na 30/10/2025: 4,65 €

450 g

1 kg = 3,76 €

EXTRA DŽEM VIŠE VRSTA

Cijena na 02/05/2025: 2,39 €

450 g

1 kg = 3,54 €

Cijena na 02/05/2025: 2,39 €

1,39

1,75

1,39

NEGAZIRANO PIĆE BCE

1,79

1,5 l

NEKTAR MULTIVITAMIN

1 l = 0,93 €

Cijena na 29/05/2026: 1,75 €

2l

1 l = 0,70 €

Cijena na 16/07/2025: 1,75 €

1,79

2,49

SOK NARANČA 100% 1l

Cijena na 02/05/2025: 2,39 €

3l

1 l = 1,30 €

1,29

1,75

NEGAZIRANO PIĆE ACE 1,5 l

1 l = 0,86 €

Cijena na 29/05/2026: 1,75 €

1,79

2,29

SOK ANANAS 100% 1l

Cijena na 02/05/2025: 1,99 €


Ograničena ponuda

Od srijede, 19.08.

9,99 za set

SET ZATEZNIH REMENA*

12,99

Duljina trake 4,85 m, maksimalni kapacitet: 250 daN.

SET ALATA 56 KOMADA*

2,99 za kom

RAZNA KLIJEŠTA*

Kliješta s prednjim dijelom duljine 180 mm, univerzalna kliješta promjera 180 mm, rezači s dijagonalnim rezom od 180 mm, podesiva kliješta od 250 mm.

6,99

SET 4 AUTO TEPIHA*

S protukliznim premazom, ojačanom površinom, dimenzije: sprijeda 62,5x41,5 cm, stražnja 33x41,5 cm.

7,99

SET 4 AUTO TEPIHA*

Od PVC-a dimenzije: prednji 67x41 cm, stražnji 42x42 cm.

1,99

1,99

Dimenzije: 35x35cm.

Dimenzije: 43x32 cm.

SET 2 KRPE*

8,99

SET 4 AUTO TEPIHA*

S protukliznim premazom, ojačanom površinom, veličine: prednji 65x47 cm, stražnji 33,5x43 cm.

KRPA ZA BRISANJE*

www.eurospin.hr

*Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha.


Ograničena ponuda

Od srijede, 19.08.

5,99

SET OD 3 SPREMNIKA 1400 ML*

9,99

SET OD 3 POSUDE*

Od stakla, dimenzije: kvadratni spremnici 19x19 cm + 10x10 cm, okrugli spremnik Ø15 cm.

6,99

SET ZDJELA ZA SALATU 24 + 28 CM*

9,99

CENTRIFUGA ZA SALATU 6 L*

4,99

3,49

SET ZA POSUĐE*

SET OD 6 ČAŠA 25O ML*

Pametna kupnja

*Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha.


Ograničena ponuda

2,99

4,99

RAZNI KUHINJSKI PRIBOR*

za kom

Od srijede, 19.08.

RAZNI KUHINJSKI PRIBOR*

za kom

5,99 za kom

TAVA 20 CM / RASPRŠIVAČ ULJA / CJEDILO*

9,99

LONAC 16 CM / TAVA 24 - 28 CM / 4 ŽLICE / 4 DASKE ZA REZANJE*

za kom

14,99 za kom

TAVA 28 CM / LONAC 20 CM / MOKA LONAC*

19,99

TAVA 30 CM / WOK 28 CM / LONAC 24 CM*

za kom

www.eurospin.hr

*Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha.


Petak 21.08. - Subota 22.08.

0,66

za kom

1,49

LIMUN 750 g

3,19

za kom

4,79

PILEĆE TRAKICE OD FILEA 400 g

1 kg = 7,98 €

Cijena na 10/06/2026: 4,79 €

1 kg = 0,88 €

Zemlja podrijetla: ARGENTINA Cijena na 02/05/2025: 0,89 € voće i povrće

mesnica

je pakiran

-55%

-33%

1,09

za kom

1,39

KRUH TEŽAČKI

4,99

OGRANIČENA KOLIČINA

KORNET ŠLAG 12 KOM

400 g

1 kg = 2,73 €

Cijena na 10/06/2026: 1,39 €

900 g

1 kg = 5,55 €

Cijena na 02/05/2025: 4,99 €

0,79

1,25

LEDENI ČAJ BRESKVA 1,5 l

1 l = 0,53 €

Cijena na 02/05/2025: 1,05 €

2,39

3,99

VINO GRAŠEVINA 750 ml

1 l = 3,19 €

Cijena na 02/05/2025: 3,99 €

40%

-36%

-40%

Najniža cijena u 30 dana

Pametna kupnja - eurospin.hr

Pratite nas na:

P20BIS2026HR

recycled plastic


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu