OD SRIJEDE 19. 8. 2026. MEGA
MEGA
CIJENA
CIJENA
SIR MAASDAM 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 9,99 € 9,99
JEFTINIJE
-45% 5,49€ MEGA
CIJENA
Najniža akcijska cijena na tržištu u posljednjih 30 dana
MEGAA
CIJEN
KAVA U ZRNU LAVAZZA odabrane vrste 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 25,49 €
31,59
JEFTINIJE
-36% 19,99€
TUNA FRANZ JOSEF KAISER u suncokretovom ulju 4 x 80 g ili u maslinovom ulju 4 x 60 g ocijeđena masa 208 g 1 kg = 18,22 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,59 € 6,49
JEFTINIJE
-41% 3,79€ MEGA
CIJENA
SET POSUĐA WMF ASTORIA 4/1 1 set 179,99
JEFTINIJE
-50% 89,99€
UŠPARAJ U SPARU! GROŽĐE BIJELO 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 € Zemlja podrijetla: Italija
SVINJSKA LEĐA S KOSTI na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 4,29 €
3,49
1,39
€
NAPOLITANKE KRAŠ razne vrste 840 g 1 kg = 4,70 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 €
€
TABLETE ZA STROJNO PRANJE POSUĐA JAR Platinum Plus 54/1, ili Platinum 60/1 1 tableta od 0,25 € do 0,28 € Cijena na 13. 2. 2026.: 34,99 €
3,95
14,99
€
Još veću ponudu potražite u digitalnom letku na www.spar.hr
€
NEKE OD NAŠIH TEMA SU:
• DESPAR - ZA SAVRŠENU PIZZU • 3, 2, 1, POČINJE ŠKOLA • HLADNE SLASTICE • NJEGA TIJELA • S-BUDGET DISKONTNE CIJENE
UŠPARAJ U SPARU!
Više na:
SVAKI TJEDAN! NAJBOLJE
AKCIJE I PRILIKE!
2+1
MEGA CIJENA
GRATIS
VLASTITE MARKE
S-BUDGET DISKONTNE CIJENE S-BUDGET diskontne cijene su iste ili niže u odnosu na cijene usporedivih proizvoda diskontera
Niže cijene proizvoda čija je kvaliteta na razini proizvoda TOP BRANDOVA
TRAJNO NISKE CIJENE Više od 2.500 proizvoda TOP BRANDOVA s garancijom fiksne cijene 6 mjeseci
BLOKIRANE USIDRENE CIJENE Više od 10.000 proizvoda brendova i 70% proizvoda S-BUDGET s istim ili nižim cijenama u odnosu na 2. 5. 2025.
A G E M A
CIJEN
Najniža akcijska cijena na tržištu u posljednjih 30 dana*
MEGA
MEGA
CIJENA
PILEĆA SALAMA POLI limited edition Perutnina Ptuj 550 g JEFTINIJE 1 kg = 5,80 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,19 €
4,49
-28% 3,19
2
MEGA
CIJENA
CIJENA
DIMLJENA PILEĆA PRSA DIMCEK Vindija JEFTINIJE 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 11,99 €
11,99
-25% 8,89
KRUH FINI DOMAĆI 700 g 1 kg = 2,41 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,24 €
*Cijene se provjeravaju 30 dana prije početka akcije, a na točno određeni datum.
JEFTINIJE
2,39
-37% 1,49
MEGA CIJENA MEGA
MEGA
CIJENA
JEFTINIJE
MEGA
4,99
8,59
-50% 4,25
MEGA
3,19
-56% 1,39
JEFTINIJE
3,29
-30% 2,29 U cijenu uključena povratna naknada
MEGA
KEKS JAFFA NARANČA Crvenka 300 g JEFTINIJE 1 kg = 6,97 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,59 €
2,49
-16% 2,09
ŠTRUKLI SA SVJEŽIM SIROM Zlato Polje 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €
7,99
-12% 6,99 U cijenu uključena povratna naknada po limenci
5,99
-33% 3,99 MEGA KAVA JUBILARNA FRANCK razne vrste 250 g 1 kg = 17,96 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,39 €
JEFTINIJE
6,99
-21% 5,49
JEFTINIJE
5,39
JEFTINIJE
11,29
-16% 4,49 MEGA
CIJENA
JEFTINIJE
JEFTINIJE
CIJENA
MEGA
CIJENA
-52% 1,89
KEKS DOMAĆICA Kraš 500 g 1 kg = 7,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,55 €
CIJENA
JOGURT TEKUĆI DUKAT 2,8% m.m. 1,5 kg 1 kg = 1,53 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,48 €
3,95
CIJENA
MEGA
1,5 kg
TORTELINI ŽITOPROIZVOD 3 vrste sira ili pršut 450 g JEFTINIJE 1 kg = 4,20 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,98 €
MEGA
CIJENA
TORTILLE MEXIFOODS kukuruzna ili pšenična 250 g ili 320 g 1 kg od 4,34 € do 5,56 € JEFTINIJE Cijena na 2. 5. 2025.: 3,19 €
PIVO KARLOVAČKO 6 x 0,5 L 1 L = 2,33 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,17 €
CIJENA
TUNA SALATA RIO MARE razne vrste 2 x 160 g 1 kg = 13,28 € JEFTINIJE Cijena na 2. 5. 2025.: 8,59 €
-40% 2,95
CIJENA
CIJENA
MEGA
CIJENA
RIŽA SCOTTI ARBORIO 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 €
MEGA
DO UTORKA 25. 8.
CIJENA
PASTA ZA ZUBE PLIDENTA Super fresh, Herbal ili Extra white 125 ml JEFTINIJE 1 L = 11,12 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,69 €
2,79
-50% 1,39
SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE ODVODA MR. MUSCLE 2x1L 1 L = 3,75 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,69 €
-33% 7,49 3
SOČAN IZBOR NA NAŠOJ TRŽNICI
DOMAĆA PAPRIKA ZA KISELJENJE 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 € Zemlja podrijetla: Hrvatska
1,29€
DOMAĆI ŠAMPINJONI 500 g 1 kg = 2,78 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,85 €
1,39€
RAJČICA CHERRY 250 g 1 kg = 7,56 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,69 €
PORILUK 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 € Zemlja podrijetla: Nizozemska
1,89€
1,29€
5 kg
KRUMPIR 5 kg 1 kg = 0,39 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €
1,45€
DOMAĆA BIO ARONIJA 250 g 1 kg = 6,76 € Cijena na 10. 8. 2025.: 1,79 €
1,69€
SPAROVA CVJEĆARNICA
ORHIDEJA 2 grane, razne boje 1 kom
JEFTINIJE
8,99
-22% 6,99€
4
BOSILJAK AFRIČKI 1 kom
3,99€
ZELENI CVIJET Ø 17 cm, razne vrste 1 kom
JEFTINIJE
22,99
-34% 14,99€
DO UTORKA 25. 8.
UVIJEK KVALIT ETN
O,
UVIJEK SVJEŽE !
BANANA BABY 1 pak Cijena na 2. 5. 2025.: 0,99 €
0,79€
DOMAĆA ŠLJIVA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €
0,99€
NEKTARINA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 € Zemlja podrijetla: Španjolska
1,29€ APP KUPON
DOMAĆA KRUŠKA MLADA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 € Zemlja podrijetla: Hrvatska
21. - 23. 8.
SAMO UZ
1,59€
*ne odnosi se na zamjenska mlijeka PRE 1
-25%
PROIZVODI SPAR NATUR*PUR odabrane vrste
ORAŠASTI PLODOVI
PISTACIJA SUHOPRŽENA 300 g 1 kg = 16,63 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €
4,99€
PROIZVODI PELLITO odabrane vrste
-20TI% NIJE *
JEF
LIMUN 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 € Zemlja podrijetla: Južnoafrička Republika / Argentina
0,99€ 5
SVJEŽE I KVALITETNO
NOVO
MARINIRANA SVINJSKA REBARCA by chef Vukadin Cijena na 5. 8. 2026.: 7,99 €
ZA NAGRADE PR 2 U SPAR PO LJETNA KUHINJA
6,99€
x
6x
ROŠTILJ WEBER GENESIS
DUKIN
6x
poklon kartica
Kupi najmanje 2 AVE Grill proizvoda i SUDJELUJ U NAGRADNOJ IGRI!
6x
6
spar
2,59€
NOVO
TERMOMETAR ZA ROŠTILJ THERMAPEN ONE
PRIJAVI SE: Posjeti nagradnaigra.ave.hr i ispuni obrazac.
0€
10
MESNI UŠTIPCI SA SIROM Pik Vrbovec 300 g 1 kg = 8,63 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,39 €
ILI
Pošalji SMS sa sadržajem: AVE GRILL, broj računa, ime i prezime, adresa na broj 60054.
Nagradna igra traje od 20.7. do 30.8.2026 Više informacija na: nagradnaigra.ave.hr
BBQ ĆEVAPČIĆI PIKANT 480 g 1 kg = 7,69 € Cijena na 10. 7. 2026.: 4,89 €
3,69€
DO UTORKA 25. 8.
JUNEĆA PRSA na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 9,69 €
JUNEĆA LEĐA S KOSTI na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 10,29 €
SVINJSKA POTRBUŠINA na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 4,29 €
ĆEVAPČIĆI 900 g 1 kg = 5,88 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €
8,99€
10,99€
3,79€
5,29€
JUNEĆA REBRA na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 9,69 €
SVINJSKI VRAT S KOSTI na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 6,29 €
CARSKO MESO MARINIRANO AVE 480 g 1 kg = 9,35 € Cijena na 21. 6. 2025.: 5,99 €
EASY CHEESY GRILLER Tann 220 g 1 kg = 15,86 € Cijena na 12. 5. 2026.: 3,49 €
9,99€
3,79€
4,49€
3,49€
PILE GRILL 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 2,98 €
PILEĆI FILE Cekin 500 g 1 kg = 11,38 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,35 €
PILEĆI BATAK ILI ZABATAK Perutnina 500 g 1 kg = 4,38 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,79 €
PUREĆI BATAK Vindon 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 5,69 €
2,69€
5,69€
2,19€
3,89€ 7
RIBARNICA
DO UTORKA 25. 8.
SVJEŽI BRANCIN Cromaris 600 - 800 grama/komad 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 10,99 €
SVJEŽA ORADA 400 - 600 grama/komad 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 9,99 €
11,99€
8,99€
SVJEŽI ODREZAK LOSOSA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €
SVJEŽI ODREZAK HAME Cromaris 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 12,79 €
12,99€
15,99€
PACIFIČKE KOZICE 41 - 60 kom/kg 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €
12,99€
Iz podvele bitskog kanala
SVJEŽA SIPA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €
10,99€ 8
BIO DAGNJA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 4,19 €
4, 39€
KOLUTIĆI HUMBOLDTOVOG LIGNJUNA 1 kg Cijena od 6. 5. 2026.: 10,99 €
9,99€
SVJEŽE IZ PEKARE
KRUH KUKURUZNI MIJEŠANI 500 g 1 kg = 2,18 € Cijena na 12. 3. 2026.: 1,49 €
1,09€
POGAČA SLAVONSKA 850 g 1 kg = 1,75 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 €
5 komada pakiranju
KRUH S PROKLIJALIM ŽITARICAMA 500 g 1 kg = 3,98 € Cijena na 2. 4. 2026.: 2,99 €
JEFTINIJE
2,99
-33% 1,99€
DO UTORKA 25. 8.
1,49€
KRUH CRAFT KARLA ILI ZLATNI 400 g 1 kg = 3,23 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,69 € do 1,79 €
1,29€
0,74€
CRAFT KLIPIĆ Z VARAŽDINA 60 g 1 kg = 8,17 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,62 €
0,49€
SAMO U INTERSPARU
u
PECIVO ŽEMLJA 5 komada u pakiranju 300 g 1 kg = 2,47 € Cijena na 21. 3. 2026.: 1,49 €
APP KUPON
LISNATO MAXI MEXICO ILI ŠUNKA/SIR 90 g 1 kg = 4,56 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 0,49 € do 0,52 €
0,41€
KREMŠNITA ZA EKIPU MLINAR 840 g SAMO UZ 1 kg = 11,89 € Cijena na 2. 10. 2025.: 9,99 €
APP KUPON
9,99€
-30% da dodatna ušte
BISKVIT BARNI razne vrste 150 g 1 kg = 25,00 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,49 €
3,75€ SAMO UZ
-33% da dodatna ušte
BRZO I UKUSNO
PANIRANI RAČIĆI 1 kg *slika je simbolična
7,99€
RIŽOTO S PILETINOM I POVRĆEM 1 kg
JEFTINIJE
-30%
9,99
6,99€
PANIRANI PILEĆI BATAK 1 kg *slika je simbolična
8,99€ 9
LAGANI IZBOR
DO UTORKA 25. 8.
Ljetno druženje uz omiljene suhomesnate zalogaje Sunčani dani stvoreni su za opuštena druženja, dobro raspoloženje i ukusne zalogaje koje svi vole. Poslužite fine suhomesnate delicije, dodajte svježi kruh, sir i omiljene priloge te uživajte u jednostavnom, a savršenom ljetnom stolu. Bilo da se družite s obitelji, prijateljima ili uživate u večernjim trenucima na otvorenom, pravi okusi uvijek okupljaju najdraže oko stola. Malo zalogaja, puno druženja i još više ljetnih uspomena
DIMLJENA ILI ISTARSKA PANCETA Pisinium 200 g 1 kg = 23,45 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,29 €
FINA ŠUNKA PIK Vrbovec 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 16,49 €
4,69€
14,99€
DOMAĆA DIMLJENA SLANINA Belje 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 23,99 €
ČAJNA KOBASICA Podravka 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 18,29 €
19,99€
15,99€
TIROLSKA KOBASICA Gavrilović 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 12,59 €
ŠUNKA OD PILEĆIH PRSA JELI Gavrilović 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 8,99 €
9,99€
7,99€
ŠIROK IZBOR
SALAMA ZIMSKA Gavrilović 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 21,49 €
22,99€
DO UTORKA 25. 8.
PILEĆA PRSA Perutnina Ptuj 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 11,59 €
8,99€
DRNIŠKI PRŠUT Drniška tradicija 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 35,99 €
27,99€
APP KUPON
PUREĆA ŠUNKA STANCIJA Gavrilović 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 16,19 €
18,99€ SAMO UZ
-26% da dodatna ušte
DIMLJENA VRATINA Pivac JEFTINIJE 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 8,99 €
13,99
-21% 10,99€
SIR GOUDA min. 48% m.m. 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 6,49 €
4,79€
APP KUPON
SALAMA PANONA s cijelim paprom ili paprikom PIK Vrbovec 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 22,99 €
21,99€ SAMO UZ
KULENOV CVIJET XXL Gavrilović, narezak 400 g 1 kg = 17,48 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,99 €
10
-22% da dodatna ušte
6,99€
SIR KRALJEVSKI zrije 20 mjeseci 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 11,99 €
HRENOVKE POLI odabrane vrste od 130 g do 330 g 1 kg od 6,64 € do 7,62 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,29 € do 2,65 €
JEFTINIJE
-16%
11,99
9,99€
SIR TRAPIST mađarski 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 8,99 €
JEFTINIJE
11,99
-41% 6,99€
TRAJNI NARESCI Gavrilović odabrane vrste 80 g 1 kg od 21,88 € do 28,63 € Cijena na 2. 5.2025.: od 2,39 € do 2,65 € Već od:
0,99€
Već od:
1,75€
GURMANI
DO UTORKA 25. 8.
NAPRAVITE SAVRŠEN DOMAĆI BURGER Ukusan domaći burger počinje kvalitetnim sastojcima. Odaberite svježe pecivo, sočno mješano mljeveno meso, hrskavu salatu, rajčicu, krastvce, sir i omiljene umake – sve što vam je potrebno za obrok koji će oduševiti cijelu obitelj. Mljeveno meso lagano oblikujte u pljeskavice, začinite po želji te ih pecite nekoliko minuta sa svake strane dok ne postanu zlatno-smeđe i sočne. Peciva kratko zagrijte, dodajte svježe povrće, rastopljeni sir i omiljeni umak, a zatim složite burger baš po svom ukusu. Kada je burger ovako dobar, jedino pitanje je:
Hoćete li napraviti još jedan?
MIJEŠANO MLJEVENO MESO Rigeta 850 g Cijena po kg: 6,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 €
SIR CHEDDAR DUBLIN DAIRY razne vrste od 150 g do 200 g 1 kg od 12,60 € do 14,60 €
5,59€
* % 0 -2 INIJE
JEFT
KRASTAVCI 3 - 6 cm 670 g ocijeđena masa 350 g 1 kg = 5,57 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,95 €
MJEŠAVINA ZAČINA ZA BURGERE FANT Podravka 40 g ili 90 g 1 kg od 10,33 € do 23,25 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,39 €
JEFTINIJE
1,95€
1,39
-33% 0,93€
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
MAJONEZA ZVIJEZDA razne vrste 400 g 1 kg = 8,73 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 € do 4,49 €
PECIVO HAMBI 340 g 1 kg = 7,03 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,09 €
3,49€
2,39€
ŠIROK IZBOR
DO UTORKA 25. 8. APP KUPON
TJESTENINA KOLEDA odabrane vrste 400 g 1 kg = 3,48 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,25 €
JEFTINIJE
ŽITNA KAŠICA LJEŠNJAK ČOKOLINO 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 8,49 €
JEFTINIJE
2,25
SAMO UZ
8,49
-23% 6,49€
-38% 1,39€
-25%
BILJNI NAPITAK BOOM BOX odabrane vrste 1L
PAŠTETA PODRAVKA razne vrste 95 g 1 kg = 14,21 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,29 €
APP KUPON
MASLINE ZVIJEZDA odabrane vrste
PAŠTETA OD TUNE 95 g 1 kg = 12,53 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,44 €
JEFTINIJE
-23%
-20TI% NIJE *
1,55
1,19€
1,35€ SAMO UZ
JEF
-34% da dodatna ušte
APP KUPON
MESNI DORUČAK GAVRILOVIĆ klasik ili pikant 150 g 1 kg = 11,27 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,15 €
1,69€
PELATI ILI SJECKANA RAJČICA Podravka razne vrste 400 g ili 800 g
* % 0 3 E
JEFTINIJ
NOODLE I UMACI MAGGI odabrane vrste
APP KUPON
DJEČJE ŽITARICE NESTLE odabrane vrste od 300 g do 625 g
-20TI% NIJE *
JEF
JUHE I KOCKE ZA JUHU PODRAVKA odabrane vrste od 45 g do 120 g
-35%
SAMO UZ
-20TI% NIJE *
JEF
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
NAMAZ LINO LADA Podravka, odabrane vrste 650 g ili 700 g 1 kg od 9,41 € do 10,14 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 6,39 € do 6,59 €
6,59€ SAMO UZ
-27% da dodatna ušte
11
OKUSI ITALIJE
TOAST integralni ili bijeli 550 g
PRŠUT PARMA 100 g 1 kg = 44,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,39 €
SVJEŽA TJESTENINA Strozzapreti 500 g 1 kg = 2,78 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,79 €
JEFTINIJE
-10%
STARI DIZAJN
GRANA PADANO 300 g 1 kg = 23,30 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €
12
JEFTINIJE
4,99
-22%
4,49€
* % 0 3 - TINIJE
JEF
UMAK BESCHAMELL 200 ml 1 kg = 3,95 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,79 €
1,79
1,39€
JEFTINIJE
0,99
JEFTINIJE
1,99
-20% 0,79€
NOVI DIZAJN
6,99€
SIR PARMIGIANO REGGIANO 100 g ribani 1 kg = 24,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,79 €
JEFTINIJE
3,49
-28% 2,49€
SLADOLED razne vrste 200 g 1 kg = 7,45 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €
-25% 1,49€
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
DO UTORKA 25. 8.
LISNATI KEKS 200 g 1 kg = 5,45 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,25 €
JEFTINIJE
-12%
1,25
1,09€
BALZAMIČNI OCAT 250 ml ili 500 ml 1 L od 3,58 € do 19,16 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,79 € do 7,96 €
KREKERI slani ili integralni 500 g 1 kg = 3,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,38 € do 2,39 €
1,79€ NAMAZI odabrane vrste od 150 g do 350 g
TUNA u maslinovom ulju ili natural 2 x 160 g ocijeđena masa od 208 g do 224 g 1 kg = od 15,58 € do 16,78 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,19 €
NEKTAR razne vrste 1L Cijena na 2. 5. 2025.: 2,02 €
JEFTINIJE
-25%
3,49€
U cijenu uključena povratna naknada
TEKUĆI SAPUN razne vrste 500 ml ili 1 L
1,79€
* % 5 2 - TINIJE
JEF
KUKURUZ ŠEĆERAC 3 x 160 g ocijeđena masa 420 g 1 kg = 5,93 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,09 €
1,99
1,49€
Već od:
2,49€
* % 0 -2 INIJE
JEFT
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
KAVA espresso, elassico ili bezkofeinska 250 g 1 kg od 15,96 € do 20.44 €
* % 0 2 - TINIJE
JEF
PAPIRNATI RUČNICI 3 sloja, 3 role u pakiranju 1 rola = 0,66 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €
1,99€ 13
OKUSI ITALIJE
DO UTORKA 25. 8.
Sve za savršenu pizzu uz Priprema omiljene pizze nikada nije bila jednostavnija! Uz proizvode robne marke Despar pronaći ćete sve što vam je potrebno za ukusan obrok – od 00 brašna, ulja, pasirane rajčice do mozzarelle i šunke. Bez obzira volite li klasičnu Margheritu, bogatu Capricciosu ili želite osmisliti vlastitu kombinaciju, DESPAR nudi širok izbor. Uživajte u zajedničkim trenucima s obitelji i prijateljima uz domaću pizzu pripremljenu baš po vašem ukusu. Pripremite, ispecite i uživajte u svakom zalogaju!
KUHANA ŠUNKA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 10,89 €
EKSTRA DJEVIČANSKO MASLINOVO ULJE 0,5 L 1 L = 7,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,49 €
8,49€
3,99€
MASLINE VELIKE 530 g ocijeđena masa 310 g 1 kg = 8,03 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,39 €
PASIRANA RAJČICA 500 g 1 kg = 1,38 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,99 €
JEFTINIJE
2,49€
0,99
-30% 0,69€
MOZZARELLINE 125 g 1 kg = 11,12 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,69 €
JEFTINIJE
-22%
ILI NAMJENSKO BRAŠNO razne vrste 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: od 0,99 € do 1,85 €
1,79
1,39€
1,19€
GOTOVI DESERTI
DO UTORKA 25. 8.
Hladne slastice -
e j n a v i ž u o n t e j l a spremne z Kad temperature porastu, najbolji desert je onaj koji ne traži uključivanje pećnice. Osvježavajuće, lagane i kremaste slastice bez pečenja savršen su izbor za svaku ljetnu priliku – bilo da ih pripremate za obiteljski ručak, druženje s prijateljima ili kao slatki predah tijekom dana. Ohladite i uživajte – ljeto je još slađe uz već gotove slastice. TIRAMISU 2 x 90 g 1 kg = 8,28 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €
VOĆNA SALATA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 €
SLADOLED razne vrste 1 kg = 5,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €
JEFTINIJE
5,99€
3,99
-25% 2,99€
DESERT CREME BRULEE 2 x 100 g 1 kg = 8,45 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €
MOUSSE ČOKOLADA ILI VANILIJA 200 g 1 kg = 3,95 € Cijena na 14. 5. 2026.: 0,99 €
JEFTINIJE
-15%
JEFTINIJE
1,49€
1,99
1,69€
0,99
-20% 0,79€
MANGO SORBET 480 ml 1 L = 10,40 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €
JEFTINIJE
5,99
-16% 4,99€
KAVA
MLIJEČNI PROIZVODI
INSTANT KAVA NESCAFÉ Gold ili Crema 190 g 1 kg = 57,84 € Cijena na 2. 5. 2025.: 13,99 €
JEFTINIJE
15,29
-28% 10,99€
KISELO VRHNJE ‘Z BREGOV 25% m.m. Vindija 300 g 1 kg = 5,30 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €
TRAJNO MLIJEKO 'Z BREGOV 2,8 % m.m. Vindija 6x1L 1 L = 0,79 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,34 €
KAPSULE ZA KAVU NESCAFÉ DOLCE GUSTO Barista 3 x 104 g Intenso 3 x 128 g Cafe au latte 3 x 160 g Cortado 3 x 100,8 g 1 kg = od 29,15 € do 46,26 € Cijena na 2. 5. 2025.: 14,99 €
4,74€
PROTEINSKI NAPITAK ‘Z BREGOV razne vrste, Vindija 0,3 L 1 L = 4,63 € Cijena na 4. 11. 2025.: 1,79 €
JEFTINIJE
13,99€
-25%
DESERT KINDER PINGUI 4x30 g 1 kg = 19,08 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,79 €
JEFTINIJE
2,69
-14% 2,29€
14
1,79
-22% 1,39€
CAPPUCCINO NESCAFÉ od 108 g do 112 g razne vrste 1 kg od 26,70 € do 27,69 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 3,99 €
JEFTINIJE
VRHNJE ZA KUHANJE Kravica Kraljica 0,5 L 1 kg = 5,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,39 €
JEFTINIJE
3,99
2,99€
-17%
KINDER MILCHSCHNITTE 28 g 1 kg = 24,64 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,79 €
0,69€
DESERT KINDER PINGUI MALINA CHEESECAKE 30 g 1 kg = 23,00 € Cijena na 2. 6. 2026.: 0,79 €
JEFTINIJE
JEFTINIJE
0,79
-12% 0,69€
3,39
2,79€
1,99
-20% 1,59€
PRESIDENT SALAKIS SIR od 150 g do 500 g odabrane vrste
JOGURT ACTIMEL razne vrste 4 x 100 g 1 kg = 4,48 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 €
* -20TI% NIJE
JEF
JEFTINIJE
-33%
2,69
1,79€
KINDER CHOCO FRESH 5x21 g 1 kg = 21,80 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €
DESERT KINDER MAXI KING 35 g 1 kg = 19,71 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,69 €
JEFTINIJE
JEFTINIJE
2,99
-23% 2,29€
0,85
-18% 0,69€
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
SMRZNUTO
DO UTORKA 25. 8.
SIR RIBANAC PRÉSIDENT 3 x 40 g 1 kg = 31,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,79 €
LAGANO JUTRO DUKAT odabrane vrste
ZRNATI SIR MEGGLE 180 g 1 kg = 7,12 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,69 €
3,79€
* -20TI% NIJE
JEF
PLODOVI MORA I GAMBERI Ledo
MASLAC IRSKI 200 g ili NAMAZ MIJEŠANI KERRYGOLD 125 g 1 kg od 12,95 € do 19,12 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,99 do 3,99 €
JOGURT VILIKIS Z´BREGOV grčki tip 900 g 1 kg = 3,54 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3.79 €
Već od:
2,39€
JEFTINIJE
3,99
-20% 3,19€
NJOKI CUCINA ITALIANA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 3,69 €
JEFTINIJE
-17%
1,69
1,39€
APP KUPON
JEFTINIJE
-20%
2,29
2,39€
APP KUPON
ROĐENDANSKA TORTA ILI SLADOLEDNA TORTA OD ČOKOLADE Ledo 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 17,99 €
SLADOLED 4 YOU razne vrste 1650 ml 1 L = 1,51 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,98 €
SLADOLED NESQUIK 9 x 43 ml 1L = 10,31 € cijena na 25. 3. 2026.: 5,49 €
* -20TI% NIJE
JEF
JEFTINIJE
19,99
-20% 15,99€
JEFTINIJE
2,99
JEFTINIJE
5,49
-16% 2,49€
-27% 3,99€
APP KUPON SLADOLED LEDO fun 6 x 110 ml ili happy 6 x 120 ml 1 L od 6,93 € do 7,56 € Cijena na 2.5. 2025.: od 4,99 € do 5,19 €
INSTANT NAPITAK CEDEVITA odabrane vrste SAMO UZ 455 g 1 kg = 9,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,29 €
4,39€
-15%
da dodatna ušte
SAMO UZ
-20%
LEDENE KAVE STARBUCKS odabrane vrste
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
4,99€ SAMO UZ
-28% da dodatna ušte
15
3, 2, 1, POČINJE ŠKOLA
DO UTORKA 25. 8.
Ljetni praznici još traju - iskoristite ih za male slatke trenutke i razveselite svog budućeg školarca omiljenim poslasticama.
NEKTAR VINDI DISNEY razne vrste 0,2 L
* % 0 2 - TINIJE
JEF
-30TIN%IJE *
KEKSI OREO razne vrste
JEF
ŽVAKAČE GUME ORBIT I AIRWAWES odabrane vrste
SLATKI PROIZVODI KRAŠ odabrane vrste
* % 0 2 - TINIJE
JEF
-20TI% NIJE *
JEF
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
PROIZVODI CHUPA CHUPS razne vrste
* % 0 3 - TINIJE
JEF
KEKS PLAZMA 2 x 300 g + boca za vodu 1 kg = 10,30 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,29 €
6,18€
3, 2, 1, POČINJE ŠKOLA
DO UTORKA 25. 8.
PRIGODNI PAKET za školarce u obliku ruksaka 339 g 1 kg = 13,24 € Cijena na 21. 7. 2026.: 5,99 €
ČOKOLADA MILKA odabrane vrste od 80 g do 100 g 1 kg od 15,90 € do 18,17 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,39 € do 2,69 € Cijena na 27. 5. 2025.: 2,69 €
Već od:
1,39€
TORTILLA ČIPS LA FIESTA razne vrste 200 g 1 kg = 8,35 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 €
JEFTINIJE
2,39
-30% 1,67€
JEFTINIJE
FLIPS CHEETOS razne vrste 85 g 1 kg = 19,88 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 €
5,99
-25% 4,49€
MJEŠAVINA KREKERA I PERECA CROCO 500 g 1 kg = 3,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,79 €
JEFTINIJE
3,39
-41% 1,99€
JEFTINIJE
2,49
JEFTINIJE
1,79
-32% 1,69€
TORTILLA ČIPS TAKIS razne vrste 90 g 1 kg = 17,67 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €
-11% 1,59€
I SLATKO I SLANO
ČOKOLADA DORINA od 220 g do 300 g odabrane vrste 1 kg od 10,31 € do 18,14 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 3,79 € do 4,65 €
Već od:
2,99€
-20TI% NIJE *
GRICKALICE KVIKI razne vrste
JEF
PROIZVODI LORENZ razne vrste od 75 g do 130 g 1 kg od 14,58 € do 21,20 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,29 € do 2,89 € Cijena na 5. 5. 2026.: 2,29 €
16
KREKERI TUC razne vrste 100 g 1 kg = 7,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,89 €
ČOKOLADE KINDER odabrane vrste
0,79€
-20TI% NIJE *
JEF
GUMENI BOMBONI HARIBO razne vrste od 25 g do 250 g 1 kg od 9,45 € do 15,60 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,79 € do 2,69 €
ČIPS LAY’S razne vrste od 120 g do 130 g 1 kg od 14,54 € do 15,75 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,89 €
Već od:
0,39€
1,89€
PRIGODNI PAKET za školarce u kornetu 575 g 1 kg = 15,63 € Cijena na 21. 7. 2026.: 11,99 € Već od:
1,59€
APP KUPON
SAMO UZ
DO UTORKA 25. 8.
KEKS MOTO razne vrste 288 g 1 kg = 6,91 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,49 €
JEFTINIJE
1,99€
11,99
-25% 8,99€ U cijenu uključena povratna naknada
APP KUPON
-30%
KEKSI MULINO BIANCO I GRAN CEREALE odabrane vrste
BOMBONIJERA MERCI 400 g 1 kg = 33,98 € Cijena na 2.5. 2025.: 14,49 €
13,59€ SAMO UZ
-33% da dodatna ušte
PRALINE ELVAN mix 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 5,39 €
5,99€
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
PIĆE
SOKOVI FRUCTAL SUPERIOR odabrane vrste 1L
DO UTORKA 25. 8.
* % 0 -2 E
JEFTINIJ
IZOTONIČNI NAPITAK POWERADE razne vrste 0,5 L 1 L = 2,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,65 €
JEFTINIJE
-18%
1,59
1,29€
U cijenu uključena povratna naknada
CIDER SOMERSBY razne vrste 0,5 L 1 L = 2,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,88 €
ENERGETSKI NAPITAK MONSTER razne vrste 0,5 L 1 L = 2,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €
JEF
U cijenu uključena povratna naknada
U cijenu uključena povratna naknada
U cijenu uključena povratna naknada
VINO PLUVIUM TINTO ILI BLANCO 0,75 L 1 L = 2,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €
VINO ORMOŽ MUŠKAT slatki 0,75 L 1 L = 5,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,09 €
JEFTINIJE
4,09
IZOTONIČNI NAPITAK HIDRA razne vrste 0,5 L 1 L = 2,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,32 €
U cijenu uključena povratna naknada
JÄGERMEISTER APP KUPON LIKER ILI JÄGERMEISTER
ORANGE 0,7 L 1 L = 24,27 € Cijena na 2. 5. 2025.: 16,52 € do 17,19 €
1,29€ SAMO UZ
U cijenu uključena povratna naknada
16,99€
-15%
da dodatna ušte
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
6,09
-26% 4,49€
U cijenu uključena povratna naknada
APP KUPON
* -15T% INIJE
U cijenu uključena povratna naknada
0,69€
-51% 1,99€
Povratna kaucijska ambalaža
0,85
-11% 0,75€
1,45€
JEFTINIJE
1,45
-11% 1,29€
LIKERI ILI RAKIJE MARASKA odabrane vrste 1L
U cijenu uključena povratna naknada
JEFTINIJE
VODA STUDENA ILI STUDENAC 1,5 L 1 L = 0,46 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,89 €
PIVO BUDWEISER svijetlo ili tamno 0,5 L 1 L = 2,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,35 €
JEFTINIJE
1,49€
PIVO PITTINGER lager ili radler 0,5 L 1 L = 1,50 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,92 €
SAMO UZ
U cijenu uključena povratna naknada
-17%
da dodatna ušte
17
PIĆA
DO UTORKA 25. 8.
Nazdravite trenucima za pamćenje. Sunčani dani stvoreni su za opuštena druženja, dobro raspoloženje i ukusne zalogaje koje svi vole. Poslužite fine suhomesnate delicije, dodajte svježi kruh, sir i omiljene priloge te uživajte u jednostavnom, a savršenom ljetnom stolu.
APEROL SPRITZ 3 x 0,2 L 1 L= 15,48 € Cijena na 2. 5. 2026.: 10,39 €
Bilo da se družite s obitelji, prijateljima ili uživate u večernjim trenucima na otvorenom, pravi okusi uvijek okupljaju najdraže oko stola. Malo zalogaja, puno druženja i još više ljetnih uspomena
9,29€
U cijenu uključena povratna naknada
PJENUŠAVO VINO HUGO GRACIOSO, ROSE ILI GR. LIMUN 0,75 L 1 L = 3,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,22 €
JEFTINIJE
3,25
-23% 2,49€ U cijenu uključena povratna naknada
VODKA THREE SIX. MARACU, LEMON ILI ENERGY 0,33 L 1 L= 6,03 € Cijena na 13. 5. 2026.: 2,59 €
JEFTINIJE
-23%
2,59
1,99€
U cijenu uključena povratna naknada
PROSSECO BLU 0,75 L 1 L= 7,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,65 €
JEFTINIJE
5,99
-16% 4,99€ U cijenu uključena povratna naknada
OLD TOWER GIN & TONIC pink ili dry 0,25 L 1 L = 5,16 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,69 €
JEFTINIJE
-27%
1,79
1,29€
U cijenu uključena povratna naknada
PROSECCO BOTTEGA POETI 0,75 L 1 L = 13,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 13,29 €
JEFTINIJE
12,99
-23% 9,99€ U cijenu uključena povratna naknada
COCKTAIL WHITE RUM Ananas-kokos COCKTAIL WHITE RUM Limeta-kaktus 0,25 L 1 L = 5,96 € Cijena na 14. 3. 2026.: 1,99 €
JEFTINIJE
-25%
1,99
1,49€
U cijenu uključena povratna naknada
KUĆNI LJUBIMCI
DO UTORKA 25. 8.
Razigrano ljeto za vaše četveronožne prijatelje Dugi sunčani dani, igra na otvorenom i bezbrižni trenuci još su ljepši kada ih dijelite sa svojim ljubimcima. Nakon svake šetnje, igre ili istraživanja, razveselite ih ukusnim poslasticama i kvalitetnom hranom koja će im dati energiju za nove avanture. Bilo da vaš pas obožava trčanje ili je vaša maca pravi ljetni istraživač, uz pažljivo odabranu hranu i omiljene poslastice svaki će dan biti ispunjen veseljem, mahanjem repića i sretnim predenjem.
HRANA ZA MAČKE FELIX razne vrste 4 x 80 g ili 4 x 85 g 1 kg od 5,85 € do 6,22 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,79 €
MOKRA HRANA ZA PSE PEDIGREE odabrane vrste 4 x 85 g ili 4 x 100 g 1 kg od 5,98 € do 7,03 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 €
JEFTINIJE
2,79
-28% 1,99€
JEFTINIJE
2,99
-20% 2,39€
HRANA ZA MAČKE ONE 750 g 1 kg = 5,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,59 €
JEFTINIJE
5,59
-28% 3,99€
HRANA ZA PSE razne vrste 3 kg 1 kg = 1,33 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €
3,99€
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
HRANA ZA MAČKE SHEBA razne vrste
HRANA ZA PSE razne vrste 1240 g 1 kg = 1,01 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 €
* % 0 2 - TINIJE
JEF
JEFTINIJE
1,57
-20% 1,25€
DISKONTNE CIJENE
T E G D U S-B Za niske cijene ne treba ići u diskont – kod nas vas čekaju diskontne cijene!
sve za ET proizvoda pronaći ćete U širokoj ponudi S-BUDG oizvoda do be – od prehrambenih pr svoje svakodnevne potre uvijek čišćenje doma. U SPAR-u kozmetike i sredstava za uštedjeti DGET proizvoda možete štedite, a odabirom S-BU po pitanju kvalitete. još više, bez kompromisa
NOVO TEKUĆI DETERDŽENT ZA PRANJE RUBLJA lavanda 2 L / 40 pranja 1 L = 1,33 € / 1 pranje = 0,07 € Cijena na 11. 6. 2026.: 2,65 €
2,65€
DETERDŽENT ZA PRANJE RUBLJA 3 kg / 30 pranja 1 kg = 1,52 € / 1 pranje = 0,15 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,98 €
4,55€
MARAMICE ZA SAKUPLJANJE BOJE 36/1 6€ 0,0 = ad kom 1 Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 €
2,05€
ODSTRANJIVAČ MRLJA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 2,79 €
IZBJEL JIVAČ 2L 1 L = 0,50 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,15 €
VLAŽNE MARAMICE ZA ČIŠĆENJE univerzalne 80/1 Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 €
2,79€
0,99€
1,49€
DO UTORKA 25. 8.
NOVO
NOVO
BLAZINICE ZA LICE 120/1 5€ 0,8 6.: 202 6. 5. na na Cije
0,85€
ČETKICA ZA ZUBE KIDS 2/1 3-6 godina Cijena na 6. 3. 2026.: 1,09 €
1,09€
JUMBO ROLA MINI 400 listića, 2 sloja 1 rola Cijena na 2. 5. 2025.: 2,69 € PAPIRNATI RUČNICI 3 sloja / 6 rola u pakiranju 1 rola = 0,50 € € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,19
1,99€
2,99€
GEL ZA ODVODE 1L Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 €
SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE WC ŠKOLJKE s izbjeljivačem 1L Cijena na 8. 10. 2025.: 1,59 €
1,45€
1,49€
BEBE VLAŽNE MARAMICE ZA 1 80/ kamilica & aloe vera € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,15
1,09€
TOALETNI PAPIR 3 sloja / 10 rola u pakiranju 1 rola = 0,25 € € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,59
2,49€
VLAŽNI TOALETNI PAPIR kamilica 60/1 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,79
0,69€
NOVO
NOVO TVO UNIVERZALNO SREDS ZA ČIŠĆENJE 750 ml 1 L = 2,39 € € Cijena na 6. 3. 2026.: 1,85
SREDSTVO ZA UKLANJANJE MASNOĆE marsiglia 750 m 1 L = 1,99 € Cijena na 1. 6. 2026.: 1,55 €
1,79€
1,49€
PRANJE TABLETE ZA STROJNO POSUĐA limun, 40/1 1 tableta = 0,07 € € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,45
2,99€
ČISTO I UREDNO DETERDŽENT ZA PRANJE RUBLJA PERSIL razne vrste praškasti, 6,05 kg/ 110 pranja 1 kg = 3,97 € / 1 pranje = 0,22 € ili tekući, Universal ili Color 2 x 2,43 L 1 L = 4,94 € / 1 pranje= 0,22 € Cijena na 2. 5. 2025.: 23,99 €
23,99€
DETERDŽENT ZA RUČNO PRANJE POSUĐA ČARLI razne vrste od 450 ml do 1,35 L 1 L od 2,54 € do 3,31 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,29 € do 3,49 €
Već od:
1,49€
DO UTORKA 25. 8. 2 x 500 ml DUO
PACK
OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE VIOLETA razne vrste od 800 ml do 2,7 L 1 L od 1,48 € do 2,49 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 1,99 € do 4,99 €
GEL ZA TUŠIRANJE L’ANGELICA pamuk ili argan 2 x 500 ml 1 L = 3,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €
Već od:
1,99€
DETERDŽENT ZA PRANJE RUBLJA VIOLETA ILI VESH razne vrste Cijena na 2. 5. 2025.: od 4,38 € do 14,99 €
Već od:
3,49€
DETERDŽENTI ZA PRANJE RUBLJA FAKS praškasti Aquamarine ili Superaktiv 3,30 kg / 60 pranja 1 kg = 5,75 € / 1 pranje = 0,32 € ili tekući, Color ili Color by Ornel 2,7 L / 60 pranja 1 L = 7,03 € / 1 pranje = 0,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 20,99 €
APP KUPON
APP KUPON
SAMO UZ
PROIZVODI ZA STROJNO PRANJE POSUĐA FINISH odabrane vrste LAK ZA KOSU TAFT
•odabrane vrste •400ml 1L = 7,48€ Cijena na 02.05.2025: 2,99€
•odabrane vrste •250ml 1L = 11,96€ Cijena na 02.05.2025: 2,99 €
299 €
5,99€
-31%
SAMO UZ
€
-20% da dodatna ušte
ŠAMPON ILI REGENERATOR ZA KOSU SYOSS
299
2,29€
TOALETNI PAPIR ZEWA delicate care, breskva ili magic garden 3 sloja, 16 rola u pakiranju 1 rola = 0,37 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 €
da dodatna ušte
ŠAMPON ZA KOSU SCHAUMA
Već od:
APP KUPON
18,99€
-30%
SAMO UZ
HIGIJENSKI ULOŠCI ALWAYS razne vrste 1 pakiranje Cijena na 2. 5. 2025.: od 2,99 € do 4,95 €
3,99€
•odabrane vrste •440ml 1L = 10,20€ Cijena na 02.05.2025: 4,49 €
449 €
PROIZVODI FA •odabrane vrste •deo ili gel od 50 ml do 400 ml 1L = od 6,48€ do 51,80€ Cijena na 02.05.2025.: od 3,20 € do 4,19 €
259 €
Ponuda traje od 19.08. do 25.08.2026.
18
NJEGA TIJELA I KOSE
DO UTORKA 1. 9.
UREĐAJ ZA RAVNANJE KOSE REMINGTON S8540 plutajuće grijaće ploče od napredne keramike s keratinom i bademovim uljem,9 postavki za temperaturu rada od 150°C do 230°C, Turbo boost funkcija, digitalni display, automatsko isključivanje nakon 60 minuta, zakretni kabel dužine 1,8 m 1 kom
STILIZATOR ZA KOSU DYSON AIRWRAP ORIGIN (112875) koristi zrak za kovrčanje čineći volumizirane kovrče i valove, 50% duži nastavci za kovrče, uvlači i omotava kosu koristeći zrak 1 kom
SAMO U INTERSPARU
JEFTINIJE
499,99
150€ 349,99€
U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*
34,99
-42% 19,99€ ŠIŠAČ ZA KOSU SENCOR SHP 211SL oštrica od nehrđajućeg čelika, 4 nastavka češlja (3, 6, 9 i 12mm), ulazna snaga 7 W, duljina kabela 1.8m 1 kom
PUTNO SUŠILO ZA KOSU SIMPEX 26792 snaga: 1600 W, 2 postavke topline i puhanja, sklopiva ručka, zaštita od pregrijavanja, dužina kabela cca 1,9 m 1 kom
24,99€ KOMPLET ZA OSOBNU NJEGU PG6030 REMINGTON oštrice presvučene slojem Titana, same se oštre, 2 češlja s različitim dužinama šišanja (2-24mm), 4 nastavka: široki trimer za oštre linije, detaljni trimer za temeljito šišanje (0,2mm), mini mrežica za brijanje i fini trimer za obrve te dlačice u nosu i ušima, do 40 minuta korištenja bez napajanja
SAMO U INTERSPARU
UŠTEDA
U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*
U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*
JEFTINIJE
14,99
ŠIŠAČ ZA KOSU HC4250 E51 REMINGTON CurveCut tehnologija oštrice za jasnije, ravnomjernije šišanje, ergonomski dizajn za ugodan hvat, oštrice od nehrđajućeg čelika, s litijskom baterijom, radi 40 minuta bez napajanja, brzo punjenje u 10 minuta, 9 fiksnih češljeva SAMO U INTERSPARU
JEFTINIJE
69,99
11,99€
-40% 8,99€
-42% 39,99€
IPL UREĐAJ ZA DEPILACIJU PHILIPS SC1994/00 područje primjene: ruke, noge, trbuh, pazusi, bikini područje -brz tretman nogu -15 minuta za tretman potkoljenica -4 min tretman bikini -integrirani UV filtar -5 postavki jačine svjetlosti -integrirani sigurnosni sustav -sa senzorom nijanse kože 1 kom
APARAT ZA BRIJANJE QP1924/20 INTIMATE ONEBLADE PHILIPS za mokru i suhu uporabu, tehnologija koja prati konture, oštrica SkinProtect, trostruki sustav zaštite, češalj za podrezivanje, 30 minuta rada, ergonomska drška 1 kom
APARAT ZA BRIJANJE QP1324/20 FIRST SHAVE ONEBLADE PHILIPS Prvi izbor za prvo brijanje. jedinstvena tehnologija OneBlade, oštrica s premazom za sprječavanje trenja** (u odnosu na QP210**), potpuno vodootporan - Mokra i suha upotreba 1 kom.
SAMO U INTERSPARU
SAMO U INTERSPARU
219,99€
24,99€
SAMO U INTERSPARU
*Popis odabranih SPAR trgovina nalazi se na zadnjoj stranici
JEFTINIJE
29,99
-26% 21,99€ 19
NJEGA TIJELA
DO UTORKA 25. 8.
EKSKLUZIVNO U SPAR-u I INTERSPAR-u.
Isana je brand poznatog njemačkog lanca drogerija Rossmann
PROIZVODI ZA NJEGU LICA HYDRO BOOST ISANA od 15 ml do 50 ml 1 L od 67,80 € do 332,67 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 3,39 € do 4,99 €
S linijom proizvoda za njegu ISANA možete se i dobro osjećati i štedjeti. Istaknite svoju ljepšu stranu, bilo da je riječ o tijelu, licu ili kosi. ISANA stoji na raspolaganju svima
Već od:
i prati Vas kroz dan.
DEO ISANA MEN APPEAL 150 ml 1 L = 9,93 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,79 €
JEFTINIJE
3,39€
SERUM ISANA razne vrste 30 ml 1 L od 166,33 € do 199,67 € Cijena na 27. 2. 2026.: od 4,99 € do 5,99 € Već od:
ŠAMPON ZA KOSU ISANA razne vrste 300 ml 1 L = 4,63 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,39 €
1,49€
4,99€
1,39€
DEO PROIZVODI ISANA razne vrste 150 ml 1 L = 9,93 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 €
GEL ZA TUŠIRANJE ISANA razne vrste 300 ml 1 L = 2,97 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,89 €
MASKA ZA LICE ISANA razne vrste Cijena na 2. 5. 2025.: 0,99 €
1,49€
0,89€
0,99€
-16%
1,79
NJEGA TIJELA
DO UTORKA 25. 8.
Prirodno lijepa. P R I R O D N A KOZ M E T IK A Z A SVAKI DAN TEKUĆI SAPUN ALTERRA limunska trava 500 ml 1 L = 4,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 €
Nakon uspješnog uvođenja marke ISANA, sada nudimo još jednu vlastitu marku ROSSMANN-a: Alterra.
S više od 15 proizvoda, naši kupci sada mogu pronaći prirodnu kozmetiku po povoljnoj cijeni – ekskluzivno u SPAR-u i INTERSPAR-u
2,49€
KREMA ZA LICE ALTERRA Aloe vera ili orhideja 50 ml 1 L = 79,80 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €
VLAŽNE MARAMICE ZA ČIŠĆENJE LICA ALTERRA 25/1 1 kom = 0,08 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 €
3,99€
1,95€
KREMA ZA RUKE ALTERRA 75 ml 1 L = 26,00 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 €
MLIJEKO ZA TIJELO ALTERRA 250 ml 1 L = 13,96 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,49 €
1,95€
3,49€
KRUTI SAPUN ALTERRA naranča ili lavanda 100 g 1 L = 9,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: 0,99 €
0,99€
NJEGA TIJELA
DO UTORKA 25. 8.
Nakon sunčanog dana priuštite si trenutak osvježenja uz gelove za tuširanje koji nježno čiste kožu i ostavljaju je mekom, njegovanom i ugodno mirisnom. Upotpunite rutinu DEO proizvodima koji pružaju dugotrajan osjećaj svježine i pouzdanu zaštitu tijekom cijelog dana. Osvježite tijelo, probudite osjetila i uživajte u mirisu ljeta – iz dana u dan.
LJETNI OSJEĆAJ SVJEŽINE I ČISTOĆE DEO PROIZVODI DOVE ILI AXE Dove Original, 2 x 200 ml ili Axe Africa, 2 x 150 ml
* % 5 3 - TINIJE
DEO PROIZVODI OLD SPICE razne vrste od 50 ml do 150 ml 1 L od 23,27 € do 69,80 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,85 €
DEO PROIZVODI BOROTALCO odabrane vrste 50 ml ili 150 ml 1 L od 18,60 € do 55,80 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,50 €
3,49€
2,79€
GEL ZA TUŠIRANJE AFRODITA razne vrste 250 ml 1 L = 7,96 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,95 €
GEL ZA TUŠIRANJE LACTOVIT razne vrste 600 ml 1 L = 4,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,98 €
JEF
GEL ZA TUŠIRANJE DOVE ILI AXE odabrane vrste 400 ml 1 L od 8,73 € do 9,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 4,95 € do 5,99 € Već od:
3,49€
JEFTINIJE
2,95
-32% 1,99€
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
JEFTINIJE
3,99
-25% 2,99€
MEKANO I UDOBNO
DO UTORKA 1. 9.
A. B E R T I T SVE ŠTO .
N A D I K SVA
Udobni i praktični komadi za svakodnevne kombinacije. Hoodice, polo majice, bokserice, čarape i stopalice koje spajaju kvalitetu, udobnost i odličnu cijenu.
MAJICA S KAPULJAČOM TOMMY HILFIGER 1 kom
SAMO U INTERSPARU
JEFTINIJE
98,99
-50% 48,99€
2 komada
GAĆE BOKSERICE NAVIGARE vel. M - XXL 1 kom
SAMO U INTERSPARU
4,59€
22
SAMO U INTERSPARU
13,99€
2 para
3 para
ČARAPE ILI STOPALICE ADIDAS 3 para u pakiranju vel. S - XXL 1 pak
GAĆE BOKSERICE REPLAY 2 komada u pakiranju, vel. M - XXL 1 pak
SAMO U INTERSPARU
11,99€
STOPALICE TOMMY HILFIGER 2 para u pakiranju vel. 35 - 42 1 pak
POLO MAJICA TOMMY HILFIGER 1 kom
SAMO U INTERSPARU
JEFTINIJE
69,99
-50% 34,99€
3 para
SAMO U INTERSPARU
8,99€
ČARAPE ILI STOPALICE NIKE 3 para u pakiranju vel. 34 - 46 1 pak
SAMO U INTERSPARU
12,99€
ELEGANCIJA KUHANJA
DO UTORKA 1. 9.
tor l indika o Signa idealnoj i r p · Therm n e crv potpuno enja postaje turi peč a r e p m te a baza ukcijsk sion ind u F o o r m r je nom n · The o i i rav za brz je n va zagrija
z i prema neljepljiv i jn a r t ćenje · dugo lako čiš a z ) 2 mx (Titaniu aza uction b · full ind
U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*
GRILL TAVA DAILY COOK TEFAL 26 cm 1 kom
15,99€
TAVA ZA PALAČINKE TEFAL DAILY EXPERT 25 cm 1 kom
U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*
JEFTINIJE
39,99
-50% 19,99€
set s
adrži zalni nož 12 cm i gulja č
univer
EKSPRES LONAC SECURO CHRONO TEFAL 6L 5 sigurnosnih sustava dva programa rada (povrće/meso) čuvaju nutrijente od nehrđajućeg čelika, pogodan za indukciju 1 kom
POSUDA ZA SUŠENJE SALATE TEFAL 4L omogućuje lagano i učinkovito uklanjanje viška vode centrifugom, ostavljajući namirnice svježima 1 kom
20
SET NOŽ I GULJAČ 1 set U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*
49,99€
SAMO U INTERSPARU
JEFTINIJE
12,99
-38% 7,99€
SJECKALICA TEFAL 500ml 1 kom U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*
16,99€
SAMO U INTERSPARU
JEFTINIJE
14,99
-40% 8,99€ *Popis odabranih SPAR trgovina nalazi se na zadnjoj stranici
ELEGANCIJA KUHANJA
DOUTORKA UTORKA1.1.9.9. DO
SET TAVA WMF NORDIC PROFI 24 i 28 cm prženje s malo masnoće bez lijepljenja 1 set
· izdržljiv i elegenatan Cromargan nehrđajući čelik visoke kvalitete
U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*
· TransTherm univerzalno dno za optimalnu raspodjelu topline
JEFTINIJE
69,99
-30% 48,99€
· idealna za kuhanje na štednjaku, sporo pečenje u pećnici (do 180°C) i elegantno posluživanje izravno na stol
DUBOKA TAVA DEVIL WMF sa staklenim poklopcem s ručkom, Cromargan visokokvalitetni nehrđajući čelik 24 cm 1 kom
SET PRIBOR ZA JELO PHILADELPHIA WMF pribor za jelo za 6 osoba od visokokvalitetnog Cromargan nehrđajućeg čelika 18/10 24-dijelni 1 set U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*
JEFTINIJE
51,99
-32% 34,99€
U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*
JEFTINIJE
99,99
-50% 49,99€
litetnih okokva is v 5 d mi · Set o oštrico ljenom a k s ta noževa g drve bukovo d o m o stalk
BLOK SET KUHINJSKIH NOŽEVA CLASSIC LINE WMF 6-dijelni kaljene oštrice 1 set U INTERSPARU I ODABRANIM SPAR TRGOVINAMA*
JEFTINIJE
79,99
-37% 49,99€
*Popis odabranih SPAR trgovina nalazi se na zadnjoj stranici
21
Sakupljanje bodova vjernosti: do 25. 8. 2026. Korištenje bodova vjernosti do 1. 9. 2026. Više na www.spar.hr.
PRODULJUJEMO SAKUPLJANJE
do 25. 8. 2026.
UŠTEDA DO
56% ZA SVAKIH 10 € 1 NALJEPNICA
Sakupljanjem bodova vjernosti do vrhunskog zvuka. 1. Ponuda je važeća ekskluzivno u SPAR supermarketima i INTERSPAR hipermarketima u razdoblju od 27. 5. 2026. do 25. 8. 2026. 2. U razdoblju od 27. 5. 2026. do 25. 8. 2026. za svakih potrošenih 10 € dobit ćete 1 naljepnicu. 3. Prihvaćaju se isključivo popunjeni kuponi s 10 naljepnica. 4. Popunjeni kuponi ne mogu se zamijeniti za novac niti za bilo koju drugu pogodnost. 5. Posebnu pogodnost za kupnju proizvoda po povoljnijoj cijeni ostvarujete uz predočenje i predaju popunjenog kupona s naljepnicama na blagajni. 6. Popunjeni kuponi mogu se koristiti za ostvarivanje popusta do 1. 9. 2026. ili do prodaje zaliha. JBL Wave Flex Bežične slušalice uz 10 naljepnica
34 €
99
UŠTEDITE
56 %
JBL Xtreme 3 EUNA Prijenosni Bluetooth zvučnik uz 10 naljepnica
159 €
99
Redovna cijena 79,99 €
Redovna cijena 299,99 €
• JBL Deep Bass zvuk • Bežična Bluetooth 5.2 veza • Do 30 sati reprodukcije s kućištem (8 h slušalice + punjenja) • Udobne, lagane i ergonomske • Boja: bež
• Snažan stereo zvuk JBL Original Pro Sound s dubokim basovima • Do 15 sati reprodukcije s jednim punjenjem • Otporan na vodu i prašinu • PartyBoost za povezivanje više zvučnika • Ugrađeni “powerbank” za punjenje uređaja • Boja: crna
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
UŠTEDITE
46 %
Adapter za punjenje nije uključen.
JBL Go 4 Prijenosni Bluetooth zvučnik uz 5 naljepnica
2999€
JBL Tune Flex 2 Bluetooth bežične slušalice UŠTEDITE
40 %
47 €
99
UŠTEDITE
40 %
JBL Tune 780 NC Bežične slušalice uz 10 naljepnica
69 €
99
Redovna cijena 79,99 €
Redovna cijena 129,99 €
• JBL Pure Bass zvuk • Bežična Bluetooth 6.0 veza • Do 76 sati reprodukcije s jednim punjenjem • Lagane, udobne i sklopive • Boja: crna
• JBL Pure Bass zvuk • Bežična Bluetooth 6.0 veza • Do 76 sati reprodukcije, brzo punjenje • Aktivno poništavanje buke (ANC) • Boja: crna
JBL Quantum 910 WL Bežične gaming slušalice uz 10 naljepnica
159 €
99
UŠTEDITE
36 %
Redovna cijena 249,99 €
• Igranje i punjenje istovremeno • Bežična Bluetooth 5.2 veza • Do 39 sati reprodukcije s jednim punjenjem • Aktivno poništavanje buke (ANC) • Mikrofon s poništavanjem jeke i buke • Boja: crna
JBL Boombox 4 Prijenosni zvučnik uz 10 naljepnica
324 €
99
40%
• Dubok zvuk JBL Pure Bass • Bežična Bluetooth 5.3 veza • Do 48 sati reprodukcije s kućištem (8 h slušalice + punjenja) • Otporne na vodu i prašinu • Boja: crna
• Kvalitetan zvuk JBL Pro Sound • Bežična Bluetooth 5.3 veza • Do 7 sati reprodukcije s jednim punjenjem • Otporan na vodu i prašinu • Boja: crna
uz 10 naljepnica
59 €
99
UŠTEDITE
Redovna cijena 99,99 €
Redovna cijena 49,99 €
JBL Tune 730 BT Bluetooth slušalice
uz 10 naljepnica
JBL Cinema SB595 Soundbar uz 10 naljepnica
259 €
99
UŠTEDITE
46 %
UŠTEDITE
35 %
Redovna cijena 399,99 €
*Dostupno samo u INTERSPAR hipermarketima
UŠTEDITE
35 %
• True Dolby Atmos s 3.1.2-kanalnim prostornim zvukom • Snaga zvuka do 440 W • Bežični subwoofer • Jasni dijalozi s odvojenim centralnim kanalom • Poveziv putem HDMI eARC, Bluetooth 5.4 i optičkih ulaza • Boja: crna
JBL Partybox 520 Prijenosni zvučnik uz 15 naljepnica
479 €
99
Redovna cijena 499,99 €
Redovna cijena 799,99 €
• Snažan zvuk JBL Pro Sound uz AI Sound Boost tehnologiju • Bežična Bluetooth 5.4 veza • Do 34 sata reprodukcije s jednim punjenjem • Otporan na vodu i prašinu • Auracast za povezivanje više zvučnika • Boja: crna
• Snažan dinamičan zvuk uz AI Sound Boost tehnologiju • Bežična Bluetooth 5.4 veza • Do 15 sati reprodukcije s jednim punjenjem • Ulazi za mikrofon, gitaru i DJ opremu • Auracast za povezivanje više zvučnika • Upravljanje putem JBL PartyBox aplikacije • Svjetlosni efekti za potpunu zabavu • Boja: crna
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
*Dostupno samo u INTERSPAR hipermarketima
UŠTEDITE
40%
SVIJET TEHNIKE
DO UTORKA 1. 9.
126
cm (50”)
UHD
4K
DIJAGONALA REZOLUCIJA ZASLONA
TV LED HISENSE 50A6S 4K UHD ekran:126 cm(50¨) AI 4K Upscaler UHD Game Mode Plus energetski razred: E 1 kom
DIGITALNI FOTO OKVIR PFF-1042 LIGHT WOOD DENVER zaslon:10,1, IPS osjetljiv na dodir, rezolucija 1280 × 800 px, Wi-Fi povezivanje , prebacivanje slika preko mobitela, 16 GB interne memorije + mogućnost umetanja SD kartice 1 kom
SAMO U INTERSPARU
SAMO U INTERSPARU
JEFTINIJE
279,99€ PRIJENOSNO RAČUNALO LENOVO IDEAPAD SLIM 3 15AMN8 zaslon: 15,6¨ FHD IPS (1920 × 1080), 300 nita, antirefleksivni, procesor: AMD Ryzen? 5 7520U (4C/8T, do 4,3 GHz), memorija: 16 GB LPDDR5 5500 MHz,a pohrana: 512 GB PCIe 4.0 NVMe SSD, grafika: AMD Radeon? 610M integrirana, OS: Windows 11 Home, povezivost: Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, 1 × USB-C 3.2 Gen 1, 2 × USB 3.2 Gen 1, 1 × HDMI 1.4, čitač memorijskih kartica, Audio priključak 3,5 mm, Baterija: 47 Wh 1 kom
129,99
-23% 99,99€
PRINTER HP DESKJET 2910 AIO ispis kopiranje skeniranje, HP Thermal Inkjet, brzina ispisa: do 7,5 str min crno bijelo i 5,5 str min u boji, rezolucija: do 4800 × 1200 dpi u boji, povezivanje: USB i Wi Fi, ulazni kapacitet: 60 listova 1 kom
SAMO U INTERSPARU
SAMO U INTERSPARU
499,99€
39,99€
SMARTPHONE HONOR X5C PLUS 4/128 GB MIDNIGHT BLACK zaslon: 6,74, memorija: 4/128GB baterija: 5260 mAh, procesor MediaTek Helio G81, OS: Android, zaštita IP54, stražnja kamera 13 MP, energetski razred: B 1 kom
BLUETOOTH NAOČALE SA SLUŠALICAMA MEANIT X1PRO bežično povezivanje sa pametnim telefonom, ugrađen zvučnik i mikrofon za razgovore i slušanje muzike, zaštitne leće naočala, punjiva baterija 80 mAh, tipke za kontrolu volumena, muzike i poziva, USB C kabel 1 kom
BLUETOOTH PARTY ZVUČNIK KARAOKE BT 40W Bluetooth 5.0, zvučnik RMS: 2x8W, snaga: 2x20W, party svjetla, kapacitet baterije: 3x1200mAh, vrijeme punjenja: 6.5 sati, vrijeme rada: cca 2 sata, Bluetooth signal: 10m, funkcije: Bluetooth, USB, 3.5mm jack, TF kartice, FM radio 1 kom
SAMO U INTERSPARU
SAMO U INTERSPARU
SAMO U INTERSPARU
99,99€
17,99€
69,99€
FOTOAPARAT FUJIFILM INSTAX MINI 12 Maksimalni otvor objektiva:. 250 s, Minimalna ISO osjetljivost: 800, Maksimalna ISO osjetljivost: 800, Napajanje: 2 x AA akumulatori/baterije 1 kom
SMARTWATCH VIVAX KIDS 4G MAGIC ekran: 1.4¨, 550mAh baterija, GPS+ 4G pozicija, video poziv 1 kom
SAMO U INTERSPARU
SAMO U INTERSPARU
89,99€
29,99€
*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.
SVI USB STICKOVI, MEMORIJSKE KARTICE I TONERI
* % 0 -2 INIJE
JEFT
23
VIKEND PONUDA
OD PETKA 21. 8. DO NEDJELJE 23. 8.
2L VINO GRAŠEVINA ILOK 5L 1 L = 1,80 € Cijena na 2. 5. 2025.: 14,79 €
GAZIRANO PIĆE COCKTA 2L 1 L = 0,50 € Cijena na 24. 4. 2026.: 1,89 € JEFTINIJE
1,89
-47% 0,99
8,99
U cijenu uključena povratna naknada
JEFTINIJE
JEFTINIJE
1,75
-26% 1,29
TOALETNI PAPIR VIOLETA strong & soft breskva, 3 sloja, 20 rola u pakiranju 1 rola = 0,40 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,30 €
7,79
-23% 5,99
APP KUPON ČOKOLADA SCHOGETTEN odabrane vrste 100 g 1 kg = 12,90 € Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 €
MLJEVENA KAVA ANAMARIA 400g 1 kg = 14,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,79 €
APP KUPON
7,99€ SAMO UZ
-40%
SAMO UZ
-30% NA SVE BILJEŽNICE
da dodatna ušte
SUPER POČETAK TJEDNA
PONEDJELJAK 24. 8. I UTORAK 25. 8. JUNEĆI VRAT BEZ KOSTI na pultu 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 10,49 €
12,49
JABUKA JONAGOLD 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 € Zemlja podrijetla: Poljska
PRODULJUJEMO SAKUPLJANJE
do 25. 8. 2026.
ČOKOLADA MILKA odabrane vrste od 250 g do 300 g 1 kg od 9,97 € do 11,96 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 6,49 € do 6,99 €
1,09
JBL Cinema SB595 Soundbar uz 10 naljepnica
25999€
UŠTEDITE
35%
Redovna cijena 399,99 €
Važenje letka je od 19. 8. 2026. do 25. 8. 2026. ili do prodaje zaliha za prehrambene namirnice, kozmetiku, proizvode za osobnu higijenu i sredstva za čišćenje, te od 19. 8. 2026. do 1. 9. 2026. ili do prodaje zaliha za kućanstvo, tekstil, tehniku, sport, hobi program, cvijeće, školu i ured. Ponuda ne vrijedi u SPAR Jurišićeva 2A, Zagreb. Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi iz neprehrambenog asortimana nisu dostupni u INTERSPARU u Samoboru, Puli, Zadru, Ante Starčevića 5a i Osijek - Portanova. Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima. Proizvode iz ovog letka moguće je kupiti samo u količinama za kućanstvo. Ne odgovaramo za moguće tiskarske greške! Izraženi postotak sniženja je minimalan. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om.
Poštovani kupci! PRITUŽBE I POHVALE besplatni telefon 0800 7727 – info@spar.hr
2,99
34/26
Više Više potražite potražite na na www.spar.hr www.spar.hr
ODABRANE SPAR TRGOVINE POTRAŽITE NA: