Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

OD PON. 22.02. DO NED. 28.02.

D ÿúǯ

Više za vas!

Bio ÙàïĊ¨õÏÀ Òàóàó

Hrana za dobar àǫ́ Ìĸ

• Dimljeni

UGRABI PRILIKU 100 g

!

27.

99 1 kg = 279.90 kn

Hlađeno! ĊÀõ¨ ठóúȍ ÙÀ ¨ ƌƋ

Ugrabi SUPER 5 ìïǯÒÀÏ Và¤ï ĊÏ

]Ċ̨ęÀ ìÿï¨ À ³ǯÒ¨

=ÀÙà àÏàÒÀÙà

23% GRATIS!*

850 g

Proizvedena ÿ DÌ¨Ø ÏàÌĸ

-40%

ƌıƏ ϸ

59.

49.99

29.79

99

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƐƋƋ ¸ij ƍƒıƔƔ ÏÙ

1 kg = 35.05 kn

d¨Ï d¨Ïÿ ¨ Ïÿ ¨ sredstvo d ė ìï Ų̀ ïÿ ÒÌ %¨ïȍ¨ïà

Dÿú¨ÒÒ

27% GRATIS!* 750 g

33.

99

SUPER PRILIKA Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƏƋƋ ¸ij ƍƏıƔƔ ÏÙ

Franck ck

• Sensual black ili Happy color

-51%

9ÿ ÀÒ ïȅ Ï Ċ • Mljevena

27% GRATIS!*

ƏıƋƐ =

33.

99 1 L = 8.40 kn

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƏıƋƐ =ij ƑƔıƔƔ ÏÙ

ƒƐ ìï ÙÌ

500 g

29.99 Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƏƋƋ ¸ij ƎƍıƔƔ ÏÙ

ƌ ìï Ų̀ ŭ ƋıƏƑ ÏÙ

JĊ Ì úǻ¨¤ Ù ÿ ìàÙÿ¤À ĊÀõ¨ à¤

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

*O Odnosi dno se na redovnu cijenu za standardno pakiranje akiranje

Nila

180 ÙàĊÀ½ ìïàÀėĊठĸ .ė¤ Ų̀ 08/2021


RDILI KUP

I K U P CI • P

PC I

• POTV

R

;ҨبÙúǯÙ ; Ò

• ]àïú ij .¤ 﨤

-35%

-35%

8.99

5.

8.99

5.

VRDI LI

L DI

POT

àØ jabuka crvena

C I•

O

TV

KU

]iV Y ]t9

79 /kg

79 /kg

;ҨبÙúǯÙ , ; ҨبÙúǯÙ Ù ,, ÒÀóÏ óïà¤ÙÀ óĊÀØ à¤Ù ¤ À ¤à ïà ìàėÙ úǯ½ Ø Ù¤ ïǯÙ ı ìàėÙ úǯ½ Ø ìàė ìà ]Ò úÏ À óà Ù İ ÀÙú¨ÙėÀĊÙà¸ Ò úÏ À óà óà à Ù İ ÀÙú¨Ù ØÀïǯó ÏàÌÀ óà Àï Ù ØÀïïǯó ó Ïà Ï ÌÀ óà Àï úàìÒ¨ ėÀØóϨ Ċ¨ ¨ïǯı úàìÒ¨ úàì ÒÒ¨ ¨ ėÀØ ė óϨ Ċ¨ ¨ï ¨ïǯǯ

JJabukaİ Ïï ÒÌÀ Ċà İ b k Ï ÒÌÀ ÌÀ İ óÀïàĊ İ Ïÿ½ Ù İ ìï¨ï ¦¨Ù ¨ ¨Ù ÿ óàÏàĊ¨ ÀÒÀ Ø ïȄ¨Ò ¤¨İ ÿ óàÏàĊ¨ ÀÒÀ Ø ¤¨İ ٠̤ï ę ̨ óĊÀØ ı ٠̤ï ę ̨ Ù Ì ¨ óĊ

Celer

-42% 6.99

3. 2

NAC 08/2021

99 /kg

VĄ̀ ó¨ Ï à óàÏİ Ì¨¤¨ Ï à VÀÌ V Ą̀ ¨ óó¨ ÏÏ Ìÿ½ À ÿ ÿØ ÀØ İ ė àÙ¨ Ìÿ ÿ½ À ÿ½ À À ÿ ÿØ ÿ ÏàÌÀ óÿ Ù ¤Ą̀úǯ ƈ ̨¤Ù ÏÏàÌ àÌÀ ó À óÿ Ù ÿ Ù Ù Ċ¨ÒÀÏ óú ÒÌÀÏ celera Ċ ÀÏ Ċ¨Ò À óú ó ó ¤ïęÀ ó Øà ƌƋ Ï ÒàïǯÌ ĸ ó ¤ ó ¤ïęÀ ïę ó Ø

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


TV

RDILI KUP

I K U P CI • P

PC I

• POTV

R

• ą½å å¥×©ğ Þå ÿǚÑ©øÿå • +ïóÏ Ċ Ïàïǯ İ ìïàėï Ù óúȍÿÏúÿï Å øå¡Þ ąÞąÿDZ úÞÑåøÿ

5.99

3.

KU

-38%

69 1 kg = 12.30 kn

=ÀóÙ úà ó Ì ÿÏàØ À ìÿ¤ÀÙ¸àØ ƔƋ ¸

-43% 118.99 8 99 2.99

àØ ú ØÙ Ï Ìė¨ïǯ ó ǫ́بÙÏ Ø 55 g

-40%

1.

69 /kg 1 kg = 18.78 kn

SUPER PRILIKA

0.99

0.

59 1 kg = 10.73 kn

àØ À Ą̀ÒÀ ¸ÿ¨úú¨ ƍƍƋ ¸

-41% 2.89

1.

VRDI LI

L DI

POT

àØ ìภƎƋƋ ¸

C I•

O

]iV Y ]t9

OD PON. 22.02. J ]Y.ı ƍƏıƋƍı

69 1 kg = 7.69 kn

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 08/2021

3


TV

RDILI KUP

C POT

U P CI •

I•

PO

]iV Y ]t9

KU

DI

LI

LI K

VRDI PC I

• POTV

R

]ĊÌ¨ę ØÒ ¤ ú¨Ò¨úǯÙ ė ì¨ ¨Ų̀ ]Ċ̨ęÀ óĊÀÙÌóÏÀ ³ǯÒ¨ ƏƋƋ ¸

Ŋ Y¨ ï À · Ø

ƍ ϸ

-37%

-20%

55.89

42.99

34.

33.

99 /kg

99 /kg

NOVO

u naššem ASSORTIMA MANUU!

]ĊÌ¨ę¨ ØǪ̀Ċ¨Ùà óĊÀÙÌóÏà Ø¨óà ƏƐƋ ¸

-38% 15.99

9.

89 1 kg = 21.98 kn

ƍƋƋ Ɔ ƏƋƋ ¸

]Ċ̨ęÀ ³ǯÒ¨ú Òàóàó

-30% 118.99 8 99 129.99

89.

99 /kg /kg

SUPER PRILIKA

4

NAC 08/2021

ïàØ ïǯó

C¨¤ÿė

]Ċ̨ę àï ¤

%ÀÒ¨ú óĊÌ¨ę¨ ¸ Ϩ ì óúȍĊ¨

Ŋ J Àõ ¨Ù

ƒƍƋ ¸

-23% 64.99

49.

99

1 kg = 69.44 kn

UGRABI PRILIKU

!

ƍƓƋ ¸

23.

99 1 kg = 85.68 kn

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


OD PON. 22.02. DO NED. 28.02.

VÀÏàÏ

YàÒ Ù Òàì úǯ

]ÿì¨ï óĊ̨ęÀ

Ŋ ¨ė Ïàę¨

ƌıƎ ϸ 18.99

33.

99 /kg /kg 1 kgg = 42.85 knn

SUPER PRILIKA

ìà ¨ú Ï úǻ¨¤Ù Deluxe

V Ù ¨ú ठïȅ¨ óÒ ĊàÙóϨ óĊÀŲ̀ UGRABI PRILIKU

VÀÏàÏ

!

zz= Ïà óÀ Ù Ïï ÙÌóÏÀ

ƓƋƋ ¸

99.

UGRABI PRILIKU

99

!

ƔƋƋ ¸

31.

99

/kg

1 kg = 35.55 kn

VÀÒàó

Ŋ i ÒÀóúǯ ÀØ

ƎƋƋ ¸

-26% 14.99

10.

99 1 kg = 36.64 kn

Dukat

ı ÏúǯĊ =&& ÏúǯĊ =&& ú¨Ïÿ À Ìà¸ÿïú • Natur

61% GRATIS!* ƍ Đ ƌ ϸ

19.89

* Odnosi se na redovnu cijenu za standardno pakiranje

] Ù¤ċÀ ½ ½¨¨ó¨

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƎƎƋ ¸ij ƓıƏƔ ÏÙ

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 08/2021

5


]ÿì¨ï ìàÙÿ¤ ठìàÙ¨¤Ì¨ÒÌÏ Kania

]ċ¨¨ú àïȅ¨ï

&ÿïȄ ÙóÏÀ ÿØ À

C̨õ ĊÀÙ Ċà ÙÀ½ Ï ï Ø¨Ò

Ŋ u¨óú¨ïȅİ Ò óóÀ ÀÒÀ ]ØàÏĒ ı

ƐƋ ØÒ

-20% 3.99

3.19

ƏƋƋ ¸

-25% 14.99

11.19

1 kg = 27.98 kn

1 L = 63.80 kn

tÀàÒ¨ú

JبÏõÀĊ ė ïÿ Ǫ̀ • Mediteran

-50% Ə =

25.

Bref

99

Vàċ¨ï ÏúǯĊ ¤ÿà ì Ï ƍ Đ ƐƋ ¸

-42%

1 L = 6.50 kn

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƒƒ ìï ÙÌ ij ƐƌıƔƔ ÏÙ

114 pranja ƌ ìï Ų̀ ŭ ƋıƍƎ ÏÙ

25.89

14.

99 1 kg = 149.90 kn

Lupilu

Ààï ė¸ï ¤ÀĊ¨ ¤Ì¨ ̨ ĊÒ ęÙ¨ Ø ï ØÀ ¨ ƑƋ ÏàØ

-30% 9.99

6.

6

6

NAC 08/2021 /

NAC 07/2021

99 ƌ ÏàØ ŭ Ƌıƌƍ ÏÙ

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ]Ċ¨ %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Milka

OD PON. 22.02. DO NED. 28.02.

àÏàÒ ¤ • Alpska, ó Ǫ̀õÙÌ ÀØ ili Noisette

-37% 80 g

4.

99

%¨ïȍ¨ïà

Dÿú¨ÒÒ Àó ÿÀúó

1 kg = 62.38 kn

-27%

SUPER PRILIKA

ƎƋƏ ¸

23.99

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƓƋ ¸ij ƒıƔƔ ÏÙ

1 kg = 78.92 kn

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƎƋƏ ¸ij ƎƍıƔƔ ÏÙ

Milka

½à à ¨óó¨ïú 9 ³³ 9¨ÒÒĒ Ŋ C ÒÀÙ İ Ù ï Ù ÀÒÀ Øàÿóó¨

-39% ƌƍƓ ¸ ÀÒÀ ƌƏƒ ¸

4.99

1 kg = 38.99 kn ili 33.95 kn

C tÀúǯ¨œó

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƌƍƓ ¸ ÀÒÀ ƌƏƒ ¸ ij ƓıƌƔ ÏÙ

À¸¨óúǯĊ¨ ϨÏóÀ

44% GRATIS!* ƌ ϸ

21.99 Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƏƋƋ ¸ij ƌƐıƔƔ ÏÙ

dï úúàïǯ Ò³ȍ¨¤à

Pizza s Øàėė ï¨ÒÒàØ

ƎƎƐ ¸

-23% 12.99

9.

99

dï úúàïǯ Ò³ȍ¨¤à úúàïǯ Ò³ȍ¨¤à

Pizza

Ŋ ] ó Ò ØàØ ÀÒÀ ó õÿÙÏàØ

ƎƎƋ ¸ ÀÒÀ ƎƐƋ ¸

-28%

1 kg = 29.83 kn

13.99

* Odnosi se na redovnu cijenu za standardno pakiranje

9.

99

1 kg = 30.28 kn ili 28.55 kn

SMR RZN ZNUTO SMR RZNU ZNUTO

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 08/2021

7


= &

= &

% 0 2 -

]Àï ó ÿ ÀÙÀØ Ïàõúǯ Ø

]Àï ó ÏàØ ¤À ÀØ àï ½

ŋ ]Àï Àė Ïï ĊǪ̀¸ ØÒÀÌ¨Ï ŋ àėïǯ̨Ċ Ùij ƌƐ ¤à ƎƋ ¤ Ù ŋ Vàïǯ̨ÏÒà: Hrvatska ŋ JÏÿóij Ò ¸à àï õ óú¨ ïàØ¨İ à¤ÒÀ Ù ÿė óÿ½¨ Ïà óÀ ¨ À úȍ ÌÙ¨ ó Ò Ø¨

ŋ ]Àï Àė Ïï ĊǪ̀¸ ØÒÀÌ¨Ï ŋ àėïǯ̨Ċ Ùij 15 dana ŋ Vàïǯ̨ÏÒàij DÌ¨Ø Ï ŋ JÏÿóij Ò ¸à àï õ óúภokusa kremasto topive óúȍÿÏúÿï¨İ ÿÏï õ¨Ù àï óÀØ

ƌƍƋ ¸

ƌƍƋ ¸

143.92

129.90

115.

12 /kg

103.

89 /kg

¤¨ ¨ ìïàÀėĊà Ù ï ¤ à Ù

V.; Dd D

YJC d. D

V¨ àïǯÙà Vï¨ėÀàóà

]Àï ó Ò Ċ Ù¤àØ

]Àï u½ÀóÏĒ ļ àï ½

ŋ ]Àï Àė àĊ ̨¸ ØÒÀÌ¨Ï ŋ àėïǯ̨Ċ Ùij ØÀÙÀØ ÒÙà ƍ ØÌ¨ó¨ ŋ Vàïǯ̨ÏÒà: Italija ŋ JÏÿóij ; ï Ïú¨ïǯóúǯ ÙภàÏÿó àĊ ̨¸ óÀï İ Ò ¸ Ùà ėïȅ ú¨ ú¨Ïóúÿï¨

ŋ ]Àï Àė Ïï ĊǪ̀¸ ØÒÀÌ¨Ï ŋ àėïǯ̨Ċ Ùij Ə úǻ¨¤Ù ŋ Vàïǯ̨ÏÒà: Nizozemska ŋ JÏÿóij Ċ̨úȅภàÏÿó Ò Ċ Ù¤¨İ ó ¤à¤ úÏàØ ØàïóÏÀ½ Ò¸À

ŋ ]Àï Àė Ïï ĊǪ̀¸ ØÒÀÌ¨Ï ŋ àėïǯ̨Ċ Ùij ØÀÙÀØ ÒÙà ƎƋ ¤ Ù ŋ Vàïǯ̨ÏÒà: Nizozemska ŋ JÏÿóij ïàØ úÀ Ù Ùİ ³ÀÙà úïìÏÀ óÀïİ ìàó¨ Ùà ̨ ¤à ï ÿė ¸ïàꦨ À õÿ ĊÀóÏÀÌ

ƌƋƋ ¸

ƌƌƋ ¸

ƌƌƋ ¸

169.90

139.90

139.90

135.

89

8

YJC d. D

NAC 08/2021

/kg

111.

90 /kg

111.

90 /kg

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


OD PON. 22.02. DO NED. 28.02. V.; Dd D

YJC d. D

YJC d. D C d. D

=¨ &ïÿĒ©ï¨

&àÿ¤ Àė Ïàę̇¸ ØÒĄ̀Ï

dï ìÀóú ó ïȅÀØ ú ïúÿ³ǯØ

ŋ dĊï¤À óÀï Àė Ïï ĊǪ̀¸ ØÒÀÌ¨Ï ŋ àėïǯ̨Ċ Ùij 10 mjeseci ŋ Vàïǯ̨ÏÒà: Švicarska ŋ JÏÿóij VÀÏ ÙúȅภÀ óÙ ęÙภàÏÿó İ ó Ò ¸àØ Ċà ÙàØ ïàØàØ

ŋ ]Àï Àė Ïàę̇¸ ØÒÀÌ¨Ï ŋ àėïǯ̨Ċ Ùij ØÀÙÀØ ÒÙà Ə úǻ¨¤Ù ŋ Vàïǯ̨ÏÒà: Nizozemska ŋ JÏÿóij ; ï Ïú¨ïǯóúǯ ÙภàÏÿó Ïàę̇¸ óÀï İ ³ǯÙ¨ ú¨Ïúóúÿï¨

ŋ ]Àï Àė Ïï ĊǪ̀¸ ØÒÀÌ¨Ï ŋ àėïǯ̨Ċ Ùij ƌƐ ¤à ƎƋ ¤ Ù ŋ Vàïǯ̨ÏÒà: Hrvatska ŋ JÏÿóij Vïà³ǯŲ̀٠ìïà ï ÙÀØ ïàØ úǯ ÙÀØ ú ïúÿ³ǯØ

ƌƋƋ ¸

ƌƌƋ ¸

ƌƍƋ ¸

229.90

149.90

183.25

183.

119.

89

146.

89

/kg

/kg

58 /kg

ïÙà ĊÀÙà uÀÙ¨Ø Ï¨ïó à³ ïà úÀ 0,75l

Bijelo vino uÀÙ¨Ø Ï¨ïó à³ ïà úÀ 0,75l

Blended ili Bourbon u½ÀóÏ¨Ē Xÿ¨¨Ù C ï¸àú ili u¨óú¨ïÙ &àÒ¤

YJC d. D

V.; Dd D

V.; Dd D

]Àï ó Ø¨¤Àú¨ï ÙóÏÀØ ė ÀÙÀØ

dĊï¤À óÀï Àė dÀïàÒ

] ½ ﳨï V ÿÒ

ŋ ]Àï Àė Ïï ĊǪ̀¸ ØÒÀÌ¨Ï ŋ àėïǯ̨Ċ Ùij 15 dana ŋ Vàïǯ̨ÏÒà: Nizozemska ŋ JÏÿóij ÀŲ̀٠ï Ì À àØİ àóÀÒÌÏàØ À ïȅÀØ Ø óÒÀÙ Ø

ŋ dĊï¤À óÀï Àė Ïï ĊǪ̀¸ ØÒÀÌ¨Ï ŋ àėïǯ̨Ċ Ùij 9 mjeseci ŋ Vàïǯ̨ÏÒàij ÿóúȍǯÌ ŋ JÏÿóij VÀÏ Ùú Ù À óÙ ę Ù

ŋ ]Àï Àė Ïï ĊǪ̀¸ ØÒÀÌ¨Ï ŋ àėïǯ̨Ċ Ùij Ǝ ¤à Ə ØÌ¨ó¨ ŋ Vàïǯ̨ÏÒà: Švicarska ŋ JÏÿóij VÿÙภàÏÿó İ ìïàúȍÒÌ Ù ÒìóÏàØ óàÒÌÿ

ƌƌƋ ¸

ƌƌƋ ¸

ƌƌƋ ¸

119.90

139.90

139.90

95.

89 /kg

111.

90 /kg

111.

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

90 /kg

NAC 08/2021

9


Hrana za dobar àǫ́ Ìĸ ÿÒ Ùà ]¨Ò¨ úǯàÙ

õúà Àė ï úǯ ìïàÀėĊन ó àėÙ ÏàØ Àà Jï¸ ÙÀ ĺ ÿïàìóÏÀ Jï¸ ÙÀ Òà¸à Ì Ø À ¤ ìïàÀėĊà¤À ó ¤ïę Ċ Ìÿ Ù ÌØ Ų̀ ƔƐŘ àï¸ ÙóÏÀ½ ó óúàÌ Ï İ ¤ ó¨ Ïठìï¨àóú ÒÀ½ ƐŘ ¤à¤ úȅà ìàõúÿÌÿ óúȍà¸À ÿĊ̨úǯ ÿė¸àÌ İ ìï¨ï ¤¨İ úȍ Ùóìàïú À óÏÒ ¤Àõú¨ÙÌ ı Àà Òà¸àúǯì ¤à¤Ì¨ÒÌÿ̨ ÙÌ¨Ø Ïà CÀÙÀóú ïóúĊà ė ½ï Ùÿ À ìàÒÌàìïǯĊ﨤ÿİ Ì Ø À ¤ ̨ ìïàÀėĊठÿóÏÒ ¦¨Ù ó ¨ÿïàìóÏÀØ ė ÏàÙठĊóúĊàØİ ¤ ÏÒ¨ ìïàÀėĊ¨¤¨Ù ¨ÏàÒàõÏÀ ÿė ìàõúǯĊ Ų̀ ¤à ïà Àúǯ ęÀĊàúǯÙÌ ı Àï Ìÿ À Àà Jï¸ ÙÀ İ Àï ú¨ ÿÏÿóÙàİ ¤à ïà ė ó¨ ¨ À àÏàÒÀõı

Àà ó Ò Ø Ù ú ÒÀÌ ÙóÏÀ Ù ÀÙ • Narezak • S paprom i sjemenkama ÏàØàï ÀÒÀ Ċ¨Ù¨ ÀÌ ÙóÏ

80 g

14.

99 1 kg = 187.38 kn

CÀÒ àÙ

Bio sir • Narezak • Planiniski sir ili ementaler

ƍƋƋ ¸

15.99

1 kg = 79.95 kn

Chef Select

Àà óĊ̨ę úǻ¨óú¨ÙÀÙ • Ravioli s krumpirom i ¸ÒÌÀĊ Ø ÀÒÀ úàïú¨ÒÒàÙÀ ó ÿ àØİ ÏïÿØìÀïàØ i maslinama

ƍƐƋ ¸

19.

99 1 kg = 79.96 kn

+Ò ¦¨Ùàĸ

10

NAC 08/2021

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


C Àúȍ¨ 9¨ ÙƆVÀ¨ïȍ¨

D ÿúǯ

J VJD 9 =9;

Bio ÙàïĊ¨õÏÀ Òàóàó

Àà ½ïóÏ ĊÀ ÀÙú¨¸ï ÒÙÀ Ïïÿ½ • Sa sirom, chiom ili kvinojom

22.02.2021.

• Dimljeni

ƍƋƋ ¸ ƍƋƋ ¸

14.

99

100 g 18.99

27.

99

1 kg = 74.95 kn

/kg 1 kg1 kg=g 279.90 kn = 42.85 kn n

SUPER PRILIKA +Ò ¦¨Ùàĸ

CÀÒ àÙ

CÀÒ àÙ

Àà Ìà¸ÿïú ó ì ½ÿÒÌÀ Ø

Àà ³¨ú óÀï

Ŋ àÏàÒ ¤ ÀÒÀ ÏÀÏÀïǯÏÀ

ƍƋƋ ƍƋƋ ¸

6.

79

d óúǯÙà

Àà Ïïÿ½ Ŋ Ò óóÀ ÀÒÀ ó suncokretovim sjemenkama

1 kg = 45.27 kn

18.

99

150 g

1 kg = 94.95 kn

500 g

-22% 8.99

6.99

1 kg = 13.98 kn

Ċïǯ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨Ǫ̀ ƍƓıƋƍı

=àĊÀÒÀà

Bio ì ïȄ¨ė Ù • Ribani

tÀú ŏàï

ƌƍƐ ¸

21.

99 1 kg = 175.92 kn

Àà ÏàÏàóàĊà ÿǪ̀ ƐƋƋ ØÒ

-25% 39.99

29.

99 1 L = 59.98 kn

Kania

Bio pesto Ŋ &¨ÙàĊ¨ó¨İ Ò ï¨ó¨ ili Rosso

ƌƔƋ ¸

19.

99 1 kg = 105.22 kn

Ċïǯ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨Ǫ̀ ƍƓıƋƍı

+Ò ¦¨Ùàĸ

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 08/2021

11


Hrana za dobar àǫ́ Ìĸ àØ ÀÙà

¨ÙúǯÙà

Àà óì ¸½¨úúǯ

Àà Ì ÿ ÙÀ à ú

Ŋ Ò óóÀ ÀÒÀ ÀÙú¨¸ï ÒÙÀ

ƐƋƋ ØÒ

500 g

7.

99

12.

99 1 L = 25.98 kn

1 kg = 15.98 kn

dï úúàïǯ Ò³ȍ¨¤à

Bio pizza C ︽¨ïǯú ƎƏƋ ¸

19.99

1 kg = 58.80 kn

]CY Di idJ

12

NAC 08/2021

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


&àÒ¤¨Ù ]ÿÙ

Àà XÿÀÙà ÀÒÀ ½À ǫ́بÙϨ

J VJD 9 =9;

ƎƋƋ ¸ ÀÒÀ ƏƋƋ ¸

-26%

Àà ì óÀï Ù Ù Ù ï Ì À

118.99 8 99 18.99

13.

22.02.2021.

%ï¨ó½àÙ

500 g

99

-28% 5.99

4.29

/kg

1 kg = 46.64 kn ili 34.98 kn

SUPER PRILIKA

1 L = 8.58 kn

Ċïǯ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨Ǫ̀ ƍƓıƋƍı Ċïǯ

Ċïǯ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨Ǫ̀ ƍƓıƋƍı

Kania

%ï¨ó½àÙ

Àà Ċ¨¸¨ú ïǯÌ ÙóÏà ̨Òà

Àà óØïėÙÿúà ìàĊï ¨

Ŋ YÀęàúà ó ¸ÒÌÀĊ Ø İ ïǯęàúà ó ÿÙ¤¨ĊàØİ àÿó àÿó ó ìàĊï ¨Ø ÀÒÀ ì Ò¨Ùú ó ¸ÒÌÀĊ Ø

Ŋ C¨¤Àú¨ïȍ Ù¨ Ùİ %ï¨Ù ½ ÀÒÀ óÀ Ù óúĒÒ¨

ƑƋƋ ¸

22.99

ƍƐƋ ¸

15.99

1 kg = 38.32 kn

1 kg = 63.96 kn

]CY Di idJ

&àÒ¤¨Ù ]ÿÙ

&àÒ¤¨Ù ]ÿÙ

Àà Ø ½ÿÙ ïϨ Ŋ =¨ İ ïĊ¨Ù Ò¨ İ óÒ Ùÿú Ï ÀÒÀ ¸ï õ Ï

500 g

17.

99 1 kg = 35.98 kn

&àÒ¤¨Ù ]ÿÙ

Àà ïǯę

Àà ęÀú ïǯ ¨

Ŋ ÀÌ¨Ò ÀÒÀ 󨍦

Ŋ +¨Ò̤ İ ìÀïİ ÿÒ¸ÿï ili amarant

500 g ili 750 g

14.99

1 kg = 29.98 kn ili 19.99 kn

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

500 g

-25% 11.99

8.

99 1 kg = 17.98 kn

Ċïǯ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨Ǫ̀ ƍƓıƋƍı

NAC 08/2021

13


Hrana za dobar àǫ́ Ìĸ Ò¨óúà

]àÙ¤¨Ē

Àà ìÒà À

Àà Ċ ·À ठïǯę¨

• Goji bobice, chia ili kakao

Ŋ d ØÙ àÏàÒ ¤ İ ØÒĄ̀ Ù àÏàÒ ¤ ÀÒÀ ØÒĄ̀ Ù àÏàÒ ¤ ó kokosom

ƎƋ ¸

-20%

100 g

4.99

3.

8.99

99

1 kg = 89.90 kn

Ċïǯ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨Ǫ̀ ƍƓıƋƍı

% Àï¸Òà ¨

Àà àÏàÒ ¤ Ŋ ƒƋŘ Ï Ï à ÀÒÀ ƎƍŘ Ï Ï à

100 g Snack Day

Àà óÙ Ï od prosa Ŋ D úÿï ÀÒÀ ÏÀÏÀïǯÏÀ

ƌƍƋ ¸ ÀÒÀ ƌƐƋ ¸

Ô ÅÑ ľ Ñ 5.99

4.

99

Àà ϨÏóÀ ठìÀï Ŋ ] ب¤àØİ Øï ØàïȅÀ ÀÒÀ ėà ¨ÙÀ

-30%

ƌƍƐ ¸

9.

99

12.99

8.

]àÙ¤¨Ē

99

1 kg = 79.92 kn

1 kg = 89.90 kn

Ċïǯ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨Ǫ̀ ƍƓıƋƍı

1 L = 41.59 kn ili 33.27 kn

Ċïǯ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨Ǫ̀ ƍƓıƋƍı

]àÙ¤¨Ē

Àà Ċ ·À ó Ø¨¤àØ

Snack Day

Àà ·Àìó ठҨ ¨

175 g

9.

99

• Slani ili chilli

100 g

8.99

1 kg = 89.90 kn

1 kg = 57.09 kn

]àÙ¤¨Ē

Àà ėà ¨ÙÀ ϨÏóÀ Ŋ CÒĄ̀ Ù àÏàÒ ¤ ÀÒÀ ú ØÙ àÏàÒ ¤

ƍƋƋ ¸

-30% 12.99

8.99

1 kg = 44.95 kn

Ċïǯ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨Ǫ̀ ƍƓıƋƍı

14

NAC 08/2021

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


C ïǯ ¨Ò

¨ÒÒ ïàØ

Àà óÀïÿì od agave

Àà Ï Ï à

J VJD 9 =9;

• 44% kakao ili 60% kakao

ƍƐƋ ¸ 18.99

15.

22.02.2021.

ƍƍƐ ƍƍƐ ¸

19.99

99

_dJ .J ; ; Jĺ

1 kg = 88.85 kn

9¨ï i Àà àėÙ Ï Ì Ø À ¤ ìïàÀėĊठó ¤ïę Ċ ØÀÙÀØ ÒÙà ƔƐŘ àï¸ ÙóÏÀ½ óÀïàĊÀÙ À ¤ óÿ úǯ̨ÏàØ ìïàÀėĊà¤Ų̀ ìàõúǯĊ Ù óĊ Ù ¨Ò ¨ÏàÒàõÏภÿ ÿė¸ ė¸àÌ àÌ ı ÿė¸àÌ ı

/kg 1 1kgkgg==63.96 kn 42.85 kn

SUPER PRILIKA

CÀÒ àÙ

]àÙ¤¨Ē

Àà Ċ ·À à¤ óØ¨¦¨ ïǯę¨ Ŋ ] ƒ ęÀú ïǯ

Àà Ù ìÀú Ï od soje

]àÒ¨ĊÀú

Àà óàÏ Àà óàÏ à¤ ï Ì À ¨

• Vanilija ili kakao

ƌ =

ƌƍƋ ¸

8.99

1 kg = 74.92 kn

-25%

ƌ =

8.

99

11.99

8.

99

Ċïǯ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨Ǫ̀ ƍƓıƋƍı

]àÒ¨ĊÀú

Àà óàÏ À Ŋ 9 ÿÏ İ ØïÏĊ À ¦ÿØ Àï ÀÒÀ Ì ÿÏ İ ÀÏÒ À ¦ÿØ Àï Ŋ VàĊï úȅ Ù ÏÙ ¤ ̨ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ÿ Ą̀Ùÿ

ƋıƐ =

12.

99 1 L = 25.98 kn

]àÒ¨ĊÀú

Àà óàÏ Ŋ ïàÙÀÌ À ÀÏÒ İ ¦ÿØ Àï ÀÒÀ ¦ÿØ ÀïƆÏÿïÏÿØ Ŋ i¤Àà Ċà ĮìàĊï ij ƌƋƋŘ

ƌƐƋ ØÒ

-25% 7.99

5.

99 1 L = 39.94 kn

Ċïǯ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨Ǫ̀ ƍƓıƋƍı

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 08/2021

15


Hrana za ¤à ï àǫ́ Ìĸ VÀÒàó

D ì ÿėÀ óú¨ ठبó ĺ .ÒÀ óÿ Ċ¨¸ ÙóúĊà À Ċ¨¸¨ú ïǯÌ ÙóúĊà Ċ õ¨ ęÀĊàúȅ¨ ìï¨½ï Ø ¨Ù¨ à¤ÒÿÏ¨ĺ ¨ė à ėÀï Ù ï ėÒà¸¨İ ÿęÀĊ ú ¨ú¨ ÿ =À¤ÒàĊàØ Ċ¨ÒÀÏàØ Àė àïÿ Ċ¨¸ ÙóÏÀ½ À Ċ¨¸¨ú ïǯÌ ÙóÏÀ½ ìïàÀėĊà¤ İ ė ¤àïÿ Ïİ ïÿ Ïİ Ċ¨ ¨ïÿ ÀÒÀ ÿęÀÙÿı

]Àï úȍ ìÀóú ¨ė Ò Ïúàė¨ • Narezak

ƌƍƐ ¸

6.

99

Càėė ï¨ÒÒ ¨ė Ò Ïúàė¨

1 kg = 55.92 kn

ƌƍƐ ¸

6.

99 1 kg = 55.92 kn

ïȅ úǯ óĊ̨ęÀ óÀï ¨ė Ò Ïúàė¨ ƍƋƋ ¸

6.99

1 kg = 34.95 kn

t¨¸¨ú ïǯÌ ÙóϨ ØÀÙÀ àÏïÿ¸ÒÀ ¨ ¨ė Ò Ïúàė¨

Àà úà³ÿ ƍ Đ ƍƋƋ ¸

12.99

Ŋ Ò óóÀ ÀÒÀ ó ì ìïǯÏàØ

ƍƋƋ ¸

15.

99

1 kg = 32.48 kn

Hlađeno!

1 kg = 79.95 kn

Hlađeno! 16

NAC 08/2021

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


VÀÒàó

t¨¸ ÙóÏÀ Ìà¸ÿïú ठÏàÏàóàĊภØÒĄ̀Ï

J VJD 9 =9;

C óÒ ¨ė Ò Ïúàė¨

Ŋ Ò óóÀ İ Ø Ù¸à ÀÒÀ Ì ¸à¤

22.02.2021.

ƍƐƋ ¸

17.99

ƍ Đ ƌƍƐ ¸

9.99

1 kg = 71.96 kn

1 kg = 39.96 kn

VÀÒàó

VÀÒàó

9à¸ÿïú ¨ė Ò Ïúàė¨

dï ÌÙà ØÒĄ̀Ïà ¨ė Ò Ïúàė¨

150 g

Ŋ ƌıƐŘ ØıØı

1.29

1 kg = 8.60 kn

Ċïǯ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨Ǫ̀ ƍƓıƋƍı

D Ø ė ठìàĊï

ƌ =

-20%

-27% 1.79

t¨¸ ÙóÏÀ Ù ìÀú Ï à¤ Ǫ̀õÙÌ Ï

ƌ =

13.99

118.99 87.49 99

5.

99 /kg

SUPER PRILIKA

Ŋ C¨ÏóÀ ÏÀ ÀÒÀ ³ȍ Ù ÿóÏÀ

Ċïǯ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨Ǫ̀ ƍƓıƋƍı

115 g

4.

99

]ÿì¨ï³àठó Ò ú¨ Ŋ ;ĊÀÙàÌ ó Ò ú ó ÀÏÒàØİ ÿïȍĒ ƆÏĊÀÙàÌ ó Ò ú ÀÒÀ ó Ò ú ó õ ï¨ÙÀØ ¸ï ½àØ

1 kg = 43.40 kn

ƍƎƋ ¸

15.99

d óúǯÙà

¨ė¸Òÿú¨ÙóÏÀ Ïïÿ½

1 kg = 69.53 kn

t¨¸¨ú ïǯÌ ÙóϨ Ïà óÀ ¨ ¨ė Ò Ïúàė¨ Ŋ ¨ Ï ÀÒÀ ïàõúǯÒÌÏ

ƍƋƋ ¸

15.

99 1 kg = 79.95 kn

Hlađeno ! t¨¸¸À¨ ¸àúàĊ Ì¨Ò Ŋ ÿïȍĒ ó ìàĊï ¨Ø À ì Ò¨ÙúàØİ ÙÌàÏÀ ó ìàĊï ¨Ø ÿ ÒÌÿúàØ ÿØ Ïÿ ठï Ì À ¨ ÀÒÀ ï ¸ÿ ठ¸ÒÌÀĊ ó ïǯęàØ

ƎƐƋ ¸

23.

99

Ŋ Ò Ŋ Ò óóÀ ÀÒÀ ìÿÙàėïȅ úǯ • Narezan Nar

ƍƐƋ ¸

AKCIJA! 11.99

9.

99 1 kg = 39.96 kn

Ċïǯ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨Ǫ̀ ƍƓıƋƍı

1 kg = 68.55 kn

Hlađeno! SMRZNUTO

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 08/2021

17


Hrana za ¤à ï àǫ́ Ìĸ ¨ė¸Òÿú¨ÙóÏÀ ìÀÒ¨ À ب¤ ÒÌàÙÀ

] Ò ú ÿÒ¸ÿï ÀÒÀ ó Ò ú ØÌ¨õ ÙÀ½ ęÀú ïǯ

ƎƋƋ ¸

ƑƋƋ ¸

17.99

21.99

1 kg = 59.97 kn

1 kg = 36.65 kn

SMRZNUTO

SMRZN NUTO

t¨¸¨ú ïǯÌ ÙóÏ Øÿó Ï od batata

ƎƐƋ ¸

24.99

1 kg = 71.40 kn

¨ė¸Òÿú¨ÙóÏÀ ïǯ ÒÌÀ õú ìÀ À ƎƋƋ ¸

17.

99

SMRZNUTO

1 kg = 59.97 kn SMRZN NUTO

18

NAC 08/2021

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


¨ė¸Òÿú¨ÙóÏ úǻ¨óú¨ÙÀÙ

¨ė¸Òÿú¨ÙóÏÀ ³ÿóÀÒÒÀ ठҨ ¨ ÀÒÀ ठóÒ ÙÿúÏ

Ŋ V¨ÙÙ¨ ÀÒÀ ³ÿóÀÒÒÀ

J VJD 9 =9; 22.02.2021.

500 g

-30%

ƍƐƋ ¸ 18.99

14.

99

12.99

8.

99 1 kg = 17.98 kn

SUPER PRILIKA

Ċïǯ̨¤À ¤à Ù¨¤Ì¨Ǫ̀ ƍƓıƋƍı

¨ė¸Òÿú¨ÙóÏ pizza C ︽¨ïǯú ƎƎƎ ¸

/kg 1 1kgkgg==59.96 kn 42.85 kn n

dï úúàïǯ Ò³ȍ¨¤à

t¨¸ ÙóÏ ìÀėė • Verdura ili Bruschetta

ƎƐƋ ¸ ÀÒÀ ƎƔƋ ¸

11.99

24.

99

1 kg = 34.26 kn ili 30.75 kn

1 kg = 75.05 kn

SMRZNUTO SMRZNUTO

t¨¸ ÙóÏ pizza Ø ï¸½¨ïǯú

t¨¸¨ú ïǯÌ ÙóÏÀ à¤ï¨ė Ï ¨ė Ò Ïúàė¨

ƎƓƋ ¸

17.

99

ƍƏƋ ¸

19.99

1 kg = 47.35 kn

1 kg = 83.30 kn SMRZN NUTO

% ïȄà

¨ė¸Òÿú¨ÙóÏà ï õÙà SMRZNUTO

¨ė¸Òÿú¨ÙóÏÀ ïǯ ÒÌÀ ب¤ ÒÌàÙÀ

• Za kruh, pizzu, úǻ¨óú¨ÙÀÙÿ À ÏàÒ ¨ • Sa ili bez laktoze

500 g

15.99

ƎƎƋ ¸

24.99

1 kg = 31.98 kn

1 kg = 75.73 kn

SMRZNUTO

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 08/2021

19


Hrana za ¤à ï àǫ́ Ìĸ ¨ė¸Òÿú¨ÙóÏÀ ¤À¸¨óúǯĊ¨ ϨÏóÀ

¨ė¸Òÿú¨ÙóÏÀ ϨÏóÀ ó Ï Ï àØ ƍƋƋ ¸

17.

99

170 g

10.99

1 kg = 89.95 kn

1 kg = 64.65 kn

¨ė¸Òÿú¨ÙóÏÀ C ïǯ ϨÏóÀ &ÿÒÒàÙ

¨ė¸Òÿú¨ÙóÏÀ ½ÀìÀ ½à à ϨÏóÀ ƌƎƋ ¸

10.

99

ƏƋƋ ¸

19.

99 1 kg = 49.98 kn

1 kg = 84.54 kn

¨ė¸Òÿú¨ÙóÏÀ ϨÏóÀ ÏóÀ óÀ ó àÏàÒ ¤àØ &ÿÒÒàÙ

100 g

19.99

1 kg = 199.90 kn

t¨¸ ÙóÏÀ ϨÏóÀ • Limun, kakao ili vanilija

150 g

11.99

]½ ïÏÀ¨ó ¨ė Ò Ïúàė¨ À ¸Òÿú¨Ù

ƍƐƋ ¸

ƍƐƋ ¸

14.

¨ė¸Òÿú¨ÙóÏÀ àÏàÒ ¤ÙÀ ϨÏóÀ ठìï½Ïภúǯ̨óú

99 1 kg = 59.96 kn

14.99

1 kg = 59.96 kn

1 kg = 79.94 kn

20

NAC 08/2021

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ ó À %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


t¨¸ ÙóÏÀ óÒ ¤àÒ¨¤

t¨¸ ÙóÏÀ óÒ ¤àÒ¨¤ ÿ Ïàïȅ¨úÿ

Ŋ t ÙÀÒÀÌ ƆõÿØóÏà Ċà ¨ ÀÒÀ ÏÀÏÀïǯÏÀƆÒĄ̀óÙÌ Ï

ƎƋƋ ¸ 18.99

15.

J VJD 9 =9; 22.02.2021.

• Vanilija

Ə Đ ƒƐ ØÒ

16.99

99

1 L = 56.64 kn

/kg 1 1kg kn kgg==53.30 42.85 kn n

SUPER PRILIKA ƌ ÏàØ

ŭƏıƍƐ ÏÙ

¨ė¸Òÿú¨ÙóÏÀ ½À ÿì

Bio ÏàÏàóàĊà ï õÙà

Ŋ .Ùóú Ùú ìïǯìï Ċ Ï ė ìïǯìï¨Øÿ jela s chia sjemenkama Ŋ àïàĊÙÀ ÀÒÀ ïÿóÙÀ Ɔ ¤¨Ø

ƍƐƋ ¸

ƏƐ ¸

9.99

5.

99

1 kg = 39.96 kn

]ċ¨¨ú àïȅ¨ï

t¨¸¨ ¸ÿبÙÀ àØ àÙÀ Ŋ Ò óóÀ ÀÒÀ |฽ÿïú

tà ÙÀ Ù ìÀú Ï

ƍƋƋ ¸

7.

Ŋ ¨úàĐİ ĊÀú Òİ ÙúǯàĐÀ¤ Ùú ÀÒÀ ï¨Ò Đ Ŋ VàĊï úȅ Ù ÏÙ ¤ ̨ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ÿ Ą̀Ùÿ

99

ƎƋƋ ØÒ

9.99

1 kg = 39.95 kn

1 L = 30.28 kn

¨ė¸Òÿú¨ÙóÏÀ óÒ ÙÀ õú ìÀ À ¨ė¸Òÿú¨ÙóÏÀ Ïï¨Ï¨ïǯ ó Ø óÒÀÙàĊÀØ ÿÒÌ¨Ø À ïÿęØ ïǯÙàØ

ƔƐ ¸

12.

99 1 kg = 136.74 kn

ƌƍƐ ¸

11.99

1 kg = 95.92 kn

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı ìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊà %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 08/2021

21


KUPI U LIDLU PROIZVOD NAJDRAŽI, JER GOLF TE ČEKA U GARAŽI! NAGRADNA IGRA 08.02. - 07.03.2021.

GLAVNA NAGRADA

VW GOLF 8

BOGATE TJEDNE NAGRADE 10x Lidl poklon kartica od 400 kn 20x Lidl poklon kartica od 200 kn 50x Franck poklon paket vrijednosti 100 kn Kupi bilo koji Franck ili Gloria proizvod u Lidl trgovinama i osvoji super vrijedne nagrade! Pošalji SMS sadržaja: FRANCK, broj računa, ime i prezime, adresa (ulica, poštanski broj i mjesto) na 60221 (2,40 kn/SMS) ili ispuni obrazac na www.franck.eu. Više informacija potražite na www.franck.eu. Nagradna igra traje od 08.02. do 07.03.2021. Slike nagrada su simbolične. ठìàÙı ƍƍıƋƍı ¤à Ù¨¤ı ƍƓıƋƍı

Franck

Franck

Ǝ ÿ ƌ ÀÙóú Ùú Ï Ċ

9ÿ ÀÒ ïȅ Ï Ċ

Ŋ Ò óóÀ ÀÒÀ óúȍàÙ¸

-23% 180 g

12.

99 1 kg = 72.17 kn

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƌƓƋ ¸ij ƌƑıƔƔ ÏÙ

OD PON. 22.02. DO NED. 28.02.

• Mljevena

ƍƐƋ ¸

Ô ÅÑ ľ Ñ 19.99

16.

99 1 kg = 67.96 kn

Franck

.Ùóú Ùú Ï Ċ Ŋ Ò óóÀ

-25% ƍƋƋ ¸

29.99 1 kg = 149.95 kn

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƍƋƋ ¸ij ƎƔıƔƔ ÏÙ

22

NAC 08/2021

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


9¨óú¨ ÒÀ àúÏïǯÒÀ

OD PON. 22.02. J ]Y.ı ƍƏıƋƍı

VÀÒàó

CÒĄ̀ ÙÀ ̨ ÙÀ Ù Ø ė Ø ė

=À¤Ò VÒÿóĺ

Ŋ Ò óóÀ Ŋ ƒƋ ¸

2+1

DàĊ Øà ÀÒÙ ìÒÀÏ ÀÌ ÏàÌ úǯ ¤àÙàóÀ ÿõú¨¤¨ À ØÙศ ¤ïÿ¸¨ ìà¸à¤Ùàóúǯ

&Y d.] i =. = V=i]ĸ

ÀØ ïàó

]½Àï ė Ŋ ÒÏı ƌƎŘ ĊàÒı Ŋ VàĊï úȅ Ù ÏÙ ¤ ̨ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ÿ Ą̀Ùÿ Ŋ ƋıƒƐ =

ÿóúȍ ÒÀÌ

ƌƙ ÔÞ 9 %d.D.9 i =. = V=i]ĸ

ƌƑŖƆ ƌƓŖ

• • • •

À¸Àú ÒÙÀ ï ÿÙ d̨¤ÙÀ ÏÿìàÙÀ À ÀėÙ¨Ù ¦¨ÙÌ d̨¤ÙÀ Ò¨ú Ï dï ęÀÒÀ úȍ¸àĊÀÙ

JúÏïǯĊ ÒÀ ] óúȍÿęÀ àúÏïǯĊ ÒÀ ÿ À ¤à ÀĊ õ ¤à¤ úȅ¨ úǻ¨¤Ù¨ kupone!

1. ]ϨÙÀï Ì XY Ïà¤

Vï¨ìàïÿ ÿ̨Øà ÿėij &ïǯÒÒ

9 Ų̀úǯÙÿ Govedinu

2. Preuzmi Lidl Plus ìÒÀÏ ÀÌÿ 3. ÏúǯĊÀï Ì ÏÿìàÙ¨

4. ]ϨÙÀï Ì ÏÿìàÙ¨ Ù Ò ¸ ÌÙÀ

óĊ ìÀú ÙÌ Øàę¨ú¨ ó¨ à ï úǯúǯ Ù õàÌ ]Òÿę À À Ì ę ǯ ǯ õ Ì ]Ò ę À ė Ïÿì ¨ Ù ¨óìÒ úȅÀ ïàÌ ƋƓƋƋ ƍƋƋ ƍƍƋ ÀÒÀ ìàǫ́úǯú¨ ÒÀ¤ÒìÒÿóı½ï

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ İ ÀóÏÒÌÿ ÀĊà ÿė ÏúǯĊÀï Ù¨ ÏÿìàÙ¨ Àė =À¤Ò VÒÿó ìÒÀÏ Ą̀ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı

NAC 08/2021

23


OD PON. 22.02. J ]Y.ı ƍƏıƋƍı

Vï¨ÿėØÀ Lidl Plus ìÒÀÏ ÀÌÿİ ÏúǯĊÀï Ì ÏÿìàÙ¨ À àóúĊ ïÿÌ ìàìÿóú¨ĸ JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

Ċ ï À

JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

Pita od Ì ÿÏ

Ŋ ƍƐƋ ¸

Ŋ Yÿ Ùà Àėï ¦¨Ù Ŋ ƏƍƋ ¸

-30% VJVi]d i =. = V=i]ĸ

ƌƖ ÔÞ 9 %d.D.9 i =. = V=i]ĸ

CÀÙ ó ØǪ̀Ċ¨Ù Ï Ċ Ŋ ƐƋƋ ¸ ïàċÙ³ǯ¨Ò¤

9 óúÿ À À

-25%

Ŋ Dàÿ¸ ú ÀÒÀ Ċ ÙÀÒÀÌ Ŋ ƎƒƐ ¸

VJVi]d i =. = V=i]ĸ

-30% VJVi]d i =. = V=i]ĸ

24

NAC 08/2021

%àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


CÀÒ àÙ

Chef Select

]Ċ̨ęÀ óÀï ó Ċà ¨Ø

]ĊÌ¨ę¨ Ò ó ¸Ù¨

Ŋ Ù Ù İ Ì ¸à¤ À Ø ï¨ÒÀ Ŋ Ƒ Đ ƑƋ ¸

Ŋ 9ÿÙ¨úǯÙ İ óĊÀŲ̀úǯÙ İ verde ili 4 vrste sira

-40% VJVi]d i =. = V=i]ĸ

J dı ƍƐıƋƍı DO NED. 28.02.

ƌƖ ÔÞ 9 %d.D.9 i =. = V=i]ĸ

VïǯÙ¸Ò¨ó

Àìó Ŋ Jïǯ¸ÀÙ Òİ ì ìïǯÏ ÀÒÀ Ċï½Ų̀ĮÒÿÏ Ŋ ƌƑƐ ¸

2+1 &Y d.] i =. = V=i]ĸ

JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

àØ À ïǯ Ù À ÀÒÀ ï¨ė Ù À ó Ì ÌÀØ Mix ļ ļ Ø Ø ú ½ Cà¸ÿ ¨ ̨ ÏàØ ÀÙÀï À úǯ ï À Àú¨ óàïú¨ àĊภïúǯ ï ėÒ ÏÒ ı

Ŋ ƏƋƋ ¸

Ɩ ÔÞ VJ] D .9 D i =. = V=i]ĸ

]àÙ¤¨Ē

C̨õ ĊÀÙ ÌÙÀ½ ì¨ ÀĊ Ŋ ƌ ϸ

ƌƒƑ ÔÞ 9 %d.D.9 i =. = V=i]ĸ

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ İ ÀóÏÒÌÿ ÀĊà ÿė ÏúǯĊÀï Ù¨ ÏÿìàÙ¨ Àė =À¤Ò VÒÿó ìÒÀÏ Ą̀ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı

NAC 08/2021

25


=ÀĊ ïȅà =ÀĊÀÙ¸Ņ

set

Police

69.

• • • •

Za postavljanje na zid U 3 ï ėÒÀ Àú¨ Ċ¨ÒÀ ÀÙ¨ ] à Òàę¨ÙÀØ ėÀ¤ÙÀØ ¤ïę ÀØ Ù ìàÒ¨¦ÀÙÀ Dimenzije: L: cca 30x30x12 cm M: cca 27x27x12 cm i S: cca 24x24x12 cm • 3 kom (1 kom = 23.33 kn)

99

HIT TJEDNA 3 komada

DOMA JE LIJEPO

UZ SAVRŠENO ODABRANE DETALJE

ŗ JC 9 =.9 VJ C¨ÒÀÙ¨ï Ņ

¨Ïàï úǯĊÙ Ǫ̀ìÒÌÀĊ ³àÒÀÌ

=ÀĊ ïȅà =ÀĊÀÙ¸Ņ

Klupa

• ¤¨Ïàï úǯĊÙà ÿÏï õ Ċ Ų̀ ìàĊïõÀÙ • Jednostavno postavljanje – samoljepljiva • Dimenzije: cca 45x200 cm ili cca 67.5x150 cm

cca 38 cm

• S odvojivim, podstavljenim sjedalom • 6 ladica s puno prostora za skladištenje • Dimenzije: cca 76x38x38 cm

kom

279.-

c c a 76

cca 38 cm cm

kom

9.

99

HIT TJEDNA

Ø Ïóı

110 KG

cca

10 26

NAC 08/2021

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


=ÀĊ ïȅà =ÿĐŅ

=ÀĊ ïȅà =ÿĐŅ

kom

= óúȍàìÙ óĊ̨úǯÒÌÏ • ]̨ÙÀÒà ó ¤¨Ïàï úǯĊÙÀØ ¨³¨ÏúàØ ėĊÌ¨ė¤ Ùภ٨ • ]Ċ̨úǯÒÌÏ ó Øà¸ÿ Ùàõ ÿ ìïǯ¸ÿõÀĊ ÙÌ À ìनóÀĊÀØ úàÙàØ Ą̀Ҩ ą̀ żúàìÒà ÀÌ¨Ò ¤à ½Ò ¤Ùà ÀÌ¨Ò Ž • = Øà¤ÿÒ ÏàÌÀ õú¨¤À ¨Ù¨ï¸ÀÌÿ • Vनõ Ċ Ų̀ Ùà ÙภóĊ̨úÒ À úǯØ¨ï ³ÿÙÏ ÀÌ żƎƋ ØÀÙŽ • ÀبÙėĄ̀ij Ø ƒƐĐƌƌ Ø

= óúȍàìÙ óĊ̨úǯÒÌÏ

399.-

• ]Ċ̨úǯÒÌÏ ó Øà¸ÿ Ùàõ ÿ ìïǯ¸ÿõÀĊ ÙÌ À ìनóÀĊÀØ úàÙàØ Ą̀Ҩ ą̀ • ]̨ÙÀÒà ó ¨³¨ÏúàØ ėĊÌ¨ė¤ Ùภ٨ • Vनõ Ċ Ų̀ Ùà ÙภóĊ̨úÒ À úǯØ¨ï ³ÿÙÏ ÀÌ żƎƋ ØÀÙŽ • ÀبÙėĄ̀ij Ø ƏƌĐƒ Ø

OD PONEDJELJKA

kom

S ƘƖ Ý

269.Visoka ušteda energije jñô Đ×Ñ ÞÑ© ÿåÞåĐÅÝ åÑ

Visoka ušteda energije jñô Đ×Ñ ÞÑ© ÿåÞåĐÅÝ åÑ

22.02.2021.

jÔ×Ñą¡©Þ ¥ ×ÑÅÞøÔÅ ąñô Đ×Ñ ¡ ø Ý Ôøķ ¥åÝ©ÿåÝ Ɩ Ý

Ý Ôøķ ƘƖƑƑ ×Ý

Ý Ôøķ ƓƒƑƑ ×Ý

jÔ×Ñą¡©Þ ¥ ×ÑÅÞøÔÅ ąñô Đ×Ñ ¡ ø Ý Ôøķ ¥åÝ©ÿåÝ Ɩ Ý

jÔ×Ñą¡©Þ© ÿ©ôǚÑ© ĝ ¥ ×ÑÅÞøÔÅ ąñô Đ×Ñ ¡

ƎƋƋƋ ; Ɔ ƑƐƋƋ ;

jÔ×Ñą¡©Þ© ÿ©ôǚÑ© ĝ ¥ ×ÑÅÞøÔÅ ąñô Đ×Ñ ¡

ø© Þå ąÔ×Ñą¡ÅĐå ¥©Ôåô ÿǚĐÞå øĐÑ©ÿ×å ø Ɩ ÔåÞøÿ ÞÿǪÅ Ô×Ñ ×ÑÑ ¡¡Å ¥ Ô ǚ Ñ × ƖÔ ÅÅ ñåÑ©¥ÅÞ ¡ÞÅ åÑ Å ƒ ñôå½ô ÝåÝ ĝ ÅĝÝÑ©Þą åÑ

ƎƋƋƋ ; Ɔ ƑƐƋƋ ;

C¨ï ¤ÀóàŅ

d¨ìÀ½ • ÿÙÿú ïȅÌÀ À Ù úÏïǯĊ¨ÙÀ Ċ ÙÌóÏÀ ìïàóúàï • VïǯÏÒ ¤ Ù ė ìà¤Ùà ¸ïǯÌ Ų̀ • ÀبÙėĄ̀ij ƑƒĐƌƏƋ Ø

kom

49.

99

+.d d9 D =ÀĊ ïȅà =ÿĐŅ

1 2

1

= ìà¤Ù óĊ̨úǯÒÌÏ

2

.ėĊ¨¤ ÿ Àė¸Ò¨¤ÿ Ø úǯï ÙภÙÀÏÒ • S 3 ÀÌ¨Ò ǫ́ÙÀÒ • tÀóÀÙ ij ƌƒƍ Ø .ėĊ¨¤ ÿ Àė¸Ò¨¤ÿ ÏïàØ • tÀóÀÙ ij ƌƐƔ Ø • VïàØÌ¨ï ǫ́ÙÀÒ ij ƍƔıƐ Ø

ƙƑƗ ×Ý

kom

349.ƓƖƑ ×Ý ƍƒƋƋ ; żúàìÒà Ą̀Òà óĊĄ̀úÒàŽ

Visoka ušteda energije

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 08/2021

27


C¨ÒÀÙ¨ï Ņ

%àÒÀÌ ė ė õúǯúÿ ठìà¸Ò¨¤ • VïǯÏÒ ¤Ù ė ìïàėàï¨ À óú ÏÒ¨Ù¨ ìàĊïõÀÙ¨ ÿ ÿÙÿú ïȅÌÀØ ìïàóúàïǯÌ Ø • 9¨¤Ùàóú ĊÙà ìàóú ĊÒÌ Ų̀ Ɔ ó ØàǪ̀ìÒÌÀĊ • ÀبÙėĄ̀ij 67x200 cm

Silvercrest®

Y ¤Àà ó Òÿ¨úààú½ ėĊÿ ÙÀÏàØ • Càę¨ ó¨ Ïàïǯóúǯúǯ À ¨ęÀ Ùà Ï à Ċ ÙÌóÏÀ ėĊÿ ÙÀÏ • ;àØì úǯ ÀÒ Ù ó óĊÀØ óú Ù¤ ï¤ÙÀØ óØ ïúȌ½àÙ¨ ÿ都 ÌÀØ ÀÒÀ ú Ò¨úǯØ • = ė óÒàÙ ó ÀÙ¤ÀÏ úàïàØ ú¨ïǯ̨ • ]Ù ęÙ ÒÀúǯÌ ÀàÙóÏ ú¨ïǯÌ à¤ ƍıƋƋƋ Ø ½ • Uklj. USB kabel za punjenje i audio kabel od 3.5 mm • ÀبÙėĄ̀ij 17.5x7x7.5 cm

kom

29.99

kom

299.Micro-USB

3,5 mm cca 3.5 h

1x 6 W RMS

9h

C¨ÒÀÙ¨ï Ņ

iØÌ¨úȅ ÀÒÌÏ • Fikus ili Posidonija • ¨ú ÒÌÙà Àėï ¦¨Ù ÏàìÀÌ ìï Ċ¨ ÀÒÌϨ • tÀóÀÙ ij 120 cm • VïàØÌ¨ï ìàóÿ¤¨ij 17 cm =ÀĊ ïȅà =ÀĊÀÙ¸Ņ

kom

t̨õ ÒÀ ė Ċï ú

169.-

Ŋ óú Ù¤ ï¤Ù Ċï ú ó ęÒĄ̀ àØ debljine do cca 1.8 cm Ŋ J¤ ó úǯÙÀï ÙภìҨبÙÀúภ¨ÒÀÏ Ŋ ] ìà¤Òàõ ÀØ ìàõú¨¤ÙÀØ ė Ċï ú Ŋ ÿęÀÙ ij 28 cm ili cca 30 cm

JC 9 =.9 VJ

i ] tY_ DJ J Y D d =9 =ÀĊ ïȅà =ÀĊÀÙ¸Ņ

• JÏĊÀï ठàïàĊÀÙ¨, a podloge za odlaganje od ÏïàØÀï Ùภبú Ò • ¨ėóúÿì ÙÌóÏÀ ÀėĊÒ ÀĊ • ÀبÙėĄ̀ij cca 63-118x45.5x21.5 cm

24.99

1 ili 4 komada

ŗ JC 9 =.9 VJ

cca 21.5 cm

cca 63 - 11

8 cm cca 45.5 cm

VàÒÀ ė à ÿ ÿ

kom

kom

119.28

NAC 08/2021

Za do 14 ñ ôǚ Åñ©×

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Esmara®

OD PONEDJELJKA

Duga bluza

22.02.2021.

• J¤ ÀóúภĊÀóÏàėÙภĊÒ ÏÙ (LENZING™ ECOVERO™) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 34-46*

kom

Esmara®

59.

99

Bodi • S viskoznim vlaknom (LENZING™ ECOVERO™) i elastanskim vlaknom • J¤ Ø¨Ï ÙภÀ ÏĊ ÒÀú¨úȅภïï¨ ï óúà¸ Ø ú¨ïǯÌ Ò t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-46 (S-L) • t

kom

Na putu ìï¨Ø óÿúȍ ı

49.

Esmara®

+Ò ¨ • Visoki udio viskoznog vlakna (LENZING™ ECOVERO™) i elastansko vlakno • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 32-46 (XS-L)*

kom

99 S visokim åĐô ÿǪÅÔåÝ

59. × ½å å ×ÅÔąÑą Å ą¡ÅÞ Ô

+Ò ¨

• ō]ÿì¨ï ]ÏÀÙÙĒ ³ǯúŏ ÏïàÌ • Visoki udio pamuka i elastansko vlakno • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 34-46*

• Visoki udio pamuka i elastansko vlakno • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 34-46*

kom

77.-

Esmara®

Haljina • Visoki udio viskoznog vlakna (LENZING™ ECOVERO™) i elastansko vlakno • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 32-46 (XS-L)*

kom

79.99

Na putu ìï¨Ø óÿúȍ ı

] ąÔô øÞÅÝ ¡ĐåôåÝ ą øÿDZąÔą

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 08/2021

29

ľØà¤¨ÒÀ ÙÀóÿ ¤àóúÿìÙÀ ÿ óĊÀØ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø

Esmara®

dï ì¨ïǯ ¨

99.99

] ñô Ôÿǚ¡ÞÅÝ ¥ôąÔ©ôǚÝ ą raskoraku

LJEPOTA JE U ̨¤Ùàóú ĊÙàóúǯ

Esmara®

kom

99


V ïÏóÀ¤¨Ņ

CàÏïàƆóÿ½À ÿóÀó Ċ • tÀõ¨Ù ØÌ¨ÙóÏÀ ÿ都 Ì ė Àõ ¨Ų̀ Ɔ ÿÏÒ ÙÌ óÿ½ÿ À ØàÏïÿ ìïÒÌ ĊõúǯÙÿ • ]ìï¨ØÙÀÏ à¤ Ù¨½ï¦ Ìÿ ¨¸ ¨ÒÀÏ ó àÏÀ¤ÙÀØ ė úĊ ï ÀØ İ Ì¨¤Ùàóú Ċ Ù ė ìï ęŲ̀Ų̀ • VïǯØÌ¨ÙÌÀĊ À Ï à ìÿ½ Òà • .Ùú¨¸ïǯï ÙÀ ¤ïę ė Ą̀ĊÀİ Ï ¨Ò À ØÒ ėÙÀ ¨

kom

289.HIT TJEDNA

iÒúǯØ ú¨ ]쨨¤®

VÿØì ė ÿǪ̀

Ə Ø

d +D. ;. VJ . VïǯÏÒÌÿ Ù óÙ ¸ ij

ƌƎƋƋ u

i ÀÙ Ï ÿóÀó Ċ ÙÌ ij

ƍƋƋ u

• ÀóìÿØì Ċ Ų̀ ØàúàïȅภÿÒÌ İ ¤Àė¨Ò À ÒàęÀĊภÿÒÌ • .óìÿØì Ċ ¤à 1.5 L/min • 9¨¤Ùàóú ĊÙà ïÿÏàĊ Ų̀ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À ¤ÿ¸àØ ÿóÀóÙàØ ïǯ̨Ċÿ À ïǯ̨Ċÿ ė àúǻ¨ Ų̀ ż1.2 m/2 m) • VïǯÏÒÌÿ Ù¨ óú¨ė ÒÌϨ ó ÀėàÒÀï ÙÀØ ïÿ Ï Ø À ìï Ïúǯ ÙÀØ óìÀï ÒÙÀØ Ï ¨ÒàØ • Và¸àÙ ìï¨Ïà 12 V ÿúàØà ÀÒóϨ ú¨ïǯ̨

1300 W

kom

79.

99

HIT TJEDNA

60 W

Vï ĊÀ ठÀïİ ė Ċ õ ÿúà

ƌƔıƓ

iÒúǯØ ú¨ ]쨨¤Ņ

.óìÀúǯĊ ÏÿØÿÒ úàï ÀÒÀ ÏÒÌÿ ė ÿÒÌÙÀ ³ǯÒú¨ï 1

2

1

Za sve 6 V i 12 V ÏÿØÿÒ úàï¨ ė ÿúà À Øàúà ÀÏÒ À ï óĊ̨úȅ¨ ¸¨Ù¨ï úàï¨ Ŋ ;àÙúȍàÒ ï ėÀÙ¨ Ù ìÿŲ̀Ùàóúǯ ú¨ïǯ̨ À ÿ ÀÙÏ ï óĊ̨úȅภ¸¨Ù¨ï úàï ìï¨Ïà = ìïǯÏ ė ̨¤Ùàóú ĊÙà óÏÀ¤ Ų̀ ÿÒÌÙÀ½ ³ǯÒú¨ï İ ĊÀÌ ÙÀ½ ìàÏÒàì À àÏïÿ¸ÒÀ½ ĊÀÌ ÙÀ½ óìą̀Ċ Ŋ ] ìनóÀĊàØ ¨ÒÀ ÙàØ úȍ ÏàØ

kom

jÔ×Ñą¡ąÑą Å å½ ÿ ñôǚ åô

30

NAC 08/2021

29.99

2

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


S preglednim LC-zaslonom

iÒúǯØ ú¨ ]쨨¤Ņ

VÿÙÌ ÏÿØÿÒ úàï

J dtYd; 25.02.2021.

• 4 ìïà¸ï Ø ė àìúǯØ ÒÙà ìïǯÒ ¸à¦ Ċ Ų̀ Ù úǯì ú¨ïǯ̨ • .Ùú¨ÒÀ¸¨Ùúȅà ÿìï ĊÒÌ Ų̀ ØÀÏïàìïà ¨óàïàØ Ø ó ìïà¸ï ØàØ ė ¤ÀÌ ¸Ùàėÿ À ìàúȌÿÙà automatskim postupkom punjenja • óĊ¨ ÏÿØÿÒ úàïóϨ ú¨ïǯ̨ ė ÿúà i motocikl sa 6 V ili 12 V i 1.2-120 Ah -kapaciteta • .ØìÿÒóÙà ìÿŲ̀Ų̀ ė àęÀĊÒÌ Ċ Ų̀ Àóìï ęŲ̀ÙÀ½ ú¨ïǯÌ • õúǯú ठìï¨àìú¨ï¨ ¨ÙÌ İ Ïï úÏภóìàÌ À À zamjene polova

kom

111.-

HIT TJEDNA

V ïÏóÀ¤¨Ņ

= óĊ̨úǯÒÌÏ • 2 u 1 ÏàØ ÀÙÀï Ù óĊ̨úǯÒÌÏ ó óÙ ęÙÀØ = Ɔ¤Àà¤ Ø • Uklj. USB kabel za punjenje • S magnetom i vješalicom • i¸ï ¦¨Ù ÒÀúǯÌ ÀàÙóÏ ìÿÙÌÀĊ ú¨ïǯÌ (3.7 V/2000 mAh) 1 à Ùà óĊ̨úÒà À ì﨤Ų̀ óĊ̨úÒà ó ïÿ ÙÀØ ìï¨ÏÀ¤ ¨Ø ė ÿÏÒÌÿ ÀĊ Ų̀ĮÀóÏÒÌÿ ÀĊ Ų̀ • ;ÿúȅà ìनóÀĊà ìàóúàǪ̀ ó óÙ ęÙÀØ Ø ¸Ù¨úǯØ 2 .ėĊÒ ÀĊ õú ìÙ óĊ̨úǯÒÌÏ ó automatskom funkcijom ÿÏÒÌÿ ÀĊ ÙÌ Į ÀóÏÒÌÿ ÀĊ ÙÌ • Postolje s magnetom i vješalicom

2x

iÒúǯØ ú¨ ]쨨¤Ņ

ïÿǪ̀ ė ÿúà • 2x H7 ili 2x H4 • 2 kom (1 kom = 22.- kn)

set

44.-

kom

89.99 1

iÒúǯØ ú¨ ]쨨¤Ņ

Ò óúǯ Ù¨ úȍ Ϩ • Sa stabilnim kukama za ìïǯ Ċïõ ÀĊ Ų̀ • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

Våש§ÅÞ ø ¥å¥ ÿǪÅÝ magnetom i preklopnom kukom

set

2

] ÅÞÿ©½ôǚô ÞÅÝ Ý ½Þ©ÿǚÝ

49.

99

10, 12 ili 18 dij

elova

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı ï Ìÿ ÿ ì

D ƋƓĮƍƋƍƌ

31


V ïÏóÀ¤¨Ņ

Ïÿ ÿ¤ ïȅÀ à¤ĊÀÌ • ]Ù ęÙÀ ÿ¤ ïȅÀ à¤ĊÀÌ ė ØàÙú ęÿ Ïàú ÿúàØà ÀÒ • ¨ėóúÿì ÙÌóÏ ï¨¸ÿÒ ÀÌ ïàÌ ÿ¤ ï Į ïàÌ àÏï¨ú Ì • 5 ìनóÀĊÀ½ óúÿìŲ̀Ċ ė Ïï¨úȅภØàبÙú ij ƌƋƋĮƌƐƋĮƍƋƋĮƎƋƋĮƏƋƋ DØ • ï¸àÙàØÀ Ù ¤Àė ÌÙ ó ìïàúÿÏÒÀėÙàØ ]à³ú¸ïǯì ïÿ ÏàØ • iÏÒÌÿ ÿ̨ 4 Ù ó ¤Ù ÏÒÌÿ żƌƒĮƌƔĮƍƌĮƍƎ ØØŽ

20V / 4.0 Ah jÔ×Ñą¡ąÑą Å jÔ Ô×Ñą¡ą ąÑą ą ÅÅ Ôą ÿÿ©ôǚÑą ą Ôą ÿ©ôǚÑą Å Å ñ ñąÞÑ ¡¡ Å ñąÞÑ ¡

kom

599.-

..Þÿ©½ôǚô Þ = Þÿ© ôô ¥Þ ğ ôą×ÑÅ ô ¥Þ ¥

d +D. ;. VJ . C Ïóı àÏï¨úȅÀ ØàبÙúij

ƏƋƋ DØ

ïàÌ ÿ¤ ï ij

ƋƆƎƋƋƋ ØÀÙ–1

Vï ėÙà½à¤Ù ïėÀÙ Ċïúę̏ij

ƋƆƍƎƋƋ ØÀÙ–1

d Y.9 ;JCV d. .=D ] iY 9.C ŐV Y;]. z ƍƋt d Cő ] Y.9

Vï ĊÀ ठÀïİ ė Ċ õ ÿúà iÒúǯØ ú¨ ]쨨¤Ņ

C ó ęÙ Ù ĊÒ Ï • ƍƆÿƆƌ ³ÿÙÏ ÀÌ ij ÿ¸à¤Ù Ø ó ę À úàìÒÀÙ • 6 Ø ó ęÙÀ½ Øàúàï ė ï Ø¨Ù İ Ò¨¦ À ¨¤ï • 5 ìïà¸ï Ø Ø ó ę¨ ó 4 Ø ó ęÙ¨ ėàÙ¨ À ìïǯÏÒÌÿ ÀĊàØ ³ÿÙÏ ÀÌàØ ¸ïǯÌ ÙÌ • ] ¤ ÒÌÀÙóÏÀØ ÿìï ĊÒÌ ¨Ø • ] ÿúàØ úóÏàØ ³ÿÙÏ ÀÌàØ ÀóÏÒÌÿ ÀĊ ÙÌ żÙ ÏàÙ 15, 30 ili 60 minutaŽ • Jednostavno i protuklizno ìïǯ Ċïõ ÀĊ Ų̀ ìàØà ÿ ¨Ò óúǯ ÙÀ½ ¤ïę • Và¸àÙ ìï¨Ïà Øï¨ęÙภkabela ili 12 V adaptera te je ÿìàúȍ¨ ÒÌÀĊ À ė ÏठÏÿ ¨

kom

ƍƍƍ.-

iÙÀĊ¨ïė ÒÙ Ċ¨ÒÀ ÀÙ

iÒúǯØ ú¨ ]쨨¤Ņ VïǯÏÒ ¤Ùà ė ǫ́¤ Ò ó à ÙÀØ ėï ÙÀØ Ì óúÿÏàØ

̨ Ì ǫ́¤ ÒÀ ė ÿúà • Anatomski oblikovana površina za sjedenje s udobnim naslonom za ruke • Vïǯ Ċïõ ÀĊ Ų̀ ìàØà ÿ óÀ¸ÿïȅàóÙภpojasa automobila • J¤ĊàÌÀĊ ìï¨óĊÒ Ï ÏàÌ ó¨ Øàę¨ ìï úǯ • VïǯÏÒ ¤Ùà ė ¤Ì¨ ÿ úǻ¨Ò¨óÙ¨ ú¨ęÀÙ¨ ठƌƐ ¤à ƎƑ ϸ • ÀبÙėĄ̀ij ƏƍıƐĐƍƏıƐĐƎƔıƐ Ø

kom

79.99 ]ÀÒĊ¨ï ï¨óúŅ

Vïǯ̨ÙàóÙÀ t ƆìÒ Ē¨ï • ] ¤Ċ ƍƍıƒ Ø żƔőŽ ė óÒàÙ • .Ùú¨¸ïǯï Ù ìÿÙÌÀĊ ú¨ïǯÌ ė do 110 minuta ï¨ìïà¤ÿÏ Ą̀ ³ǯÒØàĊ • Y¨ėàÒÿ ÀÌ ė óÒàÙ ij 800x480 px

kom

-100 kn 899.-

799.-

32

NAC 08/2021

1800 mAh 7.4 V

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


ïǯĊÀúŅ

J dtYd;

Càúàïǯóúǯ Ï Ï À¸ • ] ¤Ą̀ÒàØ ė ï ¤ÿ ÏàÌÀ ó¨ Øàę¨ àúÏÒàìÀúǯ • VïàĊ̨ï¨Ù óÀ¸ÿïȅàóú ìï¨Ø ÙàïȄÀ ECE-R 22.05 • ] Ċ ÙÌóÏ àìÙ àúȌàïȅ Ù ÿ¤ ï ¨ ƈ ìà¤ïę Ċ ó¨ ìàØà ÿ V] ÿÙÿú ïę̏ àìÙ¨ • C¨½ ÙÀÏ ĊÀėÀï ó ĊÀõ¨ óúÿìŲ̀Ċ ó QuickRelease ė úĊ ï ¨Ø ė ïėÿ ìïàØÌ¨Ùÿ ĊÀėÀï ¨ė Ò ú • iÏÒÌÿ ¨Ù Pinlock ® ĊÀėÀï ƈ àìúǯØ ÒÙ ė õúǯú à¤ ė Ø ¸ÒÌÀĊ ÙÌ • Ùúǯ Ïú¨ïǯÌóÏÀ úȍ¨úȄ Ù óìïǻ¨ Ċ Ù óú Ù Ï Ù¨ÿ¸à¤ÙÀ½ ØÀïǯó Ù ÿÙÿú ïȅÌàÌ ìà¤óú ĊÀ • iÙÿú ïȅÌ ìà¤óú Ċ ó¨ ïėà óÿõÀ À ìóàï Àï ėÙàÌ ó COOLMAX® ÿبú ÀØ ú¨ ó¨ Øàę¨ ÀėĊ ¤Àúǯ À ìï úǯ • àÒÌ ÿà ÒÌÀĊàóú ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À 勉ҨÏúǯï Ìÿ ÀØ ¨Ò¨Ø¨ÙúǯØ ƎC ] àú ½ÒÀú¨Ň • ³¨ÏúǯĊ Ù óÿóú Ċ Ċ¨ÙúǯÒ Ą̀ ó ÿÒ ėàØ ėï Ï ÿ ì﨤̨Òÿ ï ¤¨ Ï à À ÀėÒ ė ėï Ï ÿ ì﨤̨Òÿ óúȍ ęŲ̀¸ ¤Ì¨Ò ¸Ò Ċ¨ • t¨ÒÀ ÀÙ żàìó¨¸ ¸Ò Ċ¨Žij M cca ƐƒƆƐƓ Ø, L cca ƐƔƆƑƋ Ø ili XL cca Ƒƌ Ø

kom

444.-

25.02.2021.

uÅĝÅô ø Þÿǚƌ] ô ÿ  ñô©øĐ× ÔåÝ ĝ ĐÅú© øÅ½ąôǪåøÿǚ

Tonirani vizir ÔåÑÅ úÿǚÿǚ å¥ øąÞ ø ø×åÑ©Ý ñôåÿǚĐ zamagljivanja

VôǚÔ× ¥Þ Å ĝ Þåú©ÞÑ© Þ å¡ × ;åÝ´åôǪ© ĝåÞ© Þ ñå¥ôą¡Ñą ¡©× Ķ ×Å Å ĝ ÿǚ×ÑÔ

jÔ×Ñą¡ąÑą ÅĹ Đô© ĝ Ô Å½ąĶ 360°- zimski udobni åĐô ÿǪÅÔĶ Ôąøÿǚ¡Þ ñ奸ÿ Đ Å ¥å¥ ÿǪÅ ø©ÿ ñ奸ÿ Đ© ĝ ×Å ©

]ĊĄ̀ú Ù ¤Ċ Ïàú ïǯĊÀúŅ

Càúàïǯóúǯ Ï Ï À¸ • VïàĊ̨ï¨Ù óÀ¸ÿïȅàóú ìï¨Ø ÙàïȄÀ ECE-R 22.05 • ]ƆĊ ÙÌóÏ àìÙ àúȌàïȅ Ù ÿ¤ ï ¨ Ɔ ìà¤ïę Ċ ó¨ ìàØà ÿ V]ƆÿÙÿú ïę̏ àìÙ¨ • Ùúǯ Ïú¨ïǯÌóÏÀ úȍ¨úȄ Ù óìïǻ¨ Ċ Ù óú Ù Ï Ù¨ÿ¸à¤ÙÀ½ ØÀïǯó Ù ÿÙÿú ïȅÌàÌ ìà¤óú ĊÀ • iÙÿú ïȅÌ ìà¤óú Ċ ó¨ ïėà óÿõÀ À ìóàï Àï ėÙàÌ s COOLMAX® ÿبú ÀØ • t¨ÒÀ ÀÙ żàìó¨¸ ¸Ò Ċ¨Žij S cca ƐƐƆƐƑ Ø, M cca ƐƒƆƐƓ Ø, L cca ƐƔƆƑƋ Ø ili XL cca Ƒƌ Ø

kom

222.VôåĝÅô Þ ĐÅĝÅô åÿǰåô Þ na grebanje

VôǚÔ× ¥Þ Å ĝ Þåú©ÞÑ© Þ å¡ × ;åÝ´åôǪ© ĝåÞ© Þ ñå¥ôą¡Ñą ¡©× Å ąúÅÑą

S ili M Podesivi remen za ô ¥ą ø øÅ½ąôǪåøÞÅÝ Ôåñ¡ ÞÑ©Ý

L ili XL

NAC 08/2021

33


ïǯĊÀúŅ

kom

Cerada za motocikl • ]ÀÙú¨úǯ Ï úÏ ÙÀÙ àúȌàïȅ Ù ÏÀ¤ Ų̀ ó ÿÙÿúȍ õÙÌàØ óúȍ ÙàØ à¤ ìàÒÀ¨óú¨ïóÏภĊÒ ÏÙ • tà¤ààúȌàïȅ İ ïėà ó¨ óÿõÀ À it àúȌàïȅ • ÀبÙėĄ̀ij ƍƏƐĐƓƋĐƌƏƐ Ø ÀÒÀ ƍƋƋĐƓƋĐƌƌƐ Ø

ïǯĊÀúŅ

Potkapa

99.

99

• Ùúǯóú úǯ Ù • .ėÿė¨úȅà ¤ÿ¸À ¤Àà ė Ċï ú õúǯúǯ ठìïàìÿ½ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij S-XL

kom

] Đ©×ÅÔÅÝ åÿĐåôåÝ ĝ ô©½ÅøÿDZ ÅÑøÔą åĝÞ Ôą

O SE SU

VO

D

ON

ŠI

44.-

N

A

B

RZ

EP R OPUS

]ĊĄ̀ú Ù ¤Ċ Ïàú C ïÏ Ņ

1 2

kom

199.-

ïǯĊÀúŅ

cca

Torba za motocikl Ruksak za motocikl

Pojas za bubrege

20

• ] ¤ĊàóúȍÿÏÀØ ė úĊ ï ¨Ø Ù À Ï ė ÀÙ¤ÀĊÀ¤ÿ ÒÙà 器ÿÒÀï Ų̀ õÀïǯÙ¨ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij C żƒƋƆƔƋ ØŽ Ɔ zz= żƌƌƋƆƌƎƋ ØŽ

1

kom

44.-

jÔ×Ñą¡ąÑ© Ñą¡ąÑ© Đ× Ôą ĝ Þ Đ× Ôą ĝ úÿǚÿą å¥ ÔÅú©© ĝ úÿǚÿą å¥ ÔÅú©

cca

2

18

ÅÝ©ÞĝÅÑ©Ĺ ƕƑĖƓƘĖƓƑ Ý

Vå¥Þ ñ×å¡ ø ñ奩øÅĐÅÝ ô©Ý©ÞÑ©Ý ø Đ©ĝÅ Ý ô ¥Å Ñ©¥Þåøÿ ĐÞå½ ñôǚ¡Đôú ÅĐ ÞÑ ĝ Ýåÿå ÅÔ×

jÔ×Ñą¡ąÑ© Þ Đ× Ôą ĝ ÔÅú©© ĝ úÿǚÿą å¥ ÔÅú© ] ñôøÞÅÝ ô©Ý©ÞåÝ V奸ÿ Đ×Ñ©Þ ©Þ ש§

Vanjska Van Vanjsk jjska a tkan ttkanina kanina in ina åÿǰåôǪ Þ Ýô×Ñ©

J¥ĐåÑÅĐÅ ô©Ý©Þ åÔå øÿDZąÔ ø Ɠ ¥ğ©ñ ø ñ ÿ©ÞÿǪÅÝ ĝ ÿĐ ô ¡©Ý ] ¥ôğ ¡©Ý ĝ Ô×Ñą¡©Đ© ÅÝ©ÞĝÅÑ©Ĺ ƔƓĖƕƖĖƒƖķƖ Ý

34

NAC 08/2021

dåñ×Å Å øÿ Å×Åĝ ÅÑøÔÅ ø×åÑ ø ÝÅÔôåñ©ôǓåô ÅÑåÝ

ru bo vi bez šavova


ïǯĊÀúŅ

J dtYd;

kom

Càúàïǯóúǯ Ï ìàúÏàõÿÒÌ

119.-

• Seamless rubovi bez óبú Ìÿ À½ õ ĊàĊ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-62 (M-XXL)*

25.02.2021.

1

2 1 1 4 2

4

4

1 4

3

3

1 .ėàÒ ÀÌóÏ ėàÙ Ɔ ė 器ÿ Ò ÀÌÿ úǻ¨Ò¨óÙ¨ ú¨Øì¨ï úÿï¨

2 àÙ ìïàėï ÀĊ ÙÌ Ɔ ė ÀïÏÿÒ ÀÌÿ ėï Ï

ru bo vi bez šavova

3 Y¨ ï óúǯ ¤Àà ė ÀėàÒ ÀÌÿ Ɔ ė ė õúǯúÿ ठ½Ò ¤Ùà ¨ À ¤à¤ úȅÿ úàìÒÀÙÿ

4 %Ò¨ÏóÀ ÀÒÙÀ ï¨ ï óúǯ ÿبú À Ɔ Ċ¨ ¨Ò óúǯ Ùàóú ïǯĊÀúŅ

kom

Càúàïǯóúǯ Ϩ ¤ÿ¸¨ ¸ ¨

99.

• Seamless rubovi bez óبú Ìÿ À½ õ ĊàĊ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 48-62 (M-XXL)*

99

2 3

3 4 4 3 3

4

1

ľØà¤¨ÒÀ ÙÀóÿ ¤àóúÿìÙÀ ÿ óĊÀØ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø

4

2

1

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

D ƋƓĮƍƋƍƌ

35


Esmara®

Pleteni pulover • Visoki udio viskoznog vlakna (LENZING™ ECOVERO™) i elastansko vlakno • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 32-46 (XS-L)*

kom

59.99 Na putu ìï¨Ø óÿúȍ ı

Esmara®

dï ì¨ïǯ ¨ • ō]ÿì¨ï ]ÏÀÙÙĒ %Àúŏ kroj • tÀóàÏÀ ÿ¤Àà ì ØÿÏ À elastansko vlakno • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-46*

kom

99.99

JAMSTVO KVALITETE TEKSTILA!

Esmara®

9 ÏÙ • i Àė¸Ò¨¤ÿ ïÿõ¨Ù¨ Ïàę¨ t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 34-46

Vàúȍ ęÀú¨ ïà Ù¨ Ø ïϨ ó +ཨÙóú¨ÀÙ Òà¸àúǯìàØ ÿ Ċ õ¨Ø =À¤Òÿĸ

kom

149.-

ïǯĊÀúŅ

¨ÙóϨ ³ÿÙÏ ÀàÙ ÒÙ¨ ú ÌÀ ¨ ¨ÙóϨ • Brzo B o se Brz se suše s i odvode vlagu • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-46 t¨Ò t ¨ÒÀ À ÀÙ¨ij Ù¨ (S-L)

kom

49.99 ę Sd

T OS

IR

Ċe

NAC 08/2021

O SE SUŠE

UL

36

REG

B

RZ

om z a klj u

e

ep

A JU VL A N

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J dtYd;

Esmara®

9 ÏÙ • ] Ċ¨ėÀ àØ ÿ óúȍÿÏÿ ė ìनõ Ċ Ų̀ õÀïǯÙ¨ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 34-46*

kom

111.-

25.02.2021.

óØ ï =ÀÙ¸¨ïǯ¨Ņ

¨ÙóÏ úȍ¨ÙÀïÏ • t¨ÒÀ ÀÙ ij 32-46 (XS-L)*

set

-40% 129-

VYJ ] J9 D9 D ìÿúÿ ìï¨Ø óÿúȍ ı

Do 70% manje ìàúȍàõŲ̀ vode u ji proizvodnji

77.2 dijela

Esmara®

Tajice • S visokim udjelom recikliranih vlakana • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 36-46 (S-L)

kom

34.99 ľØà¤¨ÒÀ ÙÀóÿ ¤àóúÿìÙÀ ÿ óĊÀØ Ċ¨ÒÀ ÀÙ Ø

D ìÿúÿ ìï¨Ø óÿúȍ ı

CàÌ Ò¨ę¨ï Ù STIL Esmara®

Bluza • J¤ ÀóúภĊÀóÏàėÙภĊÒ ÏÙ (LENZING™ ECOVERO™) • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij 34-46*

kom

59.99 VYJ ] J9 D9

D ìÿúÿ ìï¨Ø óÿúȍ ı

Do 70% manje je ìàúȍàõŲ̀ vode u proizvodnji

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

&Òà Ò Y¨ Ē Ò¨¤ ]ú Ù¤ ï¤ Ø¨¦ÿÙ ïà¤ÙÀ ̨ ¤à ïàĊàÒÌÙÀ óú Ù¤ ï¤ ė ¨ïúǯ³ǯ Àï Ų̀ ï¨ ÀÏÒÀï ÙÀ½ óÀïàĊÀÙ À óǪ̀¤ÀĊàóúǯİ ÀÌÀ ̨ ÀÒÌ Ɔ àóÀØ ìàĊ¨ ÙÌ ÿ¤Ì¨Ò ï¨ ÀÏÒÀï ÙÀ½ Ø ú¨ïǯÌ Ò ÿ ìïàÀėĊà¤ÀØ Ɔ àóÀ¸ÿï úǯ ìàõúǯĊ Ų̀ ï ėÒÀ Àúǯ½ ¤à¤ úȅÀ½ Ïïǯú¨ïǯÌ úǯ̨ÏàØ ìïàÀėĊà¤ÙÌ¨İ ìàìÿú ìïǯØÌ¨ïǯ ¨ àÏàÒÀõÙÀ½ À ¤ïÿõúĊ¨ÙÀ½İ ÒÀ À à¸ï ÙÀ Àúǯ ÿìàï ÿ ϨØÀÏ ÒÀÌ ı

D ƋƓĮƍƋƍƌ

37


Parkside®

tÀóàÏàúÒ ÙÀ Àóú • S automatskim Start-Stop sustavom ÏàÌÀ õú¨¤À óúȍÿÌÿ i vodu – Øàúàï ó¨ ìàÏï¨ ¨ ú¨Ï ìïǯ ìïǯúǯóÏÿ Ù ïÿ Ïÿ ìÀõúàÒÌ • 9¨¤Ùàóú ĊÙ ė ØÌ¨Ù ØÒ ėÙÀ ìÿú¨Ø XÿÀ ÏƆ àÙÙ¨ ú óìàÌÙภóÿóú Ċ • ÙúǯƆdċÀóú ĊÀóàÏàúÒ Ùà ïǯ̨Ċà ¤ÿęÀÙ¨ 10 m • tÀóàÏ Øà ÀÒÙàóú ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À Ò ¸ ÙàÌ ÀėĊ¨¤ Àİ Ċ¨ÒÀÏÀØ Ïàú ÀØ À ÀėĊÒ ÀĊàÌ ïÿ ÏÀ • i ÀÙÏàĊÀú ÒÿØÀÙÀÌóÏ ĊÀóàÏàúÒ Ù ìÿØì ¤ÿ¸à¸ ĊÀÌ¨Ï úȍ Ì ÙÌ ó ĊÀóàÏàØ àúȌàïȅàõ ÿ Ù ÏàïàėÀÌÿ

ƓƕƑƑ v

kom VôǚÔ ĝ ô ¥Þå½ ÿ× Ô

.

jÔ×Ñą¡ąÑ© å½ ÿ ñôǚ åô

d +D. ;. VJ . VïǯÏÒÌÿ Ù óÙ ¸ ij

ƍƏƋƋ u u

Y ¤ÙÀ úÒ Ïij

ï Ø Ïóı ƌƌƐ ï

;àÒÀ ÀÙ ÀóìÿØì Ċ ÙÌ ij

Į½ Ø Ïóı ƐƋƋ ÒĮ½

ÿęÀÙ Øï¨ęÙà¸ Ï ¨Ò ij

Ø Ɛ Ø

.Þÿ©½ôǚô ÞÅ ą ÞÑ ĝ ôǚÑ©Đå ÿ© ñô Ôÿǚ¡ÞÅ ¥ôğ ¡Å Ô ©× Å ñôǚ åô

jÔ×Ñķ ôåÿǚô Ñą ą ¡©ÿÔą ĝ ñô ÞÑ© ø ñô©½Å ÞÅÝ ĝ½×å åÝ

VôǚÝÑ©ÞÑÅĐ Þ©åĐÅøÞå å Đå¥åĐå¥ą ĝ ÂĐ ×ÑąÑą Å ÅÞÿ©½ôǚô ÞåÑ ´ąÞÔ ÅÑÅ ąøÅø Đ ÞÑ Đ奩

u ôǚå Ý× ĝÞÅ

Yåÿå Våđ©ô 360İ

.Þÿ©½ôǚô ÞÅ øñô©ÝÞÅÔ ĝ øô©¥øÿĐå ĝ ¡Åú ©ÞÑ©

Vïǯìï¨ØÀú¨ ó¨ ė

ìïàǪ̀ ¨ Neka vaša àÏÿ ÙÀ ė ÒÀóú

Parkside®

dÒ Ù ìïóÏ ÒÀ • tÀó¨Ù ØÌ¨ÙóÏ ØÒ ėÙÀ ó ·¨ÏóÀ ÀÒÙÀØ Ċï½àØ • Cà¸ÿ Ùàóú ÏàÙúǯÙÿÀï Ùภ٠ØÌ¨õú ÙÌ à¤ Ø ¸ÒÀ ¨ ė ìïóÏ Ų̀ ¤à ìÿÙภØÒ ė • ]ìï¨ØÙÀÏ ó óÏ ÒàØ ė ìïǯÏ ė ï ėÀÙ¨ Ù ìÿŲ̀Ùàóúǯ • ] óÀ¸ÿïȅàóÙÀØ Ċ¨ÙúǯÒàØ • iÏÒÌÿ ÿÌÿ À ï¨Ø¨Ù ė Ùàõ¨Ų̀ • VàóúÿìÙà óúĊ ï Ų̀ úÒ Ï ¤à 2.5 bara

kom

. 38

NAC 08/2021

D øÿ Đ Ô Å Ý× ĝÞÅ å¥ ÝÅÑ©¥Å

cca

5 C ÞåÝ©ÿ ô Å øÅ½ąôǪåøÞÅ Đ©Þÿǚ× ĝ Þÿǚ× ÿǚǚ ĝ åø×å § ÞÑ© ×å § Þ § ÞÑ© Ñ© ÿ× Ô Ô

Za visoki óÌ Ì

D¨Ï Ċ õ ú¨ï ó İ ³ ó ¤ İ Ċïú ȅÀ Ù ØÌ¨õú Ì À À ÀÏÒÀ ė óÌ Ì¨ Ù àĊÀØ óÌ Ì¨Øİ ÿ ė ìàØà Ù õ¨¸ ĊÀóàÏàúÒ ÙภÀóú ı Vïǯ̨ ó Øà¸ Àõ ¨ÙÌ à¤óúȍ ÙÀú¨ ¤àó İ ¤Ùÿ Ø ½àĊÀÙ ÿ À ÏàïàĊ Ï Ïà ĊÀóàÏàúÒ ÙÀ À Àóú Àà õúà ÿ ÀÙÏàĊÀúǯÌÀı à ïà ̨ ėÙ ú ǯij Ù Ì àǪ̀ ï ¨ėÿÒú ú¨ ï ¤Ù Ù¨Ï ÿ¤¨ ØÀÙ À úÒ Ï ÀØ ÒÙà ƌƋƋ ï ı

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J dtYd;

Parkside®

4-u-1 Ïÿ ÏàØ ÀÙÀï ÙÀ ÿ都 Ì

25.02.2021.

• %Ò¨ÏóÀ ÀÒÙÀ ÏàØ ÀƆóÿóú Ċ ó Ə ìà¤ïÿ Ì ìïǯØÌ¨Ù¨ij úȍǯبïİ Ùàę ė ÏàïàĊİ õÏ ï¨ ė ęÀĊÀ ÿ À ï¨ė ¸ï Ù • 9¨¤Ùàóú ĊÙ İ ¨ė Ò úȅ ÀėØÌ¨Ù Ù óú Ċ Ï • ]À¸ÿïȅà ï¨ė Ų̀ ¸ï Ù À ęÀĊÀ ¨ ó úÒ ij ĊÀóÀÙ ï ¤ ¤à ƎıƐ Ø • .ÙàĊ úǯĊÙÀ ïÿó½Ò¨óó Øàúàï ĊÀóàϨ ¨Ù¨ï¸¨úóϨ ÿ ÀÙÏàĊÀúàóúǯ Ɔ ¤à 30 % ¤ÿę¨ Ċïǯ̨ب ï ¤ óìï Ø óú Ù¤ ï¤ÙÀ½ Øàúàï • d¨½ÙÀÏ Øàúàï ¨ė ¨úÏÀ Ïą̀¸ ÙĄ̀ ìàúȍ¨ Ùà à¤ïę Ċ úǯ • ìà¸àÙ óÿ ìàúȍ¨ Ù¨ ƍ ú¨ïǯ̨ Ɔìï¨ìàïÿ ¨Ù¨ ú¨ïǯ̨ij ƍĐƍƋ t Į Ə ½

¥å 3.5 m

set

.

.

iY 9 ;JCV d. .= D ] d Y.9 C ŐV Y;]. z ƍƋ t d Cő ] Y.9

_Ô ô© ĝ ğÅĐÅ ą ठ¤ ƏƐŖ ¤ ¤à Ɣ à Ɣ ƔƋ ƋŖŖ • VनóÀĊÀ ï ¤ÙÀ Ïÿú¨ĊÀ ठƏƐŖ ¤à ƔƋŖ • ÿęÀÙ ï¨ė Əƌ Ø ƕƒ Ý

dôǚÝ©ô • VïàØÌ¨ï ï¨ė ÙÌ ƎƋ Ø Ƌ Ø Ø

ƔƑ Ý

Dåğ ĝ ÔåôåĐ • ƎƆėÿ ÙÀ ¨ÒÀ ÙÀ Ùàę • VïàØÌ¨ï ï¨ė ÙÌ ƍƐ Ø

ÿ©ôǚÑ Å ñąÞÑ ¡ ÞÅøą ąÔ×Ñą¡©ÞÅ ą åñø©½ ÅøñåôąÔ©

ƓƖ Ý

Y©ĝ ¡ ½ô Þ • tÀóàÏàĊïǯ̨¤ÙÀ Ø À ¤ÿ¸àúȍ ÌÙÀ Ò Ù úĊïúϨ J器àÙŅ • ÿęÀÙ ï¨ė ƍƋ Ø ƓƑ Ý

jÔ×Ñą¡ąÑ©Ĺ 100 ml Ååƌą×Ñ ĝ ñå¥Ý ĝÅĐ ÞÑ© × Þ ñÅ×©Ķ ą¥å ÞÅ ñåÑ ø ĝ Þåú©ÞÑ©Ķ úÿǚÿǪÅÔ ĝ Þåğ Å Ý ¡Ķ × ÿ ĝ ÝåÞÿ ğą

Parkside®

Potopna pumpa a • VïǯÏÒ ¤Ù ė Àóúÿ À ìïÒÌ Ċÿ Ċà¤ÿ Ċÿ Ċà¤ÿ à (Ø ìÒÿú Ìÿ À½ úĊ ïǯ ¤à 35 5 mm) • ] ¤àĊà¤ÙÀØ Ï ¨ÒàØ ¤ÿęÀÙ¨ 10 ÿęÀÙ¨ 10 m À Ù ÌÒàÙóÏÀØ ÿę¨úàØ ¤ÿęÀÙ¨ 8 ÿęÀÙ¨ 8 m • C Ïóı ¤ÿ ÀÙ ÿï ÙÌ ÙÌ ij 7 ij 7 m • C Ïóı ĊÀóÀÙ ÀóìÿØì Ċ ÙÌ ij 9 m • C Ïóı ÏàÒÀ ÀÙ ÀóìÿØì Ċ ÙÌ ij ƍƋıƋƋƋ ÒĮ½

VÅ× ĝ ¥© ×Ñ© ½ô Þ©

Parkside®

Teleskopske škare s pilom ;ą Åúÿ© å¥ Þ©Âô§ Ñą ©½ ¡©×ÅÔ

kom

.

• Y¨ėÙ àõúȍǯ ìï¨Ċÿ ¨Ù .Ò ·àÙŅ óÒàÌ¨Ø ìïàúǯĊ ìïǯ ÙÌ ÙÌ • ]À¸ÿï Ù ï ¤ ¨ė Ǫ̀óúĊÀij ìनóÀĊ ÒÿØÀÙÀÌóÏ ïÿ Ï à¤ ƍƋƋƆƍƒƒ Ø • 7ƆóúȍÿÏà ìनóÀĊ Ù ¸À Ù ¸Ò Ċ õÏ ï ė ¸ï Ù¨

Škare za ½ô Þ© ¥© ×ÑÅÞ© Ø ¥å 30 mm

kom

1100 W

. Ɣ Ƒ Ý

] ôĝÅÝ ñôǚÔ×Ñą¡ÔåÝ ĝ ÔąÿǪÅ ¥ ñÿ©ô

maks. 7m

maks. 9m maks. 20000 l/h

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

D ƋƓĮƍƋƍƌ

39


Parkside®

tïúȅÀ Ò ú • J¤ Ù¨½ï¦ Ìÿ ¨¸ ¨ÒÀÏ • ïõÏ à¤ ¤ïĊ ÿÏĊ¨

kom

30 c m

cca 7

6 cm

cca 1

cca 7

6 cm

.

Parkside® Parksi k idde®®

kom

ïę Ċïúȅà¸ Ò ú ïę ï ę Ċï Ċïúȅ úȅà¸ à¸ Ò Ò ú ú

Vïǯìï¨ØÀú¨ ó¨ ė

• Ċïóú ÒÿØÀÙÀÌóÏ õÀìÏ ó 4 ìàØÀ Ù óú¨ėÙ ¤ïę • VïǯÏÒ ¤ Ù ė ìïàØÌ¨ï ¤ïõÏÀ ठƍ ¤à Ǝ Ø • ÿęÀÙ ij ƐƋ Ø

ìïàǪ̀ ¨

.

Neka vaša àÏÿ ÙÀ ė ÒÀóú

Parkside®

tïúȅÀ Ò ú • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

kom

40

NAC 08/2021

©ÿÔ ĝ ¡Åú ©ÞÑ© ÔåôåĐ

&ô ×Ñ© ĝ ×Åú ©

Grablje

Metla (50 cm)

Y Â×Ñ ¡

=åñ ÿ ĝ ôą ÿDZ ĐÞÑ Ô

Metla (40 cm)

.

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J dtYd;

Parkside®

;àØìàóú¨ï

25.02.2021.

• ¨ÏàÒàõÏÿ ìïàÀėĊà¤ÙÌÿ ½ÿØÿó Àė ĊïúȅภÀÒÀ Ïÿ½ÀÙÌóÏภàúȌ ¤ • d¨Ø¨ÒÌÀúà À ïėà ÏàØìàóúǯï Ų̀ ė ½Ċ ÒÌÿÌÿ À Ċ¨ÙúǯÒ ÀÌóÏÀØ àúĊàïǯØ • 9¨¤Ùàóú ĊÙ İ ¨ė Ò úȅ ØàÙú ę ó óìą̀ĊÀØ Ù ÏÒÀÏ • ÀبÙėĄ̀ij ƑƌĐƑƌĐƓƎ Ø ƌĐƓƎ Ø

• &àïȅÌÀ Ø ú¨ïǯÌ Ò à¤ Àóúà¸ ì ØÿÏ • ] ìïàõÀĊÀØ Ù Ɛ ØÌ¨óú • ÀبÙėĄ̀ij ƏƋĐƏƋ Ø

kom

Po k lo

n a z a k l j u

Na putu ìï¨Ø óÿúȍ ı

anj e

.

ac

9 óúÿÏ ė ǫ́¤¨Ų̀

av

p

kom

Meradiso®

.

;J=J_; PROIZVODNJA VïàÀėĊ¨¤¨Ùà Ù óÀ¸ÿïȅÀØ À ¤ïÿõúĊ¨Ùà सàĊàïȅÀØ ï ¤ÙÀØ ØÌ¨óúǯØ

cca

ƎƋƋ

Parkside®

;ÀóúàĊÀ • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ • ƌƋ ÏàØ żƌ ÏàØ ŭ ƐıƐƋ ÏÙŽ

set VåÔ×åñ ĝ Đ §©ÞÑ© ÔåÝñåøÿ ø ñô Ôÿǚ¡ÞÅÝ ¥ôğ ¡©Ý

. 10 komada

Esmara/Livergy®

tïúȅ¨ ÏÒàØì¨

ZA NJU

• Yà ÿóÙ¨İ ì¨ïǯĊ¨ À Ò ¸ Ù¨ ė à¤ïę Ċ úǯ • JúȌàïȅÀ ìàúȌÒ ú ó ìïà³ǯÒàØ • C¨Ï ÙÀ ÿÒàę Ï ó ú¨ÏóúǯÒÙàØ ¸àïȅÌàØ óúȍ ÙàØ • t¨ÒÀ ÀÙ¨ij ė ÙÌÿij 36-41İ ė Ų̀¸ ij 40-47

Parkside®

par

tïúȅÀ ìïǯ àï ïǯ ǯ àï à • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ Ċïóú¨ Ċï óú¨ ¨

.

kom

ZA NJEGA

.

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

D ƋƓĮƍƋƍƌ

41


OD PONEDJELJKA

Zeleni mix • tÀóÀÙ ij 15-30 Ø • VïàØÌ¨ïij 8.5 Ø • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

¨ØÒÌ ė ĊĄ̀ ¨

22.02.2021.

20 L

.

kom

.

1 L = 0.50 kn

50 L

.

REDOV ITO ZALIJE VATI POLUS JENA/SVIJET LO MJESTO Y d . i ;i .

Ô©ô ÝÅ¡Ôå j Ô©

1 L = 0.36 kn

¨ØÒÌ ė óà Ùà ÀǪ̀

½××ÅÅ Ñ ÿ©½

10 L

Lukovice XXL

iÏï óÙÀ ¸ïȄ

• Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

• tÀóÀÙ ij 35-3Ɠ Ø Ø • VïàØÌ¨ïij 9x9 Ø • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

kom

.

1 L = 1.20 kn

kom

.

.

dï ĊÙÌ Ï ė óìàïú À À¸ïÿ 2 kg

REDOV ITO ZALIJE VATI

.

POLUS JENA/SVIJET LO MJESTO Y d . t D.

1 kg = 35.- kn

Lukovice mix • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

kom

C Ò à¤ Ïàï¨ ¤ïĊ¨ú

.

60 L

.

1 L = 1.34 kn

Yÿę¨ ï¨ė Ù¨ • tÀóÀÙ ij 40 Ø • Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

dÿÒÀì ÙÀ ï¨ė ÙÀ

PONUDA ZA CIJELI TJEDAN

buket

.

• tÀóÀÙ ij 35 Ø • Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

buket

.

]̨بÙóÏÀ ÏïÿØìÀï • ÏÒ ó

3 kg

. ÿ ƒƑ ôąğ ąÔÔ©©ÿ ƒ

42

NAC 08/2021

ąÔ©ÿ ƚ ÿÿą×Åñ

1 kg = 21.67 kn

Þ

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Azaleja stablašica

J dtYd;

Biljka ì¨ÙÌ À Įìÿė Ċ

• Visina: cca 40 cm • Promjer: cca 12 cm • Y ėÒÀ Àú¨ ą̀

25.02.2021.

• Visina: cca 33 cm • Promjer: cca 9x9 cm • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

kom

kom

.

Yÿę¨ ØÀĐ œ ÏóÏÒÿėÀĊœ • Visina: cca 38 cm • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨ À ą̀

.

kom

.

REDOV ITO ZALIJE VATI POLUS JENA/SVIJET LO MJESTO Y d . i ;i .

REDOV ITO ZALIJE VATI POLUS JENA/SVIJET LO MJESTO

] ¤ÙÀ Ċà 'Eksluziv'

Y d . t D.

• Visina: cca 100 cm • Promjer: cca 18 cm • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

;¨ï ØÀ Ï ú¨¸Ò

kom

• Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨İ ą̀ À dimenzije

.

Ċ¨ à¤

.

REDOV ITO ZALIJE VATI POLUS JENA/SVIJET LO MJESTO

Mini M Mi n staklenik

Y d . t D.

• Visina: Visin cca 3 cm • Promjer: Prom cca 16x15 cm

Sadnica à À óúภĊà

kom

]̨بŲ̀ œ ĊĄ̀ ¨œ

.

kom

• Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

.

• Visina: cca 70 cm • VïǯØÌ¨ïij 11x11 cm • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

kom

. ]̨بŲ̀ • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

Ċ¨ à¤

Lukovice 'jesen' • Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

REDOV ITO ZALIJE VATI

.

POLUS JENA/SVIJET LO MJESTO

kom

.

Y d . t D.

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

D ƋƓĮƍƋƍƌ

43


RDILI KUP

C

VRDI LI

L DI

POT

I K U P CI • P

I•

O

TV

KU

]iV Y ]t9

PC I

• POTV

R

]Ċ̨ęÀ ÌÿÙ¨ À ¨Ċ ì À À ƏƐƋ ¸

-22% 118.99 8 99 21.99

16.

99 /kg 1 kg = 37.76 kn

SUPER PRILIKA 100% 9iD d.D ĸ

bez dodatka

soje i glutena

]ĊÌ¨ę¨ Ø¨óà &àÿïȄ¨ú

]Ċ̨ęÀ óĊÀÙÌóÏÀ ÏàúÒ¨ú ƌ ϸ

-42% 37.99

21.

44

NAC 08/2021

89 /kg

]Ċ̨ę ė ÀŲ̀٠óĊÀÙÌóÏ Òàì úǯ ė ì¨ ¨Ų̀

UGRABI PRILIKU

!

ƌ ϸ

27.

99 /kg

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J dı ƍƐıƋƍı DO NED. 28.02.

ƏƋƋ ¸

RDILI KUP

POT

1 kg = 31.98 kn

DI R

ƏƋƋ ¸

àØ À ÒàĊ ÏÀ Ïïÿ½

46% Ø Ų̀

-42%

soli

118.99 8 99 6.99

3.

99 /kg 1 kg = 9.98 kn

SUPER PRILIKA

-17% 22.99

18.

99 1 kg = 47.48 kn

àØ àØ ¨ ÏÿÏÿïÿėÙà ì¨ ÀĊà ó à àØ óǫ́بÙÏ Ø óÿÙ àÏï¨ú óÌ¨Ø óÌ Ì¨ ¨Ø ب 80 g

-35% 1.99

1.

DÀØïà¤

]ĊÌ¨ę¨ Ø¨óà Øÿ·àÙ ė ¸ÿÒ õ Ŋ C ïǯÙÀï Ùà

UGRABI PRILIKU

!

ƎƐƋ ¸

18.

99 1 kg = 54.26 kn

29 1 kg = 16.13 kn

=ÀóÙ úà óÀïƆõÿÙÏ ƔƋ ¸

-48% 2.89

1.

49 1 kg = 16.56 kn

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ ÀÌ Ą̀٨ ¨Ù¨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ ó ̨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½

LI

LI K

VRDI

/kg

SUPER PRILIKA

]ĊÌ¨ę¨ ÌÿÙ¨ ¨ بóà ė ¸ÿÒ õ ƏƋƋ ¸

C

U P CI •

PO

79

TV

I•

12.

]iV Y ]t9

• POTV

118.99 8 99 16.89

PC I

-24%

KU

]ĊÌ¨ę¨ óĊÀÙÌóÏà meso za ¸ÿÒ õ

NAC 08/2021

45


]ÿì¨ï óĊÌ¨ę¨ à¤ ¨úĊïúÏ ÿÒ Ùà ]¨Ò¨ úǯàÙ

&ï ½ &ï ½ úȍ¨õŲ̀Ċ UGRABI PRILIKU

C¨¤Àú¨ï ÙóÏÀ ìïõÿú Ŋ Vïõÿú ]¨ïȍ Ùà ÀÒÀ ìïõÿú Ù ú ÒÀÌ ÙóÏÀ Ù ÀÙ

!

100 g

-33%

ƌ ϸ

11.

89

16.99

11.29

/kg

1 kg = 112.90 kn

Chef Select

]ĊÌ¨ę¨ ]ì úėÒ¨ ÀÒÀ óĊÌ¨ę¨ ] ½ÿì³ȅÿ¤¨ÒÙ Ŋ ]Ċ̨ę úǻ¨óú¨ÙÀÙ ó Ì ÌÀØ ÀÒÀ óĊ̨ęÀ Ċ ÒÌÿõ À ठÏïÿØìÀï

500 g

Sirela

-27%

YÀ Ù

10.99

22% GRATIS!*

7.99

Ǝ Đ ƏƋ ¸ Ǝ Đ ƏƋ ¸

17.99

1 kg = 15.98 kn

ƌ ÏàØ ŭ ƑıƆ ÏÙ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƏƋ ¸ij ƒıƑƔ ÏÙ

;Y d;JdY 9D VJDi ĸ

Hlađeno!

46

NAC 08/2021

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


VÀÏàÏ

J dı ƍƐıƋƍı DO NED. 28.02.

+ Ø ÿ︨ï

40% GRATIS!* ƌıƍ ϸ

29.

99 /kg

SUPER PRILIKA Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƏƋƋ ¸ij ƏƔıƔƔ ÏÙĮϸ

ÿÒ Ùà

] Ò Ø • Narezak Ŋ ] ì ìïǯÏàØ ÀÒÀ Ò óóÀ

ƍƋƋ ¸

-26% 14.99

10.99

1 kg = 54.95 kn

JĊÀ¤ÿï ÀÒÀ ìïà¤ÿï

-27% ƍƋƋ ¸

12.99

1 kg = 64.95 kn

Ŋ dĊï¤À óÀï ठàĊ ̨¸ ÀÒÀ Ïàę̇¸ ØÒĄ̀Ï

-25%

* Odnosi se na redovnu cijenu za standardno pakiranje

àĊÀ¤ÿï Ŋ dĊï¤À óÀï ठÏï ĊǪ̀¸ ØÒĄ̀Ï

ƍƋƋ ¸

14.

99 1 kg = 74.95 kn

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƍƋƋ ¸ij ƌƔıƔƔ ÏÙ

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƍƋƋ ¸ij ƌƒıƔƔ ÏÙ ƒıƔƔ ÏÙ

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 08/2021

47


]ÿì¨ï ìàÙÿ¤ ठ¨úĊïúÏ tÀàÒ¨ú

]﨤óúĊà ė Àõ ¨Ų̀ poda i prozora

-35% ƌıƒƐ =

19.

99 1 L = 11.43 kn

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƌıƒƐ =ij ƎƋıƔƓ ÏÙ

ïàÙÀ

Pašteta Ŋ V¨ï ¤İ óĊÀŲ̀úǯÙ İ ó ì ìïǯÏàØİ ó õ ØìÀÙÌàÙÀØ İ ÏàÏàõÌ ÀÒÀ ó ï Ì À àØ

ƌƋƋ ¸ ÀÒÀ ƌƎƋ ¸

-33% 2.99

1.

99

1 kg = 19.90 kn ili 15.31 kn

9&=

̨ Ì Ø óú

-20% ƌƐƋ ØÒ

27.99

V¨Ò¨úǯ

1 L = 186.60 kn

ƌƐ ϸ

-27% 32.99

23.

99 1 kg = 1.60 kn

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƌƐƋ ØÒij ƎƏıƔƔ ÏÙ

V ÒàØ

dà Ò¨úȅÀ ì ìÀï Đ ÒÿóÀĊ¨ Ŋ dïàóÒàÌÙÀ

-50% ƌƑ Đ ƌƐƋ ÒÀóúǯ

19.99 Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƌƑ Đ ƌƐƋ ÒÀóúǯ ij ƎƔıƔƔ ÏÙ

ƌ ïàÒ ŭ ƌıƍƐ ÏÙ

48

NAC AC 08/2021

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ À V ¤ ǯÌ ¤À ¤ À ú Ï ÒÀ½ ]]Ċ¨ ÀÀÌ Ą̀٨ À óÿ Àėï ÀÀėï ę¨Ù¨ ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı V t àØ ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊà %%àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı ³ǯÌ Ì ǯ Ï ÏÀ½ ¨õ Ï


dÀï ¤¨ÒÒ

J dı ƍƐıƋƍı DO NED. 28.02.

]ì ¸½¨úúǯ Ŋ J¤ ¤ÿïÿØ ìõ¨ÙÀ Ù¨ krupice

]ċ¨¨ú àïȅ¨ï

tà Ù¨ Ï ï Ø¨Ò¨ XXL

ƌ ϸ

-27% 7.99

5.79

26% GRATIS!* ƌƍƋƋ ¸

32.

99

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƏƋƋ ¸ij ƌƏıƔƔ ÏÙ

ƌıƍ ϸ

Y ¤¨ÙóÏ

& ėÀï Ù ØÀÙ¨ï ÒÙ Ċà¤

ïàċÙ³ǯ¨Ò¤

Ŋ VàĊï úȅ Ù ÏÙ ¤ ̨ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ÿ Ą̀Ùÿ

-31% Ƒ Đ ƌıƐ =

23.

89 1 L = 2.66 kn

Ŋ tà ÙÀİ àÏà ÀÒÀ ½ïóÏ ĊÀ

ƌ ÏàØ

ŭƎıƔƔ ÏÙ

750 g

-25% 19.99

14.99

1 kg = 19.99 kn

* Odnosi se na redovnu cijenu za standardno pakiranje

Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƌıƐ =ij ƐıƒƔ ÏÙ

Cÿ¨óÒÀ

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à ¤à Àóú¨Ï Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØ ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìà

NAC 08/2021

49


D ̳ǯÙÀÌ ìàÙÿ¤

za post JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

]Ċ̨ęÀ óÀï zz= • Posni Ŋ ƐŘ ØıØı

JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

]Ċ̨ęÀ óÀï XXL

30% GRATIS!*

Ŋ Ò óóÀ Ŋ ƍƋŘ ØıØı

ƌ ϸ

13.

ƌ ϸ

15.

99

SUPER PRILIKA Y¨¤àĊÙ Ą̀٠ƐƋƋ ¸ij ƌƌıƏƔ ÏÙ

99

SUPER PRILIKA Valley Spire

]Àï ½¨¤¤ ï Ŋ àėïǯ̨Ċ Ù Ƒ ØÌ¨ó¨ À

ƍƐƋ ¸

-28% 17.49

12.

49 1 kg = 49.96 kn

Chef Select

CÀÒ àÙ

+ÿØØÿó

VÒ ÙÀÙóÏÀ óÀï

Ŋ Ò óóÀ İ ìÀÏ Ùú ÀÒÀ ÿïȍĒ

-30% 9.99

6. 50

99 1 kg = 34.95 kn

NAC 08/2021

Ùàĸ +Ò ¦¨

ƌƍƋ ¸

-25% 11.99

8.

99 1 kg = 74.92 kn

* Odnosi se na redovnu cijenu za standardno pakiranje

• Narezak

ƍƋƋ ¸

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


ïàØ ïǯó

½¨³ ]¨Ò¨ úļ&à

]Ċ̨ęÀ ³ǯÒ¨ú àï ¤¨

]ÿó½À

UGRABI PRILIKU

J dı ƍƐıƋƍı DO NED. 28.02.

Ŋ dàó½À ÀÒÀ ÏÀ Ŋ ÿØ Àïİ ċ ó À À óàÌ ÿØ Ï

!

ƌƔƋ ¸ Į ƍƋƋ ¸

Ô ÅÑ ľ Ñ

ƌƎƋ ¸

23.

99

24.99

21.

1 kg = 184.54 kn

99

1 kg = 115.74 kn / 109.95 kn

500 g

J ¨ Ù ]¨ J ¨ Ù

%ÀÒ¨ %ÀÒ¨úǯ ÒÌ õϨ ÒÌ ÏàǪ̀ ÏàÒ

JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

9 ¤ï ÙóϨ ó ï¤ÀÙ¨

-31%

-26%

• Salata ili s mediteranskim biljem

118.99 8 99 26.99

18.

100 g

118.99 8 99 6.49

49

4.

/kg 1 kg = 36.98 kn

SUPER PRILIKA

79 /kg 1 kg = 47.90 kn

SUPER PRILIKA Nixe

%ÀÒ¨úǯ ì¨ ¨Ù¨ ½ ïǯÙ¸¨ ÿ Ø ïǯÙ ¤À Ŋ i óÒ úÏàÌ Ø ïǯÙ ¤À ठÒÿÏ

UGRABI PRILIKU

!

ƎƍƐ ¸

12.99

SMRZN NUTO

1 kg = 39.97 kn

%ïàėĒ

YÀ ÒÌÀ ³ǯÒ¨úǯ

J ¨ Ù ]¨

V ì ÒÀÙ¨ Ą̀Ҩ

Ŋ i ÿØ Ïÿ ïàÏÿÒ ƆóÀïİ Ò àï¤¨Ò Àó¨ ÀÒÀ ÿ ÿØ Ïÿ ï Ì À Ɔì ìïǯÏ

UGRABI PRILIKU

ƌ ϸ

-23%

ƎƓƋ ¸

23.99

12.99

9.

!

99

1 kg = 63.14 kn

SMRZNUTO

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 08/2021

51


D ̳ǯÙÀÌ ìàÙÿ¤

za post Što znači MSC certifikat?

Što znači ASC certifikat?

Marine Stewardship Council ili Vijeće za očuvanje mora je neovisna globalna organizacija koja procjenjuje ribarske metode diljem svijeta i slijedom toga certificira dobavljače. Plavi MSC žig na ribljim proizvodima iz Lidla znači da su zadovoljeni zahtjevi Vijeća te garantira da je riba iz održivog ulova.

Vijeće za upravljanje akvakulturom (The Aquaculture Stewardship Council - ASC) je neovisna neprofitna organizacija i organizacija za označavanje koja uspostavlja protokol o morskim plodovima iz uzgoja uz osiguranje održive akvakulture. ASC osigurava strogi sustav certifikacije i označavanja koji potrošačima jamči da su morski plodovi koje kupuju održivi za okoliš i društveno odgovorni. J ¨ Ù ]¨

J ¨ Ù ]¨

YÀ ÒÌÀ ÿ︨ï

VའÙÀ ïǯ ÒÌÀ ³ǯÒ¨ú Ŋ ] óÀïàØ À ė ÀÙÀØ İ ó¨Ù³àØ ili classic Ŋ J¤ ³ǯÒ¨ú ÒÌ õϨ ÏàǪ̀

UGRABI PRILIKU

UGRABI PRILIKU

Ə ÏàØ

ƍƐƋ ¸

!

9.99

ƏƋƋ ¸

19.

!

99

1 kg = 39.96 kn

1 kg = 49.98 kn

SMR RZN ZN Z UTO

D ÿúǯ

Ə ÏàØ

%ÀÒ¨ú ½ ïǯÙ¸¨ Ŋ i ï¨ìÀ ÀÙàØ ÿÒÌÿ

UGRABI PRILIKU

SMR RZN ZN Z UTO

!

ƍƐƑ ¸

16.99

J ¨ Ù ]¨

%ÀÒ¨úǯ ïǯ ¨ ÿ ÒÀóÙ úàØ úǯ̨óúÿ UGRABI PRILIKU

1 kg = 66.37 kn

!

ƎƋƋ ¸

25.99

1 kg = 86.64 kn

52

NAC 08/2021

ƍ ÏàØ SMR RZN ZN Z UTO

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J dı ƍƐıƋƍı DO NED. 28.02.

VÅש ñôø ø ×ÿǚÝ å ø ñôúąÿåÝ Å Ô ¥ą×ÑåÝĶ ô©øÿ ÞÅ ÿ ÿ ø ×Ñą Å¡ øÿǚÝ ×ąÔåÝ Å ñ©ôúÅÞåÝ Sastojci za 4 osobe Ŋ Ə ÏàØ ¤ ìÀÒ¨ À½ ìïó Ŋ Ə ÒÀóúÀ ìïõÿú JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì Ŋ Ɠ ÒÀóúÀ óĊÌ¨ę¨ Ï ¤ÿǪ̀ Ŋ ƍ ú ú Ŋ ƌ ÒÌÿ À óúÀ ÒÿÏ

Ŋ Ǝ ¸ï Ù À ¨ ì¨ïõÀÙàĊ ÒÀóú Ŋ ƌ Ċ¨ÒÀÏ ęÒÀ óĊÀÙÌóϨ Ø óúÀ Ŋ ęÒÀ À ÏÿïÏÿب • sol i papar • kockica maslaca

Jednostavno Vïǯìï¨Ø ij VÀÒ¨ ìïó ìï¨ìàÒàĊÀØà ìà ¤ÿęÀÙÀ À Àóúÿ ¨Øà À½ úàØ ė Ø¨óà ÿ ú ÙϨ à¤ï¨óϨı =Àóúǯ ¨ ìïõÿú ìï¨ìàÒàĊÀØàı ú ú à¸ÿÒÀØà À Ù ï¨ę¨Øà Ù Ïà ÏÀ ¨ Ċ¨ÒÀ ÀÙ¨ ƌĐƌ Øı =Ìÿ À óúǯ ÒÿÏ à¸ÿÒÀØàİ ìï¨ìàÒàĊÀØà À Ù ï¨ę¨Øà Ù Ïà ÏÀ ¨ı V¨ïõÀÙàĊ ÒÀóú àì¨ï¨Øà À ¸ïÿ à Ù ǫ́ Ï Øàı ] ÒúǯØ à ij VÀÒ¨ ¨ à¤ï¨óϨ Ò ¸ Ùà ìàóàÒÀØà ó Øà ó ̨¤Ù¨ óúȍ Ù¨ı Vàì ìïǯØà ó à ̨ óúȍ Ù¨ı D óúȍ Ùÿ ¨ė óàÒÀ óú ĊÀØà ÒÀóúǯ Ï ¤ÿǪ̀ À ìï¨Ïïǯ̨Øà ìàÒàĊÀ àØ õÙÀú¨ ìïõÿú ı _ÙÀúÿ ìïõÿú ¤à ïà ÿúǯóÙ¨Øà ÿ à¤ï¨ė Ïı D ó﨤Ų̀ ÿ¸ïǯÌ ÙàÌ ú ĊÀ ¨ė Ø óÙà ¨ óú ĊÀØà à¤ï¨óϨ Ù óúȍ ÙÀ ìïõÿú ı VàÌ Øà Ċ úȍÿ À ¤à¤ Øà Ïà ÏÀ ÿ Ø óÒ ı ; ¤ ó¨ ìïõÿú ė ì¨ ¨ À ìÀÒ¨ ìïó ìà Ùÿ ¤à ÀĊ úǯ ¤¨ ¨Ò¨ Ą̀Ҩ ïÿ àĊ¨İ àÏï¨Ù¨Øà à¤ï¨óϨ À ì¨ ¨Øà À½ Ìàõ ƎƋƆ Ï ó¨ÏÿÙ¤Àı .ėĊ ¤ÀØà à¤ï¨óϨ Àė ú Ċ¨ Ù ú ÙÌÿï À ìÿóúǯØà À½ ¤ ó¨ à¤Øàï¨ ƍƋƆ Ï ó¨ÏÿÙ¤Àı ]àÏ ÏàÌÀ Àó ÿïǯ ìï¨ÒÀú ¨Øà ìï¨Ïà ó ÒúǯØ à ¨ ÿØÌ¨óúà ÿØ Ï ı Y¨óú ÙÀ ú úij

tÀõ¨ ï¨ ¨ì ìàúȍ ęÀú ú ¨ Ù

]Ċ̨ęÀ ìÀÒ¨ À ³ǯÒ¨ ƐƋƋ ¸

-14% 38.79

ÒÀ ÿ óĊÀÙÌóϨ Ø óúǯ óú ĊÀØà ÿ ú Ċÿ À Ù ó﨤Ų̀ Ì ÏàÌ Ċ úȍǯ ìïà¤ÀÙóú Øà Ïà ÏÀ ¨ ÒÿÏ ı = ¸ Ùà À½ ìàóàÒÀØà À ¤à¤ Øà Ïà ÏÀ ¨ ú ú ı VàÙàĊÙà Ò ¸ Ùà ìàóàÒÀØà À ìàì ìïǯØà ú¨ ìàÏÒàìÀØàı ú ú ï¨óú Øà ƌƐƆ Ï ØÀÙÿú ÿė óú ÒÙà ØĄ̀õ ÙÌ¨İ ¤ ú ú àØ¨Ïõ À ìà Ù¨ ó¨ ï óì ¤ úǯı D Ïï Ìÿ ¤à¤ Øà ¸ïÿ à ǫ́ Ï Ù ì¨ïõÀÙàĊ ÒÀóú À ęÒÀ À ÿ ÏÿïÏÿبı Và ìàúȍ¨ À ¤àóàÒÀØà À ¤àì ìïǯØàı

32.

99 /kg

VåÿDZ ğÅÿ© øĐÑ©ğ© Đå © Å ñåĐô © Þ =Å¥×åĐåÑ ÿDZğÞÅ Å ÿ ÿ ƌ ¥ô©ĐÞ Âô Þ ÔåÑą Ñ© ąôåñÅ ñô©¥øÿ ĐÅå ôǚøÿåñ©ô å×ąÝ åķ & øÿDZåÞåÝøÔ© Ýå½ą Þåøÿǚ øą Ýą ôåÑÞ©Ĺ å¥ ñô©¥Ñ©× ¥å ¥©ø©ôǵ ķ

-20% ú

ú Ù

JÏÿóÀ ė ĊÀ Ì

ÒØ úǯÙóÏÀ ìïõÿú • Narezak

DÑ©½åĐ ×Ñ©ÔåĐÅÿ øĐåÑøÿĐ ñô©ñåĝÞ ÿ øą ÿ øą å¥ąĐÅÑ©Ô ñ øą ½ ¡ Ô úÿåĐ ×Å Ô å øĐ©ÿą ©ÿą Å×ÑÔą ą C©ĝåñåÿ ÝÅÑÅ ñôǚÑ© ƗƑƑƑ ½å¥ÅÞ ķ å¥ÅÞ ķ

-20%

óúǯ

À Ù ÒÌÿ ÿÏ Ò

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı Ùÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀¨Ù¨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ Ïÿ ÏÿÙ Ø Ø ó V tƆà tƆàØı Ø ı ;ÿì Øı ìÙÌ Ì¨¨ Øà Ø ¸ÿ ó Øà ÿ Ï %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı à¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ स ¸àĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ ¸àĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àėė¸Ò¨ ¸Ò¨¤ÿ ìïà ï ÀėĊठïà ¤ ı .óìï .óìï ì ǯ Ċ Ø ǯ Ø Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ

100 g

-27% 17.99

12.99

1 kg = 129.90 kn

NAC 08/2021

53


]àÏ à¤ ï Ì À ¨ ]àÏ à¤ Ì ÿϨ

ƌ =

5.99

4.49

Ŋ ƌƋƋŘ ÿ¤Àà Ċà

]àÏ à¤ Ù ï

ƌ =

18.99 6.99

• 100% udio Ċà

5.

ƋıƐ =

9.99

7.

49 1 L = 14.98 kn

19 /kg

SUPER PRILIKA

-25

D¨Ïú ï ठï¨óÏĊ¨ ƌ =

7.49

5.

59

]àÏ à¤ Ù ï Ù ¨ Ŋ ƌƋƋŘ ÿ¤Àà Ċà

ƌ =

8.49

6.29

]Øààú½À¨

Ŋ Ù Ù óƆ Ù Ù ƆÏàÏàóİ Ì ÿÏ Ɔ Ù Ù ƆØ Ù¸àİ ÏÿìÀÙ ƆÌ ¸à¤ Ɔïǯ ÀėÒ ÀÒÀ Ù ïƆ À Ŋ VàĊï úȅ Ù ÏÙ ¤ ̨ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ÿ Ą̀Ùÿ

٠ठï Ù

ƍƐƋ ØÒ

7.99

5.

54

NAC 08/2021

99 1 L = 23.96 kn

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


J dı ƍƐıƋƍı DO NED. 28.02.

]Ċ̨ęÀ óàÏ à¤ Ì ÿϨ

]Ċ̨ęÀ óàÏ à¤ Ù ï Ù ¨

Ŋ ƌƋƋŘ ÿ¤Àà Ċà Ŋ VàĊï úȅ Ù ÏÙ ¤ ̨ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ÿ Ą̀Ùÿ

Ŋ ƌƋƋŘ ÿ¤Àà Ċà Ŋ VàĊï úȅ Ù ÏÙ ¤ ̨ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ÿ Ą̀Ùÿ

ƌ =

ƌ =

12.99

18.99 14.49

9.69

10.

79 /kg

SUPER PRILIKA

5%

]àÏ à¤ Ï à¤ Ù Ù ó Ŋ ƌƋƋŘ ÿ¤Àà Ċà

ƌ =

10.99

8.

19

] ]Ċ̨ęÀ óàÏ à¤ ĊÀõ¨ Ċïóú Ċà Ċ Ŋ Ŋ ƌƋƋŘ ÿ¤Àà Ċà ŊŊ VàĊï úȅ Ù ÏÙ ¤ ̨ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ÿ Ą̀Ùÿ

Ù¨ ìïàÀėĊन

ƌ =

14.99

11.19

VÀ ¨ ठĊÀõ¨ Ċïóú Ċà Ŋ 9 ÿÏ ƆØïÏĊ ƆÒÀبú Ɔ Ø ÒÀÙ İ Ì ÿÏ ƆØïÏĊ Ɔ ÒÀبú ƆÌ ¸à¤ ÀÒÀ Ì ÿÏ ƆØïÏĊ ƆÒÀبú Ɔ ïĊ¨Ù Ù ï Ù Ŋ VàĊï úȅ Ù ÏÙ ¤ ̨ ÿÏÒÌÿ ¨Ù ÿ Ą̀Ùÿ

ƋıƏ =

5.49

4.

09 1 L = 10.23 kn

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ ÀÀėï ę¨Ù ę ¨ ÿ ÏÿÙ Ø %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı

NAC 08/2021

55


J ]i ı ƍƒıƋƍı DO NED. 28.02.

Ŗ Ķ ÿå Ñ ĝåĐ©Ý SUPER PRILIKA!” Ø ¤àïǯ

CÀÒ àÙ

]Ċ̨ę ìÿï¨ ÏïǯÒ

dàìǪ̀ÙÀ óÀï úȍàÏÿúǯ À

UGRABI PRILIKU

!

ƏƋƋ ¸

-27%

ƌ ϸ

10.

310 W

Ŋ ƍƏ ÏàØ ¤ Ŋ ƐƋŘ ØıØı

99

17.99

12.

/kg

99

V ïÏóÀ¤¨Ņ

tÀõ¨Ù ØÌ¨ÙóÏÀ Ò ú

1 kg = 32.48 kn

Ŋ tÀõ¨óúȍÿÏà ìïǯØÌ¨ÙÌÀĊ ú¨½ÙÀÏ àóƆ ÀÒ Ą̀ ė ìÀǪ̀ÙÌ¨İ ï¨ė ÙÌ¨İ óúȍÿ¸ Ų̀ À ïÿõ¨Ų̀ Ŋ iÙÀĊ¨ïė ÒÙÀ ìïǯ½Ċ ú ìïǯÏÒ ¤ Ù ė óú Ù¤ ïȅÀ ìïǯ àï • Alati se mogu koristiti u različitim smjerovima rada j ñô Ôÿǚ¡ÞåÝ ÔåĐ¡©½ą ô Ôÿǚ¡ÞåÝ ÔåĐ¡© Ŋ ¨ė Ò úȅ ÀėØÌ¨Ù ìïǯ àï

Milka

àÏàÒ ¤ • Alpsko mlijeko, oreo, Ą̀ÒÀ Ǫ̀õÙÌ Ïİ ÙàÀó¨úú¨İ àÏà ϨÏóİ Ï ï Ø¨Ò ÏÀÏÀïǯÏÀ ïǯ¤ Ùàÿó

CÀÙÀ ìÿęÀ À ó óÀïàØ UGRABI PRILIKU ƌ ϸ

-36%

!

19.

99

UGRABI PRILIKU

ƍƒƋ ¸ Ɔ ƎƋƋ ¸

199.-

23.69

14.

Ispeci ÏठÏÿ ¨ĸ

!

숯

99

jÔ×Ñķ å½ ÿǚ ñôǚ åô

d +D. ;. VJ . Vï ėÙà½à¤Ù ïėÀÙ Ċïúę̏ij ÙŖ ƌƐƋƋƋƆƍƌƋƋƋ ØÀÙ–1 VïǯÏÒÌÿ Ù óÙ ¸ ij

ƎƌƋ u

ÿęÀÙ Ï ¨Ò ij

ƌ ϸ ŭ ƏƔıƔƒ ÏÙ Ɔ ƐƐıƐƍ ÏÙ

Ə Ø

V ïÏóÀ¤¨Ņ

SUPER PRILIKA

Vïǯ àï ė ĊÀõ¨Ù ØÌ¨ÙóÏÀ Ò ú Ŋ Y ėÒÀ Àú¨ Ċïóú¨

UGRABI PRILIKU

!

숯

220°C 30

9.99

]CY D Di idJ

ØÀÙ

]=i ;iV

==. =ı+Y

=À¤Òı½ïĮÏàÙú Ïú ¨óìÒ ú Ù ïàÌ ƋƓƋƋ ƍƋƋ ƍƍƋ ìàÙı ¤à ì¨úı ƓƆƍƋ ½İ óÿ ı ƓƆƌƐ ½

www.

³ ³ ¨ ààÏı àØĮÒÀ¤Ò½ïĊ úóÏ ÀÙ ÀÙóú ¸ï Øı àØĮÒÀ¤ÒƊ½ïĊ úóÏ ĒĒàÿúÿ ¨ı àØĮÿó¨ïĮ=À¤Ò½ïĊ úóÏ

= =. = CJ .=D V=.; .9

];JDd ;dDJ V= D9 V

àóúÿì٠̨ Ù ìì ]úàï¨ ÀÀ &àà¸Ò¨ VÒ Ē

C C óú¨ï ï¤İ C ¨óúȍàİ t tÀó Ò¨ úȍàÙİ ÀÙ¨ïó %] Ņ Ì¨ ìàóĊ¨ ¨Ù ìïàØÀ ÙÌÿ सàĊàïȅภ¸àóìठï¨ÙÌ õÿØ Ø õÀïàØ óĊĄ̀ú ı

Va še e ØÀõõǪ̀ ¨Ų̀ ¨ Ù Ø Ì¨ ĊĊ ęÙ Ùàĸĸ

i;=9i i .d d ] ] i ÀÙÀÀú¨ ¨ = =À¤ÒÒ Ìàõõ àÒÌÌÀØ Øĸ

56

NAC 08/2021

.øøñąÞÅÿ©© Þ ú åÞ×ÅÅÞ©© ąñ ñÅÿǪÅÅÔ Å øĐĐ ÔÔÅ ÿǦǦ©¥ Þ åøĐĐåÑÅÿÿ© ĐĐôǚÑ©©¥Þ Þ© Þ ½ôô ¥ ¥©ľ

ċċċıÒÀ¤ ¤Òıı½ïĮĮÿÏÒÒÌÿ ÿ Àóó¨

dl ]Đ ÔÅ ¥ Þ åøĐåÑÅÿ© 1x Lid Ñ ¥Þååøÿǚǚ ƒƑƑ ÔÞ ! Þ ą ĐôǚǚÑ© ñååÔ×ååÞ åÞ

dï Ì Ų̀ Ù ¸ï ¤Ù¨ À¸ï¨ij 01.12.2020. do 28.02.2021.

¥ ľ ½ô Þ ĐÞ ½× Þ Ñ©©¥Þ ÔÅ ÿǦǦ©¥ ]Đ ÞĹ uÅøåÔåÿ× ¡ÞÅ ¡Åøÿ ¡ JĐ ÑÑ ÿǦ©¥

VàÙÿ¤ Ċïǯ̨¤À ¤à Àóú¨Ï ė ÒÀ½ ı ]Ċ¨ Ą̀٨ óÿ Àėï ę¨Ù¨ ÿ ÏÿÙ Ø ó V tƆàØı ;ÿìÙÌ Ì¨ Øà¸ÿ ó Øà ÿ ÏàÒÀ ÀÙ Ø ìïǯØÌ¨ï¨ÙÀØ ė Ïÿ ÙóúĊàı %àúà¸ï ³ǯ̨ Ù¨ Øàï Ìÿ ÿ ìàúȌÿÙàóúǯ सàĊ ï úǯ óúĊ ïȅàØ Àė¸Ò¨¤ÿ ìïàÀėĊठı .óìïǯ Ċ Øà ó¨ ė ภØà¸ÿ À½ úǯóÏ ïóÏÀ½ ìà¸ï¨õ Ï ı


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu