Skip to main content

Ponude od četvrtka i ponedeljka

Page 1

OD ČET. 18.03. DO NED. 21.03.

Bellarom

Instant kafa 200 g

-24% 464.99

349.

99

1 kg = 1 749.95 din

Od četvrtka 18.03. do srede 24.03. # 224520

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Mister Choc

Duo krem

750 ml

399.

1 kg

-20% 274.99

Deluxe

Maslinovo ulje • • •

219.

99

!

Sa Krita Ekstra devičansko Hladno ceđeno

99

1 l = 533.32 din # 211606

Više proizvoda iz teme „Deluxe“ pronađite NA STRANAMA 14 - 23

Od četvrtka 18.03. do srede 24.03. # 227028

1 kg =

16.99

Deluxe

Set eteričnih ulja za aromaterapiju •

Više vrsta

KRATKOTRAJNA

PONUDA

set

!

799.

99

# 246581, # 246583

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 11/21

Crveni krompir Sveže svinjsko meso za gulaš •

Od plećke

•

Četkan

850 g

10 kg

-18%

SAMO!

354.99

289.

99

1 kg = 341.17 din # 247502

169.

99

1 kg = 16.99 din # 83298


1

komad

kom.

Više od

Avokado

110

-25%

159.99

119.99 # 80616

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

Grejpfrut

1 kg

1 kg

SAMO!

SAMO!

99.

99 # 80040

2

KN · 11/21

Tikvica bela

119.99 # 82353

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 18.03. DO NED. 21.03.

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

3


Super sveže od čet. 18.03.

Hleb mešani kukuruzni 500 g

-20%

87.99

69.99

Više od

55

1 kg = 139.98 din

Važi od četvrtka 18.03. do srede 24.03.

proizvoda u

Lidlovoj pekari

# 225486

Krofna sa punjenjem od kajsije

Zemička

48 g

65 g

-23%

-25%

29.99

19.99

22.99

14.

100 g = 47.90 din

99

100 g = 23.07 din

# 250590

# 211435

Ukrasne sobne biljke • • •

Cca 25 cm Više vrsta U dekorativnoj keramičkoj saksiji

899.99 # 147546

4

KN · 11/21

Sukulenti • •

Cca 15 cm Više vrsta

319.99 # 77725

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 18.03. DO NED. 21.03.

Sveži pileći batak i karabatak 1 kg

-25%

269.99

199.

Više od

75

99 # 227739

Mediteraneo

proizvoda u

Lidlovoj

mleveno meso

mesari

Sveže svinjsko usitnjeno meso •

Od buta

850 g

Kompleta na You Tu n recept pogleda be kanalu jt Lidl Srbijae .

-17%

364.99

299.

99

Filip Kovačević kuvar

1 kg = 352.93 din # 238045

Lale, buket • •

299.

99

Orhideja • • •

7 lala u buketu Više boja

Cca 25 cm Više boja U dekorativnoj keramičkoj saksiji

# 69754

899.99 # 118167

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

5


Super kvalitet od čet. 18.03. 24

komada

500 g

-23% 459.99

Naša Familia

Polutvrdi dimljeni sir Milbona 125 g

-25% 119.

Lovilio

Mozzarella sir

99

89.99 1 kg = 719.92 din # 200268

78% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

349.99 1 kg = 699.98 din

# 242077

Pilos

Topi trouglići

Kiselo mleko

400 g

• 45 % m. m.

• 2,8 % m. m.

-23% 299.99

180 g

-21%

229.

99

18.99

14.

1 kg = 574.98 din

99

1 kg = 83.28 din

# 230430

# 226121

Milbona

Fruit King voćni quark

• 14 % m. m. • Sa ukusom banane, jagode i kajsije 6 x 60 g

-25% 119.

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

99

89.99 1 kg = 249.98 din

# 224137

6

KN · 11/21

4 x 100 g

Milbona

Monteravy dečiji puding

• Sa ukusom čokolade i lešnika

-20% 149.99

119.99 1 kg = 299.98 din

# 207971

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


ko

OD ČET. 18.03. DO NED. 21.03. 220 g

-25% 59.99

44.

Pikok

Pileća posebna mini kobasica

99

1 kg = 204.50 din # 226505

Dulano

Roštiljska kobasica 300 g

-23% 299.99

229.99 1 kg = 766.64 din

# 223569

100 g

Nautica

Dimljeni fileti skuše

• Klasik, sa biberom ili sa mešavinom začina

250 g

-23% 129.99

99.

99

1 kg = 999.90 din # 226571

-25% 239.99

Baroni

Bekon slanina

• Narezana

179.

99

1 kg = 719.96 din # 248178

450 g

-22% Freshona

Zamrznuti miks za čorbu

89.99

69.99 1 kg = 155.54 din

# 233549

Chef Select

Sveža testenina sa jajima

• Nudle ili špecle 500 g

-22%

600 g

-22% Confiserie Firenze

Smrznute štrudle

• Jabuka ili mešavina voća

179.99

179.99

139.99

139.

99

1 kg = 279.98 din

# 222960

1 kg = 233.32 din # 211131

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

7


Super od č Mister Choc

Suvo grožđe u čokoladi

79% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

• Mlečna ili tamna

Snack Day

Slane kokice

• Za mikrotalasnu

3 x 100 g

100 g

-26%

-25%

122.

99.99

99

89.99 1 kg = 299.97 din

74.99

# 227065

# 224131

1 kg = 749.90 din

Kania

Univerzalna mešavina Mister Choc začina Čokoladni 1 kg štapići

500 g

-20%

-23% Crownfield

Kukuruzne pahuljice

169.

199.

99

100 g

-20% 99.99

• Punjeni mlečnim kremom

79.99 1 kg = 799.90 din

# 220333

99

129.99 1 kg = 259.98 din

159.99

# 221581

# 210883

1L=

55.-

77% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

Solevita

Sok od jabuke

• 100 % voćni sadržaj 500 g

-21% Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

8

KN · 11/21

114.99

Rivercote

Putero tost

2l

-23% 142.99

89.99 1 kg = 179.98 din

109.99

# 224402

# 228011

1 l = 55.- din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d četvrtka

OD ČET. 18.03. DO SRE. 24.03.

-25%

Od Corte Aurelio

Nero D‘avola Sicilia 0,75 l

sniženja na odabrane PROIZVODE

-21% 319.99

150 ml

-26%

Cien Men

Gel za kosu

129.99

94.99

• Više vrsta

249.

99

1 l = 633.27 din

# 200809

Cien

1 l = 333.32 din

Kremasti gel za tusiranje

# 218380

• Više vrsta 300 ml

-26% 149.99

109.99

Corte Aurelio

1 l = 366.64 din

Chardonnay IGP

# 230901

0,75 l

Cien Men

-21% 279.

99

Dezodorans roll-on • Više vrsta

219.

99

kom.

-28% 138.99

1 l = 293.32 din

99.99

# 202712

# 222698

Argus

Cien Men

Jako svetlo pivo

Dezodorans u spreju • Više vrsta

200 ml

• 7,2 % Vol.

-28%

0,5 l

-23%

159.99

114.99

64.99

49.99

1 l = 574.95 din

# 202702

1 l = 99.98 din

# 212046

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

9


Cien

Natural Beauty Regenerator •

Više vrsta

250 ml

-25% 199.99

149.

99

1 l = 599.96 din # 249669

80 pranja

Doussy

Omekšivač Perfume Select •

36

pranja

•

Visokokvalitetni, premium mirisi omekšivača razvijeni sa parfemskim kućama Za izvanredan miris veša poput omiljenog parfema

Doussy

Omekšivač •

Više vrsta

2l

289.99

1 pranje = 3.63 din # 248731

900 ml

229.99

1 pranje = 6.39 din # 250933

Tolerance je kozmetika proizvedena na bazi prirodnih sastojaka bez životinjskog porekla. Proizvodi ne sadrže silikon, sintetičke polimere, paraben ni mirise.

Cien Med

Med Tolerance pena za čišćenje lica 300 ml

299.99

1 l = 999.97 din # 251097

10

KN · 11/21

Cien Med

Cien Med

Med Tolerance micelarna voda

Med Tolerance balzam za negu lica

150 ml

289.99

1 l = 1 933.27 din # 251098

50 ml

249.99

100 ml = 499.98 din # 251100

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


ač

OD ČETVRTKA

18.03.

5

komada

W5

Mikrofiber set krpa 5 kom.

W5

Cien

Natural Beauty Šampon • Više vrsta

499.99

Univerzalni sprej za impregniranje

1 kom. = 100.- din # 229995

400 ml

229.99

250 ml

-25%

1 l = 574.98 din

199.99

# 204360

149.99 1 l = 499.97 din

# 249670

Cien Med

Cien Med

Med Tolerance krema za ruke 50 ml

Sensitive losion za telo

Cien Med

Sensitive krema za ruke

• Sa shea maslacem

• Sa shea maslacem

199.

99

100 ml = 399.98 din # 251101

75 ml

300 ml

139.99

219.99

100 ml = 186.66 din

1 l = 733.30 din

# 208121

Cien Med

Cien Med

Sensitive dezodorans

Med Tolerance krema za negu lica 50 ml

# 208122

Cien Med

Krema za lice

• 48h zaštita • Bez aluminijumskih soli

• Sa pantenolom

219.

99

100 ml = 439.98 din

75 ml

100 ml

199.

269.

99

1 l = 1 999.90 din # 208123

100 ml = 359.99 din

# 251099

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

# 208130

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

11


SVEŽA PONUDA za sve prilike Juneći T-bone Steak 1 kg

SAMO!

1 199.1 kg

SAMO! Juneći Ramstek

• Bez kostiju

999.

99

Sveži juneći biftek

• Cca 2 kg 1 kg

-22%

2 199.-

1 699.# 250412

12

KN · 11/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.03.

Tropic ribarstvo

Sveža hobotnica • Cca 1,1 kg

1 kg

SAMO!

1 799.# 252506

400 g

-21%

Tropic ribarstvo

Sveže očišćene lignje

500 g

SAMO! Tropic ribarstvo

Kuvani kraci lignje

699.99

549.99 1 kg = 1 374.98 din

# 252713

999.99 1 kg= 1 999.98 din

# 252503

Tropic ribarstvo

Sveži odresci od tune

400 g

-25%

400 g

-20%

999.99

799.99

Tropic ribarstvo

Kuvane kozice

799.99

599.99 1 kg = 1 499.98 din

# 252712

1 kg = 1 999.98 din

# 252714

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

13


Deluxe

Narezana pršuta iz Parme

• Sušena na vazduhu • Dozrevana najmanje 13 meseci • 100 g proizvoda proizvedeno od 140 g svinjskog buta 90 g

349.99 100 g = 388.88 din

# 204705

Deluxe

Deluxe

Originalna pršuta San Daniel

• Narezana • Dozrevana najmanje 14 meseci 80 g

369.99 100 g = 462.49 din

Bresaola

• Od sušenog goveđeg mesa • 100 g proizvoda proizvedeno od 160 g mesa 80 g

379.99 100 g = 474.99 din

# 203704

# 202872

Pereca 100 g

49.99 1 kg = 499.90 din

# 242211

14

KN · 11/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.03.

1 kg Deluxe

Originalna pršuta iz Parme • Sušena na vazduhu • 100 g proizvoda proizvedeno od 205 g svinjskog mesa • Dozrevana 14 meseci 1 kg

1 999.# 203232

Deluxe

Deluxe

Bufalo mozzarela

Parmigiano Reggiano sir

• Sveži sir od bivoljeg mleka u salamuri • Min. 52 % m. m.

• Italijanski sir u listićima • Dozrevan 22 meseca • Min. 32 % m. m. 100 g

279.99

1L

250 g

479.99

1 kg = 2 799.90 din

1 kg = 1 919.96 din

# 206652

# 204749

Milbona

Gurmanski mekani sir s punjenjem

Vita D'or

Ulje od koštica grožđa

• Sa orasima, pečurkama ili čilijem 195 g

389.99 1 kg = 1 999.95 din

1l

499.99

# 229556

# 232944

set

Kania

Kutija sa umacima

• Više vrsta

5 x 130 ml

469.

99

1 l = 723.07 din

Deluxe

Gin Tonic set začina

499.99 # 236913

• Više vrsta

# 214462

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

15


Deluxe

Cappelletti sa nadevom

• Sveža durum testenina sa sirom i rukolom, sa rikota sirom i bosiljkom ili sa rikota sirom i tartufima

Deluxe

Sveža testenina sa tartufima • Od durum pšenice

250 g

199.

99

1 kg = 799.96 din # 203052

Deluxe

Sveži tortelloni od durum pšenice

• Punjeni rikota sirom i spanaćem ili vrganjima • Spremni za konzumiranje za 5 min.

250 g

199.99

250 g

1 kg = 799.96 din

# 206879

199.99 1 kg = 799.96 din

# 203675

Deluxe

Pesto sos

• Sa tartufima, sa bosiljkom i rukolom ili tunom i povrćem 190 g

249.99 1 kg = 1 315.74 din

# 203177

Vita D‘or

Deluxe

Ulje avokada

Mešavina začina sa mlinom

250 ml

429.99 1 l = 1 719.96 din

# 203363

• Više vrsta 40 / 45 / 50 / 55 g

199.99 100 g = 499.98 / 444.43 / 399.98 / 363.62 din

# 203245

16

KN · 11/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.03.

Deluxe

Ekstra devičansko maslinovo ulje sa začinima

Deluxe

Testenina

• Sa jajima, ljutim čilijem ili sremušom

• Origano, biber u zrnu ili ruzmarin 250 ml

500 g

399.

189.

99

1 l = 1 599.96 din

99

1 l = 379.98 din

# 211294

# 207039

Combino

Nudle sa začinima • Rezanci Capunti alla Puttanesca, Fusili Arrabbiata ili školjkice Aglio e Pepperoncino • 500 g testenine + 30 g začina 530 g

229.99 1 kg = 433.95 din

# 203219

Deluxe

Sosevi za paste

Deluxe

Aceto balsamico di Modena

• Barolo, Rukola ili Sorrentina

• Italijanski dresing visokog kvaliteta

350 g

169.99

250 ml

299.99

1 kg = 485.69 din # 203102

1 l = 1 199.96 din

# 203303

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

17


Deluxe

Gotovo jelo sa morskim plodovima 500 g

499.99 1 kg = 999.98 din

# 249997

Deluxe

Čili paprika u maslinovom ulju 170 g

199.99 1 kg = 1 176.42 din

# 203677

Deluxe

Preliv od ljute mlevene paprike • Pogodan kao začin ili dekoracija u pripremi jela 200 g

149.99 1 kg = 749.95 din

# 229779

18

KN · 11/21

Deluxe

Losos sa parmezanom

123 g

449.99 1 kg = 3 658.46 din

# 229213

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.03.

Deluxe

600 g

149.99

Kroketi od krompira

Freshona

Zamrznuta mešavina povrća

• Hrskavi prilog uz jela od mesa

1 kg = 249.99 din

# 202843

750 g

199.99 1 kg = 266.66 din

# 203183

Deluxe

Mini feferone • Žute ili crvene • 85 g oceđene mase

122 g

269.99 1 kg = 3 176.36 din

# 239471

Deluxe

Grilovane zelene špargle

Deluxe

Mešavina pečurki

• 185 g oceđene mase

• Ručno brane pre pakovanja • Samonikle lisičarke, sečeni vrganji ili mešavina šumskih pečurki • Oceđena masa 155 g

330 g

319.99 1 kg = 1 729.68 din

# 202922

290 g

299.99

1 kg = 1 935.42 din # 214816

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

19


Deluxe

Začini za kafu

• Italijanska, Katalonska, Arapska ili Amareto mešavina za kafu 90 g

179.99 100 g = 199.99 din

# 204293

4

komada

Deluxe

Mlevena kafa sa plantaža • Brazil, Tanzania ili Honduras 250 g

549.99

Confiserie Firenze

Čokoladni mafin sa kakao punjenjem

• Punjen sa 10 % kakaa

1 kg = 2 199.96 din

# 249663

375 g

299.99 1 kg = 799.98 din

# 206899

Mister Choc

Čokoladni krem

• Nugat krem sa mrvicama lešnika, mlečni krem sa mrvicama kokosa, moka krem sa mrvicama kafe ili toffee krem sa komadićima karamele 150 g

Deluxe

Kandirane pomorandže sa crnom čokoladom

200 g

269.99

189.99

1 kg = 1 799.94 din

1 kg = 949.95 din

# 206814

# 202522

Deluxe

Voćni namaz

• Sa ukusom maline i breskve, crne trešnje i kruške ili ananasa 250 g

179.99 1 kg = 719.96 din

# 214879

20

KN · 11/21

Deluxe

Visokokvalitetni namazi • Sa ukusom lešnika, badema ili pistaća

190 g

299.99 1 kg = 1 578.90 din

# 212322

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.03.

Deluxe

Šareni macarons • Različitih ukusa

145 g

469.99 1 kg = 3 241.32 din

# 239413

Deluxe

Crème Brûlée

Deluxe

Čokoladne praline

• Francuski desert sa hrskavom karamel koricom

• Mešavina čokoladnih pralina sa finim punjenjem

2 x 100 g

179.99

130 g

299.99

1 kg = 899.95 din

1 kg = 2 307.62 din

# 202548

# 202521

Deluxe

Čokoladni desert • Sa ukusom limete i jogurta, sa karamelom ili sa čokoladnim kremom 85 / 100 g

199.99 100 g = 235.29 / 199.99 din

# 206164

Deluxe

Deluxe

Desert u čašici

Kandirano voće

• Čokoladni, tiramisu ili sa limunom

• Više vrsta 100 g

199.99

85 g

169.99

1 kg = 1 999.90 din

# 249900

100 g = 199.99 din

# 216586, # 214904

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

21


Deluxe

Tiramisu desert

• Kremasta poslastica sa maskarpone sirom i biskvitom u kafi 500 g

349.99 1 kg = 699.98 din

# 204009

10

komada

Deluxe

Desert specijaliteti

• Sa musom od limuna ili tri vrste čokolade • U porodičnom pakovanju

450 / 500 g

349.99 1 kg = 777.76 / 699.98 din

# 204003

Deluxe

Fini sladoled rolat

• Sa ukusom kapućina ili sa nugatom 10 x 10 ml

Deluxe

Sladoled praline • Jagoda i irski krem, jogurt i malina ili šumsko voće

119.

630 g

549.99

99

1 l = 1 199.90 din

1 kg = 873.- din

# 202138

# 204284

Deluxe Deluxe

Sladoled sa pistaćima 200 g

179.99 1 l = 899.95 din

# 203041

22

KN · 11/21

Premium sladoledni desert tiramisu 900 ml

529.99 1 l = 588.88 din

# 202723

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.03.

Deluxe

Čokoladne profiterole

• Sa finim kremastim punjenjem na bazi alkohola i slatke pavlake 450 g

349.

99

1 kg = 777.76 din # 204036

1 kg

Deluxe

Confiserie Firenze

Kolač od maskarpone sira i limuna

Torta od mešanog voća

• Sa voćnim kremom 1 kg

999.99

539 g

489.99 1 kg = 909.08 din

# 236221

# 224093

Deluxe

Zamrznuta premium torta

• Panakota i breskva, čokoladni mus ili straćatela i višnja 750 g

749.99 1 kg = 999.99 din

# 202925

Deluxe

Premium Sorbet sladoled • Limun, marakuja, malina ili mango 1l

Deluxe

Čokoladni sufle • Sa tečnim čokoladnim punjenjem

349.99

2 x 90 g

199.99

# 202652

1 kg = 1 111.06 din

# 208344

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

23


Parkside®

Plazma sekač PPS 40 B2

• Elektronski regulisan, miran i ravnomeran mlaz plazme • Za precizno i čisto sečenje materijala debljine do 12 mm • Pogodan za sečenje čeličnog lima, nerđajućeg čelika, aluminijuma, bakra i gvožđa • Visokokvalitetni kabl za sečenje dužine cca 2,5 m sa zamenjivim nastavcima gorionika i odvojivom vođicom valjka • Kompatibilan sa standardnim kompresorima (npr. PARKSIDE PKO 500 A1)

PRAVA OPREMA

Struja rezanja: 15–40 A Nominalni napon: 230 V / 50 Hz Radni pritisak: 4-4,5 bar Kapacitet rezanja: bakar cca 1-4 mm / nerđajući čelik 1-8 mm aluminijum 1-8 mm / gvožđe 1-10 mm / čelični lim 1-12 mm Sadržan pribor: 3 navlake gorionika (1 prethodno montirana), 3 elektrode (1 prethodno montirana), 1 vođica valjka, pneumatsko crevo sa sistemom brzog spajanja („Quick-Connect“)

kom.

17 999.

2

-

# 358730

ZA RAD POD PRITISKOM 1

cca

2m

#OdgovornoZajedno

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

30

delova 1

2

Parkside®

Set mlaznica i elektroda ili pribor za kružno sečenje • Pogodni za PARKSIDE plazma sekač PPS 40 B2 1 • Set mlaznica i elektroda PDES 4 B2 2 • Pribor za kružno sečenje PPKS 35 B2 • Precizno kružno sečenje sa varijabilno podesivim radijusom • Prečnik sečenja: cca 15–60 cm

24

KN · 11/21

Parkside®

cca 7.5 - 30cm kom. ili set

1 299.# 356278

3

Pribor za pneumatski alat PDAV 4 B1

1 • Četvorosmerni pneumatski priključak 2 • Dvosmerni pneumatski priključak 3 • Set pneumatskih spojnica 4 • Pneumatski zauljivač

4

kom. ili set

499.99 # 345882

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.03.

Parkside®

Kompresor PVKO 50 A1

• Bezuljni kompresor • Nečujni motor smanjenih vibracija • Rezervoar sa vijkom za ispuštanje kondenzovane vode • Mogućnost varijabilnog regulisanja pritiska do maks. 10 bar • Prenosiv, štedi prostor zahvaljujući vertikalnoj izradi, ručki i lako pokretnim točkićima • 2 manometra sa bar i PSI skalom

cca

50 l 1800 W

kom.

19 999.

Efektivni izlazni kapacitet pri 7 bar: cca 96 l/min Radni pritisak: maks. 10 bar Usisna snaga: cca 260 l/min Sadržan pribor: pneumatsko crevo dužine cca 10 m

-

# 356332

cca 10 m Sadrži:

maks.

6,3 bar Parkside®

Pneumatski pištolj za peskarenje PDSP 1000 D5

Parkside®

• Protok sredstva za peskarenje se može podešavati • Pogodan za sva uobičajena mlazna sredstva granulacije cca 0,21-0,35 mm (granulacije 40-60) • Uklj. nastavke za efikasno nanošenje na velike i male površine, kao i na ivice Rezervoar za sredstvo za peskarenje: cca 0,9 l Potrošnja vazduha: maks. 320 l/min Sadržan pribor: 1 kesa za sakupljanje sa vijčanom šelnom, 1 utična spojnica (prethodno montirana), po 1 pljosnati nastavak, tačkasti nastavak, nastavak za ivice i nastavak za unutrašnje uglove, 2 x cca 1 kg sredstva za peskarenje (aluminijum-oksid)

kom.

1 299.-

Pneumatsko crevo PDS 10 A2

• Visokokvalitetno pneumatsko crevo sa tekstilnim umetkom • Utični nastavak i jednoručna spojnica sa brzim zatvaračem od mesinga • Mogućnost povezivanja više creva • Radni pritisak: maks. 16 bar (pri 23°C), maks. 11 bar (pri 60°C) • Ø creva (spoljašnji / unutrašnji): cca 11,3 mm / cca 6,3 mm kom.

799.99

# 345885

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 345869

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

25


Parkside®

Set pneumatskog pribora PDSS 13 D4

• Univerzalno primenjiv za bicikle, dušeke na naduvavanje, lopte i sl. • Pištolj za izduvavanje uključujući 2 produžne mlaznice • Pištolj za naduvavanje sa ventilom i manometrom • Odgovara svim standardnim kompresorima

1

Maks. radni pritisak: 8 bar Set sadrži: 1 pištolj za izduvavanje i 2 mlaznice, 1 pištolj za naduvavanje sa crevom sa spojnicom ventila, 7 adaptera, nastavak za adapter

set

899.

99 # 356352

Set sadrži:

2 1

Parkside®

Bubanj sa pneumatskim crevom ili pripremna grupa

Različiti setovi

• 1 Bubanj sa pneumatskim crevom PDST 10 B3 • Sa automatskim uvlačenjem • Kućište bubnja okretno za cca 180° sa čvrstim zidnim držačem od metala • Dugotrajna vodilica za crevo - bez savijanja • Pneumatsko crevo dužine cca 10 m uklj. adapter za brzo priključivanje (¼“) • Crevo za priključivanje na kompresor dužine cca 3 m sa adapterom za priključivanje (¼“) • Fiksiranje izvučenog creva pomoću funkcije blokiranja 2 • Pripremna grupa PDWE 8 B2 • 3 u 1: regulacija pritiska, priprema vazduha i podmazivanje: • regulator pritiska sa varijabilno podesivim radnim pritiskom i kontrolnim manometrom • separator vode sa zamenljivim filterom i integrisanim ispusnim ventilom • raspršivač ulja sa podesivim dovodom količine ulja i otvorom za punjenje • Uklj. prethodno montirani adapter za priključivanje • Podesivi radni pritisak: 0,5–8 bar • Priključni navoj: ¼“

kom.

2 199.

-

# 345881

26

KN · 11/21

Nominalni broj obrtaja: 22500 min-¹ Veličine osovine: cca 3 mm/ 6 mm

Set sadrži:

2

Prečnik rezne ploče: do 75 mm Broj obrtaja: maks. 20300 min-¹ Parkside®

Pneumatska brusilica • • 1 • • • 2 • • •

Maks. radni pritisak: 6,3 bar Pneumatska spojnica: ¼“ (cca 6,35 mm) Pneumatska brusilica u setu sa priborom PDSS 16 A1 Poluga za okidanje sa osiguračem Pogodna za sve standardne nastavke sa osovinom Pneumatska rezna brusilica PDTS 6.3 B3 Za sečenje lima debljine do cca 3 mm Idealna za obradu karoserije, metalnih obloga ili profila set

1 499.# 356007

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA Sadržan pribor:

18.03.

61

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

deo

Parkside®

U praktičnoj kutiji sa funkcijom postavljanja

Pneumatski udarni odvijač PDSS 310 B5

Parkside®

• Dugotrajan i delotvoran udarni mehanizam • 4-stepena podešavanja udarne snage • Čvrsto aluminijumsko kućište presvučeno visokokvalitetnim prahom i zaštitom od udara kom.

2 999.

-

# 345880

Set nasadnih ključeva PSSS 61 D4 • Visokokvalitetna izrada od hrom-vanadijum čelika (CR-V) i S2 čelika set

2 399.-

Maks. obrtni momenat: cca 310 Nm Maks. radni pritisak: 6,3 bar Nominalni broj obrtaja: 7000 min-¹

# 345886

Parkside®

Kružna testera za sečenje metala PMTS 180 A1 • Za brzo i precizno sečenje čelika, obojenih metala, livenog gvožđa i profila od gvožđa • Brzo stezanje i fiksiranje predmeta obrade • Podesivi uglovi preseka – uklj. skalu • Jednostavna izmena rezne ploče pomoću SPINDLE LOCK blokiranja osovine

Sadržan pribor: 1 rezna ploča za metal cca Ø 180 mm (prethodno montirana), 2 imbus ključa

Nominalni broj obrtaja u praznom hodu: n₀ 7700 min-¹ Dimenzije rezne ploče: maks. Ø 180 mm Dimenzije navoja: M8 Ugao sečenja: 0–45° Maks. dubina sečenja pri 0°: 50 mm

1280 W

na t stira os Te gurn si

5 999.-

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

kom.

cca

2m

# 345868

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

Parkside®

Set odvijača VDE set

Parkside®

Rezne ploče PMTSZ 6 A1 • Za sečenje čelika, obojenih metala, profila od gvožđa i livenog gvožđa •

Dimenzije: Ø cca 180 x 1,8 mm / unutrašnji Ø: cca 22,23 mm

•

899.99

6 komada (1 kom. = 83.34)

set

499.

99

# 346124

# 346769

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

27


O dO d u bbiijja vvood ud

Od

bija veta

r

Esmara®

Ženska jakna •

Izrađena od recikliranog materijala

•

Veličine: 48 - 56 / XS - L (32 - 46)*

kom.

1 999.# 342935

# 342752

# 342746

Certified to the GRS Made with 50 % recycled polyester CU19-292083 www.controlunion-germany.com

Dostupne boje

Esmara®

Ženske farmerke „Super Skinny Fit“ • • •

•

Sa push-up efektom Model sa 5 džepova, veoma usko krojen Optimalno pristaju zahvaljujući LYCRA® BEAUTY Veličine: 34 - 46*

kom.

1 599.-

BUDI

# 342743

U TRENDU 100% liocel

Esmara®

Bluza • •

Prijatan i mekan materijal Moderni izgled teksasa

•

Veličine: 34 - 46*

kom.

1 199.# 342751

28

KN · 11/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.03.

100% liocel

Esmara®

Haljina •

Prijatan i mekan materijal

•

Veličine: 34 - 46*

kom.

1 299.-

Esmara®

kom.

1 499.-

Haljina •

Prijatan i mekan materijal

•

Veličine: 34 - 44*

# 342748

# 307366

Esmara®

Ženske pantalone •

100% liocel

• •

Sa 100% biološki razgradivim TENCEL™ materijalom Sa bočnim praktičnim džepovima Veličine: 34 - 46*

kom.

1 199.# 342744

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

29


Esmara®

Ženska majica dugih rukava • •

Moderan model Sa okruglim izrezom oko vrata

•

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

599.99

100% pamuk

# 342754

Esmara®

Ženske teksas jogger pantalone •

Moderna dužina do članka sa porubom na krajevima nogavica Udoban elastičan pojas sa trakom Optimalno pristaju zahvaljujući elastanu (LYCRA®)

• •

Veličine: 34 - 46*

•

kom.

1 299.s tu

pna b oja

Do

# 342749

2x 5x

Esmara®

Ženske nazuvice Dostupna boja:

Esmara®

Ženske nazuvice •

Veličine: 35 - 42

•

5 pari (1 par = 60.-)

set

299.99 # 343734

30

KN · 11/21

• •

Glatka udobna ivica zahvaljujući laserskom sečenju Savršeno držanje zahvaljujući silikonu na unutrašnjoj strani pete

•

Veličine: 35 - 42

•

2 para (1 par = 125.-)

set

249.99 # 343733

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.03.

Livergy®

Muške farmerke „Slim Fit“ Esmara®

kom.

999.

Ženski donji deo trenerke • • •

Udoban elastičan pojas sa trakom Sa bočnim i zadnjim džepom

99 # 342755

•

Usko krojene

•

Veličine: 48 - 56

kom.

1 499.-

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

Veličine: XS - L (32 - 46)*

Auriol®

Ručni sat • • •

Precizan kvarcni satni mehanizam Metalno kućište sa narukvicom Vodootporan do 3 ili 5 bar

# 342115

kom.

999.99 # 337391

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

# 345191

KN · 11/21

31


Potražite robne marke s Hohenstein logotipom u vašem Lidlu!

Livergy®

Muške jogger pantalone • • • •

Izgled sportskih farmerki - veoma udobne Ranfla na završetku nogavica Optimalno pristaju zahvaljujući elastanu Veličine: 48 - 56

kom.

1 499.# 342112

Integrisani Footflexx sistem unutrašnjeg đona za optimalno ublažavanje koraka

G-širina - veća udobnost zahvaljujući posebno širokoj obući

Uložna tabanica izrađena od štavljene kože bez upotrebe hroma Footflexx sistem unutrašnjeg đona Dugotajni đon sa dvostukom sistemom tvrdoće

Footflexx®

Muške patike •

Veličine: 41 - 46*

par

1 999.# 341945

32

KN · 11/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


s tu

18.03.

pna b oja

Do

OD ČETVRTKA

100% pamuk

Livergy®

Muška majica kratkih rukava

Livergy®

Dostupne boje

Muška majica dugih rukava

•

Usko krojena

•

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

599.99

Veličine: M - XL (48 - 58)

• P O D RŽAVA M O

P O DR ŽAVAMO

kom.

799.99

INIC IJAT IVU

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 342119

I NI CI JAT I VU

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 342122

5x 2x

Dostupna boja:

Livergy®

Muške čarape • •

SOFT COMFORT tehnologija marke LYCRA® za udobnost tokom nošenja Ojačana peta i vrhovi prstiju

•

Veličine: 39 - 46

•

5 pari (1 par = 100.-)

set

499.

99

Livergy®

Muške bokserice •

Veličine: S - XL (4 - 7)*

•

2 komada (1 kom. = 300.-)

# 346576

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

set

599.99 # 342113

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

33


OPREMI SE ZA VELIKO PROLEĆNO ČIŠĆENJE #OdgovornoZajedno

2u1 Odvojiva parna jedinica - za fleksibilnu upotrebu kao ručni uređaj Nastavak za ugaonu mlaznicu

Produžena mlaznica

Silvercrest®

2 u 1 Parni čistač SDM 1500 D3 • •

Intenzitet pare varijabilno podesiv Para je spremna za cca 30 sekundi Testiran kvalitet

set

5 999.-

na t stira os Te gurn si

Mala okrugla četka

N pr adgl oizv ed od ana nja

1500 W

# 345216 # 326917

Velika okrugla četka

Mnogobrojan pribor:

Strugač

34

KN · 11/21

Vreme rada po punjenju rezervoara: cca 11 min.

levak, posuda za punjenje, 1 navlaka od mikrovlakana za nastavak za tapacirani nameštaj, 2 navlake od mikrovlakana za čišćenje poda sa 3 integrisane trake, nastavak za tepih, dugi nastavak četke, nastavak čistača za prozore, nastavak za tapacirani nameštaj, produžno crevo

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.03.

cca

250 ml

UKLANJA DO

99,99% IK

Vreme zagrevanja

approx. 3min cca

EN JE ŠĆ

ČI

EM

AL

IJA

Z

A

BEZ H

UOBIČAJENIH BAKTERIJA U DOMAĆINSTVU! ILI S R E D STAV

A

2.8 - 3.5 bar

Uklj. 8-delni komplet pribora:

produžna mlaznica, ugaona mlaznica, mlaznica za nameštaj sa tekstilnom navlakom, brisač za prozore, okrugla četka, produžno crevo, merna posuda i levak Silvercrest®

Ručni paročistač SDR 1100 B2 • •

Temeljno čišćenje pomoću snažnog mlaza pare Čisti, dezinfikuje i uklanja masnoće - bez hemikalija ili sredstava za čišćenje Okretna mlaznica Testiran kvalitet

set

# 345214

na t stira os Te gurn si

2 599.-

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

cca 4m

6x Livarno Living®

Vešalice za odeću

5x

5x Različiti setovi

set

499.99 # 345209

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

35


Do

pna b oja

s tu

OD

95%

cca

36 l

RECIKLIRANE

PLASTIKE

Miomare®

Korpa za veš

s tu

899.99

pna b oja

Do

kom.

# 355195

cca

cca

18 l

27 l

10x Livarno Living®

Cassetti®

Kutija za odlaganje

Aquapur®

•

Korpa za veš kom.

399.

99

Vešalice za odeću

Dimenzije:

•

Okretna kuka

cca 39 x 22,5 x 29 cm (Š x V x D)

•

10 komada (1 kom. = 40.-)

kom.

499.

# 355194

99

set

399.

# 355186

99 # 355184

Biram reciklirano

Velika potrošnja resursa tokom proizvodnje i niska stopa reciklaže, kao i sve veća upotreba, čine plastiku sve manje i manje održivim materijalom. Kompanija Lidl svesna je svoje odgovornosti kada je plastika u pitanju, i plastični otpad vidi kao važan resurs. Razvojem održivijih alternativa, kao na primer proizvoda za domaćinstvo koji se sastoje od 95% reciklirane plastike, Lidl pristupa ovom izazovu dajući staroj plastici novi život.

36

KN · 11/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

18.03.

cca

32 l

Aquapur®

Kofa kom.

cca

299.99

12 l

Cassetti®

Sklopiva korpa •

Dimenzije: cca 51 x 22 x 34 (Š x V x D)

kom.

499.99

pna b s tu

pna b oja

Do

s tu

# 355193

oja

Do

# 355189

Aquapur®

Kofa

Kanta za otpatke kom.

cca

5l

199.

99

kom.

599.99

cca

# 355188

23 l

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 355196

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

37


UREDI BAŠTU

Broj obrtaja u praznom hodu: 400 min-¹ Radna širina: cca 29 cm ili cca 40 cm Dubina rada: maks. cca 20 cm Težina: cca 12,3 kg

IZ SNOVA

Sa funkcijom sklapanja za uštedu prostora

Za jednostavno rastresanje tla

Radna širina se može prilagoditi zahvaljujući odvojivim noževima (cca 29 cm / 40 cm)

TV HIT NEDELJE Parkside®

Električni kultivator PGK 1400 A1

•

Turbo-Power motor visoke snage Samostalno prodiranje do dubine od cca 20 cm Čvrsto kućište od plastike otporno na udare sa centralnom ručkom za transport

kom.

na t stira os Te gurn si

9 999.

-

Testiran kvalitet

N pr adgl oizv ed od ana nja

• •

# 324395 # 356305

38

KN · 11/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

22.03.

Idealan za rad sa uređajima za sečenje poput lančanih testera, makaza za živu ogradu ili testera za grane

Podesivi vizir

2200 W Parkside®

Zaštitni šlem PFSH 3 A2 • •

Štiti glavu, lice, oči i sluh Postavljena traka za glavu sa praktičnim rotirajućim dugmetom za podešavanje obima (cca 54 - 63 cm) Postavljeni, sklopivi antifoni (veličine L) za zaštitu od buke 23-dB (SNR)

•

•

Preklopivi, odvojivi vizir sa metalnom rešetkom i mrežicom za zaštitu od strugotina ili sitnih delova kom.

2 499.# 345318

TV HIT NEDELJE

Sistem lanac-mač: OREGON Brzina lanca: maks. 15,3 m/s Dužina reza: cca 39,5 cm Pribor: 1 zaštita za mač testere, 1 flaša bio-ulja za podmazivanje lanca, neškodljivog za okolinu (cca 180 ml)

Parkside®

Električna lančana testera PKS 2200 A1 • • • • • • •

Motor visokih performansi sa visokim učinkom testerisanja OREGON mač sa kugličnim ležajem sa lančanikom OREGON hromirani lanac tihog hoda i malih vibracija 2-ručni zaštitni prekidač sa funkcijom zaustavljanja lanca (< cca 0,1 sek.) Automatski sistem podmazivanja lanca Bezalatno brzo zatezanje lanca Lagano, bestrzajno pokretanje lanca zahvaljujući „SoftStart“ funkciji

kom.

6 999.

-

Parkside®

Produžni kabl •

Sa praktičnim poklopcem na priključku kom.

2 799.-

# 345332

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

cca 25 m

# 345319

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

39


List testere sa poteznom kukom i prenosnikom

Visina: cca 50,9 cm

Makaze za rezanje grana

Rasteruje krtice, voluharice i rovčice pomoću niskofrekventnih talasa i/ili vibracija Parkside®

Solarni rasterivač krtica PSMS 1 A1 • • •

Spreman za upotrebu 24h dnevno zahvaljujući solarnoj tehnologiji i 3 snažne baterije Pokriva do cca 750 m² (u zavisnosti od strukture tla) Prirodna zaštita bez zamki ili otrova kom.

1 199.# 345322

Ø maks. cca

cca 30 cm

30 mm

cca 200-277 cm

Snažne čelične čekinje Parkside®

Set četki za korov

Parkside®

Teleskopske makaze za grane • • • •

•

Makaze za rezanje grana sa prenosnikom za pojačanje snage i sečivom sa premazom protiv prianjanja (ILAFLON®) 7-struko ugaono podesiva glava za grane do Ø cca 30 mm Sa testerom za grane koja se može odvojiti kom.

2 999.

-

# 345981

40

KN · 11/21

Set sadrži: − teleskopska drška koja se može izvući do cca 140 cm − 1 četka za fuge i 1 četka za različite površine • Za brzo i efikasno otklanjanje korova i mahovine set

699.99 # 345973

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

22.03.

Makaze za rezanje grana

List testere sa poteznom kukom i sistemom poluga sajla cca 32 cm

Teleskopsko izvlačenje: cca 1,60–2,65 m (5-stepeno)

Sa praktičnim držačem za kaiš Parkside®

Teleskopske makaze za rezanje grana sa testerom • •

•

Parkside®

Testera za grane

Siguran rad bez merdevina sa 5-struko izvlačivom teleskopskom šipkom 2 alata za sečenje od visokokvalitetnog ugljeničnog čelika koji se mogu montirati, za tanke ili deblje grane − Makaze za rezanje grana sa sistemom poluga-sajla − List testere sa poteznom kukom protiv proklizavanja

• • •

Dužina lista testere: cca 30 cm

kom.

1 699.

-

Visokokvalitetni list testere od karbonskog čelika 3-strano brušeni zupci za čisto rezanje Ergonomska, neklizajuća gumena ručka za optimalni prenos snage kom.

899.99

Ø maks. cca

30 mm

# 335370

# 356335

Melinera®

Dekorativna solarna svetiljka • •

Parkside®

Podloga za zemljište • • •

Za sprečavanje rasta korova Od materijala koji propušta vodu Može se skraćivati, jednostavna za postavljanje

•

Dimenzije: cca 10 x 1 m (D x Š) ili cca 5 x 2 m (D x Š)

kom.

499.99

• •

Automatski se uključuje kada padne mrak Sa automatskom promenom boja (crvena - zelena - plava) Trajanje svetla cca 8 časova (kod optimalne napunjenosti) Visina: cca 64 cm

kom.

299.99 # 346391

# 345326

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

41


Može se sklopiti tako da štedi prostor

Dimenzije: cca 64,7 x 35,5 x 19,5 cm (V x Š x D)

2

dela

s tu

pna b oja

Do

Dimenzije: cca 37,9 x 25 x 25 cm (V x Š x D)

Dimenzije: cca 27,8 x 20,5 x 20,5 cm (V x Š x D)

Melinera®

Dekorativna solarna svetiljka • • • • •

Od ručno obojenog veštačkog kamena, otpornog na vremenske uticaje LED sijalica toplo belog svetla koja štedi energiju Automatski se uključuju kada padne mrak Pogodna za ekstremne temperature do -21°C Trajanje svetla cca 8 časova (kod optimalne napunjenosti) kom.

999.99 # 346397

Florabest®

Polica ili set stalaka za cveće • •

Za terasu, balkon ili stambeni prostor Od metala presvučenog prahom kom. ili set

999.99

OTPORNO

# 346395

Florabest®

Rešetka za biljke • •

Od metala presvučenog prahom Sigurno učvršćivanje integrisanim ubodnim šipkama

•

Dimenzije: cca 40 x 117 cm (Š x V)

kom.

599.99 # 346387

42

KN · 11/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

22.03.

Dimenzije: cca 20 x 16 x 24 cm (D x Š x V) Dimenzije: cca 18 x 18 x 27,5 cm (D x Š x V)

Dimenzije: cca 28 x 17 x 19 cm (D x Š x V)

Dimenzije: cca 18 x 18 x 27,8 cm (D x Š x V)

Florabest®

Kućica za ptice •

Čelična traka za kačenje sa zaštitnim omotačem

•

Ø ulazne rupe: cca 3 cm

kom.

999.99 # 345060

Visina: cca 86 cm

Visina: cca 82 cm

maks.

10 kg

Melinera® Florabest®

Zidni držač visećih saksija za cveće • •

Dekorativni zidni nosač od punog metala Uklj. pribor za montažu

•

Dimenzije: cca 28 x 30 cm (Š x V)

kom.

Metalna dekorativna ptica

Visina: cca 90,5 cm

299.

99

• •

Premazana lakom otpornim na koroziju Sa 2 ubodne šipke za siguran položaj kom.

Visina: cca 84 cm

1 599.# 346383

# 346389

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

43


S a dv a

lic

a

SUPER JUNACI ZA

VIŠE RADOSTI S

#OdgovornoZajedno

pamuk

v a lica

v a lica

100%

ad

ad

S

Renforcé posteljina sa dva lica •

2

dela

• • • •

Zadržava oblik i veličinu zahvaljujući Sanfor tretmanu koji sprečava skupljanje Sa praktičnim, skrivenim kopčanjem Dimenzije: jastučnica: cca 60 x 80 cm navlaka: cca 140 x 200 cm

set

1 999.# 342459

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

44

KN · 11/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Za dečake

OD PONEDELJKA

Dostupne boje:

22.03.

2

dela Dostupne boje:

Za devojčice Kratka pidžama ili spavaćica •

Veličine: 98 - 128

kom. ili set

599.99 s tu

pna b oja

Do

# 342465 # 342466

Helanke za devojčice •

Veličine: 98 - 128

kom.

449.99 # 342475

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

45


Za dečake

100% pamuk

s tu

pna b oja

Do

Za devojčice

Majica kratkih rukava za dečake ili devojčice

Šorts za dečake •

Sa bio pamukom

•

•

Veličine: 98 - 128

Veličine: 86 - 128*

kom.

399.99 # 342471 # 342477

46

KN · 11/21

kom.

499.99 # 342469

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

22.03.

Dostupne boje:

Za dečake

Za dečake

Dostupni dezeni:

2x

Dostupne boje:

Za devojčice

2

dela

Za devojčice Set donjeg veša za dečake ili devojčice •

Veličine: 98 - 128

set

Dostupni dezeni:

499.

99

Čarape za dečake ili devojčice • •

Veličine: 23 - 34 2 para (1 par = 100.-)

set

# 342461 # 342460

199.99 # 342481 # 342467

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

47


SVE ZA SREĆNE I

VESELE LJUBIMCE

#OdgovornoZajedno

Obim grudi: cca 38 - 50 cm cca 51 - 67 cm

L

cca 70 - 86 cm Do

XL cca 90 - 119 cm

s tu

pna b oja

2 para (4 komada) zamenjivih fluorescentnih čičak-nalepnica sa natpisom

S M

cca

5m

DOSTUPNO U 2 VARIJANTE

Za pse do maks. 35 kg ili za pse do maks. 20 kg

Zoofari®

Zoofari®

Am za pse •

Bez opterećenja za vrat zahvaljujući ravnomernoj raspodeli sile na grudnoj korpi

48

KN · 11/21

kom.

899.

99

# 345681 # 336232

Povodac za pse •

Sa funkcijom za namotavanje, zaustavljanje i kočenje

kom.

799.99 # 345699 # 314946

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Odvojiva jastučnica, može se prati na temperaturi od 40°C

OD PONEDELJKA

22.03.

2

1

SPAVANJE

Dimenzije: cca 68 x 52 x 16 cm (D x Š x V) cca 52 x 68 cm (D x Š) ili cca 59 x 40 cm (D x Š)

• 1

Zoofari®

Krevet za pse •

•2

Mekano postavljeni deo za spavanje Unutrašnja strana od mekanog pliša Sa neklizajućim dnom

• •

kom.

1 999.# 345701 # 314913

Štiti zadnja sedišta automobila od životinjskih dlaka, prljavštine i vlage

SPAVANJE

Zoofari®

Ćebe za kućne ljubimce • •

Od toplog plišanog materijala Jednostavno za održavanje i može se prati do 40°C

•

Dimenzije: cca 102 x 69 cm (Š x D)

kom.

499.

99

SHHO 077311 TESTEX

Zoofari®

Zaštitna prostirka za auto • •

Sigurno držanje zahvaljujući elastičnim trakama na uglovima Sa otvorima za sigurnosne pojaseve

•

Dimenzije: cca 115 cm x 145 cm (Š x D)

kom.

799.

# 343319

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

# 345691 # 314843

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

49


Do

pna b oja

1 4

EXERCISE

EAT ISHRANA

3

2 Zoofari®

Četka za negu •1 •2 •3 •4

IGRA

Četka za pse Četka za raščešljavanje Četka za poddlaku Dvostruka četka

kom.

349.99 # 345682 # 314722

1

Sa zvučnim efektima

2

s tu

pna b oja

Do

M

s tu

cca

1l

4

3

Zoofari®

Pribor za kućne ljubimce •1 •2

• •4 3

Igračka za negu zuba Loptica sa otvorom za poslastice Putna posuda za pse Četka za pse

IGRA

Zoofari® kom.

399.99 # 314856 # 345683

50

KN · 11/21

Uže za igru za pse • •

Nega zuba i igranje u jednom Za povlačenje, igranje i donošenje

kom.

339.99 # 345695

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

22.03.

IGRA

Zoofari®

Grebalica za mačke u obliku stubića • •

maks.

6

• •

Za igru, penjanje i oštrenje kandži Visokokvalitetna kombinacija od izdržljivog sisal materijala i mekanog pliša Udobne šupljine za skrivanje i spavanje Površina za ležanje sa lopticom

•

Dimenzije ukupno: cca 60 x 80 x 39 cm (Š x V x D)

kg

kom.

3 999.# 345707 # 314903

1 IGRA

Rasklopivo sa mogućnošću postavljanja na ravnim zidovima, kao i na unutrašnjim i spoljašnjim uglovima 2 3

Neklizajuća prostirka koja se može prati, skuplja prašinu

Zoofari®

WC posuda za mačke • •

Napravljena od visokokvalitetne, stabilne plastike jednostavna za održavanje Odvojiva zaštitna ivica

•

Dimenzije: cca 56 x 17 x 38 cm (Š x V x D)

kom.

1 299.# 329826 # 345693

Zoofari®

Grebalica za mačke • •

U obliku table, stubića ili valjka Održava mačije kandže - štiti nameštaj, zidove i podove

•

Dimenzije:

1•

cca 28 x 80 cm (Š x V)

2•

cca 28 x 28 x 43 cm (Š x D x V)

3•

cca 22 x 19 cm (Ø x V)

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

kom.

999.99 # 345685 # 314852

KN · 11/21

51


1 kg

-20%

99.99

79.99

Jabuka crvena

Više od

110

# 80220

proizvoda na

Lidlovoj

pakovanje

pijaci

2 kg

pakovanje

500 g

1 kg =

34.99

pak. / 2 kg

pak. / 500 g

SAMO! Šargarepa

69.98

1 kg = 34.99 din # 82763

52

KN · 11/21

Paradajz čeri

SAMO!

119.99

1 kg = 239.98 din # 82402

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 22.03. DO SRE. 24.03. Sveža pileća zadnja četvrt

• Batak i karabatak sa delom leđa 1 kg

SAMO!

169.

99

Više od

75

# 227740

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Sveži ljuti ćevapi

400 g

400 g

SAMO!

SAMO!

159.

1 kg = 399.98 din

159.99

# 247155

# 247154

99

Sveža ljuta kobasica

1 kg = 399.98 din

Više od

55

proizvoda u

Lidlovoj pekari

85 g 95 g

-22%

34.99

Bavarska pereca

Pogačica sa čvarcima

26.

99

-22%

44.99

34.

99

100 g = 41.17 din # 223481

100g = 28.42 din # 200120

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

53


Super kvalitet od pon. 22.03. Pilos

Pilos

Kisela pavlaka

Edamer sir

• 12 % m.m.

• U listićima 150 g

180 g

-20%

-22%

138.

34.99

99

109.99

26.99

1 kg = 733.27 din

1 kg = 149.95 din

#224421

Pilos

# 226146

Italiamo

Sveže mleko

Tvrdi sirevi

• Asiago Allevo, Montasio Fresco ili Pecorino Romano

• 1,5 % m. m. 1l

-22% 73.99

KRATKOTRAJNA

PONUDA

56.

99

200 g

!

329.

99

1 kg = 1 649.95 din

# 225556

# 208522

Milbona

Crefée sirni namaz • Više vrsta 150 g

-20% 119.

99

94.99 1 kg = 633.27 din

# 200302

54

KN · 11/21

200 g

Pilos

Ekstra masni sir sa plesnima • Sa belim i plavim ili belim plesnima

-20% 249.99

199.99 1 kg = 999.95 din

# 246148

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


i ril

179.99

Medena pita

pci • Potvd

249.99

Ocean Sea

c

ku

Morsal

r i l i k up

Panirani hrskavi file Alaska Pollocka • Sa senfom, sirom i začinskim biljem ili puterom

Potvdrili

-28%

vd ot

i•

400 g

kup c i • P

OD PON. 22.03. DO SRE. 24.03.

KRATKOTRAJNA

PONUDA

400 g

!

269.99

1 kg = 449.98 din

1 kg = 674.98 din

# 239793

vr ot

d i l i pot roš a

či •P Pikok

o

t ro

ili

p

o t v rd i l i p

o t roš a č i •

P

# 218182

Sremska kobasica

• Narezana

šač i

• Po t v

rd

100 g

-22% 109.99

84.99 1 kg = 849.90 din

# 227732

Baroni

Pileća posebna

• Narezana Baroni

Pizza šunka

500 g

200 g

-21% 229.

99

179.

99

1 kg = 359.98 din # 230099

-25%

250 g

Baroni

Živinski hot dog

• Od pilećeg i ćurećeg mesa

79.99

-21% 94.99

59.99

74.

99

1 kg = 299.95 din

# 230097

1 kg = 299.96 din # 221899

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 11/21

55


OD PON. 22.03. DO SRE. 24.03.

Super ušteda pakovanje

1,5 kg

1 kg =

99.99

1,5 kg

1 kg

-24% 329.99

Sveže pileće grudi

249.

99

Pomorandže za ceđenje

SAMO!

149.

99

1 kg = 99.99 din

# 227775

# 80154

Pilos

Proviact jogurt • 0,9 % m. m. • Probiotski

Pilos

Nemački maslac

250 g

1 kg

-25%

-20%

269.99

87.99

199.

69.

99

1 kg = 799.96 din # 223465

99 # 225480

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

LIDL MOBILNA APLIKACIJA

BESKONTAKTNO PLAĆANJE

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

Možete je preuzeti na App Store i Google Play

Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Ponude od četvrtka i ponedeljka by Nabava.net Katalozi - Issuu