Skip to main content

Tehnika i posuđe

Page 1

33 / 2026

19. 8. - 25. 8. 2026.

Od srijede do utorka Pile grill na podlošku

Tjestenina 400 g Marodi

(€ / kg)

(1 kg=2,48 €)

svježe

2, €

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,05 €

0, €

11,99€

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,91 €

1,91 €

17,99 €

Pivo 4 x 0,5 l Heineken limenka

(1 l=2,80 €)

(1 kg=12,49 €)

11,99 €

-33%

99

Mljevena kava 800 g Anamaria

9,99€

Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99€

-48%

79

Birajte mudro!

Brandy 1 l Stock 84

fusilli ili chifferini rigati

5,79€

Cijena na 11. 8. 2026.:11,99 €

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 6,11 €

Toaletni papir Ooops! Exellence

Sensitive ili Lotion, 20 kom/pak, 3slojni, 150 listića (1 kom=0,25 €)

-28%

4,99€

6,99 €

Cijena na 2. 6. 2025.: 6,99 €

www.ktc.hr info@ktc.hr

Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 €

Naš katalog proizvoda izrađen je na 100% recikliranom papiru.

RADNO VRIJEME ROBNIH CENTARA:

Pon. - sub. : 7 - 21 h; Nedjeljama, praznicima i blagdanima: NE RADIMO


XXL -% -% -%SUPER PONUDA TJEDNA XXL XXL -% XXL % L L XX XX XXL

Tortilja 6/1 370 g

Kiselo vrhnje 900 g Zelene doline

18% m.m. (1 kg=3,21 €)

(1 kg=4,03 €)

-%

L XX

-25%

1, €

49

-%

-%

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 2,89 €

1,99 €

-%

XXL

-%

-%

L XX

-%

Voćni pir 100 g Frulla baby

-% 0, €

-%

Birajte mudro!

limenka

(1 l=1,38 €)

L XX

XXL

-%

-% 0,69€ 2

XXL

-%

Cijena na 2. 5. 2025.: 0,89 €

Pivo 0,5 l Berties 4%alk.

2,99 €

oštro

(1 kg=0,60 €)

0, €

-%

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

-% 2,99€ 3,69 €

-%

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,79 €

XXL

L X X

XXL

79

Birajte mudro!

Cijena niža od ograničene!

Cijena na 2. 5. 2025.: 0,82 €

-% -%

-%

Pšenično brašno 5 kg

XXL

XXL

Voćni pir 100 g Frulla

XXL

XXL

69 X XL

2, €

(1 kg=7,90 €)

-%

XXL

-%

XXL

89

jabuka, banana; jabuka, mango, breskva ili jabuka, bobičasto voće

-%

XXL

-%

XXL

-%

-%

jabuka, banana, malina; jabuka, banana, mango; jabuka, borovnica, zob ili jabuka, jagoda (1 kg=6,90 €)

XXL

-% -%

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,09 €

XXL

XXL

Pšenično brašno 5 kg glatko

(1 kg=0,55 €)

XXL -%

Cijena niža od ograničene!

L XX

XXL

75 -% € 2,

Birajte mudro!

Cijena na 12. 1. 2026.:3,49 €

XXL


XXL -% -% PONUDA TJEDNA -SUPER % XXL XXL -% XXL % L L XX XX XXL

Tekući jogurt 180 g

3,2% m.m.

-%

-%

Cijena na 2. 5. 2025.: 0,44 €

-%

Keksi čajni Balconi 700g Choco Frole ili Novellini (1 kg=3,84 €)

2, €

69

-%

L XX

nije dostupno u Murskom Središću, Petrinji, Grubišnom Polju, Daruvaru, Koprivnici Trg E.Kumičića

1,49€

1,99 €

Cijena na 29. 4. 2026.:1,99 €

1, €

Cijena na 24. 12. 2025.: 1,51 €

1,50 €

(1 l=1,58 €)

-% 0,

€ 0,55 €

XXL

XXL

-%

Cijena na 15. 5. 2026.:0,59 €

grejp ili limun

0,79€

XXL

bazga

(1 l=1,78 €)

-% -%

-%

-%

XXL

25

(1 kg=6,13 €)

XXL

-%

XXL

Radler 0,5 l Edelmeister

49

-%

-%

-%

-%

Cijena niža od ograničene!

Cijena na 2. 5. 2025.: 0,93 €

kisele trakice

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,25 €

Šampon za kosu 1 l Prens

XXL

L XX

-%

Birajte mudro!

XXL

XXL

74

6-9 cm, OM:390 g

Gumeni bomboni 80g

XXL

-%

0, €

-%

-%

XXL

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,69 €

(1 kg=3,21 €)

-%

-%

39

0,44 €

(1 kg=18,50 €)

XXL

L XX

0, €

Krastavci 680 g Baron

10/1

* Nije dostupno u Požegi i Murskom Središću

(1 kg=2,17 €)

Korneti za sladoled 40 g

XXL

XXL

L X X

XXL

-% 0,89€

Cijena na 2. 5. 2025.: 0,85 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 0,99 €

-%

Maramice univerzalne za čišćenje 50 kom, za drvo 50 kom, za kupaonicu 50 kom, za čišćenje ureda Blista (1 kom=0,02 €)

-%

XXL

-%

-%

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 €

0,99€

Birajte mudro!

XXL

XXL -%

L XX

Cijena na 13. 4. 2026.:0,99 €

XXL

XXL

-%

Cijena na 28. 10. 2025.: 1,49 €

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

3


4


Domaća junetina

Juneći but bez kosti rinfuza

Juneća lopatica bez kosti rinfuza

14,99€

12,99€

(€ / kg)

Birajte mudro!

Juneća rebra s kostima rinfuza (€ / kg)

(€ / kg)

Cijena na 2. 5. 2025.: 11,99€

Birajte mudro!

9,49€

Cijena na 2. 5. 2025.: 10,99€

Cijena na 2. 5. 2025.: 8,49 €

Birajte mudro!

*Domaća junetina nije dostupna u centrima Jalžabet, Grubišno Polje, Petrinja, Daruvar, Slatina i Koprivnica (Trg Eugena Kumičića)

Svježe meso

Svinjska leđa bez kosti rinfuza

Svinjski but bez kosti rinfuza (€ / kg)

(€ / kg)

Odojak s glavom rinfuza (€ / kg)

3,49€

3,99€

Birajte mudro!

Birajte mudro!

3,79€

Cijena na 2.5.2025: 5,99 €

Birajte mudro!

Carsko meso rinfuza

Cijena na 2.5.2025: 6,49€

Cijena na 2.5.2025: 4,69 €

Svinjska koljenica s kosti rinfuza

(€ / kg)

(€ / kg)

Svinjski vrat s kostima rinfuza (€ / kg)

3,49€

Birajte mudro!

3,59€

Cijena na 2.5.2025: 4,49 €

Svinjska lopatica bez kosti rinfuza (€ / kg)

Birajte mudro!

2,99€

Cijena na 2.5.2025: 4,29 €

Svinjski file vp PIK (€ / kg)

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 3,59€

Teleća potrbušina, grudi i rebra s kostima, teleća lopatica s kostima, teleći vrat s kostima rinfuza (€ / kg)

2,79€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 3,99€

5,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 7,59 €

6,79€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 8,99 €

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

5


Pakirano meso Pileći batak zabatak s dijelom leđa rinfuza

Pileća prsa s kostima i kožom rinfuza Cekin

Pileća krila rinfuza Perutnina svježe (€ / kg)

svježe (€ / kg)

svježe (€ / kg)

1,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

4,79€

Birajte mudro!

2,99€

Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €

Pureća krila cijela rinfuza i na podlošku Vindon

Cekin chef pikantna ili spicy krila 450 g

(€ / kg)

(1 kg=8,87 €)

svježe

2,89€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,89 €

Banjalučki ćevapi 500 g Vajda (1 kg = 7,58 €)

3,79€

Birajte mudro!

6

Cijena na 2.5.2025: 3,99 €

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

svježe

3,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,49 €

Svinjska marinirana rebra vp PIK (€ / kg)

5,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 5,90 €


Marinirani pileći odresci filea 400 g Volim ljuto Perutnina

Hrvatsko pile na podlošku Cekin

(1 kg=12,48 €)

(€ / kg)

svježe

4,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 5,49 €

svježe

3,18€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,32 €

Pileća jetra sa srcem rinfuza Cekin

Panirani pileći mini file 750 g Perutnina

(€ / kg)

(1 kg=9,32 €)

svježe

2,49€ 2,99 €

(1 kg = 5,88 €)

Birajte mudro!

6,99€

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

Ćevapčići classic 900 g PIK

5,29€

zamrznuto

Cijena na 2.5.2025: 5,99 €

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 8,99 €

Mljeveno miješano meso 540 g PIK

Grill burger 400 g PIK (1 kg = 6,98 €)

(1 kg = 7,39 €)

3,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 4,89 €

2,79€

Birajte mudro!

Cijena na 2.5.2025: 2,79 €

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

7


Mesne prerađevine

Čajna kobasica ili kulenova seka Gavrilović (€ / kg)

Sandwich salama Jeli Gavrilović (€ / kg)

Čajna, kulen ili zimska kobasica 300 g Podravka (1 kg=15,63 €)

Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 €

-24%

Cijena na 2. 5. 2025.:19,49€

4, €

13, €

10,99€

99

69 Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.:18,99 €

Birajte mudro!

Tirolska kobasica Podravka

14,49 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 13,99€

Šunka u ovitku Kudelić

(€ / kg)

(€ / kg)

* Nije dostupno u Požegi

5,99€

Birajte mudro!

8,99€

Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 €

Pileća ili pureća prsa 60 g Lino Podravka (1 kg=21,50 €)

10,99 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 10,99€

Posebna kobasica Gavrilović

Tirolska kobasica 800 g Pivac (1 kg=5,24 €)

(€ / kg)

Cijena niža od ograničene!

-25%

1,29€

1,72 €

8

-24% Cijena na 2. 5. 2025.: 1,72 €

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

6,99€

9,29 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 9,29 €

4,19€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,84 €


Pečeni hamburger PIK

Dimljeni špek bez kože cca 800 g Pivac

(€ / kg)

(€ / kg)

Cijena niža od ograničene!

6, €

-23%

7,99€

79

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 6,79 €

10,49 €

Buđola delikates Dobro

Pileća extra, pileća extra sa paprikom ili sirom 350 g Perutnina Ptuj

(€ / kg)

(1 kg=2,83 €)

-22%

16,99€ 21,99 €

Cijena na 13. 8. 2026.:10,49€

-28%

0,99€

Cijena na 2. 5. 2025.: 21,99€

1,39 €

Kranjska kobasica cca 900 g Pivac (€ / kg)

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,33 €

Jeger Sablić (€ / kg)

* Nije dostupno u Požegi

Cijena niža od ograničene!

6,29€

Birajte mudro!

-32% Cijena na 2. 5. 2025.: 6,40 €

5,69€

8,39 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 8,39 €

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

9


Pašteta 100 g Gavrilović

Hrenovke PIK

čajna, jetrena ili pikant (1 kg=10,90 €)

(€ / kg)

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,09 €

Birajte mudro!

1,09€

9,99€

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 €

Birajte mudro!

Hrenovke 300 g Wudy

Cijena na 2. 5. 2025.: 12,39€

Hrenovke od piletine i puretine 1 kg Gurmanika

(1 kg=3,63 €)

Cijena niža od ograničene!

1,09€

Birajte mudro!

2,49€

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,13 €

Mesni narezak 150 g Podravka

2,69 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,69 €

Reklamna kobasica Sablić (€ / kg)

(1 kg=7,93 €)

Goveđi gulaš 300 g Podravka (1 kg=10,97 €)

* Nije dostupno u Požegi

-37%

1,19€

1,89 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,89 €

10 PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026. 10

4,29€

Birajte mudro!

-34% Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €

3,29€

4,99 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,85 €


Riblji proizvodi

Tuna salata 160 g Insalatissime Rio Mare razni okusi (1 kg=13,44 €)

Tuna komadići 185 g Lara (1 kg=6,22 €)

1,€

-54%

15

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,65 €

Tuna Komadi u suncokretovom ulju 160 g ( OM: 112 g ) ili klasik ( OM: 120 g ) Rio Mare

2,15€

4,69 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,69 €

Losos 110 g Franz Josef

u umaku od rajčice sa curryjem ili senf umaku (1 kg=14,45 €)

(1 kg=14,58 - 15,63 €)

-55%

1,75€

3,95 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,95 €

1,59€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 €

ek ij v u e j a ij c a k li K TC ap or mudar izbrm arketu iljenom supe Sve o vašem omdn na je om mjestu

12

Aplikaciju putem Google Play ili App Storea PONUDA 8. 7. - 14.preuzmite 7. 2026.

POSEBNA PONUDA SAMO U SUBOTU 25. 4. 2026.

12 PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026. 12


Voće i povrće

Nektarina

Grčka, Španjolska (€ / kg)

Jabuka gala

Hrvatska; Slavonija (€ / kg)

Berba 2026.

1,39€

1,49 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €

Grožđe bijelo Italija (€ / kg)

1,39€

1,69 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,39 €

Šampinjoni 500 g

1,39€

(1 kg=2,78 €)

1,69 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,39 €

Mrkva 1 kg (€ / pak)

0,75€

-33%

1,

39

€ 2,09 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,86 €

Cikla

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,29 €

Celer korijen Nizozemska (€ / kg)

Badem jezgra 500 g (1 kg=8,38 €)

Hrvatska; varaždinsko područje (€ / kg)

0,49€

-25% Cijena na 2. 5. 2025.: 0,99 €

0,59€

0,79 €

-20% Cijena na 2. 5. 2025.: 1,29 €

4,19€

5,29 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 5,29 €

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

13 13


Mlijeko i mliječni proizvodi

Čvrsti jogurt ili čvrsto kiselo mlijeko 900 g 3,2% m.m. (1 kg=2,32 €)

Trajno mlijeko 1 l 2,8% m.m.

Cijena niža od ograničene!

0,85€

Birajte mudro!

2,09€

Cijena na 2. 5. 2025.: 0,94 €

2,39 €

Čokoladno mlijeko 500 ml

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,39 €

Starbucks Protein mliječni napitak sa kavom 330 ml

klasik, okus keksa, bijela čokolada, crna čokolada, jagoda bijela čokolada ili kokos

caffe latte, lješnjak ili mocha (1 l=7,55 €)

(1 l=2,78 €)

1,39€

Birajte mudro!

2,49€

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,39 €

Topljeni sir Zdenka 420 g (1 kg=9,98 €)

2,99 €

Cijena na 3. 3. 2026.: 2,99 €

Svježi Zagrebački sir 375 g (1 kg=6,37 €)

Dukatela 150 g

original ili s povrćem (1 kg=9,93 €)

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,39 €

4,19€

5,19 € 14

Cijena na 2. 5. 2025.: 5,19 €

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

2,35€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

1,49€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,69 €


Tekući jogurt 1,5 kg Dukat

Kiselo vrhnje 900 g Vindija 24% m.m. (1 kg=4,43 €)

(1 kg=1,66 €)

2,49€

Birajte mudro!

3,99€

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

Jogurt tekući 1 kg Zelene doline 1,3%, ili 3,2% m.m. ili LCA probiotik 1,3% m.m.

Cijena na 5. 11. 2025.:4,89 €

Birajte mudro!

Super kefir 330 g

Jogurt Dukatos 150 g

(1 kg=3,30 €)

(1 kg=5,93 €)

jagoda, pistacija ili višnja

natur, jagoda ili badem pistacija

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,35 €

1,59€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 €

1,09€

1,35 €

0,89€

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 €

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 0,89 €

ABC krem sir 100 g Zvijezda

Polutvrdi sir Gauda Zelene doline

(1 kg=11,50 €)

(€ / kg)

classic, šunka,čili, vlasac, fit, tuna, junior ili mediteran

1,15€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,35 - 1,45€

rfs

Cijena niža od ograničene!

4,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 6,39 €

PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026. 15


Prehrambeni proizvodi

Lazanje 500 g Barilla (1 kg=6,58 €)

Instant juha s rezancima 5 x 70 ili 5 x 75 g Indomie piletina ili govedina

Rezanci 400 g Tjesteninka

(1 kg=4,24 - 4,54 €)

sitni, krupni ili čipkasti (1 kg=2,73 €)

-23%

1, €

-24%

3, €

09

1,43 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,43 €

Umaci 400 g Barilla

3,19 €

4,35 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,45 €

Mahune žute ili zelene 400 g Ledo zamrznuto

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,12 €

-20%

-28%

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

(1 kg=6,36 €)

(1 kg=8,73 €)

delikates ili čili

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,59 €

16 PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026. 16

1,59€

*akcijske cijene su izražene na polici

Majoneza delikates 400 g

u krigli

Birajte mudro!

2,29 €

(1 kg=3,98 €)

Senf 250 g

1,59€

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,65 €

pasirana rajčica 700 g, 400 g, koncentrati 200 g, 280 g, pelati 400 g (OM:260 g pelati)

(1 kg=5,88 €)

2,35€

1,59€

Mutti asortiman

priprema za bolognese, s bosiljkom ili napolitana

-26%

-30%

29

3,49€

Birajte mudro!

1,99 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €

Ketchup 1 kg Zvijezda blagi

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €

2,19€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €


Grah 800 g Lara

Kukuruz šećerac 340 g Giana

(1 kg=2,81 €)

(1 kg=3,12 €)

šareni, OM:480 g

OM: 285 g

Pommes frites 1 kg Barka zamrznuto

Cijena niža od ograničene!

1,35€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,79 €

Suncokretovo ulje 1 l Zvijezda

0,89€

Birajte mudro!

1,59€

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,33 €

Birajte mudro!

Maslinovo ulje 1 l Tradicija Orgula

Cijena na 25. 11. 2025.: 1,89 €

Ajvar 350 g Podravka blagi ili ljuti (1 kg=5,40 €)

Cijena niža od ograničene!

1,59€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,69 €

7,99€

Birajte mudro!

-24%

1,89€

Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99€

2,49 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 €

Vegeta 400 g Podravka (1 kg=6,23 €)

Graham pecivo 75 g Klara

Burek sa sirom 150 g Klara (1 kg=5,67 €)

(1 kg=1,87 €)

Nije dostupno u Daruvaru

-46%

-26%

2,49€

3,39 €

0,€

-34%

14

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,39 €

0,26 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 0,22 €

0,85€

1,29 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,25 €

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

17 17


Alkoholni ocat 3 l Kisko (1 l=0,90 €)

Šećer 1 kg Agragold ili Kiara

Alkoholni ocat 5 l Prehrana (1 l=0,52 €)

Cijena na 2. 5. 2025.: 0,99 €

2,69€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,56 €

2,59€

0,65€

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,79 €

Birajte mudro!

Šumsko voće 300 g O'Plant

Višnja 300 g O'Plant

(1 kg=8,30 €)

(1 kg=7,30 €)

zamrznuto

-26%

2,49€

3,39 €

zamrznuto O’Plant dostupno u centrima: Koprivnica I. Česmičkog 15, Požega, Križevci N.Tesle 18, Sisak, Pitomača, Slatina, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar Pakračka ulica 1, Ivanec, Kutina, Zabok, Prelog, Čakovec, Pakrac, Krapina, Varaždin, Karlovac, Dugo Selo, Đurđevac, Velika Gorica

Cijena na 3. 7. 2025.: 3,39 €

Žitna kašica 1,4 kg Čokolino (1 kg=5,70 €)

2,89 €

Pekmez od šljiva 660 g Podravka (1 kg=5,59 €)

-24%

2,19€

Cijena na 2. 5. 2025.: 0,72 €

0,99 €

-21% Cijena na 2. 12. 2025.:2,89 €

Keks Digestives 133 g McVitie`s bez šećera

3,69€

4,69 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,49 €

Kokos brašno 200 g Š - extra

(1 kg=3,95 €)

(1 kg=7,14 €)

-27%

7, €

-24%

99

10,99 €

0, €

-33%

95

Cijena na 2. 5. 2025.: 10,99€

18 PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026. 18

1,25 €

Cijena na 14. 11. 2025.:0,99 €

0,79€

1,19 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 0,93 €


Muesli 350 g Naturel

Žitne pahuljice 325 - 400 g Nesquik

(1 kg=7,69 €)

(1 kg=8,98 - 11,05 €)

voćni, čokoladni ili bijela čokolada sa keksićima

razni okusi

-32%

2,69€ 3,99 €

3,59€

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,39 €

Sladoledi

Sladoled 1500 ml Quattro

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,49 €

Sladoled 900 ml Mini Quattro Classic ili Chocomania (1 l=4,21 €)

okus chocomania dostupno u centrima: Koprivnica I. Česmičkog 15, Križevci N.Tesle 18, Sisak, Pitomača, Požega, Slatina, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar, Ivanec, Kutina, Zabok, Prelog, Čakovec, Pakrac, Krapina, Varaždin, Karlovac, Dugo Selo, Đurđevac i Velika Gorica

Lino lada ili Sunshine (1 l=3,33 €)

-33%

4,99€

7,49 €

-20% Cijena na 2. 5. 2025.: 7,49 €

Sladoled Snjeguljica 780 ml Ledo XXL, 8 + 4 gratis

(1 l=7,68 €) dostupno u centrima: Koprivnica I. Česmičkog 15, Križevci N.Tesle 18, Sisak, Pitomača, Požega, Slatina, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar, Ivanec, Kutina, Zabok, Prelog, Čakovec, Pakrac, Krapina, Varaždin, Karlovac, Dugo Selo, Đurđevac i Velika Gorica

5,99€

Birajte mudro!

3,79€

Cijena na 5. 5. 2026.: 7,92 €

4,79 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,79 €

Sladoled u čaši 370 ml Macho čokolada, bijela čokolada ili banana crunch (1 l=9,43 €)

3,49€

4,29 €

dostupno u centrima: Koprivnica I. Česmičkog 15, Križevci N.Tesle 18, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar Pakračka ulica, Zabok, Prelog, Čakovec, Varaždin, Karlovac, Dugo Selo, Velika Gorica

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

19 19


Slatkiši

Mliječna čokolada Dorina

Mliječna 250 g, s rižom, keksom, noisette, extra milk 220 g (1 kg=11,96 - 13,59 €)

Punjeni vafli Frondi

Nougat 250 g, kakao 250 g, kakao i mlijeko 225 g, lemon 250 g, vanilija 250 g, kokos 250 g, malina (1 kg=7,96 - 8,84 €)

1, €

Cijena na 29. 5. 2026.:2,59 €

99

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,59 €

2,99€

Birajte mudro!

Rondini 200 g Lasta

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,49 €

Keks choco desert orange 147 g

keksi punjeni kremom od limuna, lješnjaka ili čokolade

mekani biskvit sa preljevom od Milka čokolade

(1 kg=4,95 €)

(1 kg=7,41 €)

-41%

1,05€

-33%

Birajte mudro!

1,49 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,79 €

Keks Plazma 150 g Bambi original

(1 kg=9,00 €) Cijena na 20. 10. 2025.:1,99 €

1,99 €

0, €

Cijena na 7. 8. 2026.: 1,99 €

99

Pjenasti bomboni BBQ 300 g

1,35€

1,65 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,65 €

Ledeni štapići 500 ml (1 l=2,58 €)

(1 kg=6,17 €)

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,85 €

1,85€

2,29 €

Cijena na 4. 7. 2025.: 1,99 €

20 PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026. 20

1,29€

1,45 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,89 €


Čokolada Riki

Cereals honey 230 g, popcorn 250g ili s rižom 300 g (1 kg=13,56 - 14,74 €)

Napolitanke voćne, limun limeta ili čokolada 370 g Koestlin vafel proizvod

Keksi 700 g Koestlin

Piknik familly (1 kg=3,56 €)

(1 kg=4,84 €)

Cijena na 16. 9. 2025.:5,29 €

-35%

-28%

3,39€

Cijena na 2. 5. 2025.: 5,29 €

5,29 €

Kroasani multipack 240 g Kakao ili kakao vanilija trajno pecivo

1,79€

2,49 €

-31%

2,49€

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,75 €

3,65 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,64 €

Mekani biskvit 150 g Barni

s čokoladnim ili mliječnim punjenjem (1 kg=16,33 €)

(1 kg=11,63 €)

-30%

2,79€

3,99 €

-29% Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

Kiki punioze 90 g ili Kiki karamele 100 g

punjenje jagoda 100 g, mix 90 g ili limeta cola 90 g, tutti frutti 100 g, kiki plus 100 g, jagoda 100 g

2,45€ 3,49 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,49 €

Bomboni m&m's choco ili kikiriki 45 g - 150 g

(1 kg=8,25 - 11,00 €)

0,99€

Birajte mudro!

-25%

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,29 €

*akcijske cijene su izražene na polici

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

21 21


KLUB VJERNOSTI UBA VJERNOSTI PONUDA SAMO ZA ČLANOVE KL

E IT T IS R O K IS E V O D O B E EN LJ P U SAK ZA KUPNJU UZ POPUST

Čajna kobasica 650 g Podravka

Kranjska kobasica 300 g PIK

(1 kg=13,06 €)

-26%

(1 kg=9,97 €)

5 bodova 11,49

8,

49 €

- 31%

Cijena na 2. 5. 2025.: 11,49€

Polutvrdi kravlji sir 300 g

2 boda 4,39

2,99 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,39 €

Domaći kuhani sir 500g Međimurski

(1 kg=11,63 €)

(1 kg=8,98 €)

-20%

2 boda 4,49

3,

49 €

-21%

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,49 €

Tuna komadi u ulju 185 g

( OM: 130 ) (1 kg=12,23 €)

-20% 22

1 bod 1,99

1,59

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

€

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €

2 boda 5,69

4,49 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 5,69 €


Kozje mlijeko 1 l

-28%

Svježi polumasni sir 500 g

Flips 120 g Curly

1 bod

1 bod

razni okusi (1 kg=14,08 €)

(1 kg=4,5 €)

1 bod 2,49

1,79 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 €

Čokoladno mlijeko 1 L Vindija classic, bez laktoze

-9%

2,49

2,25 €

-15%

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 €

Vrhnje za šlag 500 ml

1,99

1,69 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €

Domaći mlinci 400 g Iz centra svijeta

(1 l=6,58 €)

(1 kg=6,98 €)

-25%

1 bod 2,39

1,

79 €

Cijena na 2. 5. 2025.:2,12 - 2,39€

Gumeni bomboni 90 g-100 g KIKI odabrane vrste

-23%

2 boda 4,29

3,

29 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €

-17%

1 bod 3,39

2,79 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,39 €

Keks Sport 1 kg (1 kg=3,19 €)

(1 kg=8,90-9,89 €)

-25%

1 bod 1,19

0,

89 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,19 €

-23%

2 boda 4,19

3,19 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,19 €

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

23


KLUB VJERNOSTI UBA VJERNOSTI PONUDA SAMO ZA ČLANOVE KL

E IT T IS R O K IS E V O D O B E EN LJ P U SAK ZA KUPNJU UZ POPUST

Voćni sok 100% 1 l Vindi

Gin tonic 0,33 l Dana

odabrani okusi

classic ili pink (1 l=3,91 €)

dostupno u Križevcima (N.Tesle), Varaždinu, Virovitici, Čakovcu, Bjelovaru, Zaboku, Slatini, Koprivnici (I.Česmičkog), Đurđevcu, Karlovcu, Vrbovcu, Prelogu, Kutini, Krapini, Ivancu, Požegi, Pakracu , Pitomači, Dugom Selu , Velikoj Gorici

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,29 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,79 €

-20%

1 bod

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 €

2,49

1,

99 €

Flaster 30 kom/ pak Indor prozirni (1 kom=0,03 €)

- 44%

1 bod 1,59

0,

89 €

Flaster 30 kom/pak Indor 4 veličine (1 kom=0,02 €)

- 34% 24

1 bod 0,99

0,

65 €

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

-18%

1 bod 1,59

1,29 €

Flaster 20 kom/pak Indor cvjetni uzorak (1 kom=0,05 €)

- 37%

1 bod 1,59

0,99 €

Flaster 50 kom/pak Indor 4 veličine (1 kom=0,02 €)

- 37%

1 bod 1,59

0,99 €

Cijena na 6. 6. 2026.: 1,59 €


25


TO U N O P - 25. 8. 24. 8.

Banjalučka pljeskavica 450 g Vajda

Panirani pileći štapići ili chicken nuggets 300 g Ledo

(1 kg=6,64 €)

(1 kg=13,30 €)

svježe

zamrznuto

Začinjeni pekarski krumpir 750 g Ledo zamrznuto

-20%

(1 kg=4,52 €)

2, €

99

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

Debrecinka 440 g PIK (1 kg=7,93 €)

-20%

3,39€

4,29 €

3,99€

4,99 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 €

Šunka za pizzu PIK (€ / kg)

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,09 €

dostupno u centrima: Koprivnica I. Česmičkog 15, Križevci N.Tesle 18, Sisak, Pitomača, Požega, Slatina, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar, Ivanec, Kutina, Zabok, Prelog, Čakovec, Pakrac, Krapina, Varaždin, Karlovac, Dugo Selo, Đurđevac i Velika Gorica

Kroketi za pećnicu 750 g Ledo zamrznuto

3,49€

(1 kg=4,52 €)

3,99 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,39 €

3,99€

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 €

Birajte mudro!

Jogurt 180g s probiotikom (1 kg=2,72 €)

3,39€

4,09 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,09 €

Voćni jogurt 1 kg

0,49€

0,59 €

jagoda ili šumsko voće

1, €

26 26

Ledena kava 240ml

Puding 125 g

(1 l=3,71 €)

(1 kg=3,92 €)

cappucino ili latte macciatto

69

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 0,45 €

0, €

-24%

89

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,02 €

PONUDA 24. 8. - 25. 8. 2026.

Birajte mudro!

vanilija ili čokolada

Cijena na 29. 5. 2026.:1,29 €

0,49€

0,65 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 0,65 €


Homestyle chicken bites ili strips 600 g Cekin

Gotova jela 400 g Carnex

zamrznuto

grah sa slaninom, grah s kobasicom, mesne okruglice u umaku od rajčice, domaća sarma ili punjena paprika

(1 kg=9,98 €)

(1 kg=7,98 €)

5,99€

Birajte mudro!

-23%

3,19€

Cijena na 2. 5. 2025.: 7,99 €

4,19 €

Mileram 400 g Zelene doline

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,69 €

Grčki tip jogurta 400g

30% m.m.

Keks Jaffa 300g

(1 kg=2,48 €)

(1 kg=7,30 €)

(1 kg=4,48 €)

1,79€

1,99 €

0,99€

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,89 €

Bezalkoholni gazirani i negazirani isotonički napitak 0,5 l Vindi iso sport

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,19 €

Voćni nektar 1 l Madre razni okusi

2,19€

Birajte mudro!

Voćni sok 0,5 l Gang razni okusi

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,29 €

Pjenušavo vino poluslatko ili rose 0,75 l Romer (1 l=3,45 €)

(1 l=3,58 €)

razni okusi

Cijena na 10. 6. 2026.:1,19 €

(1 l=1,98 €)

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

0,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 0,99 €

0,99€

Birajte mudro!

Cijena na 10. 6. 2026.:1,29 €

1,79€

1,99 €

2,59€

Birajte mudro!

Cijena na 14. 07. 2026.:3,29 €

PONUDA 24. 8. - 25. 8. 2026.

27 27


Bezalkoholna pića

Bezalkoholni negazirani napitak 1,5 l Vindi razni okusi

Gazirana mineralna i negazirana prirodna izvorska voda 6x1,5 l Jamnica ili Jana

Voda s okusom 1,5 l Jana vitamin

razni okusi (1 l=1,06 €)

(1 l=0,91 €)

(1 l=0,55 €)

4,99€

-20%

1,36€

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 €

1,72 €

Sirupi 1 l Maraska

Birajte mudro!

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,79 €

Bezalkoholni gazirani napitak 1,5 l Sambi

razni okusi

2,79€

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,36 €

1,59€

bitter lemon, tangerine ili tonic water (1 l=0,53 €)

0,79€

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

Voćni sok 2 l To odabrani okusi (1 l=1,05 €)

0,92 €

Voćni nektar 1 l Juicy

odabarani okusi

Cijena na 2. 5. 2025.: 0,92 €

Voćni sok 2 l Vindi coctail razni okusi (1 l=0,80 €)

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,15 €

2,09€

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,65 €

28 PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026. 28

1,89€

-20% Cijena na 2. 5. 2025.: 1,69 €

1,59€

1,99 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €


Ledeni čaj 1,5 l Nestea

Vitaminski praškasti napitak 920 g Cevitana

Energetsko piće 0,25 l Game Boost

razni okusi (1 l=0,97 €)

razni okusi

(1 l=3,96 €)

(1 kg=4,34 €)

1,45€

1,79 €

0,99€

Cijena na 15. 7. 2026.:1,79 €

Grickalice Čips tortilja 200 g

1,19 €

-33% Cijena na 2. 5. 2025.: 1,19 €

Čips 190 g ili 200 g Chio paprika ili slani

(1 kg=12,45 -13,11 €)

3,99€

5,99 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 5,49 €

Slano trajno pecivo ribice 200 g Bobi (1 kg=6,45 €)

(1 kg=8,45 €)

-30%

1,29€

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,31 €

1,85 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,69 €

Flips 30 g Clipsy razni okusi (1 kg=26,33 €)

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,19 €

1,69€

2,49€ 2,99 €

-20% Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

0,79€

0,99 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 0,99 €

Cijene u letku su informativne naravi te se može pojaviti odstupanje na pojedinim prodajnim mjestima. Točna cijena objavljena je na prodajnom mjestu uz svaki proizvod. Nakladnik: KTC d.d., N, Tesle 18, 48260 Križevci, Tel: 048/628-554 U nekim prodajnim prostorima, zbog ograničenog prostora, nisu dostupni svi proizvodi iz letka . KTC d.d. zadržava pravo promjene cijena uslijed promjena cijena na tržištu | Sve fotografije proizvoda su simbolične, te ne moraju odgovarati stvarnom proizvodu | KTC d.d. zadržava pravo tiskarske pogreške

ROBNI CENTRI: BJELOVAR-50, Pakračka ulica 1, 043/638-871, ČAKOVEC-64, Športska 4, 040/638-271, DARUVAR-78, Krste Frankopana 35, 043/638-380, ĐURĐEVAC-59, Đure Basaričeka 16, 048/628-080 GRUBIŠNO POLJE-76, Ulica N. Š. Zrinskog BB, 043/639-170, IVANEC-58, Ivanečko naselje 1c, 042/771-870, KARLOVAC-8A, Senjska 118, 047/658100, KOPRIVNICA-40, I. Česmičkog 15, 048/628-330, KOPRIVNICA-88, Trg Eugena Kumičića 1, 048/617-640, KRAPINA-77, Bobovje 52/c, 049/658-100, KRIŽEVCI-95, N. Tesle 18–048/628-595, KUTINA-54, Sisačka ulica 14, 044/660-871, MURSKO SREDIŠĆE-86, Tekstilna ulica 1, 040/644-230, PAKRAC-69, I. Gundulića 1b, 034/638-970, PETRINJA-79, Ul. Ivana Gundulića 14, 044/500-551, PITOMAČA-42, P. Preradovića 2, 033/638-902, POŽEGA-44, P. Radića 46A, 034/638-152, PRELOG-62, Zrinskih bb, 040/638-160, SISAK-41, N. Tesle 12/b, 044/660-926, SLATINA-43, Industrijska bb, 033/638-021, VARAŽDIN-87, Gospodarska 3, 042/658-850, VRBOVEC-48, Zagrebačka 48, 01/2793-242, ZABOK-60, Prilaz Janka Tomića 1, 049/658-966, DUGO SELO-90, II Savski odvojak 12,01/688-6230 VELIKA GORICA, Franje Kuharića 4, VIROVITICA, Vukovarska cesta 3, 033/638-970

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

29 29


Alkoholna pića

Pivo 4 x 0,5 l Lowenbrau

Pivo 6 x 0,5 l Staročeško

(1 l=1,73 €)

(1 l=1,96 €)

limenka

limenka

dostupno u Križevcima (N.Tesle), Varaždinu, Čakovcu, Bjelovaru, Zaboku, Slatini, Koprivnici (I.Česmičkog),Đurđevcu, Karlovcu, Vrbovcu, Prelogu, Kutini, Krapini, Ivancu, Požegi, Pakracu , Pitomači, Dugom Selu i Velikoj Gorici

Pivo 0,5 l Pan lager ili zlatni limenka

(1 l=2,38 €)

1,19€

1,48 €

3,45€

Cijena na 2. 5. 2025.: 1,48 €

Vino 5 l Graševina Ilok

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,61 €

5,89€

Birajte mudro!

Vodka 1 l Trojka

Cijena na 2. 5. 2025.: 6,95 €

Pelinkovac 1 l Antique Badel

(1 l=1,50 €)

-50%

7,49€

15,02 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 9,99 €

Topli napitci

8,99€

10,02 €

Mljevena kava 250 g Jubilarna Franck

20,99€

Cijena na 2. 5. 2025.: 10,02€

Kava u zrnu 500 g Aurora Espresso Arabesca (1 kg=18,98 €)

original, intense ili sensual (1 kg=17,96 €)

4,49€

5,39 €

-20% Cijena na 2. 5. 2025.: 5,39 €

30 PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026. 30

Cijena na 2. 5. 2025.: 22,02€

9,49€

11,99 €

Cijena na 6. 5. 2026.: 11,99€


Bijelo ili crno vino 2 l Mostarsko vinogorje

Crno vino Vranac ili Venus Vinea 1 l

(1 l=1,30 €)

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,28 €

2,59€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,95 €

Pelinkovac 1 l ili Pelinkovac 1 l Premier Zvečevo biljni liker

PONUDA do 16. 9.

9,99€

11,97 €

3,49€

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,72 €

4,52 €

Amaro 1 l Zara

Liker 0,7 l Orahovac s čokoladom Maraska (1 l=14,27 €)

dostupno u Križevcima (N.Tesle), Varaždinu, Čakovcu, Bjelovaru, Virovitici, Zaboku, Koprivnici (I.Česmičkog), Karlovcu, Vrbovcu, Prelogu, i I Dugom Selu

9,99€

Cijena na 2. 5. 2025.: 11,97€

11,02 €

Cappuccino Nescafe

9,99€

Cijena na 2. 5. 2025.: 11,02€

Cijena na 2. 5. 2025.: 11,22€

Cappuccino 200 g Franck

irish 112 g, vanilla 112 g,chocco 112 g,classic 108 g, tiramisu 116,8

classic, čokolada, vanilija ili irish (1 kg=14,95 €)

(1 kg=25,59-27,69 €)

-25%

2,99€ 3,99 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €

Cijena na 11. 5. 2026.:3,99 €

2,99€

3,59 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,59 €

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

31 31


Kozmetika i higijena

Sistemski brijači i jednokratne britvice Gillette

Šampon za kosu 900 ml Look Expert

odabrani proizvodi

(1 l=2,83 €)

Paste za zube Parodontax complete protection 75 ml

(1 l=79,87 €)

-40%

-20%

5,99€

7,49 €

*akcijske cijene su izražene na polici * ponuda se ne odnosi na 6+2 kom/ pak i na 12 kom/pak

Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 €

Krema za ruke 150 ml Solea

Losion nakon brijanja 115 ml Solea

(1 l=19,27 €)

(1 l=25,13 €)

PONUDA do 15. 9.

2,89€ 3,99 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €

Krema s posebnom namjenom 250 ml Herbamedicus

vražije kandže, medvjeđi balzam, vinova loza, bazam od nevena ili glukosamin krema

2,55€ 3,45 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,45 €

Losion nakon brijanja 100 ml Solea D'amaris (1 l=38,90 €)

PONUDA do 15. 9.

2,89€ 3,99 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €

PONUDA do 15. 9.

3,89€

5,69 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 5,69 €

Toaletni papir Zewa deluxe

Dječje vlažne maramice Violeta

(1 kom=0,31 €)

(1 kom=0,02 €)

8/1 breskva, bijeli, 3slojni

56/1 badem

PONUDA do 31. 8.

-24%

1,39€

(1 l=7,96 €)

Cijena na

2. 5. 2025.: 1,86 € 1,85 € 72/1 s kozjim mlijekom

(1 kom=0,03 €)

1,85€

2,09 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,12 €

56/1, 99% water (1 kom=0,04 €)

1, €

99

2,99 €

2, €

-20%

49

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €

32 PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026. 32

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,79 €

1,99€

2,49 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,52 €


Šampon za kosu 400 ml H&S

Pjena za kupanje 750 ml Fa

(1 l=8,48 €)

(1 l=5,32 €)

odabrani proizvodi

Kreme za lice 50 ml Afrodita

odabrani proizvodi

PONUDA do 8. 9.

-54%

3,39€

7,49 €

3,99€

Cijena na 2. 5. 2025.: 7,49 €

5,99 €

Dezodoransi roll on 50 ml (1 l= 53,80 €) ili sprej 150 ml (1l = 17,93 €) Borotalco

(1 l=4,13 €)

-50% 5,39 €

*akcijske cijene su izražene na polici

Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €

Tekući sapun 400 ml Dalan D'Olive

odabrani proizvodi

2,69€

-45%

1,65€

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,39 €

2,19 €

Cijena na 17. 6. 2026.:2,19 €

Dječje pelene Violeta Giant pack

Krema za ruke i tijelo 250 ml Dalan

(1 l=10,36 €)

2,59€

3,29 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,65 €

Papirnati ručnici Ola'la

120/1, 7-18kg; 104/1 11-25kg; 96/1 , 16+kg

Maxi roll, 400 listića

(1 kom=0,20-0,25 €)

PONUDA do 19. 9.

PONUDA do 31. 8.

-44%

19,99€ 35,99 €

-35%

Cijena na 2. 5. 2025.: 35,99€

19,99€ 31,19 €

-28%

-30%

Cijena na 2. 5. 2025.: 31,19€

19,99€ 28,79 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 28,79€

2,49€ 3,49 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,19 €

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

33 33


Kozmetika i higijena Deterdžent praškasti za rublje 9 kg 90 pranja Bioaktiv

Kapsule za pranje rublja 42 kom (1 kom =0,33 €) gel 2,7 l (1 l= 5,18 €) prašak 2,97 kg (1 kg=4,71 €) 54 pranja Persil

(1 kg=1,33 €)

11, €

13, €

99

13,99 €

99

Cijena na 2. 5. 2025.: 16,99€

(1 l=1,99 €)

Cijena na 17. 4. 2025.:5,09 €

Cijena na 22. 4. 2025.:5,09 €

Birajte mudro!

Tablete za strojno pranje posuđa Quantum 60 kom ili Ultimate 50 kom Finish (1 kom=0,19 - 0,23 €)

-52% 24,99 €

Omekšivač rublja 1,6 l Ornel (1 l=1,87 €)

Cijena na 7. 4. 2025.: 5,09 €

2,99€

11,99€

Cijena na 11. 3. 2026.: 25,99€

Birajte mudro!

Omekšivač rublja 1,5, l Ornel

Cijena na 9. 4. 2025.: 5,09 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 24,49€

Cijena na 2. 5. 2025.: 21,25€

34 PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026. 34

2,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 4,64 €

Deterdžent za ručno pranje posuđa 900 ml Likvi (1 l=2,43 €)

2,19€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,65 €


Deterdžent tekući za pranje osjetljivog rublja 2,7 l Meri Merino

Deterdžent tekući za rublje 5 l 111 pranja Ariel

(1 l=2,03 €)

(1 l=4,40 €)

-45%

5,49€

9,99 €

-45%

Cijena na 2. 5. 2025.: 7,96 €

Omekšivač rublja classic 2,86l (1=2,09€) ili 2.77l (1l=2,16€) Silan

5,99€

Birajte mudro!

Cijena na 2. 5. 2025.: 8,29 €

(1 l=2,07 €)

Birajte mudro!

39,99 €

Sredstvo za čišćenje 750ml Cillit Bang (1 l=4,92 €)

-44%

Deterdžent za pranje posuđa 1,35 l Čarli

2,79€

21,99€

3,69€

6,69 €

Cijena na 12. 8. 2026.: 39,99€

Osvježivač za Wc školjku 2 X 36 g Duck (1 kg=35,97 €)

-33% Cijena na 2. 5. 2025.: 6,69 €

2,59€

3,89 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,69 €

Sredstva za čišćenje 650 ml za odmaščivanje i protiv kamenca Permetal (1 l=4,29 €)

-30% Cijena na 2. 5. 2025.: 3,45 €

2,79€

3,99 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,32 €

PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026.

35 35


Osvježivač zraka refill 250 ml Airwick

Spužvasta krpa 5 kom/pak (1 kom=0,52 €)

(1 l=17,96 €)

-45%

-24%

4,49€

Cijena na 2. 5. 2025.: 8,19 €

8,19 €

2,59€

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €

Kućni ljubimci

3,45 €

Hrana za mačke 4x85 g Felix odabrani okusi

Cijena na 2. 5. 2025.: 3,45 €

Hrana za mačke 300 g Whiskas odabrani okusi (1 kg=6,63 €)

(1 kg=6,44 €)

Odabrana Vitakraft dostupno u centrima: Koprivnica (I.Česmičkog), Sisak hrana i poslastice (N.Tesle), Pitomača, Slatina, Požega, Virovitica, Vrbovec, za mačke Bjelovar(Pakračka 1), Kutina, Ivanec,Zabok,Prelog, Čakovec, Krapina, Pakrac, Karlovac, Varaždin, Križevci (N.Tesle), Dugo Selo, Velika Gorica

2, €

-20%

19

-20%

*akcijske cijene su izražene na polici

2,79 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,79 €

Hrana za mačke 85 g Proof

Hrana za pse 100 g Proof

(1 kg=8,12 €)

(1 kg=6,90 €)

odabrani okusi

odabrani okusi

1,99€

2,49 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 2,39 €

Hrana za pse 13 kg Voli Voli mix piletina i govedina (1 kg=0,69 €)

0,69€

Birajte mudro!

Cijena na 16. 4. 2026.:0,89 €

36 PONUDA 19. 8. - 25. 8. 2026. 36

0,69€

-37% Cijena na 16. 4. 2026.:0,89 €

8,99€

14,49 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99€


KTC ugostiteljstvo

Prilozi već od 1,10 €! Salate već od 1,10 €!

Sky Cola 0,33 l 2,00 € Jamnica 0,50 l 2,00 €

IZDVAJAMO IZ DNEVNE PONUDE JELA U RESTORANIMA SRIJEDA 19. 8. 2026.

ČETVRTAK 20. 8. 2026.

5,60 €

PETAK 21. 8. 2026.

5,00

6,00

€

€

PUREĆE ROLADICE

JUNETINA ALA VILD

LIGNJE PIKANTNE

SUBOTA 22. 8. 2026.

PONEDJELJAK 24. 8. 2026.

UTORAK 25. 8. 2026.

4,90

4,50

POHANA PUREĆA PRSA

MAHUNE S KOBASICOM

€

€

5,00 €

MARTA ODREZAK (PUREĆA PRSA ZAPEČENA SA UMAKOM OD SIRA)

Lokacije KTC ugostiteljskih objekata RESTORANI: Snježana Bjelovar Pakračka 1, Tel. 043/638-879; Čakovec Športska 4, Tel. 040/638-279; Dugo Selo ll Savski odvojak 12, 01/6886-230; Ivanec Ivanečko naselje 1c, Tel: 042/771-891; Karlovac Senjska 118, Tel. 047/658-112; Ivana Koprivnica I. Česmičkog 15, Tel. 048/628-338; Krapina Bobovje 52/c, Tel. 049/658-110; Klara Križevci Nikole Tesle 18, Tel. 048/628-568; Dalia Kutina Sisačka ulica 14, Tel. 044/660-879; Mura Mursko Središće Tekstilna ulica 1a, Tel. 040/644-239; Pakrac Ivana Gundulića 1b, Tel. 034/638-979; Verica Pitomača Ljudevita Gaja 28, Tel. 033/638-924; Prelog Zrinskih bb3, Tel. 040/638-169; Slatina Industrijska 7, Tel: 033/638029; Barok Varaždin Gospodarska 3, Tel. 042/658-860; Velika Gorica Franje Kuharića 4, Tel 01/688-7084; Luka Virovitica Vukovarska cesta 3, Tel. 033/638-979; Vrbovec Zagrebačka 48, Tel. 01/644-7266; Zabok Prilaz Janka Tomića 1, Tel. 049/658-974; BISTROI: Bruno Križevci Nikole Tesle 18, Tel. 048/628-526; Petrinja Ivana Gundulića 14, Tel. 044/500-559; CAFFE BAROVI: Ždral Daruvar K. Frankopana 35, Tel. 043/638-383; Đurđevac Đure Basaričeka 16, Tel. 048/649-232; Jalžabet Varaždinska 38, Tel. 042/629-339; Prilesje jug 01/6472-073; Prilesje sjever 01/6472-083; GRADSKA KAVANA: Verica Pitomača Ljudevita Gaja 28, Tel. 033/638-923; LOVAČKA KUĆA: Sokolovac Prnjavor 1, Tel. 048/838-600


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tehnika i posuđe by Nabava.net Katalozi - Issuu