Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

OD ČET. 18.02. DO SRI. 24.02.

uda n o p ća još ve •

-00%

da e t š u ća još ve

SUPER PONUDA

0,99

16

79 kn

2 × 500 g

Svinjski vrat

s kostima u komadu ili narezan na pultu 1 kg

1 kg = 110 kn

ARABESCA

Kava

10 kg

mljevena

2x 500 g (1 kg = 41,98 kn)

-00%

SUPER PONUDA

HIT CIJENA!

0,99

1099 kn

-00%

Krumpir

SUPER PONUDA

10 kg (1 kg = 1,10 kn)

0,99

41

BAYERNLAND

98 kn

Gouda sir polutvrdi 48% m.m.

100 g (1 kg = 39,90 kn)

-20%

SUPER PONUDA

1 kom = 1050 kn

6 × 80 g

4,99

399 kn

3

-41%

SUPER PONUDA

16,99

9

99 kn

-slojni

DOLLI

Toaletni papir Pure softness troslojni

pakiranje od 10 rola (1 rola = 1,00 kn)

-42%

39

SUPER PONUDA RIO MARE

69,99

99 kn

2 × 250 g

-29%

SUPER PONUDA

Tuna

u maslinovom ulju 6x 80 g (1 kg = 83,31 kn)

29,98

20

99 kn

Ponuda vrijedi od četvrtka 18.02.2021. do srijede 24.02.2021. ili do isteka zaliha. Sve cijene su izražene u kunama s PDV-om. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

ZDENKA

Maslac

2x 250 g (1 kg = 41,98 kn)

Izdanje 07/2021


TJEDAN

T P

BRANDOVA Najbolje od najboljeg

GAVRILOVIĆ

Stancija Pureća šunka

GALBANI

Mascarpone

polutrajni proizvod

Krem sir

100 g (1 kg = 59,90 kn)

500 g (1 kg = 47,98 kn)

-31%

-31%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

8,79

34,99

599

23

99

kn

NE PROPUSTI UŠTEDU!

kn

`Z BREGOV

Protein puding

LINO LADA

vanilija, čokolada, badem - kokos

Krem namaz

180 g (1 kg = 30,50 kn)

Gold

900 g (1 kg = 42,77 kn)

-21%

SUPER PONUDA

-00%

SUPER PONUDA

00,99

38

49 kn

6,99

5

49 kn

NE PROPUSTI UŠTEDU!

CHIO CHIPS

Čips ili tortilja čips

BAULI

Croissant razne vrste

razne vrste

300 g (1 kg = 43,30 kn)

-27%

-00%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

17,99

00,99

12

99

2

125 - 140 g (1 kg = 64,21 - 71,92 kn)

kn

8

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


LOACKER

Vafli

odabrane vrste

150 - 175 g (1 kg = 57,09 - 66,60 kn)

-23%

SUPER PONUDA NIVEA

Men

12,99

9

odabrani proizvodi

99

-30%

kn

FRUCTAL

Voćni sok Classic

jabuka, breskva crni ribiz-nar ili dvojni C

120

1l

pranja

-36%

SUPER PONUDA

10,99

6

99 kn

JACOBS

Instant kava

-00%

SUPER PONUDA

COCCOLINO

Omekšivač za rublje

Crema Gold ili Cronat Gold 200 g (1 kg = 249,95 kn)

00,99

razne vrste

-20%

SUPER PONUDA

62,99

49

99 kn

960 - 1800 ml (1 l = 10,55-19,78 kn)

-36%

SUPER PONUDA

119

PERSIL

99 kn

NE PROPUSTI UŠTEDU!

Deterdžent za rublje universal 120 pranja

7,8 kg (1 kg= 15,38 kn)

29,99

18

99 kn

JÄGERMEISTER

Biljni liker 0,7 l (1 l = 121,41 kn)

-00%

SUPER PONUDA

00,99

84

99 kn

-00%

-50%

SUPER PONUDA

00,99

36

99 kn

SUPER PONUDA KARLOVAČKO

Svijetlo pivo udio alkohola 5% 6 x 0,4 l (1 l = 15,41 kn)

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

89,99

44

99 kn

PERWOLL

Deterdžent za rublje color, black ili blossom

4,5 l (1 l = 10,00 kn)

3


-38%

SUPER PONUDA

12,99

7

99 kn

PLODINE

-00%

SUPER PONUDA

Dalmatinska suha šunka

PLODINE

0,99

5

Čajna ili Zimska kobasica

89

trajni proizvod 100 g (1 kg = 79,90 kn)

trajni proizvod

kn

100 g (1 kg = 58,90 kn)

-26%

SUPER PONUDA

74,99

54

99

-35%

SUPER PONUDA

13,99

8

99 kn

GUŠTI

kn

Narezak

PLODINE

Domaća dimljena slanina

vakum pakiranje trajni proizvod 1 kg

Dalmatinska suha šunka, panceta, pečenica ili buđola trajni proizvod 80 g (1 kg = 112,38 kn)

-21%

SUPER PONUDA

46,99

36

99 kn

PLODINE

Pečeni but

polutrajni proizvod cca 700 g 1 kg

DOLINE

Mliječni namaz natur

-25%

-30%

6

99

4

kn

-20%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

9,99

70 g (1 kg = 28,43 kn)

DOLINE

Čvrsti jogurt

900 g (1 kg = 7,77 kn)

7,99

5

99 kn

SUPER PONUDA DOLINE

Svježi zrnati sir

200 g (1 kg = 29,95 kn)

2,49

1

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


BISCOLETTI

I ZA D U L SVI SU M! O M Z FANTA

Vafel prutići

punjenje od kakaa ili lješnjaka 250 g (1 kg = 31,96 kn)

-20%

SUPER PONUDA

9,99

7

99 kn

FIZZY

Gazirani napitak razne vrste 2l (1 l = 2,50 kn)

-00%

-21%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

0,99

4

18,99

99

14

99

kn

kn

NOVO U PONUDI

FANTAZMA

Keks prhki

600 g (1 kg = 24,98)

!

500 g B&B

PLODINE

500 g (1 kg = 24,58 kn)

punjeni

Čokolada za kuhanje

-31%

12

SOLIO

700 g (1 kg = 14,27 kn)

1l

Suncokretovo ulje

-00%

SUPER PONUDA

-50%

SUPER PONUDA

17,99

Keks Cacao Twist

SUPER PONUDA

0,99

8

29

19,99

29

9

99

kn

kn

kn

DIX

Deterdžent za posuđe limun ili jabuka 1l

-28%

SUPER PONUDA

-50%

SUPER PONUDA

12,99

6

49 kn

DOLLI

Kuhinjski ručnici dvoslojni 100 listića

ESENS

Tekući sapun razne vrste 500 ml (1 l = 9,98 kn)

6,99

4

99 kn

pakiranje od 2 role (1 rola = 3,25 kn)

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-28%

SUPER PONUDA

6,99

4

99 kn

5


1 kg

10 x 28 g KINDER MILCHSCHNITTE

Biskvit

DOLINE

s mliječnim punjenjem

Svježi sir posni

10x 28 g (1 kg = 81,39 kn)

1 kg

SUPER PONUDA

-00%

SUPER PONUDA

-00%

00,99

00,99

1499

2279

kn

kn

-35%

SUPER PONUDA

19,99

12

400 g

99 kn

1,1 kg

polutrajni proizvod (1 kg = 12,99 kn)

ZOTT MONTE

Mliječni desert N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

99 kn

E

ET

AS

JE

IN

M

8

00,99

J

CI

UZ

-00%

A

NE

I KV

AJB

I AL

T

N

400 g (1 kg = 29,98 kn)

SUPER PONUDA

1,5 kg

-29%

SUPER PONUDA

s okusom čokolade i lješnjaka

E

kn

Extra

E RK R

11

99

Pileća kobasica

NA

16,99

PERUTNINA

N

-29%

SUPER PONUDA

1,1 kg

OLJ E O

16,99

11

99 kn

D

VIČI

Panirani riblji štapići 700 g (1 kg = 17,13 kn)

FRIZO

Grašak ili povrće za francusku salatu

900 g

smrznuto 1 kg

DOLINE

Tekući jogurt

2,8% m.m.

600 g

1,5 kg (1 kg = 5,33 kn)

-27%

SUPER PONUDA

10,99

7

99 kn

6

-25%

SUPER PONUDA

7,99

5

99 kn

PLODINE

Listovi za pite i savijače svježe

600 g (1 kg = 9,98 kn)

-50%

SUPER PONUDA

59,99

29

99 kn

CEKIN

Panirani pileći mini file, odresci ili pečena krila smrznuto

900 g (1 kg = 33,32 kn)

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


10 kg

4 x 1l BELJE

Pšenično brašno

ZVIJEZDA

XXL glatko tip 550

Suncokretovo ulje 4x 1 l (1 l = 9,25 kn)

Graševina bag in box bijelo kvalitetno vino

-33%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

-00%

SUPER PONUDA

00,99

39,99

-30%

27

99

kn

5l

1 l = 1200 kn

5l (1 l = 12,00 kn)

10 kg (1 kg = 2,80 kn)

3699

ĐAKOVAČKA VINA

89,99

5999 kn

kn

3 x 90 g

BITS&BYTES

1,2 kg

Čips

slani ili paprika XXL 280 g (1 kg = 35,68 kn)

-00%

SUPER PONUDA

-35%

SUPER PONUDA

00,99

9

99

19,99

12

kn

99 kn

1 kg

FINO

Dodatak jelima s povrćem

u suncokretovom ulju XXL 3x 90 g (1 kg = 48,11 kn)

MARJAN VOĆE

Chia Sjemenke XXL 500 g (1 kg = 39,98 kn)

1 kg

-21%

-30%

SUPER PONUDA

39,99

27

99 kn

Voćne Karamele 1,2 kg (1 kg = 23,33 kn)

-33%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

13,98

3l

29,99

10

99

1999

kn O RA ĐE

NO

•

RU

•

ČN

ČN

RU

kn

NO

600 g

ADRIA

Jadranska srdela

BENE PANARE

Krušne mrvice

O R A ĐE

XXL

600 g (1 kg = 6,65 kn)

SUPER PONUDA

-25%

SUPER PONUDA

-50%

SUPER PONUDA

26,99

7,99

119,99

19

99

Mix kuglice

kn

600 g (1 kg = 33,32 kn)

XXL

399 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-33%

7999 kn

CLEMENTE

Maslinovo ulje ekstra djevičansko 3l (1 l = 26,66 kn)

7


DIX

Vlažne maramice za čišćenje

BABY BEST

Pelene za djecu

pakiranje od 88 ili 100 komada (1 kom = 0,88-1,00 kn)

80+20 komada (1 kom = 0,10 kn)

-00%

-00%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

00,99

9

00,99

99

88-

kn

kn

1,5 l AJAX

Sredstvo za čišćenje podova spring ili purple 1,5 l (1 l = 9,33 kn)

-00%

SUPER PONUDA

00,99

13

99 kn

DOMESTOS

Univerzalno sredstvo za čišćenje citrus ili pine 1250 ml (1 l = 11,19 kn)

SUPER PONUDA

-00%

SUPER PONUDA

00,99

00,99

-00%

1399

27

99

kn

kn

FINISH

Lampion

XXL • neto težina 150 g • bruto težina 190 g • vrijeme gorenja 48 sati • 6 komada u pakiranju (1 kom = 4,33 kn)

-35%

SUPER PONUDA

39,99

25

99 kn

PLODINE

Kocke za potpalu XXL

96 komada (1 kom = 0,05 kn)

Tablete za perilicu posuđa All in one

120 komada (1 kom = 0,58 kn)

-50%

SUPER PONUDA

DOMESTOS

Osvježivač za wc školjku lavanda ili pink 3x 55 g (1 kg = 121,15 kn)

-50%

SUPER PONUDA

39,99

19

99 kn

kn

LENOR

Omekšivač rublja spring ili summer

SANITAR

Sredstvo za čišćenje Original 750 ml + Fresh 650 ml

2x1360 ml (1 l = 9,19 kn)

-00%

9,99

00,99

8

pakiranje od 20 rola (1 rola = 1,40 kn)

69

SUPER PONUDA

kn

troslojni, deluxe zeleni čaj

99

-50%

4

-slojni

20 rola

PALOMA

Toaletni papir

139,99

SUPER PONUDA

99

3

24

99 kn

(1 l = 12,85 kn)

-00%

SUPER PONUDA

00,99

1799 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Domaća sirnica ručno motana, s bogatim nadjevom od sira 200 g (1 kg = 24,95 kn)

-28%

SUPER PONUDA

NO

ČN

O R A ĐE

840 g (1 kg = 35,70 kn)

•

O RA ĐE

•

840 g SUPER PONUDA

00,99

9,99

29

5

99

99

kn

NO

O R A ĐE

1 kg

•

RU

XXL

ČN

Č

NO

RU

kn

•

1 kg

Kukuruzno zlato hrskave korice 500 g (1 kg = 11,98 kn)

400 g (1 kg = 19,98 kn)

-20%

-25%

SUPER PONUDA

39,99

9,99

-23%

SUPER PONUDA

Lignja patagonica očišćena smrznuta

400 g (1 kg = 99,98 kn)

-29%

SUPER PONUDA

51,99

39

99 kn

LEDO

Panirani kolutići lignje smrznuti

400 g (1 kg = 37,48 kn)

-21%

Žemlja

hrskavo pšenično pecivo 75 g (1 kg = 10,53 kn)

-20%

SUPER PONUDA

0,99

0

79

56,99

39

99 kn

VIČI

Panirani surimi račići smrznuto

170 g (1 kg = 47,00 kn)

kn

LEDO

Oslić fileti smrznuti

500 g (1 kg = 51,98 kn)

-23%

SUPER PONUDA

33,99

2599 kn

VIČI

Filet bakalara smrznuti

600 g (1 kg = 49,98 kn)

-25%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

-33%

SUPER PONUDA

18,99

11,99

39,99

14

99 kn

JEŽE

kn

kn

LEDO

1 kg

4

99

99

kn

smrznuto

6,99

7

2999 Krakovi za peku i salatu

-28%

SUPER PONUDA

Samostanski kruh

SUPER PONUDA

FROZY

E

500 g (1 kg = 9,98 kn)

-40%

-00%

Kiflice Orah

IJ

hrskave korice i mekane sredine

SUPER PONUDA

NO R A ĐE

UV

Rustika bijela

RU

XXL

ČN

NO

Mađarica

RU

180 g (1 kg = 16,61 kn)

kn

SV

kn

K

2

99

4

Sendvič pecivo

•

3,99

99

! NOVO

ARA•

N

-25%

SUPER PONUDA

AŠA P E

6,99

K

7

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

2999 kn

9


Odličan izvor vitamina C, minerala, tiamina, riboflavina i pantotenske kiseline, vitamin C djeluje kao antioksidans i sadrži limunsku, maleinsku i druge organske kiseline.

SUPER PONUDA

-43%

SUPER PONUDA

7,99

14,99

4

49 kn

-46%

7

99

Naranča 1 kg

Kruška

Conference

kn

1 kg

KISKO

Jabuka

Cikla

Zlatni delišes

820 g (1 kg = 10,96 kn)

1 kg

-41%

-30%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

9,99

12,99

589

899

kn

kn

Veliki izvor antioksidansa karotenoida koji pomažu u zaštiti od bolesti krvožilnog sustava, regulaciji šećera u krvi te poboljšanju vida. Najpoznatiji karotenoid mrkve je beta-karoten koji se u organizmu transformira u vitamin A.

-40%

SUPER PONUDA

4,99

2

99 kn

-41%

SUPER PONUDA

16,99

999 kn

Mrkva 1 kg

Paprika zelena 1 kg

KOMAD

Brokula 1 kg

-47%

SUPER PONUDA

-30%

SUPER PONUDA

18,99

4,99

3

49

10

kn

Salata puterica komad

9

99 kn

-41%

SUPER PONUDA

14,99

8

79 kn

Šampinjoni bijeli

500 g (1 kg = 17,58 kn)

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


SUPER PONUDA

-00%

SUPER PONUDA

0,99

0,99

22

99 kn

-00%

39

Sadnice jabuke

visina cca 150 cm

99

Sadnice limuna

kn

visina cca 150 cm

-33%

SUPER PONUDA

Čempres

11,99

7

99 kn

Ø 14 cm

lončanica

50 cm

visina malo zalijevati

Ananas 1 kg

svijetlo mjesto/polusjena držati vani

Krizantema

-00%

SUPER PONUDA

Pretzel

-00%

SUPER PONUDA

0,99

7

visina

99

Ø 9 cm

lončanica

22,5 - 25 cm

redovito zalijevati svijetlo mjesto/polusjena

kn

držati u kući/vani

0,99

-00%

2499

SUPER PONUDA

0,99

22

99 kn

kn

Mix plant lončanica visina

Ø 12 cm 45 cm

20 l PLANTELLA

-25%

SUPER PONUDA

7,99

5

99 kn

Lješnjak jezgra rinfuzo

100 g (1 kg = 59,90 kn)

Zemlja za orhideje 3l (1 l = 8,33 kn)

-00%

SUPER PONUDA

0,99

2499 kn

PLANTELLA

-24%

Specijalno gnojivo za citruse 250 ml (1 l = 55,96 kn)

SUPER PONUDA

3,29

2

49 kn

Kikiriki oljušteni slani rinfuzo

100 g (1 kg = 24,90 kn)

PLANTELLA

Specijalno gnojivo za orhideje 250 ml (1 l = 63,96 kn)

SUPER PONUDA

-00%

SUPER PONUDA

0,99

0,99

13

99 kn

-00%

15

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn

-00%

SUPER PONUDA

0,99

9

99 kn

PLODINE

Zemlja za cvijeće 20 l (1 l = 0,50 kn)

11


Svinjski file za brzu pripremu obroka, na pultu

I

JE

kn

E

UV

3489

EŽ

00,99

•

• NA

-00%

SUPER PONUDA

M ES N I

CA

ŠA

1 kg

K SVJ

Teleća rebra i prsa s kostima u komadu za kuhanje i pečenje na pultu 1 kg

SUPER PONUDA

-00%

SUPER PONUDA

33

Teleća koljenica

89 kn

NE PROPUSTI UŠTEDU!

s kostima svježa, na pultu za pečenje i kuhanje

00,99

3329

Teleći but

kn

bez kosti na pultu

1 kg

1 kg

-00%

SUPER PONUDA

00,99

5899

-00%

SUPER PONUDA

00,99

33

89 kn

kn

Teleći vrat

s kostima za pečenje, na pultu 1 kg

Teleća lopatica u komadu, za pečenje 1 kg

s kostima

bez kosti

SUPER PONUDA

-00%

SUPER PONUDA

-00%

SUPER PONUDA

-00%

SUPER PONUDA

00,99

00,99

00,99

49,99

3389 4799 kn

kn

2599 kn

-20%

3299

PLODINE

Špic rebra

kn

1 kg

PLODINE

Dimljeni hamburger

polutrajni proizvod vakuumiran 1 kg

CEKIN

Svježe grill pile

Pileći batak i zabatak sa dijelom leđa

1 kg

1 kg

na podlošku cca 1,5 kg

svježi na podlošku

SUPER PONUDA

-36%

SUPER PONUDA

23,49

00,99

14

99

12

kn

-00%

13

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


• S VJ E

-23%

19

99

za pečenje na pultu

kn

17

99

bez kosti (PPK Karlovac)

kn

29,99

22

99

450 g (1 kg = 39,98 kn)

Z N AŠ E •I

ŽE

SUPER PONUDA

Leskovački ćevapčići

(Celjske mesnine)

26

99 kn

-00%

SUPER PONUDA

Miješano mljeveno meso

00,99

6

99

(Celjske mesnine) 1 kg

Z N AŠ E •I

ŽE • S VJ E

36

99 kn

-00%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

Svježi rib eye steak (Pik Vrbovec)

330 g (1 kg = 112,09 kn)

00,99

36

99 kn

100 g (1 kg = 69,90 kn)

E

00,99

-00%

kn

PLOT

-00%

SUPER PONUDA

Panirani pileći odresci spicy

TO

PE Č E NO

480 g (1 kg = 31,23 kn)

00,99

KE

kn

• S VJ E

14

99

-00%

komad

E

00,99

kn

PLOT

-00%

SUPER PONUDA

Pečeno pile

TO

PE Č E NO

1 kg

SUPER PONUDA

Panirani kare

00,99

KE

00,99

KE

-00%

SUPER PONUDA

Odojak i prasetina

E

-00%

SUPER PONUDA

PLOT

ŽE

TO

PE Č E NO

Z N AŠ E •I

00,99

Svježi ramstek

4

99

(Pik Vrbovec)

400 g (1 kg = 92,48 kn)

Panirani sir edamac

kn

komad

CEKIN

Meso mlade kokoši

VINDON

Pureći file

svježe 1 kg

svježe

750 g (1 kg = 51,99 kn)

-29%

SUPER PONUDA

54,99

43,50

SUPER PONUDA

38

99 kn

-31%

29

99 kn

HIT CIJENA!

-38%

SUPER PONUDA CEKIN

Pileći rasjek za pohanje

top file na podlošku svježe 1 kg

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

16,26

9

99 kn

13


GAVRILOVIĆ JELI

Šunka u ovitku polutrajni proizvod 100 g (1 kg = 39,90 kn)

-38%

SUPER PONUDA

Potvrđeno najbolji odjel delikatesa

6,49

3

99 kn

PIK VRBOVEC

GAVRILOVIĆ

trajni proizvod

polutrajni proizvod

Sendvič salama

Mortadela San Giorgio

100 g (1 kg = 49,90 kn)

100 g (1 kg = 39,90 kn)

-37%

SUPER PONUDA

7,99

HIT CIJENA!

-40%

SUPER PONUDA

4

99 kn

6,69

399 kn

VINDIJA

Varaždinec ili Tilzit polutvrdi sir blagog okusa 45% m.m. 100 g (1 kg = 49,90 kn)

-23%

SUPER PONUDA

6,49

4

99 kn

GAVRILOVIĆ

Pašteta u tubi

Kokošja ili pileća classic 150 g (1 kg = 53,27 kn)

7,99

10,99 -27%

10,19

ili tuna

150 g (1 kg = 73,27 kn)

10,99 14

-41%

SUPER PONUDA

14,99 -26%

5

99 kn

PIK VRBOVEC

Fina šunka

polutrajni proizvod 100 g (1 kg = 59,90 kn)

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


VINDON

Okus Španjolske - Olé!

IBERICO

Tvrdi sir

od kravljeg, kozjeg i ovčjeg mlijeka

Pureće pljeskavice, ćevapčići ili mesne okruglice smrznuto

100 g (1 kg = 69,90 kn)

400 g (1 kg = 32,48 kn)

SUPER PONUDA

-30%

SUPER PONUDA

9,99

00,99

IR IS

IR IS

IR

• OV

kn

•

J

IS IR • O V Č J

J

• KOZ

12

99

I SIR ČJ

OVČ

SIR

•

•K RAVLJI S

SIR ZJI

I

KR AVLJI SIR

kn

IR IS

RAVLJ •K

KOZ J

6

99

• KO

-00%

AVIKO

Pomfrit Sunny Fries smrznuti 1 kg

-20%

SUPER PONUDA

-00%

SUPER PONUDA

0,99

7

99 kn

9,99

PIK VRBOVEC

Panona sa paprikom trajni proizvod 100 g (1 kg = 79,90 kn)

7

99 kn

LEDO

Mješavine povrća

-00%

SUPER PONUDA

0,99

69

99 kn

DOBRO

Pršut bez kosti

trajni proizvod 1 kg

-20%

-30%

SUPER PONUDA

35,99

24

99 kn

PLODINE

Kulenova seka trajni proizvod 500 g (1 kg = 49,98 kn)

LEDO

ABC

Krem sir za mazanje

SIRELA

Ribanac

70% m.m. razne vrste

35% m.m.

3x 40 g (1 kg = 158,25 kn)

100 g (1 kg = 49,90 kn)

SUPER PONUDA

-00%

SUPER PONUDA

00,99

00,99

18

99 kn

-00%

4

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

Ledolette Lisnato pecivo

punjeno kremom kakaa ili marelicom smrznuto 500 g (1 kg = 29,98 kn)

-25%

SUPER PONUDA

19,99

1499 kn

15


PON

svježe

Č

1 kg

-41%

1.

02

OD

Lasagne Bolognese

ET

.2

COME A CASA

DA •

•NAJB

1 kg

U

Lazanje - ukusan obiteljski LJA ručak u 20 minuta O

VRT

. KA 18

02

SUPER PONUDA

28,99

16

99 kn

FRESKA

DUKAT

Voćni jogurt

Svježe mlijeko

1l

jagoda ili grožđe i borovnica 2,3% m.m.

3,2% m.m. 1l

1l

-00%

-23%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

00,99

12,99

5

49

999

kn

kn

`Z BREGOV

Kefir

3,5% m.m. 1 kg

-25%

-20%

SUPER PONUDA

11,99

8

99 kn

00,99

6

99 kn

16

LGG razni okusi

330 g (1 kg = 21,18 kn)

3x200 g (1 kg = 14,98 kn)

999 kn

500 g (1 kg = 27,98 kn)

1l

Jogurt

12% mm

20% m.m.

2,8% m.m.

B.AKTIV

Kiselo vrhnje

12,49

Vrhnje za kuhanje

Trajno mlijeko

-00%

DUKAT

`Z BREGOV

`Z BREGOV

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

-00%

SUPER PONUDA

00,99

00,99

4

99 kn

-00%

13

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


1kg DONNA CHIARA

Tjestenina razne vrste 1 kg

HIT CIJENA!

-00%

SUPER PONUDA

00,99

6

99 kn

-54%

SUPER PONUDA

SPERONI KNORR

Krem juhe razne vrste

50 - 74 g (1 kg = 80,95-119,80 kn)

Maslinovo ulje

21,99

kn

1l

-48%

SUPER PONUDA

-25%

SUPER PONUDA

7,99

46,99

5

99 kn

9

99

ekstra djevičansko

RIO MARE

Komadi tune ili komadi tune u umaku razne vrste

160 g (1 kg = 62,44 kn)

2399 kn

1,4 kg

APIMEL

Med

-00%

cvjetni

SUPER PONUDA

1400 g (1 kg = 28,56 kn)

-33%

00,99

9

99

SUPER PONUDA

59,99

3999 kn

PODRAVKA

kn

Fant

odabrani proizvodi

DELAMARIS IZOLA

Skuša s povrćem 125 g (1 kg = 79,92 kn)

-20% PODRAVKA

PODRAVKA

Krastavci

Grah

crveni, smeđi ili bijeli 400 g

*ocijeđena masa 230 g (1 kg = 21,70 kn)

670 g

*ocijeđena masa 370 g

(1 kg = 29,70 kn)

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

-31%

SUPER PONUDA

7,99

15,99

22,99

-37%

4

99 kn

10

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-43%

12

EVA

99

Salata tuna

kn

160 g (1 kg = 81,19 kn)

razne vrste

17


300 g

HOD

Pistacija

pržena i slana XXL 300 g (1 kg = 99,97 kn)

-33%

SUPER PONUDA

44,99

29

99

kn

300 - 350 g (1 kg = 42,83-49,97 kn)

Č

1.

čokolada - mlijeko ili čokolada - kokos

02

Marendini

ET

.2

•NAJB

99

OD

14

MIDI

DA •

0,99

O

PON U

-00%

SUPER PONUDA

LJA

kn

VRT

. KA 18

02

400 g

NATURA

Mix indijskog oraščića i brusnice

DANA

400 g (1 kg = 49,98 kn)

Sok

100% aronija 1l

-23%

-50%

SUPER PONUDA

39,99

999

SUPER PONUDA

HIT CIJENA!

-50%

SUPER PONUDA

39,99

19

19

12,99

99

kn

kn

PODRAVKA LINO

Noblesse ili Desiree

300 - 400 g (1 kg = 24,38 - 33,30 kn)

NATUREL

Lješnjak čokolino

Crunchy Müsli

Instant žitne pahuljice s vitaminima i mineralima

odabrane vrste 350 g (1 kg = 34,26 kn)

1 kg

-29%

SUPER PONUDA

-27%

SUPER PONUDA

54,99

39

99

18

Mješavina čajnih keksa i vafla

1kg

99 kn

HANS FREITAG

16,99

11

99 kn

kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


LES P’TIT MINIS

! NOVO

Mješavina čokoladica 450 g (1 kg = 42,20 kn)

-24%

SUPER PONUDA

24,99

18

99

-30%

SUPER PONUDA

kn

9,99

6

99

DELICADORE

kn

KRAŠ

Čokolada Runolist ili Trijumf

100 g (1 kg = 69,90 kn)

Čokolada tamna 70%

ili Arabica 126 g (1 kg = 63,41 kn)

-27%

SUPER PONUDA

-00%

SUPER PONUDA

00,99

3

99 kn

KANDI

Čokolada

7

-23%

SUPER PONUDA

10,99

99

12,99

9

99

kn

odabrane vrste

75 - 100 g (1 kg = 39,90 - 53,20 kn)

kn

Keks Batons nougat retro

250 g (1 kg = 39,96 kn)

CROCO

Mješavina krekera i pereca 750 g (1 kg = 21,32 kn)

-33%

SUPER PONUDA

-32%

23,99

SUPER PONUDA

14,79

9

99

KRAŠ

Moto keks

kakao ili mliječno punjenje

15

99 kn

-33%

SUPER PONUDA

8,99

5

99

KRAŠ

Čajno pecivo Domaće

220 g (1 kg = 27,23 kn)

kn

288 g (1 kg = 34,69 kn)

kn

KRAŠ

Napolitanke čokoladna ili nougat krema 840 g (1 kg = 23,80 kn)

-20%

SUPER PONUDA

24,99

19

99 kn

KRAŠ

-00%

SUPER PONUDA

00,99

1

99 kn

Životinjsko carstvo, lizli, bananko ili tortica

odabrani čokoladni deserti

15-30 g (1 kg = 66,33 - 132,67 kn)

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

19


! e ž o m e n e j i n d o r i Pr

! NOVO

1l 1

O

Maričin sok

RIROD %P N 00

EKO

EKO jabuka - bazga ili jabuka

1

0

1l

0%

O

OPG JUG

PR I ROD

N

-23%

SUPER PONUDA

16,99

12

99 kn

-00%

LIFE

SUPER PONUDA

00,99

9

99 kn

GLORIA

Cappuccino razne vrste vrećica

200 g (1 kg = 49,95 kn)

Svježe cijeđeni sok

naranča 100% 1l

Svježe cijeđeni

-29%

SUPER PONUDA

16,99

1199 kn

SUNQUICK

-21%

Voćni sirup

razne vrste

SUPER PONUDA

18,99

14

99 kn

NESCAFE

Instant kava 2u1 ili 3u1 razne vrste

80 - 175 g (1 kg = 85,66 - 187,38 kn)

0,7 l (1 l = 35,70 kn)

SUPER PONUDA

-24%

SUPER PONUDA

32,99

12,99

-23%

2499

999

kn

kn

VINDI

Voćni sok multivitamin ACE, BCE ili jabuka nektar 2l (1 l = 5,00 kn)

1 kom = 499 kn JAMNICA

Mineralna voda

Gazirani napitak

4 x 1,5 l (1 l = 3,33 kn)

(1 l = 5,50 kn)

gazirana

-00%

-00%

SUPER PONUDA

00,99

11

99 kn

20

SUPER PONUDA FRANCK

Voćni čajevi odabrane vrste

40 - 60 g (1 kg = 199,83 - 299,75 kn)

FANTA ORANGE ILI SPRITE

00,99

19

95 kn

2l

-00%

SUPER PONUDA

00,99

10

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


COCKTA

Gazirani napitak

NUTRI PURE

Hrana za pse

sa ili bez šećera

1,5 l (1 l = 6,66 kn)

XXL govedina

-00%

-00%

13 kg (1 kg = 3,85 kn)

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

0,99

OŽUJSKO

2899

Svijetlo pivo udio alkohola 5%

kn

4x 0,5 l (1 l = 14,50 kn)

-28%

0,99

9

99

SUPER PONUDA

kn

4999

69,99

kn

RENO

Hrana za pse

0

1

eko crno vrhunsko vino

EKO 0%

0,75 l

(1 l = 66,65 kn)

-26%

SUPER PONUDA

67,99

-00%

BLATO

SUPER PONUDA

0,99

Merlot, Plavac ili Pošip

19

99

4999 kn

P R I ROD

N

1240 g (1 kg = 5,64 kn)

-00%

SUPER PONUDA

00,99

6

99 kn

KITEKAT

Hrana za mačke

mokra, riblji ili mesni meni 4x 100 g (1 kg = 24,98 kn)

-25%

SUPER PONUDA

kvalitetno crno ili bijelo vino

kn

O

Zlatan Plavac

RIROD %P N 00

O

ZLATAN OTOK

1

govedina ili perad

13,49

0,75 l (1 l = 26,65 kn)

999 kn

KENTUCKY JACK

Whiskey

KUTJEVO

Graševina

bijelo kvalitetno vino 1l

-00%

SUPER PONUDA

0,99

26

99 kn

udio alkohola 40% 0,7 l (1 l= 85,70 kn)

-20%

SUPER PONUDA

PEDIGREE

Poslastice za pse odabrani proizvodi

-20%

74,99

59

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

21


HEAD & SHOULDERS

odabrani higijenski ulošci

-30%

-35%

PALMOLIVE

odabrani proizvodi

-30%

REXONA

Gel za tuširanje

Dezodorans, deo stick ili roll on

razne vrste

250 ml (1 l = 35,96 kn)

razne vrste

40,50 ili 150 ml (1 l = 106,60-399,75 kn)

-47%

SUPER PONUDA

-30%

SUPER PONUDA

16,99

8

SIGNAL

VIOLETA

odabrani proizvodi

99

-30%

SUPER PONUDA

12,99

8

99 kn

VIOLETA

Vlažne maramice dječje s losionom bez alkohola i alergena

pakiranje od 72 komada (1 kom = 0,12 kn)

22,99

1599

kn

kn

PALOMA

Kuhinjski ručnici Multifun

6 komada

3 sloja obiteljsko pakiranje (1 rola = 3,33 kn)

-00%

SUPER PONUDA

19 00,99

99

22

kn

VEĆ OD 00,99

63

99 kn

Premium ili Pants

od 20 do 52 komada (1 kom = 1,23-3,20 kn)

Double care

od 48 do 76 komada (1 kom = 1,00-1,58 kn)

VIOLETA

Pelene za djecu

razne veličine

63,99 79,99

-20%

75,99 95,99

-20%

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


JAR

GARNIER

Odabrani deterdženti za ručno pranje posuđa

odabrani proizvodi

-30%

AXE

odabrani proizvodi

-25%

-30%

-0%

SUPER PONUDA

0,99

55

99 kn

RUBEL

Deterdžent za rublje nature fresh ili lavander

10 kg (1 kg = 5,60 kn) GLADE

Osvježivač zraka refil razne vrste

269 ml (1 l = 78,03 kn)

-50%

SUPER PONUDA

41,99

2099 kn

WILKINSON

odabrani proizvodi

-40%

-50%

SUPER PONUDA

19,99

9

99 kn

SOMAT

WC NET

Gel za čišćenje i dezinfekciju toaletne školjke razne vrste

750 ml ili 38 g (1 l = 13,32 - 262,89 kn)

odabrani proizvodi

-45%

AJAX

Sredstvo za čišćenje staklenih površina razne vrste

750 ml (1 l = 10,65 kn)

-50%

SUPER PONUDA

15,99

799 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

23


-55%

SUPER PONUDA

19,99

8

99 kn

1

Vrtna lopatica

2

Ručna motika

• 34 cm • drvena ručka presvučena gumom

-30%

SUPER PONUDA

• 27 cm • motika i grablice u jednom alatu • pogodna za sve vrste tla • drvena ručka presvučena gumom

3

-35% 199,99

129

kn

69

99 kn

Vrtne grabljice

Plastenik

• dimenzije 69x49x160 cm • 4 niova

220 l

VEĆ OD -00%

Vaza

• pvc • mat • dimenzije cca 20x20x28 cm

00,99

6

99 kn

Komposter

-50%

SUPER PONUDA

-40%

29,99

SUPER PONUDA

14

99

249,99

kn

• dimenzije 28x28x24 cm

• zakrivljena oštrica • neklizajuće ručke omogućavaju lakše rezanje • 51-78 cm podesiva duljina ručki

• 27 cm • drvena ručka presvučena gumom

SUPER PONUDA

99

99,99

Teleskopske škare

149

99

24,99 49,99

-50%

kn

• kapaciteta 220 l • jednostavna montaža • praktičan • lagana konstrukcija • Neometana cirkulacija zraka kroz perforiranu zidnu konstrukciju

Vrtne rukavice • latex • razne boje • 1 par

Sjekira

• težina 600 g • ručka od fiberglasa

-55%

SUPER PONUDA

89,99

39

99 kn

Vrtne škare

SUPER PONUDA

-42%

SUPER PONUDA

69,99

39,99

39

99 kn

24

-25%

Vaza

• pvc • dimenzije 60x29x28,2 cm

29

99 kn

Solarna LED lampa

• mozaik • 4 boje • svjetlo traje otprilike 6-8 sati • sadrži punjivu bateriju tipa AAA / 600 mAh • dimenzije: promjer 10 cm • visina 9 cm • 1 komad

• dužine 18 cm • materijal: metal sa premazom ILAG • jednostavno rukovanje i idealne za korištenje prilikom održavanja vrta

-37%

SUPER PONUDA

39,99

24

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


3

s 3 police plastične ručke

32 x 29 x 133 cm 30 x 32 x 80,5 cm

60 x 24 x 117 cm 40 x 29 x 79 cm

2

60 x 29,5 x 55 cm

5

4 1

plastične ručke s otvorom za sifon

Ormarić za kupaonu ili ormarić za umivaonik • materijal oplemenjena iverica obložena melaminskom folijom

1

• dimenzije 60x29,5x55 cm

179,99 339,99 -47%

2

• dimenzije 30x32x80,5 cm

169,99 299,99 -43%

3

• dimenzije 32x29x133 cm

249,99 459,99 -45%

4

• dimenzije 40x29x79 cm

159,99 299,99 -46%

6 × 6000 kn

-28%

5

SUPER PONUDA

499,99

359

99 kn

VARTA

Ormarić za cipele

površina otporna na ogrebotine

• dimenzije cca 60x24x117 cm • materijal iverica

10 KOMADA

Baterije

• Energy • AA i AAA • pakiranje od 10 komada • (1 kom = 2,00 kn)

-50%

SUPER PONUDA VILEDA

39,99

Spray max mop

19

99

• jednostavno i lako rukovanje • okretna glava mopa • navlaka periva u perilici • pogodan za sve vrste tvrdih podova

-50%

kn

SUPER PONUDA

239,99

119

99 kn

VILEDA

Refil za Spray mop Promist Max

-55%

SUPER PONUDA

6 × 8333

59,99

26

kn

-23%

99

SUPER PONUDA

kn

649,99

499

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

ROWENTA

Ciklonski usisavač

• snaga 750 W • zapremina 1,2 l • kompaktan dizajn • kabel 7,6 m • jednostavno čišćenje • pokazatelj maksimalne razine prašine • ručka za nošenje

25


TRISTAR

Pekač kruha

• 12 različitih programa za pripremu kruha • LCD ekran • digitalni timer • kućište otporno na toplinu • digitalni kontrolni panel • funkcija održavanja topline 60 minuta • periv u perilici za suđe

6 × 6667 kn

-20%

SUPER PONUDA

499,99

399

99 kn

150 W 550 W

TRISTAR

Sjeckalica

• zapremnina posude 0,6 l • 2 oštrice od nehrđajučeg čelika • 2 brzine sjeckanja • odvojivi poklopac • prikladno za pranje u perilici

0,6 l

-26%

SUPER PONUDA

149,99

109

99

-25%

kn

SUPER PONUDA

359,99

269

99

250 W

kn

0,5 l

TRISTAR

• 500 W • BL-4430 • staklena posuda za miješanje • kapacitet zdjele 1,5 l

-23%

Smootie maker • BL-4435 • max brzina rotacije 22000 o/min • 1,15 m dužina kabela • 250 W

Termos vrč • 1,2 l

-40%

SUPER PONUDA

SUPER PONUDA

-25%

SUPER PONUDA

259,99

159,99

99,99

199

99 kn

• za uporabu u kućanstvu • za rezanje komada mesa, sira ili salame • odvojiva klizna ploča za jednostavnije čišćenje

1,2 l

TRISTAR

Blender

Mesoreznica

119

99 kn

5999 kn

Šalica

• porculan • zapremnine cca 385 ml

TOGNANA

-52%

SUPER PONUDA

24,99

11

99 kn

TOGNANA

Kafetijera

• za 6 šalica kave

-30%

SUPER PONUDA

129,99

89

99 kn

Kafetijera

• za 3 šalice kave

-30%

SUPER PONUDA

99,99

6999 kn

Pribor za jelo Termos šalica

• nehrđajući čelik

-50%

SUPER PONUDA

29,99

14

99 kn

26

• nehrđajući čelik • sastoji se od 6 žlica • 6 vilica, 6 noževa i 6 žličica • pakiranje od 24 komada

24 ×

-30%

SUPER PONUDA

99,99

69

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Posuda za kuhanje

• sa staklenim poklopcem • materijal: neprijanjajući aluminij • Ø 16 cm

-50%

SUPER PONUDA

-46%

89,99

SUPER PONUDA

44

99

Duboka tava

149,99

s poklopcem • materijal: aluminij sa neprijanjajućim premazom • Ø cca 28 cm

79

99

kn

• Ø 24 cm

79,99 179,99 -55%

• Ø 28 cm

99,99 209,99 -52%

kn

Wok tava

-45%

SUPER PONUDA

• materijal: aluminij sa neprijanjajućim premazom • Ø cca 28 cm

99,99

54

Grill tava

99

-44%

SUPER PONUDA

• materijal: aluminij sa neprijanjajućim premazom • dimenzije cca 28x28 cm

kn

89,99

49

99 kn

-40%

SUPER PONUDA

Tava

49,99

-44%

SUPER PONUDA

89,99

49

99 kn

29

99

Kalup za pečenje

• materijal: aluminij sa neprijanjajućim premazom • dimenzije cca 35x25 cm

kn

-40%

SUPER PONUDA

49,99

29

99 kn

Tava za palačinke • materijal: aluminij sa neprijanjajućim premazom • Ø cca 20 cm

• opalno staklo • sastoji se od 6 dubokih, 6 plitkih i 6 desertnih tanjura i zdjele za salatu Ø 21 cm

FACKELMANN

Cjedilo

• od inoxa • sa 2 ručke • Ø cca 24 cm

-37%

SUPER PONUDA

-42%

SUPER PONUDA

279,99

39,99

159

99 kn

2499 kn

KESPER

Daska za rezanje • bambus • okrugla • dimenzije cca 25 cm

• Ø 24 cm

34,99 59,99

• Ø 28 cm

39,99 69,99

• Ø 32 cm

49,99

• dimenzije cca 30x30x9 cm

Držač kuhinjskog pribora • od inoxa • dimenzije cca 10 x 17,2 cm

-42%

SUPER PONUDA

34,99

1999 kn

Set od 3 komada

• inox posuda za hranu sa PVC poklopcem

SUPER PONUDA

-42%

SUPER PONUDA

-33%

SUPER PONUDA

34,99

29,99

59,99

19

kn

-42% 89,99 -44%

FACKELMANN KESPER

Košarica za kruh

99

-41%

FACKELMANN

LUMINARC

Set tanjura

• materijal: aluminij sa neprijanjajućim premazom • Ø cca 20 cm

19

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-33%

39

99 kn

27


Deka

• felpa • dostupna u više boja • dimenzije cca 130x170 cm

Ručnik

• 100% pamuk • razne boje • dimenzije cca 50x90cm

-46%

SUPER PONUDA

-50%

29,99

99

17,99

0% • 10 PAM

PAM 0% UK

899

UK • PAM 10

kn

UK • 100%

15

SUPER PONUDA

kn

Jastuk

• štepani • bijele boje • mekan i volumeniziran • dimenzije cca 60x80 cm

Dječji ogrtač

-50%

SUPER PONUDA

• iznimno ugodan i udoban • visoki udio pamuka • vel. 2-10

59,99

29

99 kn

• napunjen finim silikoniziranim poliesterskim kuglicama

-42%

SUPER PONUDA

69,99

3999 kn

-46%

SUPER PONUDA

129,99

69

99 kn

Ženski ogrtač

• visoki udio pamuka • iznimno udoban • s dva praktična džepa • vel. S-XL

Zimske papuče

• za odrasle • veličine 36-41 i 40-45 • razne boje i dezeni

34

99 kn

UK • PAM 10

49,99

Plahta

UK • 100%

-30%

SUPER PONUDA

PAM 0% UK

0% • 10 PAM

• jersey • sa gumicom • 100% pamuk • jednostavno održavanje • dostupna u više boja • dimenzije cca 90x200 cm

• dimenzije cca 140x200 cm

39,99 59,99

-33%

• dimenzije cca 185x200 cm

49,99 69,99

-28%

-41%

SUPER PONUDA

59,99

34

99 kn

-50%

SUPER PONUDA

19,99

9

99 kn

28

Otirač

• sa neklizajućom podlogom • dimenzije cca 40x60 cm Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Muška košulja

Hlače sportske

Muške jeans hlače

• 80 % poliester i 20 % pamuka • vel. M-XXL

• za odrasle • visok udio pamuka • veličine S-XL • razne boje • ugodne za nošenje

• 100% pamuk • jednostavan kroj • vel. 48-58

-44%

SUPER PONUDA

89,99

-37%

-40%

SUPER PONUDA

99,99

4999

SUPER PONUDA

49

99

79,99

59

99

kn

kn

kn

Muška potkošulja

Tajice

Ženske najlon dokoljenke

• visoki udio pamuka • bijele boje vel. M-XXL • 3 komada u pakiranju

3×

-33%

SUPER PONUDA

7×

• 20DEN • razne boje • vel. 36-41 • pakiranje od 7 pari

• ženske • visoki udio pamuka • dostupne u više boja • vel. S-XL

-40%

SUPER PONUDA

-40%

SUPER PONUDA

29,99

19

99

49,99

2999

29,99

17

99

kn

kn

kn

2×

KAPPA

Tenisice Muške pamučne čarape • visoki udio pamuka • crne boje • vel. 39-46 • pakiranje od 7 pari

-33%

SUPER PONUDA

59,99

39

99 kn

KAPPA

Bokserice

• s visokim udjelom pamuka • razne boje • vel. M-XXL • pakiranje od 2 komada

7×

-37%

SUPER PONUDA

79,99

49

99 kn

• za odrasle • donjište: PU/guma • gornjište: umjetni materijal • jednostavno održavanje • razne boje • vel. za nju 36-41 ili njega 40-46

-36%

SUPER PONUDA

249,99

159

99 kn

svijetlosni efekti

Quad

Dječji šator

• za djecu • na akumulator • baterija 6V • 4,5 AH • motor 20 W • svjetlo i zvuk

zvučni efekti

-40%

SUPER PONUDA

6V 4,5 Ah

499,99

299

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

• princezin dvorac ili gusar • dimenzije 105x125 cm / 95x125 cm

-41%

SUPER PONUDA

119,99

69

99 kn

29


Č E T A K TJ E

D

DE

A!

JE

N

PO

ED

RI

ST

N

!

E

PO

u to

sri

ZA

pon

Stvarno štedim!

ned

O

OD

čet

pet

sub

O Š T ED RN VA DLIČNE AKCIJ

IM

OD PONEDJELJKA 22.02. DO SRIJEDE 24.02.2021.

J EL J A DO K

S

Fini bučin kruh 450 g (1 kg = 15,53 kn)

-22%

SUPER PONUDA

8,99

6

99

-20%

SUPER PONUDA

kn

9,99

E

E

1 kg

-60%

EŽ

UB

žuti

•

Luk

A

PONU ŠE DE

• IZ N

STVARNO ŠTEDIM!

R I S VJ

7

99 kn

UZMI NAJBOLJE!

Puding

čokolada ili vanilija 4 x 125 g (1 kg = 15,98 kn)

SUPER PONUDA

4,99

1

99 kn

STVARNO ŠTEDIM!

Svinjski but bez kosti na pultu 1 kg

-00%

SUPER PONUDA

0,99

21

79 kn

STVARNO ŠTEDIM!

30

-00%

SUPER PONUDA

00,99

19

99 kn

UZMI NAJBOLJE!

-33%

SUPER PONUDA ZDENKA

Topljeni sir classic 35% m.m.

3x 140 g (1 kg = 47,60 kn)

5,99

3

99 kn

UZMI NAJBOLJE!

GOLDSTEIG

Sir Emmentaler polutvrdi

100 g (1 kg = 39,90 kn)

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


OD PON. 22.02. DO SRI. 24.02.

-00%

SUPER PONUDA

-26%

FRANCK

00,99

1699

Jubilarna mljevena razne vrste

kn

-00%

4,99

369

250 g (1 kg = 67,96 kn)

STVARNO ŠTEDIM!

PHILIPS

SUPER PONUDA

Kava

kn

UZMI NAJBOLJE!

SUPER PONUDA DOLINE

Trajno mlijeko 2,8% m.m. 1l

000,99

14999 kn

STVARNO ŠTEDIM!

Glačalo

• snaga 2000 W • EasySpeed • kapacitet rezervoara za vodu 220 ml • mlaz pare 25 g/min • dodatna količina pare 90 g/min • zaštita protiv stvaranja kamenca

REX

Deterdžent za rublje Amazonia

5l (1 l = 10,00 kn)

-50%

SUPER PONUDA

99,99

-00% 00,99

25

99 kn

49

99

SUPER PONUDA VIOLETA

Omekšivač za rublje

-43%

SUPER PONUDA

kn

299,99

STVARNO ŠTEDIM!

16999

Purple ili mediteran

STVARNO ŠTEDIM!

4l (1 l = 6,50 kn)

kn

500 listića HARMONY

STVARNO ŠTEDIM!

Sušilo za rublje

• kompaktno se sklapa, štedeći prostor u vašem stanu, sušilo je opremljeno kliznim preklopima za sušenje odjeće u punoj dužini, sušilo ima i dodatni držač za sitnice

BERGNER

Kuhinjski ručnici

Set tava

500 listića

pakiranje od 2 role (1 rola = 17,50 kn)

-00%

SUPER PONUDA

00,99

34

99 kn

STVARNO ŠTEDIM!

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

• 3 dimenzije Ø cca 16, 20 i 24 cm • neprijanjajući premaz Marble • prikladne za kuhanje na svim vrstama štednjaka uključujući i indukciju

-45%

SUPER PONUDA

199,99

10999 kn

STVARNO ŠTEDIM!

31


VIKEND akcija

OD SUB. 20.02. DO NED. 21.02.

nuda o p a ć još ve •

šteda u a ć još ve Ovaj vikend pokupi XXL uštedu!"

P

"

RAŽI NA OT

Pileći file

PU

LT U

1 kg

-00%

IC

E

svježi

M ES

N

SUPER PONUDA

0,99

28

99 kn

ZOTT

6 × 150 g

Jogobella Classic XXL

6x 150 g (1 kg = 14,43 kn)

-34%

SUPER PONUDA

19,74

12

99 kn

DOLINE

Kiselo vrhnje

12% m..m

750 g (1 kg = 11,99 kn)

-47%

750 g

1,2 kg

CEKIN

Pileće hrenovke XXL

1,2 kg (1 kg = 14,16 kn)

SUPER PONUDA

16,99

39,99

8

99 kn

RADNO VRIJEME

Potražite na našoj web stranici www.plodine.hr

32

-00%

-57%

SUPER PONUDA

16

SUPER PONUDA

0,99

99

99 kn

POHVALE I PRITUŽBE

pohvale.prituzbe@plodine.hr

PLODINE.HR

Plodine.hr/o-nama/kontakt/ facebook.com/PlodineHrvatska

99 kn

ARIEL

Deterdžent za rublje regular

6,5 kg, 2x 2,64 l, 74 komada gel kapsula (1 kg = 15,38) (1 l = 18,94 kn) (1 kom = 1,35 kn)

BESKONTAKTNO PLAĆANJE

32

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu