Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 19.05. DO NED. 22.05.

8

Heba

komada

Gazirana mineralna voda KRATKOTRAJNA

PONUDA 1,5 l

!

37.99

1 l = 25.33 din # 261394

KRATKOTRAJNA

PONUDA

32

8 x 120 ml

komada

Bon Gelati

Sladoled na štapiću XXL KRATKOTRAJNA

PONUDA

533 g

Milbona

Topljeni sir XXL

!

•

Sa bademima i mlečnom čokoladom

!

379.

99

XX.XX din 11l l==395.83

6 + 2 komada GRATIS

Redovna cena za 6 komada = 379.99 # 202765

319.

99

1 kg = 600.36 din

8 komada GRATIS

Redovna cena za 24 komada = 319.99 # 220362

1 kg

Bellosan

SAMO!

13 kg Suva hrana za odrasle pse XXL •

Govedina

KRATKOTRAJNA

PONUDA

13 kg

!

1 199.

99

1 kg = 92.31 din

3 kg GRATIS

Redovna cena za 10 kg = 1 199.99 # 236765

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 20/22

Sveži ćureći file • •

Od grudi Cca 1,05 kg

729.99 # 233138

Jagode 1 kg

SAMO!

329.99 # 80795


Ove nedelje

TOP IZBOR!

400 g

-23%

Sveži sarajevski ćevapi

379.99

289.99 1 kg = 724.98 din

# 247011

Mladi kupus 1 kg

-27% 109.99

79.99 # 82913

KN · 20/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 19.05. DO SRE. 25.05.

Snack Day

Slani čips 250 g

-32%

139.99

94.99 1 kg = 379.96 din

# 225903

S ljubavlju, domaće

Šumadijsko mleko •

4 % m. m. 1l

-30%

99.99

69.99 # 261725

Chef Select

Kroasani sa kakao kremom 1 kg

-32%

259.99

174.99 # 239848

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


Super sveže od čet. 19.05.

Bakin hleb 450 g

-26%

94.99

69.99 1 kg = 155.54 din

Od četvrtka 19.05. do srede 25.05. # 237612

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Burek sa krompirom 100 g

-25%

59.99

44.99 1 kg = 449.90 din

# 225512

KN · 20/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 19.05. DO NED. 22.05.

Jabuke •

Crveni delišes 1 kg

-20% 99.99

79.99

Više od

120

# 80241

proizvoda na

pakovanje

250 g

Lidlovoj

pakovanje

125 g

pijaci

Čeri paradajz •

Šljivar

pak. / 250 g

pak. / 125 g

SAMO!

SAMO!

99.

99

Salata miks •

1 kg = 399.96 din

Rukola, baby crvena blitva, baby spanać i baby list cvekle

89.99 1 kg = 719.92 din

# 82410

Baštensko cveće

Držati u kući

# 82157

Na sunčanom mestu

U hladu

Umereno zalivanje

Redovno zalivanje

Fikus Ginseng ili Pahira •

Cca 30 - 40 cm

999.

99

Baštenske kale • •

Više boja Cca 11 cm

299.99

# 62713

# 172614

Buket Vesna

• •

Hrizanteme • •

5 boja u jednoj saksiji Cca 30 cm

Više boja Vaza nije uključena u prodaju

599.99

549.

99

# 173622 # 150013

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


ZA ROŠTILJANJE I UŽIVANJE

Sveži ćureći karabatak • •

Cca 1,25 kg Sa kožom

1 kg

1 kg

SAMO!

SAMO!

599.99

Sveži ćureći batak •

Cca 950 g

279.99

# 240369

# 233139

400 g

-16%

280 g

SAMO! Ćureći giros

249.

99

1 kg = 892.83 din # 236769

KN · 20/22

Sveža pivska kobasica

299.99

249.99 1 kg = 624.98 din

Od četvrtka 19.05. do srede 25.05. # 247022

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 19.05. DO NED. 22.05.

1 kg

Dimljena bela vešalica •

Cca 500 g

-15%

949.99

799.99 # 255446

Lidl sa ponosom nosi oznaku „Best Buy Award Br. 1 - najbolji odnos cene i kvaliteta“ u kategoriji “Pakovano meso”.

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


* Iznos je moguće ostvariti ukoliko se kupi bar po jedan proizvod sa liste svih proizvoda Lidl Plus ponude i kupona, koji su oglašeni u letku, veb-sajtu i Lidl Plus aplikaciji.

Pileći nuggets

Maks. 3 pakovanja

300 g

Uz kupon

249.99

-24% Aktiviraj i uštedi

189.

99

1 kg = 633.30 din

Od četvrtka 19.05. do nedelje 22.05. # 238862

1

komad

Krastavac

kupon

•

Maks. 5 komada

Salatni

kom.

Uz kupon

69.99

-28% Aktiviraj i uštedi

49.99 Od četvrtka 19.05. do nedelje 22.05. # 82231

Pikok

Budimska kobasica •

ponuda

400 g

100 g

-16% 119.

Hleb sa krompirom KN · 20/22

Narezana

-27%

99

109.99

99.99

1 kg = 249.98 din

79.99

# 240709

# 226515

1 kg = 799.90 din

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


Količine akcijskih proizvoda po kupcu, koje je moguće kupiti uz kupon, su jasno definisane na slici i u aplikciji. Svaki kupon je moguće iskoristiti samo jednom, nakon čega će nestati iz aplikacije.

OD ČET. 19.05. DO SRE. 25.05.

Maks. 3 pakovanja

Maks. 10 komada

S ljubavlju, domaće

Voćni jogurt • •

Jagoda 2,8 % m. m.

Čokolino

330 ml

200 g

Uz kupon

69.

-28% Aktiviraj i uštedi

Uz kupon

231.99

99

49.99

1 l = 151.49 din

-26% Aktiviraj i uštedi

169.99

1 kg = 849.95 din

# 262948

# 229409

Maks. 3 pakovanja

Sondey

Captain Rondo čajno pecivo •

Sa 46 % kakao punjenja 500 g

Uz kupon

159.99

-31% Aktiviraj i uštedi

109.99

1 kg = 219.98 din # 200460

Freshona

Italijanski paradajz

Tiradell

Spirale

Vitaminizirane

•

500 g

500 g

-27%

-31%

•

64.

Pasirani

79.99

99

46.99

1 kg = 93.98 din

54.99

# 225598

# 248365

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

1 kg = 109.98 din

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


Chęne d‘ argent

Brie sir XXL 250 g

254.99

1 kg = 1 020.- din

50 g GRATIS

Redovna cena za 200 g = 254.99 # 212512

Milbona

Sveži zrnasti sir XXL •

Classic ili light

300 g

191.98

1 kg = 639.94 din

20 % GRATIS

Redovna cena za 200 g = 159.99

350 g

Pilos

Carski sir XXL •

U komadu

347.98

1 kg = 994.23 din

50 g GRATIS

Redovna cena za 250 g = 289.99

# 222734

# 230825

Pilos

Krem sir XXL •

Više vrsta

300 g

155.98

1 kg = 519.94 din

20 % GRATIS

Redovna cena za 200 g = 129.99 # 245938

KN · 20/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

19.05.

Milbona

Grčki tip jogurta XXL •

10 % m. m.

1,1 kg

269.99

495 g

Milbona

Cremoso jogurt XXL • •

1 kg = 245.45 din

Bianko, jagoda, trešnja ili kafa 5 % m. m.

109.99

1 kg = 222.21 din

# 235734

# 202848

Milbona

Kafa XXL

Milbona

Jogurt XXL •

•

Jagoda ili breskva i marakuja

Latte Macchiato ili Cappuccino 380 ml

99.99

1 kg

129.99

1 l = 263.14 din # 202847

# 202614

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


Combino

Durum testenina XXL •

Špagete, spirale ili makarone 600 g

129.99

1 kg = 216.65 din

100 g GRATIS

Redovna cena za 500 g = 129.99 # 202916, # 236344, # 237520

3

komada

Freshona

Pasirani paradajz 1 kg

149.99 # 236573

KN · 20/22

Nixe

Fileti haringe u paradajz sosu XXL 3 x 200 g

389.99

1 kg = 649.99 din # 202618

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

19.05.

1 kom. =

Bellarom

20.46

Kapsule za kafu XXL

44

komada

•

Više vrsta

44 kom.

899.96

1 kom. = 20.46 din

8 kom. GRATIS

Redovna cena za 10 kom. = 249.99 # 240357, # 240385, # 240377, # 240376

12

komada

Snack Day

Tortilja wraps XXL • 6 x 1,5 l

Saguaro

Mineralna voda XXL •

Negazirana

179.

95

12 x Ø 25 cm 740 g

205.48

1 l = 20.- din

1 kg = 277.68 din

5 + 1 GRATIS

25 % GRATIS

Redovna cena za 1,5 l = 26.99 Cena važi za kupljen paket.

Redovna cena za 370 g = 136.99 # 202470

# 246935

Fin Carré

Mlečna čokolada sa pirinčem XXL 300 g

191.98

1 kg = 639.94 din

20 % GRATIS

Redovna cena za 200 g = 159.99 # 228411

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


Mister Choc

Duo namaz XXL •

Kakao i mlečni namaz 1 kg

319.99 250 g GRATIS

Redovna cena za 750 g = 319.99 # 228254

Sondey

Vafel roleri sa kremom od lešnika XXL 500 g

249.99

1 kg = 499.98 din # 202631

440 g

229.

99

Mešavina keksića XXL •

188.87

440 / 550 g

Sondey

1 kg = 522.71 / 418.17 din

Vafel ili čajni

1 kg = 429.25 din

Sondey

Neo keks XXL

100 g GRATIS

Redovna cena za 180 g = 99.99

# 203002

# 264149

Mister Choc

Krem sa kikirikijem XXL 750 g

249.

99

1 kg = 333.32 din # 236021

KN · 20/22

300 g

Hatherwood

Mint čokoladice XXL

247.48

1 kg = 824.94 din

25 % GRATIS

Redovna cena za 200 g = 219.99 # 202849

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

19.05.

Sondey

Piškote XXL 500 g

219.99

1 kg = 439.98 din

100 g GRATIS

Redovna cena za 400 g = 219.99 # 215810

3

komada

ri m a

3 x 500 g

Sondey

Sendvič keks sa kakao punjenjem

500 g

383.97

Confiserie Firenze

1 kg = 255.98 din

Biskvit XXL

20 % GRATIS

•

Redovna cena za 500 g = 159.99

Mramorni ili straćatela

269.99

1 kg = 539.98 din

100 g GRATIS

Redovna cena za 400 g = 269.99

# 236237

# 202911

Nord Fresh

Sweet Corner

Mentol bombone XXL

Gumeni medvedići XXL •

Više vrsta

360 g

360 g

129.99

199.

99

1 kg = 361.09 din

1 kg = 555.53 din

20 % GRATIS

Redovna cena za 300 g = 129.99

60 g GRATIS

# 224655

Redovna cena za 300 g = 199.99 # 263361, # 263360, # 241761

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


8

komada

Perlenbacher

Pils pivo XXL •

4,9 % Vol. 8 x 0,5 l

524.99

1 l = 131.25 din

7 + 1 GRATIS

Redovna cena za 500 ml = 74.99 Cena važi za pakovanje od 8 flaša

# 202755

1L=

120.5L Solevita

Sok od pomorandže XXL •

100 % voćni sadržaj 2l

239.99

Solevita

Mutni sok od jabuke XXL

1 l = 120.- din

250 ml GRATIS

•

Redovna cena za 1 l = 129.99

100 % voćni sadržaj

5l

599.99

1 l = 120.- din # 235787

# 202793

Snack Day

Tortilja čips XXL •

Slani ili sa ukusom sira

375 g

155.98

1 kg = 415.95 din

75 g GRATIS

Redovna cena za 150 g = 77.99 # 207359

KN · 20/22

Snack Day

Slane kokice XXL 150 g

65.27

1 kg = 435.14 din

20 % GRATIS

Redovna cena za 125 g = 67.99 # 236587

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

3

19.05.

komada

Grafschafter

Baget •

Sa belim lukom i maslacem ili sa začinskim biljem i maslacem 3 x 175 g

217.99

1 kg = 415.22 din

2 + 1 komad GRATIS Redovna cena za 2 kom. = 217.99

# 226940

3

komada

4

komada

4 x 300 g

3 x 335 g

Trattoria Alfredo

Pizza sa mozzarella sirom XXL

459.98

1 kg = 457.70 din

2 + 1 komad GRATIS

Redovna cena za 1 kom. = 229.99 # 208311

569.97

Trattoria Alfredo

Pizza Margarita XXL •

1 kg = 474.98 din

3 + 1 GRATIS

Pripremljena u kamenoj peći

Redovna cena za 300 g = 189.99 # 202582

Solevita

Sveži sok od pomorandže XXL Alesto

•

Kikiriki XXL

•

•

Pečeni, slani

1 kg

412.

49

100 % voćni sadržaj Direktno ceđeni

1,25 l

244.

99

1 l = 196.- din

25 % GRATIS

Redovna cena za 500 g = 274.99

250 ml GRATIS

Redovna cena za 1 l = 244.99

# 237516

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Više o ovoj temi pronađite u

DIGITALNOM LETKU ili na lidl.rs

# 204058

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


Culinea

Ćureći medaljoni punjeni šunkom i sirom XXL 1,5 kg

599.

99

1 kg = 400.- din

500 g GRATIS

Redovna cena za 1 kg = 599.99 # 229002

Culinea

Ćureći komadići XXL 1,5 kg

499.99

1 kg = 333.33 din

500 g GRATIS

Redovna cena za 1 kg = 499.99 # 229009

Culinea

Harvest Basket

Pomfrit XXL

Ćureći medaljoni punjeni sirom XXL

3,5 kg

539.98

1,5 kg

529.99

1 kg = 154.28 din

500 g GRATIS

Redovna cena za 2,5 kg = 449.99

1 kg = 353.33 din

# 226645

# 236950

Harvest Basket

Harvest Basket

Krompir sa začinima XXL

Kroketi od kormpira XXL

1 kg

179.

99

250 g GRATIS

Redovna cena za 750 g = 179.99 # 228196

KN · 20/22

1 kg

158.

65

150 g GRATIS

Redovna cena za 750 g = 139.99 # 212399

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

4

19.05.

pakovanja

W5

ni

Univerzalne vlažne maramice za čišćenje XXL

i XL

W5

WC sredstvo za čišćenje XXL •

4 x 80 kom.

849.99

Za uklanjanje rđe i kamenca ili za čišćenje sanitarija 1,2 l

169.99

1 kom. = 2.66 din

1 l = 141.66 din

# 202834

# 236022

10

Aerocell

komada

Alkalne baterije XXL •

AA ili AAA

10 kom.

199.99

1 kom. = 20.- din

8 + 2 komada GRATIS Redovna cena za 8 kom. = 199.99

# 216193, # 215915

Cien

Tečni sapun XXL •

3

Dentalux

komada

Četkica za zube Professional XXL

Sa mirisom masline ili marakuje i kokosa

•

1,25 l

Medium ili soft

3 kom.

239.99

148.99

1 l = 192.- din

1 kom. = 49.67 din

250 ml GRATIS

2 + 1 komad GRATIS

Redovna cena za 1 l = 239.99

Redovna cena za 2 kom. = 148.99

# 227290

80

komada

# 207051

Siempre

Dnevni higijenski ulošci XXL •

Normal

80 kom.

Lupilu

Vlažne maramice za bebe XXL

4

• •

pakovanja

171.

09

Comfort ili sensitive Sa gel losionom 4 x 80 kom.

479.99

1 kom. = 2.14 din

1 kom. = 1.50 din

10 komada GRATIS

# 224549

Redovna cena za 45 kom. = 109.99

# 236529

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


8

komada

8 x 120 ml

Bon Gelati

Kornet sladoled XXL •

Sa ukusom čokolade i vanile

299.99

1 l = 312.49 din

6 + 2 komada GRATIS Redovna cena za 6 x 120 ml = 299.99

# 219152

8

komada

Bon Gelati

Sladoled na štapiću klasik XXL •

Sa burbon vanilom i prelivom od mlečne čokolade 8 x 120 ml

329.99

1 l = 343.74 din

6 + 2 komada GRATIS

Redovna cena za 6 x 120 ml = 329.99 # 202792

KN · 20/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

19.05.

Bon Gelati

16

Miks mini sladoleda na štapiću XXL

komada

•

Klasik, sa bademom, sa belom i tamnom čokoladom 16 x 50 ml

449.99

1 l = 562.49 din

12 + 4 komada GRATIS Redovna cena za 12 x 50 ml = 449.99

# 228404

8

komada

8 x 120 ml

379.99

Bon Gelati

Sladoled na štapiću XXL •

1 l = 395.83 din

Čoko ili jagoda crisp

6 + 2 komada GRATIS

Redovna cena za 6 x 120 ml = 379.99 # 234756, # 204864

Bon Gelati

Miks mini sladoleda sa bademom na štapiću XXL

16

komada

•

Sa prelivom od bele i mlečne čokolade 16 x 50 ml

449.99

1 l = 562.49 din # 234598

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


Gelatelli

Premium krem sladoled na štapiću • •

Sa ukusom karamele Preliven mlečnom čokoladom sa kikirikijem

110 ml

74.99

1 l = 681.73 din # 269441

Bon Gelati

Premium sladoled •

Sa borovnicom, kokosom i čokoladom ili banana split 900 ml

329.99

1 l = 366.66 din # 226758

6

6

komada

komada

Bon Gelati

Kornet sladoled Suprême •

Sa kokosom ili slanom karamelom

KN · 20/22

Bon Gelati 6 x 120 ml

349.99

1 l = 489.10 din # 202604

Sladoled na štapiću •

Sa prelivom od bele čokolade i bademom

6 x 120 ml

379.99

1 l = 527.76 din # 234095

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

19.05.

BEST BUY AWARD GARANTUJE I UKUS I KVALITET! Po drugi put zaredom, Lidl sladoledi su osvojili prestižno „Best Buy Award“ priznanje i zvaničnu potvrdu da najveći broj potrošača smatra da baš naši sladoledi imaju najbolji odnos cene i kvaliteta u Srbiji. Ponosni smo zbog ovog priznanja i zahvalni što ste u prethodnoj godini ukazali poverenje baš našim „ledenim“ brendovima.

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


OPREMA ZA TVOJE

AKTIVNOSTI U PRIRODI

Izdržljiv vrh štapa izrađen od volfram tvrdog metala

Sadržan pribor:

maks.

90 kg

2x

Ergonomski oblikovani

TV

ili

HIT NEDELJE Crivit®

Aluminijumski štapovi za treking • •

Izuzetno lagani i stabilni 2-struka teleskopska funkcija (podesiva visina cca 100-135 cm)

set

2 399.

-

# 373915

Crivit®

Muške pantalone Veličine: 48 - 56

kom.

2 599.# 370202

KN · 20/22

Crivit® s

tu pn a b oja

•

Gornji materijal odbija vodu zahvaljujući BIONIC-FINISH® ECO tretmanu

Do

•

Ženske funkcionalne helanke •

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

1 299.# 370213

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

19.05.

Uklj. torbicu, traku za vrat sa stoperom i krpicu za čišćenje

Tež ina

ća Uve nj e

Objek tiv

cca

12x

32 mm

280g

TV HIT NEDELJE Auriol®

Dvogled 12x32 • •

Precizan, profilisan točkić za fokusiranje Vidno polje: do 84 m širine na 1000 m udaljenosti

kom.

1 199.

-

s tu

pna b oja

Do

# 373917

cca

25 l ili

2

dela

Crivit®

Ranac za planinarenje • •

Sa elastičnim bočnim džepovima i džepovima na pojasu sa patent zatvaračem Uključuje pokrivač za kišu

•

Dimenzije: 28 x 18 x 55 cm (D x Š x V)

kom.

2 499.-

Crivit®

Multifunkcionalni nož ili pribor za hranu za kampovanje kom. ili set

399.99 # 376432

# 393506

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


Dostupne boje

TV HIT NEDELJE Livarno Home®

Prostirka za piknik •

Sa čičak zatvaračem, ručkom za nošenje i praktičnom trakom za ramena

•

Dimenzije: cca 127 x 168 cm

kom.

799.

99 # 371614

s tu

pna b oja

Do

Dimenzije: cca 300 x 200 cm (D x Š)

Livarno Home® Dimenzije: cca 415 x 415 x 415 cm

Sadržan pribor:

Nadstrešnica za zaštitu od sunca •

Praktična zaštita od sunca za baštu, balkon ili terasu kom.

2 799.-

OTPORNO

# 384253

KN · 20/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA 6x 1,5/2 l

19.05.

36x 0.33 l

Opcije povezivanja: preko utičnice od 230 V i upaljača za cigarete jačine 12 V

cca

Crivit®

30 l

Električni ručni frižider •

Dodatna funkcija zadržavanja toplote na cca 65°C

•

Dimenzije: cca 41 x 48 x 33 cm (Š x V x D)

na t stira os Te gurn si

7 999.-

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

kom.

# 384301

Halogen

Hladno 24 h

Gasni

Toplo 12 h

Dimenzije: Ø cca 20 / 24 / 28 cm

4

dela

ili

U3

veličine

Dimenzije: Ø cca 16 / 18 / 20 cm

Crivit®

Termos boca od nerđajućeg čelika • cca

1l

•

Ernesto®

Uključuje 2 čaše za piće - pričvršćene jedna na drugu kao poklopac Sa sklopivom ručicom za praktično odlaganje i nošenje kom.

999.99

Set aluminijumskih posuda • •

Odvojiva ručka sa praktičnim jednoručnim zatvaračem ILAG® Essential: Nelepljivi premaz pogodan za svakodnevnu upotrebu set

2 999.# 384299

# 373909

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


Sve stolice se mogu odložiti u sto radi uštede prostora i fiksirati kaišem - može se poneti kao kofer

maks.

50 kg

maks.

100

Sa 4 stolice

kg

Rocktrail®

Sklopivi sto sa stolicama za kampovanje • •

Posebno lagan i stabilan zahvaljujući aluminijumskim komponentama Sto podesiv po visini: cca 55/60/70 cm

•

Dimenzije pakovanja (D x Š x V): cca 62,5 x 11,5 x 63,5 cm

•

Sto: cca 120 x 60 cm (D x Š), visina: cca 55/60/70 cm

•

Stolica: cca 42 x 31 cm (D x Š), visina: cca 40 cm

set

6 999.# 384610

Sklopiva tako da štedi prostor

Livarno Home®

Ležaljka • •

Sa naslonom za leđa podesivim u 5 položaja Izdržljiva, tapacirana podloga

•

Dimenzije: cca 188 x 69 x 30 cm (D x Š x V)

kom.

6 999.

-

# 364778

KN · 20/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

19.05.

maks.

150 lm

maks.

200 lm

Crivit®

LED lampa za kampovanje kom.

999.99 s tu

pna b oja

Do

# 387848

Ugaoni 3,5 mm konektor

Funkcija razgovora bez korišćenja ruku

Crivit®

Aku LED džepna lampa • • •

4 boje koje se mogu izabrati: crvena, zelena, plava i bela Sa 4 režima rada Čvrsto aluminijumsko kućište sa gumiranim prekidačem kom.

2 499.-

Silvercrest®

Slušalice SKG 2 A1 • • •

Sa praktičnom futrolom za odlaganje Multifunkcionalno dugme na mikrofonu za kontrolu muzike i upravljanje pozivima 3 para zamenjivih jastučića za uši (S/M/L)

•

Dužina kabla: cca 1,2 m

kom.

699.99 # 374058

# 376029

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


s tu

pna b oja

ZA NJU I NJEGA

Do

PROLEĆNI TREND

Livergy®

Muška majica dugih rukava •

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

899.99 # 370430

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

s tu

pna b oja

Do

PAMUKA U AFRICI

Livergy®

Muške jagger pantalone

Footflexx®

•

Muške patike •

Veličine: 48 - 56

kom.

Veličine: 41 - 46

par

1 999.-

1 599.# 370425

# 370753

KN · 20/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA oja

Do

19.05.

pn s tu a b

Livergy®

Muške farmerke „Slim Fit“ Veličine: 48 - 56

•

kom.

1 499.-

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 370427

Livergy®

Muške čino pantalone „Slim Fit“ •

Veličine: 48 - 56*

kom.

1 499. P O D R ŽAVA M O

-

# 370898

I NICI JAT IVU

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Livergy®

Muške kožne mokasine •

Lagan, profilisani TPR đon

•

Veličine: 41 - 46

par

2 999.# 370899

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


Do

pna b oja

s tu

100% pamuk

Esmara®

Ženska majica dugih rukava

P O D RŽ AVAMO

Veličine: XS - L (32 - 46)*

•

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

kom.

599.99

PAMUKA U AFRICI

# 370716

Esmara®

Ženske jagger pantalone •

Veličine: 34 - 46*

kom.

1 499.P O D RŽ AVAMO

# 370729

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

KN · 20/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

19.05.

Esmara®

Ženske farmerke „Skinny Fit“ Veličine: 36 - 46*

•

kom.

1 699.-

s tu

pna b oja

Do

# 370623

Esmara®

Ženske jeggings pantalone Veličine: S - L (36 - 46)

•

Esmara®

Ženske kožne mokasine •

Veličine: 37 - 41

par

2 699.

-

kom.

1 199.# 370627

# 370621

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


Dostupne boje:

2x

Livergy®

Muške majice kratkih rukava •

Veličine: M - XL (48 - 58)

•

2 komada (1 kom. = 500.-)

set

999.99 # 369575

Livergy®

Muški kaiš kom.

Auriol®

799.

99

• # 363235

KN · 20/22

Muški ručni sat sa narukvicom •

Precizan kvarcni sat sa metalnim kućištem Vodootporan do 5 bar

set

999.99 # 373863

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

s tu

pna b oja

Do

19.05.

Esmara®

Haljina •

Sa okruglim izrezom i 3/4 rukavima

•

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

1 599.# 370628

Dostupna boja:

Precizan kvarcni sat sa metalnim kućištem

5x Esmara®

Ženske nazuvice Auriol®

Ženski ručni sat •

Vodootporan do 5 bar

kom.

Veličine: 35 - 42

•

5 pari (1 par = 80.-)

set

999.

99

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

•

399.99

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 371574 # 367561

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


MEGA UDOBNOST u mega pakovanju LJE ZA BORA SUT

3x Dostupna boja:

Esmara®

Ženske majice na bretele sa čipkom •

Veličine: S - L (36 - 46)

•

3 komada (1 kom. = 433.-)

set

1 299.-

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 369923

Dostupna boja:

5x Esmara®

Ženske gaćice •

Veličine: S - L (36 - 46)

•

5 komada (1 kom. = 160.-)

set

P O D RŽ AVAMO

799.

99

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 369929

KN · 20/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

23.05.

Dostupna boja:

2x Esmara®

Grudnjaci •

Postavljene korpe

•

Veličine: 75 - 85B, 85C

•

2 komada (1 kom. = 650.-)

set

P O D RŽ AVAMO

1 299.

-

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 369938

Dostupna boja:

2x

Esmara®

set

1 299.-

Push-up grudnjaci •

Postavljene korpe za optimalno držanje

•

Veličine: 75 - 85B, 85C

•

2 komada (1 kom. = 650.-)

# 334483

Esmara®

Ženske nazuvice

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

pna b

Veličine: 35 - 42

•

2 para (1 par = 150.-)

set

299.99 # 371792

bo

KN · 20/22

ov

a

ez

b

Savršene za baletanke ili cipele sa potpeticom: sa veoma širokim izrezom

s tu

•

oja

Do

2x

n ih š av

KN · XX/22


Dostupna boja:

3x

Livergy®

Muške bokserice •

Veličine: M - XL (5 - 7)

•

3 komada (1 kom. = 333.33)

set

P O D RŽ AVAMO

999.

99

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 369931

Dostupna boja:

Za

7x

njega

Dostupna boja:

Esmara® / Livergy®

Čarape •

Za

Veličine: za nju: 35 - 42 za njega: 39 - 46

•

nju

7 pari (1 par = 115.-)

set

799.99

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 369926 # 369946

KN · 20/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

23.05.

Podržavamo inicijativu proizvodnje pamuka u Africi Tekstilne proizvode koji su napravljeni od ovakvog pamuka prepoznaćete po oznaci „Supporting the CmiA initiative”. Kupovinom ovih proizvoda podržavate rad ove inicijative i doprinosite cilju da što veći broj malih proizvođača u Africi dobije obuku za efikasne metode uzgoja, i poboljša svoje životne uslove. P ODRŽ AVA M O

I NI CI JATI VU

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

5x

Dostupna boja:

TU DOS PNO I

velicinam

U

a

Livergy®

Muške gaće •

Veličine: M - 4XL (5 - 10)*

•

5 komada (1 kom. = 260.-)

set

1 299.-

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 369921 # 357396

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


SUPER UDOBNOST

Dostupan set:

ZA KLINCE

3x

Pepperts®

Potkošulje za devojčice •

Veličine: 122 - 176

•

3 komada (1 kom. = 333.33)

set

999.99

Contains 50% Organically Grown Cotton Certified by Control Union CU 851646

# 370660

Za

dečake

Dostupan set:

100%

4x

pamuk

7x

Pepperts®

Pepperts®

Čarape za dečake

Slip gaćice za devojčice •

Veličine: 122 - 176

•

Veličine: 31 - 42

•

4 komada (1 kom. = 175.-)

•

7 pari (1 par = 85.71)

set

699.

99 Contains 50% Organically Grown Cotton Certified by Control Union CU 851646

# 370649

KN · 20/22

set

599.

99 # 370663

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

23.05.

3x

Lupilu®

Potkošulje za devojčice •

Veličine: 86 - 116

•

3 komada (1 kom. = 266.66)

set

799.99

Contains 50% Organically Grown Cotton

Za

Certified by Control Union CU 851646

devojčice

# 370662

Bokserice

Dostupan set:

4x

7x

Slip gaćice

Za

dečake

Dostupan set:

Lupilu®

Gaćice za devojčice •

Veličine: 86 - 116

•

4 komada (1 kom. = 175.-)

set

699.

set

Lupilu®

99

Dečije čarape Contains 50% Organically Grown Cotton Certified by Control Union CU 851646

•

Veličine: 19 - 30

•

7 pari (1 par = 71.43)

499.99 # 370657 # 370652

# 382530 # 370658

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


IGRA I ZABAVA

NA OTVORENOM

maks.

50 kg

Falk®

Igračka bager •

Dimenzije: cca 85 x 38 x 67 cm

kom.

6 999.-

3+

godina

# 394778

SMOBY®

Igračka traktor sa prikolicom

3+

godina

cca 62 cm

• •

S integrisanim lančanim pogonom i trostruko podesivim sedištem S integrisanom mehaničkom trubom u volanu kom.

9 999.-

cca 182 cm

# 374097

1,5+

godina

ili Dimenzije: cca 55 x 30 x 17 cm (Š x V x D)

Dimenzije: cca 70 x 31 x 26 cm (Š x V x D)

Theo Klein®

Igračka kosilica ili kolica kom.

1 499.# 395349

KN · 20/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

23.05.

maks.

50

2

kg

dela

2+

godina

Dimenzije: cca 68 x 100 x 159 cm (Š x V x D)

SMOBY®

Različite vrste

Tobogan • • •

Osiguran zahvaljujući ručkama, širokim postoljem za stajanje, kao i stepenicama protiv klizanja za optimalnu stabilnost Izrađen od visokokvalitetnog, UV- otpornog materijala Jednostavna montaža kom.

7 999.-

Auriol®

Dečiji sat sa priveskom za ključeve

# 374102

• • •

Precizan kvarcni satni mehanizam Sa mekanom tekstilnom narukvicom Vodootporan do 3 bar set

499.99

14

delova

# 354043

Različite vrste

20

ili

delova

21

deo

3+

godina

Playmobil®

Playmobil igračka set

1 199.

-

Knjiga mozgalica kom.

399.

99

# 400711

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

4+

godina

# 384891

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


44

dela

500

delova

1

26

Različiti setovi

delova

3

2

3+

43

38

godina

dela

delova 4

Trefl® Playtive®

set

Društvena igra •1 •2 •3 •4

Spasi polarnog medveda Četvorka pobeđuje Pogađanje likova Pecanje

999.

99 # 359726

3 u 1 Slagalica set

599.99 # 395350

13

11

delova

delova

2+

2+

32

godina

dela

godina

3+

godina

Playtive®

Različite vrste

Dečija drvena igračka set

599.99 # 366450

2+

godina

KN · 20/22

Pravo drvo

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

23.05.

11

delova

9

delova

3+

9

godina

delova

ili

15

Playtive®

Igračka - svet zanimanja

delova

set

999.99

Različiti setovi

# 366187 1419036343

34

dela

Različite vrste

3+

Različite vrste

godina

Mattel®

Undercover®

Lutka Barbie

Kofer za bojenje

kom.

899.99

set

499.99 # 373387

# 373380

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

3+

godina

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


FUNKCIONALNA

REŠENJA ZA TVOJ DOM

Sa odvojivom tapaciranom površinom za sedenje

maks.

110 kg

po cca

10 l

Livarno Home®

Klupa

• •

6 fioka sa puno prostora za odlaganje Jednostavna, bezalatna montaža

•

Dimenzije: cca 76 x 38 x 38 cm (Š x V x D)

kom.

4 599.# 374875

maks.

3x 5kg

Može se varijabilno izvući

Za do 14 pari obuće

Livarno Home®

kom.

Polica za cipele •

Okvir od borovine premazan belom bojom

•

Dimenzije: cca 63,4-118 x 45,5 x 21,5 cm (Š x V x D)

1 999.# 374877

KN · 20/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.

1


L

M

cca 30

cm

c 11.7 ca cm

23.05.

S cca 24 cm

cca 27 cm

cca 30 cm c 11.7 ca cm

OD PONEDELJKA

cca 27

cm

a 24 cm c 11.7 ca cc cm

3

dela

Po polici maks.

3

kg

Livarno Home®

set

•

U 3 različite veličine za individualno pozicioniranje

1 299.# 374227

Različite vrste

Dimenzije: cca 28 cm

s tu

pna b oja

Dužina: cca 30 cm

Do

Set polica

Dimenzije: cca 4,6 x 8 x 4,6 cm (Š x V x D) Dimenzije: cca 5 x 5 x 4,5 cm (Š x V x D)

4x

Livarno Home®

Kukice za vrata • Livarno Home®

Ram za fotografije •

Za fotografije formata 13 x 18 cm ili 10 x 15 cm

kom.

Sa podloškama koje štite vrata kom. ili set

799.99

399.99

# 374878

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 374222

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


2

1

Livarno Home®

LED podna lampa • 1850 lm

2200 lm

19 W

18 W

•1

LED modul toplo belog svetla Visokokvalitetan dizajn od brušenog aluminijuma

•

Visina: cca 165 cm

•2

Visokokvalitetne metalne izrade u izgledu matiranog nikla

•

Visina: cca 185 cm

kom.

5 999.-

na

Di

m

abil

# 373568 Ова светиљка садржи уграђене LED сијалице.

s tu

pna b oja

Do

Сијалице у светиљци се не могу заменити.

Silvercrest®

Produžni savitljivi kabl sa utičnicama • •

Štiti električne uređaje u slučaju prenapona Sa zaštitom za decu kom.

Moguće je pozicioniranje pojedinačnih utičnica u različitim pravcima

1 999.-

2x USB

cca 1.5m

# 374228

cca

1m

Livarno Home®

LED svetleći lanac

Livarno Home®

•

10 LED sijalica toplo belog svetla koje štede energiju Rad na baterije

•

Ukupna dužina: cca 1,85 m

•

•

ili

kom.

499.

99 # 374874

KN · 20/22

30 LED sijalica neutralno belog svetla

LED svetlosna traka •

Samolepljiva, može se individualno skraćivati Rad na baterije kom.

OWIM GmbH & Co. KG

299.

99

HG06939A

Ова светиљка садржи уграђене LED сијалице.

A A+ A B C D E

++

L E D

Сијалице у светиљци се не могу заменити.

# 388476

874/2012

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


maks. 9000 lm maks. 80 W

Livarno Home®

abil

LED plafonska lampa sa zvezdanim nebom •

Livarno Home®

Stona lampa sa regulatorom jačine svetla na dodir

abil

•

Praktična funkcija noćnog svetla pritiskom na dugme Tajmer za automatsko isključivanje (cca 30 min)

•

Dimenzije: cca 75,5 x 11 cm (Ø x V)

kom.

6 999.

# 373567

in s

k i m u p r av

č em

Светиљка се продаје са сијалицом енергетске класе:

-

lj

Ова светиљка је компатибилна са сијалицама енергетских класа:

l ja

1 199.

-

m

na

Di

3 m

Di

maks. 470 lm maks. 4,9 W

Sa da

ili

kom.

23.05.

Dimenzije: cca 13 x 34,5 cm (Ø x V)

na

Dimenzije: cca 10 x 25,5 cm (Ø x V)

OD PONEDELJKA

Mogućnost varijabilnog izbora tona boje belog svetla (toplo bela do hladno bela)

Touch-it funkcija: postolje lampe za uključivanje/ isključivanje, osetljivo na dodir

# 374214

Livarno Home®

LED plafonski panel

•

Centralno dekorativno svetlo i diskretno pozadinsko osvetljenje sa podesivim RGB bojama (plavo, crveno, zeleno) Dugotrajni LED moduli koji štede energiju

Dimenzije: cca 100 x 25 x 6 cm (D x Š x V)

lj

5 499.-

č em

maks. 2400 lm maks. 18 W

k i m u p r av

l ja

in s

kom.

Sa da

Dimenzije: cca 44,5 x 44,5 x 6 cm (D x Š x V)

•

Sa mogućnošću varijabilnog prigušivanja, podesivim tonom bele boje, funkcijom noćnog svetla i tajmerom

# 391343

Za ukrašavanje nameštaja, zidova, prozora ili albuma

Različiti dezeni Može se izrezati na željenu veličinu i ponovo upotrebiti

Livarno Home®

Folija za prozor •

Jednostavno postavljanje, samolepljiva

•

Dimenzije: cca 67 x 200 cm (Š x D)

Livarno Home® kom.

499.

99

•

Dimenzije: cca 45 x 200 cm (Š x D)

# 374770

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Samolepljiva folija ili cca 67,5 x 150 cm (Š x D)

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

kom.

149.99 # 374225

KN · XX/22


Super sveže

od pon. 23.05.

Grejpfrut 1 kg

SAMO!

99.99 # 80040

Više od

120

pakovanje

proizvoda na

500 g

Lidlovoj pijaci

Paradajz šljivar •

Roma

KN · 20/22

pak. / 500 g

SAMO!

119.99

1 kg

Mladi krompir

SAMO!

1 kg = 239.98 din

119.99

# 82446

# 83195

•

Crveni

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 23.05. DO SRE. 25.05.

400 g

-18%

Sveža pileća minut šnicla •

Od grudi

329.99

269.99 1 kg = 674.98 din

# 227751

Sveži pileći batak i karabatak •

Cca 750 g

1 kg

-32%

429.99

289.

Više od

80

99 # 227739

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Dimljena kobasica 400 g

-16%

249.99

209.99 1 kg = 524.98 din

# 247021

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


Super sveže

od pon. 23.05.

Kifla sa maslinama 60 g

-25%

39.99

29.99 100 g = 49.99 din

# 223993

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Putero kroasan 58 g

-27%

54.99

39.99 100 g = 68.95 din

# 268757

KN · 20/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 23.05. DO SRE. 25.05.

kupon Maks. 3 pakovanja

1 kg

Uz kupon

559.99

Sveži ćevapčići od junećeg i svinjskog mesa

429.99

-23% Aktiviraj i uštedi

# 238046

Količine akcijskih proizvoda po kupcu, koje je moguće kupiti uz kupon, su jasno definisane na slici i u aplikciji. Svaki kupon je moguće iskoristiti samo jednom, nakon čega će nestati iz aplikacije.

Maks. 3 komada Maks. 5 pakovanja

1 kg =

74.99 S ljubavlju, domaće

Šumadijski jogurt

pakovanje

2 kg

• pak. / 2 kg

Pomorandže

-25% Aktiviraj i uštedi

1 kg

Uz kupon

199.

Uz kupon

98

149.98

1 kg = 74.99 din

109.99

-27% Aktiviraj i uštedi

# 80142

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

4 % m. m.

79.99 # 261722

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


Super kvalitet od pon. 23.05. Pilos

Niskomasni sveži sir •

0,3 % masti

500 g

-23%

169.99

129.99

150 g

-26%

209.99

Milbona

Ementaler sir •

U listićima

1 kg = 259.98 din

# 223566

154.

Milbona

99

Sødergården maslac namaz

1 kg = 1 034.- din

•

Neslani

# 224854

250 g

-21%

279.99

219.99 1 kg = 879.96 din

# 234961

200 g

-23%

Lovilio

Gorgonzola sir •

Dolce ili piccante

400 g

299.99

229.99 1 kg = 1 150.- din

# 203902

KN · 20/22

-21%

Vemondo

Veganske lazanje

•

Sa veganskim mlevenim nadevom na bazi suncokretovog proteina

399.99

314.99 1 kg = 787.48 din

# 260232

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 23.05. DO SRE. 25.05. Pikok

Pečena šunka

t

• •

Narezana Bez glutena 150 g

1 kg

-22%

Pikok

Svinjski pršut

-25%

1 799.99

159.99

1 399.99

119.99

# 226684

# 230105

1 kg = 799.94 din

Pikok

Dimljena pečenica •

Cca 400 g

1 kg

-23%

779.99

Baroni

599.

Pileća posebna kobasica

99 # 227720

1 kg

Pikok

-24%

Mortadela •

Klasik ili sa maslinama

249.99

189.

150 g

-23%

169.99

129.

99

99 # 229352

1 kg = 866.60 din # 240335

Culinea

Knedle sa šljivama

Solevita

Sveži sok od pomorandže •

1 kg

-24%

Sa pulpom

330 ml

249.99

189.

-23%

129.99

99.

99

99 # 232146

1 l = 303.- din # 241794

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


od pon. 23.05.

Dijamant

Način začin •

Više vrsta

KRATKOTRAJNA

PONUDA 25 g

Belbake

Prezle

!

500 g

-25%

42.

99

86.99

64.99

100 g = 171.96 din

1 kg = 129.98 din

# 222300, # 222302, # 222303, # 222252

# 246557

Solevita Rauch

Tuborg

Limessa napitak

Svetlo pivo

•

Jabuka

KRATKOTRAJNA

PONUDA 2l

!

•

• •

4,6 % Vol.

KRATKOTRAJNA

PONUDA 0,5 l

Sok od ananasa

!

100 % ananas Direktno ceđen 1l

-23%

299.99

124.99

1 l = 42.50 din

74.99

1 l = 149.98 din

229.99

# 206580

# 232933

# 202611

KN · 20/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 23.05. DO SRE. 25.05.

Crownfield

Maribel

Nugat jastučići

Džem •

450 g

375 g

-22%

-24%

249.

99

Jagoda

219.99

1 kg = 506.64 din

169.99

# 224043

# 200443

189.

99

1 kg = 377.76 din

8

komada

Tastino

Punjeni roleri •

Sa čoko kremom 280 g

240 g

-23%

-22%

149.99

114.99 1 kg = 410.68 din

219.99

Sondey

Mini-Brownies

169.99 1 kg = 708.30 din

# 212026

# 225901

W5

Gel za čišćenje cevi

75 / 125 ml

-21%

1l

-23%

149.99

114.99

114.99

Cien

Krema za ruke •

Više vrsta

89.99 1 l = 1 200.- / 719.92 din

# 202764

# 248199

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 20/22

KN · XX/22


OD PON. 23.05. DO SRE. 25.05.

Super ušteda 1 kg

Sveže svinjske šnicle XXL pakovanje • •

Od buta Cca 1 kg

1 kg

Banane

SAMO!

SAMO!

499.99

99.99

# 260679

# 80000

Culinea

Pohovani sir •

Zamrznuti

500 g

500 g

-21%

-25%

399.99

S ljubavlju, domaće

299.

99

Polutvrdi dimljeni sir

1 kg = 599.98 din

429.99

Ostatak ponude iz ove nedelje pogledaj u našem digitalnom letku na sajtu www.lidl.rs SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

1 kg = 859.98 din

# 262149

# 249813

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

549.99

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook