Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 18.11. DO NED. 21.11.

Pilos

1 kg =

Proviact probiotski jogurt

66.66

• 0,9 % m. m.

1,5 kg

-23% 129.99

Mister Choc

99.

99

Duo namaz XXL

• Kakao i mlečni namaz

KRATKOTRAJNA

1 kg = 66.66 din

PONUDA

# 225477

1 kg

KRATKOTRAJNA

Fin Carré

PONUDA

Čokolada sa pirinčem XXL

300 g

279.

!

191.

98

XX.XX din 1 kg1 l==639.94

!

99

250 g GRATIS

Više proizvoda iz teme „XXL“ pronađite NA STRANAMA 10 - 19

Redovna cena za 750 g = 279.99 # 228254

20 % GRATIS

Redovna cena za 200 g = 159.99 # 228411

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Bon Gelati

Sladoled na štapiću XXL

8 x 120 ml

!

349.

99

1 l = 364.58 din

6 + 2 komada GRATIS

Redovna cena za 6 x 120 ml = 349.99 # 202765

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 46/21

Kaki Sveža jagnjetina • Cca 2,3 kg

• Japanska jabuka

1 kg

-25% 799.99

599.

99 # 227826

1 kg

-25% 159.99

119.

99 # 80655


Super sveže od čet. 18.11. 1

komad

Nar kom.

SAMO!

Više od

49.99

120

proizvoda na

# 80646

Lidlovoj pijaci

1 kg

1 kg

SAMO! Tikvica bela

119.

99 # 82353

2

KN · 46/21

-21%

Batat

• Slatki krompir

229.99

179.99 # 80755

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 18.11. DO NED. 21.11. Baštensko cveće

Redovno zalivanje

U hladu Umereno zalivanje

Držati u kući

Na sunčanom mestu

Anturijum • 60 cm • Više boja

1 199.

99 # 55317

Sobno cveće • 25 cm • Više boja • Više vrsta

349.99 # 51310

Ukrasne sobne biljke

Kaktusi

• Više vrsta • U dekorativnoj keramičkoj saksiji

• Više vrsta • U dekorativnoj keramičkoj saksiji

399.

829.

99

99

# 153879

# 139628

Buket ruža

Jesenji buket

• 11 ruža u buketu • Više boja • Vaza nije uključena u prodaju

• Više boja • Vaza nije uključena u prodaju

349.99

499.99

# 69751

# 136034

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

3


Super sveže od čet. 18.11.

Više od

80

proizvoda u

Lidlovoj mesari

1 kg

Sveža prasetina

• Cca 2,3 kg

1 kg

-27%

-25%

539.99

399.

99

Sveži pileći batak i karabatak miks

369.99

269.

# 227812

Sveža očišćena pastrmka

• Cca 600 g

KN · 46/21

# 240359

1 kg

400 g

-16%

-20%

599.

99

499.99 # 227013

4

99

Sveža pileća minut šnicla • Od grudi

249.99

199.99 1 kg = 499.98 din

# 227751

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 18.11. DO NED. 21.11.

Burek sa pečurkama 100 g

-20% 49.99

39.99 1 kg = 399.90 din

# 234521

Pecivo sa kimom 60 g

SAMO!

14.99

80 g

Kukuruzno pecivo

SAMO!

100 g = 24.99 din

22.

99

# 265177

100 g = 28.74 din # 265174

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Ciabatta classic

79% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

300 g

-21%

69.99

54.

99

1 kg = 183.30 din

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

Od četvrtka 18.11. do srede 24.11. # 208450

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

5


Super kvalitet od čet. 18.11.

Pilos

Trapist sir

Solevita

• U listićima

Sveži sok od jabuke

125 g

-20%

• Mutni

119.99

94.99

1l

-25%

199.99

1 kg = 759.92 din

149.

99

# 227117

#211456

Pilos

Jogurt sa dražejama

• Jagoda ili vanila • 2,8 % m. m. 135 g

-24%

49.

99

37.99 1 kg = 281.41 din

# 225729

6

KN · 46/21

Chef Select

Sveži riblji namaz

• Sa lososom i vlašcem ili sa tunjevinom i kiselim krastavcima

80 g

-25%

79.99

59.99 100 g = 74.99 din

# 230183

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 18.11. DO NED. 21.11.

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

Pikok

Pikok

Čajna kobasica

Grill kobasica

• Narezana

78% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

100 g

280 g

-20%

-21%

99.

178.99

99

79.99 1 kg = 799.90 din

139.99

# 227727

# 226508

1 kg = 499.97 din

Pikok

Pikok

Tost šunka

Buđola

• Narezana

• Narezana

100 g

200 g

-21%

189.99

-22%

219.99

149.

169.

99

1 kg = 749.95 din

99

1 kg = 1 700.- din

# 230100

# 234560

Pikok

Čvarci

400 g

250 g

-20%

399.

99

319.

99

-21%

Baroni

Alpska kobasica

178.99

139.99 1 kg = 349.98 din

1 kg = 1 280.- din

# 226426

# 234554

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

7


Super od č Thomy

Majonez

• Delikates KRATKOTRAJNA

PONUDA

87% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

380 g

169.99

1 kg = 447.35 din # 233770

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

10

komada

Bellarom

C

Instant kafa 3u1

Kafa KRATKOTRAJNA

PONUDA

200 g

-20%

Fin Carré

199.99

Mlečna čokolada

• Sa pavlakom i celim lešnicima

!

240 g

!

192.

159.

99

99

1 kg = 804.13 din

40 g GRATIS

1 kg = 799.95 din

Redovna cena za 200 g = 192.99

# 202189

10 x 18 g

-20% 119.99

94.99 1 kg = 527.73 din

# 266640

# 246814

Pure Olive by Cien

Losion za telo

Pure Olive by Cien

• Intenzivna nega i hidratacija za sve tipove kože • 24-časovna nega i zaštita

Gel za tuširanje

• Pogodan za sve tipove kože 300 ml

229.99

1 l = 766.64 din # 233119

8

KN · 46/21

300 ml

249.99

1 l = 833.30 din # 233121

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d četvrtka

nt

OD ČET. 18.11. DO SRE. 24.11.

S ljubavlju, domaće

Domaći kulen 300 g

-23% 379.99

289.99 1 kg = 966.64 din

Od četvrtka 18.11. do nedelje 21.11. # 260917

S ljubavlju, domaće

Suva pečenica

• Narezana 100 g

1 kg

-25%

-25%

269.

439.99

99

199.99 1 kg = 2 000.- din

Od četvrtka 18.11. do nedelje 21.11. # 262095

329.99

S ljubavlju, domaće

Šumadijski zreli sir

1 kg = 412.49 din

• 800 g oceđene mase

Od četvrtka 18.11. do nedelje 21.11. # 261720

Pure Olive by Cien

Krema za lice

• Intenzivna nega i hidratacija za sve tipove kože • 24-časovna nega i zaštita

Pure Olive by Cien

Krema za ruke • Za suvu i oštećenu kožu

75 ml

75 ml

299.99

199.99

100 ml = 399.99 din

100 ml = 266.66 din

# 233122

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 233123

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

9


3

komada

Crownfield

Hrskavi musli XXL

• Sa voćem ili čokoladom Nixe

Fileti haringe u paradajz sosu XXL

3 x 200 g

389.99

1 kg = 649.99 din # 202618

1 kg

396.65 150 g GRATIS

Redovna cena za 750 g = 349.99 # 236883

Combino

Durum testenina XXL • Špagete, spirale ili makarone 600 g

89.99

1 kg = 149.99 din

100 g GRATIS

Redovna cena za 500 g = 89.99 # 202916, # 236344, # 237520

10

KN · 46/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.11.

12

komada

Bellarom

Snack Day

Instant kafa Green XXL

Tortilja wraps XXL

• 100 % Robusta kafa

• 12 x Ø 25 cm 740 g

300 g

557.98

200.

98

1 kg = 1 860.- din

1 kg = 271.60 din

20 % GRATIS

25 % GRATIS

Redovna cena za 200 g = 464.99

Redovna cena za 370 g = 133.99

# 246147

# 202470

Bellarom

Kapsule za kafu XXL

1 kom. =

16.37

• Više vrsta 44 kom.

719.96

1 kom. = 16.37 din

8 kom. GRATIS

Redovna cena za 10 kom. = 199.99 # 240357, # 240385, # 240377, # 240376

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

11


5

komada

Maitre Jean-Pierre

Kroasani sa nugat kremom XXL 5 x 65 g

164.51

1 kg = 506.19 din

10 % GRATIS

Redovna cena za 240 g = 134.99 # 203186

3

komada

Sondey

Sendvič keks sa kakao punjenjem 3 x 500 g

440 / 550 g

Sondey

Mešavina keksića XXL • Vafel ili čajni

359.97

199.99

1 kg = 239.98 din

1 kg = 454.53 / 363.62 din

20 % GRATIS

10 % GRATIS

Redovna cena za 500 g = 149.99

Redovna cena za 400 / 500 g = 199.99 # 203002

# 236237

300 g

Hatherwood

Mint čokoladice XXL

224.98

1 kg = 749.94 din

25 % GRATIS

Redovna cena za 200 g = 199.99 # 202849

12

KN · 46/21

440 g

Sondey

Neo keks XXL

188.87

1 kg = 429.25 din

100 g GRATIS

Redovna cena za 180 g = 99.99 # 264149

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.11.

Confiserie Firenze

Biskvit XXL

• Mramorni ili straćatela 500 g

199.99

1 kg = 399.98 din

100 g GRATIS

Redovna cena za 400 g = 199.99 # 202911

Mister Choc 500 g

Sondey

Vafel roleri sa kremom od lešnika XXL

500 g

189.99

Sondey

249.

99

Piškote XXL

1 kg = 379.98 din

100 g GRATIS

Redovna cena za 400 g = 189.99

1 kg = 499.98 din # 202631

Krem sa kikirikijem XXL 750 g

249.99

1 kg = 333.32 din

# 215810

# 236021

Nord Fresh

Sweet Corner

Mentol bombone XXL

Gumeni medvedići XXL • Više vrsta

360 g

115.19

360 g

189.99

1 kg = 319.98 din

20 % GRATIS

1 kg = 527.75 din

Redovna cena za 300 g = 119.99

60 g GRATIS

# 224655

Redovna cena za 300 g = 189.99 # 263361, # 263360, # 241761

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

13


Alesto

Kalifornijski pistaći XXL • Pečeni, slani 300 g

554.98

1 kg = 1850.- din

25 % GRATIS

Redovna cena za 150 g = 369.99 # 202877

8

komada

Perlenbacher

Pils pivo XXL

• 4,9 % Vol. 8 x 0,5 l

524.93

1 l = 131.24 din

7 + 1 GRATIS

Redovna cena za 500 ml = 74.99 # 202755

Snack Day Snack Day

Tortilja čips XXL

• Slani ili sa ukusom sira 375 g

155.98

1 kg = 415.95 din

75 g GRATIS

Redovna cena za 150 g = 77.99 # 207359

14

KN · 46/21

Slane kokice XXL 150 g

67.

19

1 kg = 447.94 din

20 % GRATIS

Redovna cena za 125 g = 69.99 # 236587

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


y

e

OD ČETVRTKA

18.11.

4

komada

Alesto

Kikiriki XXL • Pečeni, slani 1 kg

404.98 25 % GRATIS

4 x 300 g

Redovna cena za 500 g = 269.99 # 237516

5L

Trattoria Alfredo

Pizza Margarita XXL

1L=

120.-

• Pripremljena u kamenoj peći

509.97

1 kg = 424.98 din

3 + 1 GRATIS

Redovna cena za 300 g = 169.99 # 202582

3

komada

Trattoria Alfredo

Solevita

Pizza sa mozzarella sirom XXL

Mutni sok od jabuke XXL • 100 % voćni sadržaj 5l

3 x 335 g

399.98

599.

99

1 kg = 398.- din

1 l = 120.- din

2 + 1 komad GRATIS

# 235787

Redovna cena za 1 kom. = 199.99

# 208311

3

komada

30

Grafschafter

komada

Baget

• Sa belim lukom i maslacem ili sa začinskim biljem i maslacem

900 g

3 x 175 g

217.99

1 kg = 415.22 din

2 + 1 komad GRATIS

Ocean Sea

Riblji štapići XXL

471.

1 kg = 524.43 din

20 % GRATIS

Redovna cena za 450 g = 294.99 # 203211

Redovna cena za 2 kom. = 217.99

# 226940

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

98

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

15


Culinea

Ćureći komadići XXL 1,5 kg

489.99

1 kg = 326.66 din

500 g GRATIS

Redovna cena za 1 kg = 489.99 # 229009

Culinea

Ćureći medaljoni punjeni sirom XXL 1,5 kg

Culinea

Ćureći medaljoni punjeni šunkom i sirom XXL

529.

99

1 kg = 353.33 din

1,5 kg

599.99

1 kg = 400.- din

500 g GRATIS

Redovna cena za 1 kg = 599.99

# 236950

# 229002

Harvest Basket

Krompir sa začinima XXL 1 kg

169.99 250 g GRATIS

Redovna cena za 750 g = 169.99 # 228196

16

KN · 46/21

Harvest Basket

Kroketi od kormpira XXL 1 kg

126.92 150 g GRATIS

Redovna cena za 750 g = 111.99 # 212399

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

16

18.11.

komada

Bon Gelati

Miks mini sladoleda na štapiću XXL

• Klasik, sa bademom, sa belom i crnom čokoladom 16 x 50 ml

429.

99

1 l = 537.49 din

12 + 4 komada GRATIS Redovna cena za 12 x 50 ml = 429.99

# 228404

16

komada

Bon Gelati

Sladoled na štapiću XXL

Bon Gelati

• Čoko ili jagoda crisp

Miks mini sladoleda sa bademom na štapiću XXL

• Sa prelivom od bele i mlečne čokolade

8 x 120 ml

349.99

16 x 50 ml

429.99

1 l = 364.58 din

6 + 2 komada GRATIS

1 l = 537.49 din

Redovna cena za 6 x 120 ml = 349.99

# 234598

8

komada

# 234756, # 204864

Bon Gelati

Bon Gelati

Sladoled na štapiću klasik XXL

8

Sladoled kornet XXL

komada

• Sa ukusom čokolade i vanile

• Sa burbon vanilom i prelivom od mlečne čokolade

8 x 120 ml

254.99

8 x 120 ml

289.99

1 l = 265.62 din

6 + 2 komada GRATIS

1 l = 302.08 din

Redovna cena za 6 x 120 ml = 254.99

6 + 2 komada GRATIS

# 219152

Redovna cena za 6 x 120 ml = 289.99 # 202792

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

17


3

komada

Dentalux

Četkica za zube Professional XXL • Medium ili soft 3 kom.

148.99

1 kom. = 49.67 din

2 + 1 komad GRATIS

Redovna cena za 2 kom. = 148.99 # 207051

Cien

Gel za tuširanje XXL • Sa mirisom kokosa, dinje ili grejpfruta 1,25 l

Cien

Tečni sapun XXL • Sa mirisom masline ili marakuje i kokosa

229.

99

1 l = 184.- din

250 ml GRATIS

Redovna cena za 1 l = 229.99 # 227290

18

KN · 46/21

1l

149.98 250 ml GRATIS

Redovna cena za 500 ml = 99.99 # 227293

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.11.

4

komada

Lupilu

Vlažne maramice za bebe XXL • Comfort ili sensitive • Sa gel losionom 4 x 80 kom.

479.99

1 kom. = 1.50 din # 224549

4

komada

W5

Univerzalne vlažne maramice za čišćenje XXL • Sa mirisom morske svežine ili limuna • Sa poklon kutijom

4 x 80 kom.

849.99

1 kom. = 2.66 din # 202834

Siempre

Dnevni higijenski ulošci XXL • Normal 80 kom.

171.09

1 kom. = 2.14 din

10 komada GRATIS

W5

WC sredstvo za čišćenje XXL • Za uklanjanje rđe i kamenca ili za čišćenje sanitarija

1,2 l

139.99

1 l = 116.66 din # 236022

Redovna cena za 45 kom. = 109.99

# 236529

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

19


20

KN · 46/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

21


OPREMLJENI ZA

DA LI

Z N AŠ

Do

r

lji

ef fl

l eekktu i d edteal t ujjuućć i

t aji

bija veta

BIONIC-FINISH® ECO završna obrada zasniva se na formuli bez PFC-a (perfluorougljenika). Izuzetno efikasna ekološka vodootpornost razvijena je pomoću inovativne bionske tehnologije, tako da ne sadrži formaldehide, otporna je i odbija prljavštinu.

pna b oja

s tu

Od

dootporn

o

ov

Vo

ča ć e n i š av

RRe

Za

pe

i

SNEŽNE ČAROLIJE

?

Impregnacija po ugledu na prirodu

Za

devojčice

Za

dečake

Crivit®

Jakna za skijanje za devojčice ili dečake

• Sa ekološkom impregnacijom • Gornji materijal odbija vodu zahvaljujući BIONIC-FINISH® ECO tretmanu • Toplo punjenje •

Veličine: 122 - 164

kom.

2 399.

-

# 363028

22

KN · 46/21

# 363044

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.11.

Za s tu

pna b oja

Do

dečake

Vodootporno 3000 mm visina vodenog stuba

Ne propušta vetar

Zapečaćeni šavovi

Koža

Visina vodenog stuba spoljašnjeg materijala: cca 3000 mm

Od

bija veta

r

ef fl

l eekktu i d edteal t ujjuućć i

t aji

dootporn

o

Vo

RRe

O dO d u bbiijja vvood ud

lji

Visina vodenog stuba označava visinu nivoa vode koja deluje na materijal, bez znatnog propuštanja vlage kroz materijal. Što je veća vrednost visine vodenog stuba, to je materijal nepropustljiviji. Vodeni stub od 1300 mm znači da je odevni predmet nepromočiv.

Za

devojčice

Crivit®

Pantalone za skijanje za devojčice ili dečake

• Sa ekološkom impregnacijom • Gornji materijal odbija vodu zahvaljujući BIONIC-FINISH® ECO tretmanu • Podesivi, odvojivi i elastični tregeri • Sa zaštitom od posekotina sa unutrašnje strane nogavica •

Veličine: 122 - 164*

kom.

1 799.

-

# 363047

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

# 363024

23


Do

pna b

s tu

pna b

oja

s tu

Za

devojčice

2

oja

Do

dela

Za

dečake

bo

ov

a

b

ez

n ih š av

Crivit®

Dečija pletena kapa

• Mekana i topla sa postavom od flisa •

Crivit®

Seamless funkcionalni veš za devojčice •

Veličine: 122 - 176*

set

Veličine: 122 - 164

kom.

1 299.-

399.99 # 363045 # 363026

s tu

pna b oja

Do

# 363039

Od

Dvostruko staklo koje poboljšava kontrast i neprobojno spoljašnje staklo od polikarbonata

r

O dO d u bbiijja vvood ud

Crivit®

Crivit®

Dečije naočare za skijanje i snoubording • 100% UV zaštita, optička klasa 1 • Unutrašnja sočiva sa zaštitnim premazom protiv zamagljivanja • Sferična sočiva za vid bez izobličenja • Ventilacioni otvori za optimalnu cirkulaciju vazduha kom.

99 # 367481

KN · 46/21

Dečije rukavice za skijanje

• Toplo postavljene i sa 3M™ Thinsulate™ C40® za optimalnu toplotnu izolaciju • Gornji materijal odbija vodu zahvaljujući BIONIC-FINISH® ECO tretmanu •

Veličine: 5 - 7

par

999. 24

bija veta

699.99 # 363080

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.11.

Pepperts®

Čizme za devojčice ili dečake

• Mekana, topla unutrašnja postava • Odvojiva uložna tabanica sa aluminijumskim slojem za optimalnu toplotnu izolaciju • Bolja vidljivost zahvaljujući reflektujućim 3M Scotchlite™ elementima • Profilisan TPR đon

Za

devojčice

Za

dečake

•

Veličine: 31 - 37

par

1 799.

-

# 363052

# 363050

Lupilu®

Dečije čizme

Za

dečake

• Mekana, topla unutrašnja postava • Odvojiva uložna tabanica sa aluminijumskim slojem za optimalnu toplotnu izolaciju • Bolja vidljivost zahvaljujući reflektujućim 3M Scotchlite™ elementima • Profilisan TPR đon

Za

devojčice

•

Veličine: 25 - 30

par

1 699.# 363053 # 363051

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

25


2

bo

ov

a

b

ez

n ih š av

Lupilu®

dela

Seamless funkcionalni veš za devojčice Veličine: 86 - 128

•

set

1 199.# 363040

Lupilu®

Kapa za devojčice

• Sa mekanom postavom od flisa • Prijatno mekana i topla •

Veličine: 86 - 116

kom.

s tu

# 363086

pna b oja

Do

399.99 Od

bija veta

r

Lupilu®

Dečije rukavice

• Gornji materijal odbija vodu zahvaljujući BIONICFINISH® ECO tretmanu • Toplo postavljene i sa 3M™ Thinsulate™ C40 za optimalnu toplotnu izolaciju •

Veličine: 2.5 - 4.5

par

699.99 # 363060

26

KN · 46/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.11.

Za

Od

bija veta

r

Vo

dootporn

o

njega

s tu

Rukavice za skijanje

pna b

• Toplo postavljene i sa 3M™ Thinsulate™ C40® za optimalnu toplotnu izolaciju • Gornji materijal odbija vodu zahvaljujući BIONIC-FINISH® ECO tretmanu

oja

Do

Crivit®

•

par

1 199.-

Za

pna b

# 363962 # 363963

Za

s tu

pna b oja

Do

oja

Do

nju

s tu

Veličine: za nju: 7 - 8; za njega: 8.5 - 9.5

njega

Za

nju

Crivit®

Termo funkcionalna majica dugih rukava •

Veličine: Za nju: S - L (36 - 46) Za njega: M - XL (48 - 58)

kom.

999.99 # 363593 # 363597

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

27


DOČEKAJ ZIMU

SA STILOM Odvojiva kapuljača i umetak od veštačkog krzna

Esmara®

Ženski prsluk od flisa • Mekan i topao materijal sa unutrašnje strane

O dO d u bbiijja vvood ud

Veličine: XS - L (32 - 46)*

•

kom.

Od

bija veta

1 199.-

r

# 362521

Esmara®

Ženska jakna Do

Veličine: S - L (36 - 46)

s tu

pna b oja

•

kom.

2 999.# 362839

Dostupne boje

Esmara® Esmara®

Ženske jeggings pantalone •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

999.99

Ženske pantalone •

Veličine: 34 - 44

kom.

1 299.# 318202

# 362851 # 318207

28

KN · 46/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.11.

an de

Do

2x

tu p

ze n

s

Dostupne boje:

Esmara®

Ženske rolke ili majice dugih rukava •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

•

2 komada (1 kom. = 500.-)

set

Esmara®

999.

99

Haljina

P O D R Ž AVA M O

• Sa viskozom Veličine: 36 - 46

• I N I C I JAT I V U

kom.

PROIZVODNJE

1 499.-

PAMUKA U AFRICI

# 362855

s tu

pna b oja

Do

# 362488

60

DEN Esmara®

Ženske farmerke „Skinny Fit“ •

Esmara®

Ženske helanke

Veličine: 34 - 46*

kom.

1 499. P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Veličine: XS - L (32 - 46)*

•

-

# 362835

kom.

499.

99 # 362832

P O D RŽ AVAMO

Esmara®

Ženske hulahopke •

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

299.99

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

# 362830

PAMUKA U AFRICI

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

29


Bosch®

Štapni usisivač 2 u 1 BBHF2PARQ

k a - š te

di or

P re

os t

klo

a dr š

Bežični i ručni usisivač

pr

pn

• Visoke performanse čišćenja i kratko vreme punjenja • Mlaznica sa električnim pogonom za temeljno čišćenje svih vrsta podova • Dva nivoa snage • Filter koji se može prati • Jednostavno skidanje i pražnjenje posude za prašinu • Samostojeća funkcija: stabilno stoji, čuva prostor i može se puniti na bilo kojoj utičnici • Jednostavan za upotrebu, odlaganje i čišćenje, zahvaljujući maloj težini i sistemu Easy Clean • Valjkasta četka se može lako izvaditi iz podne mlaznice radi čišćenja

2u1

2 jačine ispuštanja pare: za osetljive podove (npr. parket, laminat) i otporne podove (npr. pločice)

16 V

cca

•

Dugo vreme rada: do 40 minuta

•

Vreme punjenja: 4-5 sati

kom.

13 999.-

500 ml Deluje hipoalergijski suzbija grinje

1630 W

Pro Parquet Care Specijalna valjkasta četka za sve vrste podova

# 354388

Silvercrest®

Paročistač SDM 1500 D2

• Spreman za rad za samo cca 25 sekundi • Uključuje dodatak za čišćenje tepiha i 2 navlake od mikrovlakana koje se mogu prati 8m kom.

5 999.-

Sadržan pribor

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

# 359244

7,4 V

2200 mAh

30

KN · 46/21

2 499.-

• Uklj. stanicu za punjenje, mlaznicu za uske prostore i mlaznicu za mokro usisavanje •

Zapremina rezervoara:

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

I UREDAN DOM

kom.

Ručni usisivač za mokro i suvo usisavanje SAS 7.4 LI B3

# 353618

N pr adgl oizv ed od ana nja

ČIST

Silvercrest®

prašina: maks. 400 ml, tečnost: maks. 150 ml

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.11.

10,8 V

2600 mAh

1 2

2

Četka za kućne ljubimce s dvostrukom tehnologijom četkanja za podizanje i uklanjanje dlaka ljubimaca

dela Sadržan pribor: 3

Vileda®

Aquapur®

Robot usisivač VR 303 • • • • •

3 rute čišćenja: spiralna, cik-cak i automatska Sistem dvostrukog filtera visoke efikasnosti Do 90 min. usisavanja Mogućnost programiranja rasporeda čišćenja Do 40 % dodatne snage usisavanja i optimizovana brzina za dubinsko čišćenje i čišćenje mrlja • Aktivna kontrola zvuka: niži nivo buke u nečujnom režimu • XL kutija za prašinu sakuplja do cca 500 ml prašine i prljavštine •

Dodaci za čišćenje

1 • Metlica za prašinu • Čistač za prašinu 3 • Set valjaka za čišćenje

2

kom.

kom. ili set

19 999.-

199.99

# 354421

# 367140

Dimenzije: cca 32 x 8 cm (Ø x V)

Za samo nekoliko minuta odeća je suva i ispeglana Cleanmaxx®

Pegla za košulje 00384

• Suši i pegla odeću automatski u jednom koraku • Za gornje delove odeće kao što su npr. košulje, bluze, majice i džemperi koji se mogu sušiti u mašini za sušenje veša • Značajno nežnije suši i pegla od mašine za sušenje veša i pegle • Funkcionalni dizajn koji štedi prostor kom.

maks.

1800 W

7 999.# 354394

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

31


Navlaka

100% pamuk

Dostupni dezeni Rezervoar za vodu cca

3-s l oj na

pna b

2400 W

29 otvora za paru i 2 funkcije ispuštanja pare

Uklj.

Silvercrest®

1 999.

-

na t stira os Te gurn si

• Visokokvalitetni antistatički keramički sloj za optimalnu sposobnost klizanja • Za peglanje na paru i suvo peglanje • Rotirajući zglob kabla za 360°

Navlaka za dasku za peglanje • Neklizajuća podloga za povećanu stabilnost • Univerzalna veličina

Testiran kvalitet

kom.

Pegla na paru SDB 2400 F4

Aquapur®

protiv ka nja pa

Sistem

SelfClean

N pr adgl oizv ed od ana nja

s tu

oja

Do

300 ml

kom.

459.99

# 369500

# 354404

maks.

150 kg

Praktična ručka za nošenje

2 1

Aquapur®

kom. ili set

299.99

Dodaci za sušenje veša

1 • Korpica sa štipaljkama 2 • Štipaljke za veš

Može se skopiti tako da štedi prostor

s tu

pna b oja

Do

# 364722

Livarno Home®

Sklopiva stolica Livarno Home®

Vešalice za odeću • maks.

2

kg

10x

10 komada (1 kom. = 30.-)

KN · 46/21

•

Dimenzije: rasklopljena cca 35 x 22 x 28,5 cm, sklopljena: cca 35 x 35 x 5,2 cm (Š x V x D)

kom.

set

299.99 799.99 # 354402

32

• Siguran položaj zahvaljujući neklizajućoj površini i gumenim nogarima

# 353606

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.11.

1

ili cca

17 l

2

Aquapur®

Sklopiva korpa za veš

• Stabilan okvir sa integrisanim, neklizajućim drškama

Leifheit®

Sušilica za veš •

•

Dimenzije:

Ukupna dužina za

• 1

cca 50 x 37,5 x 26,5 cm (D x Š x V)

sušenje: cca 15 m

2•

cca 53,5 x 38,3 x 26,3 cm (D x Š x V)

kom.

kom.

1 999.- 999.99 # 354339

3x

# 354408

Livarno Home®

2x

Set mrežica za pranje veša

• Za pranje osetljivog veša

1 Do

pn s tu a b

oja

Skriveni patent zatvarač za zaštitu veša

Dimenzije:

1

1x cca 35 x 18,5 cm (Ø x V); 2x cca 22 x 25 cm (Ø x V)

2

Različiti setovi

•

2 •

2x cca 18 x 15 cm (Ø x V)

3

1x cca 33 x 48 cm (D x Š); 2x cca 23 x 34 cm (D x Š)

set

3x 3

cca

53 l

199.

99 # 374783

2x

Sušilica za veš Ukupna dužina za sušenje: cca 4,7 m

Sa rasklopivim nastavkom

Livarno Home®

Korpa za veš

• U izgledu ratana • Praktične ručke za nošenje

Aquapur®

ili

1x

Ukupna dužina za sušenje: po cca 2 m

Dimenzije: cca 43 x 32,5 x 59,5 cm (Š x D x V)

•

kom. ili set

kom.

349.99

999.99

# 367854

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 354395

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

33


Sa 12 greb - stranica

KREATIVNI TRENUCI

Knjiga žvrljalica - grebalica kom.

499.99

ZA CELU PORODICU

# 366275

United Office®

ili

10x

3+

godina

Magični flomasteri

• Boja se menja ili briše kada se pređe belim flomasterom • Mastilo na bazi vode, ispira se sa većine tkanina •

10 komada (1 kom. = 20.-)

set

199.99 # 366287

34

KN · 46/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.11.

25

listova 270 g/m²

ili

50

listova 135 g/m²

Crelando®

Olovke U 25 boja

• 1 Olovke za crtanje • Sa fleksibilnim vrhom za varijabilnu debljinu linije • Sjajne boje obezbeđuju visoku pokrivenost • Pogodne za papir, karton ili platno • 2 Olovka fineliner • Sa finim vrhom • Pogodne za papir

1

Crelando®

24x

ili

Blok kartona ili papira u boji

• Idealan za hobi i kreativne radove • Od 100% ekološki recikliranog papira •

Dimenzije: cca 24 x 34 cm

2

pak.

set

249.99

399.99 Debljina: cca 0,4 mm

# 366339

# 354689

cca 120 cm

cca 220 cm

cca 30 cm

cca 30 cm

Ø cca 30 cm / Ø cca 15 cm

Ø cca 40 cm

Sadrži:

10

LED sijalica

Sadrži:

ili cca 120 cm

20

LED sijalica

cca 30 cm

Ø svaka cca 20 cm

Sadrži:

Crelando®

Set za izradu papirnih zvezda • Za jednu ili dve zvezde sa ambijentalnim osvetljenjem • Tehnika savijanja bez lepljenja set

699.99 # 377018

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

35


IGRA UZ OMILJENE Do

3

iv

Do

iv

pan m ot

s tu

pan m ot

LIKOVE

s tu

dela

Dimenzije: cca 120 x 120 x 87 cm

John®

Dečiji šator Dimenzije: cca 100 x 100 x 140 cm

• Brzo se sklapa i ima prostora za igru • Izrađen od vodootpornog poliestra i sa stabilnim okvirom od fiberglasa kom.

Dečiji set posuđa • Tanjir, posuda i čaša • Različiti setovi set

1 499.-

799.99

# 351678

# 359286

maks.

50 kg

3

dela

Dimenzije stolica: po cca 30 x 49 x 30 cm (Š x V x D)

Dimenzije stola: cca 61 x 48 x 52 cm (Š x V x D)

Sastoji se od dve stolice i jednog stola. Nogari od masivne borovine.

maks.

35 kg

Dečiji sto sa stolicama set

5 999.# 368114

36

KN · 46/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

22.11.

s tu

1x

pna b oja

Do

1x

1x 1x 6x

4x

Termo majica dugih rukava za dečake •

2x

Veličine: 86 - 116

kom.

599.

99

Lupilu®

P O D R Ž AVA M O

Dečiji aksesoari za kosu kom. ili set

I N I C I JAT I V U

99.99

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 363715

# 357747

Dostupni motivi

Dostupni motivi:

Dostupan motiv:

Dostupan motiv:

2

dela

Za

Za

dečake

Donji deo trenerke za dečake •

kom.

•

599.

99

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

•

Veličine: 86 - 116

kom.

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

# 363704

Dečiji set donjeg veša

Termo helanke za devojčice

Veličine: 86 - 116

devojčice

499.

99

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Veličine: 98 - 140

set

499.99

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 356980 # 356985

# 363702

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

P O D RŽ AVAMO

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

37


DOŽIVI UKUSE SVETA

2

komada

El Tequito

Tortilja wraps

• Barbecue, vegetarijanska ili ljuti sos 2 x 150 g

269.99

1 kg = 899.97 din # 205741

El Tequito

Začini meksičke kuhinje

El Tequito

Ljuti paradajz sok 1l

119.99 # 206783

38

KN · 46/21

• Tex Mex začinjena so, čili con carne ili začin Quesadilla 60 / 65 / 90 g

119.

99

100 g = 199.99 / 184.60 / 133.33 din # 206274

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

22.11.

El Tequito

Panirani sir

• Pepper Jack loptice sa čili umakom, Jalapeño papričice sa punjenjem od krem sira sa čili umakom ili nacho sir sa pasuljem 250 g

249.99

1 kg = 999.96 din # 217909

El Tequito

Kutija za užinu na meksički način

• Panirane blago ljute Jalapeño papričice punjene svežim sirom, hrskave korn fleks panade punjene mešavinom povrća i sirom, uštipci od kukuruza i ljuti čili umak 450 g

399.99

1 kg = 888.87 din # 205757

El Tequito

Jalapeño papričica • U kriškama • 170 g oceđene mase

El Tequito

350 g

-21%

• Žute ili crvene • 190 g oceđene mase

159.99

124.99 1 kg = 735.24 din

Važi od ponedeljka 22.11. do srede 24.11.

El Tequito

Baby feferoni

335 g

119.99

# 213415

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Salsa sos 500 ml

249.99

1 l = 499.98 din # 211067

1 kg = 631.53 din # 213333

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

39


El Tequito

Pileći fileti na meksički način

• Sa slatko-ljutim čili umakom

500 g

449.99

1 kg = 899.98 din # 205788

12

komada

El Tequito

Tacosi

320 g

• Hrskava kukuruzna tortilja sa blagim taco sosom i mešavinom začina za taco

249.

99

1 kg = 781.22 din

230 g

El Tequito

Taco sos

• Ljut ili srednje ljut

99.99

1 kg = 434.74 din

# 207372

8

6

komada

komada

Tortilje

• Classic • 8 x Ø 20 cm 320 g

139.99

1 kg = 437.47 din # 207330

KN · 46/21

El Tequito

Tortilje

El Tequito

40

# 208429

• Sa spanaćem, belim lukom ili paradajzom • 6 x Ø 20 cm 240 g

109.99

1 kg = 458.30 din # 202253

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

22.11.

6

komada

Argus

Pivo Camaro

• 4,6 % Vol.

6 x 0,33 l

200 g

449.99

El Tequito

Guacamole

• Ljuti sos na bazi avokada

1 l = 227.27 din # 203349

269.99

1 kg = 1 350.- din # 224772

El Tequito

Tortilja rolnice

• Hrskavi sir ili slatki paradajz 125 g

109.99

1 kg = 879.92 din # 218980

6

komada

El Tequito

El Tequito

Integralne tortilje • 6 x Ø 25 cm 370 g

139.99

1 kg = 378.36 din # 213007

Tortilja čips

• Sa jalapeño ukusom

El Tequito

125 g

Inferno štapići

200 g

• Ekstremno ljuti

99.99

99.99

1 kg = 799.92 din # 204584

1 kg = 499.95 din # 202117

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

41


Super sveže od pon. 22.11.

Sveže juneće usitnjeno meso XXL pakovanje 1 kg

SAMO!

599.99

Više od

80

# 245786

proizvoda u

Lidlovoj mesari

1 kg

Sveža pileća zadnja četvrt

• Batak i karabatak sa delom leđa • Cca 650 g

1 kg

SAMO!

229.

99 # 227740

42

KN · 46/21

Sveže pileće grudi • Bez kože • Cca 650 g

-28%

499.99

359.99 # 227742

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 22.11. DO SRE. 24.11.

1

komad

Mango kom.

-29%

169.99

119.99 # 80711

1

komad

Krastavac • Salatni

kom.

SAMO!

49.99 # 82231

Više od

120

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

pakovanje

500 g

Čeri paradajz pak. / 500 g

-29%

169.99

119.99 1 kg = 239.98 din

# 82402

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

43


Super sveže od pon. 22.11.

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

90% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

120 g

SAMO! Lisnato pecivo • Sa pilećom šunkom i sirom

44.99 1 kg = 374.92 din

# 263985

Bio suncokret pecivo 70 g 68 g

Donat

• Punjen kakao kremom

-25%

59.

99

44.

99

100 g = 66.17 din

-20% 49.99

39.99 100 g = 57.13 din

# 251519

# 213728

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

44

KN · 46/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 22.11. DO SRE. 24.11.

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

45


Super kvalitet od pon. 22.11.

Milbona

Kremasti duo puding

• Sa više vanile ili više čokolade 150 g

-22%

44.99

34.99

400 g

1 kg = 233.27 din

-21%

Pilos

Kiselo mleko

• 2,8 % m. m.

# 232376

41.99

32.99 1 kg = 82.48 din

# 226135

Pilos

Baroni

Extra sirni namaz

Ćureća posebna kobasica

• 60 % m. m. 100 g

150 g

-24%

-20%

52.99

46

KN · 46/21

• Narezana

49.99

39.99 1 kg = 399.90 din

39.99

# 225485

# 223507

1 kg = 266.60 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 22.11. DO SRE. 24.11.

350 g

Pikok

-20% Pikok

Stišnjena šunka

187.99

Budimska kobasica 300 g

149.

99

-25% 269.99

199.

1 kg = 428.55 din # 226519

99

1 kg = 666.64 din # 226511

Baroni

Hot dog kobasice 1 kg

-23%

299.99

229.99 # 251322

1 kg

-20%

Pikok

Suva pečenica • Cca 400 g

1 599.99

1 269.99

S ljubavlju, domaće

# 227771

Futoška paprika pečena • Crvena 450 g

-31%

550 g

-22%

Chef Select & You

Sveže testo za picu XXL

179.99

219.99

149.99

139.

99

1 kg = 333.32 din # 262303

1 kg = 254.53 din # 238154

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 46/21

47


OD PON. 22.11. DO SRE. 24.11.

Super ušteda 1 kg =

89.99

Sveži svinjski kare XXL pakovanje • Bez koske • Narezan

pakovanje

2 kg

600 g

pak. / 2 kg

SAMO!

SAMO! Pomorandže

1 kg = 583.32 din

179.98

# 245747

# 80142

349.99

1 kg = 89.99 din

Pilos

Kačkavalj

• 45 % m. m.

750 g

550 g

-21%

-22%

509.99

219.99

399.

99

Pilos

Adriatikos sir

1 kg = 533.32 din

169.

# 226209

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

99

1 kg = 309.08 din # 225558

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu